ZIMOWY RUNMAGEDDON REKRUT WARSZAWA

Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-01-13
Miejsce/ Place:
Warszawa
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
1546
Wystartowało/ Started:
1434
Nie ukończyło/ Not finished:
25
Ukończyło/ Finished:
1409
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: 11:30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DYCZKOWSKI Andrzej 1277HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn39M 9211:3000:57:15.4000:57:15.40 9:326.3
2BAĆMAGA Tomek 1319Open Mężczyzn49M 10511:3000:58:31.6000:58:31.60+00:01:169:456.2
3JĘDRYCH Michał 1285LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn50M 10711:3000:58:55.4500:58:55.45+00:01:409:496.1
4KORDEK Jarosław 1289MORSY SZCZYTNO #RESETOpen Masters Mężczyzn6M 13911:3001:00:40.1001:00:40.10+00:03:2410:065.9
5RYBACKI Błażej 1313TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn77M 14411:3001:00:49.5001:00:49.50+00:03:3410:085.9
6NUŻYŃSKI Radosław 1311TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn80M 14911:3001:01:09.5001:01:09.50+00:03:5410:115.9
7BYLER Michał 1322Open Mężczyzn126M 21811:3001:05:10.0001:05:10.00+00:07:5410:515.5
8WOŹNIAK Łukasz 1357Open Mężczyzn141M 23711:3001:06:33.2501:06:33.25+00:09:1711:055.4
9MARTUSZEWSKI Ryszard 1336Open Masters Mężczyzn17M 25011:3001:07:09.3501:07:09.35+00:09:5311:115.4
10ZAJKO Rafał 1360Open Mężczyzn194M 30011:3001:09:35.3501:09:35.35+00:12:1911:355.2
11PŁATKOWSKI Sylwester 1293PŁATKIOpen Mężczyzn201M 30811:3001:09:42.5001:09:42.50+00:12:2711:375.2
12PŁATKOWSKI Jacek 1292PŁATKIOpen Mężczyzn202M 30911:3001:09:42.7501:09:42.75+00:12:2711:375.2
13PŁATKOWSKI Damian 1291PŁATKIOpen Mężczyzn207M 31411:3001:09:45.4501:09:45.45+00:12:3011:375.2
14BAJZERT Filip 1320Open Masters Mężczyzn26M 33511:3001:10:30.8001:10:30.80+00:13:1511:455.1
15WIŚNIEWSKA Katarzyna 1314TORPEDA RACE TEAMOpen Kobiet4K 1111:3001:11:30.6501:11:30.65+00:14:1511:555
16GORGIEL Krzysztof 1324Open Mężczyzn263M 37611:3001:11:49.2501:11:49.25+00:14:3311:585
17MĘZIŃSKI Pawel 1339Open Masters Mężczyzn30M 40011:3001:12:59.5001:12:59.50+00:15:4412:094.9
18SĄDEJ Marcin 1298STALOWE DZIKIOpen Mężczyzn306M 42211:3001:13:52.2001:13:52.20+00:16:3612:184.9
19MĘZIŃSKI Mariusz 1338Open Masters Mężczyzn32M 42611:3001:13:56.1001:13:56.10+00:16:4012:194.9
20JAKUBOWSKI Piotr 1326Open Mężczyzn325M 44411:3001:14:31.8501:14:31.85+00:17:1612:254.8
21PISTOR Tomasz 1341Open Mężczyzn327M 44711:3001:14:36.5501:14:36.55+00:17:2112:264.8
22LORENTOWICZ Michał 1335Open Mężczyzn329M 44911:3001:14:43.9001:14:43.90+00:17:2812:274.8
23PAJĄK Marcin 1340Open Mężczyzn339M 46011:3001:15:00.3501:15:00.35+00:17:4412:304.8
24CENDROWSKI Krzysztof 1308TORPEDA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn36M 46511:3001:15:14.3501:15:14.35+00:17:5812:324.8
25BIENIEK Krystian 1092KS MAKÓW BIEGA Open Mężczyzn353M 47711:3001:15:41.2501:15:41.25+00:18:2512:364.8
26CIOSEK Daria 1309TORPEDA RACE TEAMOpen Kobiet10K 1811:3001:16:48.9501:16:48.95+00:19:3312:484.7
27JAGODA Anna 1269BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Kobiet12K 2011:3001:16:59.7501:16:59.75+00:19:4412:494.7
28JANECKI Kamil 1297ŚLĄSKI TAJFUN TEAMOpen Mężczyzn385M 51211:3001:16:59.7501:16:59.75+00:19:4412:494.7
29ROSZKOWSKI Krzysztof 1345Open Mężczyzn387M 51511:3001:17:04.6501:17:04.65+00:19:4912:504.7
30JABŁOŃSKI Adrian 1325Open Mężczyzn389M 51711:3001:17:05.0501:17:05.05+00:19:4912:504.7
31ORZOŁ Paweł 1272DŻENTELMENI NIE DO WZIĘCIAOpen Mężczyzn391M 51911:3001:17:07.7501:17:07.75+00:19:5212:514.7
32SADOWSKI Maciej 1273DŻENTELMENI NIE DO WZIĘCIAOpen Mężczyzn396M 52411:3001:17:14.3001:17:14.30+00:19:5812:524.7
33PASZT Adam 1288MKKK TEAMOpen Masters Mężczyzn42M 53111:3001:17:26.6501:17:26.65+00:20:1112:544.6
34URYZAJ Mateusz 1274DŻENTELMENI NIE DO WZIĘCIAOpen Mężczyzn411M 54111:3001:18:02.9001:18:02.90+00:20:4713:004.6
35KRZYSTECZKO Szymon 1330Open Mężczyzn425M 55711:3001:18:57.7501:18:57.75+00:21:4213:094.6
36MRÓZ Tomek 1294POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn47M 57011:3001:19:22.9001:19:22.90+00:22:0713:134.5
37KOLARCZYK Paweł 1329Open Mężczyzn437M 57311:3001:19:46.4001:19:46.40+00:22:3113:174.5
38TYMANOWSKI Adam 1355Open Masters Mężczyzn49M 57411:3001:19:51.8501:19:51.85+00:22:3613:184.5
39CIOSEK Radosław 1310TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn455M 59411:3001:20:19.6501:20:19.65+00:23:0413:234.5
40ŻAK Przemysław 1361Open Mężczyzn480M 62211:3001:21:12.7501:21:12.75+00:23:5713:324.4
41RODASZYŃSKI Paweł 1344Open Mężczyzn482M 62411:3001:21:15.4001:21:15.40+00:24:0013:324.4
42WĄSIAKOWSKA Emilia 1276GIITYOpen Kobiet26K 3411:3001:21:15.8001:21:15.80+00:24:0013:324.4
43STRZELECKI Kacper 1349Open Mężczyzn483M 62511:3001:21:23.1001:21:23.10+00:24:0713:334.4
44SKRZYPCZYŃSKI Rafał 1348Open Mężczyzn486M 62811:3001:21:35.5501:21:35.55+00:24:2013:354.4
45LIAZHNIN Maksim 1334Open Mężczyzn487M 63011:3001:21:45.9001:21:45.90+00:24:3013:374.4
46PLEWKA Daniel 1342Open Mężczyzn496M 64211:3001:22:19.5501:22:19.55+00:25:0413:434.4
47SIKORA Mateusz 1347Open Mężczyzn497M 64311:3001:22:19.6501:22:19.65+00:25:0413:434.4
48KWIATKOWSKI Tomasz 1333Open Mężczyzn536M 68711:3001:24:02.2001:24:02.20+00:26:4614:004.3
49TWARKOWSKI Ryszard 1354Open Mężczyzn540M 69211:3001:24:14.0001:24:14.00+00:26:5814:024.3
50HORODECKI Kamil 1318WEEKENDOWI KOWBOJEOpen Mężczyzn567M 72611:3001:25:10.4501:25:10.45+00:27:5514:114.2
51BOBALA Krystian 1316WEEKENDOWI KOWBOJEOpen Mężczyzn568M 72711:3001:25:12.5501:25:12.55+00:27:5714:124.2
52DRABIK Wacław 1317WEEKENDOWI KOWBOJEOpen Masters Mężczyzn69M 73111:3001:25:17.8501:25:17.85+00:28:0214:124.2
53KULECZKA Jacek 1331Open Mężczyzn584M 74611:3001:26:00.2501:26:00.25+00:28:4414:204.2
54GIRO Kacper 1301TEAM WIERNY SETUNIOpen Mężczyzn595M 75711:3001:26:29.7001:26:29.70+00:29:1414:244.2
55KOPROWSKI Gabriel 1303TEAM WIERNY SETUNIOpen Mężczyzn602M 76411:3001:26:52.5001:26:52.50+00:29:3714:284.1
56LIPNIEWSKI Łukasz 1304TEAM WIERNY SETUNIOpen Mężczyzn603M 76511:3001:26:52.6001:26:52.60+00:29:3714:284.1
57WARZECHA Julia 1306TEAM WIERNY SETUNIOpen Kobiet47K 5711:3001:26:52.8001:26:52.80+00:29:3714:284.1
58BOGUSKI Radosław 1299TEAM WIERNY SETUNIOpen Mężczyzn605M 76711:3001:26:52.8001:26:52.80+00:29:3714:284.1
59DYMEK Sebastian 1300TEAM WIERNY SETUNIOpen Mężczyzn607M 76911:3001:26:52.8501:26:52.85+00:29:3714:284.1
60KOC Jacek 1302TEAM WIERNY SETUNIOpen Mężczyzn609M 77111:3001:26:52.9501:26:52.95+00:29:3714:284.1
61NIEDBAŁOWSKI Jeremi 1305TEAM WIERNY SETUNIOpen Mężczyzn652M 82411:3001:29:11.3501:29:11.35+00:31:5514:514
62ADAMIEC Arkadiusz 1214Open Mężczyzn697M 87111:3001:31:06.9501:31:06.95+00:33:5115:114
63ŻMUDZIN Aleksander 1263Open Mężczyzn708M 88211:3001:31:25.6001:31:25.60+00:34:1015:143.9
64SUCHTA Michał 1351Open Mężczyzn714M 88811:3001:31:52.5001:31:52.50+00:34:3715:183.9
65WAWRZYNIECKI Daniel 1356Open Mężczyzn729M 90811:3001:32:48.6501:32:48.65+00:35:3315:283.9
66RUTKOWSKA Ewa 1346Open Kobiet91K 10611:3001:33:43.6501:33:43.65+00:36:2815:373.8
67DMITRZAK Dominik 1283LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn748M 93211:3001:33:47.0001:33:47.00+00:36:3115:373.8
68WEBER Jakub 1287LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn749M 93311:3001:33:53.7501:33:53.75+00:36:3815:383.8
69JACHYM Patryk 1284LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn760M 94711:3001:34:37.9501:34:37.95+00:37:2215:463.8
70BURZYŃSKI Andrzej 1265AZS CPS DZIKIE WĘŻEOpen Mężczyzn768M 95511:3001:35:54.5001:35:54.50+00:38:3915:593.8
71DUDEK Karol 1266AZS CPS DZIKIE WĘŻEOpen Mężczyzn769M 95811:3001:35:59.1001:35:59.10+00:38:4315:593.8
72DZIERŻANOWSKI Igor 1267AZS CPS DZIKIE WĘŻEOpen Mężczyzn773M 96511:3001:36:13.2001:36:13.20+00:38:5716:023.7
73PIETRUCZUK Marcin 1268AZS CPS DZIKIE WĘŻEOpen Mężczyzn782M 97411:3001:36:36.4001:36:36.40+00:39:2116:063.7
74KALETKA Damian 1290OSP ŁAGIEWNIKI Open Mężczyzn828M 102611:3001:40:56.9501:40:56.95+00:43:4116:493.6
75STRZELECKI Konrad 1350Open Mężczyzn830M 102911:3001:41:22.3501:41:22.35+00:44:0616:533.6
76SŁAWIŃSKI Adrian 1282KOENZYM Q10Open Mężczyzn846M 104811:3001:43:14.0001:43:14.00+00:45:5817:123.5
77GRZEDA Artur 1281KOENZYM Q10Open Mężczyzn858M 106111:3001:45:04.9501:45:04.95+00:47:4917:303.4
78BANASIEWICZ Kamil 1280KOENZYM Q10Open Mężczyzn861M 106411:3001:45:11.8501:45:11.85+00:47:5617:313.4
79TATARATA Paweł 1353Open Mężczyzn874M 108011:3001:46:35.9501:46:35.95+00:49:2017:453.4
80ZDUŃCZYK Sylwia 1271BIOSFERAOpen Kobiet157K 18611:3001:48:31.2501:48:31.25+00:51:1518:053.3
81AUGUSTYNIAK Joanna 1270BIOSFERAOpen Kobiet158K 18711:3001:48:48.1501:48:48.15+00:51:3218:083.3
82KULESZA Aleksandra 1332Open Kobiet160K 18911:3001:49:10.7001:49:10.70+00:51:5518:113.3
83ŻELECHOWSKA Sylwia 1315TORPEDA RACE TEAMOpen Kobiet173K 20311:3001:51:16.3501:51:16.35+00:54:0018:323.2
84BOŃKOWSKA Aleksandra 1307TORPEDA RACE TEAMOpen Kobiet174K 20411:3001:51:17.2001:51:17.20+00:54:0118:323.2
RUCZEWSKA Klaudia 1286LUDKI JAGÓDKIOpen Kobiet11:30 DNF DNF--
WEBER Patryk 1186LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn11:30 DNF DNF--
Znaleziono 86 wynik(ów)