ZIMOWY RUNMAGEDDON REKRUT WARSZAWA

Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-01-13
Miejsce/ Place:
Warszawa
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
1546
Wystartowało/ Started:
1434
Nie ukończyło/ Not finished:
25
Ukończyło/ Finished:
1409
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: 08:30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZCZEPANIAK Marcin 82XRUNNERSOpen Mężczyzn1M 108:3000:41:21.2000:41:21.20 6:538.7
2KRAWIECKI Mateusz 44HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn1M 208:3000:42:13.3500:42:13.35+00:00:527:028.5
3ARSENTSYEU Andrei 76XRUNNERSElite Mężczyzn2M 308:3000:42:19.1000:42:19.10+00:00:577:038.5
4KRAWCZYK Tomasz 117Elite Mężczyzn3M 408:3000:42:21.5500:42:21.55+00:01:007:038.5
5BANDOSZ Robert 3ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn4M 508:3000:43:13.3000:43:13.30+00:01:527:128.3
6URBAŃSKI Kamil 8ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn5M 608:3000:43:26.8500:43:26.85+00:02:057:148.3
7DANIELKIEWICZ Tomasz 78XRUNNERSElite Mężczyzn6M 708:3000:43:46.7500:43:46.75+00:02:257:178.2
8JANUSZEWSKI Bartosz 54KOSIARZEElite Mężczyzn7M 808:3000:44:19.5500:44:19.55+00:02:587:238.1
9KARCZMARSKI Mateusz 5ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn8M 1008:3000:44:45.2500:44:45.25+00:03:247:278
10KASZA Rafał 6ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn9M 1108:3000:44:49.4000:44:49.40+00:03:287:288
11BRZOSKWINIA Wojciech 36HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn10M 1208:3000:44:53.5000:44:53.50+00:03:327:288
12ANTCZAK Marcin 2ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn11M 1308:3000:45:27.4000:45:27.40+00:04:067:347.9
13MARCZUK Kamil 45HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn12M 1408:3000:45:47.3500:45:47.35+00:04:267:377.9
14PISKAŁA Daniel 65POWER TRAININGElite Mężczyzn13M 1508:3000:46:42.5500:46:42.55+00:05:217:477.7
15ZAWISTOWSKI Jakub 49HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn14M 1608:3000:46:49.1500:46:49.15+00:05:277:487.7
16CHOMICZ Krzysztof 38HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn15M 1708:3000:46:58.6000:46:58.60+00:05:377:497.7
17BRZOZOWSKI Filip 37HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn16M 1908:3000:47:20.7500:47:20.75+00:05:597:537.6
18WYPUKOŁ Jakub 68SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn17M 2008:3000:47:23.0500:47:23.05+00:06:017:537.6
19WIKTOROWICZ Mariusz 74WATAHAElite Masters Mężczyzn1M 2108:3000:48:09.9500:48:09.95+00:06:488:017.5
20PĘKALA Kamil 25GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn18M 2208:3000:48:13.2000:48:13.20+00:06:528:027.5
21WLAŹLAK Damian 48HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn19M 2608:3000:48:52.0500:48:52.05+00:07:308:087.4
22KĄDZIELA Michał 92Elite Mężczyzn20M 2808:3000:49:13.7500:49:13.75+00:07:528:127.3
23LORENC Lukasz 17DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn2M 2908:3000:49:18.1000:49:18.10+00:07:568:137.3
24ZAJĄCZKOWSKI Paweł 67POWER TRAININGElite Mężczyzn21M 3008:3000:50:01.8000:50:01.80+00:08:408:207.2
25URBANIAK Damian 84XRUNNERSElite Mężczyzn22M 3108:3000:50:32.7000:50:32.70+00:09:118:257.1
26PAWLIKOWSKI Andrzej 102Elite Mężczyzn23M 3208:3000:50:35.1500:50:35.15+00:09:138:257.1
27DUDKIEWICZ Marcin 111HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn24M 3308:3000:50:47.6500:50:47.65+00:09:268:277.1
28BIENIECKI Jaro 115Elite Mężczyzn25M 3408:3000:51:06.4500:51:06.45+00:09:458:317
29WAŚ Bartłomiej 85XRUNNERSElite Mężczyzn26M 3808:3000:51:24.5000:51:24.50+00:10:038:347
30MIKRUT Jakub 24GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn27M 3908:3000:51:33.4000:51:33.40+00:10:128:357
31OKRĘGLAK Maciej 100Elite Mężczyzn28M 4008:3000:51:37.7500:51:37.75+00:10:168:367
32ALIAKSANDR Baltynski 113Elite Mężczyzn29M 4108:3000:51:40.0500:51:40.05+00:10:188:367
33CZACH Tobiasz 39HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn30M 4208:3000:52:20.2500:52:20.25+00:10:598:436.9
34HENDZEL Miłosz 4ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn31M 4308:3000:52:25.0500:52:25.05+00:11:038:446.9
35SURMACH Andrei 108Elite Mężczyzn32M 4408:3000:52:30.5500:52:30.55+00:11:098:456.9
36SZYMAŃSKI Bartek 83XRUNNERSElite Mężczyzn33M 4508:3000:52:32.6500:52:32.65+00:11:118:456.9
37WALCZAK Patryk 116Elite Mężczyzn34M 4608:3000:52:33.5500:52:33.55+00:11:128:456.9
38MORAWSKI Grzegorz 72TRENER24H.COM.PLElite Mężczyzn35M 4708:3000:52:37.4000:52:37.40+00:11:168:466.8
39KRAWCZYK Tomasz 43HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn11M 4808:3000:52:37.5000:52:37.50+00:11:168:466.8
40CICHOCKI Filip 60POWER TRAININGElite Mężczyzn36M 4908:3000:52:46.6000:52:46.60+00:11:258:476.8
41PODGORSKI Marek 103Elite Mężczyzn37M 5008:3000:52:55.9000:52:55.90+00:11:348:496.8
42SŁODOWNIK Dominik 114Elite Mężczyzn38M 5408:3000:53:11.6000:53:11.60+00:11:508:516.8
43MANAJ Lukasz 98Elite Mężczyzn39M 5608:3000:53:19.5000:53:19.50+00:11:588:536.8
44JOOCHEAN Alexej 91Elite Mężczyzn40M 5808:3000:53:27.8500:53:27.85+00:12:068:546.7
45DZIERZGOWSKI Bartek 40HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn41M 6508:3000:54:42.6000:54:42.60+00:13:219:076.6
46GAWRYLCZYK Pawel 79XRUNNERSElite Mężczyzn42M 6608:3000:54:54.0000:54:54.00+00:13:329:096.6
47BRATKOWSKI Pawel 71TORPEDA RACE TEAMElite Mężczyzn43M 6808:3000:55:06.1000:55:06.10+00:13:449:116.5
48KOCHANIAK Rafał 61POWER TRAININGElite Mężczyzn44M 6908:3000:55:16.5500:55:16.55+00:13:559:126.5
49KOLIBABSKI Radosław 31HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn45M 7608:3000:55:56.8500:55:56.85+00:14:359:196.4
50KAWKA Tomasz 55KOSIARZEElite Mężczyzn46M 7808:3000:56:03.9000:56:03.90+00:14:429:206.4
51KOSZCZYC Rafał 42HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn47M 8008:3000:56:11.5500:56:11.55+00:14:509:216.4
52JANUS Leszek 70SPEEDSTERSElite Mężczyzn48M 8208:3000:56:48.5500:56:48.55+00:15:279:286.3
53JASTRZĘBSKI Sławomir 9BRAVEHARTS LEGIONOWOElite Mężczyzn49M 8508:3000:56:55.9500:56:55.95+00:15:349:296.3
54JAŁBRZYKOWSKI Adam 53KOSIARZEElite Mężczyzn50M 8908:3000:57:09.3500:57:09.35+00:15:489:316.3
55LUDWICZAK Jacek 18DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn2M 9408:3000:57:20.6500:57:20.65+00:15:599:336.3
56KILIMNIK Tomasz 30HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn51M 10408:3000:58:12.7000:58:12.70+00:16:519:426.2
57BRUSIŁO Bartosz 57MAMY RUSZAMYElite Mężczyzn52M 10608:3000:58:55.0500:58:55.05+00:17:339:496.1
58MARKIEWICZ Krzysztof 56KOSIARZEElite Mężczyzn53M 11208:3000:59:13.2500:59:13.25+00:17:529:526.1
59CZAPRAN Marek 77XRUNNERSElite Mężczyzn54M 11308:3000:59:14.4000:59:14.40+00:17:539:526.1
60PIELATOWSKI Adam 14DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn55M 11408:3000:59:14.6500:59:14.65+00:17:539:526.1
61GRZELAK Marek 28HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn56M 12308:3001:00:00.2501:00:00.25+00:18:3910:006
62ŻUKOWSKI Artur 11BRAVEHEARTS LEGIONOWOElite Mężczyzn57M 13208:3001:00:20.3501:00:20.35+00:18:5910:036
63BARCIKOWSKI Łukasz 59POWER TRAININGElite Mężczyzn58M 13808:3001:00:40.0501:00:40.05+00:19:1810:065.9
64ARUSZTOWICZ Bartosz 26HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn59M 14508:3001:00:53.1501:00:53.15+00:19:3110:085.9
65MICHALSKI Dawid 51I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn60M 14708:3001:00:57.5501:00:57.55+00:19:3610:095.9
66WOŁYNIEC Bogdan 34HARDCROSS EŁKElite Masters Mężczyzn3M 15008:3001:01:11.1001:01:11.10+00:19:4910:115.9
67KACZMARSKI Piotr 29HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn61M 15608:3001:01:18.7501:01:18.75+00:19:5710:135.9
68JANISZEWSKI Grzegorz 16DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn4M 15908:3001:01:29.0501:01:29.05+00:20:0710:145.9
69PIĘTKA Marcin 32HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn62M 16908:3001:01:57.2501:01:57.25+00:20:3610:195.8
70KOCZOROWSKI Pawel 58POLNI WOJOWNICY USTKAElite Masters Mężczyzn5M 17408:3001:02:01.2501:02:01.25+00:20:4010:205.8
71DUTKOWSKI Maciej 27HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn63M 17508:3001:02:09.2501:02:09.25+00:20:4810:215.8
72WOŹNIAK Michał 66POWER TRAININGElite Mężczyzn64M 17608:3001:02:15.0001:02:15.00+00:20:5310:225.8
73ŁAPACZ Tomasz 62POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn6M 17808:3001:02:24.6001:02:24.60+00:21:0310:245.8
74LATUSHKIN Dzmitry 63POWER TRAININGElite Mężczyzn65M 18208:3001:02:28.5501:02:28.55+00:21:0710:245.8
75PTASIŃSKI Kacper 47HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn66M 18408:3001:02:35.6501:02:35.65+00:21:1410:255.8
76STRÖMBERG Martin 107Elite Mężczyzn67M 18508:3001:02:38.0501:02:38.05+00:21:1610:265.7
77TUWALSKI Bernard 20DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn7M 18708:3001:03:00.6501:03:00.65+00:21:3910:305.7
78DASZEWSKI Filip 21FIREEAGLESElite Mężczyzn68M 18808:3001:03:00.6501:03:00.65+00:21:3910:305.7
79MAZUREK Wojciech 23FIREEAGLESElite Mężczyzn69M 19308:3001:03:26.2501:03:26.25+00:22:0510:345.7
80FURMAGA Przemyslaw 112POWER TRAININGElite Mężczyzn70M 19808:3001:03:36.0001:03:36.00+00:22:1410:365.7
81DOROMIEJCZUK Andrzej 15DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn8M 20008:3001:03:44.0001:03:44.00+00:22:2210:375.6
82BORUC Tomasz 69SPEEDSTERSElite Mężczyzn71M 20808:3001:04:15.0001:04:15.00+00:22:5310:425.6
83KORBUT Radosław 52KONIUCHY OCRElite Mężczyzn72M 23508:3001:06:16.0501:06:16.05+00:24:5411:025.4
84POKOJSKI Marek 10BRAVEHEARTS LEGIONOWOElite Mężczyzn73M 24108:3001:06:45.2501:06:45.25+00:25:2411:075.4
85KACZOR Emil 80XRUNNERSElite Mężczyzn74M 26308:3001:07:45.6001:07:45.60+00:26:2411:175.3
86KNAPIK Piotr 93Elite Mężczyzn75M 27708:3001:08:27.0501:08:27.05+00:27:0511:245.3
87TIAHNYBOK Paweł 19DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn25M 32508:3001:10:17.3001:10:17.30+00:28:5611:425.1
88MILBRANT Michał 75WŁÓCZYBIEGIElite Mężczyzn76M 34108:3001:10:43.7001:10:43.70+00:29:2211:475.1
89GÓREWICZ Kuba 22FIREEAGLESElite Mężczyzn77M 40808:3001:13:12.1501:13:12.15+00:31:5012:124.9
90SOJA Marcin 13CHODŹŻE NA POLEElite Mężczyzn78M 45508:3001:14:52.1001:14:52.10+00:33:3012:284.8
91MIKOŁAJCZUK Jacek 7ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn79M 50008:3001:16:37.1501:16:37.15+00:35:1512:464.7
92ŚWISTAK Piotr 109Open Mężczyzn422M 55408:3001:18:49.7001:18:49.70+00:37:2813:084.6
93GRALEC Dariusz 50I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn80M 56708:3001:19:18.2501:19:18.25+00:37:5713:134.5
94MIERZICKI Marcel 64POWER TRAININGElite Mężczyzn81M 58108:3001:19:55.7501:19:55.75+00:38:3413:194.5
95FRYDLER Bartosz 88Elite Mężczyzn82M 61408:3001:20:57.0001:20:57.00+00:39:3513:294.4
96PRZYBYTEK Sławomir 104Elite Mężczyzn83M 64408:3001:22:20.8001:22:20.80+00:40:5913:434.4
97KOŁAKOWSKI Sebastian 94Open Mężczyzn513M 66208:3001:23:08.8501:23:08.85+00:41:4713:514.3
98ZALEWSKI Marcin 73TRENER24H.COM.PLOpen Mężczyzn546M 69808:3001:24:26.5001:24:26.50+00:43:0514:044.3
99RACZYŃSKI Jarosław 105Elite Mężczyzn84M 77208:3001:26:53.4001:26:53.40+00:45:3214:284.1
100SEWERYNOWICZ Michał 33HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn616M 77908:3001:27:10.8501:27:10.85+00:45:4914:314.1
101BOGDAŃSKI Łukasz 87Elite Mężczyzn85M 78308:3001:27:26.1001:27:26.10+00:46:0414:344.1
102SOBCZYK Wiktor 106Open Mężczyzn660M 83208:3001:29:28.9001:29:28.90+00:48:0714:544
103KUĆMA Grzegorz 12CHODŹŻE NA POLEElite Mężczyzn86M 89008:3001:32:08.7501:32:08.75+00:50:4715:213.9
104LADNER George 96Open Mężczyzn722M 89908:3001:32:32.9501:32:32.95+00:51:1115:253.9
105LADNER Paul 97Open Masters Mężczyzn84M 90008:3001:32:32.9501:32:32.95+00:51:1115:253.9
106JASEK Łukasz 90Open Mężczyzn758M 94508:3001:34:33.7001:34:33.70+00:53:1215:453.8
107FRANASZEK Bartłomiej 41HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn833M 103308:3001:41:39.0501:41:39.05+01:00:1716:563.5
108KUNCEWICZ Adam 95Open Mężczyzn940M 115408:3002:13:20.9502:13:20.95+01:31:5922:132.7
109SZYPERSKI Paweł 110Open Mężczyzn941M 115508:3002:19:19.1502:19:19.15+01:37:5723:132.6
110HEYKE Krzysztof 89Open Masters Mężczyzn121M 115608:3002:21:16.5002:21:16.50+01:39:5523:322.5
OLEJNIK Franciszek 101Open Mężczyzn08:30 DNF DNF--
Znaleziono 111 wynik(ów)