ZIMOWY RUNMAGEDDON REKRUT WARSZAWA

Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-01-13
Miejsce/ Place:
Warszawa
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
1546
Wystartowało/ Started:
1434
Nie ukończyło/ Not finished:
25
Ukończyło/ Finished:
1409
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Elite Mężczyzn

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KRAWIECKI Mateusz 44HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn1M 208:3000:42:13.3500:42:13.35 7:028.5
2ARSENTSYEU Andrei 76XRUNNERSElite Mężczyzn2M 308:3000:42:19.1000:42:19.10+00:00:057:038.5
3KRAWCZYK Tomasz 117Elite Mężczyzn3M 408:3000:42:21.5500:42:21.55+00:00:087:038.5
4BANDOSZ Robert 3ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn4M 508:3000:43:13.3000:43:13.30+00:00:597:128.3
5URBAŃSKI Kamil 8ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn5M 608:3000:43:26.8500:43:26.85+00:01:137:148.3
6DANIELKIEWICZ Tomasz 78XRUNNERSElite Mężczyzn6M 708:3000:43:46.7500:43:46.75+00:01:337:178.2
7JANUSZEWSKI Bartosz 54KOSIARZEElite Mężczyzn7M 808:3000:44:19.5500:44:19.55+00:02:067:238.1
8KARCZMARSKI Mateusz 5ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn8M 1008:3000:44:45.2500:44:45.25+00:02:317:278
9KASZA Rafał 6ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn9M 1108:3000:44:49.4000:44:49.40+00:02:367:288
10BRZOSKWINIA Wojciech 36HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn10M 1208:3000:44:53.5000:44:53.50+00:02:407:288
11ANTCZAK Marcin 2ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn11M 1308:3000:45:27.4000:45:27.40+00:03:147:347.9
12MARCZUK Kamil 45HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn12M 1408:3000:45:47.3500:45:47.35+00:03:347:377.9
13PISKAŁA Daniel 65POWER TRAININGElite Mężczyzn13M 1508:3000:46:42.5500:46:42.55+00:04:297:477.7
14ZAWISTOWSKI Jakub 49HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn14M 1608:3000:46:49.1500:46:49.15+00:04:357:487.7
15CHOMICZ Krzysztof 38HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn15M 1708:3000:46:58.6000:46:58.60+00:04:457:497.7
16BRZOZOWSKI Filip 37HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn16M 1908:3000:47:20.7500:47:20.75+00:05:077:537.6
17WYPUKOŁ Jakub 68SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn17M 2008:3000:47:23.0500:47:23.05+00:05:097:537.6
18WIKTOROWICZ Mariusz 74WATAHAElite Masters Mężczyzn1M 2108:3000:48:09.9500:48:09.95+00:05:568:017.5
19PĘKALA Kamil 25GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn18M 2208:3000:48:13.2000:48:13.20+00:05:598:027.5
20WLAŹLAK Damian 48HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn19M 2608:3000:48:52.0500:48:52.05+00:06:388:087.4
21KĄDZIELA Michał 92Elite Mężczyzn20M 2808:3000:49:13.7500:49:13.75+00:07:008:127.3
22LORENC Lukasz 17DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn2M 2908:3000:49:18.1000:49:18.10+00:07:048:137.3
23ZAJĄCZKOWSKI Paweł 67POWER TRAININGElite Mężczyzn21M 3008:3000:50:01.8000:50:01.80+00:07:488:207.2
24URBANIAK Damian 84XRUNNERSElite Mężczyzn22M 3108:3000:50:32.7000:50:32.70+00:08:198:257.1
25PAWLIKOWSKI Andrzej 102Elite Mężczyzn23M 3208:3000:50:35.1500:50:35.15+00:08:218:257.1
26DUDKIEWICZ Marcin 111HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn24M 3308:3000:50:47.6500:50:47.65+00:08:348:277.1
27BIENIECKI Jaro 115Elite Mężczyzn25M 3408:3000:51:06.4500:51:06.45+00:08:538:317
28WAŚ Bartłomiej 85XRUNNERSElite Mężczyzn26M 3808:3000:51:24.5000:51:24.50+00:09:118:347
29MIKRUT Jakub 24GORĄCY POTOK TEAMElite Mężczyzn27M 3908:3000:51:33.4000:51:33.40+00:09:208:357
30OKRĘGLAK Maciej 100Elite Mężczyzn28M 4008:3000:51:37.7500:51:37.75+00:09:248:367
31ALIAKSANDR Baltynski 113Elite Mężczyzn29M 4108:3000:51:40.0500:51:40.05+00:09:268:367
32CZACH Tobiasz 39HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn30M 4208:3000:52:20.2500:52:20.25+00:10:068:436.9
33HENDZEL Miłosz 4ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn31M 4308:3000:52:25.0500:52:25.05+00:10:118:446.9
34SURMACH Andrei 108Elite Mężczyzn32M 4408:3000:52:30.5500:52:30.55+00:10:178:456.9
35SZYMAŃSKI Bartek 83XRUNNERSElite Mężczyzn33M 4508:3000:52:32.6500:52:32.65+00:10:198:456.9
36WALCZAK Patryk 116Elite Mężczyzn34M 4608:3000:52:33.5500:52:33.55+00:10:208:456.9
37MORAWSKI Grzegorz 72TRENER24H.COM.PLElite Mężczyzn35M 4708:3000:52:37.4000:52:37.40+00:10:248:466.8
38CICHOCKI Filip 60POWER TRAININGElite Mężczyzn36M 4908:3000:52:46.6000:52:46.60+00:10:338:476.8
39PODGORSKI Marek 103Elite Mężczyzn37M 5008:3000:52:55.9000:52:55.90+00:10:428:496.8
40SŁODOWNIK Dominik 114Elite Mężczyzn38M 5408:3000:53:11.6000:53:11.60+00:10:588:516.8
41MANAJ Lukasz 98Elite Mężczyzn39M 5608:3000:53:19.5000:53:19.50+00:11:068:536.8
42JOOCHEAN Alexej 91Elite Mężczyzn40M 5808:3000:53:27.8500:53:27.85+00:11:148:546.7
43DZIERZGOWSKI Bartek 40HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn41M 6508:3000:54:42.6000:54:42.60+00:12:299:076.6
44GAWRYLCZYK Pawel 79XRUNNERSElite Mężczyzn42M 6608:3000:54:54.0000:54:54.00+00:12:409:096.6
45BRATKOWSKI Pawel 71TORPEDA RACE TEAMElite Mężczyzn43M 6808:3000:55:06.1000:55:06.10+00:12:529:116.5
46KOCHANIAK Rafał 61POWER TRAININGElite Mężczyzn44M 6908:3000:55:16.5500:55:16.55+00:13:039:126.5
47KOLIBABSKI Radosław 31HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn45M 7608:3000:55:56.8500:55:56.85+00:13:439:196.4
48KAWKA Tomasz 55KOSIARZEElite Mężczyzn46M 7808:3000:56:03.9000:56:03.90+00:13:509:206.4
49KOSZCZYC Rafał 42HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn47M 8008:3000:56:11.5500:56:11.55+00:13:589:216.4
50JANUS Leszek 70SPEEDSTERSElite Mężczyzn48M 8208:3000:56:48.5500:56:48.55+00:14:359:286.3
51JASTRZĘBSKI Sławomir 9BRAVEHARTS LEGIONOWOElite Mężczyzn49M 8508:3000:56:55.9500:56:55.95+00:14:429:296.3
52JAŁBRZYKOWSKI Adam 53KOSIARZEElite Mężczyzn50M 8908:3000:57:09.3500:57:09.35+00:14:569:316.3
53KILIMNIK Tomasz 30HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn51M 10408:3000:58:12.7000:58:12.70+00:15:599:426.2
54BRUSIŁO Bartosz 57MAMY RUSZAMYElite Mężczyzn52M 10608:3000:58:55.0500:58:55.05+00:16:419:496.1
55MARKIEWICZ Krzysztof 56KOSIARZEElite Mężczyzn53M 11208:3000:59:13.2500:59:13.25+00:16:599:526.1
56CZAPRAN Marek 77XRUNNERSElite Mężczyzn54M 11308:3000:59:14.4000:59:14.40+00:17:019:526.1
57PIELATOWSKI Adam 14DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn55M 11408:3000:59:14.6500:59:14.65+00:17:019:526.1
58GRZELAK Marek 28HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn56M 12308:3001:00:00.2501:00:00.25+00:17:4610:006
59ŻUKOWSKI Artur 11BRAVEHEARTS LEGIONOWOElite Mężczyzn57M 13208:3001:00:20.3501:00:20.35+00:18:0710:036
60BARCIKOWSKI Łukasz 59POWER TRAININGElite Mężczyzn58M 13808:3001:00:40.0501:00:40.05+00:18:2610:065.9
61ARUSZTOWICZ Bartosz 26HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn59M 14508:3001:00:53.1501:00:53.15+00:18:3910:085.9
62MICHALSKI Dawid 51I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn60M 14708:3001:00:57.5501:00:57.55+00:18:4410:095.9
63WOŁYNIEC Bogdan 34HARDCROSS EŁKElite Masters Mężczyzn3M 15008:3001:01:11.1001:01:11.10+00:18:5710:115.9
64KACZMARSKI Piotr 29HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn61M 15608:3001:01:18.7501:01:18.75+00:19:0510:135.9
65JANISZEWSKI Grzegorz 16DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn4M 15908:3001:01:29.0501:01:29.05+00:19:1510:145.9
66PIĘTKA Marcin 32HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn62M 16908:3001:01:57.2501:01:57.25+00:19:4310:195.8
67KOCZOROWSKI Pawel 58POLNI WOJOWNICY USTKAElite Masters Mężczyzn5M 17408:3001:02:01.2501:02:01.25+00:19:4710:205.8
68DUTKOWSKI Maciej 27HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn63M 17508:3001:02:09.2501:02:09.25+00:19:5510:215.8
69WOŹNIAK Michał 66POWER TRAININGElite Mężczyzn64M 17608:3001:02:15.0001:02:15.00+00:20:0110:225.8
70ŁAPACZ Tomasz 62POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn6M 17808:3001:02:24.6001:02:24.60+00:20:1110:245.8
71LATUSHKIN Dzmitry 63POWER TRAININGElite Mężczyzn65M 18208:3001:02:28.5501:02:28.55+00:20:1510:245.8
72PTASIŃSKI Kacper 47HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn66M 18408:3001:02:35.6501:02:35.65+00:20:2210:255.8
73STRÖMBERG Martin 107Elite Mężczyzn67M 18508:3001:02:38.0501:02:38.05+00:20:2410:265.7
74TUWALSKI Bernard 20DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn7M 18708:3001:03:00.6501:03:00.65+00:20:4710:305.7
75DASZEWSKI Filip 21FIREEAGLESElite Mężczyzn68M 18808:3001:03:00.6501:03:00.65+00:20:4710:305.7
76MAZUREK Wojciech 23FIREEAGLESElite Mężczyzn69M 19308:3001:03:26.2501:03:26.25+00:21:1210:345.7
77FURMAGA Przemyslaw 112POWER TRAININGElite Mężczyzn70M 19808:3001:03:36.0001:03:36.00+00:21:2210:365.7
78DOROMIEJCZUK Andrzej 15DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn8M 20008:3001:03:44.0001:03:44.00+00:21:3010:375.6
79BORUC Tomasz 69SPEEDSTERSElite Mężczyzn71M 20808:3001:04:15.0001:04:15.00+00:22:0110:425.6
80KORBUT Radosław 52KONIUCHY OCRElite Mężczyzn72M 23508:3001:06:16.0501:06:16.05+00:24:0211:025.4
81POKOJSKI Marek 10BRAVEHEARTS LEGIONOWOElite Mężczyzn73M 24108:3001:06:45.2501:06:45.25+00:24:3111:075.4
82KACZOR Emil 80XRUNNERSElite Mężczyzn74M 26308:3001:07:45.6001:07:45.60+00:25:3211:175.3
83KNAPIK Piotr 93Elite Mężczyzn75M 27708:3001:08:27.0501:08:27.05+00:26:1311:245.3
84MILBRANT Michał 75WŁÓCZYBIEGIElite Mężczyzn76M 34108:3001:10:43.7001:10:43.70+00:28:3011:475.1
85GÓREWICZ Kuba 22FIREEAGLESElite Mężczyzn77M 40808:3001:13:12.1501:13:12.15+00:30:5812:124.9
86SOJA Marcin 13CHODŹŻE NA POLEElite Mężczyzn78M 45508:3001:14:52.1001:14:52.10+00:32:3812:284.8
87MIKOŁAJCZUK Jacek 7ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn79M 50008:3001:16:37.1501:16:37.15+00:34:2312:464.7
88GRALEC Dariusz 50I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn80M 56708:3001:19:18.2501:19:18.25+00:37:0413:134.5
89MIERZICKI Marcel 64POWER TRAININGElite Mężczyzn81M 58108:3001:19:55.7501:19:55.75+00:37:4213:194.5
90FRYDLER Bartosz 88Elite Mężczyzn82M 61408:3001:20:57.0001:20:57.00+00:38:4313:294.4
91PRZYBYTEK Sławomir 104Elite Mężczyzn83M 64408:3001:22:20.8001:22:20.80+00:40:0713:434.4
92RACZYŃSKI Jarosław 105Elite Mężczyzn84M 77208:3001:26:53.4001:26:53.40+00:44:4014:284.1
93BOGDAŃSKI Łukasz 87Elite Mężczyzn85M 78308:3001:27:26.1001:27:26.10+00:45:1214:344.1
94KUĆMA Grzegorz 12CHODŹŻE NA POLEElite Mężczyzn86M 89008:3001:32:08.7501:32:08.75+00:49:5515:213.9
Znaleziono 94 wynik(ów)