ZŁOTY MARATON - 45 KM

Organizator/ Organizer:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data/ Date:
2018-07-19
Miejsce/ Place:
Lądek-Zdrój
Dystans/ Distance:
45 km
Zgłoszonych/ Registered:
417
Wystartowało/ Started:
366
Nie ukończyło/ Not finished:
24
Ukończyło/ Finished:
342
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 10km | 22km | 33km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MB1
10km
B2
22km
A15 - OFFLINE
33km
Czas
netto
45km
Czas
brutto
45km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1GRZĄDZIEL Dominik 38ATTIQ TEAM SALMINGDZIEKANOWICESenior II M - 30 1M 100:57:2302:02:1002:59:1903:54:30.6003:54:32.45 5:1211.5
2SZUMLIŃSKI Piotr 396MARCIN ŚWIERC TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 2M 200:57:5702:06:0503:06:1604:07:18.1504:07:20.35+00:12:475:2910.9
3CZERNIAK Paweł 175KARKONOSZ RUNNING TEAMSOSNÓWKASenior II M - 30 3M 300:56:1002:02:4003:09:3904:15:11.7504:15:14.85+00:20:425:4010.6
4BASIŃSKI Piotr 261NOKIAWROCŁAWSenior I M - 20 1M 401:00:2102:13:0903:18:4504:23:38.1004:23:41.45+00:29:095:5110.2
5LANGNER Radosław 356#DASHRADE TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 4M 501:02:1502:15:0903:22:4104:26:50.6004:26:53.30+00:32:205:5510.1
6SZCZEPANIAK Kamil 408KARPACZSenior I M - 20 2M 601:00:4102:10:5203:20:0804:35:41.6504:35:44.90+00:41:126:079.8
7HETMAN Radosław 118GRUPA NOMAXJAWORZNOSenior II M - 30 5M 700:57:2402:07:1903:20:3304:35:50.5004:35:53.25+00:41:206:079.8
8TERZONI Christian 306MARCIN ŚWIERC TEAMCASTELNOVO NE MONTISenior II M - 30 6M 801:02:4902:21:3203:33:0104:40:01.7004:40:03.80+00:45:316:139.6
9DOBROWOLSKI Alan 244KALENJI BY DECATHON POLANDBOGUSZÓW-GORCESenior I M - 20 3M 901:00:5502:20:2403:40:4204:46:42.9504:46:47.20+00:52:146:229.4
10WOJCZUK Kornel 18DZIKIE ŻYCIE RUNTEAMWROCŁAWSenior II M - 30 7M 1001:04:4702:26:2903:40:3404:50:07.6004:50:12.65+00:55:406:269.3
11WINIARSKA Katarzyna 283PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNIG TEAMPRZEMYŚLSenior II K - 301K 101:08:0602:29:4603:41:2604:50:18.3504:50:21.75+00:55:496:279.3
12SŁOCIAK Rafał 47RAJSPORT ACTIVEOPOLESenior I M - 20 4M 1101:09:0302:29:4903:41:2204:52:20.6504:52:39.30+00:58:066:299.2
13TUROSZ Iwona 409GOPR BIESZCZADYLEŻAJSKSenior I K - 201K 201:07:0802:27:3503:41:5904:54:21.8004:54:25.75+00:59:536:329.2
14MAŁEK Tomasz 80GOSTYŃSenior I M - 20 5M 1201:06:3502:25:4503:40:5204:57:30.8004:57:34.95+01:03:026:369.1
15KOSTASZ Mariusz 400KB FAURECIA WALBRZYH STOORGŁUSZYCASenior II M - 30 8M 1301:07:1302:29:1703:45:2505:00:07.9505:00:10.45+01:05:386:409
16OLKIS Rafał 24PRZEBIEGA.PLWROCŁAWSenior II M - 30 9M 1401:05:4502:27:5203:46:4205:04:09.9505:04:15.00+01:09:426:458.9
17SUSKI Marcin 206LEPIEJ BIEGAĆGORLICESenior II M - 30 10M 1501:08:2002:29:0503:47:1605:05:14.5005:05:17.65+01:10:456:468.8
18GOMOŁYSEK Kinga 232MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II K - 302K 301:08:3202:30:1303:47:4505:05:14.0005:05:18.35+01:10:456:468.8
19TARCZYŃSKI Grzegorz 155PĘGÓWMasters M - 40 1M 1601:08:3302:33:3603:51:2405:08:05.3005:08:07.80+01:13:356:508.8
20WUJDA Mirosław 140ERNI RULEZDĘBNOMasters M - 40 2M 1701:09:4802:36:2303:51:4705:09:56.6005:10:06.20+01:15:336:538.7
21WITKOWSKI Radosław 33KLUB WYSOKOGÓRSKI GLIWICEŁAZISKA GÓRNESenior II M - 30 11M 1801:12:3702:37:4403:57:1705:11:47.9005:11:50.40+01:17:176:558.7
22MARGASIŃSKI Jacek 23ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 12M 1901:07:1502:32:2903:57:0305:13:14.2505:13:17.30+01:18:446:578.6
23KOZAK Krzysztof 106SPEED FEET '16ŚMIGIELSenior I M - 20 6M 2001:08:0702:34:4803:54:2205:13:33.9005:13:37.15+01:19:046:588.6
24KOWALIK Andrzej 285BIEG OPOLSKIOPOLESenior II M - 30 13M 2101:09:1802:35:2803:58:1805:15:56.7505:15:59.85+01:21:277:018.5
25ROSKOSZ Michał 338KAC RUNNING TEAMBOGUSZYCESenior II M - 30 14M 2201:06:3802:25:3603:50:4305:17:00.2505:17:04.95+01:22:327:028.5
26MÜLLER Christoph 382BAUERFEINDZEULENRODA-TRIEBESSenior II M - 30 15M 2301:00:3902:21:4103:50:5305:19:21.2005:19:25.55+01:24:537:058.5
27BISOWSKI Mariusz 58KOZY W UCHUKOBYŁKAMasters M - 40 3M 2401:14:4802:42:0104:02:5505:21:07.5505:21:14.70+01:26:427:088.4
28URBAŃSKI Leszek 309POCOLOCO ADVENTURE TEAMKROBIASenior I M - 20 7M 2501:08:0202:35:3904:03:2105:26:07.4505:26:16.05+01:31:437:148.3
29PAWŁOWSKI Piotr 410WARSZAWAMasters M - 40 4M 2601:16:1902:44:5104:07:5605:26:22.3505:26:59.15+01:32:267:158.3
30BULIŃSKI Piotr 397NIGHT RUNNERSKRAKÓWSenior II M - 30 16M 2701:13:2902:39:4204:03:5105:27:40.5005:27:55.60+01:33:237:168.2
31WOJCZUK Paweł 199LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 17M 2801:14:3302:42:4604:07:0505:29:06.2505:29:23.95+01:34:517:188.2
32LUBAŃSKI Robert 369BUKOWICEWeteran I M - 50 1M 2901:11:1802:40:5904:06:4905:30:07.3505:30:10.70+01:35:387:208.2
33SIERADZKI Krzysztof 60WARSZAWASenior I M - 20 8M 3001:09:1502:32:1603:57:2505:30:52.0005:30:59.10+01:36:267:218.2
34NOWICKI Mariusz 85KOZIEGŁOWYMasters M - 40 5M 3101:19:5002:48:5204:11:0905:31:05.8005:31:32.50+01:37:007:218.2
35MALENDOWICZ Przemysław 143ZYGI&PĘPUSZEKWROCŁAWSenior II M - 30 18M 3201:17:0502:47:2304:08:0705:31:19.0005:32:09.45+01:37:377:218.1
36SIUDEK Robert 389MARCIN ŚWIERC TEAMKRAKOWSenior II M - 30 19M 3301:11:4002:36:0903:58:4505:33:41.0505:33:53.95+01:39:217:248.1
37WILK Jacek 379WARSZAWAMasters M - 40 6M 3401:17:3902:49:1304:13:2405:36:50.9005:37:01.95+01:42:297:298
38OLAŃSKI Krzysztof 351TRAILA MATORWROCŁAWMasters M - 40 7M 3501:13:3402:42:4304:12:0005:38:00.0505:38:09.65+01:43:377:308
39KOZIEŁ Grzegorz 344SILESIA RUNNERS CLUBCHORZÓWSenior II M - 30 20M 3601:10:3802:38:2604:05:1805:39:45.9505:39:53.70+01:45:217:337.9
40KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 15ROCKY BALBOA RUNNING CLUBBYTOMSenior II M - 30 21M 3701:12:2602:41:5204:12:4405:40:33.3505:40:35.30+01:46:027:347.9
41SIKORA Iwona 295GDYNIASenior II K - 303K 401:21:4902:53:5204:18:2605:41:33.8505:41:40.40+01:47:077:357.9
42KYCIA Piotr 133MUKS SZOK BOJANOWORAWICZMasters M - 40 8M 3801:20:1602:50:5104:12:0105:41:52.5505:42:04.00+01:47:317:357.9
43STANUCHIEWICZ Oskar 186CZĘSTOCHOWAMasters M - 40 9M 3901:14:1502:44:5204:12:4905:42:31.7005:42:42.85+01:48:107:367.9
44BENDIG Wojciech 77RADKÓWMasters M - 40 10M 4001:09:0802:38:2504:19:4105:43:57.1505:44:07.00+01:49:347:387.8
45BOGUCKA Emilia 362PRACOWNIA RZEŹBIARSKA BOGUCCYMOSINAMasters K - 401K 501:16:3102:52:5604:21:2705:43:58.5505:44:09.35+01:49:367:387.8
46PETA Rafał 174MARCIN ŚWIERC TEAMBIERNAMasters M - 40 11M 4101:14:1102:42:5504:09:4105:44:39.4005:44:45.00+01:50:127:397.8
47POPRAWSKI Mateusz 86MUKS SZOK BOJANOWOBOJANOWOSenior II M - 30 22M 4201:21:5202:56:3004:27:0205:45:18.6505:45:31.05+01:50:587:407.8
48BOCHEŃSKA Aleksandra 126PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWMasters K - 402K 601:22:0603:00:3504:28:0105:45:17.5005:45:34.30+01:51:017:407.8
49MAKOWSKA Olga 278JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWASenior II K - 304K 701:20:0902:56:1604:21:5005:46:57.0505:47:07.50+01:52:357:427.8
50KOWALCZYK Adam 336MIKOLOWMasters M - 40 12M 4301:18:1602:54:1904:25:4105:49:32.4505:49:41.70+01:55:097:467.7
51CIMACHOWSKI Jakub 93CIMATECHSOLEC KUJAWSKISenior II M - 30 23M 4401:21:5403:05:2804:31:2905:50:06.9505:50:10.70+01:55:387:467.7
52KUCA Szymon 95OLAWS ZLOTORYJAZŁOTORYJASenior II M - 30 24M 4501:15:0302:44:1204:12:2405:50:40.9005:50:44.75+01:56:127:477.7
53BASIŃSKA Paulina 259WROCŁAWSenior II K - 305K 801:25:4503:05:5904:28:3605:51:00.3005:51:06.55+01:56:347:487.7
54ADLER Łukasz 371LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICESenior II M - 30 25M 4601:18:4402:54:0904:23:1905:51:24.2505:51:57.55+01:57:257:487.7
55DWORZYŃSKI Rafał 255NOKIAWROCŁAWSenior II M - 30 26M 4701:17:4302:51:5404:24:4305:53:03.4505:53:12.75+01:58:407:507.6
56ŚMIGIELSKA Danuta 333CZERWONAK BIEGACZERWONAKSenior I K - 202K 901:21:4602:58:0004:29:3205:54:58.3505:55:09.65+02:00:377:537.6
57DYRGA Sebastian 280MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWMasters M - 40 13M 4801:19:0002:57:5004:28:5405:55:22.9505:55:34.55+02:01:027:537.6
58KAYSIEWICZ Maciej 213NATURAL BORN RUNNERS TEAMPOZNAŃMasters M - 40 14M 4901:17:4502:55:5104:28:3105:56:40.6505:56:46.65+02:02:147:557.6
59LASEK Mikołaj 375PAN WUEFISTACZMOŃSenior II M - 30 27M 5001:16:1902:49:2204:20:2405:57:07.7005:57:13.95+02:02:417:567.6
60GURGUL Sebastian 210AROMAT NÓGKRAKÓWSenior II M - 30 28M 5101:14:3402:49:1204:24:0905:57:04.9005:57:14.05+02:02:417:567.6
61LESZCZYŃSKI Paweł 401WARSZAWAWeteran I M - 50 2M 5201:27:3403:02:4404:32:0005:57:56.0505:58:23.85+02:03:517:577.5
62RAKOWSKA Magdalena 276DRUŻYNA TVNWARSZAWAMasters K - 403K 1001:23:4403:04:0904:36:5905:59:31.7505:59:41.80+02:05:097:597.5
63KRYGIER Tomasz 178ŻNINSenior I M - 20 9M 5301:12:1802:46:5904:23:4206:00:42.0506:00:51.35+02:06:188:007.5
64PAŁETKO Agnieszka 39NYSA BIEGANYSASenior II K - 306K 1101:27:1203:09:0504:36:3806:00:55.6006:01:23.75+02:06:518:017.5
65REDMANN Edyta 319BYDGOSZCZMasters K - 404K 1201:27:2403:07:4004:38:4806:01:51.0006:02:05.35+02:07:328:027.5
66HENECZKOWSKA Anna 245KALENJI BY DECATHLONKAMIONKISenior I K - 203K 1301:20:0802:55:5304:30:5706:03:45.6006:03:57.50+02:09:258:057.4
67PŁAZA Artur 208WROCŁAWSenior II M - 30 29M 5401:25:4403:02:4404:36:3106:03:24.2506:04:01.10+02:09:288:047.4
68MACHALSKI Sebastian 240STRZELINMasters M - 40 15M 5501:12:2302:46:0704:25:5606:04:59.5006:05:07.00+02:10:348:067.4
69KOSINSKA Bozena 373WARSZAWAMasters K - 405K 1401:27:1103:10:3404:41:5706:05:01.7506:05:29.95+02:10:578:067.4
70WOJTKOWIAK Renata 10PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters K - 406K 1501:24:3703:07:2504:42:3006:06:23.3006:06:41.95+02:12:098:087.4
71WOJTKOWIAK Stefan 292PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters M - 40 16M 5601:24:3703:07:2504:42:3506:06:23.7506:06:42.70+02:12:108:087.4
72CZEPUKOJC Michal 284MRGDANSKSenior II M - 30 30M 5701:14:2602:45:1504:26:1406:07:33.5006:07:36.35+02:13:038:107.3
73KŁOSOWSKI Kamil 360METALPRESSMECHLINSenior II M - 30 31M 5801:19:4902:58:4904:33:0606:07:24.4006:07:38.15+02:13:058:097.3
74MIKA Andrzej 301WROCŁAWSenior II M - 30 32M 5901:14:1202:49:5104:31:2706:07:39.3506:07:46.95+02:13:148:107.3
75WALEŃSKA Ewa 189GT RATWROCŁAWMasters K - 407K 1601:21:4303:05:0604:39:2806:08:29.3006:08:45.65+02:14:138:117.3
76URBANIAK Agata 233ZIELONA GÓRASenior II K - 307K 1701:22:5403:05:1804:37:1206:08:53.7506:09:04.55+02:14:328:117.3
77KĄKOL Krzysztof 262WROCŁAWSenior I M - 20 10M 6001:19:2002:55:3604:34:0406:08:06.6506:09:07.65+02:14:358:107.3
78ADAM Piotr 287WROCLAW MARATHON TEAMŻERNIKI WROCŁAWSKIEMasters M - 40 17M 6101:21:5003:02:5004:35:1906:08:59.2506:09:08.00+02:14:358:127.3
79ZUB Arkadiusz 90KB SOBÓTKAROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 18M 6201:26:0403:10:3704:47:0006:09:30.5006:09:36.75+02:15:048:127.3
80LEWANDOWSKI Krzysztof 348REEBOK RUN CREWŁÓDŹMasters M - 40 19M 6301:17:4902:55:3004:35:4206:10:39.2006:10:42.60+02:16:108:147.3
81BOROWIAK Maciej 108WOZIMYSIE.PLKALISZSenior II M - 30 33M 6401:29:2803:13:0304:45:4406:11:28.0506:11:50.20+02:17:178:157.3
82KICH Marek 282WROCŁAWSenior II M - 30 34M 6501:23:2503:08:2704:42:5706:12:13.0506:12:26.55+02:17:548:167.3
83BALICKA-KOCHEL Monika 353KOWARY BIEGAJĄKOWARYMasters K - 408K 1801:24:4003:08:4304:43:5806:14:11.2006:14:23.90+02:19:518:187.2
84CIEŚLA Grzegorz 364WAŁBRZYCHSenior I M - 20 11M 6601:21:4503:00:1204:36:1106:13:46.9506:14:26.80+02:19:548:187.2
85MUSIELAK Marek 168M&M&M&MPOZNAŃSenior II M - 30 35M 6701:29:0603:08:1404:40:2406:15:38.5506:15:42.90+02:21:108:207.2
86ZWĘGLIŃSKI Andrzej 258KĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 20M 6801:21:2003:03:3904:43:0406:15:34.9006:16:09.75+02:21:378:207.2
87SOCHA Piotr 83STANISZÓWSenior II M - 30 36M 6901:17:0702:53:4304:38:1106:16:06.8506:16:15.80+02:21:438:217.2
88DEREŃ Beata 149TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJSTARA ŁOMNICASenior I K - 204K 1901:30:5203:12:5504:43:3306:16:41.5506:17:21.65+02:22:498:227.2
89KAPAŁKA Adrian 173NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYLMIKOŁÓWMasters M - 40 21M 7001:28:2003:13:2004:46:2006:18:44.1006:18:53.95+02:24:218:247.1
90KOKUREWICZ Konrad 117MEDUZO.PLWROCŁAWSenior II M - 30 37M 7101:22:2903:03:1604:41:0706:17:17.4506:18:59.85+02:24:278:237.2
91GOLEŃ Marcin 253DA STYGMATYKWROCŁAWSenior I M - 20 12M 7201:14:4702:52:0804:47:0806:18:54.4506:19:00.85+02:24:288:257.1
92KOSACKA Emilia 330AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PLOLSZTYNSenior II K - 308K 2001:27:3203:11:1704:51:1306:21:12.2006:21:22.40+02:26:498:287.1
93SZYMAŃSKA Katarzyna 3451982SZCZCINSenior II K - 309K 2101:21:5203:09:5104:50:1006:22:04.7506:22:13.40+02:27:408:297.1
94MAJCHRZAK Marcin 317DELOITTE ADVENTURE TEAMSWARZĘDZMasters M - 40 22M 7301:16:1202:58:5404:40:4706:22:50.3006:23:01.30+02:28:288:307.1
95BEDNARCZYK Bogdan 116PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWWeteran I M - 50 3M 7401:29:5703:15:5604:49:5706:22:45.1006:23:32.95+02:29:008:307.1
96WARZECHA Teresa 293RUNNERS TEAM NYSAPACZKÓWWeteran K - 501K 2201:37:4803:24:2704:56:4806:23:12.7506:23:54.30+02:29:218:307
97SKONIECKI Michał 241GOSTYNINMasters M - 40 23M 7501:25:1303:06:4804:43:1306:23:13.6506:24:07.65+02:29:358:307
98BIELECKI Robert 204KEEN ON RUNNINGBIAŁA PODLASKAWeteran I M - 50 4M 7601:21:4603:10:4104:51:0006:24:27.0006:24:33.40+02:30:008:327
99GAJEK Patrycja 122GRYFINOSenior II K - 3010K 2301:31:4503:16:3304:50:4306:24:37.2506:24:47.15+02:30:148:327
100FALKOWSKI Piotr 390KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOMasters M - 40 24M 7701:25:4703:08:1104:50:2906:24:22.7506:24:48.10+02:30:158:327
101BURDAJEWICZ Katarzyna 124RUNNERS POWER ŚREMDOLSKMasters K - 409K 2401:25:5503:15:1804:53:2306:24:57.4006:25:06.55+02:30:348:337
102KOSMALA Szymon 263DĄBRÓWKASenior II M - 30 38M 7801:24:1403:07:1404:46:1906:24:41.6506:25:19.55+02:30:478:327
103FREIHOEFER Michał 62KATOWICESenior I M - 20 13M 7901:21:4103:03:5704:40:2906:25:31.2506:25:45.00+02:31:128:347
104LIPIEC Kasia 368VEGAN RUNNERSBYSTRZYCA KŁODZKASenior II K - 3011K 2501:35:2303:25:1104:58:0806:25:27.8506:26:11.90+02:31:398:337
105ULICZNY Paweł 203REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters M - 40 25M 8001:25:5403:11:3204:51:2106:26:17.3506:26:42.40+02:32:098:357
106STOLARZ Jędrzej 222BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 14M 8101:21:0403:09:0104:48:2106:27:11.5506:27:28.95+02:32:568:367
107STRZELECKI Michał 7PZSF/ SMASHING PĄPKINSWARSZAWASenior II M - 30 39M 8201:24:0203:11:4204:55:2206:27:07.5006:27:34.55+02:33:028:367
108ZĄBKIEWICZ Grzegorz 119ASSECO BUSINESS SOLUTIONSCZĘSTOCHOWASenior II M - 30 40M 8301:21:5103:08:5105:01:1506:27:40.9006:27:53.30+02:33:208:367
109BEŚKA Sławomir 296OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIK OCHOJECMasters M - 40 26M 8401:24:1803:06:3504:49:3406:27:21.9006:27:57.80+02:33:258:367
110LEJA Wojciech 254DA STYGMATYKŚLĘZASenior I M - 20 15M 8501:14:1202:52:1804:47:0806:28:01.7506:28:07.40+02:33:348:377
111TALAGA Dawid 79OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZSenior I M - 20 16M 8601:27:5103:11:2404:57:1106:29:18.0006:29:26.55+02:34:548:396.9
112GIEMZIK Marcin 76OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZSenior II M - 30 41M 8701:27:5303:11:2404:57:0806:29:19.3506:29:26.85+02:34:548:396.9
113ORDÁŇ Petr 200TEAM JESENÍKYJESENÍKWeteran I M - 50 5M 8801:29:5103:17:4404:57:1706:28:34.8506:29:32.95+02:35:008:386.9
114DOMAGAŁA Grażyna 265NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 3012K 2601:29:1003:12:5804:50:4606:29:15.4006:29:50.25+02:35:178:396.9
115NOWAK Jacek 78LESZ NO LIMITS RUNNERS / ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAMasters M - 40 27M 8901:29:1603:13:3304:52:0806:29:30.6506:30:04.45+02:35:328:396.9
116MOWNY Adam 334ORANGE POLSKAZIELONA GÓRAMasters M - 40 28M 9001:22:2403:07:5804:55:5706:30:00.4006:30:12.15+02:35:398:406.9
117NAJDEREK Maciej 246NAJDERKI4POZNAŃSenior II M - 30 42M 9101:29:2903:11:2804:51:0006:30:02.9006:30:38.80+02:36:068:406.9
118KLESZCZ Tomek 247NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 43M 9201:29:3003:12:5704:50:4906:30:03.2506:30:38.85+02:36:068:406.9
119HERMAN Michał 161WARSZAWASenior I M - 20 17M 9301:20:3703:00:1404:40:3606:30:01.0006:30:48.05+02:36:158:406.9
120WYBRANOWSKI Sylwester 54DOM DEVELOPMENT ADVENTURE TEAMWARSZAWAMasters M - 40 29M 9401:28:3703:18:0504:59:0206:30:43.5006:31:17.00+02:36:448:406.9
121GŁOWACKA Renata 36TRI AKTYWNY PIOTRKÓWPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters K - 4010K 2701:28:1503:14:1604:57:0506:31:32.3506:31:38.30+02:37:058:426.9
122RYBARCZYK Ilona 74KOŁO BIEGAKOŁOSenior I K - 205K 2801:26:1003:15:5604:57:4406:31:44.7006:31:57.95+02:37:258:426.9
123KOSTROWICKI Jakub 320SIERADZSenior II M - 30 44M 9501:23:4703:12:2504:51:2006:31:57.4506:32:22.80+02:37:508:426.9
124PATKOWSKI Mateusz 359WROCŁAWSenior II M - 30 45M 9601:19:3303:06:3204:47:0406:32:34.8006:32:34.80+02:38:028:436.9
125NOWICKI Marek 191PORANNI BIEGACZEDOBRZYKOWICEMasters M - 40 30M 9701:35:2903:28:3205:06:0906:32:55.6006:33:23.60+02:38:518:436.9
126HERBINGER Maciej 411WROCŁAWMasters M - 40 31M 9801:15:0102:53:5404:39:1806:33:37.4006:33:46.85+02:39:148:446.9
127MIKSA Sławomir 275ŁÓDŹWeteran I M - 50 6M 9901:29:2403:14:2204:52:5106:33:37.3006:33:56.95+02:39:248:446.9
128PEISERT Tomasz 358BIEGOLOGIA.PLPOZNAŃSenior II M - 30 46M 10001:24:0403:14:3004:57:4806:33:58.9506:34:04.45+02:39:328:456.9
129TOMCZAK Mariusz 104MOSINAMasters M - 40 32M 10101:30:4603:19:5304:59:1106:35:30.7006:35:37.15+02:41:048:476.8
130GRĘDA Mariusz 63OZIMEKSenior II M - 30 47M 10201:19:2103:17:4105:03:4106:35:49.1506:35:57.50+02:41:258:476.8
131MARGASIŃSKI Michał 195ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior I M - 20 18M 10301:21:5703:10:0804:57:2306:37:30.1006:37:35.30+02:43:028:506.8
132MALISZEWSKI Adam 266PARKRUN POZNAŃ / RUNNERSCLUB.PL POZNAŃ / KB UE POZNAŃPOZNAŃSenior I M - 20 19M 10401:24:4503:13:5004:57:0306:37:57.6006:38:03.10+02:43:308:506.8
133ŻUKOWSKI Paweł 120GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECBOGUSZÓW-GORCEMasters M - 40 33M 10501:21:4503:12:0104:58:4006:38:55.5506:39:02.90+02:44:308:516.8
134MOLIK Jakub 327STR POZNAŃPOZNAŃSenior I M - 20 20M 10601:25:0603:14:4705:01:3006:39:06.9006:39:14.95+02:44:428:526.8
135TURLEJ Dariusz 165KONDYCJAWARSZAWAWeteran II M - 601M 10701:37:3403:31:3005:09:3506:38:48.9506:39:15.85+02:44:438:516.8
136KUBIAK Paweł 198JELENIA GÓRASenior I M - 20 21M 10801:19:4402:58:3904:47:4906:38:35.8006:39:18.00+02:44:458:516.8
137JANOWSKI Witek 98WROCŁAWSenior II M - 30 48M 10901:35:4103:25:5205:06:4106:40:17.5506:40:36.60+02:46:048:536.7
138JANOWSKA Kinga 99WROCŁAWSenior II K - 3013K 2901:35:4103:25:5105:06:3906:40:17.2006:40:36.95+02:46:048:536.7
139KREMPA Mateusz 312#WPISZCOKOLWIEKOSIELSKOSenior I M - 20 22M 11001:27:3703:24:3905:11:0306:40:37.5506:40:44.65+02:46:128:546.7
140SZOPIŃSKA Agnieszka 177BRAKBYDGOSZCZSenior II K - 3014K 3001:32:3303:26:4405:07:0306:40:31.7006:40:45.85+02:46:138:546.7
141WITKOWSKI Maciej 22KLUB KRÓLIKA STEFANAKATOWICESenior II M - 30 49M 11101:25:5203:12:2204:55:2806:40:32.7006:40:57.95+02:46:258:546.7
142POMIANOWSKI Szymon 329KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 50M 11201:21:3603:10:3504:58:3606:41:02.5006:41:32.50+02:47:008:546.7
143KWIATKOWSKA Aleksandra 315WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINSenior I K - 206K 3101:37:5203:34:4805:12:1206:42:31.6006:42:39.30+02:48:068:566.7
144KULAS Łukasz 392SOLOBIERUŃSenior II M - 30 51M 11301:25:5403:15:0504:58:3506:42:43.1006:42:59.00+02:48:268:566.7
145GAŁECKI Tomasz 376WARSZAWAMasters M - 40 34M 11401:31:0003:20:1605:03:3506:42:11.0006:43:06.45+02:48:348:566.7
146PATYNEK Sebastian 239JAŚKWICESenior II M - 30 52M 11501:30:3403:13:0005:03:1906:42:33.6006:43:08.85+02:48:368:566.7
147WASZYK Anita 230MUAY RUNNING TEAMZALASEWOSenior II K - 3015K 3201:32:0103:27:0005:06:4406:42:42.9006:43:11.50+02:48:398:566.7
148TOMCZAK Agnieszka 316BYDGOSZCZMasters K - 4011K 3301:27:0803:31:5205:11:5406:43:31.7006:43:40.55+02:49:088:586.7
149KRZYSZTOSZEK Jakub 50BIEGAM DLA NADISI I LEOSIA :)KIELCESenior II M - 30 53M 11601:28:5803:24:1905:06:3306:42:48.9506:43:41.90+02:49:098:576.7
150STĘPIEŃ Grzegorz 141OPOLEMasters M - 40 35M 11701:31:3503:20:0205:03:2206:43:25.1506:43:45.75+02:49:138:576.7
151ŚRÓDKA Bartłomiej 27TRZEBNICASenior II M - 30 54M 11801:31:0903:19:2004:57:3006:43:19.1506:43:51.55+02:49:198:576.7
152SOBCZYŃSKA Magdalena 138#TEAMBIEGIWLKPPOZNAŃSenior I K - 207K 3401:25:4103:17:3205:07:0906:43:55.1506:44:20.05+02:49:478:586.7
153KWIATEK Agnieszka 299ORZESZESenior I K - 208K 3501:30:2403:21:4405:06:0506:43:43.3006:44:29.95+02:49:578:586.7
154BATOR Michał 1CAPGEMININADOLICE WIELKIESenior II M - 30 55M 11901:24:2503:09:5104:57:3506:44:23.3006:44:52.55+02:50:208:596.7
155ABRAHAMOWICZ Jakub 12RYBNIKSenior II M - 30 56M 12001:42:3803:31:5405:07:0806:44:41.3006:45:00.85+02:50:288:596.7
156GINTER Grzegorz 207AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWSenior II M - 30 57M 12101:36:3803:27:5705:10:5006:46:11.2506:46:28.65+02:51:569:016.6
157DUBYNA Mariia 145KRAKOWSenior I K - 209K 3601:32:4903:27:4305:11:1806:46:40.0006:47:02.00+02:52:299:026.6
158KRUPIANIK Tomasz 332WROCŁAWSenior II M - 30 58M 12201:32:4003:23:0605:04:3806:46:32.3506:47:31.35+02:52:589:026.6
159GESSLER Łukasz 231BIESYBOLSZEWOSenior II M - 30 59M 12301:24:0503:13:4805:06:5006:48:44.2506:48:52.80+02:54:209:046.6
160PIENIĘŻNY Marek 154KOŹMIN BIEGAKOŹMIN WIELKOPOLSKISenior II M - 30 60M 12401:35:1403:28:3205:10:0706:48:43.8006:49:08.85+02:54:369:046.6
161DĄBROWSKA Katarzyna 34HUTNIK WARSZAWAPIASECZNOSenior II K - 3016K 3701:38:0503:32:4405:15:4706:48:42.0006:49:09.80+02:54:379:046.6
162GAPSKA Anna 180GDAŃSKSenior I K - 2010K 3801:42:5703:37:5305:19:1206:50:21.1006:50:36.55+02:56:049:076.6
163PASTUSZKA Michał 328ŁÓDŹSenior I M - 20 23M 12501:29:0703:17:5405:03:0306:50:12.8006:50:39.15+02:56:069:066.6
164BARAN Mateusz 304GORLICKA GRUPA BIEGOWASZYMBARKSenior I M - 20 24M 12601:17:3503:00:4905:04:0106:50:45.6006:51:00.25+02:56:279:076.6
165KOSEL Szczepan 170WROCŁAWSenior II M - 30 61M 12701:14:4503:04:5004:58:3806:51:03.3506:51:30.40+02:56:579:086.6
166LESIAK Tomasz 3141981ŁÓDŹSenior II M - 30 62M 12801:20:2103:07:5505:01:0506:51:58.3006:52:03.15+02:57:309:096.6
167NAWAROWSKI Marcin 88OZIMEKMasters M - 40 36M 12901:26:0503:23:4005:07:1706:52:25.2006:52:34.05+02:58:019:096.5
168KOWALCZYK Rafał 193BYDGOSZCZMasters M - 40 37M 13001:36:4303:27:0305:14:4606:52:24.2006:52:48.05+02:58:159:096.5
169SMAŻYK Ewelina 192BYDGOSZCZMasters K - 4012K 3901:36:0903:27:0305:14:4706:52:24.6506:52:48.60+02:58:169:096.5
170PABICH Krzysztof 3434RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters M - 40 38M 13101:26:0203:21:4605:08:2306:52:44.9506:52:55.00+02:58:229:106.5
171TARCZYŃSKA Halina 366WARSZAWAMasters K - 4013K 4001:31:2903:25:5405:11:4706:52:47.3006:53:10.90+02:58:389:106.5
172MILKA Mirosław 384JANÓWMasters M - 40 39M 13201:17:4203:06:3005:07:0606:53:18.4006:53:24.05+02:58:519:116.5
173EMILIANÓW Agnieszka 313ZIELONA GÓRASenior II K - 3017K 4101:32:3403:29:0505:14:5006:53:52.5506:54:20.10+02:59:479:116.5
174BRYŚKIEWICZ Jacek 281LIDER WINNICAWINNICASenior II M - 30 63M 13301:20:1003:03:1905:01:2306:54:46.2006:54:53.95+03:00:219:136.5
175SZYMAŃSKI Łukasz 167WROCŁAWMasters M - 40 40M 13401:39:1103:27:1605:13:1806:54:30.9006:55:32.00+03:00:599:126.5
176BARTKOWIAK Anna 277PROJEKT240POZNAŃSenior II K - 3018K 4201:31:0303:26:3505:17:3806:55:41.6006:55:52.65+03:01:209:146.5
177BODZIOCH Grzegorz 267GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEMasters M - 40 41M 13501:30:3203:26:3605:13:0406:55:52.1006:56:07.70+03:01:359:146.5
178ŻELAZOWSKA Ola 102PRO-RUN WROCŁAWWROCLAWSenior II K - 3019K 4301:30:3003:13:3605:03:0606:56:03.7006:56:21.45+03:01:499:146.5
179BOROWIEC Bartosz 101PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 64M 13601:30:3103:13:3405:03:1706:56:03.8506:56:21.70+03:01:499:146.5
180KRUK Krzysztof 297NIGHTRUNNERS ZABRZEZABREMasters M - 40 42M 13701:42:4303:32:3605:18:5306:55:51.7506:56:37.05+03:02:049:146.5
181DĄBROWSKI Roman 67SGBCHOJNICZKISenior II M - 30 65M 13801:29:0603:31:0605:20:1206:56:31.9506:56:38.55+03:02:069:156.5
182DEREŃ Agata 148TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJSTARA ŁOMNICASenior I K - 2011K 4401:37:4803:36:4805:22:1306:56:23.5506:57:03.80+03:02:319:156.5
183CHAŁADYN Sławek 65DĄBROWSKI TEAMTRĘBACZEWSenior II M - 30 66M 13901:21:4703:18:3905:10:0006:57:04.9006:57:19.70+03:02:479:166.5
184DEMBNY Bogdan 202TEAM WIOSKASYCÓWSenior II M - 30 67M 14001:37:2803:35:1605:21:1306:56:48.2506:57:29.35+03:02:569:156.5
185WALCZAK Maciej 137POZNAŃSenior II M - 30 68M 14101:27:4703:13:5605:12:3806:57:58.0006:58:12.05+03:03:399:176.5
186TRYK Sebastian 398PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 43M 14201:36:0103:27:1605:13:0706:57:13.6006:58:15.35+03:03:429:166.5
187STRÓŻNIAK Mikołaj 110FOR RUN TEAPOZNAŃSenior II M - 30 69M 14301:32:1203:32:0105:19:0906:58:00.2506:58:47.30+03:04:149:176.5
188SARNA Kamil 11W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECSenior II M - 30 70M 14401:28:4203:25:3705:21:2207:00:57.6507:01:02.05+03:06:299:216.4
189CHMIEL Grzegorz 162HQMNCNESZCZECINMasters M - 40 44M 14501:29:1103:33:1105:23:1107:01:00.6007:01:18.60+03:06:469:216.4
190WOLFF Maria 383SUCHY LASSenior II K - 3020K 4501:30:3403:27:3705:21:5907:02:17.1007:02:26.35+03:07:539:236.4
191BIELEŃ Agnieszka 388MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3021K 4601:36:3003:31:5805:23:0107:02:11.4507:02:41.85+03:08:099:226.4
192NIEMIRO Paweł 249JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICESenior II M - 30 71M 14601:26:0303:26:4005:19:1007:03:40.6507:04:00.60+03:09:289:246.4
193BRZĘCZEK Izabela 56WILKOWICEMasters K - 4014K 4701:36:1103:34:4205:24:1207:03:39.9507:04:01.95+03:09:299:246.4
194CZARNECKA Kamila 121ENDOHOLICSPOZNAŃSenior II K - 3022K 4801:42:4603:38:3805:23:4807:04:06.4007:04:27.65+03:09:559:256.4
195BARADZIEJ Bartłomiej 324TERMINAL LOGISTYCZNY PROMONTTYCHYSenior II M - 30 72M 14701:31:1003:26:4805:16:1807:05:13.5007:05:25.70+03:10:539:266.3
196MRÓWCZYŃSKI Tomasz 272KS SOKÓŁ GĄSAWASARBINOWOSenior II M - 30 73M 14801:29:0703:15:3705:02:2507:05:07.7507:05:43.70+03:11:119:266.4
197RABSCH Bartek 134POZNAŃMasters M - 40 45M 14901:37:3903:35:1005:22:3507:05:23.8507:05:45.45+03:11:139:276.3
198PRZYŁUDZKI Janusz 337STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWWeteran II M - 602M 15001:36:3103:27:2205:18:5507:06:13.7507:06:48.10+03:12:159:286.3
199JĘDRYCA Przemysław 403SPARTAN ULTRA TEAMLASKIMasters M - 40 46M 15101:28:3103:38:5105:27:3907:07:34.6007:07:52.45+03:13:209:306.3
200BANDUROWSKA Agnieszka 176KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLMasters K - 4015K 4901:36:4403:32:0205:23:1807:07:47.9507:08:03.70+03:13:319:306.3
201KOSINSKI Andrzej 374WARSZAWAMasters M - 40 47M 15201:40:1703:38:1105:23:3107:07:32.3507:08:23.50+03:13:519:306.3
202REITER Eugeniusz 2941947POZNAŃWeteran II M - 603M 15301:36:5403:47:1705:34:0207:07:51.8507:08:27.45+03:13:559:306.3
203SZNAJDER Joanna 354BIEGAM BRUM BRUMGŁUCHOŁAZYMasters K - 4016K 5001:35:2303:36:3805:25:4607:08:23.2007:08:37.35+03:14:049:316.3
204KUBISIAK Dariusz 14OSTRÓW WLKP.Weteran I M - 50 7M 15401:36:2103:37:1405:28:0107:08:44.6007:09:28.00+03:14:559:316.3
205SUŁKOWSKI Tomasz 395WARSZAWASenior II M - 30 74M 15501:43:0403:43:3805:32:2607:09:08.9007:09:47.85+03:15:159:326.3
206TERLECKI Marcin 3051973CZĘSTOCHOWAMasters M - 40 48M 15601:32:5503:37:1405:24:3307:09:30.4007:09:56.80+03:15:249:326.3
207KOZŁOWSKI Marcin 187GDAŃSKMasters M - 40 49M 15701:33:0903:28:1405:23:5807:10:19.3507:10:35.25+03:16:029:336.3
208ZOWAL Anna 45W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4017K 5101:42:0903:43:2905:32:3607:10:46.5507:10:51.85+03:16:199:346.3
209HERMANOWICZ Aneta 271PZU SPORT TEAMSZCZECINSenior II K - 3023K 5201:51:4203:51:2305:33:5907:10:20.2507:10:57.65+03:16:259:336.3
210GĄSOWSKA Renata 21DREAM RUN / RADOSNE-TRENOWANIE.BLOGSPOT.COMWARSZAWAMasters K - 4018K 5301:44:5103:49:2605:34:2907:11:02.3007:11:50.65+03:17:189:346.3
211KANIOWSKI Wojciech 326CZĘSTOCHOWAMasters M - 40 50M 15801:40:1603:51:5105:35:3707:12:47.7007:12:57.45+03:18:259:376.2
212STĘPIEŃ Kamila 142OPOLESenior II K - 3024K 5401:33:4503:42:0405:37:0707:12:59.6007:13:19.85+03:18:479:376.2
213SOLL Dawid 87OPOLE BIEGAOPOLESenior I M - 20 25M 15901:24:4103:20:2605:21:3707:13:26.0507:13:41.20+03:19:089:376.2
214POMASKI Paweł 41ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAWeteran I M - 50 8M 16001:32:2603:32:2805:22:5907:13:14.5507:13:46.45+03:19:149:376.2
215GÓRNY Robert 109OZIMEKMasters M - 40 51M 16101:26:4003:29:3405:31:1107:13:40.1007:13:50.55+03:19:189:386.2
216CIERPIKOWSKA Agnieszka 242GOSTYNINMasters K - 4019K 5501:44:2703:42:3805:32:2807:13:00.4007:13:54.20+03:19:219:376.2
217SOBORSKA Sylwia 347SAINT-GOBAIN SQUADOLKUSZMasters K - 4020K 5601:42:5003:49:3805:39:1307:13:46.7507:14:05.40+03:19:329:386.2
218ŻARSKI Jarosław 289FUDU&CO SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 52M 16201:34:4503:42:3205:31:1107:13:12.0507:14:07.20+03:19:349:376.2
219RANDAK Marek 92W POGONI ZA DUCHEMBĘDZINMasters M - 40 53M 16301:32:4903:33:1705:27:1207:13:48.5007:14:27.10+03:19:549:386.2
220ROSZKOWSKI Marcin 307MARCON MARCIN ROSZKOWSKIWROCŁAWSenior II M - 30 75M 16401:36:2703:34:2405:24:5907:13:47.9007:14:53.00+03:20:209:386.2
221NIEMOTKO Juliusz 310JÓZEFOSŁAWMasters M - 40 54M 16501:32:2503:32:3305:27:4107:14:18.3007:14:56.70+03:20:249:396.2
222HENEL Marcin 252GŁUSZYCASenior II M - 30 76M 16601:46:1303:49:5405:34:2907:14:33.1507:15:17.20+03:20:449:396.2
223NOWAK Natalia 1591986TARNÓWSenior II K - 3025K 5701:37:3803:39:2805:32:0107:16:05.7007:16:25.25+03:21:529:416.2
224BINEK Mariusz 52KLUB SPORTOWY FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIOSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 77M 16701:24:0903:20:1205:17:2507:16:17.7007:16:29.45+03:21:579:416.2
225KWASEK Kazek 8ESKADRA KRAKÓWBIBICEMasters M - 40 55M 16801:32:1103:38:0005:34:5807:16:18.5507:16:30.65+03:21:589:416.2
226WIS Modesta 331BRZESKOSenior I K - 2012K 5801:39:3203:38:3705:31:5107:17:13.8507:17:54.80+03:23:229:426.2
227LADENBERGER Mateusz 251DR. SCHNEIDER AUTOMOTIVE POLSKAJACZKÓWSenior II M - 30 78M 16901:18:5303:13:5705:21:0607:18:28.3007:18:52.15+03:24:199:446.2
228KAROLCZYK Sylwia 20POWER TRAININGWARSZAWASenior II K - 3026K 5901:42:5703:43:1205:37:1607:18:47.8507:19:01.05+03:24:289:456.2
229BADOWSKI Rafał 51WSZYSTKO JEST W GŁOWIE!KRAKÓWMasters M - 40 56M 17001:34:3403:35:4905:31:3607:19:57.1007:20:10.20+03:25:379:466.1
230KRAWCZYŃSKI Marcin 205PIOTRKÓW TRYBMasters M - 40 57M 17101:31:3403:37:3005:29:1907:20:18.8007:20:25.70+03:25:539:476.1
231SOBKOWIAK Przemysław 156BRAKPOZNAŃMasters M - 40 58M 17201:32:4203:35:0705:31:2207:20:04.5507:20:53.15+03:26:209:466.1
232DANIELIK-SŁODKOWSKA Sylwia 112PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters K - 4021K 6001:36:3903:44:5605:33:2607:21:24.5507:21:32.35+03:26:599:486.1
233KALIŃSKA Dorota Lidia 342NIEMANIEWARSZAWASenior II K - 3027K 6101:46:3803:47:5505:39:1207:20:34.8007:21:33.80+03:27:019:476.1
234PUCHALSKA Olga 380SMOLECMasters K - 4022K 6201:41:0803:47:5005:38:2207:21:34.2507:21:58.75+03:27:269:486.1
235WESOŁOWSKA Joanna 136WKSBGRODZISK MAZOWIECKIMasters K - 4023K 6301:40:3303:45:1405:34:2307:21:53.6507:22:14.00+03:27:419:496.1
236WESOŁOWSKI Maciej 135WKSBGRODZISK MAZOWIECKIMasters M - 40 59M 17301:40:3403:45:1205:34:2407:21:53.2507:22:14.20+03:27:419:496.1
237NIEDZIELA Krzysztof 226GOSTYŃGOSTYŃMasters M - 40 60M 17401:35:0803:38:5205:34:2107:21:55.2007:22:21.35+03:27:489:496.1
238CZARNIECKI Daniel 4THIS IS ENGLISHPOLANICA-ZDRÓJSenior II M - 30 79M 17501:36:1203:37:2605:34:4607:22:04.7507:22:36.65+03:28:049:496.1
239KUPISZ Zbigniew 234WROCŁAWWeteran II M - 604M 17601:35:1703:42:0005:36:1407:22:38.6507:23:20.30+03:28:479:506.1
240PODOLSKI Marek 352BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIASenior II M - 30 80M 17701:29:3403:27:5605:26:0607:23:43.7507:23:55.80+03:29:239:516.1
241DUDZIŃSKA Aleksandra 243RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZWeteran K - 502K 6401:37:0403:38:4705:33:1307:24:01.4007:24:24.60+03:29:529:526.1
242GÓRSKA-NOWAK Tatiana 128AGB TORFYŁÓDŹMasters K - 4024K 6501:43:1403:49:0105:42:5907:24:31.5007:25:20.25+03:30:479:526.1
243LESZCZYŃSKA Iwona 413AIR CONSULTINGCELESTYNÓWMasters K - 4025K 6601:35:1103:44:0605:33:4807:25:00.8007:25:51.95+03:31:199:536.1
244LESZCZYŃSKI Radek 412AIR CONSULTINGCELESTYNÓWMasters M - 40 61M 17801:35:1203:43:4105:34:4307:25:01.1007:25:52.25+03:31:199:536.1
245PARTYKA Andrzej 3991979RZESZÓWSenior II M - 30 81M 17901:44:0103:50:0305:42:0207:25:53.6507:26:55.75+03:32:239:546.1
246BEREZIUK Michał 107DZIIEWIĘTLICEPACZKÓWSenior II M - 30 82M 18001:37:3303:31:0505:34:5707:27:17.2507:28:13.40+03:33:409:566
247NORWA Sylwester 2683N PATKÓWPATKÓWMasters M - 40 62M 18101:41:1903:43:5505:41:3907:27:26.6007:28:27.10+03:33:549:566
248POŁOMSKA Agnieszka 264AKTYWNY OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWMasters K - 4026K 6701:44:5403:52:5407:29:10.0007:29:10.00+03:34:379:586
249BAŃKA Grzegorz 224WARSZAWASenior II M - 30 83M 18201:46:0003:44:1705:44:2307:28:57.2507:29:43.15+03:35:109:586
250BAREJKA Rafał 385NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYLŁÓDŹMasters M - 40 63M 18301:44:5803:52:0205:41:4807:29:24.0507:29:44.35+03:35:119:596
251OLEJNICZAK Paweł 26ZGIERZSenior II M - 30 84M 18401:42:3803:44:5905:41:1107:29:09.8007:29:59.90+03:35:279:586
252PIJANKA Mariusz 152BBL OPOLEOPOLEMasters M - 40 64M 18501:47:4703:59:0005:49:2407:29:19.7007:30:04.65+03:35:329:596
253PIJANKA Monika 153BBL OPOLEOPOLEMasters K - 4027K 6801:47:4603:58:5905:49:2707:29:19.5507:30:05.10+03:35:329:596
254JUSZCZAK Włodzimierz 407OSTRZESZÓWWeteran I M - 50 9M 18601:44:1803:51:4505:46:1507:29:08.8507:30:14.75+03:35:429:586
255MAZAN Wojciech 221GRAZSenior I M - 20 26M 18703:41:5405:49:2007:30:43.6007:30:43.60+03:36:1110:006
256SKRUDLIK Wojciech 367NIGHT RUNNERSPOZNAŃMasters M - 40 65M 18801:42:4403:48:3005:43:1807:30:01.8507:30:46.15+03:36:1310:006
257ZARĘBSKA Ewa 321MROŹNE PĄCZKIKRAKÓWSenior I K - 2013K 6901:40:1403:53:2305:51:1707:30:22.5007:31:02.55+03:36:3010:006
258GRYGIER Robert 197ŚREMSenior I M - 20 27M 18901:37:4403:52:4005:51:3507:30:55.4007:31:13.95+03:36:4110:016
259WITKOWSKA Maria 31KLUB KRÓLIKA STEFANAKATOWICEWeteran II K - 601K 7001:46:0203:57:0305:51:4107:30:48.5507:31:19.85+03:36:4710:016
260RADOSLAW Musial 365DOLBYWROCLAWSenior II M - 30 85M 19001:32:1403:46:4605:47:0907:31:13.2007:31:50.50+03:37:1810:016
261CHWIAŁKOWSKI Wiesław 144TORUŃWeteran I M - 50 10M 19101:37:4803:39:3605:42:1407:32:49.6007:33:08.25+03:38:3510:036
262GRYGIER Joanna 53KOŚCIANSenior II K - 3028K 7101:47:1303:54:2305:41:2507:33:31.0507:33:48.00+03:39:1510:046
263GRYGIER Tomasz 288KOŚCIANMasters M - 40 66M 19201:47:1203:54:3405:41:3207:33:32.3007:33:48.95+03:39:1610:046
264ŻUKOWSKI Cezary 129FOR-REST-RUN / ROZBIEGANY KOSZALIN / MIGAWKOWE.PLKOSZALINSenior II M - 30 86M 19301:43:1403:49:4405:49:1207:37:00.4507:37:16.65+03:42:4410:095.9
265SAWICKA Agnieszka 115DELOITTE ADVENTURE TEAMPOZNAŃSenior II K - 3029K 7201:44:2504:01:2205:56:0607:36:54.2007:37:23.05+03:42:5010:095.9
266SOBKOWIAK Radosław 146RUN FOR ITTARNOWO PODGÓRNESenior II M - 30 87M 19401:37:1903:43:1305:45:4907:36:57.4507:37:46.65+03:43:1410:095.9
267MAJOR Sandra 308WARSZAWASenior II K - 3030K 7301:39:3403:48:2105:41:1107:37:19.4507:37:48.80+03:43:1610:095.9
268BIAŁY Michał 196ORANGE IRON TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 88M 19501:34:0203:35:2405:33:5707:37:21.2007:38:07.50+03:43:3510:095.9
269NORWICZ Dominika 237KRAKÓWSenior II K - 3031K 7401:38:2703:44:2405:38:1107:37:22.0007:38:08.05+03:43:3510:095.9
270BANASIK Karolina 339WKURW_TEAMKIELCESenior II K - 3032K 7501:40:4703:57:3805:56:5607:38:41.3007:39:34.65+03:45:0210:115.9
271WAŁEK Piotr 303RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters M - 40 67M 19601:38:2603:46:4405:43:3507:39:46.6007:39:50.70+03:45:1810:135.9
272CIĘŻKOWSKA-SZYMAŃSKA Katarzyna 166VEGE RUNNERSWROCŁAWSenior II K - 3033K 7601:45:3104:02:3405:56:4607:39:32.0507:40:32.90+03:46:0010:125.9
273IZDEBSKI Grzegorz 216SPARTA ZIĘBICECHĘCINYSenior I M - 20 28M 19701:40:0203:48:0905:47:1407:40:35.3007:40:58.65+03:46:2610:145.9
274PIETROWICZ Marek 290LUSOWKOMasters M - 40 68M 19801:45:5903:56:5205:44:5207:42:24.0007:42:58.85+03:48:2610:165.8
275KRUPA Bartłomiej 184LADEK ZDROJSenior II M - 30 89M 19901:42:1703:44:5706:00:1207:42:01.9507:43:05.40+03:48:3210:165.8
276WESOLOWSKA-KRUPA Paulina 185LADEK ZDROJSenior II K - 3034K 7701:42:2003:44:5906:00:1007:42:03.9007:43:06.55+03:48:3410:165.8
277KLIMEK Radosław 127KS.M.E.T.A.WODZISŁAW ŚLĄSKISenior I M - 20 29M 20001:42:5103:50:1105:56:1007:43:57.1007:44:26.25+03:49:5310:185.8
278KOTWICA Andrzej 194NOKIAKĄTY WROCŁAWSKIEMasters M - 40 69M 20101:34:2903:52:4305:55:2207:44:23.2007:44:38.80+03:50:0610:195.8
279BARANIECKI Zbigniew 355POZNAŃWeteran II M - 605M 20201:44:2103:55:0105:55:3107:45:19.4507:45:54.20+03:51:2110:205.8
280SOBAŃSKA Paulina 130TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3035K 7801:47:0703:59:5906:02:2907:45:33.5507:45:59.70+03:51:2710:205.8
281ŚNIEGOCKA Magdalena 270TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3036K 7901:47:0703:59:5906:02:2607:45:33.4507:45:59.75+03:51:2710:205.8
282KRAWCZYŃSKI Mariusz 201TRI AKTYWNY PIOTRKÓWPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 70M 20301:32:4603:54:0405:55:3707:46:14.5507:46:22.90+03:51:5010:215.8
283KOŚCIELNIAK Marek 386MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 71M 20401:43:3503:52:3605:52:4307:46:56.8507:47:27.25+03:52:5410:225.8
284DRAJERCZAK Marlena 387MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters K - 4028K 8001:43:3503:52:4405:52:4307:46:57.1507:47:27.60+03:52:5510:225.8
285MENESIAK Błażej 171POZNAŃSenior II M - 30 90M 20501:43:4903:55:2705:58:1907:47:31.3007:47:44.75+03:53:1210:235.8
286BOROWIEC Renata 66MAMY-BIEGAMY KIELCEDYMINYMasters K - 4029K 8101:44:5703:55:0505:56:0407:47:36.8507:48:27.10+03:53:5410:235.8
287LECHOWSKA Katarzyna 64MAMY BIEGAMY KIELCE, WKURW_TEAMOSIEDLE BŁWAWATKÓWMasters K - 4030K 8201:44:5603:54:4905:54:5007:47:36.9007:48:27.55+03:53:5510:235.8
288CIOŁEK Łukasz 350BREMBOBĘDZINSenior II M - 30 91M 20601:36:5403:42:5905:44:0407:48:29.4007:48:37.15+03:54:0410:245.8
289PORTACHA Katarzyna 37WARSZAWAMasters K - 4031K 8301:44:5804:06:1306:01:3107:48:19.5507:48:57.45+03:54:2510:245.8
290STAWSKA Anna 209WQRW_TEAMLUXEMBOURGSenior II K - 3037K 8401:54:4804:08:1806:03:3807:48:08.8507:49:15.35+03:54:4210:245.8
291WAŚCIŃSKA Edyta 151PĘDZI - PARAGOŁASZYNMasters K - 4032K 8501:44:3803:53:0707:50:05.3507:50:18.35+03:55:4510:265.7
292ONAK Izabela 235OCHAJORUN & FRIENDSGLIWICEMasters K - 4033K 8601:46:0804:05:3006:03:1207:50:33.8007:50:58.15+03:56:2510:275.7
293DUCH Emil 256JB WARSAWWARSZAWASenior II M - 30 92M 20701:36:0203:48:1405:49:4907:51:16.5507:51:48.95+03:57:1610:285.7
294WIERZBICKI Bartek 238WARSZAWA, POLSKASenior II M - 30 93M 20801:36:0403:48:1605:49:5407:51:17.9507:51:50.65+03:57:1810:285.7
295PRZYBYŁO Sonia 125NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICESenior I K - 2014K 8701:49:1604:04:3306:04:1407:51:23.0007:51:54.00+03:57:2110:285.7
296LESZCZYŃSKA Lidia 72POZNAŃMasters K - 4034K 8801:43:1803:56:2006:09:0507:52:26.3007:52:47.50+03:58:1510:295.7
297CIESIELSKI Sebastian 172KIBOLE W BIEGU / PAKIECIARZE TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 94M 20901:43:1603:56:2006:08:4407:52:29.2007:52:50.60+03:58:1810:295.7
298SMOLEŃ Dagmara 381KOBBIERZYCEMasters K - 4035K 8901:49:1804:09:1906:05:0707:52:28.8507:52:53.30+03:58:2010:295.7
299PIETRAS Ewelina 911986DĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3038K 9001:47:1704:03:4606:05:1207:52:59.6507:53:38.65+03:59:0610:305.7
300DĄBROWSKA Edyta 9PIASECZNOSenior II K - 3039K 9101:44:5403:57:5606:01:5507:53:21.9007:53:49.10+03:59:1610:315.7
301IZDEBSKI Marek 217SPARTA ZIĘBICEZIĘBICEWeteran I M - 50 11M 21001:40:0603:55:4706:00:5107:54:05.0007:54:26.90+03:59:5410:325.7
302WĄS Marek 391MARIAN BIEGARZESZÓWMasters M - 40 72M 21101:43:5003:58:0906:04:5307:53:25.7507:54:28.60+03:59:5610:315.7
303WOJEWODA Renata 44RUN THE PARK TRIWAWAWARSZAWAMasters K - 4036K 9201:44:5803:57:5506:02:5807:53:50.1007:54:38.85+04:00:0610:315.7
304BIAŁOBRZEWSKI Wojciech 94KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOSZCZYTNOMasters M - 40 73M 21201:31:4003:49:3605:55:5807:57:35.0507:57:45.75+04:03:1310:365.7
305SZOŁTYSEK Beata 406OCHAJORUN & FRIENDSRYBNIKMasters K - 4037K 9301:46:1704:05:3106:03:1707:57:51.5007:58:15.75+04:03:4310:375.7
306BAREŁKOWSKA Katarzyna 19NIGHT RUNNERSPOZNAŃMasters K - 4038K 9401:44:5604:03:5906:14:1207:58:01.0007:58:49.15+04:04:1610:375.6
307DĄBROWSKI Paweł 57NIGHT RUNNERSPOZNAŃMasters M - 40 74M 21301:44:4904:04:1306:12:5807:58:00.6007:58:50.10+04:04:1710:375.6
308GOŁEMBECKI Jakub 114PCH_RUNCHODZIEŻMasters M - 40 75M 21401:43:1404:07:0106:09:5407:59:01.0507:59:22.25+04:04:4910:385.6
Przekroczony limit czasu: 08:00:00
309PORZYCKI Tomasz 342DOSZCZESCIA.PLKRAKOWSenior II M - 30 95M 21501:43:1403:49:0806:04:5108:00:24.4508:01:14.35+04:06:4110:405.6
310ŚWIĄTEK Agnieszka 183MEŁNOSenior I K - 2015K 9501:45:5504:04:1206:07:3308:01:25.7508:02:06.10+04:07:3310:415.6
311ŚWIĄTEK Karolina 182MEŁNOSenior I K - 2016K 9601:45:5704:04:1206:07:2908:01:25.6508:02:06.30+04:07:3310:415.6
312KUCIŃSKA Magdalena 318WARSZAWASenior II K - 3040K 9701:38:4203:53:4406:13:4908:04:08.1508:04:40.60+04:10:0810:455.6
313DUDARONEK Paulina 40XRUNNERSSZCZECINSenior I K - 2017K 9801:43:2103:58:5206:08:3708:04:25.1508:04:47.85+04:10:1510:455.6
314PIECUCH Małgorzata 25PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKWeteran K - 503K 9901:48:5104:16:2406:17:2508:05:50.7008:06:42.85+04:12:1010:475.6
315SZELOCH Wojciech 248HOVNO CLIMBING TEAMGŁUCHOŁAZYSenior II M - 30 96M 21601:53:1104:10:0506:15:4808:06:52.2508:06:52.25+04:12:1910:495.5
316ŚWIERCZEK Paweł 250HOVNO CLIMBING TEAMNYSASenior II M - 30 97M 21701:52:0204:09:1206:14:5708:05:56.9508:06:53.70+04:12:2110:475.6
317GARCZEWSKA-PASZKO Joanna 82WARSZAWAMasters K - 4039K 10001:43:0104:13:4906:21:4408:13:57.1508:14:14.85+04:19:4210:585.5
318BRZĘCZEK Roland 55WILKOWICEMasters M - 40 76M 21801:46:0804:14:4306:17:3108:14:54.8508:15:17.20+04:20:4410:595.5
319BOCHENEK Janusz 42WKURW_TEAMKIELCEWeteran II M - 606M 21901:41:4704:07:1706:17:3708:15:10.8508:15:53.35+04:21:2011:005.5
320KLIKS Adam 220WOLSZTYNMasters M - 40 77M 22001:51:5904:11:3906:20:5608:17:07.0508:18:11.25+04:23:3811:025.4
321GMEREK Pawel 219WOLSZTYNMasters M - 40 78M 22101:51:5804:11:3806:20:5608:17:06.5508:18:11.35+04:23:3811:025.4
322MOŃKA Karolina 273SPARTA ULTRA TEAMWIERUSZOWSenior I K - 2018K 10101:34:2904:00:5406:11:0008:18:13.8008:18:30.50+04:23:5811:045.4
323MOŃKA Łukasz 274SPARTA ULTRA TEAMWIERUSZOWSenior I M - 20 30M 22201:34:2904:00:5206:10:5908:18:13.4008:18:31.30+04:23:5811:045.4
324ZUBOWICZ Janina 236SEJNYWeteran K - 504K 10201:55:3004:23:0806:32:2008:22:06.9508:22:53.00+04:28:2011:095.4
325MORAWSKA Anna 84WARSZAWAWeteran II K - 602K 10301:46:3804:07:1606:19:3308:24:04.1008:24:29.65+04:29:5711:125.4
326KUPPER Paweł 68WROCŁAWSenior II M - 30 98M 22301:44:3704:13:1808:25:35.9508:26:06.65+04:31:3411:145.3
327KIWIOR Jan 402SOSNOWIECWeteran II M - 607M 22401:44:3704:11:0306:28:0208:26:00.9508:26:14.60+04:31:4211:145.3
328WŁODARCZYK Olga 188#BANANATEAMRUSZKOWICESenior I K - 2019K 10401:48:4904:04:2306:12:5608:26:52.7008:27:51.10+04:33:1811:155.3
329KACZMAREK Agata 71NEST TEAMPOZNAŃMasters K - 4040K 10501:50:5504:17:1306:30:0008:28:39.8508:28:54.80+04:34:2211:185.3
330KOWAL Ewa 211ZIĘBICEMasters K - 4041K 10601:52:0204:20:3806:26:1908:28:32.3508:28:55.15+04:34:2211:185.3
331GAWRON Bartłomiej 49POLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 79M 22501:49:5704:20:5806:38:2608:35:57.8008:36:33.35+04:42:0011:275.2
332GRĘZEL-GAWRON Jolanta 48POLSKA NOWA WIEŚMasters K - 4042K 10701:50:0004:21:0006:38:2908:36:00.6008:36:34.95+04:42:0211:285.2
333SILSKI Marek 349POTASZEMasters M - 40 80M 22601:47:4804:14:3206:31:3708:42:28.0508:42:55.40+04:48:2211:365.2
334POCIĘGIEL Michał 16SKAWINA BIEGARADZISZÓWSenior II M - 30 99M 22701:46:0704:15:0606:35:1808:45:36.4008:46:23.90+04:51:5111:405.1
335TRZPIOŁA Tycjan 28KURACJUSZELEGNICASenior II M - 30 100M 22801:50:0804:24:4106:36:2208:45:35.2508:46:29.40+04:51:5611:405.1
336SKORUPSKI Szymon 46KURACJUSZESTRZELINSenior II M - 30 101M 22901:35:0803:57:2906:29:3808:45:38.5508:46:30.30+04:51:5711:405.1
337KALIŃSKI Kamil Norbert 361NIEMANIE TĘCZOWE MISIECHYNÓWSenior I M - 20 31M 23001:46:3703:58:5206:30:2408:46:51.2508:47:51.15+04:53:1811:425.1
338SKOREK Karol 229WROCLAWSenior II M - 30 102M 23101:48:0604:16:0106:40:3608:49:14.6508:50:11.90+04:55:3911:455.1
339BAJAK Mirosław 69KRAKÓWMasters M - 40 81M 23201:55:0604:23:3306:36:4208:50:00.6508:50:30.05+04:55:5711:465.1
340HERBUT Malwina 157IZERSKA GRUPA BIEGOWAOSIECZNICASenior II K - 3041K 10801:52:3004:19:1606:40:5208:51:46.4508:52:31.35+04:57:5811:495.1
341MATUZIK Mateusz 32NIGHT RUNNERSKRAKÓWSenior II M - 30 103M 23301:54:1104:20:0806:49:4208:55:46.1508:56:02.70+05:01:3011:545
KOWALSKI Jacek 70SOLEC KUJAWSKIMasters M - 40 01:45:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
KORZUS Katarzyna 73W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3001:41:37 DNF03:42:01 DNF05:39:52 DNF DNF DNF--
NESTEREWICZ Ryszard 341KŁODZKOWeteran II M - 6001:19:51 DNF03:06:09 DNF05:40:50 DNF DNF DNF--
PABIAN Piotr 3221986KRAKÓWSenior II M - 30 DNF DNF05:49:50 DNF DNF DNF--
DUKAŁA Arkadiusz 377PZU SPORT TEAMWARSZAWA- ZALESIE GÓRNEMasters M - 40 01:51:43 DNF04:19:33 DNF06:40:56 DNF DNF DNF--
BIERNAWSKI Piotr 394ATTIQ TEAM / SALMINGNOWY TARGMasters M - 40 00:57:22 DNF02:06:34 DNF DNF DNF DNF--
PARANDYK Krystian 291NADARZYN BIEGASTARA WIEŚSenior II M - 30 01:20:41 DNF03:20:03 DNF DNF DNF DNF--
PEISERT Ola 357BIEGOLOGIA.PLPOZNAŃSenior II K - 3001:24:44 DNF03:27:48 DNF DNF DNF DNF--
SAJEWICZ Piotr 6TURBINA BAŁAKOWOWROCŁAWSenior II M - 30 01:35:56 DNF03:44:48 DNF DNF DNF DNF--
SONNEK Marta 404KB LUPUSSYCÓWSenior II K - 3001:42:58 DNF04:06:42 DNF DNF DNF DNF--
STRAMEK Lukasz 212TORUNSenior II M - 30 01:46:52 DNF04:23:52 DNF DNF DNF DNF--
HEJMAN Maciej 340WKURW_TEAMKIELCEMasters M - 40 01:49:38 DNF04:33:30 DNF DNF DNF DNF--
NAMYŚLAK Renata 160KOŁO BIEGAKOŁOMasters K - 4001:55:16 DNF04:36:21 DNF DNF DNF DNF--
PTASZYŃSKA Anna 105SPEED FEET '16KOŚCIANMasters K - 4001:57:32 DNF04:38:07 DNF DNF DNF DNF--
POLAK Agnieszka 363AGIREHKATOWICEMasters K - 4001:42:57 DNF DNF DNF DNF DNF--
SIERAKOWSKI Maciej 215WAŁBRZYCHSenior II M - 30 01:49:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
SKIBICKA Dorota 372PZU SPORT TEAMWARSZAWAMasters K - 4001:51:42 DNF DNF DNF DNF DNF--
SOSULSKA Janina 123RUNNERS TEAM NYSAWŁODARYWeteran K - 5002:08:17 DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALSKA Małgorzata 132FUDU&CO SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBMasters K - 4003:00:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
MUSIELAK Marek 417M&M&M&MPOZNAŃSenior II M - 30 DNF DNF DNF DNF DNF--
MALIK Agnieszka 414Masters K - 40 DNF DNF DNF DNF DNF--
PISZCZAŁKA Tomasz 418ABY DO METYTRZEBNICASenior II M - 30 DNF DNF DNF DNF DNF--
KULIK Damian 415STRASSENSenior II M - 30 DNF DNF DNF DNF DNF--
MUSZELAK Magdalena 416POZNAŃSenior II K - 30 DNF DNF DNF DNF DNF--
WODZIEŃ Andrzej 419RZESZÓWMasters M - 40 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 366 wynik(ów)