ZIMOWY RUNMAGEDDON REKRUT WARSZAWA

Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-01-13
Miejsce/ Place:
Warszawa
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
1546
Wystartowało/ Started:
1434
Nie ukończyło/ Not finished:
25
Ukończyło/ Finished:
1409
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: 12:00

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PIEKUTOWSKI Ireneusz 1536Open Mężczyzn3M 1812:0000:47:00.5500:47:00.55 7:507.7
2POŁATYŃSKI Daniel 1538Open Mężczyzn6M 2512:0000:48:49.0000:48:49.00+00:01:488:087.4
3LUBOS Franciszek 1560Open Mężczyzn18M 6012:0000:54:05.5000:54:05.50+00:07:049:006.7
4KĘDZIOREK Eryk 1327Open Mężczyzn28M 7512:0000:55:55.7500:55:55.75+00:08:559:196.4
5NOWAK Daniel 1532Open Mężczyzn29M 7712:0000:55:59.5500:55:59.55+00:08:599:196.4
6MACIĄG Michał 1495RYCKI EDAM JAKOŚĆ TRADYCJAOpen Mężczyzn37M 9012:0000:57:14.7000:57:14.70+00:10:149:326.3
7DOMAŃSKI Damian 1515Open Mężczyzn40M 9312:0000:57:20.5000:57:20.50+00:10:199:336.3
8SZYSZKO Cezary 1549Open Mężczyzn41M 9512:0000:57:26.3000:57:26.30+00:10:259:346.3
9GOTTWALD Jaroslav 660OCR RUNNERS OLOMOUCOpen Mężczyzn42M 9612:0000:57:36.6000:57:36.60+00:10:369:366.3
10ZWARDOŃ Marcin 1465CROSSFIT ŁUKÓW & CROSSFIT SIEDLCEOpen Mężczyzn44M 9812:0000:57:49.7500:57:49.75+00:10:499:386.2
11NESTEROWICZ Tomasz 1496RYCKI EDAM JAKOŚĆ TRADYCJAOpen Mężczyzn48M 10312:0000:58:11.2500:58:11.25+00:11:109:416.2
12ARTYKIEWICZ Adrian 1507Open Mężczyzn67M 13012:0001:00:18.8501:00:18.85+00:13:1810:036
13KURTA Dmitriy 1524Open Mężczyzn76M 14312:0001:00:48.6001:00:48.60+00:13:4810:085.9
14KVAPIL Stanislav 1490OCR RUNNERS OLOMOUCOpen Mężczyzn82M 15212:0001:01:13.0501:01:13.05+00:14:1210:125.9
15MOLENDA Jarek 1529Open Mężczyzn87M 15812:0001:01:26.7001:01:26.70+00:14:2610:145.9
16STANISŁAWSKI Fabian 1479HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn111M 19912:0001:03:39.3501:03:39.35+00:16:3810:365.7
17KOWALCZYK Piotr 1478HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn123M 21412:0001:04:54.2001:04:54.20+00:17:5310:495.5
18CIEŚLAK Tomasz 1513Open Mężczyzn136M 23012:0001:06:06.5501:06:06.55+00:19:0611:015.4
19BOTOREK Damian 1511Open Mężczyzn145M 24212:0001:06:48.9501:06:48.95+00:19:4811:085.4
20MAZUREK Michał 1528Open Mężczyzn148M 24512:0001:06:57.3001:06:57.30+00:19:5611:095.4
21POPIOŁEK Jacek 1497RYCKI EDAM JAKOŚĆ TRADYCJAOpen Mężczyzn151M 24812:0001:07:06.6501:07:06.65+00:20:0611:115.4
22KONIECZNY Jacek 1594Open Mężczyzn155M 25312:0001:07:23.0001:07:23.00+00:20:2211:135.3
23SZUKALSKI Maciej 1546Open Mężczyzn156M 25412:0001:07:24.5501:07:24.55+00:20:2411:145.3
24KOPECKÝ Jakub 1489OCR RUNNERS OLOMOUCOpen Mężczyzn158M 25612:0001:07:28.6501:07:28.65+00:20:2811:145.3
25STANIASZEK Radosław 1473DRIM TIMOpen Mężczyzn177M 27812:0001:08:31.6501:08:31.65+00:21:3111:255.3
26PISZCZAŁKA Tomasz 1481KP PSP TRZEBNICAOpen Mężczyzn186M 29012:0001:09:17.6001:09:17.60+00:22:1711:325.2
27JACHIM Adam 1519Open Mężczyzn206M 31312:0001:09:45.1001:09:45.10+00:22:4411:375.2
28BURCZAK Karol 1512Open Mężczyzn227M 33612:0001:10:35.2501:10:35.25+00:23:3411:455.1
29OSIŃSKI Krzysztof 1533Open Mężczyzn233M 34412:0001:10:49.7501:10:49.75+00:23:4911:485.1
30ŚWIDERSKI Mateusz 137Open Mężczyzn240M 35112:0001:11:07.9501:11:07.95+00:24:0711:515.1
31JACHIM Paweł 1520Open Mężczyzn248M 35912:0001:11:16.3501:11:16.35+00:24:1511:525.1
32PIETRZAK Wojciech 1537Open Mężczyzn251M 36212:0001:11:22.0501:11:22.05+00:24:2111:535
33KARYKOWSKI Michał 1477HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn253M 36412:0001:11:22.9501:11:22.95+00:24:2211:535
34TOMASZEWSKI Krzysztof 1480HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn254M 36512:0001:11:22.9501:11:22.95+00:24:2211:535
35LIPIŃSKI Krzysztof 1462BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn271M 38412:0001:12:14.9001:12:14.90+00:25:1412:025
36MAJCHROWSKI Damian 1502THE WINNERSOpen Mężczyzn279M 39212:0001:12:39.4501:12:39.45+00:25:3812:065
37SWACZYŃSKI Krzysztof 1545Open Mężczyzn287M 40112:0001:13:00.5501:13:00.55+00:26:0012:104.9
38ZYCH Michal 1555Open Mężczyzn288M 40212:0001:13:01.6001:13:01.60+00:26:0112:104.9
39MALICKI Adam 1493RMF4RT OCROpen Mężczyzn290M 40412:0001:13:06.6001:13:06.60+00:26:0612:114.9
40OLIINYK Nazar 1579Open Mężczyzn296M 41112:0001:13:28.9001:13:28.90+00:26:2812:144.9
41BIALASIK Marcin 1509Open Mężczyzn326M 44512:0001:14:33.9501:14:33.95+00:27:3312:254.8
42ROWICKI Pawel 1251Open Mężczyzn331M 45112:0001:14:49.8001:14:49.80+00:27:4912:284.8
43ROZANSKI Marcin 1540Open Mężczyzn337M 45812:0001:14:55.4501:14:55.45+00:27:5412:294.8
44MAZUR Karol 1237Open Mężczyzn338M 45912:0001:14:58.3501:14:58.35+00:27:5712:294.8
45WYSTAWSKI Karol 129Open Mężczyzn345M 46712:0001:15:22.1001:15:22.10+00:28:2112:334.8
46KOSTRZEWSKI Michał 1506VEGETA89Open Mężczyzn347M 46912:0001:13:47.2501:15:30.10+00:28:2912:184.9
47NAJMAN Michal 1458ALPHA PROTOCOLOpen Mężczyzn354M 47812:0001:15:46.8501:15:46.85+00:28:4612:374.8
48KOWALSKI Łukasz 1523Open Mężczyzn355M 47912:0001:15:51.2501:15:51.25+00:28:5012:384.7
49ZABOROWSKI Łukasz 1359Open Mężczyzn374M 50112:0001:16:37.5001:16:37.50+00:29:3612:464.7
50MUSIAŁ Krzysztof 1530Open Mężczyzn382M 50912:0001:16:55.6501:16:55.65+00:29:5512:494.7
51PIECYK Piotr 1535Open Mężczyzn384M 51112:0001:16:59.6501:16:59.65+00:29:5912:494.7
52ZHYVANOV Mykola 1553Open Mężczyzn386M 51412:0001:17:02.0501:17:02.05+00:30:0112:504.7
53BALUKIEWICZ Marta 122Open Kobiet14K 2212:0001:17:11.7501:17:11.75+00:30:1112:514.7
54JARZYŃSKI Lesław 121Open Mężczyzn392M 52012:0001:17:11.9001:17:11.90+00:30:1112:514.7
55WÓJCIK Michał 1101PEOpen Mężczyzn416M 54712:0001:18:23.9501:18:23.95+00:31:2313:034.6
56MĄDRZYK Daniel 1527Open Mężczyzn421M 55312:0001:18:44.4001:18:44.40+00:31:4313:074.6
57JEZIORNY Wojtek 1521Open Mężczyzn469M 60912:0001:20:52.5001:20:52.50+00:33:5113:284.5
58KOT Michał 1485KREJZOLE SPOT STOLYCYOpen Masters Mężczyzn52M 62112:0001:21:09.1001:21:09.10+00:34:0813:314.4
59BAGNICKI Dariusz 1482KREJZOLE SPOT STOLYCYOpen Masters Mężczyzn53M 62912:0001:21:45.5001:21:45.50+00:34:4413:374.4
60KASZAPOWA Olga 1483KREJZOLE SPOT STOLYCYOpen Kobiet27K 3612:0001:21:46.2501:21:46.25+00:34:4513:374.4
61PATALAN Dariusz 1484KREJZOLE SPOT STOLYCYOpen Masters Mężczyzn54M 63112:0001:21:46.9501:21:46.95+00:34:4613:374.4
62CAREWICZ Marek 1596Open Masters Mężczyzn59M 66812:0001:23:15.9001:23:15.90+00:36:1513:524.3
63URBAN Jakub 1550Open Mężczyzn539M 69012:0001:24:07.8001:24:07.80+00:37:0714:014.3
64MACHAJ Tomasz 1526Open Masters Mężczyzn61M 69112:0001:24:12.1501:24:12.15+00:37:1114:024.3
65GODLEWSKI Grzegorz 1503TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn553M 70812:0001:24:41.1501:24:41.15+00:37:4014:064.3
66PIĄTKOWSKA Ilona 1504TI AUTOMOTIVEOpen Kobiet41K 5112:0001:24:41.4001:24:41.40+00:37:4014:064.3
67PIĄTKOWSKI Marcin 1505TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn554M 70912:0001:24:41.5001:24:41.50+00:37:4014:064.3
68JABŁONOWSKI Andrzej 133Open Masters Mężczyzn70M 73212:0001:25:18.2501:25:18.25+00:38:1714:134.2
69SACHARCZUK Mateusz 1541Open Mężczyzn572M 73312:0001:25:20.3001:25:20.30+00:38:1914:134.2
70GRZYBOWSKA Aleksandra 1463COMIZROBISZJAKMNIEZLAPIESZOpen Kobiet43K 5312:0001:25:20.6001:25:20.60+00:38:2014:134.2
71SZUBINSKI Kamil 1464COMIZROBISZJAKMNIEZLAPIESZOpen Mężczyzn573M 73412:0001:25:21.2501:25:21.25+00:38:2014:134.2
72ZŁOTOCHA Ola 1554Open Kobiet44K 5412:0001:25:22.2001:25:22.20+00:38:2114:134.2
73KOPANIA Damian 1522Open Mężczyzn588M 75012:0001:26:19.3001:26:19.30+00:39:1814:234.2
74SKIERCZYŃSKI Karol 1542Open Mężczyzn598M 76012:0001:26:35.4501:26:35.45+00:39:3414:254.2
75CIESIOŁKIEWICZ Kacper 127Open Mężczyzn600M 76212:0001:26:48.9501:26:48.95+00:39:4814:284.1
76HERRERA CEBALLOS Javier 128Open Mężczyzn601M 76312:0001:26:49.3501:26:49.35+00:39:4814:284.1
77SOUSA LEIROZ GUIMARAES Andre Filipe 130Open Mężczyzn610M 77312:0001:26:54.4001:26:54.40+00:39:5314:294.1
78BAGIŃSKA Laura 1405Open Kobiet60K 7312:0001:29:09.9001:29:42.65+00:42:4214:514
79PUDŁOWSKI Sebastian 1539Open Mężczyzn668M 84012:0001:29:50.8001:29:50.80+00:42:5014:584
80KIEŁBASA Sylwia 1487KRÓLIKI LEŚNEOpen Kobiet67K 8012:0001:30:03.5001:30:03.50+00:43:0215:004
81GNATOWSKI Rafał 139Open Mężczyzn695M 86912:0001:31:04.9001:31:04.90+00:44:0415:104
82LARWA Kamil 1494RYCKI EDAM JAKOŚĆ TRADYCJAOpen Mężczyzn723M 90112:0001:32:33.4001:32:33.40+00:45:3215:253.9
83RYMUSZKA Robert 1498RYCKI EDAM JAKOŚĆ TRADYCJAOpen Mężczyzn724M 90212:0001:32:33.4001:32:33.40+00:45:3215:253.9
84FRĄSZCZAK Wojciech 1517Open Mężczyzn747M 93112:0001:33:44.9501:33:44.95+00:46:4415:373.8
85WRÓBLEWSKI Jakub 1552Open Mężczyzn751M 93512:0001:33:59.3001:33:59.30+00:46:5815:393.8
86VOYTOVYCH Halyna 1557Open Kobiet93K 10912:0001:35:48.0501:35:48.05+00:48:4715:583.8
87GLAZIK Mateusz 1518Open Mężczyzn767M 95412:0001:35:49.9001:35:49.90+00:48:4915:583.8
88DYŻEWSKA Olga 1516Open Kobiet94K 11012:0001:35:50.3001:35:50.30+00:48:4915:583.8
89SZUTA Maciej 1547Open Mężczyzn771M 96212:0001:36:07.3001:36:07.30+00:49:0616:013.7
90SZYMANSKA Karolina 1548Open Kobiet135K 16112:0001:42:24.3501:42:24.35+00:55:2317:043.5
91GĄSIOREK Wojciech 1460BMW TEAMOpen Mężczyzn841M 104312:0001:42:39.6501:42:39.65+00:55:3917:063.5
92MAŚLANKA Magdalena 1461BMW TEAMOpen Kobiet136K 16212:0001:42:39.9501:42:39.95+00:55:3917:063.5
93CZAJKA Justyna 1514Open Kobiet169K 19912:0001:50:58.7001:50:58.70+01:03:5818:293.2
94LITYŃSKA Małgorzata 1564Open Kobiet171K 20112:0001:50:58.8501:50:58.85+01:03:5818:293.2
95PYDYŚ Tomasz 1343Open Mężczyzn896M 110412:0001:51:06.7001:51:06.70+01:04:0618:313.2
96LEWANDOWSKA Katarzyna 1096NETCOMPANYOpen Kobiet189K 22212:0001:56:16.8501:56:16.85+01:09:1619:223.1
97KACZMAREK Filip 1467CWC ALBATROSYOpen Mężczyzn917M 112612:0001:56:50.6501:56:50.65+01:09:5019:283.1
98ROGALA Tomasz 1468CWC ALBATROSYOpen Mężczyzn918M 112712:0001:56:50.7501:56:50.75+01:09:5019:283.1
99ZIELINSKI Piotr 1471CWC ALBATROSYOpen Masters Mężczyzn116M 112812:0001:56:51.0001:56:51.00+01:09:5019:283.1
100CZAJKOWSKA Karolina 1466CWC ALBATROSYOpen Kobiet190K 22512:0001:56:51.0001:56:51.00+01:09:5019:283.1
101ZIELIŃSKA Agnieszka 1470CWC ALBATROSYOpen Masters Kobiet28K 22612:0001:56:51.0001:56:51.00+01:09:5019:283.1
102ZIÓŁKOWSKA Aleksandra 1472CWC ALBATROSYOpen Kobiet191K 22712:0001:56:51.1501:56:51.15+01:09:5019:283.1
103ŚLUZEK Mirosław 1469CWC ALBATROSYOpen Masters Mężczyzn117M 112912:0001:56:51.3001:56:51.30+01:09:5019:283.1
104MIKOŁAJCZYK Malwina 1238Open Kobiet194K 23012:0001:58:58.8501:58:58.85+01:11:5819:493
105MIKOŁAJCZYK Weronika 1239Open Kobiet196K 23212:0001:59:10.3501:59:10.35+01:12:0919:513
106BUCZYŃSKI Jan 1486KRÓLIKI LEŚNEOpen Mężczyzn932M 114412:0002:02:40.5502:02:40.55+01:15:4020:262.9
ZIENIEWSKI Łukasz 140Open Mężczyzn12:00 DNF DNF--
Znaleziono 107 wynik(ów)