ZIMOWY RUNMAGEDDON REKRUT WARSZAWA

Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-01-13
Miejsce/ Place:
Warszawa
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
1546
Wystartowało/ Started:
1434
Nie ukończyło/ Not finished:
25
Ukończyło/ Finished:
1409
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: 09:30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1HELLWICH Łukasz 499Open Mężczyzn31M 8109:3000:56:35.2000:56:35.20 9:256.4
2LASKOWSKI Tomasz 427HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn45M 9909:3000:57:50.7500:57:50.75+00:01:159:386.2
3KWASNIAK Łukasz 509Open Mężczyzn58M 11909:3000:59:25.9500:59:25.95+00:02:509:546.1
4ZAGAWA Mateusz 439ŁOWICZ TEAMOpen Mężczyzn64M 12709:3001:00:08.0001:00:08.00+00:03:3210:016
5POWAŻNY Marek 495XRUNNERSOpen Mężczyzn88M 16109:3001:01:31.4501:01:31.45+00:04:5610:155.9
6PLURA Rafał 514Open Mężczyzn104M 18609:3001:02:42.2001:02:42.20+00:06:0710:275.7
7JERMAKOWICZ Bartlomiej 469ROWERZYŚCI WYKLĘCIOpen Mężczyzn109M 19509:3001:03:31.9501:03:31.95+00:06:5610:355.7
8NOWAK Paweł 452NETIA SPEED 2Open Mężczyzn138M 23309:3001:06:10.9501:06:10.95+00:09:3511:015.4
9BRODA Mateusz 481UNIMOGIOpen Mężczyzn150M 24709:3001:07:03.6501:07:03.65+00:10:2811:105.4
10BRODA Tomasz 482UNIMOGIOpen Mężczyzn153M 25109:3001:07:09.8501:07:09.85+00:10:3411:115.4
11KISIEL Artur 502Open Mężczyzn164M 26409:3001:07:45.7001:07:45.70+00:11:1011:175.3
12KONOPKA Paweł 505Open Mężczyzn166M 26609:3001:07:47.6001:07:47.60+00:11:1211:175.3
13SURMA Szymon 483UNIMOGIOpen Mężczyzn167M 26709:3001:07:51.1501:07:51.15+00:11:1511:185.3
14BEDNAREK Remigiusz 484VERISTRONGOpen Mężczyzn204M 31109:3001:09:43.7001:09:43.70+00:13:0811:375.2
15ROLA Rafał 515Open Mężczyzn229M 33809:3001:10:36.8001:10:36.80+00:14:0111:465.1
16MITOSEK Paweł 466POWER TRAININGOpen Mężczyzn230M 33909:3001:10:37.4501:10:37.45+00:14:0211:465.1
17BURBUL Przemysław 498Open Mężczyzn243M 35409:3001:11:09.6501:11:09.65+00:14:3411:515.1
18WLODARCZYK Bartosz 428HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn244M 35509:3001:11:10.8001:11:10.80+00:14:3511:515.1
19KARWOWSKI Michał 431KGN Open Mężczyzn286M 39909:3001:12:53.7501:12:53.75+00:16:1812:084.9
20MIKA Amelia 470ROWERZYŚCI WYKLĘCIOpen Kobiet5K 1209:3001:14:01.7501:14:01.75+00:17:2612:204.9
21PACEK Maciej 489VERISTRONGOpen Mężczyzn311M 42809:3001:14:04.8001:14:04.80+00:17:2912:204.9
22MIKA Jarosław 471ROWERZYŚCI WYKLĘCIOpen Masters Mężczyzn35M 44609:3001:14:34.9501:14:34.95+00:17:5912:254.8
23OLEJNICZAK Radosław 454NETIA SPEED 2Open Mężczyzn346M 46809:3001:15:24.9001:15:24.90+00:18:4912:344.8
24MITRUS Mateusz 450NETIA SPEED 2Open Mężczyzn358M 48209:3001:15:58.5501:15:58.55+00:19:2312:394.7
25KALWAT Katarzyna 426HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet11K 1909:3001:16:48.9501:16:48.95+00:20:1312:484.7
26PISIŃSKI Dominik 513Open Mężczyzn390M 51809:3001:17:05.4501:17:05.45+00:20:3012:504.7
27BELIANKINA Natalia 496Open Kobiet15K 2309:3001:17:14.7001:17:14.70+00:20:3912:524.7
28KOLISETCKII Maksim 389Open Mężczyzn401M 52909:3001:17:22.1501:17:22.15+00:20:4612:534.7
29CHODOWSKI Łukasz 437LTGOpen Mężczyzn432M 56509:3001:19:15.1001:19:15.10+00:22:3913:124.5
30NADOLNY Kamil 438LTGOpen Mężczyzn444M 58209:3001:20:03.2501:20:03.25+00:23:2813:204.5
31BABACZ Marcin 442NETIA SPEED 2Open Mężczyzn446M 58409:3001:20:05.4001:20:05.40+00:23:3013:204.5
32KALWARCZYK Mariusz 501Open Mężczyzn449M 58709:3001:20:07.4501:20:07.45+00:23:3213:214.5
33WOJNOWSKI Marcin 429HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn476M 61709:3001:21:01.5501:21:01.55+00:24:2613:304.4
34KOPYDŁOWSKI Szymon 506Open Mężczyzn489M 63309:3001:21:50.5501:21:50.55+00:25:1513:384.4
35SALWEROWICZ Mateusz 517Open Mężczyzn490M 63409:3001:21:53.5001:21:53.50+00:25:1813:384.4
36ZYNGER Marcin 430I NEVER TURN BACKOpen Mężczyzn492M 63609:3001:21:57.0001:21:57.00+00:25:2113:394.4
37STYKOWSKI Grzegorz 458NETIA SPEED 2Open Mężczyzn502M 65109:3001:22:41.3001:22:41.30+00:26:0613:464.4
38STYKOWSKA Anna 457NETIA SPEED 2Open Kobiet33K 4309:3001:22:42.5001:22:42.50+00:26:0713:474.4
39FUGIELSKI Konrad 445NETIA SPEED 2Open Mężczyzn526M 67609:3001:23:41.0001:23:41.00+00:27:0513:564.3
40URBAŃSKA Marta 413ALGRAF RACE TEAMOpen Kobiet36K 4609:3001:23:44.3501:23:44.35+00:27:0913:574.3
41KWIECIEŃ Michał 449NETIA SPEED 2Open Mężczyzn555M 71009:3001:24:42.1501:24:42.15+00:28:0614:074.3
42SZKUTNICKI Jarek 518Open Masters Mężczyzn65M 71109:3001:24:42.5001:24:42.50+00:28:0714:074.3
43KŁOS Karol 503Open Mężczyzn622M 78709:3001:27:39.7501:27:39.75+00:31:0414:364.1
44WASZKIEWICZ Karol 520Open Mężczyzn623M 78809:3001:27:40.9001:27:40.90+00:31:0514:364.1
45CINAL Mariusz 440MARIO I MACIEJOpen Mężczyzn661M 83309:3001:29:30.3501:29:30.35+00:32:5514:554
46WALASZEK Maciej 441MARIO I MACIEJOpen Mężczyzn662M 83409:3001:29:39.6001:29:39.60+00:33:0414:564
47GRUDZIŃSKI Tomasz 485VERISTRONGOpen Mężczyzn664M 83609:3001:29:40.5001:29:40.50+00:33:0514:564
48KULBYTSKIY Więcesław 488VERISTRONGOpen Mężczyzn676M 84909:3001:30:12.5001:30:12.50+00:33:3715:024
49KRÓL Mikołaj 487VERISTRONGOpen Mężczyzn692M 86609:3001:30:57.3001:30:57.30+00:34:2215:094
50MAJSZCZYK Paulina 423HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Kobiet79K 9209:3001:31:02.3501:31:02.35+00:34:2715:104
51CHMIELEWSKI Mateusz 422HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn696M 87009:3001:31:04.9501:31:04.95+00:34:2915:104
52BORKOWSKA Kasia 532HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Kobiet80K 9309:3001:31:11.8001:31:11.80+00:34:3615:113.9
53PRĘGOWSKI Piotr 490VERISTRONGOpen Mężczyzn702M 87609:3001:31:18.5501:31:18.55+00:34:4315:133.9
54ŚLIWKA Kinga 467PUSTAKI RUN&FUNOpen Kobiet82K 9609:3001:31:28.3501:31:28.35+00:34:5315:143.9
55STOLAREK Wioleta 468PUSTAKI RUN&FUNOpen Kobiet83K 9709:3001:31:32.5001:31:32.50+00:34:5715:153.9
56KRAWCZAK Mateusz 486VERISTRONGOpen Mężczyzn728M 90709:3001:32:44.6501:32:44.65+00:36:0915:273.9
57SOBOCIŃSKI Karol 465PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn732M 91209:3001:33:07.5001:33:07.50+00:36:3215:313.9
58ŚLIWIŃSKA Joanna 464PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet88K 10309:3001:33:08.6001:33:08.60+00:36:3315:313.9
59MATUSIAK Krzysztof 510Open Masters Mężczyzn91M 93609:3001:34:04.3001:34:04.30+00:37:2915:403.8
60MOLSKI Michał 451NETIA SPEED 2Open Masters Mężczyzn96M 95909:3001:36:02.2001:36:02.20+00:39:2716:003.7
61GAWRYSZEWSKI Bernard 447NETIA SPEED 2Open Mężczyzn783M 97609:3001:36:39.8501:36:39.85+00:40:0416:063.7
62TUKAJ Aleksander 493VERISTRONGOpen Mężczyzn784M 97709:3001:36:43.8001:36:43.80+00:40:0816:073.7
63BUKOWSKI Kamil 497Open Mężczyzn788M 98109:3001:37:07.0001:37:07.00+00:40:3116:113.7
64TURKIEWICZ-RUCIŃSKA Edyta 414DZIKIE KOTY :)Open Kobiet112K 13409:3001:38:25.4501:38:25.45+00:41:5016:243.7
65WYSOCKA Dorota 416DZIKIE KOTY :)Open Masters Kobiet15K 13509:3001:38:26.9501:38:26.95+00:41:5116:243.7
66WRZOSEK Jarosław 415DZIKIE KOTY :)Open Mężczyzn804M 99709:3001:38:33.6501:38:33.65+00:41:5816:253.7
67PAWŁOWSKI Krzysztof 1576Open Mężczyzn820M 101509:3001:39:44.1501:39:44.15+00:43:0816:373.6
68USZYŃSKI Maciej 459NETIA SPEED 2Open Masters Mężczyzn103M 102109:3001:40:13.0501:40:13.05+00:43:3716:423.6
69OLEJNIK Agata 511Open Kobiet128K 15409:3001:40:56.7501:40:56.75+00:44:2116:493.6
70WĘGRZYNEK Maciej 521Open Mężczyzn827M 102509:3001:40:56.9001:40:56.90+00:44:2116:493.6
71KONCEWICZ Marta 433LEŚNE BOBKIOpen Kobiet131K 15709:3001:41:12.6001:41:12.60+00:44:3716:523.6
72CHRZANOWSKA Olga 432LEŚNE BOBKIOpen Kobiet132K 15809:3001:41:15.0501:41:15.05+00:44:3916:523.6
73NARUSZEWICZ Mateusz 435LEŚNE BOBKIOpen Mężczyzn834M 103409:3001:41:39.1001:41:39.10+00:45:0316:563.5
74STANISZEWSKI Robert 436LEŚNE BOBKIOpen Mężczyzn835M 103509:3001:41:47.3501:41:47.35+00:45:1216:573.5
75STIGZELIUS Teemu 492VERISTRONGOpen Mężczyzn839M 104109:3001:42:29.0001:42:29.00+00:45:5317:043.5
76SROGI Sebastian 491VERISTRONGOpen Mężczyzn840M 104209:3001:42:29.1501:42:29.15+00:45:5317:043.5
77ŁUKASZUK Paweł 434LEŚNE BOBKIOpen Mężczyzn853M 105609:3001:44:35.2001:44:35.20+00:48:0017:253.4
78KOŁTAN Jadwiga 504Open Kobiet141K 16809:3001:44:56.1501:44:56.15+00:48:2017:293.4
79KOPYCIŃSKI Patryk 461NO LIMIT TEAMOpen Mężczyzn859M 106209:3001:45:05.0501:45:05.05+00:48:2917:303.4
80BORSIAK Maciej 460NO LIMIT TEAMOpen Mężczyzn860M 106309:3001:45:05.2501:45:05.25+00:48:3017:303.4
81OLEJNICZAK Katarzyna 453NETIA SPEED 2Open Kobiet147K 17409:3001:44:27.6501:45:42.05+00:49:0617:243.4
82DROZD Aneta 444NETIA SPEED 2Open Kobiet148K 17509:3001:44:26.1001:45:42.35+00:49:0717:243.4
83ROŹNIECKA Ewa 477SLALOM TEAMOpen Masters Kobiet20K 17609:3001:45:48.8501:45:48.85+00:49:1317:383.4
84JÖNSSON-NIEDZIÓŁKA Martin 473SLALOM TEAMOpen Masters Mężczyzn110M 107209:3001:45:52.1001:45:52.10+00:49:1617:383.4
85WITKOWSKA NERY Emilia 478SLALOM TEAMOpen Kobiet149K 17709:3001:45:59.7001:45:59.70+00:49:2417:393.4
86JANCZUK Marta 472SLALOM TEAMOpen Kobiet150K 17809:3001:46:12.2501:46:12.25+00:49:3717:423.4
87RICHTER Łukasz 475SLALOM TEAMOpen Mężczyzn871M 107509:3001:46:12.4001:46:12.40+00:49:3717:423.4
88SOSNOWSKA-SCHILLER Bernadetta 425HISZPAŃSKIE SCHODYOpen Kobiet152K 18009:3001:46:21.1501:46:21.15+00:49:4517:433.4
89SCHILLER Fryderyk 424HISZPAŃSKIE SCHODYOpen Masters Mężczyzn111M 107609:3001:46:21.9001:46:21.90+00:49:4617:433.4
90CĘCELEWSKI Jarosław 419FIGLARZEOpen Masters Mężczyzn112M 107709:3001:46:24.9501:46:24.95+00:49:4917:443.4
91NAORNIAKOWSKI Tomek 474SLALOM TEAMOpen Mężczyzn872M 107809:3001:46:28.1501:46:28.15+00:49:5217:443.4
92RICHTER Piotr 476SLALOM TEAMOpen Mężczyzn875M 108109:3001:46:36.2501:46:36.25+00:50:0117:463.4
93KOTOMSKA Renata 716Open Masters Kobiet21K 18209:3001:47:22.3001:47:22.30+00:50:4717:533.4
94BUDNY Aleksandra 418FIGLARZEOpen Kobiet155K 18409:3001:47:30.9501:47:30.95+00:50:5517:553.3
95SIEMBAB Joanna 421FIGLARZEOpen Kobiet156K 18509:3001:47:32.5001:47:32.50+00:50:5717:553.3
96KOZŁOWSKI Waldemar 531FIGLARZEOpen Masters Mężczyzn113M 108409:3001:47:34.6501:47:34.65+00:50:5917:553.3
97RYCHNOWSKI Michał 420FIGLARZEOpen Mężczyzn879M 108609:3001:47:57.5501:47:57.55+00:51:2217:593.3
SZUMERT Łukasz 519Open Mężczyzn09:30 DNF DNF--
Znaleziono 98 wynik(ów)