ZIMOWY RUNMAGEDDON REKRUT WARSZAWA

Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-01-13
Miejsce/ Place:
Warszawa
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
1546
Wystartowało/ Started:
1434
Nie ukończyło/ Not finished:
25
Ukończyło/ Finished:
1409
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Drużynowa Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
1xRunnersMarcin Szczepaniak
00:41:21.200
00:41:21.200
2Husaria Race TeamSylwester Wilk
00:48:55.950
00:48:55.950
3HARPAGANY TEAMKamil Pawłowski
00:51:10.150
00:51:10.150
4VisitorsMichał Kania
00:54:32.750
00:54:32.750
5CrossFit Łuków & CrossFit SiedlcePaweł Michalak
00:55:29.900
00:55:29.900
6LOFT TEAM EXTREMEWiktor Borysewicz
00:55:35.350
00:55:35.350
7IQ BUDOWNICTWO SQUADGrzegorz Salczak-Bereda
00:57:01.850
00:57:01.850
8Monkeys' TeamŁukasz Burak
00:57:08.700
00:57:08.700
9RYCKI EDAM JAKOŚĆ TRADYCJAMichał Maciąg
00:57:14.700
00:57:14.700
10DZIADY OCRJacek Ludwiczak
00:57:20.650
00:57:20.650
11OCR Runners OlomoucJaroslav Gottwald
00:57:36.600
00:57:36.600
12wścieklizna GG+Łukasz Plazalski
00:58:02.650
00:58:02.650
13LUDKI JAGÓDKIMichał Jędrych
00:58:55.450
00:58:55.450
14SpeedstersMarcin Lewikowski
00:58:59.650
00:58:59.650
15CrossFit Z16Michał Zajko
00:59:04.300
00:59:04.300
16Niezniszczalni PartyzanciMaciej Czerniak
00:59:04.300
00:59:04.300
17#SpartanRaceTrainingGroupTarnowskieGóryMAREK GOŁOMBEK
00:59:22.800
00:59:22.800
18Łowicz TeamMateusz Zagawa
01:00:08.000
01:00:08.000
19BLACK GAME TEAMPaweł Zając
01:00:33.350
01:00:33.350
20MORSY SZCZYTNO #RESETJarosław Kordek
01:00:40.100
01:00:40.100
21Torpeda Race TeamBłażej Rybacki
01:00:49.500
01:00:49.500
22Paintball ExtremeRafał Iwan
01:01:14.800
01:01:14.800
23SRTG WARSZAWALeszek Tejwan
01:01:30.950
01:01:30.950
24Agresywne PlastryPiotr Czajka
01:01:47.950
01:01:47.950
25ziggi trenujeŁukasz Leszko
01:01:52.800
01:01:52.800
26Rowerzyści wyklęciBartlomiej Jermakowicz
01:03:31.950
01:03:31.950
27RUNAWAYSKonrad Musiał
01:04:21.350
01:04:21.350
28HARDCORYMarcin Kowalik
01:04:57.500
01:04:57.500
29Ekipa HaierBartosz Jeziorański
01:05:13.600
01:05:13.600
30Skills Pay BillsSebastian Kopeć
01:05:46.800
01:05:46.800
31Netia Speed 2Paweł Nowak
01:06:10.950
01:06:10.950
32RBE TeamRadek Polaszyk
01:06:42.150
01:06:42.150
33UnimogiMateusz Broda
01:07:03.650
01:07:03.650
34OCR runners olomoucJakub Kopecký
01:07:28.650
01:07:28.650
35No Limit TeamJakub Czarniecki
01:07:43.450
01:07:43.450
36Alko NinjaSzymon Szczech
01:07:56.950
01:07:56.950
37WATAHAmarcin skoczek
01:08:08.850
01:08:08.850
38Masada Krav MagaBartosz Kalbarczyk
01:08:17.800
01:08:17.800
39Drim TimRadosław Staniaszek
01:08:31.650
01:08:31.650
40SOCIOS SILESIAKrzysztof Wiśniewski
01:08:43.600
01:08:43.600
41KP PSP TrzebnicaTomasz Piszczałka
01:09:17.600
01:09:17.600
42Zryte CzosnkiSzymon Lusztak
01:09:28.150
01:09:28.150
43AVE 101Łukasz Sajduda
01:09:30.100
01:09:30.100
44OUTDOOR TRAININGMariusz Krasowski
01:09:36.350
01:09:36.350
45SPARTAN SGX WARSAWŁukasz Adamczyk
01:09:40.250
01:09:40.250
46PłatkiSylwester Płatkowski
01:09:42.500
01:09:42.500
47Z innej PlanetyArtur Rawa
01:09:43.650
01:09:43.650
48VeriSTRONGRemigiusz Bednarek
01:09:43.700
01:09:43.700
49WatahaTomasz Cwynar
01:09:46.650
01:09:46.650
50Krejzole Spot StolycyMichał Zalewski
01:10:17.700
01:10:17.700
51Łokieć AlkantaraMaciej Prus
01:10:21.050
01:10:21.050
52GRH 101 AirborneJakub Huzior
01:10:22.050
01:10:22.050
53POWER TRAININGPaweł Mitosek
01:10:37.450
01:10:37.450
54Zryte CzosnkiKonrad Piotr Matusiak
01:10:39.000
01:10:39.000
55Hayabusa PiotrkówOrest Jeżycki
01:10:54.850
01:10:54.850
56Syfyr syfyrJakub Zientek
01:11:00.100
01:11:00.100
57Piękni i BestieMarlena Odziom
01:11:07.800
01:11:07.800
58Braveharts LegionowoSebastian Krawczyk
01:11:38.050
01:11:38.050
59Bravehearts LegionowoKrzysztof Lipiński
01:12:14.900
01:12:14.900
60Uno Más?Zbigniew Hudaszek
01:12:19.250
01:12:19.250
61The WinnersDamian Majchrowski
01:12:39.450
01:12:39.450
62BigYellowFoot Adventure TeamPaweł Kuczyński
01:12:49.150
01:12:49.150
63KGNMichał Karwowski
01:12:53.750
01:12:53.750
64RMF4RT OCRAdam Malicki
01:13:06.600
01:13:06.600
65Deloitte Adventure Teammateusz korsak
01:13:43.150
01:13:43.150
66Lemon TeamMarcin Knop
01:13:50.750
01:13:50.750
67Stalowe DzikiMarcin Sądej
01:13:52.200
01:13:52.200
68Check EngineWojciech Łodygowski
01:14:14.500
01:14:14.500
69Z gazemDaniel Wojtczuk
01:14:27.550
01:14:27.550
70U mnie działaTomasz Tomczyk
01:15:12.100
01:15:12.100
71Vegeta89Michał Kostrzewski
01:15:30.100
01:15:30.100
72Atomowe DorszeJakub Lewandowski
01:15:39.450
01:15:39.450
73KS MAKÓW BIEGAKrystian Bieniek
01:15:41.250
01:15:41.250
74Alpha ProtocolMichal Najman
01:15:46.850
01:15:46.850
75Jedziemy z tym koksemRobert Bajdała
01:16:07.700
01:16:07.700
76Legia Run ClubTomek Bartosik
01:16:33.850
01:16:33.850
77OpenTEAMPaweł Karpinski
01:16:46.150
01:16:46.150
78DZIKI Z BALCZEWAŁUKASZ WĄSOWSKI
01:16:46.750
01:16:46.750
79FeniksyAdam Peplonski
01:16:55.450
01:16:55.450
80Śląski Tajfun TeamKamil Janecki
01:16:59.750
01:16:59.750
81Dżentelmeni nie do wzięciaPaweł Orzoł
01:17:07.750
01:17:07.750
82trener24h.com.plOlga Limanowska
01:17:08.200
01:17:08.200
83PÓŁTORAMETROWE ŚWINIEMarek Frankowski
01:17:13.800
01:17:13.800
84banda marianaMateusz Góralski
01:17:18.550
01:17:18.550
85WeteraniAnna Prais
01:17:24.150
01:17:24.150
86MKKK TEAMAdam Paszt
01:17:26.650
01:17:26.650
87Chłopaki z TeściemKacper Kozłowski
01:17:38.900
01:17:38.900
88SP 210Lukasz Wiatr
01:18:18.050
01:18:18.050
89Drzwi do marzeńPiotr Zadrożny
01:18:21.450
01:18:21.450
90PEMichał Wójcik
01:18:23.950
01:18:23.950
91Te chłopaki nie płacząArkadiusz Sowa
01:18:32.050
01:18:32.050
92WŁÓCZYBIEGISzymon Mordasiewicz
01:19:00.200
01:19:00.200
93ZieloniGrzegorz Jagiełło
01:19:00.600
01:19:00.600
94I NEVER TURN BACKPIOTR OSIŃSKI
01:19:09.600
01:19:09.600
95Zielona ImprezaJakub Kusnierz
01:19:12.750
01:19:12.750
96LTGŁUKASZ CHODOWSKI
01:19:15.100
01:19:15.100
97Biegam Wspieram MotywujęRafał Leszczyński
01:19:35.650
01:19:35.650
98WspólnyKompasBogdan Mokwiński
01:19:53.350
01:19:53.350
99i na co ci to było...Bartek Kujda
01:19:54.200
01:19:54.200
100ZielonaImprezaJacek Gezela
01:19:54.250
01:19:54.250
101Ziel-oniArkadiusz Żukowski
01:20:03.550
01:20:03.550
102ADSUMUSDominik Fijołek
01:20:06.500
01:20:06.500
103ALKOHIMALAIŚCI !Bartosz Teper
01:20:09.450
01:20:09.450
104#Dmuchana Palma CREWKamil Polański
01:20:22.950
01:20:22.950
105ŚfagryAdam NIKOŁAJÓW
01:20:32.750
01:20:32.750
106Pump SquatMuchał Religa
01:20:35.650
01:20:35.650
107URODZINOWA TEAMŁukasz Stasiak
01:20:50.950
01:20:50.950
108Rebellion Of Free RunnersLiwia Słupecka
01:20:53.050
01:20:53.050
109VIGO SystemGrzegorz Potyralski
01:20:57.400
01:20:57.400
110GIITYEmilia Wąsiakowska
01:21:15.800
01:21:15.800
111Krejzole Spot StolycyDariusz Bagnicki
01:21:45.500
01:21:45.500
112Wściekłe GrzMotyle TeamGrzegorz Pojmaj
01:22:40.150
01:22:40.150
113Gang Pand :)Karolina Liśkiewicz
01:22:43.000
01:22:43.000
114Rolnicy RzeżuchyMariusz Muzyka
01:23:05.650
01:23:05.650
115Amigos WarszawaSebastian Sołoducha
01:23:11.050
01:23:11.050
116Snow Drink TeamAdrian Chromiec
01:23:12.350
01:23:12.350
117SZWAGRY DWAPaweł Stankiewicz
01:23:19.450
01:23:19.450
118Algraf Race TeamMarta Urbańska
01:23:44.350
01:23:44.350
119-= GUMISIE =-Tomasz Kosiński
01:24:21.700
01:24:21.700
120Bez NazwyJakub Szczygielski
01:24:24.050
01:24:24.050
121TI AutomotiveGrzegorz Godlewski
01:24:41.150
01:24:41.150
122LODOŻERCYMichał Frankowski
01:24:50.250
01:24:50.250
123Dziki Zgon KościanPiotr Weyssenhoff
01:25:02.100
01:25:02.100
124Weekendowi KowbojeKamil Horodecki
01:25:10.450
01:25:10.450
125Sana gloriaePiotr Bizoń
01:25:15.350
01:25:15.350
126ComizrobiszjakmniezlapieszAleksandra Grzybowska
01:25:20.600
01:25:20.600
127Lecymy DurśKrzysztof Bryś
01:25:54.850
01:25:54.850
128RSTMarcin Cencelewicz
01:26:06.850
01:26:06.850
129Wojownicze SzopyJakub Gulbinowicz
01:26:22.900
01:26:22.900
130BiegnęPoPiwoKacper Pawlikowski
01:26:23.050
01:26:23.050
131Wszyscy z ListyDariusz Tyszecki
01:26:28.550
01:26:28.550
132Team Wierny SetuniKacper Giro
01:26:29.700
01:26:29.700
133ROSSBIEGANIKamil Kaniowski
01:26:52.700
01:26:52.700
134WTF?Michał Fudala
01:27:03.100
01:27:03.100
135Drużyna TVNArkadiusz Chojnowski
01:27:08.100
01:27:08.100
136Hardcorowe WychylylybymyMichał Sewerynowicz
01:27:10.850
01:27:10.850
137PZU Sport TeamJakub Kubacki
01:27:22.600
01:27:22.600
138KONIUCHY OCRAdrian Dągowski
01:27:40.950
01:27:40.950
139Warsaw DukesDamian Tarnowski
01:27:50.250
01:27:50.250
140Dej, mam horom curkeMałgorzata Kacprzyk
01:27:53.100
01:27:53.100
141Pogotowie MedicoverMariusz Jakubowski
01:28:20.950
01:28:20.950
142wkurw_teamMichał Smogorzewski
01:28:40.900
01:28:40.900
143Zwolnieni z WuefuBartosz Siemiński
01:28:41.650
01:28:41.650
144MASAKRA KLUB SPORTOWYŁukasz Wesołowski
01:29:03.850
01:29:03.850
145Hunters Race TeamMarzena Mężyk
01:29:19.250
01:29:19.250
146BECHEJolanta Pasik
01:29:22.200
01:29:22.200
147Mario i MaciejMariusz Cinal
01:29:30.350
01:29:30.350
148The ViewKrystian Kozieł
01:29:43.000
01:29:43.000
149krejzole spot stolicyJanusz Górzyński
01:30:00.550
01:30:00.550
150praise Ninkasijakub knauer
01:30:02.500
01:30:02.500
151Króliki leśneSylwia Kiełbasa
01:30:03.500
01:30:03.500
152NieprzygotowaniPatryk Bośka
01:30:11.550
01:30:11.550
153Wściekłe LeniwceAleksander Gańko
01:30:24.650
01:30:24.650
154#BiotechIga Glonek
01:30:37.950
01:30:37.950
155Łowcy.kleszczyPaweł Bohdziewicz
01:30:43.800
01:30:43.800
156Sportera Fitness TeamKarolina Remelska
01:30:46.950
01:30:46.950
157SKSP BARAKUDADaria Pryciak
01:30:58.900
01:30:58.900
158Biegusiem.plMichał Dudek
01:31:01.550
01:31:01.550
159The AvengersAdam Patyński
01:31:14.900
01:31:14.900
160Czarne PazuryKamil Krakiewicz
01:31:19.350
01:31:19.350
161Z zapaleniem płuc też fajnie.Marcin WIlczek
01:31:21.050
01:31:21.050
162Pustaki Run&FunKinga Śliwka
01:31:28.350
01:31:28.350
163SamceHubert Nakielski
01:31:35.950
01:31:35.950
164Kocham PrzypałAdrianna Mendrek
01:32:15.400
01:32:15.400
165Tylko prawdziwe dziki " Odyńce "Karol Gryżewski
01:32:31.900
01:32:31.900
166Crossfit SolvayMarcin Bugaj
01:32:41.950
01:32:41.950
167ALBO OSTRO ALBO WCALEKAROLINA KAROLAK
01:33:08.850
01:33:08.850
168Gorący Potok TeamNoemi Klepacz
01:33:16.750
01:33:16.750
169Prestiżowi LordowieRoman Baleja
01:34:37.100
01:34:37.100
170AZS CPS DZIKIE WĘŻEAndrzej Burzyński
01:35:54.500
01:35:54.500
171Power StudioPaweł Świętek
01:37:22.800
01:37:22.800
172JĘCZYBUŁYIryna nakonechniuk
01:37:30.600
01:37:30.600
173julianAnna Bączyk
01:37:36.150
01:37:36.150
174I THOUGHT THEY SAID RUM..Izabela Bryk
01:37:46.950
01:37:46.950
175Czarne stopyPatryk Pieczynski
01:38:05.600
01:38:05.600
176Dzikie Koty :)Edyta Turkiewicz-Rucińska
01:38:25.450
01:38:25.450
177Rekiny FitnessuIzabela Rozwadowska
01:38:28.900
01:38:28.900
178WojownicyBłażej Kmita
01:39:26.150
01:39:26.150
179DzikoLandSławomir Jagniątkowski
01:39:28.750
01:39:28.750
180The RicklantisHubert Wiszowaty
01:39:29.950
01:39:29.950
181Bbl Ostroleka / Morsy OstrołękaGosia Mierzejewska
01:40:04.350
01:40:04.350
18225x100Bartek Walentyński
01:40:52.700
01:40:52.700
183OSP ŁagiewnikiDamian Kaletka
01:40:56.950
01:40:56.950
184Bronowickie Centrum UbezpieczenioweMirosław Wisniowski
01:41:07.250
01:41:07.250
185Leśne BobkiMarta Koncewicz
01:41:12.600
01:41:12.600
186AŚNAEBAEMGrzegorz Ciołek
01:41:55.850
01:41:55.850
187BMW TeaMWojciech Gąsiorek
01:42:39.650
01:42:39.650
188Koenzym Q10Adrian Sławiński
01:43:14.000
01:43:14.000
189BLACK SOXKamil Śliwiński
01:43:20.250
01:43:20.250
190ATMDaniel Nażgiewicz
01:43:58.450
01:43:58.450
191Gryf TeamKrzysztof Jachira
01:44:56.850
01:44:56.850
192Combat TJWMarek Wróblewski
01:45:20.850
01:45:20.850
193COMBAT TJWBarbara Czajkowska
01:45:21.300
01:45:21.300
194NetcompanyTomasz Adamczyk
01:45:48.850
01:45:48.850
195SLALOM TeamEwa Roźniecka
01:45:48.850
01:45:48.850
196Błyskawiczne ręceHubert Głagowski
01:45:49.400
01:45:49.400
197Hiszpańskie schodyBernadetta Sosnowska-Schiller
01:46:21.150
01:46:21.150
198FIGLARZEJarosław Cęcelewski
01:46:24.950
01:46:24.950
199PampuszkiLucyna Hałasa
01:47:23.850
01:47:23.850
200FiglarzeWaldemar Kozłowski
01:47:34.650
01:47:34.650
201BiosferaSylwia Zduńczyk
01:48:31.250
01:48:31.250
202nie ma lipyGrzegorz Kaca
01:49:33.450
01:49:33.450
203Lekter Records TeamMichał Guzowski
01:53:55.500
01:53:55.500
204GastroBejePiotr Osiewicz
01:54:33.600
01:54:33.600
205Active Style TeamLidia Nowakowska
01:54:34.650
01:54:34.650
206Dzikie Dziki na Kompromisie ;)Daria Bijak
01:54:40.150
01:54:40.150
20716stka MyszonaSzymon Pawłowski
01:55:22.750
01:55:22.750
208VinderenBartłlomiej Krawiec
01:55:48.750
01:55:48.750
209Gang AnielicEwa Waszkiewicz
01:56:05.600
01:56:05.600
210CWC ALBATROSYFilip Kaczmarek
01:56:50.650
01:56:50.650
211ŁamagedonUrszula Cholewa
02:03:28.500
02:03:28.500
212BAZINGA!Jacek Piotrowski
02:05:11.250
02:05:11.250
213W BIEGU PISANEMaciej Uler
02:07:56.500
02:07:56.500
Znaleziono 213 wynik(ów)