ZŁOTY MARATON - 45 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
45 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
457
Wystartowało:
407
Nie ukończyło:
9
Ukończyło:
398
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 22km | 33km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10km
B2
22km
A15
33km
Czas
netto
45km
Czas
brutto
45km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KOCZWARA Tomasz 5428RADOMYŚL WIELKIMasters M - 40 1M 100:00:0300:52:4701:54:5202:48:2303:42:50.5003:42:53.65 4:5712,1
2MRAZEK Jan 5432Inov-8 teamPRAHASenior II M - 30 1M 200:00:0300:53:3401:57:2302:53:1603:51:17.5503:51:20.85+00:08:275:0811,7
3TOMASIK Stanisław 5421Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKSenior II M - 30 2M 300:00:1200:56:0502:00:0902:56:0203:55:18.1003:55:30.10+00:12:365:1311,5
4ŻUCHOWSKI Daniel 5418MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 3M 400:00:0200:57:1402:05:2803:07:0804:08:19.3504:08:21.60+00:25:275:3110,9
5GLAPIAK Damian 5346LLKS OSOWA SIENBUCZSenior II M - 30 4M 500:00:0200:54:0902:01:0403:04:0404:12:15.1004:12:17.80+00:29:245:3610,7
6KITA Michał 5161pędzący w miejscuWROCŁAWMasters M - 40 2M 600:00:0200:57:1002:06:5403:11:4204:13:13.5004:13:15.80+00:30:225:3710,7
7WOLBACH Tomasz 5307Wolne ŚlimakiPOZNAŃSenior II M - 30 5M 700:00:0401:03:0902:15:3203:18:3004:22:49.1504:22:53.55+00:39:595:5010,3
8PUCHAŁA Radosław 5383KB SobótkaSOBÓTKAMasters M - 40 3M 800:00:0301:03:1002:19:5103:23:2404:30:17.2004:30:20.25+00:47:266:0010,0
9KWIATKOWSKA Kinga 5424Salco Garmin TeamRADKÓWSenior II K - 301K 100:00:0301:05:2902:22:5003:28:2304:31:58.3004:32:01.95+00:49:086:029,9
10ZAJĄC Robert 5183Orange PolskaZĄBKIMasters M - 40 4M 900:00:0201:04:2702:22:3503:30:1804:37:01.6504:37:04.25+00:54:106:099,7
11TOKARCZYK Marcin 5033NYSAMasters M - 40 5M 1000:00:0501:04:2202:21:2903:29:1904:41:50.3504:41:55.85+00:59:026:159,6
12CIUREJ Rafał 5439OTMUCHÓW Senior I M - 20 1M 1100:00:1201:08:4602:32:4103:41:0404:44:05.2004:44:18.00+01:01:246:189,5
13KWIATKOWSKI Michael 5041KRAKÓWSenior II M - 30 6M 1200:00:0401:03:2202:22:0103:34:1104:44:49.3004:44:53.85+01:02:006:199,5
14DUDA Karol 5384PIESZYCESenior I M - 20 2M 1300:00:2401:05:4002:26:5503:36:3604:46:33.8004:46:58.25+01:04:046:229,4
15SMOLIŃSKI Marcin 5360BIEGIEM PO MARZENIA TEAMWROCŁAWSenior I M - 20 3M 1400:00:0601:06:5802:24:4403:36:0804:48:49.6004:48:56.55+01:06:026:259,3
16NEHRING Karol 5355SULEJÓWEKSenior I M - 20 4M 1500:00:0801:05:5702:26:5303:35:3204:49:02.2004:49:11.05+01:06:176:259,3
17WINIARSKA Katarzyna 5415Przemyski Klub Biegacza/Hercog Running TeamPRZEMYŚLSenior II K - 302K 200:00:0401:09:0202:32:1003:46:4304:56:14.9004:56:19.40+01:13:256:359,1
18WUJDA Mirosław 5121Erni RulezDĘBNOMasters M - 40 6M 1600:00:0601:12:5902:45:0903:56:5805:01:08.9505:01:15.60+01:18:216:419,0
19KOSTASZ Mariusz 5451Senior II M - 30 7M 1700:00:0301:06:0002:28:5103:45:2005:05:23.4005:05:26.55+01:22:326:478,8
20PAWŁOWSKI Marek 5348POZNAŃWeteran I M - 50 1M 1800:00:2801:10:5202:39:5903:50:5505:07:43.1505:08:11.15+01:25:176:508,8
21POPIEL Andrzej 5241popsmart.plKRAKÓWSenior II M - 30 8M 1900:00:0401:10:1502:37:4703:54:0105:12:05.5005:12:09.90+01:29:166:568,7
22OLEJNIK Adam 5000RefericonWŁOCŁAWEKSenior II M - 30 9M 2000:00:0701:16:0802:47:5404:02:1805:14:32.6005:14:40.05+01:31:466:598,6
23BLANIK Marek 5134RADLINSenior II M - 30 10M 2100:00:3301:19:3902:51:3704:03:5005:14:06.6505:14:40.20+01:31:466:588,6
24KARAMON Marcin 5331OPOLEMasters M - 40 7M 2200:00:1201:12:0002:36:4403:54:2505:16:28.2505:16:40.40+01:33:467:018,5
25SZAFRAŃSKI Jan 5404Panthers WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 11M 2300:00:1501:12:0102:38:3803:56:5305:16:32.3505:16:47.40+01:33:537:028,5
26WITOSŁAWSKI Maciej 5227POZNAŃSenior II M - 30 12M 2400:00:5401:15:4002:47:1604:05:4205:18:28.3505:19:23.05+01:36:297:048,5
27KĘPSKI Robert 5286WROCŁAWMasters M - 40 8M 2500:00:2901:11:4302:42:0103:57:2405:19:06.7005:19:35.90+01:36:427:058,5
28STĘPIEŃ Paweł 5213WROCŁAWSenior I M - 20 5M 2600:00:0701:09:0402:32:5703:56:1305:20:20.0505:20:27.50+01:37:337:078,4
29ŚRODA Michał 5164TMTeamTRZEBNICASenior II M - 30 13M 2700:00:2901:07:1902:30:1603:52:5905:20:22.1005:20:51.25+01:37:577:078,4
30KOTYRBA Tomasz 5155KATOWICESenior II M - 30 14M 2800:00:1001:12:1402:44:5704:03:4605:23:24.9505:23:35.10+01:40:417:118,3
31SKURATKO Adrian 5158Ronal Polska RunWAŁBRZYCHSenior II M - 30 15M 2900:00:0401:09:0402:36:1703:57:2105:24:26.0005:24:30.25+01:41:367:128,3
32GREIVELDINGER Gilles 5381Świat Biegacza Fehlau Run TeamKÓRNIKMasters M - 40 9M 3000:00:3001:12:1802:43:0004:03:5705:24:25.8005:24:56.30+01:42:027:128,3
33WILK Jacek 5433WARSZAWAWeteran I M - 50 2M 3100:00:0601:11:4202:44:2304:02:1605:25:13.5005:25:20.15+01:42:267:138,3
34HIBNER Jacek 5437Hibi Team ŁÓDŹMasters M - 40 10M 3200:00:0301:07:0002:38:5104:03:3305:27:09.3005:27:12.75+01:44:197:168,3
35PASZCZAK Alicja 5454Klub Wysokogórski Warszawa KONSTANCIN-JEZIORNAWeteran K - 501K 300:00:0301:14:1902:49:5204:11:0005:27:14.3005:27:18.25+01:44:247:168,3
36PAPROCKA Urszula 5419MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWSenior I K - 201K 400:00:2201:20:4802:54:4804:10:4105:27:28.2505:27:50.65+01:44:577:168,2
37ŁUCZYŃSKI Maciej 5357KŁODAWAMasters M - 40 11M 3300:00:1401:12:2202:37:0703:58:2805:28:00.2505:28:14.80+01:45:217:178,2
38MEZYNSKI Szymon 5327Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior I M - 20 6M 3400:00:2501:18:4202:52:5504:10:5205:28:17.4505:28:43.10+01:45:497:178,2
39ŁACH Seweryn 5408Biegam dla ciastekWIELICZKASenior II M - 30 16M 3500:00:1801:13:4802:45:3204:03:2905:28:28.3005:28:46.45+01:45:527:178,2
40BARANOWSKI Jacek 5302JacekBiega Running TeamWARSZAWASenior II M - 30 17M 3600:00:1201:17:3202:49:3304:07:0105:29:13.4505:29:26.15+01:46:327:188,2
41BARTOSZ Marek 5272JCI Running TeamKRAKÓWMasters M - 40 12M 3700:00:1101:21:5502:56:5804:13:3205:29:22.8505:29:34.00+01:46:407:198,2
42LISEK Andrzej 5330LisekPOZNANSenior II M - 30 18M 3800:00:4801:12:3402:44:0004:06:5905:31:52.6505:32:40.75+01:49:477:228,1
43JĘCEK Maciej 5182Get Advised Maciej JęcekŁÓDŹSenior II M - 30 19M 3900:00:1101:13:3902:44:2904:08:0105:32:30.2505:32:41.80+01:49:487:238,1
44OLKIS Rafał 5253przebiega.plWROCŁAWSenior II M - 30 20M 4000:00:0301:09:0402:38:2004:05:1905:32:47.0505:32:50.70+01:49:577:238,1
45KOŁODZIEJ Andrzej 5023TriWawaWARSZAWASenior II M - 30 21M 4100:00:2801:18:5002:49:1104:07:5005:32:48.4505:33:17.00+01:50:237:238,1
46PRZYBYŁ Piotr 5090EASY RUNNERSGOSTYŃMasters M - 40 13M 4200:00:1401:16:1602:47:3304:09:2105:33:03.1005:33:17.55+01:50:237:248,1
47LEWANDOWSKI Piotr 5216JELENIA GORASenior I M - 20 7M 4300:00:0701:11:5602:40:3204:02:2205:35:22.4005:35:29.65+01:52:367:278,1
48NESTOROWICZ Marek 5150Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNMasters M - 40 14M 4400:00:1701:17:1302:50:2304:09:4905:35:22.1005:35:39.15+01:52:457:278,1
49CHMIELINSKI Piotr 5244GLASGOWSenior II M - 30 22M 4500:00:4001:10:4002:38:5104:01:1105:35:01.1005:35:41.70+01:52:487:268,1
50MIKA Andrzej 5281WROCŁAWSenior II M - 30 23M 4600:00:1201:08:5602:31:2803:57:1705:36:06.9005:36:19.30+01:53:257:288,0
51ZAGÓRSKI Mariusz 5397Kornel TeamGOLESZÓWMasters M - 40 15M 4700:00:4201:11:2302:47:1104:09:5305:37:35.7505:38:18.70+01:55:257:308,0
52IWASZCZYSZYN Tomasz 5242WROCŁAWSenior II M - 30 24M 4800:00:0701:14:5602:48:3504:11:1705:38:49.5505:38:57.45+01:56:037:318,0
53SZUKAŁA Piotr 5005POZNAŃSenior II M - 30 25M 4900:00:0601:17:3802:52:5904:15:5705:39:04.4505:39:11.40+01:56:177:328,0
54BUJALSKI Szymon 5280WARSZAWAMasters M - 40 16M 5000:00:0701:18:4102:54:1504:16:5905:39:32.4505:39:40.25+01:56:467:328,0
55PŁONOWSKI Maciej 5127OLSZTYNSenior II M - 30 26M 5100:01:0201:13:0502:44:0404:06:5505:39:09.9505:40:12.85+01:57:197:328,0
56DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 5269Rokietnica BiegaMROWINOSenior II K - 303K 500:00:2301:22:2402:57:5604:20:2105:45:02.9505:45:26.15+02:02:327:407,8
57BARAN Mateusz 5420Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKSenior II M - 30 27M 5200:00:3001:16:0202:52:4704:17:0405:45:18.0505:45:48.60+02:02:547:407,8
58DEREŃ Beata 5456TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJLĄDEK ZDRÓJ Senior I K - 202K 600:00:5501:24:0103:00:5404:23:2705:45:15.2005:46:10.75+02:03:177:407,8
59DRYJA Monika 5069Obozybiegowe.plWARSZAWAMasters K - 401K 700:00:1401:21:5202:58:5304:23:3905:46:30.7005:46:44.90+02:03:517:427,8
60DWORNICKI Tomasz 5434Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKMasters M - 40 17M 5300:00:1701:22:3103:02:5404:22:4305:47:24.0505:47:41.70+02:04:487:437,8
61ŚMIECH Daniel 5304KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICEMasters M - 40 18M 5400:00:1701:17:0102:56:1804:22:5505:48:50.5505:49:08.20+02:06:147:457,7
62ZAŁUBSKI Jacek 5317KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICESenior II M - 30 28M 5500:00:1701:16:5902:56:1704:22:3905:48:50.8005:49:08.70+02:06:157:457,7
63FRANCZYK Robert 5375CIESZYNMasters M - 40 19M 5600:00:4301:25:4403:04:4904:26:5205:49:20.5005:50:04.40+02:07:107:457,7
64MALENDOWICZ Przemysław 5130ZAWONIASenior II M - 30 29M 5700:00:2801:16:0502:58:3104:23:3705:50:00.6505:50:29.35+02:07:357:467,7
65ŚMIECHOWSKI Michał 5405Panthers WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 30M 5800:00:1501:14:1002:53:1404:20:4905:50:29.6505:50:44.80+02:07:517:477,7
66ZACHMYC Damian 5208POZNAŃSenior II M - 30 31M 5900:00:5301:13:4302:45:5304:22:0605:50:56.9505:51:50.15+02:08:567:477,7
67WŁOSKOWICZ Marcin 5065WĄCHOCKMasters M - 40 20M 6000:00:1001:16:2602:52:0204:20:2305:52:41.9005:52:52.15+02:09:587:507,7
68SOBCZYŃSKA Magdalena 5173#TeamBiegiWlkpPOZNAŃSenior I K - 203K 800:00:3701:28:1203:07:0304:31:4205:52:15.8505:52:53.35+02:09:597:497,7
69FERENC-SZMUC Edyta 5232KUDOWIANKA RUNLEWIN KŁODZKISenior II K - 304K 900:00:2601:28:1603:05:4104:27:0205:52:33.5005:53:00.20+02:10:067:507,7
70LIPCZAK Amadeusz 5057OPOLEMasters M - 40 21M 6100:00:3301:16:2102:57:3504:26:5305:52:39.7505:53:13.00+02:10:197:507,7
71KOCH Pawel 5259Pitreavie Amateur Athletics ClubDUNFERMLINEMasters M - 40 22M 6200:00:3101:09:0602:57:3904:32:1005:52:47.1005:53:18.25+02:10:247:507,7
72ZIEBA Tomasz 5402JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters M - 40 23M 6300:00:1301:19:1202:57:5704:22:4305:53:23.4505:53:37.15+02:10:437:517,6
73ŚLEZIAK Tomasz 5273TĘCZAOPOLEMasters M - 40 24M 6400:00:3601:23:1603:04:0204:31:0405:53:33.6505:54:10.40+02:11:167:517,6
74URBAŃSKI Michał 5370Flunkyball Team Lądek-ZdrójLĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 32M 6500:00:1401:17:0502:53:4704:20:5105:53:57.5505:54:12.05+02:11:187:517,6
75OKOŃ Kamila 5267FALSTART RUDNIKI / FITKOOPRUDNIKISenior II K - 305K 1000:00:0501:17:2602:55:1404:24:0805:54:17.2005:54:22.80+02:11:297:527,6
76PIOTROWSKI Krzysztof 5154LEGNICAMasters M - 40 25M 6600:00:1301:18:5502:56:4604:24:0405:54:43.3005:54:56.60+02:12:027:527,6
77WAWRZEŃ Tomasz 5191STS BIEGATON MIKOŁÓWŁAZISKA GÓRNEMasters M - 40 26M 6700:00:0901:21:2803:06:2904:30:2305:57:23.9505:57:33.65+02:14:407:567,6
78BATURO Artur 5043Marcinowice TeamMARCINOWICEMasters M - 40 27M 6800:01:0901:15:2603:02:2104:31:4005:56:43.8505:57:53.40+02:14:597:557,6
79DYGA Sebastian 5442MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWMasters M - 40 28M 6900:00:4601:28:0103:06:2904:33:0705:58:31.9505:59:18.90+02:16:257:587,5
80KAROLCZAK Aleksander 5371Wkurw_TeamWARSZAWASenior I M - 20 8M 7000:00:4901:24:3102:59:3104:31:1605:59:03.7005:59:53.65+02:17:007:587,5
81BOHDANOWICZ Krystian 5366Atlas Running TeamŁÓDŹSenior II M - 30 33M 7100:00:0701:28:3303:25:5404:42:2006:01:42.8506:01:50.60+02:18:568:027,5
82JUNIK Łukasz 5038MKS SiechniceMARCINKOWICESenior II M - 30 34M 7200:00:2501:33:4603:25:0004:43:5806:03:02.0006:03:27.95+02:20:348:047,4
83WIELGAT-KOJDECKA Magdalena 5321TYCHYSenior II K - 306K 1100:00:2501:29:1103:11:3504:40:5106:03:37.5006:04:03.10+02:21:098:047,4
84BOROWSKA-NAJDEREK Paulina 5233Free RunROKIETNICASenior II K - 307K 1200:00:3201:20:5202:55:5504:26:4606:05:05.7006:05:38.00+02:22:448:067,4
85OSTROWSKI Sławomir 5059Free RuNROKIETNICASenior II M - 30 35M 7300:00:3301:20:5102:55:5404:26:4706:05:07.2006:05:40.20+02:22:468:067,4
86WALKOWIAK Joanna 5445Muay Running Team POZNAŃSenior II K - 308K 1300:00:4201:28:2603:16:4404:43:3306:05:02.1006:05:44.90+02:22:518:067,4
87MRÓZ Marcin 5377Dzikie BobryZALASEWOMasters M - 40 29M 7400:00:2601:18:4302:59:1404:36:5606:05:27.0006:05:53.45+02:22:598:077,4
88KONSTANTY Katarzyna 5051JackiPlackiKRAKÓWMasters K - 402K 1400:00:1001:29:0203:11:3504:42:0406:07:49.0506:07:59.90+02:25:068:107,3
89BŁASZKIEWICZ Bogusz 5422Dzieki Bobry/STR PoznanLUSOWOSenior II M - 30 36M 7500:00:2701:22:4303:12:1504:39:1106:08:33.8506:09:01.30+02:26:078:117,3
90ŁUKOWIAK Karol 5165MUKS SZOK BOJANOWOBOJANOWOSenior II M - 30 37M 7600:00:0301:20:4303:04:3604:40:1006:09:17.8506:09:21.60+02:26:278:127,3
91GŁÓD Łukasz 5318Klub Biegacza AZS UEKKRAKÓWSenior I M - 20 9M 7700:00:0901:20:3903:00:5304:33:3306:09:48.0006:09:57.10+02:27:038:137,3
92MISZCZAK Szymon 5441KRAKÓW Senior II M - 30 38M 7800:00:5101:28:2303:07:2604:37:2606:09:15.8006:10:07.15+02:27:138:127,3
93OSUCH Piotr 5457Nysa Biega Masters M - 40 30M 7900:01:1001:28:0303:10:3004:37:0306:09:21.3506:10:31.90+02:27:388:127,3
94CZYCZERSKI Jacek 5188GRUPA BIEGOWA BEZ GRANICROGOŻNICAWeteran I M - 50 3M 8000:00:4501:14:2502:50:0604:30:5106:09:51.1506:10:36.30+02:27:428:137,3
95KUŹMA Przemysław 5156WIELICZKAWeteran I M - 50 4M 8100:00:1501:21:3503:04:2104:37:5706:10:25.4006:10:41.30+02:27:478:137,3
96LIPINA Rafał 5409ZABRZEMasters M - 40 31M 8200:00:2201:22:2703:02:3104:33:2906:11:14.7006:11:37.40+02:28:438:157,3
97ANTKOWIAK Monika 5444MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINASenior II K - 309K 1500:00:4201:23:5703:05:5104:39:0606:11:01.1006:11:43.25+02:28:498:147,3
98JURCZAK Roman 5046Gepardy i Gazele RzeszówRZEZSZÓWWeteran II M - 601M 8300:00:0201:17:2503:01:5404:41:2406:11:52.6506:11:55.20+02:29:018:157,3
99KARPOWICZ Rafal 5379WROCŁAWMasters M - 40 32M 8400:00:1401:13:0602:59:5704:37:2406:12:30.1506:12:44.90+02:29:518:167,2
100NIZAR Wioletta 5367CSC Adwenture AcademyTARNOWSKIE GÓRYMasters K - 403K 1600:00:0701:28:5103:17:4704:47:0806:13:16.6006:13:23.85+02:30:308:177,2
101FUKS Michał 5186grupa fuxWROCŁAWSenior II M - 30 39M 8500:00:1401:24:1903:09:2604:37:2506:13:10.9506:13:24.95+02:30:318:177,2
102KACZMAREK Jędrzej 5018KP PSP MILICZKOWALEWSenior I M - 20 10M 8600:00:0601:10:1502:51:1904:24:1006:13:31.9006:13:38.10+02:30:448:187,2
103BIELECKI Robert 5004Keen on RunningBIAŁA PODLASKAWeteran I M - 50 5M 8700:00:4201:18:4703:03:0404:40:2806:13:48.3506:14:30.65+02:31:378:187,2
104ŻERKO Klaudia 5056POZNAŃSenior I K - 204K 1700:00:1101:24:3503:11:4104:41:0406:15:33.5006:15:45.10+02:32:518:207,2
105KOTKIEWICZ Karol 5260LOTOS Runnning TeamGDAŃSKSenior II M - 30 40M 8800:00:0501:17:3803:01:0204:32:2106:15:42.6006:15:48.20+02:32:548:207,2
106KOZŁOWSKA Iwona 5028LESZNOMasters K - 404K 1800:00:0801:32:0103:17:2404:47:5906:15:54.3006:16:03.00+02:33:098:217,2
107KIRILENKO Aneta 5054MARKIMasters K - 405K 1900:00:0501:19:2003:13:1006:16:19.8006:16:25.10+02:33:318:217,2
108KIRILENKO Marcin 5053MARKIMasters M - 40 33M 8900:00:0301:19:2103:13:1404:42:2406:16:21.4006:16:25.15+02:33:318:217,2
109MAGIERECKA Agnieszka 5245GLASGOWSenior II K - 3010K 2000:00:4101:28:3503:14:3904:47:2006:15:54.2506:16:35.65+02:33:428:217,2
110HOTAŁA Sylwia 5239Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior II K - 3011K 2100:00:2801:34:1703:17:3604:46:4206:16:28.8506:16:57.05+02:34:038:217,2
111MAKOCKI Michal 5136SZCZECINMasters M - 40 34M 9000:01:1101:19:4403:01:1404:38:4606:16:29.9006:17:41.60+02:34:478:227,2
112FIREK Rafał 5240Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 35M 9100:00:5201:30:0803:10:0404:41:0606:17:01.2506:17:54.05+02:35:008:227,2
113WYBRANOWSKI Sylwester 5135Dom Development Adventure TeamWARSZAWAMasters M - 40 36M 9200:00:3401:24:4703:08:2804:44:2606:17:40.6506:18:15.35+02:35:218:237,1
114SZUBIŃSKI Adam 505512 Brygada ZmechanizowanaPRZECŁAWSenior II M - 30 41M 9300:00:3201:24:0203:02:4104:40:3606:18:13.4506:18:46.10+02:35:528:247,1
115DZIUBEK Michał 5106W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 42M 9400:00:5101:27:5703:10:4404:50:3406:18:21.1506:19:12.60+02:36:188:247,1
116BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 5265PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 3012K 2200:01:0001:27:4503:15:0904:49:5606:18:34.5506:19:35.20+02:36:418:247,1
117MAŚLANKA Jarosław 5400Pega RunnersKRZYWACZKAMasters M - 40 37M 9500:00:3201:16:5502:57:2604:37:0406:20:15.1506:20:47.85+02:37:548:277,1
118OBRZUD Krzysztof 5166BOŻEPOLE WIELKIEMasters M - 40 38M 9600:00:3401:15:5602:57:4704:31:5206:20:34.1506:21:08.65+02:38:158:277,1
119GIERADA Mateusz 5092Night Runners GliwiceGLIWICESenior I M - 20 11M 9700:00:5201:21:1903:09:0804:47:2606:20:27.5006:21:19.95+02:38:268:277,1
120GARBOWSKA Monika 5243Biegusiem przez życieGLIWICEMasters K - 406K 2300:00:5301:29:3303:23:5604:55:1806:20:26.7506:21:20.55+02:38:268:277,1
121STĘPIEŃ Wojciech 5246Biegusiem przez życieGLIWICEMasters M - 40 39M 9800:00:5301:29:3403:23:5504:55:1306:20:26.6506:21:20.60+02:38:268:277,1
122GARCZYŃSKI Darek 5061KATOWICEMasters M - 40 40M 9900:00:1801:21:0503:02:5304:42:1506:21:36.9506:21:55.40+02:39:018:287,1
123KWIATEK Agnieszka 5113ORZESZESenior I K - 205K 2400:00:2201:29:1903:15:3804:47:5306:21:44.8506:22:07.65+02:39:148:297,1
124SKAŁECKI Przemysław Skałecki 5042Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 43M 10000:00:0301:28:5503:16:0304:47:5706:22:44.5506:22:48.50+02:39:548:307,1
125GŁOWACKA Renata 5009Triaktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters K - 407K 2500:00:0601:28:2503:25:2904:57:1206:23:39.1006:23:45.15+02:40:518:317,0
126KWIKERT Adrian 5282KOBYLA GÓRASenior II M - 30 44M 10100:00:4201:26:1503:11:3404:40:2406:23:14.3506:23:56.60+02:41:028:307,0
127SZCZUKA Joanna 5249Politechnika PoznańskaWIRYSenior I K - 206K 2600:01:1301:37:2003:22:4704:54:2506:22:51.2506:24:04.90+02:41:118:307,1
128KSIĄŻKIEWICZ Tomasz 5003Rusz4literyLESZNOMasters M - 40 41M 10200:01:1201:23:4603:02:4104:43:0606:23:05.1506:24:18.05+02:41:248:307,0
129BUDYCH Arkadiusz 5226Rącze LaczkiWRONKISenior II M - 30 45M 10300:00:3801:28:3703:09:4904:44:4106:24:10.0006:24:48.10+02:41:548:327,0
130LESZCZYŃSKI Paweł 5440LASY WAWERSKIEWARSZAWAWeteran I M - 50 6M 10400:00:4001:36:2703:23:1904:55:1106:24:52.6006:25:33.05+02:42:398:337,0
131GAŁEK Aleksander 5168pragmatiq.plPOZNAŃSenior II M - 30 46M 10500:00:2601:30:5603:20:5204:54:0506:26:03.2006:26:29.80+02:43:368:347,0
132BODZIOCH Grzegorz 5353Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEMasters M - 40 42M 10600:00:3001:34:3103:20:4904:52:1106:26:18.1006:26:48.95+02:43:558:357,0
133KONIK Tomasz 5014FortivaŚREMSenior II M - 30 47M 10700:00:5601:27:1803:13:1504:47:5306:25:55.1006:26:51.45+02:43:578:347,0
134KACZMAREK Mirosław 5128ŚREMSenior I M - 20 12M 10800:00:3201:28:5103:10:4004:52:1706:26:35.4006:27:07.40+02:44:138:357,0
135SPRAWKA Marta 5325Kalenji by DecathlonRADOMSenior I K - 207K 2700:00:4101:28:4103:09:3204:51:5106:26:35.8506:27:17.20+02:44:238:357,0
136CUKROWSKI Marcin 5197Balluff Running TeamWROCŁAWSenior II M - 30 48M 10900:01:0301:22:0403:16:5904:55:2606:28:10.7006:29:14.05+02:46:208:377,0
137KAKOSZKA Marcin 5039ZAWADZKIESenior II M - 30 49M 11000:00:5101:20:0703:07:2004:50:4706:28:35.1506:29:26.30+02:46:328:386,9
138SMYK Kamil 5163RUMIASenior II M - 30 50M 11100:00:3501:21:0303:09:4804:52:2006:29:20.5006:29:55.95+02:47:028:396,9
139GRZYBOWSKI Rafał 5341WARSZAWAMasters M - 40 43M 11200:00:3401:20:3803:06:1604:53:4006:29:40.7506:30:15.10+02:47:218:396,9
140KAPAŁKA Adrian 5076Natalia Tomasiak Górski StylMIKOŁÓWMasters M - 40 44M 11300:00:0501:31:3003:23:2304:56:2706:30:14.9006:30:20.20+02:47:268:406,9
141KORF Tomasz 5022BRZEGSenior II M - 30 51M 11400:00:4501:28:4903:17:4304:50:5706:29:49.3006:30:34.65+02:47:418:396,9
142ŁYSIAK Bartek 5335DĄBRÓWKASenior II M - 30 52M 11500:00:4701:23:4903:06:3604:43:1806:30:13.2506:31:01.05+02:48:078:406,9
143PETRYKOWSKI Karol 5111HasajTo!SZCZECINSenior II M - 30 53M 11600:00:0401:28:5803:12:0604:55:4006:31:08.6006:31:13.40+02:48:198:416,9
144CIEŚLAK Krzysztof 5413ultraFAZAZIELONA GÓRASenior II M - 30 54M 11700:00:0701:29:2603:24:5304:59:1706:31:22.6006:31:30.50+02:48:368:416,9
145BAJDAK Łukasz 5389KRAKÓWSenior II M - 30 55M 11800:00:3801:30:1103:18:5604:53:3806:31:35.0006:32:13.30+02:49:198:426,9
146WASIEWICZ Jolanta 5395MEEWARSZAWASenior II K - 3013K 2800:00:4201:34:1303:25:0804:57:5206:31:35.8506:32:18.75+02:49:258:426,9
146WASIEWICZ Adam 5291trenerbiegania.plWARSZAWASenior II M - 30 56M 11900:00:4101:20:3002:56:5804:57:5506:31:37.0506:32:18.75+02:49:258:426,9
148SKRZYPIEC Katarzyna 5431OPOLESenior II K - 3014K 2900:00:0501:24:2703:15:0504:54:0206:32:28.4506:32:34.35+02:49:408:436,9
149PROSOWIECKA SMAK Katarzyna 5198BBLOPOLEMasters K - 408K 3000:00:0601:26:4303:18:5304:51:3306:32:28.2006:32:34.50+02:49:408:436,9
150IGNATOWSKA Justyna 5369caffedelmondo.plNYSASenior II K - 3015K 3100:00:0801:24:4703:17:1204:50:3906:32:34.6006:32:43.15+02:49:498:436,9
151MASZEWSKA Agata 5279WARSZAWASenior II K - 3016K 3200:00:1501:35:0003:26:4905:03:5506:32:52.5006:33:07.70+02:50:148:436,9
152HOLECZEK Olimpia 5047STS Biegaton MikołówMIKOŁÓWMasters K - 409K 3300:00:0801:30:3503:31:0605:05:2206:35:22.0506:35:31.00+02:52:378:476,8
153GAŁECKI Tomasz 5310WARSZAWAMasters M - 40 45M 12000:00:4301:27:3203:18:4504:56:1406:34:48.9006:35:32.20+02:52:388:466,8
154CHOJNOWSKI Andrzej 5034IŁAWAWeteran I M - 50 7M 12100:00:4801:27:5003:18:3204:59:3106:35:28.4006:36:16.50+02:53:228:476,8
155KORDECKI Bartłomiej 5398WCHSZTBRZESKOSenior II M - 30 57M 12200:00:5601:26:5403:11:1304:58:1506:35:44.7006:36:40.75+02:53:478:476,8
156NOWIK Jagoda 5238EkobiegiWARSZAWASenior II K - 3017K 3400:01:0601:34:1703:20:1405:00:5206:35:57.7006:37:04.50+02:54:108:476,8
157NIMSZ Kamila 5178KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICESenior II K - 3018K 3500:00:2001:28:4203:27:3405:12:2106:37:20.4506:37:41.10+02:54:478:496,8
158KRUPIANIK Tomasz 5401WROCŁAWSenior II M - 30 58M 12300:00:5701:28:2803:17:5804:54:0006:37:12.8006:38:10.05+02:55:168:496,8
159GONCERZEWICZ Anna 5133Basset Rolling Team/Stare Babice BiegająKWIRYNÓWSenior II K - 3019K 3600:00:3701:41:4303:40:1005:12:1406:37:35.2506:38:13.15+02:55:198:506,8
160WNENT Bartosz 5453Siłaogra.plPROSZKOWICE Senior II M - 30 59M 12400:00:0501:20:4203:16:2204:54:2206:38:09.3006:38:14.90+02:55:218:506,8
161STACHOWIAK Łukasz 5388STR Poznań / Dzikie BobryPOZNAŃSenior II M - 30 60M 12500:00:1501:16:0003:39:2805:11:4406:39:21.6006:39:37.50+02:56:438:526,8
162GRZESZCZYK Michał 5079EkobiegiWARSZAWASenior II M - 30 61M 12600:00:3001:24:0403:17:4504:56:4506:39:59.2006:40:29.45+02:57:358:536,8
163PIJANKA Mariusz 5170BBL OpoleOPOLEMasters M - 40 46M 12700:01:0901:33:0603:25:5305:02:3606:40:48.7506:41:58.25+02:59:048:546,7
164HANARZ Jacek 5315Drużyna SzpikuZIELONKIMasters M - 40 47M 12800:00:5201:34:3703:26:3705:00:0106:41:28.8006:42:21.50+02:59:278:556,7
165CHODARCEWICZ Aleksandra 5209POZNAŃMasters K - 4010K 3700:00:5901:29:5703:32:2405:05:5706:41:44.9006:42:44.50+02:59:508:556,7
166SZYMAŃSKI Piotr 5193GOSTYNINMasters M - 40 48M 12900:01:0001:37:5903:34:2605:07:4606:42:08.6006:43:09.55+03:00:158:566,7
167SULIKOWSKI Rafał 5328MIROSZOWICESenior I M - 20 13M 13000:01:1801:41:4803:34:3605:05:4306:41:52.0506:43:10.40+03:00:168:556,7
168BŁASZCZYK Luiza 5102ŚREMSenior I K - 208K 3800:00:0801:34:4303:28:5205:03:3406:43:09.6506:43:17.85+03:00:248:576,7
169DRABIK Jacek 5283KRAKOWWeteran I M - 50 8M 13100:00:1401:31:5103:32:4605:08:2206:43:19.0506:43:33.95+03:00:408:576,7
170IWANOWSKI Wojtek 5181Opole G.R.U.OPOLEMasters M - 40 49M 13200:01:0001:34:2203:23:3005:00:3806:42:47.8006:43:48.45+03:00:548:576,7
171JANKOWIAK Krzysztof 5116MarcoKROSINKOMasters M - 40 50M 13300:00:2601:29:0903:24:0505:00:3406:43:29.6506:43:56.15+03:01:028:586,7
172LEWANDOWSKI Janusz 5410TARNOWSKIE GÓRYMasters M - 40 51M 13400:00:2101:30:1103:30:5005:06:2906:44:02.7506:44:24.55+03:01:308:586,7
173WILK Magdalena 5288Dziady OCRWARSZAWAMasters K - 4011K 3900:00:1601:26:3703:23:2004:58:2406:44:11.0506:44:27.10+03:01:338:586,7
174DEREŃ Agata 5266TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJBYSTRZYCA KŁODZKASenior I K - 209K 4000:00:5601:35:4903:29:3805:10:3306:43:44.8506:44:40.90+03:01:478:586,7
175SYGIEL Andrzej 5077ŚRODA ŚLĄSKAMasters M - 40 52M 13500:00:1801:29:3503:27:2105:03:2506:45:56.6006:46:14.85+03:03:219:016,7
176BASIŃSKI Hubert 5118POZNAŃMasters M - 40 53M 13600:01:1601:37:2403:27:0605:05:3906:45:10.4506:46:26.80+03:03:339:006,7
177SAŁEK Mateusz 5358Adidas Runners WarsawRADOMSenior I M - 20 14M 13700:00:0901:17:1903:09:0005:00:4906:47:01.0006:47:10.65+03:04:179:026,6
178LIS Tomasz 5308WARSZAWASenior II M - 30 62M 13800:00:5701:28:4103:35:3605:10:2706:46:31.0506:47:28.40+03:04:349:026,6
179ŚLIWKA Arkadiusz 5146Olza CieszynDZIĘGIELÓWMasters M - 40 54M 13900:00:3201:20:3103:12:5705:01:2406:47:11.3506:47:43.55+03:04:499:026,6
180KANDORA Joanna 5103Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM - MIECHOWICEMasters K - 4012K 4100:00:4401:35:2203:31:0905:10:0606:47:54.1006:48:38.70+03:05:459:036,6
181KANDORA Piotr 5104Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMMasters M - 40 55M 14000:00:4401:35:1803:31:3205:10:0506:47:54.0006:48:38.75+03:05:459:036,6
182PAWLIK Paweł Alibaba 5406CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters M - 40 56M 14100:00:3901:29:0703:31:0605:07:2606:48:16.3506:48:55.40+03:06:019:046,6
183RUTKOWSKI Maciej 5361KB Piast Międzyrzecz/ Turbo Wilki/ Ultra DiabłySULĘCINSenior I M - 20 15M 14200:00:0601:21:1103:10:1605:03:2406:48:51.9506:48:58.55+03:06:049:056,6
184KIŃCZYK Tomasz 5151Terny Jakuba-Oławski Park WodnyOŁAWASenior II M - 30 63M 14300:00:2001:26:3703:21:0704:59:0906:48:42.6006:49:02.85+03:06:099:046,6
185DITMAROVÁ Lucie 5365Team JeseníkyJESENÍKSenior II K - 3020K 4200:00:2801:21:3203:20:5605:01:2006:48:57.5506:49:25.60+03:06:319:056,6
186BAŤA Tomáš 5363Team JeseníkyJESENÍKMasters M - 40 57M 14400:00:2701:21:3003:20:5505:01:2606:48:57.9506:49:25.75+03:06:329:056,6
187ŠVÁBENSKÝ Jan 5364Team JeseníkyBRNOSenior II M - 30 64M 14500:00:2701:21:3403:20:5705:00:5006:48:58.3506:49:25.85+03:06:329:056,6
188CZYRNIA Andrzej 5220Rajsport ActiveTURAWASenior II M - 30 65M 14600:01:0001:28:2403:47:1505:11:1406:49:35.5006:50:35.65+03:07:429:066,6
189WRÓBEL Paweł 5105Mks SiechniceSIECHNICESenior II M - 30 66M 14700:00:2601:33:4603:41:0605:18:3606:50:47.7506:51:14.00+03:08:209:076,6
190KOSTERA Katarzyna 5099Vege RunnersWARSZAWAMasters K - 4013K 4300:00:4401:37:4703:42:4505:19:2206:50:36.9006:51:21.30+03:08:279:076,6
191BIERNACIK Piotr 5447LEWIN KŁODZKI Masters M - 40 58M 14800:00:2501:28:2003:19:2204:58:5206:51:26.1006:51:51.10+03:08:579:086,6
192PURWIN Karolina 5144GRUDZIĄDZSenior I K - 2010K 4400:00:2601:34:5103:35:2405:13:5506:51:45.6506:52:12.55+03:09:189:096,6
193ŚWIĄTEK Agnieszka 5145GRUDZIĄDZSenior I K - 2011K 4500:00:2701:34:4903:35:2305:13:5506:51:45.5006:52:12.70+03:09:199:096,6
194RUŚKIEWICZ Wojciech 5225Deloitte Adventure TeamSZCZECINSenior II M - 30 67M 14900:00:2901:20:4503:20:5204:58:5506:52:24.7506:52:54.55+03:10:009:096,5
195WOLENTARSKI Roman 5179BRZOZAWeteran I M - 50 9M 15000:01:0801:33:0603:23:3605:00:2706:52:12.5506:53:21.15+03:10:279:096,5
196STOLINSKI Dominik 5085radosny chmielPOZNANMasters M - 40 59M 15100:00:5601:28:1203:27:2505:12:0606:52:42.3006:53:39.00+03:10:459:106,5
197PODWÓJCI Michał 5354DĄBRÓWKASenior II M - 30 68M 15200:00:0901:18:0903:10:5705:03:2206:54:08.4006:54:18.30+03:11:249:126,5
198SOBIERAJ Kamil 5416MKS 'Wierna' Małogoszcz-Sekcja BiegowaMAŁOGOSZCZSenior I M - 20 16M 15300:00:1101:22:3503:15:2105:06:5306:54:26.2006:54:37.40+03:11:439:126,5
199GŁÓWKA Maciej 5138KARWIANYSenior II M - 30 69M 15400:00:5401:37:2503:33:5305:12:5906:53:54.3506:54:48.55+03:11:549:116,5
200PASTUSZKA Mirosław 5329RUN ŁDZŁÓDŹWeteran I M - 50 10M 15500:01:0201:29:4503:33:4205:16:0006:54:14.9006:55:16.90+03:12:239:126,5
201DRAJERCZAK Marlena 5417MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters K - 4014K 4600:00:4501:37:5303:41:5605:21:0206:55:09.1506:55:54.70+03:13:019:136,5
202SUSŁOWSKI Paweł 5452WROCŁAW Senior II M - 30 70M 15600:01:0201:28:4703:23:2405:09:0406:55:17.2006:56:19.95+03:13:269:136,5
203LACHOR Katarzyna 5387MĘCINASenior I K - 2012K 4700:00:1001:29:0703:31:3305:14:1006:56:20.1006:56:30.80+03:13:379:156,5
204SMURA Rafał 5261TUREKSenior II M - 30 71M 15700:00:5901:29:0503:18:1905:06:0306:55:39.7006:56:39.40+03:13:459:146,5
205TOKARCZYK Tomasz 5075DRUŻYNA SZPIKUKALISZMasters M - 40 60M 15800:01:1101:37:3103:30:1405:08:0806:55:37.6506:56:48.75+03:13:559:146,5
206BEDNAREK Krzysztof 5320ŁÓDŹMasters M - 40 61M 15900:00:2701:33:1203:41:4305:17:2106:57:27.4506:57:55.15+03:15:019:166,5
207GRABOWSKA Gosia 5086EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4015K 4800:01:0601:40:5303:41:4505:20:2906:57:11.2006:58:17.75+03:15:249:166,5
208ROSZYK Magdalena 5297Drużyna SzpikuPOZNAŃSenior II K - 3021K 4900:00:2001:33:2103:39:5805:19:4806:58:13.0506:58:33.30+03:15:399:176,5
209SZUKAŁA Izabela 5008POZNAŃSenior II K - 3022K 5000:00:0601:34:1503:31:1405:16:0506:59:05.4006:59:12.05+03:16:189:186,4
210PODJUK Juliusz 5167GOSTYŃMasters M - 40 62M 16000:00:1301:36:3303:28:4805:14:0806:58:59.9506:59:13.25+03:16:199:186,4
211GNACY Agnieszka 5122GOSTYŃSenior II K - 3023K 5100:00:1301:38:1903:40:0705:19:5606:59:00.8006:59:14.10+03:16:209:186,4
212SZYSZŁOWSKI Waldemar 5131PIŁASenior II M - 30 72M 16100:01:1201:28:1103:33:0205:13:1206:58:25.8006:59:38.20+03:16:449:176,5
213ŁOŻYŃSKI Kamil 5194KW GliwicePANIÓWKISenior II M - 30 73M 16200:00:3701:34:0603:29:0105:09:4406:59:04.2006:59:41.30+03:16:479:186,4
214PAKULSKA-TOMZA Dorota 5430SUCHY LASMasters K - 4016K 5200:00:4701:36:0503:37:3905:20:0606:59:02.8506:59:50.65+03:16:579:186,4
215KRAWCZYK Karol 5264JAWORZNOSenior II M - 30 74M 16300:00:1901:15:4103:13:3905:02:4807:00:07.4507:00:26.65+03:17:339:206,4
216PTAK Jarek 5423KEDZIERZYN-KOZLEMasters M - 40 63M 16400:00:2301:29:1403:36:1605:20:3907:01:03.4007:01:26.55+03:18:329:216,4
217OSTROUCH Tymon 5248GORZÓW WLKP.Senior II M - 30 75M 16500:01:2401:17:3002:59:5804:48:5807:00:31.0507:01:55.30+03:19:019:206,4
218LUDA Żaneta 5157WawrzynteamGÓRZNOSenior II K - 3024K 5300:00:2801:33:0903:39:5205:19:4707:01:30.5007:01:58.85+03:19:059:226,4
219KULIG Tomasz 5386WROCŁAWMasters M - 40 64M 16600:01:1901:33:2703:40:5405:41:4007:02:07.4007:03:27.05+03:20:339:226,4
220GACEK Michał 5083NOAWROCŁAWSenior II M - 30 76M 16700:00:0501:16:2403:14:3904:59:1207:04:08.8507:04:13.90+03:21:209:256,4
221MIELECKA Agnieszka 5294IDMAR RACING TEAMGĄSAWAWeteran K - 502K 5400:00:5801:36:4603:53:4705:36:2607:03:15.3007:04:14.10+03:21:209:246,4
222MACKIEWICZ Magdalena 5024DługobieganieSZCZECINMasters K - 4017K 5500:00:1401:35:1203:28:0605:09:3907:04:07.9507:04:22.00+03:21:289:256,4
223PIOTROWSKI Michał 5373WROCŁAWSenior II M - 30 77M 16800:00:3901:27:5403:29:4705:16:5507:03:43.7007:04:22.80+03:21:299:246,4
223PÓŁGRABIA Dawid 5374WROCŁAWMasters M - 40 65M 16900:00:3901:27:5103:29:4605:16:5807:03:42.9507:04:22.80+03:21:299:246,4
225KARDAS Piotr 5285GÓRAMasters M - 40 66M 17000:00:3601:29:1703:22:0405:10:0307:03:48.5007:04:24.75+03:21:319:256,4
226KUPIEC Maciej 5372IWINYSenior II M - 30 78M 17100:00:3901:27:5103:29:4607:04:13.8007:04:52.80+03:21:599:256,4
227MAŁKOWSKI Piotr 5169KOŚCIANWeteran II M - 602M 17200:00:1001:25:5303:22:4105:13:4607:04:53.4507:05:03.95+03:22:109:266,4
228GRĘBOWICZ Andrzej 5052KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOŁAWAMasters M - 40 67M 17300:00:1901:28:4003:28:0205:17:0507:05:27.1007:05:46.80+03:22:539:276,3
229KOŁBUC Rafał 5074WROCŁAWSenior I M - 20 17M 17400:00:1801:32:0703:35:0505:17:3707:05:39.1007:05:58.00+03:23:049:276,3
230NAPIERAŁA Katarzyna 5396SUCHY LASMasters K - 4018K 5600:00:4701:43:0803:49:0005:29:1207:06:25.1007:07:12.30+03:24:189:286,3
231KOSTERA Tomasz 5095Vege RunnersWARSZAWAMasters M - 40 68M 17500:00:4301:37:4603:42:3105:21:0507:06:38.2507:07:21.65+03:24:289:286,3
232PORADA Małgorzata 5224OPOLEMasters K - 4019K 5700:01:0901:38:2403:45:2805:28:1507:07:28.9507:08:37.95+03:25:449:296,3
233MROTEK Michał 5298QUAPRO TeamKRUSZYN KRAJEŃSKIMasters M - 40 69M 17600:00:0901:29:0103:34:0205:21:4707:08:41.4507:08:51.05+03:25:579:316,3
234POPIELA Sebastian 5350Optyk Bartkowiak TEAMLESZNOSenior II M - 30 79M 17700:00:1701:26:5303:36:2705:19:1807:09:13.9007:09:31.10+03:26:379:326,3
235WOŹNIAK Paweł 5344Crossfit LesznoWSCHOWASenior II M - 30 80M 17800:00:1601:26:5503:36:2905:19:2107:09:16.0007:09:32.60+03:26:389:326,3
236GRUNTOWSKI Mateusz 5114NIEMODLINSenior II M - 30 81M 17900:00:4101:34:1203:38:1105:28:5607:08:58.9007:09:39.95+03:26:469:316,3
237MRÓZ Agata 5218UKS KUMA WAŁCZWAŁCZSenior II K - 3025K 5800:00:2401:34:3303:40:2805:20:4707:10:09.9507:10:34.35+03:27:409:336,3
238MRÓZ Adrian 5217UKS KUMA WAŁCZWAŁCZSenior II M - 30 82M 18000:00:2401:34:3503:40:2705:20:5507:10:09.7507:10:34.50+03:27:409:336,3
239JASICKI Krzysztof 5063TYCHYSenior II M - 30 83M 18100:00:2401:35:0403:42:0205:21:4107:10:42.4007:11:07.25+03:28:139:346,3
240SZABAT Daniel 5044WROCŁAWMasters M - 40 70M 18200:00:3701:35:3103:38:2605:20:5007:12:48.4507:13:25.85+03:30:329:376,2
241CHĘCIŃSKI Łukasz 5160ALEKSANDRIA IISenior II M - 30 84M 18300:00:3301:33:0703:33:1405:21:2407:13:27.7507:14:01.65+03:31:089:376,2
242STRZAŁKOWSKA Urszula 5196OPOLESenior II K - 3026K 5900:01:0801:37:0903:46:2305:30:5107:13:37.6507:14:46.35+03:31:529:386,2
243SZCZĘSNA-SOBCZYK Marle 5311Biegowa KuźniaDĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4020K 6000:00:3501:37:4203:39:4805:29:3507:14:11.2507:14:46.55+03:31:529:386,2
244TKACZ Rafał 5110HasajTo!SZCZECINSenior II M - 30 85M 18400:00:0401:28:5203:28:1105:20:1807:14:47.3007:14:52.05+03:31:589:396,2
245BARAN Jędrzej 5115HasajTo!SZCZECINSenior II M - 30 86M 18500:00:0501:28:5803:32:4705:21:3607:14:46.8007:14:52.20+03:31:589:396,2
246DRYMEL Piotr 5189DestylatorŚW. KATARZYNASenior II M - 30 87M 18600:01:1101:53:5303:52:5205:42:2007:13:45.4507:14:56.80+03:32:039:386,2
247PASZKOWSKI Paweł 5204GDAŃSKSenior II M - 30 88M 18700:00:4301:19:0803:13:1705:22:4307:14:34.5507:15:18.15+03:32:249:396,2
248PUZIO Waldemar 5438Maratończyk Dębica DĘBICA Weteran II M - 603M 18800:01:1501:35:3103:34:5405:22:2307:14:51.2007:16:06.80+03:33:139:396,2
249KAMIŃSKI Paweł 5058Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICAMasters M - 40 71M 18900:00:3901:29:1103:32:2205:20:2707:15:49.9507:16:28.95+03:33:359:416,2
250JANKOWSKI Rafał 5436Koło BiegaKOŁOSenior II M - 30 89M 19000:00:2201:33:4803:42:2405:25:5907:16:29.7007:16:52.25+03:33:589:426,2
251JELENIEWSKA Barbara 5125GORZÓW WLKP.Senior II K - 3027K 6100:01:1701:37:2203:40:5005:24:1507:16:38.8507:17:56.50+03:35:029:426,2
252MARMUROWICZ Krystian 5036Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEMasters M - 40 72M 19100:00:4401:35:1303:37:2405:25:0507:18:01.3007:18:45.90+03:35:529:446,2
253MRÓWCZYŃSKI Tomasz 5324BiegająceSARBINOWOSenior II M - 30 90M 19200:01:0101:35:4603:28:0905:18:0907:18:13.4007:19:14.75+03:36:219:446,2
254KNOFEL-LASZCZYŃSKA Agata 5081Strzeliński Klub Biegacza GranitSTRZELINMasters K - 4021K 6200:00:3701:37:4003:50:0705:36:4507:19:07.0507:19:44.25+03:36:509:456,1
255PRUSIK Paweł 5262BARANOWOSenior I M - 20 18M 19300:00:2101:30:2603:52:2205:32:0807:19:49.5507:20:10.55+03:37:169:466,1
256PRUSIK Tomasz 5250ŻAGAŃSenior I M - 20 19M 19400:00:2101:30:2703:52:2005:32:0807:19:49.8507:20:11.05+03:37:179:466,1
257BŁASZCZYK Mariusz 5202SNG Wild DucksZGIERZSenior II M - 30 91M 19500:00:3801:30:2003:35:5805:27:3807:19:34.2507:20:12.25+03:37:189:466,1
258OLCZYK Andrzej 5097PRZEDBÓRZWeteran I M - 50 11M 19600:01:0101:35:4703:47:1505:31:5707:19:54.8007:20:56.70+03:38:039:466,1
259BAR Aleksandra 5305Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEMasters K - 4022K 6300:00:1101:38:3303:51:2105:37:2707:22:54.8507:23:06.70+03:40:139:506,1
260KĘPSKI Grzegorz 51421984WROCŁAWSenior II M - 30 92M 19700:00:5001:36:3403:41:4305:27:4307:22:18.2007:23:08.45+03:40:149:496,1
261WITKOWSKA Beata 5068PAJĘCZNOSenior II K - 3028K 6400:00:3501:39:1103:41:2505:31:1707:23:00.5507:23:36.30+03:40:429:506,1
262SZCZERBAL Agnieszka 5256TKKF MPK PoznańPOZNAŃMasters K - 4023K 6500:00:1901:41:3503:52:4805:40:1607:24:06.5007:24:26.45+03:41:329:526,1
263SZYSZKA Marek 5159STS BIEGATONMIKOŁÓWSenior II M - 30 93M 19800:00:0901:29:3903:46:0505:29:4607:24:48.7507:24:57.75+03:42:049:536,1
264GRZELKA Tomasz 5326Runner’s PowerŚREMMasters M - 40 73M 19900:00:2601:29:1003:37:4505:36:2607:24:52.7507:25:19.15+03:42:259:536,1
265CUKROWSKI Andrzej 5064ZLB OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAMasters M - 40 74M 20000:00:5901:30:5903:41:3005:29:0807:25:48.7507:26:47.75+03:43:549:546,1
266MORAWSKI Ryszard 5185WROCŁAWSenior II M - 30 94M 20100:00:3901:35:2103:41:5605:31:4907:26:32.2007:27:11.75+03:44:189:556,0
267SZULC Edyta 5112WARSZAWAMasters K - 4024K 6600:01:1801:43:0103:55:0605:36:2607:26:31.3507:27:50.15+03:44:569:556,0
268GLINSKA Beata 5263AK Forca/OK KapelaZAGREBMasters K - 4025K 6700:00:1401:38:2303:50:4005:40:3107:27:36.1507:27:51.10+03:44:579:566,0
269KRAKOWSKI Paweł 5399Góra i Czapala TeamMECHNICESenior II M - 30 95M 20200:01:0201:27:3403:42:2005:32:2707:27:24.0507:28:26.05+03:45:329:566,0
270BOCHAN Lidia 5236PIŁAMasters K - 4026K 6800:00:3401:38:4603:49:3505:36:4607:27:52.7507:28:27.40+03:45:339:576,0
271MARCINIAK Anna 5013CHOCIANÓWMasters K - 4027K 6900:01:0801:39:1903:53:5105:38:5207:27:25.7507:28:34.30+03:45:409:566,0
272WĄSACZ Arkadiusz 5275Alpak TeamRZESZÓWSenior I M - 20 20M 20300:01:1701:30:0303:15:2304:44:3407:27:21.4007:28:38.95+03:45:459:566,0
273SOŁDON Katarzyna 5141ROGÓWSenior I K - 2013K 7000:01:2001:42:4103:52:1405:38:3307:27:52.3007:29:12.60+03:46:189:576,0
274SUŁEK Tomek 5336WARSZAWAMasters M - 40 75M 20400:00:3901:36:1603:41:1505:28:2207:29:05.3507:29:45.20+03:46:519:586,0
275KLIMEK Arkadiusz 5450Masters M - 40 76M 20500:01:1301:37:2803:48:3005:39:2807:28:46.6507:29:59.65+03:47:069:586,0
276MYŚLIŃSKA Magdalena 5148WARSZAWASenior II K - 3029K 7100:00:0901:34:0403:36:5905:28:2107:29:57.5007:30:07.05+03:47:139:596,0
277SKWIERCZYŃSKI Sylwester 5221ZĄBKISenior I M - 20 21M 20600:00:4601:32:1303:39:3105:36:1507:29:28.2507:30:14.25+03:47:209:596,0
278JESIOŁOWSKI Robert 5126WARSZAWAMasters M - 40 77M 20700:01:1701:34:0803:39:0305:35:5507:29:17.6007:30:35.35+03:47:419:596,0
279GUŹDZIOŁ Jarek 5295TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIMasters M - 40 78M 20800:00:2401:36:2503:52:5105:41:4507:30:32.8507:30:57.10+03:48:0310:006,0
280TOMCZAK Justyna 5143PUSZCZYKOWOSenior I K - 2014K 7200:00:5901:41:1104:00:5105:42:5407:30:24.6007:31:24.00+03:48:3010:006,0
281PAKUŁA Grzegorz 5293WROCŁAWWeteran I M - 50 12M 20900:00:1605:32:1907:31:20.2007:31:36.20+03:48:4210:016,0
282TUREK Magdalena 5177ChampionMan TeamCZEMPIŃSenior II K - 3030K 7300:01:0501:38:2903:51:5905:36:2107:31:18.1007:32:23.90+03:49:3010:016,0
283PIASECKI Wojciech 5214ChampionMan TEAMCZEMPIŃMasters M - 40 79M 21000:01:0501:38:3003:51:4605:36:2207:31:20.0007:32:25.40+03:49:3110:016,0
284GLAPIAK-PRZYTUŁA Agnieszka 5414KĄKOLEWOMasters K - 4028K 7400:00:0301:34:4103:44:3705:39:4707:32:42.6007:32:45.95+03:49:5210:036,0
285KRUK Jacek 5296CHOJNICEMasters M - 40 80M 21100:00:5701:39:3003:51:0105:38:5807:32:46.9507:33:43.95+03:50:5010:036,0
286SAWALA Sławomir 5094Trance onlyPOZNAŃMasters M - 40 81M 21200:00:5001:34:3103:41:4405:35:1407:33:12.2007:34:03.05+03:51:0910:046,0
287GAIK Maciej 5184Biegnij Bracie ZTZBUJAKÓWMasters M - 40 82M 21300:00:1301:26:5503:25:4305:28:4507:34:30.2007:34:43.25+03:51:4910:065,9
288NEUMANN Jacek 5152Centrum Łąkowa 1RADKÓWWeteran I M - 50 13M 21400:01:1101:37:4603:50:5305:40:2107:33:36.2007:34:48.15+03:51:5410:046,0
289GARBACZ Marek 5455Tulip RunnersOŁAWA Masters M - 40 83M 21500:00:4901:35:1403:34:1005:23:5507:34:40.8007:35:30.00+03:52:3610:065,9
290WODECKI Tomasz 5200Klub Biegaczy JYSKRADOMSKOSenior I M - 20 22M 21600:00:5201:28:1903:36:1905:27:3007:36:13.3507:37:05.40+03:54:1110:085,9
291MATUSIEWICZ Karolina 5252CHOTOMÓWMasters K - 4029K 7500:00:4601:43:5303:46:0305:39:4507:36:40.3007:37:26.55+03:54:3210:085,9
292SYK Bartosz 5271MOSINASenior II M - 30 96M 21700:01:2001:50:2304:09:4505:52:1107:36:09.3507:37:29.85+03:54:3610:085,9
293SKORUPSKA Ewa 5356JELENIA GÓRASenior II K - 3031K 7600:00:4701:44:0603:55:2805:47:4507:36:47.0507:37:34.10+03:54:4010:095,9
294ZAPIÓR Marek 5382ZETBYTOMWeteran I M - 50 14M 21800:00:5001:38:2303:55:4305:45:4907:36:49.7007:37:40.55+03:54:4610:095,9
295ZIELIŃSKA Mirona 5015Night Runners WrocławWROCŁAWMasters K - 4030K 7700:01:1401:43:1704:00:2505:46:1807:37:02.8507:38:17.05+03:55:2310:095,9
296SZYSZKO Ewa 5230Markowi BiegaczeMARKISenior II K - 3032K 7800:00:2901:47:2204:03:1105:52:4307:37:59.1507:38:28.35+03:55:3410:105,9
297SROKA Łukasz 5117BIEDRUSKOMasters M - 40 84M 21900:01:1601:39:5803:47:1305:39:1407:37:27.5507:38:44.20+03:55:5010:095,9
298PAAKKINEN Laura Paakkinen 5020KRAKÓWSenior II K - 3033K 7900:01:0301:39:0003:58:4505:46:4407:39:13.5007:40:16.75+03:57:2310:125,9
299KOCOT Aleksandra 5060BERLINSenior II K - 3034K 8000:01:0301:39:0403:58:4605:46:4607:39:18.9507:40:22.75+03:57:2910:125,9
300FLORCZAK Monika 5010Kobieta w BieguWROCŁAWSenior I K - 2015K 8100:01:0801:42:3303:55:0405:48:1407:39:48.0007:40:56.65+03:58:0310:135,9
301KUŁAKOWSKI Piotr 5385CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAWeteran II M - 604M 22000:00:4301:42:5903:50:5505:47:0707:40:24.3007:41:08.10+03:58:1410:135,9
302KULA Sebastian 5084SYCÓWSenior II M - 30 97M 22100:00:4101:26:1803:28:0705:36:5207:41:41.3507:42:23.00+03:59:2910:155,8
303MICHALSKA Daria 5449Bohar Palety RunnersZIELONA GÓRA Senior II K - 3035K 8200:01:1201:41:5103:58:2405:50:1807:41:11.0007:42:23.30+03:59:2910:145,9
304ŚPIEWAK Radosław 5016Bohar Palety RunnersZIELONA GÓRASenior II M - 30 98M 22200:01:1201:41:5003:58:2305:50:1807:41:13.1507:42:25.55+03:59:3110:145,9
305ZYGMUNT Małgorzata 5139ZAWONIASenior II K - 3036K 8300:00:2901:36:2603:53:1805:46:3807:42:17.5007:42:47.00+03:59:5310:165,8
306SZCZEPANIAK Grzegorz 5284BOŚWARSZAWAWeteran I M - 50 15M 22300:01:0201:35:4903:42:2005:45:5307:41:49.9007:42:52.50+03:59:5810:155,8
307GROSZAK Krzysztof 5429KB Natura BiedruskoBIEDRUSKOSenior II M - 30 99M 22400:01:1701:39:5303:47:1805:39:1107:43:32.4007:44:49.60+04:01:5510:185,8
308SYNOWIEC Patryk 5201DESTYLATORPOZNAŃSenior II M - 30 100M 22500:01:1001:47:4803:52:5305:42:1807:43:44.1007:44:54.90+04:02:0110:185,8
309BLIŹNIEWSKA Kattarzyna 5108KS Głowno w bieguGŁOWNOMasters K - 4031K 8400:00:4701:40:0604:02:0205:52:3007:46:24.8007:47:11.95+04:04:1810:215,8
310GRABOWSKA Edyta 5407JAWORZNOSenior II K - 3037K 8500:01:0901:39:5804:12:2105:59:3107:46:23.7007:47:33.40+04:04:3910:215,8
311FUKS Szymon 5306McBiegaczeWARSZAWASenior II M - 30 101M 22600:00:5701:28:4303:37:3505:33:0707:48:47.8007:49:45.50+04:06:5110:255,8
312DROSZCZ Krzysztof 5002BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKSenior II M - 30 102M 22700:00:3901:33:3303:41:5805:36:4207:49:12.0507:49:51.40+04:06:5710:255,8
313MICHTA Bartłomiej 5153GDAŃSKSenior II M - 30 103M 22800:01:2001:42:3803:54:5805:46:1507:48:34.6507:49:55.45+04:07:0110:245,8
314DOMAGAŁA Konrad 5223Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II M - 30 104M 22900:00:1901:40:5703:55:0905:47:1907:49:57.5507:50:16.75+04:07:2310:265,7
315KORNAŚ Marcin 5006Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 85M 23000:00:3201:36:3204:00:5405:57:3707:50:46.7007:51:19.50+04:08:2510:275,7
316ROZMUS Katarzyna 5251LPP TeamGDAŃSKSenior II K - 3038K 8600:00:4401:48:1204:07:1605:58:1907:51:09.3507:51:54.10+04:09:0010:285,7
317WYSZOMIRSKA Agnieszka 5333ŚWIDNICASenior II K - 3039K 8700:00:5601:48:0104:12:1206:01:3907:51:05.3507:52:01.40+04:09:0710:285,7
318WYSZOMIRSKI Adam 5334ŚWIDNICASenior II M - 30 105M 23100:00:5601:48:0104:12:1306:03:1607:51:06.8507:52:03.65+04:09:1010:285,7
319JAWORSKI Barłomiej 5351MIKOŁÓWWeteran I M - 50 16M 23200:00:0601:29:0003:51:0005:45:5407:52:13.4507:52:20.25+04:09:2610:295,7
320ZAROBIAK Piotr 5206Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters M - 40 86M 23300:00:2101:43:1804:07:3105:58:2607:53:00.2007:53:21.60+04:10:2710:305,7
321ZAROBIAK Katarzyna 5205Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters K - 4032K 8800:00:2101:43:1804:07:3105:58:2707:53:00.8007:53:22.00+04:10:2810:305,7
322KORONKIEWICZ Adam 5323WROCŁAWMasters M - 40 87M 23400:00:3601:41:4004:01:5305:49:5007:53:31.9507:54:08.30+04:11:1410:315,7
323ADAM Piotr 5029Wroclaw Marathon TeamŻERNIKI WROCŁAWSKIEMasters M - 40 88M 23500:00:3601:41:3504:01:3505:48:5907:53:32.8007:54:09.60+04:11:1510:315,7
324JAWOROWICZ Tomasz 5087KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAMasters M - 40 89M 23600:00:4001:50:5304:12:5406:00:4907:53:33.1007:54:13.85+04:11:2010:315,7
325JAWOROWICZ Dobrochna 5088KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAMasters K - 4033K 8900:00:4101:51:0704:12:5506:02:4607:53:32.2507:54:14.05+04:11:2010:315,7
326KLACZYŃSKI Norbert 5101ŚREMSenior I M - 20 23M 23700:00:0801:34:4103:40:2505:46:5907:56:13.5007:56:21.60+04:13:2710:345,7
327MASŁOWSKA Aleksandra 5390SOSNOWIECSenior I K - 2016K 9000:01:1001:39:5804:12:2005:59:3107:55:12.7007:56:22.80+04:13:2910:335,7
328JUSZCZYK Paweł 5319KOTÓRZ WIELKISenior I M - 20 24M 23800:01:0001:28:2003:47:1705:54:3007:56:24.5507:57:24.85+04:14:3110:355,7
329STAWSKA Natalia 5172KRAKÓWSenior II K - 3040K 9100:01:1101:49:5604:16:3706:05:0807:56:19.5007:57:30.85+04:14:3710:355,7
330BLIŹNIEWSKI Marek 5109KS Głowno w bieguGŁOWNOMasters M - 40 90M 23900:00:4901:40:0103:51:4605:39:5107:59:26.6008:00:15.70+04:17:2210:395,6
331KRAKOWSKI Sebastian 5137Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMSenior I M - 20 25M 24000:00:4801:36:5703:59:3106:03:0408:02:18.0508:03:06.15+04:20:1210:435,6
332SZYMAŃSKA Asia 5192GOSTYNINMasters K - 4034K 9200:01:0101:43:3604:11:0206:09:2308:03:18.9008:04:20.15+04:21:2610:445,6
333KLIMEK Paweł 5162BYDGOSZCZSenior I M - 20 26M 24100:01:0801:39:4903:57:1005:54:0408:03:19.4008:04:27.45+04:21:3310:445,6
334TOBERA Alicja 5258BORZECIN DUZYSenior II K - 3041K 9300:00:3401:44:0004:14:1306:13:3508:04:49.2008:05:23.60+04:22:2910:465,6
335ZDYB Grzegorz 5030LEŚNIÓW WIELKIMasters M - 40 91M 24200:01:1301:41:5704:09:4106:03:2508:04:30.1508:05:43.30+04:22:4910:465,6
336PIETROWICZ Marek 5359LUSÓWKOWeteran I M - 50 17M 24300:00:3301:51:1604:17:1206:06:1008:06:43.6008:07:16.85+04:24:2310:485,5
337SOKOŁOWSKI Artur 5289Dziady OCROTWOCKMasters M - 40 92M 24400:00:1601:43:0204:04:1006:05:3408:07:16.5508:07:33.45+04:24:3910:495,5
338WIŚNIEWSKI Marcin 5270WARSZAWASenior II M - 30 106M 24500:01:2601:41:3604:04:0606:03:1908:06:09.6008:07:36.10+04:24:4210:485,6
339NOWAK Natalia 5274Ekipa z TarnowaTARNÓWSenior II K - 3042K 9400:00:3101:37:1003:59:3806:04:2608:10:47.4508:11:18.80+04:28:2510:545,5
340NIEDŹWIECKA Kasia 5080ekobiegiWARSZAWAMasters K - 4035K 9500:01:0701:51:3604:17:0206:13:0208:10:54.9508:12:02.80+04:29:0910:545,5
341PRZYBYLAK Michał 5345POZNAŃMasters M - 40 93M 24600:00:2301:45:5104:12:4206:20:0908:13:51.7508:14:15.20+04:31:2110:585,5
342KNOBLOCH Ewa 5277WARSZAWAMasters K - 4036K 9600:00:1601:49:5504:19:3306:18:5408:14:04.2008:14:20.30+04:31:2610:585,5
343MARCINKOWSKA Anita 5199LUBOŃSenior II K - 3043K 9700:00:1101:39:4304:00:1906:05:0808:14:15.3008:14:27.00+04:31:3310:595,5
344KOBIERECKA Monika 5180KS Głowno w BieguGRODZIECMasters K - 4037K 9800:00:4801:42:5704:03:3606:14:4108:14:57.1508:15:46.05+04:32:5210:595,5
345CIEPLICKA Magdalena 5376Forest Gang BydgoszczBYDGOSZCZSenior I K - 2017K 9900:00:2401:43:2503:55:3906:11:0908:15:54.3508:16:18.45+04:33:2411:015,4
346DROSIK-KWAŚNIEWSKA Anna 5427KRAKÓWMasters K - 4038K 10000:00:3101:47:1304:15:0806:15:2208:16:26.8008:16:58.10+04:34:0411:015,4
347KWAŚNIEWSKI Andrzej 5426KRAKÓWMasters M - 40 94M 24700:00:3101:47:1204:15:0706:15:3408:16:26.5508:16:58.20+04:34:0411:015,4
348SZWARGOT Marta 5149Tarnowo Podgórne BiegaKAŹMIERZSenior II K - 3044K 10100:00:5501:48:0504:22:0106:18:5308:17:01.6508:17:57.50+04:35:0311:025,4
349NADOBNIK Beata 5100Tarnowo Podgórne BiegaKAŹMIERZMasters K - 4039K 10200:00:5601:48:0704:21:5406:18:5108:17:03.7008:17:59.85+04:35:0611:025,4
350BUĆKO Karolina 5316Tarnowo Podgórne BiegaKIEKRZMasters K - 4040K 10300:00:5601:48:0504:22:0906:19:1708:17:04.0008:18:00.35+04:35:0611:025,4
351PIECUCH Małgorzata 5007PRZEWORSKWeteran K - 503K 10400:01:2001:53:0304:30:3706:24:5408:16:41.8508:18:02.10+04:35:0811:025,4
352WIERZBICKA Natalia 5098PCH_RUNCHODZIEŻSenior II K - 3045K 10500:00:4901:54:2104:24:3006:21:3908:19:58.5508:20:48.15+04:37:5411:065,4
353CZUBA Michał 5425LIGOTA ZAMECKASenior II M - 30 107M 24800:00:1901:40:5603:55:1105:55:0308:24:25.7008:24:44.80+04:41:5111:125,4
354GONCERZEWICZ Marek 5338Basset Rolling TeamKWIRYNÓWSenior II M - 30 108M 24900:00:3901:37:5504:05:0606:11:3308:26:38.5508:27:17.95+04:44:2411:155,3
355SZULC Joanna 51761971WARSZAWAMasters K - 4041K 10600:01:0502:00:5904:37:4706:33:3008:27:14.0508:28:19.25+04:45:2511:165,3
356SIENKIEWICZ Gabrysia 5021Ogary DoloresWARSZAWASenior I K - 2018K 10700:01:1901:47:4504:10:5606:07:5908:27:00.0508:28:19.60+04:45:2511:165,3
357ZGOŁA Przemysław 5268Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 95M 25000:00:2001:41:3603:59:0205:40:1908:28:39.7508:29:00.70+04:46:0711:185,3
358BĄDZIUL Dorota 5001RZESZÓWSenior II K - 3046K 10800:01:1101:56:5004:28:2406:27:3808:29:50.5508:31:01.70+04:48:0811:195,3
359MUCHAJER Dawid 5235CSWLądPOZNAŃMasters M - 40 96M 25100:00:2201:48:4404:20:2006:24:0708:31:31.2008:31:53.30+04:48:5911:225,3
360PRUCHNIEWSKA Agnieszka 5234Rokietnica biegaROKIETNICAMasters K - 4042K 10900:00:2301:48:4204:20:1906:24:0908:31:30.1008:31:53.85+04:49:0011:225,3
361LISOWSKA Kamila 5231ZABRZESenior II K - 3047K 11000:00:5001:49:1304:27:3506:27:4108:31:28.2008:32:18.45+04:49:2411:215,3
362SZAŁAJSKA Monika 5026SŁUBICESenior I K - 2019K 11100:01:0101:49:4704:27:1706:30:3808:32:45.2508:33:46.65+04:50:5311:235,3
363KWAŚNIEWSKI Marcin 5393POLICEMasters M - 40 97M 25200:01:1401:42:5904:19:3306:23:2608:32:35.1008:33:49.90+04:50:5611:235,3
364WAWIERNIA Dorota 5347GOSTYŃMasters K - 4043K 11200:00:1001:43:4504:10:3306:27:3608:34:03.1508:34:14.05+04:51:2011:255,3
365OBSTARCZYK Andrzej 5190Zadyszka OświęcimOŚWIĘCIMWeteran II M - 605M 25300:01:0201:49:4404:20:1806:24:1308:33:37.2008:34:39.95+04:51:4611:245,3
366DUDA-RELIGA Ewelina 5287OZKBSZCZECINMasters K - 4044K 11300:00:2301:44:2504:30:0006:29:5508:36:07.3008:36:31.10+04:53:3711:285,2
367BARZAK Justyna 5300STRZELINSenior II K - 3048K 11400:00:4301:46:1504:15:2106:28:5908:36:42.0008:37:25.40+04:54:3111:285,2
368SABOK- MUSZYŃSKA Katarzyna 5107STRZELINSenior II K - 3049K 11500:00:4301:46:1604:15:2006:28:5808:36:42.1008:37:25.60+04:54:3111:285,2
369STASZEWSKA Sylwia 5303POTASZEMasters K - 4045K 11600:00:1501:51:5304:32:1206:30:0008:38:42.2008:38:58.00+04:56:0411:315,2
370KRAJEWSKA-PALUCH Ewa 5119Biegowa KuźniaDĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4046K 11700:00:3501:48:2004:32:3106:30:5108:38:32.9508:39:08.85+04:56:1511:315,2
371KOŚCIELNIAK Dagmara 5255Czerwonak BiegaCZERWONAKMasters K - 4047K 11800:00:1701:56:5604:34:3806:31:1508:39:48.4008:40:05.40+04:57:1111:335,2
372IZDEBSKI Marek 5292Sparta ZiębiceZIĘBICEWeteran I M - 50 18M 25400:00:2901:52:4304:34:0206:35:4408:40:10.9008:40:40.85+04:57:4711:335,2
373KOWAL Ewa 5187ZIĘBICEMasters K - 4048K 11900:00:2901:52:4104:34:0206:35:4308:40:11.4508:40:41.05+04:57:4711:335,2
374RAKOWSKI Damian 5049KFJWROCŁAWSenior I M - 20 27M 25500:01:0301:46:4804:24:3206:31:2308:41:04.0508:42:07.95+04:59:1411:345,2
375TABACZYŃSKA Monika 5048KFJWROCŁAWSenior I K - 2020K 12000:01:0501:46:4204:24:2906:31:3808:41:04.0008:42:09.05+04:59:1511:345,2
376BARTOSIEWICZ Dorota 5337POZNAŃSenior II K - 3050K 12100:00:1101:43:3704:15:4006:29:2308:45:51.5008:46:02.70+05:03:0911:415,1
377ZAWORONEK Marcin 5140ŁÓDŻSenior I M - 20 28M 25600:01:1901:48:1904:14:0706:34:0408:45:12.7508:46:32.55+05:03:3811:405,1
378ZAJĄC Aga 513277CATSJÓZEFOSŁAWMasters K - 4049K 12200:00:5101:56:2504:39:5006:43:1608:46:09.0508:47:00.05+05:04:0611:415,1
379MUSIAŁ Ewa 5257STALOWA WOLAMasters K - 4050K 12300:00:4801:48:1903:53:4605:51:2508:46:31.6508:47:20.35+05:04:2611:425,1
380SZYMAŃSKI Paweł 7363Muay running teamPOZNAŃSenior II M - 30 109M 25700:01:1601:53:5104:32:5006:42:3008:49:17.9508:50:34.00+05:07:4011:455,1
381WOJEWODA Renata 5301WARSZAWAMasters K - 4051K 12400:01:0601:49:4004:24:3506:32:3308:50:36.9508:51:43.10+05:08:4911:475,1
382GARCZEWSKA-PASZKO Joanna 5019WARSZAWAMasters K - 4052K 12500:01:1801:51:4604:45:0206:54:0408:50:46.0008:52:04.05+05:09:1011:475,1
383MZYK Fabian 5066STS BIEGATONORZESZEMasters M - 40 98M 25800:00:1001:46:0104:30:0406:40:1308:53:32.8008:53:43.60+05:10:4911:515,1
384GRZELCZAK Tomasz 5332PMMŁÓDŹWeteran I M - 50 19M 25900:00:5401:48:4204:56:5406:58:1508:54:25.3508:55:20.00+05:12:2611:525,1
385BOLAT Tarik 5322KRAKOWSenior I M - 20 29M 26000:00:1101:38:4504:14:2006:31:2408:57:57.8008:58:08.90+05:15:1511:575,0
386OSMOLA Dorota 5362Old School Trail Running StaffRZESZÓWMasters K - 4053K 12600:01:1601:55:4704:39:0706:52:4708:57:36.2008:58:53.05+05:15:5911:565,0
387PISULIŃSKA Ewa 5340KRAKÓWSenior I K - 2021K 12700:00:2101:50:0204:23:4906:45:0208:58:54.1008:59:16.00+05:16:2211:585,0
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
388BARAŃSKI Stanisław 5123Husaria NiegosławiceNIEGOSŁAWICEMasters M - 40 99M 26100:01:1801:39:3104:22:2006:36:5909:01:14.5009:02:33.15+05:19:3912:015,0
389BAKA Elzbieta 5195WARSZAWAMasters K - 4054K 12800:01:0701:59:1804:51:0507:01:4009:07:24.2509:08:31.90+05:25:3812:094,9
390MATUSEWICZ Patrycja 5219ZIELONA GÓRAMasters K - 4055K 12900:00:5101:50:0504:30:1606:55:5709:12:42.1509:13:33.90+05:30:4012:164,9
391MOSZYŃSKI Patryk 5368Husaria Race TeamSZCZECINSenior I M - 20 30M 26200:00:0801:56:2204:50:5207:04:1309:27:10.4509:27:18.80+05:44:2512:364,8
392DUDARONEK Paulina 5290Husaria Race TeamSZCZECINSenior I K - 2022K 13000:00:0801:56:2104:50:5207:04:1409:27:11.2509:27:19.35+05:44:2512:364,8
393FURTACZ Anna 5229PIŁAMasters K - 4056K 13100:01:1402:04:2904:55:1607:06:5509:28:11.0009:29:25.90+05:46:3212:374,8
394GAJGER Joanna 5078KOBYŁKASenior II K - 3051K 13200:00:5802:05:3204:57:1407:23:4309:46:16.7009:47:14.90+06:04:2113:014,6
395WOŁOWIEC Bożena 5314GŁOWNOMasters K - 4057K 13300:00:5802:02:2605:01:1807:42:1210:16:54.8510:17:53.25+06:34:5913:424,4
396WOŁOWIEC Marcin 5313GŁOWNOMasters M - 40 100M 26300:00:5802:02:2605:01:1807:42:1310:16:56.0510:17:54.10+06:35:0013:424,4
397JASIŃSKI Paweł 5120WILCZOGÓRAMasters M - 40 101M 26400:00:1201:49:1004:52:3507:23:1010:33:42.6010:33:55.30+06:51:0114:044,3
398KORTAS Slawomir 5203DestylatorWROCLAWSenior II M - 30 110M 26500:01:1101:53:5404:44:48+02:51:0412:564,6
JANKOWSKI Tom 5391Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters M - 40 DNF01:42:57 DNF04:10:25 DNF07:21:12 DNF DNF DNF--
GODYŃ Jan 5412Deloitte Adventure ClubKATOWICESenior II M - 30 DNF01:21:28 DNF03:08:29 DNF04:53:34 DNF DNF DNF--
DUNAL Tomasz 5222Sz jak GepardGORZÓW WLKP.Senior I M - 20 DNF01:39:34 DNF04:05:36 DNF06:15:02 DNF DNF DNF--
GŁOWACKI Krzysztof 5050WIDZEW RUNNING TEAMŁÓDŹSenior II M - 30 DNF01:28:34 DNF03:32:41 DNF DNF DNF DNF--
SERAFIŃCZUK Krzysztof 5343HexawallWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:37:57 DNF04:03:11 DNF DNF DNF DNF--
STRZELECKI Krzysztof 5037WROCŁAWMasters M - 40 DNF01:39:03 DNF04:35:26 DNF DNF DNF DNF--
KACZMAREK Agata 5124Nest TeamPOZNAŃMasters K - 40DNF01:55:10 DNF04:43:41 DNF DNF DNF DNF--
FURTACZ Marek 5228nie zrzeszonyPIŁAWeteran II M - 60DNF02:10:51 DNF05:47:53 DNF DNF DNF DNF--
DOBOSZ Leszek 5411POZNAŃSenior II M - 30 DNF01:36:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 407 wynik(ów)