Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 45 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 457
Wystartowało : 407
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 398
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 22km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuB1
10km
B2
22km
    
1KOCZWARA Tomasz 5428RADOMYŚL WIELKIMasters M - 40 00:00:0300:52:4701:54:52
2MRAZEK Jan 5432Inov-8 teamPRAHASenior II M - 30 00:00:0300:53:3401:57:23
3TOMASIK Stanisław 5421Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKSenior II M - 30 00:00:1200:56:0502:00:09
4GLAPIAK Damian 5346LLKS OSOWA SIENBUCZSenior II M - 30 00:00:0200:54:0902:01:04
5ŻUCHOWSKI Daniel 5418MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0200:57:1402:05:28
6KITA Michał 5161pędzący w miejscuWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0200:57:1002:06:54
7WOLBACH Tomasz 5307Wolne ŚlimakiPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0401:03:0902:15:32
8PUCHAŁA Radosław 5383KB SobótkaSOBÓTKAMasters M - 40 00:00:0301:03:1002:19:51
9TOKARCZYK Marcin 5033NYSAMasters M - 40 00:00:0501:04:2202:21:29
10KWIATKOWSKI Michael 5041KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0401:03:2202:22:01
11ZAJĄC Robert 5183Orange PolskaZĄBKIMasters M - 40 00:00:0201:04:2702:22:35
12KWIATKOWSKA Kinga 5424Salco Garmin TeamRADKÓWSenior II K - 3000:00:0301:05:2902:22:50
13SMOLIŃSKI Marcin 5360BIEGIEM PO MARZENIA TEAMWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0601:06:5802:24:44
14NEHRING Karol 5355SULEJÓWEKSenior I M - 20 00:00:0801:05:5702:26:53
15DUDA Karol 5384PIESZYCESenior I M - 20 00:00:2401:05:4002:26:55
16KOSTASZ Mariusz 5451Senior II M - 30 00:00:0301:06:0002:28:51
17ŚRODA Michał 5164TMTeamTRZEBNICASenior II M - 30 00:00:2901:07:1902:30:16
18MIKA Andrzej 5281WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1201:08:5602:31:28
19WINIARSKA Katarzyna 5415Przemyski Klub Biegacza/Hercog Running TeamPRZEMYŚLSenior II K - 3000:00:0401:09:0202:32:10
20CIUREJ Rafał 5439OTMUCHÓW Senior I M - 20 00:00:1201:08:4602:32:41
21STĘPIEŃ Paweł 5213WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0701:09:0402:32:57
22SKURATKO Adrian 5158Ronal Polska RunWAŁBRZYCHSenior II M - 30 00:00:0401:09:0402:36:17
23KARAMON Marcin 5331OPOLEMasters M - 40 00:00:1201:12:0002:36:44
24ŁUCZYŃSKI Maciej 5357KŁODAWAMasters M - 40 00:00:1401:12:2202:37:07
25POPIEL Andrzej 5241popsmart.plKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0401:10:1502:37:47
26OLKIS Rafał 5253przebiega.plWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0301:09:0402:38:20
27SZAFRAŃSKI Jan 5404Panthers WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1501:12:0102:38:38
28HIBNER Jacek 5437Hibi Team ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0301:07:0002:38:51
29CHMIELINSKI Piotr 5244GLASGOWSenior II M - 30 00:00:4001:10:4002:38:51
30PAWŁOWSKI Marek 5348POZNAŃWeteran I M - 50 00:00:2801:10:5202:39:59
31LEWANDOWSKI Piotr 5216JELENIA GORASenior I M - 20 00:00:0701:11:5602:40:32
32KĘPSKI Robert 5286WROCŁAWMasters M - 40 00:00:2901:11:4302:42:01
33GREIVELDINGER Gilles 5381Świat Biegacza Fehlau Run TeamKÓRNIKMasters M - 40 00:00:3001:12:1802:43:00
34LISEK Andrzej 5330LisekPOZNANSenior II M - 30 00:00:4801:12:3402:44:00
35PŁONOWSKI Maciej 5127OLSZTYNSenior II M - 30 00:01:0201:13:0502:44:04
36WILK Jacek 5433WARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0601:11:4202:44:23
37JĘCEK Maciej 5182Get Advised Maciej JęcekŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:1101:13:3902:44:29
38KOTYRBA Tomasz 5155KATOWICESenior II M - 30 00:00:1001:12:1402:44:57
39WUJDA Mirosław 5121Erni RulezDĘBNOMasters M - 40 00:00:0601:12:5902:45:09
40ŁACH Seweryn 5408Biegam dla ciastekWIELICZKASenior II M - 30 00:00:1801:13:4802:45:32
41ZACHMYC Damian 5208POZNAŃSenior II M - 30 00:00:5301:13:4302:45:53
42ZAGÓRSKI Mariusz 5397Kornel TeamGOLESZÓWMasters M - 40 00:00:4201:11:2302:47:11
43WITOSŁAWSKI Maciej 5227POZNAŃSenior II M - 30 00:00:5401:15:4002:47:16
44PRZYBYŁ Piotr 5090EASY RUNNERSGOSTYŃMasters M - 40 00:00:1401:16:1602:47:33
45OLEJNIK Adam 5000RefericonWŁOCŁAWEKSenior II M - 30 00:00:0701:16:0802:47:54
46IWASZCZYSZYN Tomasz 5242WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0701:14:5602:48:35
47KOŁODZIEJ Andrzej 5023TriWawaWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2801:18:5002:49:11
48BARANOWSKI Jacek 5302JacekBiega Running TeamWARSZAWASenior II M - 30 00:00:1201:17:3202:49:33
49PASZCZAK Alicja 5454Klub Wysokogórski Warszawa KONSTANCIN-JEZIORNAWeteran K - 5000:00:0301:14:1902:49:52
50CZYCZERSKI Jacek 5188GRUPA BIEGOWA BEZ GRANICROGOŻNICAWeteran I M - 50 00:00:4501:14:2502:50:06
51NESTOROWICZ Marek 5150Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNMasters M - 40 00:00:1701:17:1302:50:23
52KACZMAREK Jędrzej 5018KP PSP MILICZKOWALEWSenior I M - 20 00:00:0601:10:1502:51:19
53BLANIK Marek 5134RADLINSenior II M - 30 00:00:3301:19:3902:51:37
54WŁOSKOWICZ Marcin 5065WĄCHOCKMasters M - 40 00:00:1001:16:2602:52:02
55BARAN Mateusz 5420Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKSenior II M - 30 00:00:3001:16:0202:52:47
56MEZYNSKI Szymon 5327Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior I M - 20 00:00:2501:18:4202:52:55
57SZUKAŁA Piotr 5005POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0601:17:3802:52:59
58ŚMIECHOWSKI Michał 5405Panthers WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1501:14:1002:53:14
59URBAŃSKI Michał 5370Flunkyball Team Lądek-ZdrójLĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:1401:17:0502:53:47
60BUJALSKI Szymon 5280WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0701:18:4102:54:15
61PAPROCKA Urszula 5419MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWSenior I K - 2000:00:2201:20:4802:54:48
62OKOŃ Kamila 5267FALSTART RUDNIKI / FITKOOPRUDNIKISenior II K - 3000:00:0501:17:2602:55:14
63OSTROWSKI Sławomir 5059Free RuNROKIETNICASenior II M - 30 00:00:3301:20:5102:55:54
64BOROWSKA-NAJDEREK Paulina 5233Free RunROKIETNICASenior II K - 3000:00:3201:20:5202:55:55
65ZAŁUBSKI Jacek 5317KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICESenior II M - 30 00:00:1701:16:5902:56:17
66ŚMIECH Daniel 5304KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICEMasters M - 40 00:00:1701:17:0102:56:18
67PIOTROWSKI Krzysztof 5154LEGNICAMasters M - 40 00:00:1301:18:5502:56:46
68BARTOSZ Marek 5272JCI Running TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:1101:21:5502:56:58
69WASIEWICZ Adam 5291trenerbiegania.plWARSZAWASenior II M - 30 00:00:4101:20:3002:56:58
70MAŚLANKA Jarosław 5400Pega RunnersKRZYWACZKAMasters M - 40 00:00:3201:16:5502:57:26
71LIPCZAK Amadeusz 5057OPOLEMasters M - 40 00:00:3301:16:2102:57:35
72KOCH Pawel 5259Pitreavie Amateur Athletics ClubDUNFERMLINEMasters M - 40 00:00:3101:09:0602:57:39
73OBRZUD Krzysztof 5166BOŻEPOLE WIELKIEMasters M - 40 00:00:3401:15:5602:57:47
74DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 5269Rokietnica BiegaMROWINOSenior II K - 3000:00:2301:22:2402:57:56
75ZIEBA Tomasz 5402JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1301:19:1202:57:57
76MALENDOWICZ Przemysław 5130ZAWONIASenior II M - 30 00:00:2801:16:0502:58:31
77DRYJA Monika 5069Obozybiegowe.plWARSZAWAMasters K - 4000:00:1401:21:5202:58:53
78MRÓZ Marcin 5377Dzikie BobryZALASEWOMasters M - 40 00:00:2601:18:4302:59:14
79KAROLCZAK Aleksander 5371Wkurw_TeamWARSZAWASenior I M - 20 00:00:4901:24:3102:59:31
80KARPOWICZ Rafal 5379WROCŁAWMasters M - 40 00:00:1401:13:0602:59:57
81OSTROUCH Tymon 5248GORZÓW WLKP.Senior II M - 30 00:01:2401:17:3002:59:58
82GŁÓD Łukasz 5318Klub Biegacza AZS UEKKRAKÓWSenior I M - 20 00:00:0901:20:3903:00:53
83DEREŃ Beata 5456TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJLĄDEK ZDRÓJ Senior I K - 2000:00:5501:24:0103:00:54
84KOTKIEWICZ Karol 5260LOTOS Runnning TeamGDAŃSKSenior II M - 30 00:00:0501:17:3803:01:02
85MAKOCKI Michal 5136SZCZECINMasters M - 40 00:01:1101:19:4403:01:14
86JURCZAK Roman 5046Gepardy i Gazele RzeszówRZEZSZÓWWeteran II M - 6000:00:0201:17:2503:01:54
87BATURO Artur 5043Marcinowice TeamMARCINOWICEMasters M - 40 00:01:0901:15:2603:02:21
88LIPINA Rafał 5409ZABRZEMasters M - 40 00:00:2201:22:2703:02:31
89SZUBIŃSKI Adam 505512 Brygada ZmechanizowanaPRZECŁAWSenior II M - 30 00:00:3201:24:0203:02:41
90KSIĄŻKIEWICZ Tomasz 5003Rusz4literyLESZNOMasters M - 40 00:01:1201:23:4603:02:41
91GARCZYŃSKI Darek 5061KATOWICEMasters M - 40 00:00:1801:21:0503:02:53
92DWORNICKI Tomasz 5434Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKMasters M - 40 00:00:1701:22:3103:02:54
93BIELECKI Robert 5004Keen on RunningBIAŁA PODLASKAWeteran I M - 50 00:00:4201:18:4703:03:04
94ŚLEZIAK Tomasz 5273TĘCZAOPOLEMasters M - 40 00:00:3601:23:1603:04:02
95KUŹMA Przemysław 5156WIELICZKAWeteran I M - 50 00:00:1501:21:3503:04:21
96ŁUKOWIAK Karol 5165MUKS SZOK BOJANOWOBOJANOWOSenior II M - 30 00:00:0301:20:4303:04:36
97FRANCZYK Robert 5375CIESZYNMasters M - 40 00:00:4301:25:4403:04:49
98FERENC-SZMUC Edyta 5232KUDOWIANKA RUNLEWIN KŁODZKISenior II K - 3000:00:2601:28:1603:05:41
99ANTKOWIAK Monika 5444MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINASenior II K - 3000:00:4201:23:5703:05:51
100GRZYBOWSKI Rafał 5341WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3401:20:3803:06:16
101WAWRZEŃ Tomasz 5191STS BIEGATON MIKOŁÓWŁAZISKA GÓRNEMasters M - 40 00:00:0901:21:2803:06:29
102DYGA Sebastian 5442MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWMasters M - 40 00:00:4601:28:0103:06:29
103ŁYSIAK Bartek 5335DĄBRÓWKASenior II M - 30 00:00:4701:23:4903:06:36
104SOBCZYŃSKA Magdalena 5173#TeamBiegiWlkpPOZNAŃSenior I K - 2000:00:3701:28:1203:07:03
105KAKOSZKA Marcin 5039ZAWADZKIESenior II M - 30 00:00:5101:20:0703:07:20
106MISZCZAK Szymon 5441KRAKÓW Senior II M - 30 00:00:5101:28:2303:07:26
107WYBRANOWSKI Sylwester 5135Dom Development Adventure TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3401:24:4703:08:28
Niesklasyfikowani
GODYŃ Jan 5412Deloitte Adventure ClubKATOWICESenior II M - 30 DNF01:21:28 DNF03:08:29 DNF
109SAŁEK Mateusz 5358Adidas Runners WarsawRADOMSenior I M - 20 00:00:0901:17:1903:09:00
110GIERADA Mateusz 5092Night Runners GliwiceGLIWICESenior I M - 20 00:00:5201:21:1903:09:08
111FUKS Michał 5186grupa fuxWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1401:24:1903:09:26
112SPRAWKA Marta 5325Kalenji by DecathlonRADOMSenior I K - 2000:00:4101:28:4103:09:32
113SMYK Kamil 5163RUMIASenior II M - 30 00:00:3501:21:0303:09:48
114BUDYCH Arkadiusz 5226Rącze LaczkiWRONKISenior II M - 30 00:00:3801:28:3703:09:49
115FIREK Rafał 5240Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:5201:30:0803:10:04
116RUTKOWSKI Maciej 5361KB Piast Międzyrzecz/ Turbo Wilki/ Ultra DiabłySULĘCINSenior I M - 20 00:00:0601:21:1103:10:16
117OSUCH Piotr 5457Nysa Biega Masters M - 40 00:01:1001:28:0303:10:30
118KACZMAREK Mirosław 5128ŚREMSenior I M - 20 00:00:3201:28:5103:10:40
119DZIUBEK Michał 5106W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 00:00:5101:27:5703:10:44
120PODWÓJCI Michał 5354DĄBRÓWKASenior II M - 30 00:00:0901:18:0903:10:57
121KORDECKI Bartłomiej 5398WCHSZTBRZESKOSenior II M - 30 00:00:5601:26:5403:11:13
122KWIKERT Adrian 5282KOBYLA GÓRASenior II M - 30 00:00:4201:26:1503:11:34
123KONSTANTY Katarzyna 5051JackiPlackiKRAKÓWMasters K - 4000:00:1001:29:0203:11:35
124WIELGAT-KOJDECKA Magdalena 5321TYCHYSenior II K - 3000:00:2501:29:1103:11:35
125ŻERKO Klaudia 5056POZNAŃSenior I K - 2000:00:1101:24:3503:11:41
126PETRYKOWSKI Karol 5111HasajTo!SZCZECINSenior II M - 30 00:00:0401:28:5803:12:06
127BŁASZKIEWICZ Bogusz 5422Dzieki Bobry/STR PoznanLUSOWOSenior II M - 30 00:00:2701:22:4303:12:15
128ŚLIWKA Arkadiusz 5146Olza CieszynDZIĘGIELÓWMasters M - 40 00:00:3201:20:3103:12:57
129KIRILENKO Aneta 5054MARKIMasters K - 4000:00:0501:19:2003:13:10
130KIRILENKO Marcin 5053MARKIMasters M - 40 00:00:0301:19:2103:13:14
131KONIK Tomasz 5014FortivaŚREMSenior II M - 30 00:00:5601:27:1803:13:15
132PASZKOWSKI Paweł 5204GDAŃSKSenior II M - 30 00:00:4301:19:0803:13:17
133KRAWCZYK Karol 5264JAWORZNOSenior II M - 30 00:00:1901:15:4103:13:39
134GACEK Michał 5083NOAWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0501:16:2403:14:39
135MAGIERECKA Agnieszka 5245GLASGOWSenior II K - 3000:00:4101:28:3503:14:39
136SKRZYPIEC Katarzyna 5431OPOLESenior II K - 3000:00:0501:24:2703:15:05
137BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 5265PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 3000:01:0001:27:4503:15:09
138SOBIERAJ Kamil 5416MKS 'Wierna' Małogoszcz-Sekcja BiegowaMAŁOGOSZCZSenior I M - 20 00:00:1101:22:3503:15:21
139WĄSACZ Arkadiusz 5275Alpak TeamRZESZÓWSenior I M - 20 00:01:1701:30:0303:15:23
140KWIATEK Agnieszka 5113ORZESZESenior I K - 2000:00:2201:29:1903:15:38
141SKAŁECKI Przemysław Skałecki 5042Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:0301:28:5503:16:03
142WNENT Bartosz 5453Siłaogra.plPROSZKOWICE Senior II M - 30 00:00:0501:20:4203:16:22
143WALKOWIAK Joanna 5445Muay Running Team POZNAŃSenior II K - 3000:00:4201:28:2603:16:44
144CUKROWSKI Marcin 5197Balluff Running TeamWROCŁAWSenior II M - 30 00:01:0301:22:0403:16:59
145IGNATOWSKA Justyna 5369caffedelmondo.plNYSASenior II K - 3000:00:0801:24:4703:17:12
146KOZŁOWSKA Iwona 5028LESZNOMasters K - 4000:00:0801:32:0103:17:24
147HOTAŁA Sylwia 5239Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior II K - 3000:00:2801:34:1703:17:36
148KORF Tomasz 5022BRZEGSenior II M - 30 00:00:4501:28:4903:17:43
149GRZESZCZYK Michał 5079EkobiegiWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3001:24:0403:17:45
150NIZAR Wioletta 5367CSC Adwenture AcademyTARNOWSKIE GÓRYMasters K - 4000:00:0701:28:5103:17:47
151KRUPIANIK Tomasz 5401WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5701:28:2803:17:58
152SMURA Rafał 5261TUREKSenior II M - 30 00:00:5901:29:0503:18:19
153CHOJNOWSKI Andrzej 5034IŁAWAWeteran I M - 50 00:00:4801:27:5003:18:32
154GAŁECKI Tomasz 5310WARSZAWAMasters M - 40 00:00:4301:27:3203:18:45
155PROSOWIECKA SMAK Katarzyna 5198BBLOPOLEMasters K - 4000:00:0601:26:4303:18:53
156BAJDAK Łukasz 5389KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:3801:30:1103:18:56
157BIERNACIK Piotr 5447LEWIN KŁODZKI Masters M - 40 00:00:2501:28:2003:19:22
158NOWIK Jagoda 5238EkobiegiWARSZAWASenior II K - 3000:01:0601:34:1703:20:14
159BODZIOCH Grzegorz 5353Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEMasters M - 40 00:00:3001:34:3103:20:49
160GAŁEK Aleksander 5168pragmatiq.plPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:2601:30:5603:20:52
161RUŚKIEWICZ Wojciech 5225Deloitte Adventure TeamSZCZECINSenior II M - 30 00:00:2901:20:4503:20:52
162BAŤA Tomáš 5363Team JeseníkyJESENÍKMasters M - 40 00:00:2701:21:3003:20:55
163DITMAROVÁ Lucie 5365Team JeseníkyJESENÍKSenior II K - 3000:00:2801:21:3203:20:56
164ŠVÁBENSKÝ Jan 5364Team JeseníkyBRNOSenior II M - 30 00:00:2701:21:3403:20:57
165KIŃCZYK Tomasz 5151Terny Jakuba-Oławski Park WodnyOŁAWASenior II M - 30 00:00:2001:26:3703:21:07
166KARDAS Piotr 5285GÓRAMasters M - 40 00:00:3601:29:1703:22:04
167MAŁKOWSKI Piotr 5169KOŚCIANWeteran II M - 6000:00:1001:25:5303:22:41
168SZCZUKA Joanna 5249Politechnika PoznańskaWIRYSenior I K - 2000:01:1301:37:2003:22:47
169LESZCZYŃSKI Paweł 5440LASY WAWERSKIEWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:4001:36:2703:23:19
170WILK Magdalena 5288Dziady OCRWARSZAWAMasters K - 4000:00:1601:26:3703:23:20
171KAPAŁKA Adrian 5076Natalia Tomasiak Górski StylMIKOŁÓWMasters M - 40 00:00:0501:31:3003:23:23
172SUSŁOWSKI Paweł 5452WROCŁAW Senior II M - 30 00:01:0201:28:4703:23:24
173IWANOWSKI Wojtek 5181Opole G.R.U.OPOLEMasters M - 40 00:01:0001:34:2203:23:30
174WOLENTARSKI Roman 5179BRZOZAWeteran I M - 50 00:01:0801:33:0603:23:36
175STĘPIEŃ Wojciech 5246Biegusiem przez życieGLIWICEMasters M - 40 00:00:5301:29:3403:23:55
176GARBOWSKA Monika 5243Biegusiem przez życieGLIWICEMasters K - 4000:00:5301:29:3303:23:56
177JANKOWIAK Krzysztof 5116MarcoKROSINKOMasters M - 40 00:00:2601:29:0903:24:05
178CIEŚLAK Krzysztof 5413ultraFAZAZIELONA GÓRASenior II M - 30 00:00:0701:29:2603:24:53
179JUNIK Łukasz 5038MKS SiechniceMARCINKOWICESenior II M - 30 00:00:2501:33:4603:25:00
180WASIEWICZ Jolanta 5395MEEWARSZAWASenior II K - 3000:00:4201:34:1303:25:08
181GŁOWACKA Renata 5009Triaktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters K - 4000:00:0601:28:2503:25:29
182GAIK Maciej 5184Biegnij Bracie ZTZBUJAKÓWMasters M - 40 00:00:1301:26:5503:25:43
183PIJANKA Mariusz 5170BBL OpoleOPOLEMasters M - 40 00:01:0901:33:0603:25:53
184BOHDANOWICZ Krystian 5366Atlas Running TeamŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0701:28:3303:25:54
185HANARZ Jacek 5315Drużyna SzpikuZIELONKIMasters M - 40 00:00:5201:34:3703:26:37
186MASZEWSKA Agata 5279WARSZAWASenior II K - 3000:00:1501:35:0003:26:49
187BASIŃSKI Hubert 5118POZNAŃMasters M - 40 00:01:1601:37:2403:27:06
188SYGIEL Andrzej 5077ŚRODA ŚLĄSKAMasters M - 40 00:00:1801:29:3503:27:21
189STOLINSKI Dominik 5085radosny chmielPOZNANMasters M - 40 00:00:5601:28:1203:27:25
190NIMSZ Kamila 5178KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICESenior II K - 3000:00:2001:28:4203:27:34
191GRĘBOWICZ Andrzej 5052KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOŁAWAMasters M - 40 00:00:1901:28:4003:28:02
192MACKIEWICZ Magdalena 5024DługobieganieSZCZECINMasters K - 4000:00:1401:35:1203:28:06
193KULA Sebastian 5084SYCÓWSenior II M - 30 00:00:4101:26:1803:28:07
194MRÓWCZYŃSKI Tomasz 5324BiegająceSARBINOWOSenior II M - 30 00:01:0101:35:4603:28:09
195TKACZ Rafał 5110HasajTo!SZCZECINSenior II M - 30 00:00:0401:28:5203:28:11
196PODJUK Juliusz 5167GOSTYŃMasters M - 40 00:00:1301:36:3303:28:48
197BŁASZCZYK Luiza 5102ŚREMSenior I K - 2000:00:0801:34:4303:28:52
198ŁOŻYŃSKI Kamil 5194KW GliwicePANIÓWKISenior II M - 30 00:00:3701:34:0603:29:01
199DEREŃ Agata 5266TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJBYSTRZYCA KŁODZKASenior I K - 2000:00:5601:35:4903:29:38
200KUPIEC Maciej 5372IWINYSenior II M - 30 00:00:3901:27:5103:29:46
201PÓŁGRABIA Dawid 5374WROCŁAWMasters M - 40 00:00:3901:27:5103:29:46
201PIOTROWSKI Michał 5373WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3901:27:5403:29:47
203TOKARCZYK Tomasz 5075DRUŻYNA SZPIKUKALISZMasters M - 40 00:01:1101:37:3103:30:14
204LEWANDOWSKI Janusz 5410TARNOWSKIE GÓRYMasters M - 40 00:00:2101:30:1103:30:50
205HOLECZEK Olimpia 5047STS Biegaton MikołówMIKOŁÓWMasters K - 4000:00:0801:30:3503:31:06
206PAWLIK Paweł Alibaba 5406CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:3901:29:0703:31:06
207KANDORA Joanna 5103Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM - MIECHOWICEMasters K - 4000:00:4401:35:2203:31:09
208SZUKAŁA Izabela 5008POZNAŃSenior II K - 3000:00:0601:34:1503:31:14
209KANDORA Piotr 5104Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMMasters M - 40 00:00:4401:35:1803:31:32
210LACHOR Katarzyna 5387MĘCINASenior I K - 2000:00:1001:29:0703:31:33
211KAMIŃSKI Paweł 5058Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:3901:29:1103:32:22
212CHODARCEWICZ Aleksandra 5209POZNAŃMasters K - 4000:00:5901:29:5703:32:24
GŁOWACKI Krzysztof 5050WIDZEW RUNNING TEAMŁÓDŹSenior II M - 30 DNF01:28:34 DNF03:32:41 DNF
214DRABIK Jacek 5283KRAKOWWeteran I M - 50 00:00:1401:31:5103:32:46
215BARAN Jędrzej 5115HasajTo!SZCZECINSenior II M - 30 00:00:0501:28:5803:32:47
216SZYSZŁOWSKI Waldemar 5131PIŁASenior II M - 30 00:01:1201:28:1103:33:02
217CHĘCIŃSKI Łukasz 5160ALEKSANDRIA IISenior II M - 30 00:00:3301:33:0703:33:14
218PASTUSZKA Mirosław 5329RUN ŁDZŁÓDŹWeteran I M - 50 00:01:0201:29:4503:33:42
219GŁÓWKA Maciej 5138KARWIANYSenior II M - 30 00:00:5401:37:2503:33:53
220MROTEK Michał 5298QUAPRO TeamKRUSZYN KRAJEŃSKIMasters M - 40 00:00:0901:29:0103:34:02
221GARBACZ Marek 5455Tulip RunnersOŁAWA Masters M - 40 00:00:4901:35:1403:34:10
222SZYMAŃSKI Piotr 5193GOSTYNINMasters M - 40 00:01:0001:37:5903:34:26
223SULIKOWSKI Rafał 5328MIROSZOWICESenior I M - 20 00:01:1801:41:4803:34:36
224PUZIO Waldemar 5438Maratończyk Dębica DĘBICA Weteran II M - 6000:01:1501:35:3103:34:54
225KOŁBUC Rafał 5074WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:1801:32:0703:35:05
226ŚWIĄTEK Agnieszka 5145GRUDZIĄDZSenior I K - 2000:00:2701:34:4903:35:23
227PURWIN Karolina 5144GRUDZIĄDZSenior I K - 2000:00:2601:34:5103:35:24
228LIS Tomasz 5308WARSZAWASenior II M - 30 00:00:5701:28:4103:35:36
229BŁASZCZYK Mariusz 5202SNG Wild DucksZGIERZSenior II M - 30 00:00:3801:30:2003:35:58
230PTAK Jarek 5423KEDZIERZYN-KOZLEMasters M - 40 00:00:2301:29:1403:36:16
231WODECKI Tomasz 5200Klub Biegaczy JYSKRADOMSKOSenior I M - 20 00:00:5201:28:1903:36:19
232POPIELA Sebastian 5350Optyk Bartkowiak TEAMLESZNOSenior II M - 30 00:00:1701:26:5303:36:27
233WOŹNIAK Paweł 5344Crossfit LesznoWSCHOWASenior II M - 30 00:00:1601:26:5503:36:29
234MYŚLIŃSKA Magdalena 5148WARSZAWASenior II K - 3000:00:0901:34:0403:36:59
235MARMUROWICZ Krystian 5036Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEMasters M - 40 00:00:4401:35:1303:37:24
236FUKS Szymon 5306McBiegaczeWARSZAWASenior II M - 30 00:00:5701:28:4303:37:35
237PAKULSKA-TOMZA Dorota 5430SUCHY LASMasters K - 4000:00:4701:36:0503:37:39
238GRZELKA Tomasz 5326Runner’s PowerŚREMMasters M - 40 00:00:2601:29:1003:37:45
239GRUNTOWSKI Mateusz 5114NIEMODLINSenior II M - 30 00:00:4101:34:1203:38:11
240SZABAT Daniel 5044WROCŁAWMasters M - 40 00:00:3701:35:3103:38:26
241JESIOŁOWSKI Robert 5126WARSZAWAMasters M - 40 00:01:1701:34:0803:39:03
242STACHOWIAK Łukasz 5388STR Poznań / Dzikie BobryPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1501:16:0003:39:28
243SKWIERCZYŃSKI Sylwester 5221ZĄBKISenior I M - 20 00:00:4601:32:1303:39:31
244SZCZĘSNA-SOBCZYK Marle 5311Biegowa KuźniaDĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4000:00:3501:37:4203:39:48
245LUDA Żaneta 5157WawrzynteamGÓRZNOSenior II K - 3000:00:2801:33:0903:39:52
246ROSZYK Magdalena 5297Drużyna SzpikuPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2001:33:2103:39:58
247GNACY Agnieszka 5122GOSTYŃSenior II K - 3000:00:1301:38:1903:40:07
248GONCERZEWICZ Anna 5133Basset Rolling Team/Stare Babice BiegająKWIRYNÓWSenior II K - 3000:00:3701:41:4303:40:10
249KLACZYŃSKI Norbert 5101ŚREMSenior I M - 20 00:00:0801:34:4103:40:25
250MRÓZ Adrian 5217UKS KUMA WAŁCZWAŁCZSenior II M - 30 00:00:2401:34:3503:40:27
251MRÓZ Agata 5218UKS KUMA WAŁCZWAŁCZSenior II K - 3000:00:2401:34:3303:40:28
252JELENIEWSKA Barbara 5125GORZÓW WLKP.Senior II K - 3000:01:1701:37:2203:40:50
253KULIG Tomasz 5386WROCŁAWMasters M - 40 00:01:1901:33:2703:40:54
254WRÓBEL Paweł 5105Mks SiechniceSIECHNICESenior II M - 30 00:00:2601:33:4603:41:06
255SUŁEK Tomek 5336WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3901:36:1603:41:15
256WITKOWSKA Beata 5068PAJĘCZNOSenior II K - 3000:00:3501:39:1103:41:25
257CUKROWSKI Andrzej 5064ZLB OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAMasters M - 40 00:00:5901:30:5903:41:30
258BEDNAREK Krzysztof 5320ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:2701:33:1203:41:43
259KĘPSKI Grzegorz 51421984WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5001:36:3403:41:43
260SAWALA Sławomir 5094Trance onlyPOZNAŃMasters M - 40 00:00:5001:34:3103:41:44
261GRABOWSKA Gosia 5086EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:01:0601:40:5303:41:45
262MORAWSKI Ryszard 5185WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3901:35:2103:41:56
263DRAJERCZAK Marlena 5417MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters K - 4000:00:4501:37:5303:41:56
264DROSZCZ Krzysztof 5002BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKSenior II M - 30 00:00:3901:33:3303:41:58
265JASICKI Krzysztof 5063TYCHYSenior II M - 30 00:00:2401:35:0403:42:02
266KRAKOWSKI Paweł 5399Góra i Czapala TeamMECHNICESenior II M - 30 00:01:0201:27:3403:42:20
267SZCZEPANIAK Grzegorz 5284BOŚWARSZAWAWeteran I M - 50 00:01:0201:35:4903:42:20
268JANKOWSKI Rafał 5436Koło BiegaKOŁOSenior II M - 30 00:00:2201:33:4803:42:24
269KOSTERA Tomasz 5095Vege RunnersWARSZAWAMasters M - 40 00:00:4301:37:4603:42:31
270KOSTERA Katarzyna 5099Vege RunnersWARSZAWAMasters K - 4000:00:4401:37:4703:42:45
271GLAPIAK-PRZYTUŁA Agnieszka 5414KĄKOLEWOMasters K - 4000:00:0301:34:4103:44:37
272PORADA Małgorzata 5224OPOLEMasters K - 4000:01:0901:38:2403:45:28
273MATUSIEWICZ Karolina 5252CHOTOMÓWMasters K - 4000:00:4601:43:5303:46:03
274SZYSZKA Marek 5159STS BIEGATONMIKOŁÓWSenior II M - 30 00:00:0901:29:3903:46:05
275STRZAŁKOWSKA Urszula 5196OPOLESenior II K - 3000:01:0801:37:0903:46:23
276SROKA Łukasz 5117BIEDRUSKOMasters M - 40 00:01:1601:39:5803:47:13
277CZYRNIA Andrzej 5220Rajsport ActiveTURAWASenior II M - 30 00:01:0001:28:2403:47:15
278OLCZYK Andrzej 5097PRZEDBÓRZWeteran I M - 50 00:01:0101:35:4703:47:15
279JUSZCZYK Paweł 5319KOTÓRZ WIELKISenior I M - 20 00:01:0001:28:2003:47:17
280GROSZAK Krzysztof 5429KB Natura BiedruskoBIEDRUSKOSenior II M - 30 00:01:1701:39:5303:47:18
281KLIMEK Arkadiusz 5450Masters M - 40 00:01:1301:37:2803:48:30
282NAPIERAŁA Katarzyna 5396SUCHY LASMasters K - 4000:00:4701:43:0803:49:00
283BOCHAN Lidia 5236PIŁAMasters K - 4000:00:3401:38:4603:49:35
284KNOFEL-LASZCZYŃSKA Agata 5081Strzeliński Klub Biegacza GranitSTRZELINMasters K - 4000:00:3701:37:4003:50:07
285GLINSKA Beata 5263AK Forca/OK KapelaZAGREBMasters K - 4000:00:1401:38:2303:50:40
286NEUMANN Jacek 5152Centrum Łąkowa 1RADKÓWWeteran I M - 50 00:01:1101:37:4603:50:53
287KUŁAKOWSKI Piotr 5385CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAWeteran II M - 6000:00:4301:42:5903:50:55
288JAWORSKI Barłomiej 5351MIKOŁÓWWeteran I M - 50 00:00:0601:29:0003:51:00
289KRUK Jacek 5296CHOJNICEMasters M - 40 00:00:5701:39:3003:51:01
290BAR Aleksandra 5305Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEMasters K - 4000:00:1101:38:3303:51:21
291BLIŹNIEWSKI Marek 5109KS Głowno w bieguGŁOWNOMasters M - 40 00:00:4901:40:0103:51:46
292PIASECKI Wojciech 5214ChampionMan TEAMCZEMPIŃMasters M - 40 00:01:0501:38:3003:51:46
293TUREK Magdalena 5177ChampionMan TeamCZEMPIŃSenior II K - 3000:01:0501:38:2903:51:59
294SOŁDON Katarzyna 5141ROGÓWSenior I K - 2000:01:2001:42:4103:52:14
295PRUSIK Tomasz 5250ŻAGAŃSenior I M - 20 00:00:2101:30:2703:52:20
296PRUSIK Paweł 5262BARANOWOSenior I M - 20 00:00:2101:30:2603:52:22
297SZCZERBAL Agnieszka 5256TKKF MPK PoznańPOZNAŃMasters K - 4000:00:1901:41:3503:52:48
298GUŹDZIOŁ Jarek 5295TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIMasters M - 40 00:00:2401:36:2503:52:51
299DRYMEL Piotr 5189DestylatorŚW. KATARZYNASenior II M - 30 00:01:1101:53:5303:52:52
300SYNOWIEC Patryk 5201DESTYLATORPOZNAŃSenior II M - 30 00:01:1001:47:4803:52:53
301ZYGMUNT Małgorzata 5139ZAWONIASenior II K - 3000:00:2901:36:2603:53:18
302MUSIAŁ Ewa 5257STALOWA WOLAMasters K - 4000:00:4801:48:1903:53:46
303MIELECKA Agnieszka 5294IDMAR RACING TEAMGĄSAWAWeteran K - 5000:00:5801:36:4603:53:47
304MARCINIAK Anna 5013CHOCIANÓWMasters K - 4000:01:0801:39:1903:53:51
305MICHTA Bartłomiej 5153GDAŃSKSenior II M - 30 00:01:2001:42:3803:54:58
306FLORCZAK Monika 5010Kobieta w BieguWROCŁAWSenior I K - 2000:01:0801:42:3303:55:04
307SZULC Edyta 5112WARSZAWAMasters K - 4000:01:1801:43:0103:55:06
308DOMAGAŁA Konrad 5223Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II M - 30 00:00:1901:40:5703:55:09
309CZUBA Michał 5425LIGOTA ZAMECKASenior II M - 30 00:00:1901:40:5603:55:11
310SKORUPSKA Ewa 5356JELENIA GÓRASenior II K - 3000:00:4701:44:0603:55:28
311CIEPLICKA Magdalena 5376Forest Gang BydgoszczBYDGOSZCZSenior I K - 2000:00:2401:43:2503:55:39
312ZAPIÓR Marek 5382ZETBYTOMWeteran I M - 50 00:00:5001:38:2303:55:43
313KLIMEK Paweł 5162BYDGOSZCZSenior I M - 20 00:01:0801:39:4903:57:10
314ŚPIEWAK Radosław 5016Bohar Palety RunnersZIELONA GÓRASenior II M - 30 00:01:1201:41:5003:58:23
315MICHALSKA Daria 5449Bohar Palety RunnersZIELONA GÓRA Senior II K - 3000:01:1201:41:5103:58:24
316PAAKKINEN Laura Paakkinen 5020KRAKÓWSenior II K - 3000:01:0301:39:0003:58:45
317KOCOT Aleksandra 5060BERLINSenior II K - 3000:01:0301:39:0403:58:46
318ZGOŁA Przemysław 5268Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 00:00:2001:41:3603:59:02
319KRAKOWSKI Sebastian 5137Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMSenior I M - 20 00:00:4801:36:5703:59:31
320NOWAK Natalia 5274Ekipa z TarnowaTARNÓWSenior II K - 3000:00:3101:37:1003:59:38
321MARCINKOWSKA Anita 5199LUBOŃSenior II K - 3000:00:1101:39:4304:00:19
322ZIELIŃSKA Mirona 5015Night Runners WrocławWROCŁAWMasters K - 4000:01:1401:43:1704:00:25
323TOMCZAK Justyna 5143PUSZCZYKOWOSenior I K - 2000:00:5901:41:1104:00:51
324KORNAŚ Marcin 5006Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:3201:36:3204:00:54
325ADAM Piotr 5029Wroclaw Marathon TeamŻERNIKI WROCŁAWSKIEMasters M - 40 00:00:3601:41:3504:01:35
326KORONKIEWICZ Adam 5323WROCŁAWMasters M - 40 00:00:3601:41:4004:01:53
327BLIŹNIEWSKA Kattarzyna 5108KS Głowno w bieguGŁOWNOMasters K - 4000:00:4701:40:0604:02:02
328SZYSZKO Ewa 5230Markowi BiegaczeMARKISenior II K - 3000:00:2901:47:2204:03:11
SERAFIŃCZUK Krzysztof 5343HexawallWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:37:57 DNF04:03:11 DNF
330KOBIERECKA Monika 5180KS Głowno w BieguGRODZIECMasters K - 4000:00:4801:42:5704:03:36
331WIŚNIEWSKI Marcin 5270WARSZAWASenior II M - 30 00:01:2601:41:3604:04:06
332SOKOŁOWSKI Artur 5289Dziady OCROTWOCKMasters M - 40 00:00:1601:43:0204:04:10
333GONCERZEWICZ Marek 5338Basset Rolling TeamKWIRYNÓWSenior II M - 30 00:00:3901:37:5504:05:06
DUNAL Tomasz 5222Sz jak GepardGORZÓW WLKP.Senior I M - 20 DNF01:39:34 DNF04:05:36 DNF
335ROZMUS Katarzyna 5251LPP TeamGDAŃSKSenior II K - 3000:00:4401:48:1204:07:16
336ZAROBIAK Katarzyna 5205Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters K - 4000:00:2101:43:1804:07:31
337ZAROBIAK Piotr 5206Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters M - 40 00:00:2101:43:1804:07:31
338ZDYB Grzegorz 5030LEŚNIÓW WIELKIMasters M - 40 00:01:1301:41:5704:09:41
339SYK Bartosz 5271MOSINASenior II M - 30 00:01:2001:50:2304:09:45
JANKOWSKI Tom 5391Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters M - 40 DNF01:42:57 DNF04:10:25 DNF
341WAWIERNIA Dorota 5347GOSTYŃMasters K - 4000:00:1001:43:4504:10:33
342SIENKIEWICZ Gabrysia 5021Ogary DoloresWARSZAWASenior I K - 2000:01:1901:47:4504:10:56
343SZYMAŃSKA Asia 5192GOSTYNINMasters K - 4000:01:0101:43:3604:11:02
344WYSZOMIRSKA Agnieszka 5333ŚWIDNICASenior II K - 3000:00:5601:48:0104:12:12
345WYSZOMIRSKI Adam 5334ŚWIDNICASenior II M - 30 00:00:5601:48:0104:12:13
346MASŁOWSKA Aleksandra 5390SOSNOWIECSenior I K - 2000:01:1001:39:5804:12:20
347GRABOWSKA Edyta 5407JAWORZNOSenior II K - 3000:01:0901:39:5804:12:21
348PRZYBYLAK Michał 5345POZNAŃMasters M - 40 00:00:2301:45:5104:12:42
349JAWOROWICZ Tomasz 5087KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAMasters M - 40 00:00:4001:50:5304:12:54
350JAWOROWICZ Dobrochna 5088KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAMasters K - 4000:00:4101:51:0704:12:55
351ZAWORONEK Marcin 5140ŁÓDŻSenior I M - 20 00:01:1901:48:1904:14:07
352TOBERA Alicja 5258BORZECIN DUZYSenior II K - 3000:00:3401:44:0004:14:13
353BOLAT Tarik 5322KRAKOWSenior I M - 20 00:00:1101:38:4504:14:20
354KWAŚNIEWSKI Andrzej 5426KRAKÓWMasters M - 40 00:00:3101:47:1204:15:07
355DROSIK-KWAŚNIEWSKA Anna 5427KRAKÓWMasters K - 4000:00:3101:47:1304:15:08
356SABOK- MUSZYŃSKA Katarzyna 5107STRZELINSenior II K - 3000:00:4301:46:1604:15:20
357BARZAK Justyna 5300STRZELINSenior II K - 3000:00:4301:46:1504:15:21
358BARTOSIEWICZ Dorota 5337POZNAŃSenior II K - 3000:00:1101:43:3704:15:40
359STAWSKA Natalia 5172KRAKÓWSenior II K - 3000:01:1101:49:5604:16:37
360NIEDŹWIECKA Kasia 5080ekobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:01:0701:51:3604:17:02
361PIETROWICZ Marek 5359LUSÓWKOWeteran I M - 50 00:00:3301:51:1604:17:12
362KNOBLOCH Ewa 5277WARSZAWAMasters K - 4000:00:1601:49:5504:19:33
363KWAŚNIEWSKI Marcin 5393POLICEMasters M - 40 00:01:1401:42:5904:19:33
364OBSTARCZYK Andrzej 5190Zadyszka OświęcimOŚWIĘCIMWeteran II M - 6000:01:0201:49:4404:20:18
365PRUCHNIEWSKA Agnieszka 5234Rokietnica biegaROKIETNICAMasters K - 4000:00:2301:48:4204:20:19
366MUCHAJER Dawid 5235CSWLądPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2201:48:4404:20:20
367NADOBNIK Beata 5100Tarnowo Podgórne BiegaKAŹMIERZMasters K - 4000:00:5601:48:0704:21:54
368SZWARGOT Marta 5149Tarnowo Podgórne BiegaKAŹMIERZSenior II K - 3000:00:5501:48:0504:22:01
369BUĆKO Karolina 5316Tarnowo Podgórne BiegaKIEKRZMasters K - 4000:00:5601:48:0504:22:09
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
370BARAŃSKI Stanisław 5123Husaria NiegosławiceNIEGOSŁAWICEMasters M - 40 00:01:1801:39:3104:22:20
371PISULIŃSKA Ewa 5340KRAKÓWSenior I K - 2000:00:2101:50:0204:23:49
372TABACZYŃSKA Monika 5048KFJWROCŁAWSenior I K - 2000:01:0501:46:4204:24:29
373WIERZBICKA Natalia 5098PCH_RUNCHODZIEŻSenior II K - 3000:00:4901:54:2104:24:30
374RAKOWSKI Damian 5049KFJWROCŁAWSenior I M - 20 00:01:0301:46:4804:24:32
375WOJEWODA Renata 5301WARSZAWAMasters K - 4000:01:0601:49:4004:24:35
376SZAŁAJSKA Monika 5026SŁUBICESenior I K - 2000:01:0101:49:4704:27:17
377LISOWSKA Kamila 5231ZABRZESenior II K - 3000:00:5001:49:1304:27:35
378BĄDZIUL Dorota 5001RZESZÓWSenior II K - 3000:01:1101:56:5004:28:24
379DUDA-RELIGA Ewelina 5287OZKBSZCZECINMasters K - 4000:00:2301:44:2504:30:00
380MZYK Fabian 5066STS BIEGATONORZESZEMasters M - 40 00:00:1001:46:0104:30:04
381MATUSEWICZ Patrycja 5219ZIELONA GÓRAMasters K - 4000:00:5101:50:0504:30:16
382PIECUCH Małgorzata 5007PRZEWORSKWeteran K - 5000:01:2001:53:0304:30:37
383STASZEWSKA Sylwia 5303POTASZEMasters K - 4000:00:1501:51:5304:32:12
384KRAJEWSKA-PALUCH Ewa 5119Biegowa KuźniaDĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4000:00:3501:48:2004:32:31
385SZYMAŃSKI Paweł 7363Muay running teamPOZNAŃSenior II M - 30 00:01:1601:53:5104:32:50
386KOWAL Ewa 5187ZIĘBICEMasters K - 4000:00:2901:52:4104:34:02
387IZDEBSKI Marek 5292Sparta ZiębiceZIĘBICEWeteran I M - 50 00:00:2901:52:4304:34:02
388KOŚCIELNIAK Dagmara 5255Czerwonak BiegaCZERWONAKMasters K - 4000:00:1701:56:5604:34:38
STRZELECKI Krzysztof 5037WROCŁAWMasters M - 40 DNF01:39:03 DNF04:35:26 DNF
390SZULC Joanna 51761971WARSZAWAMasters K - 4000:01:0502:00:5904:37:47
391OSMOLA Dorota 5362Old School Trail Running StaffRZESZÓWMasters K - 4000:01:1601:55:4704:39:07
392ZAJĄC Aga 513277CATSJÓZEFOSŁAWMasters K - 4000:00:5101:56:2504:39:50
KACZMAREK Agata 5124Nest TeamPOZNAŃMasters K - 40DNF01:55:10 DNF04:43:41 DNF
394KORTAS Slawomir 5203DestylatorWROCLAWSenior II M - 30 00:01:1101:53:5404:44:48
395GARCZEWSKA-PASZKO Joanna 5019WARSZAWAMasters K - 4000:01:1801:51:4604:45:02
396DUDARONEK Paulina 5290Husaria Race TeamSZCZECINSenior I K - 2000:00:0801:56:2104:50:52
397MOSZYŃSKI Patryk 5368Husaria Race TeamSZCZECINSenior I M - 20 00:00:0801:56:2204:50:52
398BAKA Elzbieta 5195WARSZAWAMasters K - 4000:01:0701:59:1804:51:05
399JASIŃSKI Paweł 5120WILCZOGÓRAMasters M - 40 00:00:1201:49:1004:52:35
400FURTACZ Anna 5229PIŁAMasters K - 4000:01:1402:04:2904:55:16
401GRZELCZAK Tomasz 5332PMMŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:5401:48:4204:56:54
402GAJGER Joanna 5078KOBYŁKASenior II K - 3000:00:5802:05:3204:57:14
403WOŁOWIEC Bożena 5314GŁOWNOMasters K - 4000:00:5802:02:2605:01:18
404WOŁOWIEC Marcin 5313GŁOWNOMasters M - 40 00:00:5802:02:2605:01:18
FURTACZ Marek 5228nie zrzeszonyPIŁAWeteran II M - 60DNF02:10:51 DNF05:47:53 DNF
406PAKUŁA Grzegorz 5293WROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:16
DOBOSZ Leszek 5411POZNAŃSenior II M - 30 DNF01:36:02 DNF DNF
Znaleziono 407 wynik(ów)