Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 45 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 457
Wystartowało : 407
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 398
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 33km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuB1
10km
B2
22km
A15
33km
     
1KOCZWARA Tomasz 5428RADOMYŚL WIELKIMasters M - 40 00:00:0300:52:4701:54:5202:48:23
2MRAZEK Jan 5432Inov-8 teamPRAHASenior II M - 30 00:00:0300:53:3401:57:2302:53:16
3TOMASIK Stanisław 5421Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKSenior II M - 30 00:00:1200:56:0502:00:0902:56:02
4GLAPIAK Damian 5346LLKS OSOWA SIENBUCZSenior II M - 30 00:00:0200:54:0902:01:0403:04:04
5ŻUCHOWSKI Daniel 5418MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0200:57:1402:05:2803:07:08
6KITA Michał 5161pędzący w miejscuWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0200:57:1002:06:5403:11:42
7WOLBACH Tomasz 5307Wolne ŚlimakiPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0401:03:0902:15:3203:18:30
8PUCHAŁA Radosław 5383KB SobótkaSOBÓTKAMasters M - 40 00:00:0301:03:1002:19:5103:23:24
9KWIATKOWSKA Kinga 5424Salco Garmin TeamRADKÓWSenior II K - 3000:00:0301:05:2902:22:5003:28:23
10TOKARCZYK Marcin 5033NYSAMasters M - 40 00:00:0501:04:2202:21:2903:29:19
11ZAJĄC Robert 5183Orange PolskaZĄBKIMasters M - 40 00:00:0201:04:2702:22:3503:30:18
12KWIATKOWSKI Michael 5041KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0401:03:2202:22:0103:34:11
13NEHRING Karol 5355SULEJÓWEKSenior I M - 20 00:00:0801:05:5702:26:5303:35:32
14SMOLIŃSKI Marcin 5360BIEGIEM PO MARZENIA TEAMWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0601:06:5802:24:4403:36:08
15DUDA Karol 5384PIESZYCESenior I M - 20 00:00:2401:05:4002:26:5503:36:36
16CIUREJ Rafał 5439OTMUCHÓW Senior I M - 20 00:00:1201:08:4602:32:4103:41:04
17KOSTASZ Mariusz 5451Senior II M - 30 00:00:0301:06:0002:28:5103:45:20
18WINIARSKA Katarzyna 5415Przemyski Klub Biegacza/Hercog Running TeamPRZEMYŚLSenior II K - 3000:00:0401:09:0202:32:1003:46:43
19PAWŁOWSKI Marek 5348POZNAŃWeteran I M - 50 00:00:2801:10:5202:39:5903:50:55
20ŚRODA Michał 5164TMTeamTRZEBNICASenior II M - 30 00:00:2901:07:1902:30:1603:52:59
21POPIEL Andrzej 5241popsmart.plKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0401:10:1502:37:4703:54:01
22KARAMON Marcin 5331OPOLEMasters M - 40 00:00:1201:12:0002:36:4403:54:25
23STĘPIEŃ Paweł 5213WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0701:09:0402:32:5703:56:13
24SZAFRAŃSKI Jan 5404Panthers WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1501:12:0102:38:3803:56:53
25WUJDA Mirosław 5121Erni RulezDĘBNOMasters M - 40 00:00:0601:12:5902:45:0903:56:58
26MIKA Andrzej 5281WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1201:08:5602:31:2803:57:17
27SKURATKO Adrian 5158Ronal Polska RunWAŁBRZYCHSenior II M - 30 00:00:0401:09:0402:36:1703:57:21
28KĘPSKI Robert 5286WROCŁAWMasters M - 40 00:00:2901:11:4302:42:0103:57:24
29ŁUCZYŃSKI Maciej 5357KŁODAWAMasters M - 40 00:00:1401:12:2202:37:0703:58:28
30CHMIELINSKI Piotr 5244GLASGOWSenior II M - 30 00:00:4001:10:4002:38:5104:01:11
31WILK Jacek 5433WARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0601:11:4202:44:2304:02:16
32OLEJNIK Adam 5000RefericonWŁOCŁAWEKSenior II M - 30 00:00:0701:16:0802:47:5404:02:18
33LEWANDOWSKI Piotr 5216JELENIA GORASenior I M - 20 00:00:0701:11:5602:40:3204:02:22
34ŁACH Seweryn 5408Biegam dla ciastekWIELICZKASenior II M - 30 00:00:1801:13:4802:45:3204:03:29
35HIBNER Jacek 5437Hibi Team ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:0301:07:0002:38:5104:03:33
36KOTYRBA Tomasz 5155KATOWICESenior II M - 30 00:00:1001:12:1402:44:5704:03:46
37BLANIK Marek 5134RADLINSenior II M - 30 00:00:3301:19:3902:51:3704:03:50
38GREIVELDINGER Gilles 5381Świat Biegacza Fehlau Run TeamKÓRNIKMasters M - 40 00:00:3001:12:1802:43:0004:03:57
39OLKIS Rafał 5253przebiega.plWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0301:09:0402:38:2004:05:19
40WITOSŁAWSKI Maciej 5227POZNAŃSenior II M - 30 00:00:5401:15:4002:47:1604:05:42
41PŁONOWSKI Maciej 5127OLSZTYNSenior II M - 30 00:01:0201:13:0502:44:0404:06:55
42LISEK Andrzej 5330LisekPOZNANSenior II M - 30 00:00:4801:12:3402:44:0004:06:59
43BARANOWSKI Jacek 5302JacekBiega Running TeamWARSZAWASenior II M - 30 00:00:1201:17:3202:49:3304:07:01
44KOŁODZIEJ Andrzej 5023TriWawaWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2801:18:5002:49:1104:07:50
45JĘCEK Maciej 5182Get Advised Maciej JęcekŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:1101:13:3902:44:2904:08:01
46PRZYBYŁ Piotr 5090EASY RUNNERSGOSTYŃMasters M - 40 00:00:1401:16:1602:47:3304:09:21
47NESTOROWICZ Marek 5150Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNMasters M - 40 00:00:1701:17:1302:50:2304:09:49
48ZAGÓRSKI Mariusz 5397Kornel TeamGOLESZÓWMasters M - 40 00:00:4201:11:2302:47:1104:09:53
49PAPROCKA Urszula 5419MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWSenior I K - 2000:00:2201:20:4802:54:4804:10:41
50MEZYNSKI Szymon 5327Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior I M - 20 00:00:2501:18:4202:52:5504:10:52
51PASZCZAK Alicja 5454Klub Wysokogórski Warszawa KONSTANCIN-JEZIORNAWeteran K - 5000:00:0301:14:1902:49:5204:11:00
52IWASZCZYSZYN Tomasz 5242WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0701:14:5602:48:3504:11:17
53BARTOSZ Marek 5272JCI Running TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:1101:21:5502:56:5804:13:32
54SZUKAŁA Piotr 5005POZNAŃSenior II M - 30 00:00:0601:17:3802:52:5904:15:57
55BUJALSKI Szymon 5280WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0701:18:4102:54:1504:16:59
56BARAN Mateusz 5420Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKSenior II M - 30 00:00:3001:16:0202:52:4704:17:04
57DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 5269Rokietnica BiegaMROWINOSenior II K - 3000:00:2301:22:2402:57:5604:20:21
58WŁOSKOWICZ Marcin 5065WĄCHOCKMasters M - 40 00:00:1001:16:2602:52:0204:20:23
59ŚMIECHOWSKI Michał 5405Panthers WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1501:14:1002:53:1404:20:49
60URBAŃSKI Michał 5370Flunkyball Team Lądek-ZdrójLĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:1401:17:0502:53:4704:20:51
61ZACHMYC Damian 5208POZNAŃSenior II M - 30 00:00:5301:13:4302:45:5304:22:06
62ZAŁUBSKI Jacek 5317KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICESenior II M - 30 00:00:1701:16:5902:56:1704:22:39
63ZIEBA Tomasz 5402JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1301:19:1202:57:5704:22:43
64DWORNICKI Tomasz 5434Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKMasters M - 40 00:00:1701:22:3103:02:5404:22:43
65ŚMIECH Daniel 5304KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICEMasters M - 40 00:00:1701:17:0102:56:1804:22:55
66DEREŃ Beata 5456TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJLĄDEK ZDRÓJ Senior I K - 2000:00:5501:24:0103:00:5404:23:27
67MALENDOWICZ Przemysław 5130ZAWONIASenior II M - 30 00:00:2801:16:0502:58:3104:23:37
68DRYJA Monika 5069Obozybiegowe.plWARSZAWAMasters K - 4000:00:1401:21:5202:58:5304:23:39
69PIOTROWSKI Krzysztof 5154LEGNICAMasters M - 40 00:00:1301:18:5502:56:4604:24:04
70OKOŃ Kamila 5267FALSTART RUDNIKI / FITKOOPRUDNIKISenior II K - 3000:00:0501:17:2602:55:1404:24:08
71KACZMAREK Jędrzej 5018KP PSP MILICZKOWALEWSenior I M - 20 00:00:0601:10:1502:51:1904:24:10
72BOROWSKA-NAJDEREK Paulina 5233Free RunROKIETNICASenior II K - 3000:00:3201:20:5202:55:5504:26:46
73OSTROWSKI Sławomir 5059Free RuNROKIETNICASenior II M - 30 00:00:3301:20:5102:55:5404:26:47
74FRANCZYK Robert 5375CIESZYNMasters M - 40 00:00:4301:25:4403:04:4904:26:52
75LIPCZAK Amadeusz 5057OPOLEMasters M - 40 00:00:3301:16:2102:57:3504:26:53
76FERENC-SZMUC Edyta 5232KUDOWIANKA RUNLEWIN KŁODZKISenior II K - 3000:00:2601:28:1603:05:4104:27:02
77WAWRZEŃ Tomasz 5191STS BIEGATON MIKOŁÓWŁAZISKA GÓRNEMasters M - 40 00:00:0901:21:2803:06:2904:30:23
78CZYCZERSKI Jacek 5188GRUPA BIEGOWA BEZ GRANICROGOŻNICAWeteran I M - 50 00:00:4501:14:2502:50:0604:30:51
79ŚLEZIAK Tomasz 5273TĘCZAOPOLEMasters M - 40 00:00:3601:23:1603:04:0204:31:04
80KAROLCZAK Aleksander 5371Wkurw_TeamWARSZAWASenior I M - 20 00:00:4901:24:3102:59:3104:31:16
81BATURO Artur 5043Marcinowice TeamMARCINOWICEMasters M - 40 00:01:0901:15:2603:02:2104:31:40
82SOBCZYŃSKA Magdalena 5173#TeamBiegiWlkpPOZNAŃSenior I K - 2000:00:3701:28:1203:07:0304:31:42
83OBRZUD Krzysztof 5166BOŻEPOLE WIELKIEMasters M - 40 00:00:3401:15:5602:57:4704:31:52
84KOCH Pawel 5259Pitreavie Amateur Athletics ClubDUNFERMLINEMasters M - 40 00:00:3101:09:0602:57:3904:32:10
85KOTKIEWICZ Karol 5260LOTOS Runnning TeamGDAŃSKSenior II M - 30 00:00:0501:17:3803:01:0204:32:21
86DYGA Sebastian 5442MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWMasters M - 40 00:00:4601:28:0103:06:2904:33:07
87LIPINA Rafał 5409ZABRZEMasters M - 40 00:00:2201:22:2703:02:3104:33:29
88GŁÓD Łukasz 5318Klub Biegacza AZS UEKKRAKÓWSenior I M - 20 00:00:0901:20:3903:00:5304:33:33
89MRÓZ Marcin 5377Dzikie BobryZALASEWOMasters M - 40 00:00:2601:18:4302:59:1404:36:56
90OSUCH Piotr 5457Nysa Biega Masters M - 40 00:01:1001:28:0303:10:3004:37:03
91MAŚLANKA Jarosław 5400Pega RunnersKRZYWACZKAMasters M - 40 00:00:3201:16:5502:57:2604:37:04
92KARPOWICZ Rafal 5379WROCŁAWMasters M - 40 00:00:1401:13:0602:59:5704:37:24
93FUKS Michał 5186grupa fuxWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1401:24:1903:09:2604:37:25
94MISZCZAK Szymon 5441KRAKÓW Senior II M - 30 00:00:5101:28:2303:07:2604:37:26
95KUŹMA Przemysław 5156WIELICZKAWeteran I M - 50 00:00:1501:21:3503:04:2104:37:57
96MAKOCKI Michal 5136SZCZECINMasters M - 40 00:01:1101:19:4403:01:1404:38:46
97ANTKOWIAK Monika 5444MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINASenior II K - 3000:00:4201:23:5703:05:5104:39:06
98BŁASZKIEWICZ Bogusz 5422Dzieki Bobry/STR PoznanLUSOWOSenior II M - 30 00:00:2701:22:4303:12:1504:39:11
99ŁUKOWIAK Karol 5165MUKS SZOK BOJANOWOBOJANOWOSenior II M - 30 00:00:0301:20:4303:04:3604:40:10
100KWIKERT Adrian 5282KOBYLA GÓRASenior II M - 30 00:00:4201:26:1503:11:3404:40:24
101BIELECKI Robert 5004Keen on RunningBIAŁA PODLASKAWeteran I M - 50 00:00:4201:18:4703:03:0404:40:28
102SZUBIŃSKI Adam 505512 Brygada ZmechanizowanaPRZECŁAWSenior II M - 30 00:00:3201:24:0203:02:4104:40:36
103WIELGAT-KOJDECKA Magdalena 5321TYCHYSenior II K - 3000:00:2501:29:1103:11:3504:40:51
104ŻERKO Klaudia 5056POZNAŃSenior I K - 2000:00:1101:24:3503:11:4104:41:04
105FIREK Rafał 5240Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:5201:30:0803:10:0404:41:06
106JURCZAK Roman 5046Gepardy i Gazele RzeszówRZEZSZÓWWeteran II M - 6000:00:0201:17:2503:01:5404:41:24
107KONSTANTY Katarzyna 5051JackiPlackiKRAKÓWMasters K - 4000:00:1001:29:0203:11:3504:42:04
108GARCZYŃSKI Darek 5061KATOWICEMasters M - 40 00:00:1801:21:0503:02:5304:42:15
109BOHDANOWICZ Krystian 5366Atlas Running TeamŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0701:28:3303:25:5404:42:20
110KIRILENKO Marcin 5053MARKIMasters M - 40 00:00:0301:19:2103:13:1404:42:24
111KSIĄŻKIEWICZ Tomasz 5003Rusz4literyLESZNOMasters M - 40 00:01:1201:23:4603:02:4104:43:06
112ŁYSIAK Bartek 5335DĄBRÓWKASenior II M - 30 00:00:4701:23:4903:06:3604:43:18
113WALKOWIAK Joanna 5445Muay Running Team POZNAŃSenior II K - 3000:00:4201:28:2603:16:4404:43:33
114JUNIK Łukasz 5038MKS SiechniceMARCINKOWICESenior II M - 30 00:00:2501:33:4603:25:0004:43:58
115WYBRANOWSKI Sylwester 5135Dom Development Adventure TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3401:24:4703:08:2804:44:26
116WĄSACZ Arkadiusz 5275Alpak TeamRZESZÓWSenior I M - 20 00:01:1701:30:0303:15:2304:44:34
117BUDYCH Arkadiusz 5226Rącze LaczkiWRONKISenior II M - 30 00:00:3801:28:3703:09:4904:44:41
118HOTAŁA Sylwia 5239Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior II K - 3000:00:2801:34:1703:17:3604:46:42
119NIZAR Wioletta 5367CSC Adwenture AcademyTARNOWSKIE GÓRYMasters K - 4000:00:0701:28:5103:17:4704:47:08
120MAGIERECKA Agnieszka 5245GLASGOWSenior II K - 3000:00:4101:28:3503:14:3904:47:20
121GIERADA Mateusz 5092Night Runners GliwiceGLIWICESenior I M - 20 00:00:5201:21:1903:09:0804:47:26
122KWIATEK Agnieszka 5113ORZESZESenior I K - 2000:00:2201:29:1903:15:3804:47:53
123KONIK Tomasz 5014FortivaŚREMSenior II M - 30 00:00:5601:27:1803:13:1504:47:53
124SKAŁECKI Przemysław Skałecki 5042Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:0301:28:5503:16:0304:47:57
125KOZŁOWSKA Iwona 5028LESZNOMasters K - 4000:00:0801:32:0103:17:2404:47:59
126OSTROUCH Tymon 5248GORZÓW WLKP.Senior II M - 30 00:01:2401:17:3002:59:5804:48:58
127BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 5265PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 3000:01:0001:27:4503:15:0904:49:56
128DZIUBEK Michał 5106W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 00:00:5101:27:5703:10:4404:50:34
129IGNATOWSKA Justyna 5369caffedelmondo.plNYSASenior II K - 3000:00:0801:24:4703:17:1204:50:39
130KAKOSZKA Marcin 5039ZAWADZKIESenior II M - 30 00:00:5101:20:0703:07:2004:50:47
131KORF Tomasz 5022BRZEGSenior II M - 30 00:00:4501:28:4903:17:4304:50:57
132PROSOWIECKA SMAK Katarzyna 5198BBLOPOLEMasters K - 4000:00:0601:26:4303:18:5304:51:33
133SPRAWKA Marta 5325Kalenji by DecathlonRADOMSenior I K - 2000:00:4101:28:4103:09:3204:51:51
134BODZIOCH Grzegorz 5353Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEMasters M - 40 00:00:3001:34:3103:20:4904:52:11
135KACZMAREK Mirosław 5128ŚREMSenior I M - 20 00:00:3201:28:5103:10:4004:52:17
136SMYK Kamil 5163RUMIASenior II M - 30 00:00:3501:21:0303:09:4804:52:20
Niesklasyfikowani
GODYŃ Jan 5412Deloitte Adventure ClubKATOWICESenior II M - 30 DNF01:21:28 DNF03:08:29 DNF04:53:34 DNF
138BAJDAK Łukasz 5389KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:3801:30:1103:18:5604:53:38
139GRZYBOWSKI Rafał 5341WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3401:20:3803:06:1604:53:40
140KRUPIANIK Tomasz 5401WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5701:28:2803:17:5804:54:00
141SKRZYPIEC Katarzyna 5431OPOLESenior II K - 3000:00:0501:24:2703:15:0504:54:02
142GAŁEK Aleksander 5168pragmatiq.plPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:2601:30:5603:20:5204:54:05
143WNENT Bartosz 5453Siłaogra.plPROSZKOWICE Senior II M - 30 00:00:0501:20:4203:16:2204:54:22
144SZCZUKA Joanna 5249Politechnika PoznańskaWIRYSenior I K - 2000:01:1301:37:2003:22:4704:54:25
145LESZCZYŃSKI Paweł 5440LASY WAWERSKIEWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:4001:36:2703:23:1904:55:11
146STĘPIEŃ Wojciech 5246Biegusiem przez życieGLIWICEMasters M - 40 00:00:5301:29:3403:23:5504:55:13
147GARBOWSKA Monika 5243Biegusiem przez życieGLIWICEMasters K - 4000:00:5301:29:3303:23:5604:55:18
148CUKROWSKI Marcin 5197Balluff Running TeamWROCŁAWSenior II M - 30 00:01:0301:22:0403:16:5904:55:26
149PETRYKOWSKI Karol 5111HasajTo!SZCZECINSenior II M - 30 00:00:0401:28:5803:12:0604:55:40
150GAŁECKI Tomasz 5310WARSZAWAMasters M - 40 00:00:4301:27:3203:18:4504:56:14
151KAPAŁKA Adrian 5076Natalia Tomasiak Górski StylMIKOŁÓWMasters M - 40 00:00:0501:31:3003:23:2304:56:27
152GRZESZCZYK Michał 5079EkobiegiWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3001:24:0403:17:4504:56:45
153GŁOWACKA Renata 5009Triaktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters K - 4000:00:0601:28:2503:25:2904:57:12
154WASIEWICZ Jolanta 5395MEEWARSZAWASenior II K - 3000:00:4201:34:1303:25:0804:57:52
154WASIEWICZ Adam 5291trenerbiegania.plWARSZAWASenior II M - 30 00:00:4101:20:3002:56:5804:57:55
156KORDECKI Bartłomiej 5398WCHSZTBRZESKOSenior II M - 30 00:00:5601:26:5403:11:1304:58:15
157WILK Magdalena 5288Dziady OCRWARSZAWAMasters K - 4000:00:1601:26:3703:23:2004:58:24
158BIERNACIK Piotr 5447LEWIN KŁODZKI Masters M - 40 00:00:2501:28:2003:19:2204:58:52
159RUŚKIEWICZ Wojciech 5225Deloitte Adventure TeamSZCZECINSenior II M - 30 00:00:2901:20:4503:20:5204:58:55
160KIŃCZYK Tomasz 5151Terny Jakuba-Oławski Park WodnyOŁAWASenior II M - 30 00:00:2001:26:3703:21:0704:59:09
161GACEK Michał 5083NOAWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0501:16:2403:14:3904:59:12
162CIEŚLAK Krzysztof 5413ultraFAZAZIELONA GÓRASenior II M - 30 00:00:0701:29:2603:24:5304:59:17
163CHOJNOWSKI Andrzej 5034IŁAWAWeteran I M - 50 00:00:4801:27:5003:18:3204:59:31
164HANARZ Jacek 5315Drużyna SzpikuZIELONKIMasters M - 40 00:00:5201:34:3703:26:3705:00:01
165WOLENTARSKI Roman 5179BRZOZAWeteran I M - 50 00:01:0801:33:0603:23:3605:00:27
166JANKOWIAK Krzysztof 5116MarcoKROSINKOMasters M - 40 00:00:2601:29:0903:24:0505:00:34
167IWANOWSKI Wojtek 5181Opole G.R.U.OPOLEMasters M - 40 00:01:0001:34:2203:23:3005:00:38
168SAŁEK Mateusz 5358Adidas Runners WarsawRADOMSenior I M - 20 00:00:0901:17:1903:09:0005:00:49
169ŠVÁBENSKÝ Jan 5364Team JeseníkyBRNOSenior II M - 30 00:00:2701:21:3403:20:5705:00:50
170NOWIK Jagoda 5238EkobiegiWARSZAWASenior II K - 3000:01:0601:34:1703:20:1405:00:52
171DITMAROVÁ Lucie 5365Team JeseníkyJESENÍKSenior II K - 3000:00:2801:21:3203:20:5605:01:20
172ŚLIWKA Arkadiusz 5146Olza CieszynDZIĘGIELÓWMasters M - 40 00:00:3201:20:3103:12:5705:01:24
173BAŤA Tomáš 5363Team JeseníkyJESENÍKMasters M - 40 00:00:2701:21:3003:20:5505:01:26
174PIJANKA Mariusz 5170BBL OpoleOPOLEMasters M - 40 00:01:0901:33:0603:25:5305:02:36
175KRAWCZYK Karol 5264JAWORZNOSenior II M - 30 00:00:1901:15:4103:13:3905:02:48
176PODWÓJCI Michał 5354DĄBRÓWKASenior II M - 30 00:00:0901:18:0903:10:5705:03:22
177RUTKOWSKI Maciej 5361KB Piast Międzyrzecz/ Turbo Wilki/ Ultra DiabłySULĘCINSenior I M - 20 00:00:0601:21:1103:10:1605:03:24
178SYGIEL Andrzej 5077ŚRODA ŚLĄSKAMasters M - 40 00:00:1801:29:3503:27:2105:03:25
179BŁASZCZYK Luiza 5102ŚREMSenior I K - 2000:00:0801:34:4303:28:5205:03:34
180MASZEWSKA Agata 5279WARSZAWASenior II K - 3000:00:1501:35:0003:26:4905:03:55
181HOLECZEK Olimpia 5047STS Biegaton MikołówMIKOŁÓWMasters K - 4000:00:0801:30:3503:31:0605:05:22
182BASIŃSKI Hubert 5118POZNAŃMasters M - 40 00:01:1601:37:2403:27:0605:05:39
183SULIKOWSKI Rafał 5328MIROSZOWICESenior I M - 20 00:01:1801:41:4803:34:3605:05:43
184CHODARCEWICZ Aleksandra 5209POZNAŃMasters K - 4000:00:5901:29:5703:32:2405:05:57
185SMURA Rafał 5261TUREKSenior II M - 30 00:00:5901:29:0503:18:1905:06:03
186LEWANDOWSKI Janusz 5410TARNOWSKIE GÓRYMasters M - 40 00:00:2101:30:1103:30:5005:06:29
187SOBIERAJ Kamil 5416MKS 'Wierna' Małogoszcz-Sekcja BiegowaMAŁOGOSZCZSenior I M - 20 00:00:1101:22:3503:15:2105:06:53
188PAWLIK Paweł Alibaba 5406CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:3901:29:0703:31:0605:07:26
189SZYMAŃSKI Piotr 5193GOSTYNINMasters M - 40 00:01:0001:37:5903:34:2605:07:46
190TOKARCZYK Tomasz 5075DRUŻYNA SZPIKUKALISZMasters M - 40 00:01:1101:37:3103:30:1405:08:08
191DRABIK Jacek 5283KRAKOWWeteran I M - 50 00:00:1401:31:5103:32:4605:08:22
192SUSŁOWSKI Paweł 5452WROCŁAW Senior II M - 30 00:01:0201:28:4703:23:2405:09:04
193MACKIEWICZ Magdalena 5024DługobieganieSZCZECINMasters K - 4000:00:1401:35:1203:28:0605:09:39
194ŁOŻYŃSKI Kamil 5194KW GliwicePANIÓWKISenior II M - 30 00:00:3701:34:0603:29:0105:09:44
195KARDAS Piotr 5285GÓRAMasters M - 40 00:00:3601:29:1703:22:0405:10:03
196KANDORA Piotr 5104Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMMasters M - 40 00:00:4401:35:1803:31:3205:10:05
197KANDORA Joanna 5103Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM - MIECHOWICEMasters K - 4000:00:4401:35:2203:31:0905:10:06
198LIS Tomasz 5308WARSZAWASenior II M - 30 00:00:5701:28:4103:35:3605:10:27
199DEREŃ Agata 5266TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJBYSTRZYCA KŁODZKASenior I K - 2000:00:5601:35:4903:29:3805:10:33
200CZYRNIA Andrzej 5220Rajsport ActiveTURAWASenior II M - 30 00:01:0001:28:2403:47:1505:11:14
201STACHOWIAK Łukasz 5388STR Poznań / Dzikie BobryPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1501:16:0003:39:2805:11:44
202STOLINSKI Dominik 5085radosny chmielPOZNANMasters M - 40 00:00:5601:28:1203:27:2505:12:06
203GONCERZEWICZ Anna 5133Basset Rolling Team/Stare Babice BiegająKWIRYNÓWSenior II K - 3000:00:3701:41:4303:40:1005:12:14
204NIMSZ Kamila 5178KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICESenior II K - 3000:00:2001:28:4203:27:3405:12:21
205GŁÓWKA Maciej 5138KARWIANYSenior II M - 30 00:00:5401:37:2503:33:5305:12:59
206SZYSZŁOWSKI Waldemar 5131PIŁASenior II M - 30 00:01:1201:28:1103:33:0205:13:12
207MAŁKOWSKI Piotr 5169KOŚCIANWeteran II M - 6000:00:1001:25:5303:22:4105:13:46
208PURWIN Karolina 5144GRUDZIĄDZSenior I K - 2000:00:2601:34:5103:35:2405:13:55
209ŚWIĄTEK Agnieszka 5145GRUDZIĄDZSenior I K - 2000:00:2701:34:4903:35:2305:13:55
210PODJUK Juliusz 5167GOSTYŃMasters M - 40 00:00:1301:36:3303:28:4805:14:08
211LACHOR Katarzyna 5387MĘCINASenior I K - 2000:00:1001:29:0703:31:3305:14:10
212PASTUSZKA Mirosław 5329RUN ŁDZŁÓDŹWeteran I M - 50 00:01:0201:29:4503:33:4205:16:00
213SZUKAŁA Izabela 5008POZNAŃSenior II K - 3000:00:0601:34:1503:31:1405:16:05
214PIOTROWSKI Michał 5373WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3901:27:5403:29:4705:16:55
214PÓŁGRABIA Dawid 5374WROCŁAWMasters M - 40 00:00:3901:27:5103:29:4605:16:58
216GRĘBOWICZ Andrzej 5052KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOŁAWAMasters M - 40 00:00:1901:28:4003:28:0205:17:05
217BEDNAREK Krzysztof 5320ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:2701:33:1203:41:4305:17:21
218KOŁBUC Rafał 5074WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:1801:32:0703:35:0505:17:37
219MRÓWCZYŃSKI Tomasz 5324BiegająceSARBINOWOSenior II M - 30 00:01:0101:35:4603:28:0905:18:09
220WRÓBEL Paweł 5105Mks SiechniceSIECHNICESenior II M - 30 00:00:2601:33:4603:41:0605:18:36
221POPIELA Sebastian 5350Optyk Bartkowiak TEAMLESZNOSenior II M - 30 00:00:1701:26:5303:36:2705:19:18
222WOŹNIAK Paweł 5344Crossfit LesznoWSCHOWASenior II M - 30 00:00:1601:26:5503:36:2905:19:21
223KOSTERA Katarzyna 5099Vege RunnersWARSZAWAMasters K - 4000:00:4401:37:4703:42:4505:19:22
224LUDA Żaneta 5157WawrzynteamGÓRZNOSenior II K - 3000:00:2801:33:0903:39:5205:19:47
225ROSZYK Magdalena 5297Drużyna SzpikuPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2001:33:2103:39:5805:19:48
226GNACY Agnieszka 5122GOSTYŃSenior II K - 3000:00:1301:38:1903:40:0705:19:56
227PAKULSKA-TOMZA Dorota 5430SUCHY LASMasters K - 4000:00:4701:36:0503:37:3905:20:06
228TKACZ Rafał 5110HasajTo!SZCZECINSenior II M - 30 00:00:0401:28:5203:28:1105:20:18
229KAMIŃSKI Paweł 5058Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICAMasters M - 40 00:00:3901:29:1103:32:2205:20:27
230GRABOWSKA Gosia 5086EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:01:0601:40:5303:41:4505:20:29
231PTAK Jarek 5423KEDZIERZYN-KOZLEMasters M - 40 00:00:2301:29:1403:36:1605:20:39
232MRÓZ Agata 5218UKS KUMA WAŁCZWAŁCZSenior II K - 3000:00:2401:34:3303:40:2805:20:47
233SZABAT Daniel 5044WROCŁAWMasters M - 40 00:00:3701:35:3103:38:2605:20:50
234MRÓZ Adrian 5217UKS KUMA WAŁCZWAŁCZSenior II M - 30 00:00:2401:34:3503:40:2705:20:55
235DRAJERCZAK Marlena 5417MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters K - 4000:00:4501:37:5303:41:5605:21:02
236KOSTERA Tomasz 5095Vege RunnersWARSZAWAMasters M - 40 00:00:4301:37:4603:42:3105:21:05
237CHĘCIŃSKI Łukasz 5160ALEKSANDRIA IISenior II M - 30 00:00:3301:33:0703:33:1405:21:24
238BARAN Jędrzej 5115HasajTo!SZCZECINSenior II M - 30 00:00:0501:28:5803:32:4705:21:36
239JASICKI Krzysztof 5063TYCHYSenior II M - 30 00:00:2401:35:0403:42:0205:21:41
240MROTEK Michał 5298QUAPRO TeamKRUSZYN KRAJEŃSKIMasters M - 40 00:00:0901:29:0103:34:0205:21:47
241PUZIO Waldemar 5438Maratończyk Dębica DĘBICA Weteran II M - 6000:01:1501:35:3103:34:5405:22:23
242PASZKOWSKI Paweł 5204GDAŃSKSenior II M - 30 00:00:4301:19:0803:13:1705:22:43
243GARBACZ Marek 5455Tulip RunnersOŁAWA Masters M - 40 00:00:4901:35:1403:34:1005:23:55
244JELENIEWSKA Barbara 5125GORZÓW WLKP.Senior II K - 3000:01:1701:37:2203:40:5005:24:15
245MARMUROWICZ Krystian 5036Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEMasters M - 40 00:00:4401:35:1303:37:2405:25:05
246JANKOWSKI Rafał 5436Koło BiegaKOŁOSenior II M - 30 00:00:2201:33:4803:42:2405:25:59
247WODECKI Tomasz 5200Klub Biegaczy JYSKRADOMSKOSenior I M - 20 00:00:5201:28:1903:36:1905:27:30
248BŁASZCZYK Mariusz 5202SNG Wild DucksZGIERZSenior II M - 30 00:00:3801:30:2003:35:5805:27:38
249KĘPSKI Grzegorz 51421984WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5001:36:3403:41:4305:27:43
250PORADA Małgorzata 5224OPOLEMasters K - 4000:01:0901:38:2403:45:2805:28:15
251MYŚLIŃSKA Magdalena 5148WARSZAWASenior II K - 3000:00:0901:34:0403:36:5905:28:21
252SUŁEK Tomek 5336WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3901:36:1603:41:1505:28:22
253GAIK Maciej 5184Biegnij Bracie ZTZBUJAKÓWMasters M - 40 00:00:1301:26:5503:25:4305:28:45
254GRUNTOWSKI Mateusz 5114NIEMODLINSenior II M - 30 00:00:4101:34:1203:38:1105:28:56
255CUKROWSKI Andrzej 5064ZLB OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAMasters M - 40 00:00:5901:30:5903:41:3005:29:08
256NAPIERAŁA Katarzyna 5396SUCHY LASMasters K - 4000:00:4701:43:0803:49:0005:29:12
257SZCZĘSNA-SOBCZYK Marle 5311Biegowa KuźniaDĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4000:00:3501:37:4203:39:4805:29:35
258SZYSZKA Marek 5159STS BIEGATONMIKOŁÓWSenior II M - 30 00:00:0901:29:3903:46:0505:29:46
259STRZAŁKOWSKA Urszula 5196OPOLESenior II K - 3000:01:0801:37:0903:46:2305:30:51
260WITKOWSKA Beata 5068PAJĘCZNOSenior II K - 3000:00:3501:39:1103:41:2505:31:17
261MORAWSKI Ryszard 5185WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3901:35:2103:41:5605:31:49
262OLCZYK Andrzej 5097PRZEDBÓRZWeteran I M - 50 00:01:0101:35:4703:47:1505:31:57
263PRUSIK Tomasz 5250ŻAGAŃSenior I M - 20 00:00:2101:30:2703:52:2005:32:08
264PRUSIK Paweł 5262BARANOWOSenior I M - 20 00:00:2101:30:2603:52:2205:32:08
265PAKUŁA Grzegorz 5293WROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:1605:32:19
266KRAKOWSKI Paweł 5399Góra i Czapala TeamMECHNICESenior II M - 30 00:01:0201:27:3403:42:2005:32:27
267FUKS Szymon 5306McBiegaczeWARSZAWASenior II M - 30 00:00:5701:28:4303:37:3505:33:07
268SAWALA Sławomir 5094Trance onlyPOZNAŃMasters M - 40 00:00:5001:34:3103:41:4405:35:14
269JESIOŁOWSKI Robert 5126WARSZAWAMasters M - 40 00:01:1701:34:0803:39:0305:35:55
270SKWIERCZYŃSKI Sylwester 5221ZĄBKISenior I M - 20 00:00:4601:32:1303:39:3105:36:15
271TUREK Magdalena 5177ChampionMan TeamCZEMPIŃSenior II K - 3000:01:0501:38:2903:51:5905:36:21
272PIASECKI Wojciech 5214ChampionMan TEAMCZEMPIŃMasters M - 40 00:01:0501:38:3003:51:4605:36:22
273GRZELKA Tomasz 5326Runner’s PowerŚREMMasters M - 40 00:00:2601:29:1003:37:4505:36:26
274MIELECKA Agnieszka 5294IDMAR RACING TEAMGĄSAWAWeteran K - 5000:00:5801:36:4603:53:4705:36:26
275SZULC Edyta 5112WARSZAWAMasters K - 4000:01:1801:43:0103:55:0605:36:26
276DROSZCZ Krzysztof 5002BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKSenior II M - 30 00:00:3901:33:3303:41:5805:36:42
277KNOFEL-LASZCZYŃSKA Agata 5081Strzeliński Klub Biegacza GranitSTRZELINMasters K - 4000:00:3701:37:4003:50:0705:36:45
278BOCHAN Lidia 5236PIŁAMasters K - 4000:00:3401:38:4603:49:3505:36:46
279KULA Sebastian 5084SYCÓWSenior II M - 30 00:00:4101:26:1803:28:0705:36:52
280BAR Aleksandra 5305Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEMasters K - 4000:00:1101:38:3303:51:2105:37:27
281SOŁDON Katarzyna 5141ROGÓWSenior I K - 2000:01:2001:42:4103:52:1405:38:33
282MARCINIAK Anna 5013CHOCIANÓWMasters K - 4000:01:0801:39:1903:53:5105:38:52
283KRUK Jacek 5296CHOJNICEMasters M - 40 00:00:5701:39:3003:51:0105:38:58
284GROSZAK Krzysztof 5429KB Natura BiedruskoBIEDRUSKOSenior II M - 30 00:01:1701:39:5303:47:1805:39:11
285SROKA Łukasz 5117BIEDRUSKOMasters M - 40 00:01:1601:39:5803:47:1305:39:14
286KLIMEK Arkadiusz 5450Masters M - 40 00:01:1301:37:2803:48:3005:39:28
287MATUSIEWICZ Karolina 5252CHOTOMÓWMasters K - 4000:00:4601:43:5303:46:0305:39:45
288GLAPIAK-PRZYTUŁA Agnieszka 5414KĄKOLEWOMasters K - 4000:00:0301:34:4103:44:3705:39:47
289BLIŹNIEWSKI Marek 5109KS Głowno w bieguGŁOWNOMasters M - 40 00:00:4901:40:0103:51:4605:39:51
290SZCZERBAL Agnieszka 5256TKKF MPK PoznańPOZNAŃMasters K - 4000:00:1901:41:3503:52:4805:40:16
291ZGOŁA Przemysław 5268Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 00:00:2001:41:3603:59:0205:40:19
292NEUMANN Jacek 5152Centrum Łąkowa 1RADKÓWWeteran I M - 50 00:01:1101:37:4603:50:5305:40:21
293GLINSKA Beata 5263AK Forca/OK KapelaZAGREBMasters K - 4000:00:1401:38:2303:50:4005:40:31
294KULIG Tomasz 5386WROCŁAWMasters M - 40 00:01:1901:33:2703:40:5405:41:40
295GUŹDZIOŁ Jarek 5295TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIMasters M - 40 00:00:2401:36:2503:52:5105:41:45
296SYNOWIEC Patryk 5201DESTYLATORPOZNAŃSenior II M - 30 00:01:1001:47:4803:52:5305:42:18
297DRYMEL Piotr 5189DestylatorŚW. KATARZYNASenior II M - 30 00:01:1101:53:5303:52:5205:42:20
298TOMCZAK Justyna 5143PUSZCZYKOWOSenior I K - 2000:00:5901:41:1104:00:5105:42:54
299ZAPIÓR Marek 5382ZETBYTOMWeteran I M - 50 00:00:5001:38:2303:55:4305:45:49
300SZCZEPANIAK Grzegorz 5284BOŚWARSZAWAWeteran I M - 50 00:01:0201:35:4903:42:2005:45:53
301JAWORSKI Barłomiej 5351MIKOŁÓWWeteran I M - 50 00:00:0601:29:0003:51:0005:45:54
302MICHTA Bartłomiej 5153GDAŃSKSenior II M - 30 00:01:2001:42:3803:54:5805:46:15
303ZIELIŃSKA Mirona 5015Night Runners WrocławWROCŁAWMasters K - 4000:01:1401:43:1704:00:2505:46:18
304ZYGMUNT Małgorzata 5139ZAWONIASenior II K - 3000:00:2901:36:2603:53:1805:46:38
305PAAKKINEN Laura Paakkinen 5020KRAKÓWSenior II K - 3000:01:0301:39:0003:58:4505:46:44
306KOCOT Aleksandra 5060BERLINSenior II K - 3000:01:0301:39:0403:58:4605:46:46
307KLACZYŃSKI Norbert 5101ŚREMSenior I M - 20 00:00:0801:34:4103:40:2505:46:59
308KUŁAKOWSKI Piotr 5385CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAWeteran II M - 6000:00:4301:42:5903:50:5505:47:07
309DOMAGAŁA Konrad 5223Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II M - 30 00:00:1901:40:5703:55:0905:47:19
310SKORUPSKA Ewa 5356JELENIA GÓRASenior II K - 3000:00:4701:44:0603:55:2805:47:45
311FLORCZAK Monika 5010Kobieta w BieguWROCŁAWSenior I K - 2000:01:0801:42:3303:55:0405:48:14
312ADAM Piotr 5029Wroclaw Marathon TeamŻERNIKI WROCŁAWSKIEMasters M - 40 00:00:3601:41:3504:01:3505:48:59
313KORONKIEWICZ Adam 5323WROCŁAWMasters M - 40 00:00:3601:41:4004:01:5305:49:50
314ŚPIEWAK Radosław 5016Bohar Palety RunnersZIELONA GÓRASenior II M - 30 00:01:1201:41:5003:58:2305:50:18
315MICHALSKA Daria 5449Bohar Palety RunnersZIELONA GÓRA Senior II K - 3000:01:1201:41:5103:58:2405:50:18
316MUSIAŁ Ewa 5257STALOWA WOLAMasters K - 4000:00:4801:48:1903:53:4605:51:25
317SYK Bartosz 5271MOSINASenior II M - 30 00:01:2001:50:2304:09:4505:52:11
318BLIŹNIEWSKA Kattarzyna 5108KS Głowno w bieguGŁOWNOMasters K - 4000:00:4701:40:0604:02:0205:52:30
319SZYSZKO Ewa 5230Markowi BiegaczeMARKISenior II K - 3000:00:2901:47:2204:03:1105:52:43
320KLIMEK Paweł 5162BYDGOSZCZSenior I M - 20 00:01:0801:39:4903:57:1005:54:04
321JUSZCZYK Paweł 5319KOTÓRZ WIELKISenior I M - 20 00:01:0001:28:2003:47:1705:54:30
322CZUBA Michał 5425LIGOTA ZAMECKASenior II M - 30 00:00:1901:40:5603:55:1105:55:03
323KORNAŚ Marcin 5006Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:3201:36:3204:00:5405:57:37
324ROZMUS Katarzyna 5251LPP TeamGDAŃSKSenior II K - 3000:00:4401:48:1204:07:1605:58:19
325ZAROBIAK Piotr 5206Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters M - 40 00:00:2101:43:1804:07:3105:58:26
326ZAROBIAK Katarzyna 5205Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters K - 4000:00:2101:43:1804:07:3105:58:27
327GRABOWSKA Edyta 5407JAWORZNOSenior II K - 3000:01:0901:39:5804:12:2105:59:31
328MASŁOWSKA Aleksandra 5390SOSNOWIECSenior I K - 2000:01:1001:39:5804:12:2005:59:31
329JAWOROWICZ Tomasz 5087KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAMasters M - 40 00:00:4001:50:5304:12:5406:00:49
330WYSZOMIRSKA Agnieszka 5333ŚWIDNICASenior II K - 3000:00:5601:48:0104:12:1206:01:39
331JAWOROWICZ Dobrochna 5088KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAMasters K - 4000:00:4101:51:0704:12:5506:02:46
332KRAKOWSKI Sebastian 5137Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMSenior I M - 20 00:00:4801:36:5703:59:3106:03:04
333WYSZOMIRSKI Adam 5334ŚWIDNICASenior II M - 30 00:00:5601:48:0104:12:1306:03:16
334WIŚNIEWSKI Marcin 5270WARSZAWASenior II M - 30 00:01:2601:41:3604:04:0606:03:19
335ZDYB Grzegorz 5030LEŚNIÓW WIELKIMasters M - 40 00:01:1301:41:5704:09:4106:03:25
336NOWAK Natalia 5274Ekipa z TarnowaTARNÓWSenior II K - 3000:00:3101:37:1003:59:3806:04:26
337MARCINKOWSKA Anita 5199LUBOŃSenior II K - 3000:00:1101:39:4304:00:1906:05:08
338STAWSKA Natalia 5172KRAKÓWSenior II K - 3000:01:1101:49:5604:16:3706:05:08
339SOKOŁOWSKI Artur 5289Dziady OCROTWOCKMasters M - 40 00:00:1601:43:0204:04:1006:05:34
340PIETROWICZ Marek 5359LUSÓWKOWeteran I M - 50 00:00:3301:51:1604:17:1206:06:10
341SIENKIEWICZ Gabrysia 5021Ogary DoloresWARSZAWASenior I K - 2000:01:1901:47:4504:10:5606:07:59
342SZYMAŃSKA Asia 5192GOSTYNINMasters K - 4000:01:0101:43:3604:11:0206:09:23
343CIEPLICKA Magdalena 5376Forest Gang BydgoszczBYDGOSZCZSenior I K - 2000:00:2401:43:2503:55:3906:11:09
344GONCERZEWICZ Marek 5338Basset Rolling TeamKWIRYNÓWSenior II M - 30 00:00:3901:37:5504:05:0606:11:33
345NIEDŹWIECKA Kasia 5080ekobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:01:0701:51:3604:17:0206:13:02
346TOBERA Alicja 5258BORZECIN DUZYSenior II K - 3000:00:3401:44:0004:14:1306:13:35
347KOBIERECKA Monika 5180KS Głowno w BieguGRODZIECMasters K - 4000:00:4801:42:5704:03:3606:14:41
DUNAL Tomasz 5222Sz jak GepardGORZÓW WLKP.Senior I M - 20 DNF01:39:34 DNF04:05:36 DNF06:15:02 DNF
349DROSIK-KWAŚNIEWSKA Anna 5427KRAKÓWMasters K - 4000:00:3101:47:1304:15:0806:15:22
350KWAŚNIEWSKI Andrzej 5426KRAKÓWMasters M - 40 00:00:3101:47:1204:15:0706:15:34
351NADOBNIK Beata 5100Tarnowo Podgórne BiegaKAŹMIERZMasters K - 4000:00:5601:48:0704:21:5406:18:51
352SZWARGOT Marta 5149Tarnowo Podgórne BiegaKAŹMIERZSenior II K - 3000:00:5501:48:0504:22:0106:18:53
353KNOBLOCH Ewa 5277WARSZAWAMasters K - 4000:00:1601:49:5504:19:3306:18:54
354BUĆKO Karolina 5316Tarnowo Podgórne BiegaKIEKRZMasters K - 4000:00:5601:48:0504:22:0906:19:17
355PRZYBYLAK Michał 5345POZNAŃMasters M - 40 00:00:2301:45:5104:12:4206:20:09
356WIERZBICKA Natalia 5098PCH_RUNCHODZIEŻSenior II K - 3000:00:4901:54:2104:24:3006:21:39
357KWAŚNIEWSKI Marcin 5393POLICEMasters M - 40 00:01:1401:42:5904:19:3306:23:26
358MUCHAJER Dawid 5235CSWLądPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2201:48:4404:20:2006:24:07
359PRUCHNIEWSKA Agnieszka 5234Rokietnica biegaROKIETNICAMasters K - 4000:00:2301:48:4204:20:1906:24:09
360OBSTARCZYK Andrzej 5190Zadyszka OświęcimOŚWIĘCIMWeteran II M - 6000:01:0201:49:4404:20:1806:24:13
361PIECUCH Małgorzata 5007PRZEWORSKWeteran K - 5000:01:2001:53:0304:30:3706:24:54
362WAWIERNIA Dorota 5347GOSTYŃMasters K - 4000:00:1001:43:4504:10:3306:27:36
363BĄDZIUL Dorota 5001RZESZÓWSenior II K - 3000:01:1101:56:5004:28:2406:27:38
364LISOWSKA Kamila 5231ZABRZESenior II K - 3000:00:5001:49:1304:27:3506:27:41
365SABOK- MUSZYŃSKA Katarzyna 5107STRZELINSenior II K - 3000:00:4301:46:1604:15:2006:28:58
366BARZAK Justyna 5300STRZELINSenior II K - 3000:00:4301:46:1504:15:2106:28:59
367BARTOSIEWICZ Dorota 5337POZNAŃSenior II K - 3000:00:1101:43:3704:15:4006:29:23
368DUDA-RELIGA Ewelina 5287OZKBSZCZECINMasters K - 4000:00:2301:44:2504:30:0006:29:55
369STASZEWSKA Sylwia 5303POTASZEMasters K - 4000:00:1501:51:5304:32:1206:30:00
370SZAŁAJSKA Monika 5026SŁUBICESenior I K - 2000:01:0101:49:4704:27:1706:30:38
371KRAJEWSKA-PALUCH Ewa 5119Biegowa KuźniaDĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4000:00:3501:48:2004:32:3106:30:51
372KOŚCIELNIAK Dagmara 5255Czerwonak BiegaCZERWONAKMasters K - 4000:00:1701:56:5604:34:3806:31:15
373RAKOWSKI Damian 5049KFJWROCŁAWSenior I M - 20 00:01:0301:46:4804:24:3206:31:23
374BOLAT Tarik 5322KRAKOWSenior I M - 20 00:00:1101:38:4504:14:2006:31:24
375TABACZYŃSKA Monika 5048KFJWROCŁAWSenior I K - 2000:01:0501:46:4204:24:2906:31:38
376WOJEWODA Renata 5301WARSZAWAMasters K - 4000:01:0601:49:4004:24:3506:32:33
377SZULC Joanna 51761971WARSZAWAMasters K - 4000:01:0502:00:5904:37:4706:33:30
378ZAWORONEK Marcin 5140ŁÓDŻSenior I M - 20 00:01:1901:48:1904:14:0706:34:04
379KOWAL Ewa 5187ZIĘBICEMasters K - 4000:00:2901:52:4104:34:0206:35:43
380IZDEBSKI Marek 5292Sparta ZiębiceZIĘBICEWeteran I M - 50 00:00:2901:52:4304:34:0206:35:44
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
381BARAŃSKI Stanisław 5123Husaria NiegosławiceNIEGOSŁAWICEMasters M - 40 00:01:1801:39:3104:22:2006:36:59
382MZYK Fabian 5066STS BIEGATONORZESZEMasters M - 40 00:00:1001:46:0104:30:0406:40:13
383SZYMAŃSKI Paweł 7363Muay running teamPOZNAŃSenior II M - 30 00:01:1601:53:5104:32:5006:42:30
384ZAJĄC Aga 513277CATSJÓZEFOSŁAWMasters K - 4000:00:5101:56:2504:39:5006:43:16
385PISULIŃSKA Ewa 5340KRAKÓWSenior I K - 2000:00:2101:50:0204:23:4906:45:02
386OSMOLA Dorota 5362Old School Trail Running StaffRZESZÓWMasters K - 4000:01:1601:55:4704:39:0706:52:47
387GARCZEWSKA-PASZKO Joanna 5019WARSZAWAMasters K - 4000:01:1801:51:4604:45:0206:54:04
388MATUSEWICZ Patrycja 5219ZIELONA GÓRAMasters K - 4000:00:5101:50:0504:30:1606:55:57
389GRZELCZAK Tomasz 5332PMMŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:5401:48:4204:56:5406:58:15
390BAKA Elzbieta 5195WARSZAWAMasters K - 4000:01:0701:59:1804:51:0507:01:40
391MOSZYŃSKI Patryk 5368Husaria Race TeamSZCZECINSenior I M - 20 00:00:0801:56:2204:50:5207:04:13
392DUDARONEK Paulina 5290Husaria Race TeamSZCZECINSenior I K - 2000:00:0801:56:2104:50:5207:04:14
393FURTACZ Anna 5229PIŁAMasters K - 4000:01:1402:04:2904:55:1607:06:55
JANKOWSKI Tom 5391Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters M - 40 DNF01:42:57 DNF04:10:25 DNF07:21:12 DNF
395JASIŃSKI Paweł 5120WILCZOGÓRAMasters M - 40 00:00:1201:49:1004:52:3507:23:10
396GAJGER Joanna 5078KOBYŁKASenior II K - 3000:00:5802:05:3204:57:1407:23:43
397WOŁOWIEC Bożena 5314GŁOWNOMasters K - 4000:00:5802:02:2605:01:1807:42:12
398WOŁOWIEC Marcin 5313GŁOWNOMasters M - 40 00:00:5802:02:2605:01:1807:42:13
399KIRILENKO Aneta 5054MARKIMasters K - 4000:00:0501:19:2003:13:10
400KUPIEC Maciej 5372IWINYSenior II M - 30 00:00:3901:27:5103:29:46
401KORTAS Slawomir 5203DestylatorWROCLAWSenior II M - 30 00:01:1101:53:5404:44:48
DOBOSZ Leszek 5411POZNAŃSenior II M - 30 DNF01:36:02 DNF DNF DNF
GŁOWACKI Krzysztof 5050WIDZEW RUNNING TEAMŁÓDŹSenior II M - 30 DNF01:28:34 DNF03:32:41 DNF DNF
STRZELECKI Krzysztof 5037WROCŁAWMasters M - 40 DNF01:39:03 DNF04:35:26 DNF DNF
KACZMAREK Agata 5124Nest TeamPOZNAŃMasters K - 40DNF01:55:10 DNF04:43:41 DNF DNF
SERAFIŃCZUK Krzysztof 5343HexawallWARSZAWASenior II M - 30 DNF01:37:57 DNF04:03:11 DNF DNF
FURTACZ Marek 5228nie zrzeszonyPIŁAWeteran II M - 60DNF02:10:51 DNF05:47:53 DNF DNF
Znaleziono 407 wynik(ów)