Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 45 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 457
Wystartowało : 407
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 398
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuB1
10km
   
1KOCZWARA Tomasz 5428RADOMYŚL WIELKIMasters M - 40 00:00:0300:52:47
2MRAZEK Jan 5432Inov-8 teamPRAHASenior II M - 30 00:00:0300:53:34
3GLAPIAK Damian 5346LLKS OSOWA SIENBUCZSenior II M - 30 00:00:0200:54:09
4TOMASIK Stanisław 5421Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKSenior II M - 30 00:00:1200:56:05
5KITA Michał 5161pędzący w miejscuWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0200:57:10
6ŻUCHOWSKI Daniel 5418MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0200:57:14
7WOLBACH Tomasz 5307Wolne ŚlimakiPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0401:03:09
8PUCHAŁA Radosław 5383KB SobótkaSOBÓTKAMasters M - 40 00:00:0301:03:10
9KWIATKOWSKI Michael 5041KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0401:03:22
10TOKARCZYK Marcin 5033NYSAMasters M - 40 00:00:0501:04:22
11ZAJĄC Robert 5183Orange PolskaZĄBKIMasters M - 40 00:00:0201:04:27
12KWIATKOWSKA Kinga 5424Salco Garmin TeamRADKÓWSenior II K - 3000:00:0301:05:29
13DUDA Karol 5384PIESZYCESenior I M - 20 00:00:2401:05:40
14NEHRING Karol 5355SULEJÓWEKSenior I M - 20 00:00:0801:05:57
15KOSTASZ Mariusz 5451Senior II M - 30 00:00:0301:06:00
16SMOLIŃSKI Marcin 5360BIEGIEM PO MARZENIA TEAMWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0601:06:58
17HIBNER Jacek 5437Hibi Team ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0301:07:00
18ŚRODA Michał 5164TMTeamTRZEBNICASenior II M - 30 00:00:2901:07:19
19CIUREJ Rafał 5439OTMUCHÓW Senior I M - 20 00:00:1201:08:46
20MIKA Andrzej 5281WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1201:08:56
21WINIARSKA Katarzyna 5415Przemyski Klub Biegacza/Hercog Running TeamPRZEMYŚLSenior II K - 3000:00:0401:09:02
22OLKIS Rafał 5253przebiega.plWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0301:09:04
23SKURATKO Adrian 5158Ronal Polska RunWAŁBRZYCHSenior II M - 30 00:00:0401:09:04
24STĘPIEŃ Paweł 5213WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0701:09:04
25KOCH Pawel 5259Pitreavie Amateur Athletics ClubDUNFERMLINEMasters M - 40 00:00:3101:09:06
26POPIEL Andrzej 5241popsmart.plKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0401:10:15
27KACZMAREK Jędrzej 5018KP PSP MILICZKOWALEWSenior I M - 20 00:00:0601:10:15
28CHMIELINSKI Piotr 5244GLASGOWSenior II M - 30 00:00:4001:10:40
29PAWŁOWSKI Marek 5348POZNAŃWeteran I M - 50 00:00:2801:10:52
30ZAGÓRSKI Mariusz 5397Kornel TeamGOLESZÓWMasters M - 40 00:00:4201:11:23
31WILK Jacek 5433WARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0601:11:42
32KĘPSKI Robert 5286WROCŁAWMasters M - 40 00:00:2901:11:43
33LEWANDOWSKI Piotr 5216JELENIA GORASenior I M - 20 00:00:0701:11:56
34KARAMON Marcin 5331OPOLEMasters M - 40 00:00:1201:12:00
35SZAFRAŃSKI Jan 5404Panthers WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1501:12:01
36KOTYRBA Tomasz 5155KATOWICESenior II M - 30 00:00:1001:12:14
37GREIVELDINGER Gilles 5381Świat Biegacza Fehlau Run TeamKÓRNIKMasters M - 40 00:00:3001:12:18
38ŁUCZYŃSKI Maciej 5357KŁODAWAMasters M - 40 00:00:1401:12:22
39LISEK Andrzej 5330LisekPOZNANSenior II M - 30 00:00:4801:12:34
40WUJDA Mirosław 5121Erni RulezDĘBNOMasters M - 40 00:00:0601:12:59
41PŁONOWSKI Maciej 5127OLSZTYNSenior II M - 30 00:01:0201:13:05
42KARPOWICZ Rafal 5379WROCŁAWMasters M - 40 00:00:1401:13:06
43JĘCEK Maciej 5182Get Advised Maciej JęcekŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:1101:13:39
44ZACHMYC Damian 5208POZNAŃSenior II M - 30 00:00:5301:13:43
45ŁACH Seweryn 5408Biegam dla ciastekWIELICZKASenior II M - 30 00:00:1801:13:48
46ŚMIECHOWSKI Michał 5405Panthers WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1501:14:10
47PASZCZAK Alicja 5454Klub Wysokogórski Warszawa KONSTANCIN-JEZIORNAWeteran K - 5000:00:0301:14:19
48CZYCZERSKI Jacek 5188GRUPA BIEGOWA BEZ GRANICROGOŻNICAWeteran I M - 50 00:00:4501:14:25
49IWASZCZYSZYN Tomasz 5242WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0701:14:56
50BATURO Artur 5043Marcinowice TeamMARCINOWICEMasters M - 40 00:01:0901:15:26
51WITOSŁAWSKI Maciej 5227POZNAŃSenior II M - 30 00:00:5401:15:40
52KRAWCZYK Karol 5264JAWORZNOSenior II M - 30 00:00:1901:15:41
53OBRZUD Krzysztof 5166BOŻEPOLE WIELKIEMasters M - 40 00:00:3401:15:56
54STACHOWIAK Łukasz 5388STR Poznań / Dzikie BobryPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1501:16:00
55BARAN Mateusz 5420Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKSenior II M - 30 00:00:3001:16:02
56MALENDOWICZ Przemysław 5130ZAWONIASenior II M - 30 00:00:2801:16:05
57OLEJNIK Adam 5000RefericonWŁOCŁAWEKSenior II M - 30 00:00:0701:16:08
58PRZYBYŁ Piotr 5090EASY RUNNERSGOSTYŃMasters M - 40 00:00:1401:16:16
59LIPCZAK Amadeusz 5057OPOLEMasters M - 40 00:00:3301:16:21
60GACEK Michał 5083NOAWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0501:16:24
61WŁOSKOWICZ Marcin 5065WĄCHOCKMasters M - 40 00:00:1001:16:26
62MAŚLANKA Jarosław 5400Pega RunnersKRZYWACZKAMasters M - 40 00:00:3201:16:55
63ZAŁUBSKI Jacek 5317KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICESenior II M - 30 00:00:1701:16:59
64ŚMIECH Daniel 5304KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICEMasters M - 40 00:00:1701:17:01
65URBAŃSKI Michał 5370Flunkyball Team Lądek-ZdrójLĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:1401:17:05
66NESTOROWICZ Marek 5150Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNMasters M - 40 00:00:1701:17:13
67SAŁEK Mateusz 5358Adidas Runners WarsawRADOMSenior I M - 20 00:00:0901:17:19
68JURCZAK Roman 5046Gepardy i Gazele RzeszówRZEZSZÓWWeteran II M - 6000:00:0201:17:25
69OKOŃ Kamila 5267FALSTART RUDNIKI / FITKOOPRUDNIKISenior II K - 3000:00:0501:17:26
70OSTROUCH Tymon 5248GORZÓW WLKP.Senior II M - 30 00:01:2401:17:30
71BARANOWSKI Jacek 5302JacekBiega Running TeamWARSZAWASenior II M - 30 00:00:1201:17:32
72KOTKIEWICZ Karol 5260LOTOS Runnning TeamGDAŃSKSenior II M - 30 00:00:0501:17:38
73SZUKAŁA Piotr 5005POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0601:17:38
74PODWÓJCI Michał 5354DĄBRÓWKASenior II M - 30 00:00:0901:18:09
75BUJALSKI Szymon 5280WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0701:18:41
76MEZYNSKI Szymon 5327Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior I M - 20 00:00:2501:18:42
77MRÓZ Marcin 5377Dzikie BobryZALASEWOMasters M - 40 00:00:2601:18:43
78BIELECKI Robert 5004Keen on RunningBIAŁA PODLASKAWeteran I M - 50 00:00:4201:18:47
79KOŁODZIEJ Andrzej 5023TriWawaWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2801:18:50
80PIOTROWSKI Krzysztof 5154LEGNICAMasters M - 40 00:00:1301:18:55
81PASZKOWSKI Paweł 5204GDAŃSKSenior II M - 30 00:00:4301:19:08
82ZIEBA Tomasz 5402JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1301:19:12
83KIRILENKO Aneta 5054MARKIMasters K - 4000:00:0501:19:20
84KIRILENKO Marcin 5053MARKIMasters M - 40 00:00:0301:19:21
85BLANIK Marek 5134RADLINSenior II M - 30 00:00:3301:19:39
86MAKOCKI Michal 5136SZCZECINMasters M - 40 00:01:1101:19:44
87KAKOSZKA Marcin 5039ZAWADZKIESenior II M - 30 00:00:5101:20:07
88WASIEWICZ Adam 5291trenerbiegania.plWARSZAWASenior II M - 30 00:00:4101:20:30
89ŚLIWKA Arkadiusz 5146Olza CieszynDZIĘGIELÓWMasters M - 40 00:00:3201:20:31
90GRZYBOWSKI Rafał 5341WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3401:20:38
91GŁÓD Łukasz 5318Klub Biegacza AZS UEKKRAKÓWSenior I M - 20 00:00:0901:20:39
92WNENT Bartosz 5453Siłaogra.plPROSZKOWICE Senior II M - 30 00:00:0501:20:42
93ŁUKOWIAK Karol 5165MUKS SZOK BOJANOWOBOJANOWOSenior II M - 30 00:00:0301:20:43
94RUŚKIEWICZ Wojciech 5225Deloitte Adventure TeamSZCZECINSenior II M - 30 00:00:2901:20:45
95PAPROCKA Urszula 5419MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWSenior I K - 2000:00:2201:20:48
96OSTROWSKI Sławomir 5059Free RuNROKIETNICASenior II M - 30 00:00:3301:20:51
97BOROWSKA-NAJDEREK Paulina 5233Free RunROKIETNICASenior II K - 3000:00:3201:20:52
98SMYK Kamil 5163RUMIASenior II M - 30 00:00:3501:21:03
99GARCZYŃSKI Darek 5061KATOWICEMasters M - 40 00:00:1801:21:05
100RUTKOWSKI Maciej 5361KB Piast Międzyrzecz/ Turbo Wilki/ Ultra DiabłySULĘCINSenior I M - 20 00:00:0601:21:11
101GIERADA Mateusz 5092Night Runners GliwiceGLIWICESenior I M - 20 00:00:5201:21:19
102WAWRZEŃ Tomasz 5191STS BIEGATON MIKOŁÓWŁAZISKA GÓRNEMasters M - 40 00:00:0901:21:28
Niesklasyfikowani
GODYŃ Jan 5412Deloitte Adventure ClubKATOWICESenior II M - 30 DNF01:21:28 DNF
104BAŤA Tomáš 5363Team JeseníkyJESENÍKMasters M - 40 00:00:2701:21:30
105DITMAROVÁ Lucie 5365Team JeseníkyJESENÍKSenior II K - 3000:00:2801:21:32
106ŠVÁBENSKÝ Jan 5364Team JeseníkyBRNOSenior II M - 30 00:00:2701:21:34
107KUŹMA Przemysław 5156WIELICZKAWeteran I M - 50 00:00:1501:21:35
108DRYJA Monika 5069Obozybiegowe.plWARSZAWAMasters K - 4000:00:1401:21:52
109BARTOSZ Marek 5272JCI Running TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:1101:21:55
110CUKROWSKI Marcin 5197Balluff Running TeamWROCŁAWSenior II M - 30 00:01:0301:22:04
111DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 5269Rokietnica BiegaMROWINOSenior II K - 3000:00:2301:22:24
112LIPINA Rafał 5409ZABRZEMasters M - 40 00:00:2201:22:27
113DWORNICKI Tomasz 5434Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKMasters M - 40 00:00:1701:22:31
114SOBIERAJ Kamil 5416MKS 'Wierna' Małogoszcz-Sekcja BiegowaMAŁOGOSZCZSenior I M - 20 00:00:1101:22:35
115BŁASZKIEWICZ Bogusz 5422Dzieki Bobry/STR PoznanLUSOWOSenior II M - 30 00:00:2701:22:43
116ŚLEZIAK Tomasz 5273TĘCZAOPOLEMasters M - 40 00:00:3601:23:16
117KSIĄŻKIEWICZ Tomasz 5003Rusz4literyLESZNOMasters M - 40 00:01:1201:23:46
118ŁYSIAK Bartek 5335DĄBRÓWKASenior II M - 30 00:00:4701:23:49
119ANTKOWIAK Monika 5444MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINASenior II K - 3000:00:4201:23:57
120DEREŃ Beata 5456TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJLĄDEK ZDRÓJ Senior I K - 2000:00:5501:24:01
121SZUBIŃSKI Adam 505512 Brygada ZmechanizowanaPRZECŁAWSenior II M - 30 00:00:3201:24:02
122GRZESZCZYK Michał 5079EkobiegiWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3001:24:04
123FUKS Michał 5186grupa fuxWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1401:24:19
124SKRZYPIEC Katarzyna 5431OPOLESenior II K - 3000:00:0501:24:27
125KAROLCZAK Aleksander 5371Wkurw_TeamWARSZAWASenior I M - 20 00:00:4901:24:31
126ŻERKO Klaudia 5056POZNAŃSenior I K - 2000:00:1101:24:35
127IGNATOWSKA Justyna 5369caffedelmondo.plNYSASenior II K - 3000:00:0801:24:47
128WYBRANOWSKI Sylwester 5135Dom Development Adventure TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3401:24:47
129FRANCZYK Robert 5375CIESZYNMasters M - 40 00:00:4301:25:44
130MAŁKOWSKI Piotr 5169KOŚCIANWeteran II M - 6000:00:1001:25:53
131KWIKERT Adrian 5282KOBYLA GÓRASenior II M - 30 00:00:4201:26:15
132KULA Sebastian 5084SYCÓWSenior II M - 30 00:00:4101:26:18
133WILK Magdalena 5288Dziady OCRWARSZAWAMasters K - 4000:00:1601:26:37
134KIŃCZYK Tomasz 5151Terny Jakuba-Oławski Park WodnyOŁAWASenior II M - 30 00:00:2001:26:37
135PROSOWIECKA SMAK Katarzyna 5198BBLOPOLEMasters K - 4000:00:0601:26:43
136POPIELA Sebastian 5350Optyk Bartkowiak TEAMLESZNOSenior II M - 30 00:00:1701:26:53
137KORDECKI Bartłomiej 5398WCHSZTBRZESKOSenior II M - 30 00:00:5601:26:54
138GAIK Maciej 5184Biegnij Bracie ZTZBUJAKÓWMasters M - 40 00:00:1301:26:55
139WOŹNIAK Paweł 5344Crossfit LesznoWSCHOWASenior II M - 30 00:00:1601:26:55
140KONIK Tomasz 5014FortivaŚREMSenior II M - 30 00:00:5601:27:18
141GAŁECKI Tomasz 5310WARSZAWAMasters M - 40 00:00:4301:27:32
142KRAKOWSKI Paweł 5399Góra i Czapala TeamMECHNICESenior II M - 30 00:01:0201:27:34
143BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 5265PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 3000:01:0001:27:45
144CHOJNOWSKI Andrzej 5034IŁAWAWeteran I M - 50 00:00:4801:27:50
145KUPIEC Maciej 5372IWINYSenior II M - 30 00:00:3901:27:51
146PÓŁGRABIA Dawid 5374WROCŁAWMasters M - 40 00:00:3901:27:51
146PIOTROWSKI Michał 5373WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3901:27:54
148DZIUBEK Michał 5106W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 00:00:5101:27:57
149DYGA Sebastian 5442MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWMasters M - 40 00:00:4601:28:01
150OSUCH Piotr 5457Nysa Biega Masters M - 40 00:01:1001:28:03
151SZYSZŁOWSKI Waldemar 5131PIŁASenior II M - 30 00:01:1201:28:11
152SOBCZYŃSKA Magdalena 5173#TeamBiegiWlkpPOZNAŃSenior I K - 2000:00:3701:28:12
153STOLINSKI Dominik 5085radosny chmielPOZNANMasters M - 40 00:00:5601:28:12
154FERENC-SZMUC Edyta 5232KUDOWIANKA RUNLEWIN KŁODZKISenior II K - 3000:00:2601:28:16
155WODECKI Tomasz 5200Klub Biegaczy JYSKRADOMSKOSenior I M - 20 00:00:5201:28:19
156BIERNACIK Piotr 5447LEWIN KŁODZKI Masters M - 40 00:00:2501:28:20
157JUSZCZYK Paweł 5319KOTÓRZ WIELKISenior I M - 20 00:01:0001:28:20
158MISZCZAK Szymon 5441KRAKÓW Senior II M - 30 00:00:5101:28:23
159CZYRNIA Andrzej 5220Rajsport ActiveTURAWASenior II M - 30 00:01:0001:28:24
160GŁOWACKA Renata 5009Triaktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters K - 4000:00:0601:28:25
161WALKOWIAK Joanna 5445Muay Running Team POZNAŃSenior II K - 3000:00:4201:28:26
162KRUPIANIK Tomasz 5401WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5701:28:28
163BOHDANOWICZ Krystian 5366Atlas Running TeamŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0701:28:33
GŁOWACKI Krzysztof 5050WIDZEW RUNNING TEAMŁÓDŹSenior II M - 30 DNF01:28:34 DNF
165MAGIERECKA Agnieszka 5245GLASGOWSenior II K - 3000:00:4101:28:35
166BUDYCH Arkadiusz 5226Rącze LaczkiWRONKISenior II M - 30 00:00:3801:28:37
167GRĘBOWICZ Andrzej 5052KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOŁAWAMasters M - 40 00:00:1901:28:40
168SPRAWKA Marta 5325Kalenji by DecathlonRADOMSenior I K - 2000:00:4101:28:41
169LIS Tomasz 5308WARSZAWASenior II M - 30 00:00:5701:28:41
170NIMSZ Kamila 5178KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICESenior II K - 3000:00:2001:28:42
171FUKS Szymon 5306McBiegaczeWARSZAWASenior II M - 30 00:00:5701:28:43
172SUSŁOWSKI Paweł 5452WROCŁAW Senior II M - 30 00:01:0201:28:47
173KORF Tomasz 5022BRZEGSenior II M - 30 00:00:4501:28:49
174NIZAR Wioletta 5367CSC Adwenture AcademyTARNOWSKIE GÓRYMasters K - 4000:00:0701:28:51
175KACZMAREK Mirosław 5128ŚREMSenior I M - 20 00:00:3201:28:51
176TKACZ Rafał 5110HasajTo!SZCZECINSenior II M - 30 00:00:0401:28:52
177SKAŁECKI Przemysław Skałecki 5042Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:0301:28:55
178PETRYKOWSKI Karol 5111HasajTo!SZCZECINSenior II M - 30 00:00:0401:28:58
179BARAN Jędrzej 5115HasajTo!SZCZECINSenior II M - 30 00:00:0501:28:58
180JAWORSKI Barłomiej 5351MIKOŁÓWWeteran I M - 50 00:00:0601:29:00
181MROTEK Michał 5298QUAPRO TeamKRUSZYN KRAJEŃSKIMasters M - 40 00:00:0901:29:01
182KONSTANTY Katarzyna 5051JackiPlackiKRAKÓWMasters K - 4000:00:1001:29:02
183SMURA Rafał 5261TUREKSenior II M - 30 00:00:5901:29:05
184LACHOR Katarzyna 5387MĘCINASenior I K - 2000:00:1001:29:07
185PAWLIK Paweł Alibaba 5406CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:3901:29:07
186JANKOWIAK Krzysztof 5116MarcoKROSINKOMasters M - 40 00:00:2601:29:09
187GRZELKA Tomasz 5326Runner’s PowerŚREMMasters M - 40 00:00:2601:29:10
188WIELGAT-KOJDECKA Magdalena 5321TYCHYSenior II K - 3000:00:2501:29:11
189KAMIŃSKI Paweł 5058Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:3901:29:11
190PTAK Jarek 5423KEDZIERZYN-KOZLEMasters M - 40 00:00:2301:29:14
191KARDAS Piotr 5285GÓRAMasters M - 40 00:00:3601:29:17
192KWIATEK Agnieszka 5113ORZESZESenior I K - 2000:00:2201:29:19
193CIEŚLAK Krzysztof 5413ultraFAZAZIELONA GÓRASenior II M - 30 00:00:0701:29:26
194GARBOWSKA Monika 5243Biegusiem przez życieGLIWICEMasters K - 4000:00:5301:29:33
195STĘPIEŃ Wojciech 5246Biegusiem przez życieGLIWICEMasters M - 40 00:00:5301:29:34
196SYGIEL Andrzej 5077ŚRODA ŚLĄSKAMasters M - 40 00:00:1801:29:35
197SZYSZKA Marek 5159STS BIEGATONMIKOŁÓWSenior II M - 30 00:00:0901:29:39
198PASTUSZKA Mirosław 5329RUN ŁDZŁÓDŹWeteran I M - 50 00:01:0201:29:45
199CHODARCEWICZ Aleksandra 5209POZNAŃMasters K - 4000:00:5901:29:57
200WĄSACZ Arkadiusz 5275Alpak TeamRZESZÓWSenior I M - 20 00:01:1701:30:03
201FIREK Rafał 5240Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:5201:30:08
202LEWANDOWSKI Janusz 5410TARNOWSKIE GÓRYMasters M - 40 00:00:2101:30:11
203BAJDAK Łukasz 5389KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:3801:30:11
204BŁASZCZYK Mariusz 5202SNG Wild DucksZGIERZSenior II M - 30 00:00:3801:30:20
205PRUSIK Paweł 5262BARANOWOSenior I M - 20 00:00:2101:30:26
206PRUSIK Tomasz 5250ŻAGAŃSenior I M - 20 00:00:2101:30:27
207HOLECZEK Olimpia 5047STS Biegaton MikołówMIKOŁÓWMasters K - 4000:00:0801:30:35
208GAŁEK Aleksander 5168pragmatiq.plPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:2601:30:56
209CUKROWSKI Andrzej 5064ZLB OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAMasters M - 40 00:00:5901:30:59
210KAPAŁKA Adrian 5076Natalia Tomasiak Górski StylMIKOŁÓWMasters M - 40 00:00:0501:31:30
211DRABIK Jacek 5283KRAKOWWeteran I M - 50 00:00:1401:31:51
212KOZŁOWSKA Iwona 5028LESZNOMasters K - 4000:00:0801:32:01
213KOŁBUC Rafał 5074WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:1801:32:07
214SKWIERCZYŃSKI Sylwester 5221ZĄBKISenior I M - 20 00:00:4601:32:13
215WOLENTARSKI Roman 5179BRZOZAWeteran I M - 50 00:01:0801:33:06
216PIJANKA Mariusz 5170BBL OpoleOPOLEMasters M - 40 00:01:0901:33:06
217CHĘCIŃSKI Łukasz 5160ALEKSANDRIA IISenior II M - 30 00:00:3301:33:07
218LUDA Żaneta 5157WawrzynteamGÓRZNOSenior II K - 3000:00:2801:33:09
219BEDNAREK Krzysztof 5320ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:2701:33:12
220ROSZYK Magdalena 5297Drużyna SzpikuPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2001:33:21
221KULIG Tomasz 5386WROCŁAWMasters M - 40 00:01:1901:33:27
222DROSZCZ Krzysztof 5002BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKSenior II M - 30 00:00:3901:33:33
223JUNIK Łukasz 5038MKS SiechniceMARCINKOWICESenior II M - 30 00:00:2501:33:46
224WRÓBEL Paweł 5105Mks SiechniceSIECHNICESenior II M - 30 00:00:2601:33:46
225JANKOWSKI Rafał 5436Koło BiegaKOŁOSenior II M - 30 00:00:2201:33:48
226MYŚLIŃSKA Magdalena 5148WARSZAWASenior II K - 3000:00:0901:34:04
227ŁOŻYŃSKI Kamil 5194KW GliwicePANIÓWKISenior II M - 30 00:00:3701:34:06
228JESIOŁOWSKI Robert 5126WARSZAWAMasters M - 40 00:01:1701:34:08
229GRUNTOWSKI Mateusz 5114NIEMODLINSenior II M - 30 00:00:4101:34:12
230WASIEWICZ Jolanta 5395MEEWARSZAWASenior II K - 3000:00:4201:34:13
231SZUKAŁA Izabela 5008POZNAŃSenior II K - 3000:00:0601:34:15
232HOTAŁA Sylwia 5239Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior II K - 3000:00:2801:34:17
233NOWIK Jagoda 5238EkobiegiWARSZAWASenior II K - 3000:01:0601:34:17
234IWANOWSKI Wojtek 5181Opole G.R.U.OPOLEMasters M - 40 00:01:0001:34:22
235BODZIOCH Grzegorz 5353Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEMasters M - 40 00:00:3001:34:31
236SAWALA Sławomir 5094Trance onlyPOZNAŃMasters M - 40 00:00:5001:34:31
237MRÓZ Agata 5218UKS KUMA WAŁCZWAŁCZSenior II K - 3000:00:2401:34:33
238MRÓZ Adrian 5217UKS KUMA WAŁCZWAŁCZSenior II M - 30 00:00:2401:34:35
239HANARZ Jacek 5315Drużyna SzpikuZIELONKIMasters M - 40 00:00:5201:34:37
240GLAPIAK-PRZYTUŁA Agnieszka 5414KĄKOLEWOMasters K - 4000:00:0301:34:41
241KLACZYŃSKI Norbert 5101ŚREMSenior I M - 20 00:00:0801:34:41
242BŁASZCZYK Luiza 5102ŚREMSenior I K - 2000:00:0801:34:43
243ŚWIĄTEK Agnieszka 5145GRUDZIĄDZSenior I K - 2000:00:2701:34:49
244PURWIN Karolina 5144GRUDZIĄDZSenior I K - 2000:00:2601:34:51
245MASZEWSKA Agata 5279WARSZAWASenior II K - 3000:00:1501:35:00
246JASICKI Krzysztof 5063TYCHYSenior II M - 30 00:00:2401:35:04
247MACKIEWICZ Magdalena 5024DługobieganieSZCZECINMasters K - 4000:00:1401:35:12
248MARMUROWICZ Krystian 5036Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEMasters M - 40 00:00:4401:35:13
249GARBACZ Marek 5455Tulip RunnersOŁAWA Masters M - 40 00:00:4901:35:14
250KANDORA Piotr 5104Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMMasters M - 40 00:00:4401:35:18
251MORAWSKI Ryszard 5185WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3901:35:21
252KANDORA Joanna 5103Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM - MIECHOWICEMasters K - 4000:00:4401:35:22
253SZABAT Daniel 5044WROCŁAWMasters M - 40 00:00:3701:35:31
254PUZIO Waldemar 5438Maratończyk Dębica DĘBICA Weteran II M - 6000:01:1501:35:31
255MRÓWCZYŃSKI Tomasz 5324BiegająceSARBINOWOSenior II M - 30 00:01:0101:35:46
256OLCZYK Andrzej 5097PRZEDBÓRZWeteran I M - 50 00:01:0101:35:47
257DEREŃ Agata 5266TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJBYSTRZYCA KŁODZKASenior I K - 2000:00:5601:35:49
258SZCZEPANIAK Grzegorz 5284BOŚWARSZAWAWeteran I M - 50 00:01:0201:35:49
DOBOSZ Leszek 5411POZNAŃSenior II M - 30 DNF01:36:02 DNF
260PAKULSKA-TOMZA Dorota 5430SUCHY LASMasters K - 4000:00:4701:36:05
261SUŁEK Tomek 5336WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3901:36:16
262GUŹDZIOŁ Jarek 5295TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIMasters M - 40 00:00:2401:36:25
263ZYGMUNT Małgorzata 5139ZAWONIASenior II K - 3000:00:2901:36:26
264LESZCZYŃSKI Paweł 5440LASY WAWERSKIEWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:4001:36:27
265KORNAŚ Marcin 5006Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:3201:36:32
266PODJUK Juliusz 5167GOSTYŃMasters M - 40 00:00:1301:36:33
267KĘPSKI Grzegorz 51421984WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5001:36:34
268MIELECKA Agnieszka 5294IDMAR RACING TEAMGĄSAWAWeteran K - 5000:00:5801:36:46
269KRAKOWSKI Sebastian 5137Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMSenior I M - 20 00:00:4801:36:57
270STRZAŁKOWSKA Urszula 5196OPOLESenior II K - 3000:01:0801:37:09
271NOWAK Natalia 5274Ekipa z TarnowaTARNÓWSenior II K - 3000:00:3101:37:10
272SZCZUKA Joanna 5249Politechnika PoznańskaWIRYSenior I K - 2000:01:1301:37:20
273JELENIEWSKA Barbara 5125GORZÓW WLKP.Senior II K - 3000:01:1701:37:22
274BASIŃSKI Hubert 5118POZNAŃMasters M - 40 00:01:1601:37:24
275GŁÓWKA Maciej 5138KARWIANYSenior II M - 30 00:00:5401:37:25
276KLIMEK Arkadiusz 5450Masters M - 40 00:01:1301:37:28
277TOKARCZYK Tomasz 5075DRUŻYNA SZPIKUKALISZMasters M - 40 00:01:1101:37:31
278KNOFEL-LASZCZYŃSKA Agata 5081Strzeliński Klub Biegacza GranitSTRZELINMasters K - 4000:00:3701:37:40
279SZCZĘSNA-SOBCZYK Marle 5311Biegowa KuźniaDĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4000:00:3501:37:42
280KOSTERA Tomasz 5095Vege RunnersWARSZAWAMasters M - 40 00:00:4301:37:46
281NEUMANN Jacek 5152Centrum Łąkowa 1RADKÓWWeteran I M - 50 00:01:1101:37:46
282KOSTERA Katarzyna 5099Vege RunnersWARSZAWAMasters K - 4000:00:4401:37:47
283DRAJERCZAK Marlena 5417MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters K - 4000:00:4501:37:53
284GONCERZEWICZ Marek 5338Basset Rolling TeamKWIRYNÓWSenior II M - 30 00:00:3901:37:55
SERAFIŃCZUK Krzysztof 5343HexawallWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:37:57 DNF
286SZYMAŃSKI Piotr 5193GOSTYNINMasters M - 40 00:01:0001:37:59
287GNACY Agnieszka 5122GOSTYŃSenior II K - 3000:00:1301:38:19
288GLINSKA Beata 5263AK Forca/OK KapelaZAGREBMasters K - 4000:00:1401:38:23
289ZAPIÓR Marek 5382ZETBYTOMWeteran I M - 50 00:00:5001:38:23
290PORADA Małgorzata 5224OPOLEMasters K - 4000:01:0901:38:24
291TUREK Magdalena 5177ChampionMan TeamCZEMPIŃSenior II K - 3000:01:0501:38:29
292PIASECKI Wojciech 5214ChampionMan TEAMCZEMPIŃMasters M - 40 00:01:0501:38:30
293BAR Aleksandra 5305Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEMasters K - 4000:00:1101:38:33
294BOLAT Tarik 5322KRAKOWSenior I M - 20 00:00:1101:38:45
295BOCHAN Lidia 5236PIŁAMasters K - 4000:00:3401:38:46
296PAAKKINEN Laura Paakkinen 5020KRAKÓWSenior II K - 3000:01:0301:39:00
STRZELECKI Krzysztof 5037WROCŁAWMasters M - 40 DNF01:39:03 DNF
298KOCOT Aleksandra 5060BERLINSenior II K - 3000:01:0301:39:04
299WITKOWSKA Beata 5068PAJĘCZNOSenior II K - 3000:00:3501:39:11
300MARCINIAK Anna 5013CHOCIANÓWMasters K - 4000:01:0801:39:19
301KRUK Jacek 5296CHOJNICEMasters M - 40 00:00:5701:39:30
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
302BARAŃSKI Stanisław 5123Husaria NiegosławiceNIEGOSŁAWICEMasters M - 40 00:01:1801:39:31
DUNAL Tomasz 5222Sz jak GepardGORZÓW WLKP.Senior I M - 20 DNF01:39:34 DNF
304MARCINKOWSKA Anita 5199LUBOŃSenior II K - 3000:00:1101:39:43
305KLIMEK Paweł 5162BYDGOSZCZSenior I M - 20 00:01:0801:39:49
306GROSZAK Krzysztof 5429KB Natura BiedruskoBIEDRUSKOSenior II M - 30 00:01:1701:39:53
307GRABOWSKA Edyta 5407JAWORZNOSenior II K - 3000:01:0901:39:58
308MASŁOWSKA Aleksandra 5390SOSNOWIECSenior I K - 2000:01:1001:39:58
309SROKA Łukasz 5117BIEDRUSKOMasters M - 40 00:01:1601:39:58
310BLIŹNIEWSKI Marek 5109KS Głowno w bieguGŁOWNOMasters M - 40 00:00:4901:40:01
311BLIŹNIEWSKA Kattarzyna 5108KS Głowno w bieguGŁOWNOMasters K - 4000:00:4701:40:06
312GRABOWSKA Gosia 5086EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:01:0601:40:53
313CZUBA Michał 5425LIGOTA ZAMECKASenior II M - 30 00:00:1901:40:56
314DOMAGAŁA Konrad 5223Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II M - 30 00:00:1901:40:57
315TOMCZAK Justyna 5143PUSZCZYKOWOSenior I K - 2000:00:5901:41:11
316SZCZERBAL Agnieszka 5256TKKF MPK PoznańPOZNAŃMasters K - 4000:00:1901:41:35
317ADAM Piotr 5029Wroclaw Marathon TeamŻERNIKI WROCŁAWSKIEMasters M - 40 00:00:3601:41:35
318ZGOŁA Przemysław 5268Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 00:00:2001:41:36
319WIŚNIEWSKI Marcin 5270WARSZAWASenior II M - 30 00:01:2601:41:36
320KORONKIEWICZ Adam 5323WROCŁAWMasters M - 40 00:00:3601:41:40
321GONCERZEWICZ Anna 5133Basset Rolling Team/Stare Babice BiegająKWIRYNÓWSenior II K - 3000:00:3701:41:43
322SULIKOWSKI Rafał 5328MIROSZOWICESenior I M - 20 00:01:1801:41:48
323ŚPIEWAK Radosław 5016Bohar Palety RunnersZIELONA GÓRASenior II M - 30 00:01:1201:41:50
324MICHALSKA Daria 5449Bohar Palety RunnersZIELONA GÓRA Senior II K - 3000:01:1201:41:51
325ZDYB Grzegorz 5030LEŚNIÓW WIELKIMasters M - 40 00:01:1301:41:57
326FLORCZAK Monika 5010Kobieta w BieguWROCŁAWSenior I K - 2000:01:0801:42:33
327MICHTA Bartłomiej 5153GDAŃSKSenior II M - 30 00:01:2001:42:38
328SOŁDON Katarzyna 5141ROGÓWSenior I K - 2000:01:2001:42:41
329KOBIERECKA Monika 5180KS Głowno w BieguGRODZIECMasters K - 4000:00:4801:42:57
JANKOWSKI Tom 5391Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters M - 40 DNF01:42:57 DNF
331KUŁAKOWSKI Piotr 5385CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAWeteran II M - 6000:00:4301:42:59
332KWAŚNIEWSKI Marcin 5393POLICEMasters M - 40 00:01:1401:42:59
333SZULC Edyta 5112WARSZAWAMasters K - 4000:01:1801:43:01
334SOKOŁOWSKI Artur 5289Dziady OCROTWOCKMasters M - 40 00:00:1601:43:02
335NAPIERAŁA Katarzyna 5396SUCHY LASMasters K - 4000:00:4701:43:08
336ZIELIŃSKA Mirona 5015Night Runners WrocławWROCŁAWMasters K - 4000:01:1401:43:17
337ZAROBIAK Katarzyna 5205Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters K - 4000:00:2101:43:18
338ZAROBIAK Piotr 5206Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters M - 40 00:00:2101:43:18
339CIEPLICKA Magdalena 5376Forest Gang BydgoszczBYDGOSZCZSenior I K - 2000:00:2401:43:25
340SZYMAŃSKA Asia 5192GOSTYNINMasters K - 4000:01:0101:43:36
341BARTOSIEWICZ Dorota 5337POZNAŃSenior II K - 3000:00:1101:43:37
342WAWIERNIA Dorota 5347GOSTYŃMasters K - 4000:00:1001:43:45
343MATUSIEWICZ Karolina 5252CHOTOMÓWMasters K - 4000:00:4601:43:53
344TOBERA Alicja 5258BORZECIN DUZYSenior II K - 3000:00:3401:44:00
345SKORUPSKA Ewa 5356JELENIA GÓRASenior II K - 3000:00:4701:44:06
346DUDA-RELIGA Ewelina 5287OZKBSZCZECINMasters K - 4000:00:2301:44:25
347PRZYBYLAK Michał 5345POZNAŃMasters M - 40 00:00:2301:45:51
348MZYK Fabian 5066STS BIEGATONORZESZEMasters M - 40 00:00:1001:46:01
349BARZAK Justyna 5300STRZELINSenior II K - 3000:00:4301:46:15
350SABOK- MUSZYŃSKA Katarzyna 5107STRZELINSenior II K - 3000:00:4301:46:16
351TABACZYŃSKA Monika 5048KFJWROCŁAWSenior I K - 2000:01:0501:46:42
352RAKOWSKI Damian 5049KFJWROCŁAWSenior I M - 20 00:01:0301:46:48
353KWAŚNIEWSKI Andrzej 5426KRAKÓWMasters M - 40 00:00:3101:47:12
354DROSIK-KWAŚNIEWSKA Anna 5427KRAKÓWMasters K - 4000:00:3101:47:13
355SZYSZKO Ewa 5230Markowi BiegaczeMARKISenior II K - 3000:00:2901:47:22
356SIENKIEWICZ Gabrysia 5021Ogary DoloresWARSZAWASenior I K - 2000:01:1901:47:45
357SYNOWIEC Patryk 5201DESTYLATORPOZNAŃSenior II M - 30 00:01:1001:47:48
358WYSZOMIRSKA Agnieszka 5333ŚWIDNICASenior II K - 3000:00:5601:48:01
359WYSZOMIRSKI Adam 5334ŚWIDNICASenior II M - 30 00:00:5601:48:01
360SZWARGOT Marta 5149Tarnowo Podgórne BiegaKAŹMIERZSenior II K - 3000:00:5501:48:05
361BUĆKO Karolina 5316Tarnowo Podgórne BiegaKIEKRZMasters K - 4000:00:5601:48:05
362NADOBNIK Beata 5100Tarnowo Podgórne BiegaKAŹMIERZMasters K - 4000:00:5601:48:07
363ROZMUS Katarzyna 5251LPP TeamGDAŃSKSenior II K - 3000:00:4401:48:12
364MUSIAŁ Ewa 5257STALOWA WOLAMasters K - 4000:00:4801:48:19
365ZAWORONEK Marcin 5140ŁÓDŻSenior I M - 20 00:01:1901:48:19
366KRAJEWSKA-PALUCH Ewa 5119Biegowa KuźniaDĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4000:00:3501:48:20
367PRUCHNIEWSKA Agnieszka 5234Rokietnica biegaROKIETNICAMasters K - 4000:00:2301:48:42
368GRZELCZAK Tomasz 5332PMMŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:5401:48:42
369MUCHAJER Dawid 5235CSWLądPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2201:48:44
370JASIŃSKI Paweł 5120WILCZOGÓRAMasters M - 40 00:00:1201:49:10
371LISOWSKA Kamila 5231ZABRZESenior II K - 3000:00:5001:49:13
372WOJEWODA Renata 5301WARSZAWAMasters K - 4000:01:0601:49:40
373OBSTARCZYK Andrzej 5190Zadyszka OświęcimOŚWIĘCIMWeteran II M - 6000:01:0201:49:44
374SZAŁAJSKA Monika 5026SŁUBICESenior I K - 2000:01:0101:49:47
375KNOBLOCH Ewa 5277WARSZAWAMasters K - 4000:00:1601:49:55
376STAWSKA Natalia 5172KRAKÓWSenior II K - 3000:01:1101:49:56
377PISULIŃSKA Ewa 5340KRAKÓWSenior I K - 2000:00:2101:50:02
378MATUSEWICZ Patrycja 5219ZIELONA GÓRAMasters K - 4000:00:5101:50:05
379SYK Bartosz 5271MOSINASenior II M - 30 00:01:2001:50:23
380JAWOROWICZ Tomasz 5087KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAMasters M - 40 00:00:4001:50:53
381JAWOROWICZ Dobrochna 5088KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAMasters K - 4000:00:4101:51:07
382PIETROWICZ Marek 5359LUSÓWKOWeteran I M - 50 00:00:3301:51:16
383NIEDŹWIECKA Kasia 5080ekobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:01:0701:51:36
384GARCZEWSKA-PASZKO Joanna 5019WARSZAWAMasters K - 4000:01:1801:51:46
385STASZEWSKA Sylwia 5303POTASZEMasters K - 4000:00:1501:51:53
386KOWAL Ewa 5187ZIĘBICEMasters K - 4000:00:2901:52:41
387IZDEBSKI Marek 5292Sparta ZiębiceZIĘBICEWeteran I M - 50 00:00:2901:52:43
388PIECUCH Małgorzata 5007PRZEWORSKWeteran K - 5000:01:2001:53:03
389SZYMAŃSKI Paweł 7363Muay running teamPOZNAŃSenior II M - 30 00:01:1601:53:51
390DRYMEL Piotr 5189DestylatorŚW. KATARZYNASenior II M - 30 00:01:1101:53:53
391KORTAS Slawomir 5203DestylatorWROCLAWSenior II M - 30 00:01:1101:53:54
392WIERZBICKA Natalia 5098PCH_RUNCHODZIEŻSenior II K - 3000:00:4901:54:21
KACZMAREK Agata 5124Nest TeamPOZNAŃMasters K - 40DNF01:55:10 DNF
394OSMOLA Dorota 5362Old School Trail Running StaffRZESZÓWMasters K - 4000:01:1601:55:47
395DUDARONEK Paulina 5290Husaria Race TeamSZCZECINSenior I K - 2000:00:0801:56:21
396MOSZYŃSKI Patryk 5368Husaria Race TeamSZCZECINSenior I M - 20 00:00:0801:56:22
397ZAJĄC Aga 513277CATSJÓZEFOSŁAWMasters K - 4000:00:5101:56:25
398BĄDZIUL Dorota 5001RZESZÓWSenior II K - 3000:01:1101:56:50
399KOŚCIELNIAK Dagmara 5255Czerwonak BiegaCZERWONAKMasters K - 4000:00:1701:56:56
400BAKA Elzbieta 5195WARSZAWAMasters K - 4000:01:0701:59:18
401SZULC Joanna 51761971WARSZAWAMasters K - 4000:01:0502:00:59
402WOŁOWIEC Bożena 5314GŁOWNOMasters K - 4000:00:5802:02:26
403WOŁOWIEC Marcin 5313GŁOWNOMasters M - 40 00:00:5802:02:26
404FURTACZ Anna 5229PIŁAMasters K - 4000:01:1402:04:29
405GAJGER Joanna 5078KOBYŁKASenior II K - 3000:00:5802:05:32
FURTACZ Marek 5228nie zrzeszonyPIŁAWeteran II M - 60DNF02:10:51 DNF
407PAKUŁA Grzegorz 5293WROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:16
Znaleziono 407 wynik(ów)