ZIMOWY RUNMAGEDDON REKRUT EŁK

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-02-25
Miejsce/ Place:
Ełk
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
507
Wystartowało/ Started:
449
Nie ukończyło/ Not finished:
196
Ukończyło/ Finished:
253
Na trasie/ On track:
189

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5.7km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeria5.7kmCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PIKCIUN Marek 491MONIKA I JEJ GORYLEGIŻYCKOOpen Mężczyzn1M 111:0000:20:1000:27:04.0000:27:04.00 4:3013.3
2SZYMBORSKA Monika 492MONIKA I JEJ GORYLEKRUKLANKIOpen Kobiet1K 111:0000:20:1100:27:04.1000:27:04.10+00:00:004:3013.3
3KALECIAK Mariusz 490MONIKA I JEJ GORYLEGIŻYCKOOpen Masters Mężczyzn1M 211:0000:20:0900:27:04.2500:27:04.25+00:00:004:3013.3
4ARSENTSYEU Andrei 70XRUNNERSMINSKElite Mężczyzn1M 309:3000:39:29.2500:39:29.25+00:12:256:349.1
5KUR Marcin 45HUSARIA RACE TEAMPIASECZNOOpen Mężczyzn2M 409:3000:45:0100:51:47.7500:51:47.75+00:24:438:377
6SYWANYCZ Ireneusz 105GDAŃSKOpen Masters Mężczyzn2M 509:3000:44:2500:53:23.2000:53:23.20+00:26:198:536.7
7POKRZYWIŃSKI Zbigniew 85XRUNNERSPOLICEElite Mężczyzn2M 609:3000:46:3100:53:25.7500:53:25.75+00:26:218:546.7
8WAŚ Bartłomiej 91XRUNNERSWARSZAWAElite Mężczyzn3M 709:3000:53:32.7000:53:32.70+00:26:288:556.7
9KAZUŁA Jakub 98PIOTRKOW TRYBElite Mężczyzn4M 809:3000:46:2600:53:55.3500:53:55.35+00:26:518:596.7
10WINKLER Dawid 93XRUNNERSWŁOSIENICAElite Mężczyzn5M 909:3000:47:2000:54:47.6500:54:47.65+00:27:439:076.6
11BURDZY Daniel 17BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOElite Mężczyzn6M 1009:3000:48:2300:57:25.6000:57:25.60+00:30:219:346.3
12BUGAJSKI Szymon 130SCYZORYKIELCEOpen Mężczyzn3M 1109:3000:52:0400:58:41.8500:58:41.85+00:31:379:466.1
13WOŹNIAK Michał 56POWER TRAININGBIAŁOBRZEGIElite Mężczyzn7M 1209:3000:52:1100:59:38.5500:59:38.55+00:32:349:566
14WIĘCKO Jacek 47415 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANATALUSYOpen Mężczyzn4M 1311:0000:59:44.9000:59:44.90+00:32:409:576
15PUPKOWSKI Kamil 12ALGRAF RACE TEAMSKWIERZYNAElite Mężczyzn8M 1409:3000:46:4300:59:59.0000:59:59.00+00:32:559:596
16PTAK Dariusz 564GIŻYCKOOpen Mężczyzn5M 1511:0001:00:39.7001:00:39.70+00:33:3510:065.9
17PEMPER Marko 570VIROVITICAOpen Mężczyzn6M 1611:0000:53:3901:00:40.9501:00:40.95+00:33:3610:065.9
18KOWALSKI Adam 370JAZGARZEWOpen Mężczyzn7M 1710:1500:53:3901:01:00.0001:01:00.00+00:33:5610:105.9
19ANDRUKIEWICZ Tomasz 478EŁK FORCE ONEEŁKOpen Masters Mężczyzn3M 1810:0001:01:00.5001:01:00.50+00:33:5610:105.9
20JAŚKIEWICZ Krystian 522RASZĄGOpen Mężczyzn8M 1911:0001:01:40.0001:01:40.00+00:34:3610:165.8
21SZYDŁOWSKI Adrian 407CALYPSO TEAM SUWAŁKIBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn9M 2010:3001:02:18.3501:02:18.35+00:35:1410:235.8
22CZARNECKI Bartosz 557RADOMOpen Mężczyzn10M 2110:3001:02:51.5501:02:51.55+00:35:4710:285.7
23JAGODZKI Daniel 131SCYZORYKIELCEOpen Mężczyzn11M 2209:3000:52:0501:02:56.0501:02:56.05+00:35:5210:295.7
24KIEPAS Marcin 363RADOMOpen Masters Mężczyzn4M 2310:3001:03:28.2001:03:28.20+00:36:2410:345.7
25KUSZMIDER Damian 565GIŻYCKOOpen Mężczyzn12M 2411:0001:04:01.8001:04:01.80+00:36:5710:405.6
26MICHROWSKI Sławomir 377WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn5M 2510:1500:55:4001:04:34.8001:04:34.80+00:37:3010:455.6
27PASŁAWSKI Paweł 382EŁKOpen Mężczyzn13M 2610:1500:56:1101:04:44.8001:04:44.80+00:37:4010:475.6
28ADAMOWICZ Artur 563SUWAŁKIOpen Mężczyzn14M 2710:3001:04:46.3501:04:46.35+00:37:4210:475.6
29ŻYCZKOWSKI Mateusz 462SUWAŁKIOpen Mężczyzn15M 2810:3001:04:46.7001:04:46.70+00:37:4210:475.6
30TUCZAPSKI Piotr 259XRUNNERSRZESZÓWOpen Mężczyzn16M 2910:0000:56:1501:05:19.3001:05:19.30+00:38:1510:535.5
31FUKS Bartłomiej 359WARSZAWAOpen Mężczyzn17M 3010:1500:58:2101:05:32.5501:05:32.55+00:38:2810:555.5
32SZWEDO Rafał 398STARGARDOpen Mężczyzn18M 3110:1501:05:32.7501:05:32.75+00:38:2810:555.5
33JASIŃSKI Rafał 521RACZKIOpen Mężczyzn19M 3211:0001:05:40.6001:05:40.60+00:38:3610:565.5
34MATEŃKO Bartosz 376SZCZECINOpen Mężczyzn20M 3310:1501:06:45.5001:06:45.50+00:39:4111:075.4
35MATEJCZYK Artur 201BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKOpen Masters Mężczyzn6M 3410:0001:07:27.1001:07:27.10+00:40:2311:145.3
36KULESZKA Anna 485KYOKUSHIN WĘGORZEWO/ 11MAZURSKI PUŁK ARTYLERIIWĘGORZEWOOpen Kobiet2K 210:1501:07:27.9001:07:27.90+00:40:2311:145.3
37AWRUK Robert 200BIAŁYSTOK BIEGA TEAMKSIĘŻYNOOpen Mężczyzn21M 3510:0001:07:32.8001:07:32.80+00:40:2811:155.3
38NALBACH Kamil 381OLECKO Open Mężczyzn22M 3610:1501:01:0201:07:36.4501:07:36.45+00:40:3211:165.3
39SZKURŁAT Tomasz 397WARSZAWAOpen Mężczyzn23M 3710:1501:01:0501:07:38.6001:07:38.60+00:40:3411:165.3
40WŁODARCZYK Mirosław 47515 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAEŁKOpen Mężczyzn24M 3811:0001:08:42.7501:08:42.75+00:41:3811:275.2
41GROSFELD Krystian 47115 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAEŁKOpen Mężczyzn25M 3911:0001:08:43.9001:08:43.90+00:41:3911:275.2
42SYPYTKOWSKI Paweł 250V.I.P-GYM EŁKNOWA WIEŚ EŁCKAOpen Mężczyzn26M 4010:0001:02:0001:08:44.5001:08:44.50+00:41:4011:275.2
43MOROZ Marta 215CALYPSO TEAM SUWAŁKISUWAŁKIOpen Kobiet3K 310:0001:08:53.6501:08:53.65+00:41:4911:285.2
44KOPICZKO Szymon 213CALYPSO TEAM SUWAŁKISUWAŁKIOpen Mężczyzn27M 4110:0001:09:29.2001:09:29.20+00:42:2511:345.2
45ANDRZEJCZUK Artur 354BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn28M 4210:1501:09:36.1001:09:36.10+00:42:3211:365.2
46LIPIŃSKI Michał 446PISZOpen Mężczyzn29M 4310:3001:09:55.9001:09:55.90+00:42:5111:395.1
47MUSZYŃSKI Andrzej 280WARSZAWAOpen Mężczyzn30M 4410:0001:01:0801:09:56.3001:09:56.30+00:42:5211:395.1
48KEMICER Monika 480EŁK FORCE ONEEŁKOpen Kobiet4K 410:0001:10:28.5501:10:28.55+00:43:2411:445.1
49GÓRSKI Grzegorz 212CALYPSO TEAM SUWAŁKISTOKIOpen Masters Mężczyzn7M 4510:0001:10:34.5001:10:34.50+00:43:3011:455.1
50SADOWSKI Rafał 406CALYPSO TEAM SUWAŁKIBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn31M 4610:3001:10:37.6001:10:37.60+00:43:3311:465.1
51WZIĘTEK Elżbieta 108ALGRAF RACE TEAMMIĘDZYCHÓDElite Kobiet1K 509:4501:03:5001:10:48.1501:10:48.15+00:43:4411:485.1
52CHOJNA Zygmunt 58SOCIOS SILESIAPIEKARY ŚLĄSKIEElite Masters Mężczyzn1M 4709:3000:59:2801:10:55.4001:10:55.40+00:43:5111:495.1
53SAK Cezary 239KTMŁKĘTRZYNOpen Mężczyzn32M 4810:0001:11:01.9001:11:01.90+00:43:5711:505.1
54ROŻEWSKI Łukasz 387SUWAŁKIOpen Mężczyzn33M 4910:3001:04:5201:11:19.4001:11:19.40+00:44:1511:535
55JUSZKIEWICZ Piotr 272KĘTRZYNOpen Mężczyzn34M 5010:0001:04:3201:11:46.4001:11:46.40+00:44:4211:575
56KRZEMIENIEWSKI Mateusz 372ZĄBKIOpen Mężczyzn35M 5110:1501:11:49.5001:11:49.50+00:44:4511:585
57STACHELEK Wojciech 540ŁOMŻAOpen Mężczyzn36M 5211:0001:12:05.6501:12:05.65+00:45:0112:005
58PIOTROWSKI Grzegorz 84XRUNNERSGLIWICEElite Mężczyzn9M 5309:3000:50:1201:12:10.6001:12:10.60+00:45:0612:015
59DULĘBA Marcin 133SCYZORYKIELCEKIELCEOpen Mężczyzn37M 5409:3001:03:4301:12:11.6001:12:11.60+00:45:0712:015
60TURANT Mateusz 6ADRENALINE RUSH OCR TEAMPŁOCKOpen Mężczyzn38M 5509:3000:52:4901:12:31.6001:12:31.60+00:45:2712:055
61MIKOŁAJCZUK Jacek 11ALGRAF RACE TEAMGORZÓW WIEŁKOPOLSKIElite Mężczyzn10M 5609:3000:56:0401:12:39.7501:12:39.75+00:45:3512:065
62SOKALSKA Agnieszka 539BISKUPIECOpen Kobiet5K 611:0001:13:07.3001:13:07.30+00:46:0312:114.9
63MURAWSKI Mikołaj 236JBMNTRADOMOpen Mężczyzn39M 5710:3001:13:08.6501:13:08.65+00:46:0412:114.9
64MURAWSKI Mateusz 340JBMNTRADOMOpen Mężczyzn40M 5810:3001:13:08.7501:13:08.75+00:46:0412:114.9
65PILUTKIEWICZ Damian 536EŁK Open Mężczyzn41M 5911:0001:13:31.0001:13:31.00+00:46:2712:154.9
66PRZEKOP Patryk 286SUWAŁKIOpen Mężczyzn42M 6010:0001:13:35.8001:13:35.80+00:46:3112:154.9
67SŁONIEWSKI Rafał 232HUSARIA RACE TEAMGDYNIAOpen Mężczyzn43M 6110:0001:13:36.5501:13:36.55+00:46:3212:164.9
68RZĘDZIAN Adrian 537ŁAŚ-TOCZYŁOWOOpen Mężczyzn44M 6211:0001:14:38.1001:14:38.10+00:47:3412:264.8
69KACZOR Emil 75XRUNNERSWARSZAWAElite Mężczyzn11M 6309:3000:59:3401:15:00.2001:15:00.20+00:47:5612:304.8
70BALUTA Jarosław 355KOLONIA RYBACKAOpen Mężczyzn45M 6410:1501:15:29.5001:15:29.50+00:48:2512:344.8
71MUCHA Orest 379WIĘCKIOpen Mężczyzn46M 6510:1501:15:34.0001:15:34.00+00:48:3012:354.8
72BIELAWSKI Mariusz 251WHITE FLOWER POWERSUWAŁKIOpen Mężczyzn47M 6610:0001:16:14.6501:16:14.65+00:49:1012:424.7
73KUJAWSKI Mateusz 2ADRENALINE RUSH OCR TEAMPŁOCKElite Mężczyzn12M 6709:3000:55:2001:16:23.7501:16:23.75+00:49:1912:434.7
74KUDAN Marek 527BISKUPIECOpen Mężczyzn48M 6811:0001:16:32.7001:16:32.70+00:49:2812:454.7
75NAGOLSKA Monika 234IMPERIUM SIŁYEŁKOpen Kobiet6K 710:0001:16:33.1501:16:33.15+00:49:2912:454.7
76TIAHNYBOK Paweł 65SOCIOS SILESIAKALETYElite Masters Mężczyzn2M 6909:3001:08:2601:16:36.9001:16:36.90+00:49:3212:464.7
77REDOSZ Kacper 386KAMIEŃ POMORSKIOpen Mężczyzn49M 7010:1501:16:44.2501:16:44.25+00:49:4012:474.7
78GIETEK Kamil 513ŁOMŻAOpen Mężczyzn50M 7111:0001:16:48.5001:16:48.50+00:49:4412:484.7
79ZYSKOWSKI Kuba 303KALINOWOOpen Mężczyzn51M 7210:0001:11:1901:17:53.8501:17:53.85+00:50:4912:584.6
80IGNACZAK Rafał 46515 BRYGADA ZMECHANIZOWANA / DYWIZJON PRZECIWLOTNICZY EŁKOpen Mężczyzn52M 7311:0001:10:5101:18:19.3501:18:19.35+00:51:1513:034.6
81KUCHCIAK Maciej 373WARSZAWAOpen Mężczyzn53M 7410:1501:18:19.6501:18:19.65+00:51:1513:034.6
82ARCISZEWSKI Adam 46915 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAGIŻYCKOOpen Mężczyzn54M 7511:0001:18:20.2501:18:20.25+00:51:1613:034.6
83BYŚKIEWICZ Mariusz 504KUTNOOpen Mężczyzn55M 7611:0001:04:1801:18:21.4501:18:21.45+00:51:1713:034.6
84GUZOWSKI Michał 486LEKTER RECORDS TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn56M 7711:0001:18:19.5501:18:22.20+00:51:1813:034.6
85ŻENDZIAN Adrian 550BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn57M 7811:0001:18:24.9001:18:24.90+00:51:2013:044.6
86SURGIEWICZ Robert 541EŁK Open Masters Mężczyzn8M 7911:0001:18:28.3001:18:28.30+00:51:2413:044.6
87DORF Paweł 511EŁKOpen Mężczyzn58M 8011:0001:12:0201:18:51.2001:18:51.20+00:51:4713:084.6
88MODRZEJEWSKI Grzegorz 493ODURZENI RUNMARICHUANĄBARTOSZYCEOpen Mężczyzn59M 8111:0001:18:58.4501:18:58.45+00:51:5413:094.6
89KUSIUK Wojciech 444GOŁDAPOpen Mężczyzn60M 8210:3001:19:08.3501:19:08.35+00:52:0413:114.5
90LUTAREWICZ Marcin 449KĘTRZYNOpen Mężczyzn61M 8310:3001:19:19.5001:19:19.50+00:52:1513:134.5
91KOŁOTA Krystian 561EŁKOpen Mężczyzn62M 8410:3001:11:5501:20:36.5001:20:36.50+00:53:3213:264.5
92JAROCKI Jonatan 352XRUNNERSGDAŃSKOpen Mężczyzn63M 8510:1501:21:12.1001:21:12.10+00:54:0813:324.4
93WAŻNY Łukasz 400SMARCHOWICE WIEŁKIEOpen Mężczyzn64M 8610:1501:21:18.4501:21:18.45+00:54:1413:334.4
94NAGRABA Zbigniew 380GUZOWATKAOpen Mężczyzn65M 8710:1501:21:22.8501:21:22.85+00:54:1813:334.4
95SUTKOWSKA Katarzyna 30715 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAKĘTRZYNOpen Kobiet7K 810:1501:21:24.6001:21:24.60+00:54:2013:344.4
96NIKONOWICZ Ewa 30515 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANALIPOWO Open Kobiet8K 910:1501:21:24.7001:21:24.70+00:54:2013:344.4
97MACIEJAK Anna 111HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAElite Kobiet2K 1009:4501:09:2901:21:56.8501:21:56.85+00:54:5213:394.4
98MALINOWSKA Ewelina 276BIAŁYSTOKOpen Kobiet9K 1110:0001:22:28.6001:22:28.60+00:55:2413:444.4
99TURSKI Wojciech 458EŁKOpen Mężczyzn66M 8810:3001:22:48.9501:22:48.95+00:55:4413:484.3
100SZYMANOWSKA Marlena 545EŁKOpen Kobiet10K 1211:0001:22:56.3001:22:56.30+00:55:5213:494.3
101LASKOWSKI Łukasz 529ZAMBRÓWOpen Mężczyzn67M 8911:0001:22:58.3501:22:58.35+00:55:5413:494.3
102GREEN Carl 516EŁKOpen Mężczyzn68M 9011:0001:23:05.8001:23:05.80+00:56:0113:504.3
103WIETRZYŃSKA Agnieszka 107ALGRAF RACE TEAMMIĘDZYRZECZOpen Masters Kobiet1K 1309:4501:23:18.9001:23:18.90+00:56:1413:534.3
104GREIBIG Michaela 240OCR MUNICHHAAROpen Kobiet11K 1410:0001:23:55.3001:23:55.30+00:56:5113:594.3
105KASCHE Denny 241OCR MUNICHHAAROpen Mężczyzn69M 9110:0001:23:56.7001:23:56.70+00:56:5213:594.3
106KEMICER Nikodem 481EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn70M 9210:0001:24:05.3501:24:05.35+00:57:0114:004.3
107AUGUSTYNOWICZ Natalia 437OGRODNICZKIOpen Kobiet12K 1510:3001:24:13.4001:24:13.40+00:57:0914:024.3
108SIUDEJ Katarzyna 40515 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAREDAOpen Kobiet13K 1610:3001:24:16.1001:24:16.10+00:57:1214:024.3
109SIKORSKA Patrycja 40415 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAEŁKOpen Kobiet14K 1710:3001:24:16.2001:24:16.20+00:57:1214:024.3
110WASILEWSKI Karol 459POZNAŃOpen Mężczyzn71M 9310:3001:24:22.9001:24:22.90+00:57:1814:034.3
111DŁUGOSZ Daniel 509WARSZAWAOpen Mężczyzn72M 9411:0001:24:23.7001:24:27.45+00:57:2314:044.3
112ADAMCZYK Marek 435PŁOCKOpen Mężczyzn73M 9510:3001:24:29.1501:24:29.15+00:57:2514:044.3
113JARZEBOWICZ Bozena 520GOŁDAPOpen Kobiet15K 1811:0001:24:52.5001:24:52.50+00:57:4814:084.2
114TULODZIECKA-SAWCZUK Aleksandra 546OSTRÓDAOpen Kobiet16K 1911:0001:25:06.9501:25:06.95+00:58:0214:114.2
115KARWOWSKI Paweł 258XRUNNERSGDAŃSKOpen Masters Mężczyzn9M 9610:0001:13:5701:25:08.1501:25:08.15+00:58:0414:114.2
116CIERESZKO Beata 506BIAŁYSTOKOpen Kobiet17K 2011:0001:25:32.7001:25:32.70+00:58:2814:154.2
117GUSZCZA Łukasz 517BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn74M 9711:0001:25:34.9001:25:34.90+00:58:3014:154.2
118SIDOR Marek 454EŁKOpen Mężczyzn75M 9810:3001:25:38.8501:25:38.85+00:58:3414:164.2
119LEONIK Paulina 445EŁKOpen Kobiet18K 2110:3001:25:39.2001:25:39.20+00:58:3514:164.2
120BIAŁEK Paweł 439PIASECZNOOpen Masters Mężczyzn10M 9910:3001:25:40.4001:25:40.40+00:58:3614:164.2
121CZARNECKI Rafał 440EŁKOpen Mężczyzn76M 10010:3001:25:41.3001:25:41.30+00:58:3714:164.2
122POWIERŻA Klaudia 498RIO RUNNERSRYJEWOOpen Kobiet19K 2211:0001:25:49.2501:25:49.25+00:58:4514:184.2
123GUBA Bartosz 497RIO RUNNERSRYJEWOOpen Mężczyzn77M 10111:0001:25:49.8001:25:49.80+00:58:4514:184.2
124DUDZIŃSKI Nikolas 496RIO RUNNERSRYJEWOOpen Mężczyzn78M 10211:0001:25:50.4001:25:50.40+00:58:4614:184.2
125MILANOWSKI Maciej 277AUGUSTÓWOpen Mężczyzn79M 10310:0001:25:50.7501:25:50.75+00:58:4614:184.2
126WISZNIEWSKA Urszula 298AUGUSTÓWOpen Kobiet20K 2310:0001:25:50.8501:25:50.85+00:58:4614:184.2
127TRZASKOWSKA Joanaa 297AUGUSTÓWOpen Kobiet21K 2410:0001:25:50.8501:25:50.85+00:58:4614:184.2
128PTAK Magda 202BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKOpen Kobiet22K 2510:0001:25:56.0501:25:56.05+00:58:5214:194.2
129ZAKRZEWSKA Ewelina 301BIAŁYSTOKOpen Kobiet23K 2610:0001:25:58.2001:25:58.20+00:58:5414:194.2
130SOKÓLSKA Katarzyna 242OUTDOOR TRAININGPOGORZAŁKIOpen Kobiet24K 2710:0001:25:59.1001:25:59.10+00:58:5514:194.2
131SZEWCZYK Paweł 554WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn11M 10410:3001:26:04.8501:26:04.85+00:59:0014:204.2
132GRYGO Szymon 248V.I.P-GYM EŁKEŁKOpen Mężczyzn80M 10510:0001:26:36.4001:26:36.40+00:59:3214:264.2
133TUROWSKI Marcin 547SZCZYTNOOpen Mężczyzn81M 10611:0001:27:07.3501:27:07.35+01:00:0314:314.1
134TOMASIAK Artur 602BONGO TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn82M 10710:0001:27:18.4001:27:18.40+01:00:1414:334.1
135DĄBROWSKI Witold 205BONGO TEAMGDAŃSKOpen Masters Mężczyzn12M 10810:0001:27:18.9001:27:18.90+01:00:1414:334.1
136CWIRZEN Marcin 253WOLF TEAMTRZCIANKA Open Mężczyzn83M 10910:0001:20:4301:27:19.0001:27:19.00+01:00:1514:334.1
137SEWERYNOWICZ Michał 36HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOTWOCKOpen Mężczyzn84M 11009:3001:15:0701:28:16.8001:28:16.80+01:01:1214:424.1
138MAZUR Karol 100WARSZAWA Elite Mężczyzn13M 11109:3001:20:0501:28:24.6001:28:24.60+01:01:2014:444.1
139KURTA Rafał 3ADRENALINE RUSH OCR TEAMSIERPCElite Mężczyzn14M 11209:3001:00:3901:28:29.0501:28:29.05+01:01:2514:444.1
140LEWCZUK Konrad 343PANDY 2BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn85M 11310:1501:28:31.4001:28:31.40+01:01:2714:454.1
141BIERNAT-LEWCZUK Magda 342PANDY 2WARSZAWAOpen Kobiet25K 2810:1501:28:31.4001:28:31.40+01:01:2714:454.1
142STĘPNIAK Wojciech 421KMP OLSZTYNOLSZTYNOpen Mężczyzn86M 11410:3001:28:32.9501:28:32.95+01:01:2814:454.1
143MOKWIŃSKI Wojciech 420KMP OLSZTYNOLSZTYNOpen Mężczyzn87M 11510:3001:28:33.0001:28:33.00+01:01:2914:454.1
144GAWRYŚ Mateusz 268OLSZTYNOpen Mężczyzn88M 11610:0001:21:4401:28:33.0501:28:33.05+01:01:2914:454.1
145GŁÓD Sylwia 418KMP OLSZTYNOLSZTYNOpen Kobiet26K 2910:3001:28:33.4501:28:33.45+01:01:2914:454.1
146LEWCZUK Justyna 31015GBZ/KZAOPGIŻYCKOOpen Kobiet27K 3010:1501:28:39.7001:28:39.70+01:01:3514:464.1
147ROLNIK Anna 31115GBZ/KZAOPKRUKLANKIOpen Kobiet28K 3110:1501:28:39.8501:28:39.85+01:01:3514:464.1
148RUDZIŃSKA Marlena 388BIAŁOGARDOpen Kobiet29K 3210:1501:28:47.4501:28:47.45+01:01:4314:474.1
149RUDZIŃSKI Radosław 389BIAŁOGARD Open Mężczyzn89M 11710:1501:28:47.5501:28:47.55+01:01:4314:474.1
150MIERZICKI Marcel 53POWER TRAININGWARSZAWAOpen Mężczyzn90M 11809:3001:29:16.4501:29:16.45+01:02:1214:524
151STARZYK Sebastian 104TARNÓWOpen Mężczyzn91M 11909:3001:16:2701:29:26.8501:29:26.85+01:02:2214:544
152RADASZEWSKA Marta 385EŁKOpen Kobiet30K 3310:1501:30:20.2001:30:20.20+01:03:1615:034
153CIEŚLIK Arkadiusz 507SZCZYTNOOpen Mężczyzn92M 12011:0001:30:20.4501:30:20.45+01:03:1615:034
154WYPYCH Adam 300EŁKOpen Mężczyzn93M 12110:0001:30:21.7001:30:21.70+01:03:1715:034
155FRYLICH Tomasz 267EŁKOpen Mężczyzn94M 12210:0001:30:22.6501:30:22.65+01:03:1815:034
156KOZIOŁ Kamil 227HUSARIA RACE TEAMJASŁOOpen Mężczyzn95M 12310:0001:23:1101:30:56.7501:30:56.75+01:03:5215:094
157MYSZCZYŃSKA Monika 327EŁK FORCE ONEEŁKOpen Masters Kobiet2K 3410:1501:31:30.7001:31:30.70+01:04:2615:153.9
158MYSZCZYŃSKI Sebastian 328EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn96M 12410:1501:31:31.1001:31:31.10+01:04:2715:153.9
159KOŁODZIEJSKI Krystian 433SIENIEDAOLSZTYNOpen Mężczyzn97M 12510:3001:31:38.8501:31:38.85+01:04:3415:163.9
160KUBAS Michał 347THE MATKA I OJCIEC KOCIAKI RACE TEAMSUWAŁKIOpen Mężczyzn98M 12610:1501:24:2801:31:42.0501:31:42.05+01:04:3815:173.9
161PUCZYŁOWSKI Cezary 348THE MATKA I OJCIEC KOCIAKI RACE TEAMKURIANKI PIERWSZE Open Mężczyzn99M 12710:1501:31:44.0501:31:44.05+01:04:4015:173.9
162RUTKOWSKA Agata 349THE MATKA I OJCIEC KOCIAKI RACE TEAMSUWAŁKIOpen Kobiet31K 3510:1501:31:45.3001:31:45.30+01:04:4115:173.9
163BORKOWSKA Agnieszka 346THE MATKA I OJCIEC KOCIAKI RACE TEAMSUWAŁKIOpen Kobiet32K 3610:1501:31:47.5501:31:47.55+01:04:4315:173.9
164GLANC Małgorzata 514OLSZTYNOpen Kobiet33K 3711:0001:32:02.7501:32:02.75+01:04:5815:203.9
165CHOJNOWSKA Ewa 505PISZOpen Masters Kobiet3K 3811:0001:32:04.6501:32:04.65+01:05:0015:203.9
166LJEVAKOVIC Ivan 568BJELOVAROpen Masters Mężczyzn13M 12811:0001:32:07.0001:32:07.00+01:05:0315:213.9
167OKŁOTA Izabela 428OUTDOOR TRAININGBIELSK PODLASKIOpen Kobiet34K 3910:3001:33:06.5001:33:06.50+01:06:0215:313.9
168SOKOLOWSKI Daniel 46815 BRYGADA ZMECHANIZOWANA / DYWIZJON PRZECIWLOTNICZYWEGORZEWOOpen Mężczyzn100M 12911:0001:33:09.7501:33:09.75+01:06:0515:313.9
169JUNKO Łukasz 46615 BRYGADA ZMECHANIZOWANA / DYWIZJON PRZECIWLOTNICZYGIŻYCKOOpen Mężczyzn101M 13011:0001:33:10.5501:33:10.55+01:06:0615:313.9
170SIDOR Damian 453RACZKIOpen Mężczyzn102M 13110:3001:33:21.4501:33:21.45+01:06:1715:333.9
171STEPANCZENKO Rafał 204BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn103M 13210:0001:34:04.0001:34:04.00+01:07:0015:403.8
172MATEJAK Patryk 450PASEK Open Mężczyzn104M 13310:3001:34:12.8001:34:12.80+01:07:0815:423.8
173OLEKSIAK Adam 451KOZŁYOpen Mężczyzn105M 13410:3001:34:16.2001:34:16.20+01:07:1215:423.8
174BARTNIK Józef 501SUWAŁKIOpen Masters Mężczyzn14M 13511:0001:23:1001:34:18.9001:34:18.90+01:07:1415:433.8
175WICHER Sylwia 114HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWOpen Kobiet35K 4009:4501:34:26.9501:34:26.95+01:07:2215:443.8
176ANDRZEJEWSKI Piotr 210CALYPSO TEAM SUWAŁKISUWAŁKIOpen Mężczyzn106M 13610:0001:34:35.7001:34:35.70+01:07:3115:453.8
177SZNEJDER Anita 217CALYPSO TEAM SUWAŁKISUWAŁKIOpen Masters Kobiet4K 4110:0001:34:38.6001:34:38.60+01:07:3415:463.8
178NIWIŃSKA Kinga 426OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Kobiet36K 4210:3001:34:56.2001:34:56.20+01:07:5215:493.8
179LACHOWICZ Marlena 425OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Kobiet37K 4310:3001:34:56.3001:34:56.30+01:07:5215:493.8
180HUK Marcin 424OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Masters Mężczyzn15M 13710:3001:34:56.8501:34:56.85+01:07:5215:493.8
181NIWIŃSKI Hubert 427OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn107M 13810:3001:35:02.2001:35:02.20+01:07:5815:503.8
182EJSMONT Joanna 423OUTDOOR TRAININGSUPRAŚLOpen Kobiet38K 4410:3001:35:02.4001:35:02.40+01:07:5815:503.8
183STEUER Sylwester 226FITOSFERA WYMIATACZEBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn108M 13910:0001:35:21.0501:35:21.05+01:08:1715:533.8
184KISIEL Maciej 365MRĄGOWOOpen Mężczyzn109M 14010:1501:25:1901:35:35.6001:35:35.60+01:08:3115:553.8
185ŁAPIŃSKA Patrycja 552EŁKOpen Masters Kobiet5K 4510:0001:35:44.1001:35:44.10+01:08:4015:573.8
186KRYŁOWICZ Karol 415EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn110M 14110:0001:35:46.7001:35:46.70+01:08:4215:573.8
187KOWALSKI Kamil 256WYSZYLYWYPUASĄTOPYOpen Mężczyzn111M 14210:0001:35:47.6501:35:47.65+01:08:4315:573.8
188KUPIEC Monika 345ŚLĄSKI TAJFUN TEAMZABRZEOpen Kobiet39K 4610:1501:35:56.4501:35:56.45+01:08:5215:593.8
189JANECKI Jerzy 344ŚLĄSKI TAJFUN TEAMZABRZEOpen Mężczyzn112M 14310:1501:35:56.5001:35:56.50+01:08:5215:593.8
190PRZYBYTEK Sławomir 134WARSZAWAOpen Mężczyzn113M 14409:3001:18:0601:37:11.5001:37:11.50+01:10:0716:113.7
191MIŁOWICKA Karolina 249V.I.P-GYM EŁKEŁKOpen Kobiet40K 4710:0001:37:25.1501:37:25.15+01:10:2116:143.7
192HANDKE Justyna 120XRUNNERSSZCZECIN Open Kobiet41K 4809:4501:37:38.9501:37:38.95+01:10:3416:163.7
193GARNUSZEK Anita 244POWER TRAININGWARSZAWAOpen Kobiet42K 4910:0001:37:41.2501:37:41.25+01:10:3716:163.7
194SKWARSKI Dawid 393WARSZAWAOpen Mężczyzn114M 14510:1501:29:0801:38:23.9001:38:23.90+01:11:1916:233.7
195KORGOL Fabian 526ŁÓDŹOpen Mężczyzn115M 14611:0001:38:31.3501:38:31.35+01:11:2716:253.7
196PIWOWAR Paulina 326DZIECI KUKURYDZYGOŁDAPOpen Kobiet43K 5010:1501:38:33.3501:38:33.35+01:11:2916:253.7
197BOGUSZEWSKA Katarzyna 503OLSZTYNOpen Kobiet44K 5110:1501:38:37.6501:38:37.65+01:11:3316:263.7
198MIKOŁAJCZYK Malwina 378KOŁOBRZEGOpen Kobiet45K 5210:1501:38:37.9001:38:37.90+01:11:3316:263.7
199LATUSHKIN Dzmitry 57POWER TRAININGMOHYLEWOpen Mężczyzn116M 14709:3000:57:3401:38:39.2001:38:39.20+01:11:3516:263.6
200KIOŁBASA Damian 364AUGUSTÓWOpen Mężczyzn117M 14810:1501:38:39.8001:38:39.80+01:11:3516:263.6
201SOKOŁOWSKI Wojciech 562WARSZAWAOpen Mężczyzn118M 14910:0001:27:0801:39:03.8001:39:03.80+01:11:5916:303.6
202SIEDLECKI Tomasz 289WARSZAWAOpen Mężczyzn119M 15010:0001:39:05.1001:39:05.10+01:12:0116:303.6
203KASPRZAK Marta 319CROSSBOXFIT KĘTRZYNKĘTRZYNOpen Kobiet46K 5310:1501:39:44.4501:39:44.45+01:12:4016:373.6
204BIBOW Krzysztof 332HARDCROSS EŁKEŁKOpen Mężczyzn120M 15110:1501:39:44.4501:39:44.45+01:12:4016:373.6
205SERWIN Andrzej 323CROSSBOXFIT KETRZYNKĘTRZYN Open Masters Mężczyzn16M 15210:1501:39:44.4501:39:44.45+01:12:4016:373.6
206KASPRZAK Jarosław 318CROSSBOXFIT KĘTRZYNKĘTRZYNOpen Mężczyzn121M 15310:1501:39:44.5501:39:44.55+01:12:4016:373.6
207KUBACKA Małgorzata 321CROSSBOXFIT KĘTRZYNKĘTRZYNOpen Kobiet47K 5410:1501:39:44.6001:39:44.60+01:12:4016:373.6
208PIERZCHAŁA Mateusz 231HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWOpen Mężczyzn122M 15410:0001:23:2701:40:07.2001:40:07.20+01:13:0316:413.6
209SZCZUDŁO Igor 106KĘTRZYNOpen Mężczyzn123M 15509:3001:40:44.8001:40:44.80+01:13:4016:473.6
210SKARŻYŃSKA Karolina 455PISANICAOpen Kobiet48K 5510:3001:41:12.0001:41:12.00+01:14:0816:523.6
211ŚCIBOR Andrzej 287OLSZTYNOpen Masters Mężczyzn17M 15610:0001:32:5401:41:37.2501:41:37.25+01:14:3316:563.5
212MARGIELEWICZ Agnieszka 409CSA TEAMLIPSKOpen Kobiet49K 5610:3001:42:16.8001:42:16.80+01:15:1217:023.5
213KOŁPAK Magdalena 408CSA TEAMDĄBROWA BIAŁOSTOCKAOpen Kobiet50K 5710:3001:42:17.3001:42:17.30+01:15:1317:023.5
214MICHALAK Przemysław 411CSA TEAMDĄBROWA BIAŁOSTOCKAOpen Mężczyzn124M 15710:3001:35:3901:42:18.0001:42:18.00+01:15:1417:033.5
215KOCZYK Artur 330GDZIE MASZ BUTYKOBYŁKAOpen Mężczyzn125M 15810:1501:42:38.7001:42:38.70+01:15:3417:063.5
216SIENKIEWICZ Jakub 290BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn126M 15910:0001:43:13.9501:43:13.95+01:16:0917:123.5
217SKRĘTEK Paulina 292BIAŁYSTOKOpen Kobiet51K 5810:0001:43:17.7001:43:17.70+01:16:1317:123.5
218HORNIG Patrycja 555BIERUŃOpen Kobiet52K 5910:0001:43:28.3501:43:28.35+01:16:2417:143.5
219KLEJPS Wojciech 366AUGUSTÓWOpen Mężczyzn127M 16010:1501:43:35.3501:43:35.35+01:16:3117:153.5
220PRAWDZIK Renata 334HARDCROSS EŁKEŁKOpen Kobiet53K 6010:1501:43:39.4001:43:39.40+01:16:3517:163.5
221DOWGIEWICZ Anna 358EŁKOpen Kobiet54K 6110:1501:43:39.6001:43:39.60+01:16:3517:163.5
222FADROWSKA Dorota 266GRAJEWOOpen Kobiet55K 6210:0001:43:43.3501:43:43.35+01:16:3917:173.5
223ZEGAROWICZ Natalia 302GRAJEWOOpen Kobiet56K 6310:0001:43:43.4001:43:43.40+01:16:3917:173.5
224STASZEWSKI Adrian 47315 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAGIŻYCKOOpen Mężczyzn128M 16111:0001:43:48.1001:43:48.10+01:16:4417:183.5
225PIWNIK Kuba 489MAMY DZIKIKRAKÓWOpen Mężczyzn129M 16211:0001:43:48.3501:43:48.35+01:16:4417:183.5
226KOWALSKA Iga 488MAMY DZIKIKRAKÓWOpen Kobiet57K 6411:0001:43:49.3501:43:49.35+01:16:4517:183.5
227POCIECHA Paulina 282WROCŁAWOpen Kobiet58K 6510:0001:46:19.4001:46:19.40+01:19:1517:433.4
228BARTKIEWICZ Monika 218DRINKERS WITH A RUNNING PROBLEMOLSZTYNOpen Kobiet59K 6610:0001:46:41.8501:46:41.85+01:19:3717:463.4
229PIWOROWICZ Monika 219DRINKERS WITH A RUNNING PROBLEMTOMASZKOWOOpen Kobiet60K 6710:0001:46:47.4501:46:47.45+01:19:4317:473.4
230JAGODZIŃSKI Damian 519GDAŃSKOpen Mężczyzn130M 16311:0001:40:4401:47:09.2501:47:09.25+01:20:0517:513.4
231POSŁUSZNA Anna 124XRUNNERSWARSZAWAOpen Kobiet61K 6809:4501:40:3701:48:19.8001:48:19.80+01:21:1518:033.3
232KLUK Katarzyna 110HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Kobiet62K 6909:4501:41:0401:48:23.4501:48:23.45+01:21:1918:033.3
233ZARĘBA Izabela 115HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Kobiet63K 7009:4501:40:4901:48:24.0501:48:24.05+01:21:2018:043.3
234CZERNIEWSKA Marlena 263OLSZTYNOpen Kobiet64K 7110:0001:48:36.9001:48:36.90+01:21:3218:063.3
235DŁUTOWSKA Małgorzata 265PURDAOpen Kobiet65K 7210:0001:48:37.5501:48:37.55+01:21:3318:063.3
236WILK Sylwia 560WARSZAWAOpen Kobiet66K 7310:3001:49:30.0001:49:30.00+01:22:2618:153.3
237WILCZEK Lukasz 548CIESZYNOpen Mężczyzn131M 16411:0001:50:48.1001:50:48.10+01:23:4418:283.2
238PLICH Janusx 102PODLEŚNA, 72Open Masters Mężczyzn18M 16509:3001:52:21.2001:52:21.20+01:25:1718:433.2
239SASANEK Karolina 351VIP-GYM EŁKGRAJEWOOpen Kobiet67K 7410:0001:53:18.8501:53:18.85+01:26:1418:533.2
240RZEPNICKA Emilia 391GRAJEWOOpen Kobiet68K 7510:0001:53:19.0001:53:19.00+01:26:1518:533.2
241KULIGOWSKA Wioleta 350V.I.P-GYM EŁKGRAJEWOOpen Kobiet69K 7610:0001:53:19.2001:53:19.20+01:26:1518:533.2
242KARAŚ Sylwia 223FIGHTERS TEAMSUWAŁKIOpen Kobiet70K 7710:0001:53:42.3001:53:42.30+01:26:3818:573.2
243POPOWSKA Monika 225FIGHTERS TEAMSUWAŁKIOpen Kobiet71K 7810:0001:53:42.5501:53:42.55+01:26:3818:573.2
244KIMSZAL Katarzyna 224FIGHTERS TEAMSUWAŁKIOpen Kobiet72K 7910:0001:53:43.0001:53:43.00+01:26:3918:573.2
245SZYLKA Justyna 544GDAŃSKOpen Kobiet73K 8011:0001:54:19.9001:54:19.90+01:27:1519:033.1
246LUDWINIAK Anna 375WROCŁAWOpen Kobiet74K 8110:1501:55:27.3501:55:27.35+01:28:2319:143.1
247KAZIOR Tomasz 362TYSZOWCEOpen Mężczyzn132M 16610:1501:51:0702:01:20.0502:01:20.05+01:34:1620:133
248KOTAS Patrycja 237KAZIOR TEAMKATOWICEOpen Kobiet75K 8210:0002:01:36.4502:01:36.45+01:34:3220:163
249KWIATKOWSKI Hubert 25GORĄCY POTOK TEAMNOWY TARGOpen Mężczyzn133M 16709:3002:02:26.5502:02:26.55+01:35:2220:242.9
250WOJTASZEK Piotr 299EŁKOpen Mężczyzn134M 16810:0002:12:15.8502:12:15.85+01:45:1122:022.7
251SIŃCZUK Patrycja 125XRUNNERSTCZEWOpen Kobiet76K 8309:4502:17:13.9002:17:13.90+01:50:0922:522.6
252KURAŚ Beata 122XRUNNERSGDANSKOpen Kobiet77K 8409:4501:19:2102:47:08.8502:47:08.85+02:20:0427:512.2
253KASPRZYK Sebastian 78XRUNNERSDOBCZYCEElite Mężczyzn15M 16909:3000:36:01+6:199.5
254OŚLIZŁO Tomasz 83XRUNNERSSKRZYSZÓWElite Mężczyzn16M 17009:3000:36:20+6:229.4
255MADEJSKI Krzysztof 81XRUNNERSBIAŁOGARDElite Mężczyzn17M 17109:3000:36:44+6:269.3
256KRAWIECKI Mateusz 44HUSARIA RACE TEAMLUBAWAElite Mężczyzn18M 17209:3000:37:51+6:389
257KĄKOL Kacper 76XRUNNERSGDYNIAElite Mężczyzn19M 17309:3000:38:07+6:419
258DMUCH Jakub 73XRUNNERSTRZEBNICAElite Mężczyzn20M 17409:3000:39:26+6:558.7
259ZIOBER Zbigniew 95XRUNNERSWROCŁAWElite Mężczyzn21M 17509:3000:39:35+6:568.6
260KASZA Rafał 10ALGRAF RACE TEAMZIELONA GÓRAElite Mężczyzn22M 17609:3000:39:45+6:588.6
261URBAŃSKI Kamil 14ALGRAF RACE TEAMSULĘCINElite Mężczyzn23M 17709:3000:39:56+7:008.6
262JAGIEŁO Michał 40HUSARIA RACE TEAMLUBIENIAElite Mężczyzn24M 17809:3000:40:08+7:028.5
263MADEJSKI Przemysław 82XRUNNERSBIAŁOGARDElite Mężczyzn25M 17909:3000:40:09+7:028.5
264WOJTYSZYN Wojciech 94XRUNNERSNAMYSŁÓW Elite Mężczyzn26M 18009:3000:40:45+7:088.4
265BANDOSZ Robert 8ALGRAF RACE TEAMSIERPCElite Mężczyzn27M 18109:3000:40:52+7:108.4
266WESOŁOWSKI Szymon 92XRUNNERSGNIEZNOElite Mężczyzn28M 18209:3000:41:33+7:178.2
267LIUTKUS Dainius 50OCR LITHUANIAKAUNASElite Mężczyzn29M 18309:3000:43:03+7:337.9
268CHOMICZ Krzysztof 38HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWElite Mężczyzn30M 18409:3000:43:08+7:347.9
269JASTRZĘBSKI Piotr 59SOCIOS SILESIAZABRZEElite Mężczyzn31M 18509:3000:43:11+7:347.9
270PISKAŁA Daniel 54POWER TRAININGWARSZAWAElite Mężczyzn32M 18609:3000:43:20+7:367.9
271ŚWIĘTEK Bartosz 29GORĄCY POTOK TEAMHEBDÓWElite Mężczyzn33M 18709:3000:43:28+7:377.9
272BUGAJSKI Jakub 129SCYZORYKIELCEElite Mężczyzn34M 18809:3000:43:47+7:407.8
273ZAWISTOWSKI Jakub 48HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAElite Mężczyzn35M 18909:3000:43:49+7:417.8
274STOKOWSKI Dariusz 47HUSARIA RACE TEAMCIECHANÓWElite Mężczyzn36M 19009:3000:44:29+7:487.7
275SZKODA Dariusz 64SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAElite Mężczyzn37M 19109:3000:44:41+7:507.7
276LEWICKI Marcin 4ADRENALINE RUSH OCR TEAMBODZANÓWElite Mężczyzn38M 19209:3000:45:14+7:567.6
277ZOŃ Arkadiusz 69SUWAL ATHLETICASUWAŁKIElite Mężczyzn39M 19309:3000:45:19+7:577.5
278POŚPIECH Krzysztof 86XRUNNERSWODZISŁAW ŚLĄSKIElite Mężczyzn40M 19409:3000:45:25+7:587.5
279ANTCZAK Marcin 7ALGRAF RACE TEAMMIĘDZYRZECZElite Mężczyzn41M 19509:3000:45:26+7:587.5
280TRAPKOWSKI Przemysław 89XRUNNERSGDAŃSKElite Mężczyzn42M 19609:3000:45:40+8:007.5
281PIEKUTOWSKI Ireneusz 281ŁÓDŹOpen Mężczyzn135M 19710:0000:45:48+8:027.5
282KAŁUŻNY Adam 60SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAElite Mężczyzn43M 19809:3000:45:58+8:037.4
283BRZOSKWINIA Wojciech 37HUSARIA RACE TEAMBOLECHOWICEElite Mężczyzn44M 19909:3000:46:02+8:047.4
284POGORZELSKI Rafał 329EŁK FORCE ONEEŁK Open Mężczyzn136M 20010:0000:46:11+8:067.4
285SZCZURKO Adrian 13ALGRAF RACE TEAMMRZEZINOElite Mężczyzn45M 20109:3000:46:17+8:077.4
286WAŁDOWSKI Dominik 90XRUNNERSGDAŃSKElite Mężczyzn46M 20209:3000:46:33+8:107.3
287KRAUZY Wojciech 42HUSARIA RACE TEAMRYBNIKElite Mężczyzn47M 20309:3000:46:36+8:107.3
288MAZUR Damian 62SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAElite Mężczyzn48M 20409:3000:46:39+8:117.3
289WYPUKOŁ Jakub 67SOCIOS SILESIAKATOWICEElite Mężczyzn49M 20509:3000:46:42+8:117.3
290PETELCZYC Piotr 46HUSARIA RACE TEAMTYCHYElite Masters Mężczyzn3M 20609:3000:46:51+8:137.3
291RACZEK Radosław 28GORĄCY POTOK TEAMPISARZOWAElite Mężczyzn50M 20709:3000:46:54+8:137.3
292KRALEWSKI Robert 22DZIADY OCRGÓRA KALWARIAElite Masters Mężczyzn4M 20809:3000:46:59+8:147.3
293LASKOWSKI Grzegorz 528ŁOMŻAOpen Mężczyzn137M 20911:0000:47:09+00:26:598:167.3
294SZYMAŃSKI Bartek 87XRUNNERSŚWIDNICAElite Mężczyzn51M 21009:3000:47:13+8:177.2
295WÓJCIK Karol 401PANIÓWKIOpen Mężczyzn138M 21110:1500:47:15+8:177.2
296CZACH Tobiasz 39HUSARIA RACE TEAMRZESZÓWElite Mężczyzn52M 21209:3000:47:21+8:187.2
297BARANAUSKAS Darius 96KAUNASElite Mężczyzn53M 21309:3000:47:30+8:207.2
298KUPIS Łukasz 132SCYZORYMASLOWElite Mężczyzn54M 21409:3000:47:55+8:247.1
299PEKHTSERAVA Tatyana 123XRUNNERSMINSKElite Kobiet3K 8509:4500:48:10+8:277.1
300KOŁACZEK Hubert 79XRUNNERSTURÓWElite Mężczyzn55M 21509:3000:48:15+8:277.1
301SMAGALA Piotr 394EŁKOpen Mężczyzn139M 21610:1500:48:35+8:317
302MILEWSKI Rafał 230HUSARIA RACE TEAMEŁKOpen Mężczyzn140M 21710:0000:48:36+8:317
303KOLIBABSKI Radosław 34HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYWARSZAWAElite Mężczyzn56M 21809:3000:49:06+8:367
304RYCERSKI Bogdan 40315 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAIŁOWAOpen Masters Mężczyzn19M 21910:3000:49:09+8:377
305DASZKIEWICZ Małgorzata 116POWER TRAININGPŁOCKElite Kobiet4K 8609:4500:49:49+8:446.9
306TOMKIEWICZ Bartosz 88XRUNNERSPIESZYCEOpen Mężczyzn141M 22009:3000:49:49+8:446.9
307JANKOWSKA Maria 121XRUNNERSGDANSKElite Kobiet5K 8709:4500:49:49+8:446.9
308SOKOŁOWSKI Jarosław 23ELEGANT TEAMWROCŁAWElite Mężczyzn57M 22109:3000:50:16+8:496.8
309GAZUREK Kacper 74XRUNNERSUSTROŃElite Mężczyzn58M 22209:3000:50:29+8:516.8
310WOJEWÓDKA Krystian 66SOCIOS SILESIASOŚNICOWICEElite Mężczyzn59M 22309:3000:50:50+8:556.7
311SZOSTAK Artur 19BRAVEHEARTS LEGIONOWOWIELISZEWElite Mężczyzn60M 22409:3000:51:02+8:576.7
312GRZELAK Marek 32HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOSTRÓWIECElite Mężczyzn61M 22509:3000:51:13+8:596.7
313ORANKIEWICZ Krzysztof 5ADRENALINE RUSH OCR TEAMPŁOCKElite Mężczyzn62M 22609:3000:51:23+9:006.7
314CICHOCKI Filip 52POWER TRAININGWARSZAWAElite Mężczyzn63M 22709:3000:51:25+9:016.7
315PIĘTKA Marcin 35HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOTWOCKElite Mężczyzn64M 22809:3000:51:35+9:026.6
316ŻABIŃSKI Rafael 556EŁKOpen Mężczyzn142M 22910:3000:51:37+9:036.6
317GAWRONIUK Paulina 119XRUNNERSWROCŁAWElite Kobiet6K 8809:4500:51:42+9:046.6
318PĘKALA Kamil 27GORĄCY POTOK TEAMNOWY TARGElite Mężczyzn65M 23009:3000:51:45+9:046.6
319KRAKOWSKI Edwin 371PUŃSKOpen Mężczyzn143M 23110:1500:52:07+9:086.6
320KALININ Jarosław 77XRUNNERSWROCŁAWElite Mężczyzn66M 23209:3000:52:23+9:116.5
321KWIATKOWSKI Michal 252WHITE FLOWER POWERAUGUSTOWOpen Mężczyzn144M 23310:0000:52:32+9:126.5
322KARCZMARSKI Mateusz 9ALGRAF RACE TEAMSKWIERZYNAElite Mężczyzn67M 23409:3000:52:44+9:156.5
323GOŁOWCZYC Mateusz 68SUWAL ATHLETICASUWAŁKIElite Mężczyzn68M 23509:3000:52:51+9:166.5
324KNODEL Mateusz 367GDAŃSKOpen Mężczyzn145M 23610:1500:53:01+9:186.5
325PALUCH Przemysław 101GDANSKElite Mężczyzn69M 23709:3000:53:11+9:196.4
326MILEWICZ Sylwia 112HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAElite Kobiet7K 8909:4500:53:17+9:206.4
327ARUSZTOWICZ Bartosz 30HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYWARSZAWAElite Mężczyzn70M 23809:3000:53:21+9:216.4
328FRONTCZAK Izabela 109HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKElite Kobiet8K 9009:4500:53:26+9:226.4
329VELIBASI Ivan 572GRUBISNO POLJEOpen Mężczyzn146M 23911:0000:53:49+00:33:399:266.4
330MACHTYL Zygmunt 15BALTIC SEALSSŁUPSKElite Masters Mężczyzn5M 24009:3000:53:50+9:266.4
331KRÓL Kamil 61SOCIOS SILESIAMYSŁOWICE Elite Mężczyzn71M 24109:3000:54:17+9:316.3
332BOBROWSKI Jan 356EŁKOpen Masters Mężczyzn20M 24210:1500:54:45+9:366.2
333CHRZANOWSKI Andrzej 574EŁKOpen Mężczyzn147M 24311:0000:54:46+00:34:369:366.2
334WAKULUK Adam 399SIEMIATYCZEOpen Mężczyzn148M 24410:1500:55:03+9:396.2
335MIKRUT Jakub 26GORĄCY POTOK TEAMCZARNY DUNAJEC Elite Mężczyzn72M 24509:3000:55:12+9:416.2
336GRĄDKOWSKI Bartosz 47015 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAKĘTRZYNOpen Mężczyzn149M 24611:0000:55:25+00:35:159:436.2
337KOPICZKO Karol 525RACZKIOpen Mężczyzn150M 24711:0000:55:34+00:35:249:446.2
338CIBOROWSKI Bernard 30415 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANASOKOLYOpen Mężczyzn151M 24810:1500:55:51+9:476.1
339GALICA Andrzej 24GORĄCY POTOK TEAMSZAFLARYElite Mężczyzn73M 24909:3000:55:59+9:496.1
340ŁUCZAK Łukasz 80XRUNNERSGDAŃSKElite Mężczyzn74M 25009:3000:56:22+9:536.1
341JAKUBCZYK Marcin 360PROSTKIOpen Mężczyzn152M 25110:1500:56:33+9:556
342STAMATEL Sebastian 63SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAElite Mężczyzn75M 25209:3000:56:33+9:556
343ELIZAROV Pavel 413EŁK FORCE ONEOZERSKOpen Mężczyzn153M 25310:0000:56:35+9:556
344LASKOWSKI Tomasz 336HUSARIA RACE TEAMSTARGARDOpen Mężczyzn154M 25410:1500:57:34+10:055.9
345BARAN Przemysław 482GMOGOŁDAPOpen Mężczyzn155M 25511:0000:57:49+00:37:3910:085.9
346HANSLIK Aleksandra 117SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKA Elite Kobiet9K 9109:4500:58:08+10:115.9
347POKOJSKI Marek 18BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOElite Mężczyzn76M 25609:3000:58:26+10:155.9
348ROJEK Wojciech 483GMOGOŁDAPOpen Mężczyzn156M 25711:0000:58:26+00:38:1610:155.9
349WILDNER Radosław 460BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn157M 25810:3000:58:43+00:05:5310:185.8
350TURKOWSKI Zbyszek 325DRWALEBIAŁYSTOK Open Mężczyzn158M 25910:1500:59:06+10:225.8
351HERMANIUK Kamil 324DRWALEAUGUSTÓWOpen Mężczyzn159M 26010:1500:59:07+10:225.8
352ŁUKASZEWICZ Marcin 448WARSZAWAOpen Mężczyzn160M 26110:3000:59:25+00:06:3510:255.8
353MELNIK Wojciech 531HARSZOpen Mężczyzn161M 26211:0000:59:27+00:39:1710:255.8
354SIWIK Dawid 291PISZOpen Mężczyzn162M 26310:0000:59:29+10:265.7
355SKULIMOWSKI Marcin 416ESA RACING TEAMEŁKOpen Mężczyzn163M 26410:3000:59:59+00:07:0910:315.7
356DOJNIA Łukasz 510EŁKOpen Mężczyzn164M 26511:0001:00:07+00:39:5710:325.7
357PODWYSOCKI Jacek 337HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn165M 26610:1501:00:16+10:345.7
358ROLNIK Bogdan 31215GBZ/KZAOPKRUKLANKIOpen Mężczyzn166M 26710:1501:00:18+10:345.7
359KORCZYK Tomasz 442BIELSKO-BIAŁAOpen Mężczyzn167M 26811:0001:00:21+00:40:1110:355.7
360ANDRIES Bogdan 558BRASOVOpen Mężczyzn168M 26911:0001:00:33+00:40:2310:375.6
361DEPTUŁA Mariusz 441WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn21M 27010:3001:00:50+00:08:0010:405.6
362OGRODOWCZYK Adam 535ELBLĄGOpen Masters Mężczyzn22M 27111:0001:00:56+00:40:4610:415.6
363VATAMANU-COANTA Horia 573BRAȘOVOpen Mężczyzn169M 27211:0001:01:28+00:41:1810:475.6
364KILIMNIK Tomasz 33HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYWARSZAWAOpen Mężczyzn170M 27309:3001:01:39+10:485.5
365PODOLAK Rafal 384KRAŚNIKOpen Mężczyzn171M 27410:1501:01:45+10:505.5
366KONDRATIUK Waldemar 30915GBZ/KZAOPGIŻYCKOOpen Mężczyzn172M 27510:1501:02:11+10:545.5
367TUWALSKI Bernard 55POWER TRAININGWARSZAWAElite Masters Mężczyzn6M 27609:3001:02:14+10:555.5
368SKROBISZ Daniel 31315GBZ/KZAOPGIŻYCKOOpen Mężczyzn173M 27710:1501:02:20+10:565.5
369SADKOWSKI Dominik 353ZAWSZE MOŻESZ LEPIEJKĘTRZYNOpen Mężczyzn174M 27810:1501:02:55+11:025.4
370MĘDRYKOWSKI Damian 229HUSARIA RACE TEAMSANDOMIERZOpen Mężczyzn175M 27910:0001:03:05+11:045.4
371BOGUSKI Adrian 502KRZEWOOpen Mężczyzn176M 28011:0001:03:49+00:43:3911:115.4
372ROMAŃCZUK Tomasz 203BIAŁYSTOK BIEGA TEAMKLEPACZEOpen Masters Mężczyzn23M 28110:0001:04:16+11:165.3
373SRDAREVIC Anto 569ZAGREBOpen Mężczyzn177M 28211:0001:04:35+00:44:2511:195.3
374KORBUT Radosław 49KONIUCHY OCRSIEDLCEElite Mężczyzn77M 28309:3001:04:44+11:215.3
375ORŁOWSKI Kamil 216CALYPSO TEAM SUWAŁKISUWAŁKIOpen Mężczyzn178M 28410:0001:05:20+11:275.2
376PISZCZEK Remigiusz 383USTKAOpen Mężczyzn179M 28510:1501:05:22+11:285.2
377RYNKIEWICZ Jędrzej 30615 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAKĘTRZYNOpen Mężczyzn180M 28610:1501:05:31+11:295.2
378STYLOK Dawid 395LĘDZINYOpen Mężczyzn181M 28710:1501:05:47+11:325.2
379KISIEL Michal 524BISKUPIECOpen Mężczyzn182M 28811:0001:06:02+00:45:5211:355.2
380SZANIAWSKI Marcin 245RD TEAMDOBRZYNIEWO DUŻEOpen Mężczyzn183M 28910:0001:06:27+11:395.1
381WYSŁUCH Iza 126XRUNNERSWROCŁAWElite Kobiet10K 9209:4501:06:28+11:395.1
382MASŁOWSKI Michał 214CALYPSO TEAM SUWAŁKISUWAŁKIOpen Mężczyzn184M 29010:0001:06:31+11:405.1
383RUSZEWSKI Jarosław 317CALYPSO TEAM SUWAŁKISUWAŁKIOpen Masters Mężczyzn24M 29110:1501:06:53+00:00:1311:445.1
384RUSZEWSKA Anna 316CALYPSO TEAM SUWAŁKISUWAŁKIOpen Masters Kobiet6K 9310:1501:06:57+00:00:1711:445.1
385WOJEWODA Sylwester 549ŁOMZAOpen Mężczyzn185M 29211:0001:07:13+00:47:0311:475.1
386KACZMARCZYK Kamil Michał 523PIĄTNICAOpen Mężczyzn186M 29311:0001:07:29+00:47:1911:505.1
387GOTKOWSKI Daniel 515KUSKOWIZNAOpen Mężczyzn187M 29411:0001:07:31+00:47:2111:505.1
388KRÓLIK Rafał 484HUSARIA RACE TEAMNOWOGRÓDOpen Mężczyzn188M 29511:0001:07:37+00:47:2711:515.1
389JANISZEWSKI Grzegorz 21DZIADY OCRWARSZAWAElite Masters Mężczyzn7M 29609:3001:08:12+11:575
390LESZCZENKO Hubert 257WYSZYLYWYPUAUNIKOWOOpen Mężczyzn189M 29710:0001:10:10+12:184.9
391MAĆKOWIAK Dawid 567BISZTYNEKOpen Mężczyzn190M 29810:0001:10:11+12:184.9
392PIPIRO Piotr 235IMPERIUM SIŁYEŁKOpen Mężczyzn191M 29910:0001:10:15+12:194.9
393ONUFREJUK Marcin 16BALTIC SEALSGÓROWO IŁAWECKIEElite Mężczyzn78M 30009:3001:10:18+12:204.9
394JASIAK Adrian 361TARNÓWOpen Mężczyzn192M 30110:0001:10:37+12:234.8
395MISIAK Piotr 278WARSZAWAOpen Mężczyzn193M 30210:0001:10:52+12:254.8
396SPECHT Mateusz 294LĘBORKOpen Mężczyzn194M 30310:0001:10:53+12:264.8
397MŁYŃSKI Bartłomiej 279ZWARTOWOOpen Mężczyzn195M 30410:0001:10:54+12:264.8
398SIKORA Marek 338IZERSKA GRUPA BIEGOWAOPOLEOpen Mężczyzn196M 30510:1501:10:56+00:04:1612:264.8
399SHTYPULIAK Sergii 392GDYNIAOpen Mężczyzn197M 30610:1501:11:04+00:04:2412:284.8
400KURZĄTKOWSKI Konrad 374EŁKOpen Mężczyzn198M 30710:1501:11:55+00:05:1512:374.8
401RUDZKI Michał 390GDAŃSKOpen Mężczyzn199M 30810:1501:12:08+00:05:2812:394.7
402ZYŚK Marcin 551SZCZYTNOOpen Mężczyzn200M 30911:0001:14:01+00:53:5112:594.6
403SOBOLEWSKI Wojciech 293SUWAŁKIOpen Mężczyzn201M 31010:0001:16:04+13:204.5
404MODLIŃSKI Krzysztof 315ADRENALINE RUSH OCR TEAMPŁOCKOpen Mężczyzn202M 31110:1501:17:42+00:11:0213:374.4
405TELISZEWSKI Maciej 221EKIPA HAIERWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn25M 31210:0001:17:57+13:404.4
406MASŁOWSKI Patryk 530OLECKOOpen Mężczyzn203M 31311:0001:18:15+00:58:0513:434.4
407WOJDYNA Artur 553GUZOWATKAOpen Mężczyzn204M 31410:1501:18:16+00:11:3613:434.4
408KNAP Klaudia 495PLUTON 22OLSZTYNOpen Kobiet78K 9411:0001:19:18+00:59:0813:544.3
409MILKOWSKI Sylwester 532WARSZAWAOpen Mężczyzn205M 31511:0001:19:43+00:59:3313:594.3
410MOKRZYCKI Jacek 533KĘTRZYNOpen Masters Mężczyzn26M 31611:0001:20:49+01:00:3914:104.2
411JANISZEK Bartosz 339JBMNTWAŁSNÓWOpen Mężczyzn206M 31710:3001:21:16+00:28:2614:154.2
412DĄDELEWSKA Joanna 243PIĘKNI I BESTIEMALBORKOpen Kobiet79K 9510:0001:21:46+00:00:0814:204.2
413ŁOTOCKI Rafał Jerzy 255WOLF TEAMTRZCIANKA Open Mężczyzn207M 31810:0001:21:48+00:00:1014:214.2
414KUBIAK Kaj 254WOLF TEAMTRZCIANKAOpen Mężczyzn208M 31910:0001:21:54+00:00:1614:224.2
415BAKUŁA Adrian 261SZCZYTNOOpen Mężczyzn209M 32010:0001:21:55+00:00:1714:224.2
416MARKIEWICZ Arkadiusz 228HUSARIA RACE TEAMMALBORKOpen Masters Mężczyzn27M 32110:0001:21:56+00:00:1814:224.2
417OGONOWSKI Przemek 534ORZYSZOpen Mężczyzn210M 32211:0001:22:38+01:02:2814:294.1
418KAMIŃSKI Krzysztof 30815GBZ/KZAOPGIŻYCKOOpen Mężczyzn211M 32310:1501:23:18+00:16:3814:364.1
419CHOMAŃSKI Przemysław 47715GBZ/KZAOPGIŻYCKOOpen Mężczyzn212M 32410:1501:23:20+00:16:4014:374.1
420KAMUSIŃSKI Grzegorz 341MŁODZI WILCY TEAMSTANIĄTKIOpen Mężczyzn213M 32510:1501:23:49+00:17:0914:424.1
421MARCHWIŃSKI Sebastian 419KMP OLSZTYNOLSZTYNOpen Mężczyzn214M 32610:3001:23:57+00:31:0714:434.1
422TREKAJŁO Marcin 457BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn215M 32710:3001:24:05+00:31:1514:454.1
423HOFFMANN Daniel 518ZBLEWOOpen Mężczyzn216M 32810:3001:24:05+00:31:1514:454.1
424KOC Tomasz 274EŁKOpen Mężczyzn217M 32910:0001:26:06+00:04:2815:064
425WŁODARCZYK Agnieszka 238KONIUCHY OCRWARSZAWAOpen Kobiet80K 9610:0001:26:51+00:05:1315:143.9
426MACHNIEWICZ Artur 46715 BRYGADA ZMECHANIZOWANA / DYWIZJON PRZECIWLOTNICZYKĘTRZYNOpen Mężczyzn218M 33011:0001:27:16+01:07:0615:183.9
427GRABOWSKI Łukasz 46415 BRYGADA ZMECHANIZOWANA / DYWIZJON PRZECIWLOTNICZYGIŻYCKOOpen Mężczyzn219M 33111:0001:27:17+01:07:0715:183.9
428CHARYTONIUK Mirosław 46315 BRYGADA ZMECHANIZOWANA / DYWIZJON PRZECIWLOTNICZYGIŻYCKO Open Mężczyzn220M 33211:0001:27:17+01:07:0715:183.9
429GRAJEWSKI Olgierd 247V.I.P-GYM EŁKEŁKOpen Mężczyzn221M 33310:0001:32:03+00:10:2516:083.7
430GRYGO Adrian 414EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn222M 33410:0001:33:03+00:11:2516:193.7
431ZAMOJSKI Dawid 461EŁKOpen Mężczyzn223M 33510:3001:33:37+00:40:4716:253.7
432SZCZECH Tomasz 396BIAŁA PISKAOpen Mężczyzn224M 33610:1501:34:05+00:27:2516:303.6
433KASPRZAK Mikołaj 320CROSSBOXFIT KĘTRZYNKĘTRZYNOpen Mężczyzn225M 33710:1501:36:03+00:29:2316:513.6
434MARGIELEWICZ Tomasz 410CSA TEAMLIPSKOpen Mężczyzn226M 33810:3001:37:19+00:44:2917:043.5
435KOZŁOWSKI Przemysław 443BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn227M 33910:3001:37:20+00:44:3017:043.5
436TOCZYŁOWSKI Maciej 412CSA TEAMLIPSKOpen Mężczyzn228M 34010:3001:37:22+00:44:3217:043.5
437SUPINSKI Pawel 335HARDCROSS EŁKEŁKOpen Mężczyzn229M 34110:1501:37:50+00:31:1017:093.5
438BIBOW Krzysztof 566EŁKOpen Mężczyzn230M 34210:1501:37:52+00:31:1217:103.5
439DETKIEWICZ Bartosz 333HARDCROSS EŁKEŁKOpen Mężczyzn231M 34310:1501:38:11+00:31:3117:133.5
440WESOŁOWSKI Michał 571EŁKOpen Mężczyzn232M 34410:1501:38:24+00:31:4417:153.5
441KOROBIJ Krzysztof 369WROCŁAWOpen Mężczyzn233M 34510:1501:50:42+00:44:0219:253.1
KACPRZAK Kamil 273WARSZAWAOpen Mężczyzn10:0001:27:27 DNF DNF DNF--
BALUTA Anna 118XRUNNERSKRAKÓWElite Kobiet09:4501:24:23 DNF DNF DNF--
ŻUKOWSKA Natalia 127XRUNNERSKĘTRZYN Elite Kobiet09:45 DNF DNF DNF--
FRĄCKIEWICZ Krystian 512ŁOMŻAOpen Mężczyzn11:00 DNF DNF DNF--
DARUK Jaromir 264GDYNIAOpen Mężczyzn10:00 DNF DNF DNF--
WILKANOWICZ Agnieszka 434SIENIEDAGDAŃSKOpen Kobiet10:30 DNF DNF DNF--
GIL Marta 269OLSZTYNOpen Kobiet10:00 DNF DNF DNF--
GAC Arkadiusz 487MAMY DZIKIKRAKÓWOpen Mężczyzn11:00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 449 wynik(ów)