ZŁOTY MARATON - 45 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-07-16
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
45 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
527
Wystartowało:
475
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
468
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 22km | 33km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuB1
10km
B2
22km
A15
33km
Czas
netto
45km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KOZIOŁ Damian 5489MARCINSWIERCTEAMZŁOTY STOKSenior II M - 30 1M 12020-07-18 07:16:4701:01:3102:07:4103:02:1803:55:58.30 5:1411,4
2ŻUCHOWSKI Daniel 5523MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 2M 22020-07-18 07:16:5701:01:2302:07:3003:03:5503:56:01.05+00:00:025:1411,4
3SZUMLIŃSKI Piotr 5503ATTIQ TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 3M 32020-07-18 07:17:0701:01:1402:08:3703:04:4603:56:03.80+00:00:055:1411,4
4CHLUPÁČ Dominik 5466SPORTOBCHOD.CZBRNOSenior I M - 20 1M 42020-07-18 08:01:0701:00:4002:07:5903:04:1504:01:11.80+00:05:135:2111,2
5SOBCZAK Daniel 5190KB SOBÓTKAOPOLESenior II M - 30 4M 52020-07-18 07:20:2801:01:5102:14:1203:12:1104:08:12.30+00:12:145:3010,9
6BIAŁOWĄS Tomasz 5480STAJNIA BALONARZESZÓWSenior II M - 30 5M 62020-07-18 07:23:4701:01:5702:10:2303:09:3304:08:50.20+00:12:515:3110,9
7CHYB Radosław 5435RUN-PASSION.PL TEAMGDYNIAMasters M - 40 1M 72020-07-18 07:16:1801:02:0602:12:1003:15:0404:14:09.05+00:18:105:3810,6
8ŚWIDA Adam 5181MFINANSEWROCŁAWSenior II M - 30 6M 82020-07-18 08:16:3701:04:5602:15:1103:19:3404:17:41.25+00:21:425:4310,5
9FIRLET Daniel 5469HOSNET SKW IZERY BOGATYNIABOGATYNIAMasters M - 40 2M 92020-07-18 07:17:5601:04:1402:17:3503:20:2304:18:54.95+00:22:565:4510,4
10JUREK Michał 5007WROCŁAWSenior II M - 30 7M 102020-07-18 07:22:4701:05:1102:17:3103:20:5204:19:29.20+00:23:305:4510,4
11TERZONI Christian 5164PANDA TEAMCASTELNOVO NE MONTISenior II M - 30 8M 112020-07-18 07:17:2601:03:0302:15:1103:17:4904:21:11.70+00:25:135:4810,3
12DEMBSKI Paweł 5188PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMSKÓRZEWOSenior II M - 30 9M 122020-07-18 07:17:4701:05:4302:18:4903:21:2504:21:24.30+00:25:265:4810,3
13MÜLLER Christoph 5375ZEULENRODA PRESSTECHNIKZEULENRODA-TRIEBESSenior II M - 30 10M 132020-07-18 07:24:2801:01:1402:16:1903:19:1704:22:06.95+00:26:085:4910,3
14BRYSZ Michał 5212SBG PODBIEGKRAKÓWSenior II M - 30 11M 142020-07-18 07:22:3601:05:0802:18:4703:20:4804:22:30.20+00:26:315:5010,3
15FLISIŃSKI Łukasz 5383SOSNOWIECSenior II M - 30 12M 152020-07-18 07:16:2700:59:4802:27:5103:24:2104:23:52.10+00:27:535:5110,2
16JAGIELSKI Łukasz 5404LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOSenior II M - 30 13M 162020-07-18 07:22:1701:03:1702:17:1703:26:2604:31:25.15+00:35:266:019,9
17GOMOŁYSEK Kinga 5433KARKONOSZ RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II K - 301K 12020-07-18 07:18:2701:09:1602:28:1003:31:5804:33:02.15+00:37:036:049,9
18GRONDYS Paweł 5429WROCŁAWMasters M - 40 3M 172020-07-18 07:21:5701:06:5602:21:4003:27:1804:33:10.35+00:37:126:049,9
19GRUCEL Sławomir 5513SOSNOWIECSenior II M - 30 14M 182020-07-18 07:50:4701:10:2402:27:1303:32:0904:34:49.10+00:38:506:069,8
20BRZĄKALSKI Krzysiek 5034EAZYMUT.PLPŁOCKSenior I M - 20 2M 192020-07-18 07:51:4601:05:5402:22:0703:30:2804:34:52.35+00:38:546:069,8
21BANIAK Marcin 5366G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE/MŁYN TRAIL MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEMasters M - 40 4M 202020-07-18 07:54:4701:05:3702:23:0803:31:5304:40:07.30+00:44:096:139,6
22HYŻY Piotr 5006BONNIE & CLYDETARNOWIECMasters M - 40 5M 212020-07-18 07:55:1501:13:1502:35:0303:40:3704:43:08.95+00:47:106:179,5
23LASEK Jakub 5310KW OPOLEOPOLESenior II M - 30 15M 222020-07-18 08:30:2601:09:2102:26:1203:36:3704:43:59.25+00:48:006:189,5
24MATYSIAK Bartłomiej 5427WILD ULTRA WARRIORSCZACHÓWEKMasters M - 40 6M 232020-07-18 07:51:0701:08:5402:28:5803:40:3204:44:11.60+00:48:136:189,5
25MAŁEK Tomasz 5483GAWORZYCESenior I M - 20 3M 242020-07-18 07:23:5701:09:3202:28:0503:38:1304:44:54.70+00:48:566:199,5
26PROMIRSKI Norbert 5498WROCŁAWMasters M - 40 7M 252020-07-18 08:44:2801:08:5802:25:4103:36:1704:45:03.00+00:49:046:209,5
27JURASZEK Andrzej 5295METHEORA SPORT TEAMUSTROŃSenior I M - 20 4M 262020-07-18 07:31:2601:07:2802:26:1903:38:3604:46:30.35+00:50:326:229,4
28SZAFRAŃSKI Jan 5511PANTHERS WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 16M 272020-07-18 08:11:1901:13:1302:33:2203:41:1704:48:10.35+00:52:126:249,4
29HERCHEL Arkadiusz 5172GRODKÓWMasters M - 40 8M 282020-07-18 07:44:1601:14:2802:33:4603:41:5104:51:32.05+00:55:336:289,3
30MARKIEWICZ Agnieszka 5041PRORUNNING PROMOTIONŁOSICESenior II K - 302K 22020-07-18 07:35:1701:15:2202:39:2903:47:5104:51:57.00+00:55:586:299,2
31CHAJDAS Mateusz 5189INŻYNIERIA BIEGANIAKATOWICESenior I M - 20 5M 292020-07-18 07:49:5701:14:1902:34:1503:44:0504:52:28.85+00:56:306:299,2
32CHMIELOWIEC Daniel 5051GORLICKA GRUPA BIEGOWASZYMBARKSenior II M - 30 17M 302020-07-18 08:30:1701:11:0302:33:5703:47:0304:53:21.60+00:57:236:319,2
33SIUDEK Robert 5516MARCIN ŚWIERC TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 18M 312020-07-18 08:37:5601:13:5702:35:0503:47:3704:53:48.55+00:57:506:319,2
34KLIMA Dariusz 5391SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 19M 322020-07-18 07:55:5601:12:2602:35:3203:48:3204:55:24.40+00:59:266:339,1
35DĄBROWSKI Mariusz 5430WROCŁAWWeteran I M - 50 1M 332020-07-18 07:22:0701:12:1602:35:4803:49:1904:55:32.70+00:59:346:349,1
36GORCZYŃSKI Norbert 5037KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJSenior I M - 20 6M 342020-07-18 07:39:3601:11:1502:34:2703:53:4204:59:51.25+01:03:526:399,0
37KOZANECKI Przemysław 5089WYBIEGAĆ MARZENIA TEAMSŁUBICESenior I M - 20 7M 352020-07-18 07:36:0701:18:1802:39:3703:51:4004:59:58.55+01:04:006:399,0
38MALINOWSKI Dawid 5505OLEŚNICASenior I M - 20 8M 362020-07-18 08:30:3701:16:2502:41:5603:53:5505:00:13.65+01:04:156:409,0
39RINK Jan 5138BOLKÓWMasters M - 40 9M 372020-07-18 07:49:0801:15:0702:38:2703:52:3305:00:32.60+01:04:346:409,0
40WIERBICKI Krystian 5287PSZÓWMasters M - 40 10M 382020-07-18 08:20:3701:20:1202:50:1004:01:5305:03:04.25+01:07:056:448,9
41KĘPSKI Robert 5187WROCŁAWMasters M - 40 11M 392020-07-18 08:45:3801:21:2802:47:2303:57:5305:04:00.70+01:08:026:458,9
42LACH Sebastian 5372GRODKÓWMasters M - 40 12M 402020-07-18 07:23:3701:19:5105:05:04.40+01:09:066:468,9
43POPIEL Andrzej 5106POPSMART.PLKRAKÓWSenior II M - 30 20M 412020-07-18 08:39:1701:13:5502:39:3503:55:0405:05:50.75+01:09:526:478,8
44JANKOWSKI Sebastian 5477WIELISZEW HERON TEAMWIELISZEWMasters M - 40 13M 422020-07-18 07:50:0601:18:1102:43:5103:56:5605:06:10.55+01:10:126:488,8
45SPYCHALSKI Adam 5313RUDA ŚLĄSKAMasters M - 40 14M 432020-07-18 07:17:3601:10:1402:37:1803:50:3005:06:28.30+01:10:306:488,8
46WANIOWSKI Jan Jakub 5403KRAPKOWICESenior II M - 30 21M 442020-07-18 07:58:5701:15:0902:38:4503:53:0205:07:16.40+01:11:186:498,8
47MATUŠKA Filip 5303THERMO FISHER RUNNING TEAMSOKOLNICEMasters M - 40 15M 452020-07-18 07:52:5701:11:3002:36:4103:55:0105:09:32.20+01:13:336:528,7
48JĘDZURA Daniel 5349BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEMasters M - 40 16M 462020-07-18 07:24:4601:17:1002:42:5403:58:4905:09:42.40+01:13:446:528,7
49PAWŁOWSKI Tomasz 5203DOBRZYCAMasters M - 40 17M 472020-07-18 07:43:0701:16:3102:37:5703:50:0805:11:02.05+01:15:036:548,7
50SOSNOWSKI Roman 5119LACHO TEAMKRAKÓWWeteran I M - 50 2M 482020-07-18 07:43:5601:23:3902:53:0204:06:2905:12:03.70+01:16:056:568,7
51ŻURAWSKI Sławomir 5002PGBSPORTOWAPACZKAWARSZAWAMasters M - 40 18M 492020-07-18 07:37:0701:16:5902:41:5003:57:5805:12:18.10+01:16:196:568,6
52SOBOLEWSKI Dariusz 5444BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWSenior II M - 30 22M 502020-07-18 07:18:0701:25:1305:12:58.30+01:17:006:578,6
53BERG Aleksander 5179KŁODZKOSenior II M - 30 23M 512020-07-18 08:45:1401:13:0702:37:5403:56:3405:13:20.30+01:17:226:578,6
54JAKUBOWSKI Marcin 5005GRUNWALD TEAM POZNAŃGOLINA WIELKASenior II M - 30 24M 522020-07-18 07:28:1701:25:0502:50:2604:03:4505:13:48.45+01:17:506:588,6
55SUSMANEK Joanna 5358EY RUN4FUNWROCŁAWSenior II K - 303K 32020-07-18 07:32:2701:23:5202:55:5604:09:1505:14:32.55+01:18:346:598,6
56HOŁOWACZ Andrzej 5345ŚWIEBODZICEMasters M - 40 19M 532020-07-18 08:23:0901:16:3802:48:0604:03:0205:16:13.80+01:20:157:018,5
57WOŁOSZ Kacper 5382BLUE RUNNERBOLESŁAWIECSenior II M - 30 25M 542020-07-18 08:16:1801:19:0402:44:3304:01:0505:18:37.90+01:22:397:048,5
58POPRAWSKI Paweł 5517POZNAŃSenior II M - 30 26M 552020-07-18 07:45:4701:17:4902:42:2503:55:5805:19:14.20+01:23:157:058,5
59TOKARCZYK Marcin 5057ATHLETICS NYSANYSAMasters M - 40 20M 562020-07-18 07:48:3701:16:2202:47:1004:05:4205:20:18.25+01:24:197:078,4
60ADAM Piotr 5416WROCLAW MARATHON TEAMŻERNIKI WROCŁAWSKIEMasters M - 40 21M 572020-07-18 07:35:0701:19:0702:49:2404:08:4705:22:12.45+01:26:147:098,4
61MOŁODECKI Paweł 5462OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 22M 582020-07-18 07:50:2601:19:3002:50:3704:04:3005:23:20.95+01:27:227:118,4
62WŁODARCZYK Jarosław 5431ZORKA JELONKI RUNNING TEAMJELENIA GÓRAMasters M - 40 23M 592020-07-18 08:03:1701:12:3002:41:1204:01:4905:23:36.85+01:27:387:118,3
63WUJDA Mirosław 5183ERNI RULEZDĘBNOMasters M - 40 24M 602020-07-18 08:25:2701:28:2103:04:0104:19:1705:24:06.60+01:28:087:128,3
64SANCHIS Davy 5425TOUT CHAILLES COURTCHAUMONT-SUR-LOIREMasters M - 40 25M 612020-07-18 07:23:0801:20:0802:51:0704:13:2705:24:18.20+01:28:197:128,3
65BARANOWSKI Jacek 5496JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 26M 622020-07-18 08:30:5801:23:3702:53:2504:13:0405:26:14.90+01:30:167:158,3
66CZAJKOWSKI Krzysztof 5159KOŁO BIEGAPOWIERCIE KOLONIAMasters M - 40 27M 632020-07-18 07:50:5501:17:1902:45:2004:07:1405:27:14.15+01:31:157:168,3
67KLYSZCZ Michał 5325IZBICKO W BIEGUOTMICESenior I M - 20 9M 642020-07-18 07:32:4701:26:1803:01:5704:19:5405:30:47.20+01:34:487:218,2
68BURZEC Tomasz 5438HFBWROCŁAWMasters M - 40 28M 652020-07-18 08:06:5601:17:5502:51:3204:11:1005:31:19.80+01:35:217:218,1
69ZDZIECHOWICZ Natalia 5012AZS UJKRAKÓWSenior I K - 201K 42020-07-18 08:11:3701:23:5602:50:1704:10:5305:31:24.35+01:35:267:218,1
70NOWAK Marcin 5474KRAKOWIAK ULTRA TEAMMOSINASenior II M - 30 27M 662020-07-18 07:28:5601:19:0002:52:3304:17:3505:31:42.25+01:35:437:228,1
71CHUDY Piotr 5224KLIMA-ELEKTRO.PLBIADACZMasters M - 40 29M 672020-07-18 07:48:2601:25:0802:55:2104:14:5405:33:16.30+01:37:187:248,1
72STROF Marcin 5274EKO-OKNA RUNNERSSYRYNIASenior II M - 30 28M 682020-07-18 08:20:2701:20:2102:50:2104:11:3905:34:11.20+01:38:127:258,1
73LEWANDOWSKI Wojciech 5456WROCŁAWMasters M - 40 30M 692020-07-18 08:16:0701:19:0602:53:4004:16:2405:34:43.10+01:38:447:268,1
74FERENC-SZMUC Edyta 5282KUDOWIANKA RUNLEWIN KŁODZKISenior II K - 304K 52020-07-18 07:35:5701:25:3602:56:4104:16:4105:35:02.50+01:39:047:268,1
75CICHOŃ Magdalena 5458OPOLEMasters K - 401K 62020-07-18 08:00:1001:29:4603:05:0404:22:0905:35:11.85+01:39:137:268,1
76LASOCKI Marcin 510312TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAMasters M - 40 31M 702020-07-18 08:30:0901:16:4402:47:0204:11:2005:35:46.65+01:39:487:278,0
77GRUSZKA Janusz 5450KITA TEAMBRZEZINKISenior II M - 30 29M 712020-07-18 08:04:3701:19:2102:51:3804:14:2905:36:26.15+01:40:277:288,0
78BABIARZ Jacek 5451KITA TEAMKLUCZBORKSenior II M - 30 30M 722020-07-18 08:04:2601:19:3302:51:4904:15:1105:36:37.95+01:40:397:288,0
79ZAWADA Mateusz 5269ZARAŻENI BÓLEMWARSZAWASenior I M - 20 10M 732020-07-18 07:46:4701:28:2202:57:5104:20:3405:37:03.40+01:41:057:298,0
80WASIAKOWSKI Norbert 5290ORANGE POLSKAPOBIEDZISKAMasters M - 40 32M 742020-07-18 08:45:2601:21:4102:48:3804:08:1105:37:35.60+01:41:377:308,0
81BOROWIEC Bartosz 5247PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 31M 752020-07-18 07:56:0601:19:2202:51:5604:14:2305:39:02.40+01:43:047:328,0
82ZYCH Katarzyna 5003BONNIE & CLYDETARNÓWMasters K - 402K 72020-07-18 07:55:0701:24:0403:01:3904:22:0205:41:14.55+01:45:167:347,9
83MAŚLAK Radomił 5413STARE BABICE BIEGAJĄKWIRYNÓWMasters M - 40 33M 762020-07-18 07:43:3701:23:4803:00:2604:21:5705:41:48.00+01:45:497:357,9
84MAZIK Wojciech 5512POZNAŃSenior I M - 20 11M 772020-07-18 08:23:4701:21:5102:49:5904:14:0805:42:10.65+01:46:127:367,9
85BIEL Sławomir 5196TYCHYSenior II M - 30 32M 782020-07-18 07:24:0701:20:5002:57:4104:22:3105:43:08.20+01:47:097:377,9
86RŮŽIČKA Lukáš 5519RUNSPORT TEAMJAVORNICESenior II M - 30 33M 792020-07-18 08:05:3601:25:4502:59:3904:18:1305:43:23.00+01:47:247:377,9
87STRAUCHOLD Anna 5169PRO RUN WROCŁAWKAMIENIEC WROCŁAWSKIMasters K - 403K 82020-07-18 07:20:5701:26:4203:03:0804:26:2905:44:03.00+01:48:047:387,8
88MAZUREK Artur 5389GMINA LUDZI Z PASJĄCZARNY BÓRWeteran I M - 50 3M 802020-07-18 08:22:3701:25:4802:59:4804:22:2505:44:05.55+01:48:077:387,8
89ŚMIECHOWSKI Michał 5514PANTHERS WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 34M 812020-07-18 08:11:2701:13:5902:43:4804:16:5905:45:05.70+01:49:077:407,8
90CHOJECKI Paweł 5398ZBUCKI RUCHZBUCZYNMasters M - 40 34M 822020-07-18 07:30:3701:22:3403:00:4304:23:3405:45:47.30+01:49:497:417,8
91NOWAK Paweł 5525KALISZWeteran II M - 601M 832020-07-18 07:42:5701:27:0403:07:1704:30:3705:46:41.15+01:50:427:427,8
92LAMEK Andrzej 5321AKTYWNY OSTRZESZÓWOSTRZESZÓWWeteran I M - 50 4M 842020-07-18 08:40:0101:25:1303:03:5504:27:4605:47:13.95+01:51:157:427,8
93BRUDEREK Tomasz 5333PRIMUM CURREREJABŁONNAMasters M - 40 35M 852020-07-18 07:50:1701:25:1803:04:2904:27:3105:47:15.00+01:51:167:437,8
94SKWAREK Marcin 5340SMASHING PĄPKINSWARSZAWASenior II M - 30 35M 862020-07-18 08:08:2701:22:3102:59:2904:25:1005:47:16.75+01:51:187:437,8
95KUĆ Jaroslaw 5050LACHO TEAMKRAKÓWWeteran I M - 50 5M 872020-07-18 07:44:0601:23:2902:56:1904:24:0005:47:54.60+01:51:567:437,8
96CZARNECKI Zbigniew 5415STARE BABICE BIEGAJĄWARSZAWAWeteran I M - 50 6M 882020-07-18 07:43:4701:24:2203:02:2304:26:2905:48:12.00+01:52:137:447,8
97WANDEL Piotr 5105PRO-RUNWROCŁAWMasters M - 40 36M 892020-07-18 07:21:0701:26:3103:03:0004:27:0105:49:18.20+01:53:197:457,7
98ŻEBROWSKI Juliusz 5262BORN TO RUNSUCHY LASSenior I M - 20 12M 902020-07-18 08:42:2901:23:5102:58:4804:31:5505:49:23.50+01:53:257:457,7
99GAŁECKI Robert 5437HFBKIEŁCZÓWSenior II M - 30 36M 912020-07-18 08:07:0701:17:4402:51:2204:23:2705:50:34.95+01:54:367:477,7
100WOJCIECHOWSKI Dariusz 5468KRAKOWIAK ULTRA TEAMKROSNOMasters M - 40 37M 922020-07-18 07:29:3701:24:5303:00:2504:28:2605:50:51.30+01:54:537:477,7
101PARANDYK Krystian 5417STARA WIEŚSenior II M - 30 37M 932020-07-18 07:58:1601:25:3303:06:3304:31:0505:51:10.70+01:55:127:487,7
102KOWALCZYK Adam 5518MIKOŁÓWMasters M - 40 38M 942020-07-18 08:04:4701:28:1903:07:4004:32:0405:52:18.80+01:56:207:497,7
103RÓLKA Mariola 5471BRACIA PIETRZAK RUNNING TEAMGLIWICEMasters K - 404K 92020-07-18 07:24:3801:27:5703:09:2504:36:3805:52:43.75+01:56:457:507,7
104MICHAŁ Łubian 5371CSIOZGARWOLINMasters M - 40 39M 952020-07-18 08:09:5001:25:5503:04:1404:27:4705:53:37.15+01:57:387:517,6
105POCIEJOWSKI Fryderyk 5099WROCŁAWSenior II M - 30 38M 962020-07-18 07:39:1701:22:2802:59:1504:25:5205:53:38.65+01:57:407:517,6
106PIKOS Patryk 5083POLSKA NOWA WIEŚSenior II M - 30 39M 972020-07-18 07:54:0601:19:0402:52:3104:25:0605:54:25.75+01:58:277:527,6
107WANSKI Michal 5347FRECHENMasters M - 40 40M 982020-07-18 07:57:5601:28:3403:02:5104:28:2105:54:29.95+01:58:317:527,6
108GWOZDECKI Tomasz 5125ZWYCZUCIEMSMAKU.PLWROCLAWSenior II M - 30 40M 992020-07-18 07:46:1701:21:5903:01:5904:31:0505:54:35.60+01:58:377:527,6
109SNARSKI Piotr 5394ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWASenior II M - 30 41M 1002020-07-18 07:51:5901:27:1903:05:3604:34:3105:54:39.75+01:58:417:527,6
110BIAŁEK Mirosław 5168WRONIECKI KLUB BIEGACZA - PANDA TEAMWRONKISenior II M - 30 42M 1012020-07-18 07:33:1701:28:5903:10:1604:37:0505:55:01.20+01:59:027:537,6
111MŁYNARCZYK Krzysztof 5428WARSZAWAMasters M - 40 41M 1022020-07-18 07:37:4601:30:1003:12:2604:35:3305:56:39.00+02:00:407:557,6
112BEDNARZ Marta 5385ADIDAS WARSAW RUNNERSWARSZAWASenior II K - 305K 102020-07-18 08:25:3801:27:3703:10:2104:35:5605:57:30.85+02:01:327:567,6
113PUDELKO Roman 5419CHRÓŚCINASenior II M - 30 43M 1032020-07-18 07:38:1701:30:1103:13:0204:39:2605:57:43.65+02:01:457:567,5
114ABRAMOWICZ Agata 5304BRZEG DOLNYSenior I K - 202K 112020-07-18 08:37:3601:26:1303:07:2504:35:3005:57:49.55+02:01:517:577,5
115ZERZUT Jarosław 5045ŚRUNDUNIA SZCZECINSZCZECINWeteran I M - 50 7M 1042020-07-18 08:05:4701:31:3803:07:2404:35:1505:58:35.45+02:02:377:587,5
116BARAŃSKI Paweł 5354WIECHLICE RUNSZPROTAWASenior II M - 30 44M 1052020-07-18 08:07:1601:27:2803:03:2604:34:5105:59:13.00+02:03:147:587,5
117WRÓBLEWSKI Radosław 5243VELUXGNIEZNOSenior II M - 30 45M 1062020-07-18 08:33:0701:35:0803:15:1104:37:1005:59:55.25+02:03:567:597,5
118KARCZEWSKI Andrzej 5363SZCZECINEKSenior II M - 30 46M 1072020-07-18 07:34:0806:00:00.00+02:04:018:007,5
119CZERWIŃSKI Łukasz 5066RAFFLES EUROPEJSKI WARSAWMIŃSK MAZOWIECKIMasters M - 40 42M 1082020-07-18 07:26:4701:22:0002:55:5504:33:2606:00:31.80+02:04:338:007,5
120HORDEY Yaroslav 5461SPRINTERPRĄDYWINÓWMasters M - 40 43M 1092020-07-18 08:04:0701:17:3002:45:3404:45:1306:01:00.50+02:05:028:017,5
121JARNOT Konrad 5194BIEGAM W KATO ;)KATOWICESenior II M - 30 47M 1102020-07-18 07:45:3801:35:5303:13:4004:39:3306:01:14.30+02:05:168:017,5
122PASZKIEWICZ Józef 5390MUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 48M 1112020-07-18 08:09:0701:28:3803:04:0904:32:5706:01:24.35+02:05:268:017,5
123STYK Marek 5205ZIELONA GÓRASenior II M - 30 49M 1122020-07-18 08:33:4801:30:4603:03:5904:33:1306:01:29.45+02:05:318:027,5
124WOŹNIAK Paweł 5217KLEPWROCŁAWMasters M - 40 44M 1132020-07-18 07:47:5701:20:0903:01:1704:29:5206:01:42.65+02:05:448:027,5
125KIŃCZYK Tomasz 5488TERMY JAKUBAOŁAWAMasters M - 40 45M 1142020-07-18 08:06:2701:35:0803:16:0204:43:2906:01:48.65+02:05:508:027,5
126STASIAK Włodzimierz Stasiak 5040PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 50M 1152020-07-18 07:21:1701:26:2203:07:0004:37:3106:01:58.15+02:05:598:027,5
127LEJA Wojciech 5232LEJOWIEŚLĘZASenior I M - 20 13M 1162020-07-18 08:03:2701:23:0503:00:2604:32:2406:02:04.05+02:06:058:027,5
128BIŃCZARSKI Patryk 5060WŁOCŁAWEKSenior II M - 30 51M 1172020-07-18 07:36:1701:28:4703:11:5004:41:2206:02:22.10+02:06:238:037,5
129HŁASKO Ania 5284JÓZEFÓWSenior I K - 203K 122020-07-18 07:44:2701:29:1303:08:2404:39:0106:05:21.70+02:09:238:077,4
130RUDNICKI Krzysztof 5343KIETRZSenior II M - 30 52M 1182020-07-18 08:24:3901:30:1303:14:3104:42:1906:05:38.10+02:09:398:077,4
131CEBULA Grzegorz 5457IWINYWeteran I M - 50 8M 1192020-07-18 07:40:2701:22:4203:07:3704:38:4806:06:49.05+02:10:508:097,4
132KIEŁCZYŃSKI Rajmund 5023OVER 40 TEAMLUBINMasters M - 40 46M 1202020-07-18 08:02:5701:35:3603:22:5104:50:0206:07:19.85+02:11:218:097,4
133WARZECHA Teresa 5367RUNNERS TEAM NYSAWILAMOWAWeteran K - 501K 132020-07-18 08:33:5601:33:3903:15:2804:44:2006:07:58.20+02:11:598:107,3
134POPŁAWSKI Piotr 5432PGB SPORTOWA PACZKAŁOSICESenior II M - 30 53M 1212020-07-18 07:20:0701:34:2703:24:1004:50:2406:09:18.35+02:13:208:127,3
135ANTOSIAK Tomasz 5501TMTEAMWROCŁAWSenior II M - 30 54M 1222020-07-18 07:47:1801:26:4103:12:2604:43:3306:09:52.35+02:13:548:137,3
136ŚLIWKA Arkadiusz 5182OLZA CIESZYNDZIĘGIELÓWMasters M - 40 47M 1232020-07-18 07:20:4601:27:2203:10:4004:41:4806:09:57.30+02:13:598:137,3
137OSMOLAK Agnieszka 5210PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 306K 142020-07-18 07:36:5701:33:4603:17:1704:46:0406:10:17.85+02:14:198:137,3
138BIELECKI Robert 5027KEEN ON RUNNINGBIAŁA PODLASKAWeteran I M - 50 9M 1242020-07-18 07:56:2701:33:0003:13:3404:44:3206:11:25.25+02:15:268:157,3
139GONCERZEWICZ Anna 5350BASSET ROLLING TEAM/STARE BABICE BIEGAJAKWIRYNÓWSenior II K - 307K 152020-07-18 07:43:2701:40:1903:23:4004:47:5406:11:26.50+02:15:288:157,3
140SKOKOWSKI Jacek 5047ŚRUNDUNIA SZCZECINSZCZECINWeteran I M - 50 10M 1252020-07-18 08:05:5701:33:4403:19:2104:50:3306:11:33.15+02:15:348:157,3
141WIATER Tomasz 5042CHORZÓWMasters M - 40 48M 1262020-07-18 07:36:2601:19:5302:52:2504:35:1206:12:08.65+02:16:108:167,3
142DRAGANEK Ewelina 5202WROCŁAWSenior II K - 308K 162020-07-18 08:02:3701:30:3503:13:5404:45:0706:12:46.00+02:16:478:177,2
143GORALEWSKI Mateusz 5162ZABORÓWSenior II M - 30 55M 1272020-07-18 07:45:3306:13:12.00+02:17:138:177,2
144WIERZBICKI Daniel 5241EBIEGI.PLKŁODZKOSenior II M - 30 56M 1282020-07-18 08:07:3601:37:3003:27:3804:56:3606:13:17.40+02:17:198:177,2
145WIERZBICKA Beata 5240EBIEGI.PLKŁODZKOSenior II K - 309K 172020-07-18 08:07:2701:37:3903:27:4704:56:4506:13:21.35+02:17:238:177,2
146WERNO Bartłomiej 5271RAWICZSenior II M - 30 57M 1292020-07-18 08:24:4901:26:3503:02:3504:34:3306:13:44.55+02:17:468:187,2
147STELMACH Krzysztof 5206WIELUŃMasters M - 40 49M 1302020-07-18 07:46:5701:32:2003:13:5704:45:1706:15:41.85+02:19:438:207,2
148TURLEJ Dariusz 5211KONDYCJAWARSZAWAWeteran II M - 602M 1312020-07-18 08:00:2601:38:0803:23:3704:52:0106:16:51.35+02:20:538:227,2
149BODZIOCH Grzegorz 5011GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEMasters M - 40 50M 1322020-07-18 08:08:3701:38:5503:22:0404:51:5206:17:01.80+02:21:038:227,2
150ZŁOTNICKA Olga 5118ŚWIDNICAMasters K - 405K 182020-07-18 07:58:4801:37:0403:25:0504:55:1106:18:15.75+02:22:178:247,1
151SKURZYŃSKI Mariusz 5075WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters M - 40 51M 1332020-07-18 07:31:3701:30:1903:18:0204:51:5206:18:16.25+02:22:178:247,1
152KOWALCZYK Rafał 5351ASICS FRONTRUNNER POLANDWARSZAWASenior I M - 20 14M 1342020-07-18 08:23:3801:29:3703:12:2104:45:1906:18:25.15+02:22:268:247,1
153SIENNICA Joanna 5097ŚWIDNICAMasters K - 406K 192020-07-18 07:58:3801:37:1603:25:1504:55:2306:18:25.80+02:22:278:247,1
154FRONCZKOWSKA Barbara 5281ŁÓDŹSenior II K - 3010K 202020-07-18 07:42:2701:38:2303:25:0904:55:1406:19:38.20+02:23:398:267,1
155PARFIENIUK Michał 5348BIAŁYSTOK BIEGA TEAMOGRODNICZKISenior I M - 20 15M 1352020-07-18 08:23:1801:36:5603:26:5005:00:0906:20:03.50+02:24:058:267,1
156DOBEK Tomasz 5297BIEGAMPŁOCK TEAMPŁOCKMasters M - 40 52M 1362020-07-18 08:10:4701:34:4303:16:3704:47:2506:20:30.75+02:24:328:277,1
157ŻEHALUK Paweł 5280POZNAŃSenior I M - 20 16M 1372020-07-18 08:13:3802:04:5303:38:0604:59:3006:21:20.05+02:25:218:287,1
158GŁUSZKO Krzysztof 5215MIRA TEAMGÓRAWeteran II M - 603M 1382020-07-18 07:19:5601:31:1003:14:0104:53:1106:22:13.35+02:26:158:297,1
159ROSIECKI Marcin 5267BYKÓWMasters M - 40 53M 1392020-07-18 08:26:0701:26:5303:09:5504:46:1306:22:37.45+02:26:398:307,1
160GŁOWACKI Krzysztof 5126ŁÓDŹSenior II M - 30 58M 1402020-07-18 07:23:1601:23:5203:10:0304:52:2906:24:02.35+02:28:048:327,0
161GINTER Grzegorz 5436AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWSenior II M - 30 59M 1412020-07-18 07:38:0701:37:0403:24:4204:55:2506:24:22.15+02:28:238:327,0
162ŁOAZA Krzysztof 5065NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEMasters M - 40 54M 1422020-07-18 08:32:4901:42:1503:21:4204:56:5706:24:39.35+02:28:418:327,0
163GOŁUCKI Przemyslaw 5218WROCŁAWMasters M - 40 55M 1432020-07-18 08:26:5601:35:1103:17:0104:50:5206:24:43.80+02:28:458:327,0
164GÓRECKA Milena 5165PANDA TEAM🐼WRONKISenior II K - 3011K 212020-07-18 07:33:0701:44:3403:36:1305:07:0706:25:06.85+02:29:088:337,0
165KISIEL Krzysztof 5081CYKLO KWIDZYNKWIDZYNMasters M - 40 56M 1442020-07-18 07:53:2701:36:2203:22:3704:59:1106:25:25.15+02:29:268:337,0
166KWIATKOWSKI Tomasz 5275KWIDZYN BIEGAKWIDZYNSenior II M - 30 60M 1452020-07-18 07:50:3601:37:4103:25:5204:56:3206:26:02.35+02:30:048:347,0
167BATURO Artur 5226MARCINOWICE TEAMMARCINOWICEMasters M - 40 57M 1462020-07-18 07:59:4701:28:1903:17:1504:52:2606:26:06.00+02:30:078:347,0
168JAWORSKI Łukasz 5249WARSZAWAMasters M - 40 58M 1472020-07-18 08:26:2701:37:4903:20:3404:57:1906:26:29.60+02:30:318:357,0
169CHĘCIŃSKI Łukasz 5121ALEKSANDRIA IIMasters M - 40 59M 1482020-07-18 08:13:0701:34:1303:15:2204:53:1406:26:43.10+02:30:448:357,0
170MARCINIAK Rafał 5410GLIWICESenior II M - 30 61M 1492020-07-18 07:59:3701:33:3003:22:5104:58:3706:26:50.50+02:30:528:357,0
171GMAJ Daniel 51281983GRÓJECSenior II M - 30 62M 1502020-07-18 08:27:1601:39:0703:23:1904:55:0006:27:22.25+02:31:238:367,0
172JANISZEWSKI Dominik 5061JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior II M - 30 63M 1512020-07-18 07:59:1601:37:3103:22:5505:01:0906:27:34.05+02:31:358:367,0
173KUJAWSKA Agnieszka 5098SUCHEDNIÓWMasters K - 407K 222020-07-18 07:34:5701:36:0303:26:3704:58:1806:27:34.65+02:31:368:367,0
174HENECZKOWSKA Anna 5263BORN TO RUNKAMIONKISenior I K - 204K 232020-07-18 08:26:4801:26:2603:08:2104:51:2606:28:11.15+02:32:128:377,0
175KŁODA Dariusz 5018DRUŻYNA SZPIKUCZAPURYMasters M - 40 60M 1522020-07-18 08:24:1701:37:5203:23:5905:00:2606:29:06.20+02:33:078:386,9
176PTASZYŃSKI Krzysztof 5131KOŚCIANSenior I M - 20 17M 1532020-07-18 07:57:0701:38:3103:27:5305:02:2906:29:43.25+02:33:448:396,9
177SAJEWICZ Grzegorz 5320WROCŁAWSenior II M - 30 64M 1542020-07-18 08:35:4301:48:4803:32:5305:02:3806:29:48.90+02:33:508:396,9
178KRUCZEK Mirosław 5086KW OPOLELEWIN BRZESKIWeteran I M - 50 11M 1552020-07-18 08:11:1101:31:5603:18:3404:50:3306:30:31.05+02:34:328:406,9
179KLOSEK Jacek 5502INSTAL-TECH TEAMRACIBÓRZSenior II M - 30 65M 1562020-07-18 07:59:5601:40:1003:26:2804:58:3706:30:44.70+02:34:468:416,9
180ILKÓW Marcin 5307NSK RUNSGŁUSZYCAMasters M - 40 61M 1572020-07-18 08:01:4601:27:1203:10:4404:51:3806:30:47.05+02:34:488:416,9
181BOROWSKI Tomasz 5423HAMERMIASTKOWeteran I M - 50 12M 1582020-07-18 07:15:1001:31:2303:25:3105:07:1206:31:38.25+02:35:398:426,9
182PSZENICZNA Joanna 5013VEGE RUNNERSWARSZAWASenior II K - 3012K 242020-07-18 08:08:5701:39:3403:32:2205:03:5206:31:53.55+02:35:558:426,9
183DZIUBEK Monika 5236W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓNICZAMasters K - 408K 252020-07-18 07:30:5701:40:1703:31:3405:07:0506:32:28.05+02:36:298:436,9
184KÓZKA Przemo 5335BIEGAM, BO NIE LUBIĘSKÓRZEWOMasters M - 40 62M 1592020-07-18 07:29:4701:27:3503:16:1704:57:0906:33:10.80+02:37:128:446,9
185KUŻEL Adrian 5147LATAJACE GRYFYNOWE MIASTECZKOMasters M - 40 63M 1602020-07-18 07:33:3701:38:1803:31:4505:04:5806:33:12.40+02:37:148:446,9
186CHYLIŃSKI Sławomir 5149KASTA Z MAŁEGO MIASTANOWE MIASTECZKOMasters M - 40 64M 1612020-07-18 07:33:2801:38:2003:31:5405:05:0806:33:20.30+02:37:228:446,9
187TWARDOWSKI Krzysztof 5222AMATORWROCŁAWWeteran I M - 50 13M 1622020-07-18 08:17:1701:35:5103:27:0205:04:4906:33:27.90+02:37:298:446,9
188ŚWIATOWIEC Anna 5062KRAKÓWMasters K - 409K 262020-07-18 07:19:0701:41:5003:32:0705:05:5006:34:30.60+02:38:328:466,8
189OLSZEWSKI Michał 5293POLKOWICEMasters M - 40 65M 1632020-07-18 07:59:0601:36:1903:26:0505:00:0506:34:48.30+02:38:508:466,8
190GIEL Jarosław 5096NKB CHYŻYNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 66M 1642020-07-18 08:34:4801:38:3303:30:4905:09:0906:35:13.70+02:39:158:466,8
191NOWAK Krystian 5184NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLKUŚLINSenior I M - 20 18M 1652020-07-18 08:34:3701:46:3003:37:3705:10:3306:35:24.15+02:39:258:476,8
192ZAŁUSKI Piotr 5238PECNA TEAMPECNAMasters M - 40 66M 1662020-07-18 07:48:0701:39:1303:27:0305:11:1606:35:30.35+02:39:328:476,8
193WIERZCHOŃ Michał 5033ŁÓDŹMasters M - 40 67M 1672020-07-18 08:04:5701:32:5803:22:5505:03:1506:35:37.15+02:39:388:476,8
194KIERSKI Jan 5186AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKAPSZCZYNASenior I M - 20 19M 1682020-07-18 08:40:4101:34:5803:25:3505:05:0506:35:54.85+02:39:568:476,8
195SZKÓDLIŃSKI Bartosz 5025ODDYCHAJSWOBODNIE.PLPOZNAŃMasters M - 40 68M 1692020-07-18 07:47:3701:40:1303:29:1505:07:0906:36:20.45+02:40:228:486,8
196SZYMANIK Pawel 5309REEBOK RUN CREWWARSZAWMasters M - 40 69M 1702020-07-18 08:01:1701:59:1103:43:4505:10:2806:36:35.30+02:40:378:486,8
197LASZEWSKI Mateusz 5123ZAYAVADUSZNIKI ZDRÓJSenior I M - 20 20M 1712020-07-18 08:35:5901:39:1703:29:5704:59:4406:36:47.50+02:40:498:496,8
198SZYNDLAREWICZ Tomasz 5277VOLVO POLSKADOBRZYKOWICEMasters M - 40 70M 1722020-07-18 07:20:1701:32:1803:25:0305:04:3506:36:59.60+02:41:018:496,8
199OLESIŃSKA Martyna 5506W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3013K 272020-07-18 07:31:0601:40:0803:31:3105:09:3406:39:00.05+02:43:018:526,8
200LEŚNIAK Marcin 5137ZARAŻENI BÓLEMSULEJÓWEKSenior II M - 30 67M 1732020-07-18 07:46:3701:35:5503:29:4805:06:1806:39:01.60+02:43:038:526,8
201KARDAS Piotr 5155GÓRAMasters M - 40 71M 1742020-07-18 08:26:1701:37:2403:23:3705:05:4606:40:24.40+02:44:268:536,7
202KOLAJ Ewelina 5515WARSZAWASenior II K - 3014K 282020-07-18 08:01:3701:44:0203:40:2205:15:4306:40:26.55+02:44:288:536,7
203ZALEWSKA Agata 5379KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECRACIBOROWICE DOLNESenior II K - 3015K 292020-07-18 08:33:1701:40:4603:33:0205:08:2706:40:29.70+02:44:318:546,7
204ZMYSŁOWSKI Piotr 5276KKM MXTECH CYKLOTEAMKWIDZYNSenior II M - 30 68M 1752020-07-18 07:53:3701:34:5003:22:3705:02:3906:40:30.15+02:44:318:546,7
205STANISZ Marcin 5216NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior II M - 30 69M 1762020-07-18 08:32:5801:42:0603:21:3305:04:0806:40:35.05+02:44:368:546,7
206GRĘBOWICZ Andrzej 5476KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJANIKÓWMasters M - 40 72M 1772020-07-18 07:31:5401:36:0703:28:5705:10:3806:40:43.85+02:44:458:546,7
207SZAWARA-ZIÓŁKOWSKA Ewelina 5448KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICESenior II K - 3016K 302020-07-18 07:31:5001:36:1003:29:0205:10:4406:40:49.65+02:44:518:546,7
208SKRZYPCZAK Hanna 5090BROWAR FORTUNAMIŁOSŁAWWeteran K - 502K 312020-07-18 08:25:1901:38:3303:36:0505:10:2506:40:54.30+02:44:568:546,7
209KORBANEK Emilia 5508GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃMasters K - 4010K 322020-07-18 08:23:0001:44:5003:42:2205:14:5406:41:34.45+02:45:368:556,7
210KOSIOROWSKI Leszek 5485BIEG PIASTÓW TEAMJELENIA GÓRAWeteran I M - 50 14M 1782020-07-18 07:27:4701:37:2303:37:1905:12:0406:41:52.55+02:45:548:556,7
211KOPYTEK Grzegorz 5048MUROWANA GOŚLINAMasters M - 40 73M 1792020-07-18 07:57:3701:40:2803:31:2905:09:0806:42:04.20+02:46:058:566,7
212PORCZYK Zbigniew 5478POWER TRAININGWARSZAWASenior II M - 30 70M 1802020-07-18 07:42:1701:21:5303:57:4005:23:3506:42:44.50+02:46:468:576,7
213PTAK Jarek 5397KĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 74M 1812020-07-18 08:10:3701:37:1203:29:1705:08:4906:42:52.40+02:46:548:576,7
214CZUBA Michał 5490LIGOTA ZAMECKASenior II M - 30 71M 1822020-07-18 07:22:5701:38:3603:33:4005:09:4506:42:56.75+02:46:588:576,7
215MIELCUCH Kamila 5336WKURW_TEAMPOZNAŃSenior I K - 205K 332020-07-18 08:10:1601:45:1403:38:4405:13:3306:43:04.10+02:47:058:576,7
216KOPIEC Izabela 5305INTER ROPE TEAMSKRZYSZÓWSenior II K - 3017K 342020-07-18 08:25:4701:37:0103:36:2805:16:2106:43:22.15+02:47:238:576,7
217KRAKOWIAK Rafał 5467KRAKOWIAK ULTRA TEAMKROSNOSenior II M - 30 72M 1832020-07-18 07:29:0701:18:3704:05:5605:30:0406:44:40.00+02:48:418:596,7
218PAWLUK Anna 5376BRZEGSenior II K - 3018K 352020-07-18 07:54:3701:40:3703:40:5905:15:2606:44:53.45+02:48:558:596,7
219SZELA Łukasz 5163BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINSenior II M - 30 73M 1842020-07-18 08:09:3701:43:4103:38:4005:13:1206:44:53.80+02:48:558:596,7
220ROSZYK Magdalena 5043DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃMasters K - 4011K 362020-07-18 08:27:4701:48:5603:42:1905:18:5606:44:58.60+02:49:008:596,7
221JASAK Michał 5449ROYAL RUNNERS TEAMGRYFINOSenior II M - 30 74M 1852020-07-18 08:12:0801:36:1603:34:2305:18:4306:45:01.70+02:49:039:006,7
221PIJANKA Mariusz 5132OPOLEMasters M - 40 75M 1852020-07-18 08:56:3601:45:1003:38:4505:16:2206:45:01.70+02:49:039:006,7
223ZAŁUSKI Dominik 5239PECNA TEAMPECNASenior I M - 20 21M 1872020-07-18 07:48:1601:38:4303:26:5405:08:5606:45:09.00+02:49:109:006,7
224NOWAKOWSKI Wiesław 5250-PRZEMYŚLWeteran II M - 604M 1882020-07-18 07:52:2803:29:5205:10:2206:45:20.40+02:49:229:006,7
225GRZYB Krzysztof 5360POZNAŃMasters M - 40 76M 1892020-07-18 07:45:1601:44:5503:35:2405:14:1606:45:41.05+02:49:429:006,7
226SARNOWSKA Karolina 5266PRORUNNING PROMOTIONWARSZAWAMasters K - 4012K 372020-07-18 07:42:4801:39:0803:33:3805:17:3306:46:27.50+02:50:299:016,6
227KAROLCZAK Tomasz 5270KILIŃSKIEGO TEAMBOJANOWOMasters M - 40 77M 1902020-07-18 07:26:0701:36:3403:30:2005:12:4906:46:53.95+02:50:559:026,6
228FRAŃSKI Łukasz 5019NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 78M 1912020-07-18 08:34:2701:46:3703:43:4405:20:2806:47:02.10+02:51:039:026,6
229WAŚCIŃSKI Roman 5361PĘDZI - PARAGOŁASZYNWeteran I M - 50 15M 1922020-07-18 07:25:4601:36:3303:30:4105:13:0806:47:12.80+02:51:149:026,6
230BADOWSKI Sebastian 5145SEBASTIAN BADOWSKIZAWONIAMasters M - 40 79M 1932020-07-18 07:44:4701:39:5703:36:0005:14:2106:48:05.85+02:52:079:046,6
231KUCZYŃSKI Szymon 5409ZAWONIAMasters M - 40 80M 1942020-07-18 07:44:3601:40:0803:36:1005:14:3306:48:07.40+02:52:099:046,6
232MOSKAL Izabella 5154TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters K - 4013K 382020-07-18 07:37:5601:39:2003:36:3705:16:4106:48:48.70+02:52:509:056,6
233OLIŃSKI Paweł 5016KIBOLE W BIEGUPOZNAŃSenior II M - 30 75M 1952020-07-18 08:01:2601:38:1703:29:0805:10:2806:49:29.40+02:53:319:066,6
234KOPIEC Arkadiusz 5306SKRZYSZÓWMasters M - 40 81M 1962020-07-18 08:25:5701:36:5103:36:3705:16:2006:49:46.80+02:53:489:066,6
235LAZAROWICZ Krzysztof 5079PACZKÓWSenior II M - 30 76M 1972020-07-18 07:49:1701:45:3403:42:0905:18:0206:50:28.20+02:54:299:076,6
236KOSZAŁKA Marcin 5302KRAKÓWSenior I M - 20 22M 1982020-07-18 07:19:2701:40:5403:34:0105:16:1206:50:31.75+02:54:339:076,6
237SKRZYPIŃSKI Arkadiusz 5294PSI PATROLLESZNOMasters M - 40 82M 1992020-07-18 07:54:5701:39:3103:40:2505:20:1506:50:37.15+02:54:389:076,6
238HAPUNOWICZ Tomasz 5400ZBUCKI RUCHZBUCZYNMasters M - 40 83M 2002020-07-18 07:30:2701:23:0803:03:3205:03:1806:50:44.95+02:54:469:076,6
239KALISZEWSKI Adam 5268MPK POZNAŃPOZNAŃWeteran I M - 50 16M 2012020-07-18 07:35:2701:41:5003:39:0805:19:1106:51:19.80+02:55:219:086,6
240KARBOWSKI Jarosław 5108SYCÓWMasters M - 40 84M 2022020-07-18 07:25:2701:30:5603:26:3305:10:3006:51:43.25+02:55:449:086,6
241KOZICZAK Katarzyna 5377WROCLAWSenior II K - 3019K 392020-07-18 07:28:2701:49:5603:43:3205:22:3006:52:56.90+02:56:589:106,5
242ŚWIĘTONIOWSKA Justyna 5017SPARTAN TRAINING GROUP RZESZÓWRZESZÓWSenior II K - 3020K 402020-07-18 08:11:5701:48:5303:43:1805:21:0106:52:57.75+02:56:599:106,5
243KURZACZ Orfeusz 51994 RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters M - 40 85M 2032020-07-18 08:14:5701:38:1203:33:4305:16:1706:52:59.95+02:57:019:106,5
244BRUSS Krzysztof 5233DRUŻYNA SZPIKUZALASEWOMasters M - 40 86M 2042020-07-18 08:06:1801:39:5403:36:0805:19:5906:53:42.55+02:57:449:116,5
245NOZDRYN-PŁOTNICKI Bolesław 5330KIETRZMasters M - 40 87M 2052020-07-18 08:24:2701:42:0503:43:3205:22:3606:54:15.25+02:58:169:126,5
246STACHURA Damian 5455LUBINSenior II M - 30 77M 2062020-07-18 07:40:3701:07:0804:11:5105:30:4006:54:57.70+02:58:599:136,5
247OSTROUCH Tymon 5049PARKRUNGORZÓW WLKPSenior II M - 30 78M 2072020-07-18 07:24:1801:29:2803:07:3805:30:4406:55:12.20+02:59:139:136,5
248ŻELAZOWSKA Ola 5246PRO-RUN WROCLAWWROCLAWSenior II K - 3021K 412020-07-18 07:54:1801:43:0503:39:0205:15:0506:55:48.45+02:59:509:146,5
249LACHOWICZ Marta 5109NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 3022K 422020-07-18 08:14:3801:40:1803:35:1105:19:4206:56:04.10+03:00:059:146,5
250LECKI Seweryn 5370TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKSenior II M - 30 79M 2082020-07-18 07:33:5601:33:3003:31:5505:18:2006:56:28.05+03:00:299:156,5
251MISTUR Szymon 5030PRZYBYSZEWOSenior II M - 30 80M 2092020-07-18 07:51:3701:39:3303:33:5205:15:5106:56:38.40+03:00:409:156,5
252SMUGA Łukasz 5318SZEREGOWY BIEGACZWARSZAWASenior II M - 30 81M 2102020-07-18 07:34:3701:47:4403:42:0805:25:5606:56:43.20+03:00:449:156,5
253KRZYZIŃSKA Sylwia 5481DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIMasters K - 4014K 432020-07-18 08:16:4601:45:3003:49:4205:29:4906:57:03.85+03:01:059:166,5
254SUCHANEK Aleksandra 5214NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior II K - 3023K 442020-07-18 08:32:0701:52:3203:46:3205:28:4006:57:15.55+03:01:179:166,5
255LIBERACKA-KOPYTEK Ewa 5046MUROWANA GOŚLINAMasters K - 4015K 452020-07-18 07:57:4801:40:1603:31:1705:17:1106:57:29.00+03:01:309:166,5
256LIPIŃSKI Oskar 5192WARSZAWASenior II M - 30 82M 2112020-07-18 08:12:2801:49:5003:36:5405:19:2206:57:43.55+03:01:459:166,5
257SAJEWICZ Piotr 5300TURBINA BAŁAKOWOWROCŁAWSenior II M - 30 83M 2122020-07-18 07:58:0701:42:5403:40:2805:25:5706:58:03.05+03:02:049:176,5
258ROLIŃSKI Radosław 5258OLEŚNICAMasters M - 40 88M 2132020-07-18 07:49:2701:39:1303:38:3605:21:2206:58:24.00+03:02:259:176,5
259WIECZOREK Elżbieta 5178POMIDOROWA ALTERNATYWAWAŁBRZYCHMasters K - 4016K 462020-07-18 08:33:3701:46:2303:43:4905:31:1006:58:46.25+03:02:479:186,4
260ZYGNER Sławomir 5069R-TEAM RYDZYNARYDZYNAMasters M - 40 89M 2142020-07-18 07:41:3701:34:2503:28:4905:17:0406:58:52.40+03:02:549:186,4
261LEONARSKA Małgorzata 5291ZDEZORIENTOWANIWARSZAWASenior II K - 3024K 472020-07-18 07:34:2701:47:5403:42:3505:26:3507:00:06.50+03:04:089:206,4
262ŻELAZNY Agnieszka 5032GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEMasters K - 4017K 482020-07-18 07:37:1801:38:1203:35:5505:22:1107:00:22.45+03:04:249:206,4
263GRESER Artur 5143ORGANIC RACE TEAMBOGUCINMasters M - 40 90M 2152020-07-18 07:47:0701:37:4103:30:1805:16:5507:00:57.25+03:04:589:216,4
264BURA Tomasz 5107KRZYCKO WIELKIESenior II M - 30 84M 2162020-07-18 08:34:5701:38:2003:30:1705:21:4507:01:19.30+03:05:219:216,4
265WIŚNIEWSKI Grzegorz 5434ROKIETNICAMasters M - 40 91M 2172020-07-18 07:39:4701:29:1503:17:5405:00:5807:01:26.40+03:05:289:216,4
266WRZEŚNIAK Adam 5464DZIKI Z PSIEGO POLAWROCŁAWMasters M - 40 92M 2182020-07-18 07:18:4701:33:3103:30:3805:16:5607:01:34.25+03:05:359:226,4
267SZCZEPANKIEWICZ Marcin 5301PCC ULTRA RUNNERSWROCŁAWSenior II M - 30 85M 2192020-07-18 07:18:3601:33:4003:30:4705:16:1407:01:45.35+03:05:479:226,4
268GONET Marek 5053MB BIURO RACHUNKOWE SERWIS OPOLEOTMICEWeteran I M - 50 17M 2202020-07-18 07:32:5701:36:4303:34:5605:17:4207:02:11.50+03:06:139:226,4
269STRONIKOWSKI Wojciech 5524MUAY RUNNING TEAMSTEBLÓWSenior II M - 30 86M 2212020-07-18 07:40:4701:49:4003:40:5005:20:1807:02:32.15+03:06:339:236,4
270WALAC Jacek 5479DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKISenior II M - 30 87M 2222020-07-18 08:16:5601:45:2003:42:4905:29:3807:04:23.70+03:08:259:256,4
271FLORCZAK Monika 5024RB ACTIVEWROCŁAWSenior II K - 3025K 492020-07-18 07:36:4701:46:3803:44:4605:29:2807:04:52.45+03:08:549:266,4
272IHNATOWICZ Łukasz 5414GLIWICESenior II M - 30 88M 2232020-07-18 07:59:2801:34:0003:33:4205:22:3107:05:09.25+03:09:109:266,4
273PABIJAŃCZYK Damian 5396WROCŁAWSenior II M - 30 89M 2242020-07-18 07:30:4701:39:1303:41:2205:23:2107:06:03.75+03:10:059:286,3
274KWAŚNIOK Rafał 5020NIGHT RUNNERS PYSKOWICETOSZEKSenior II M - 30 90M 2252020-07-18 08:32:3801:52:0203:46:0205:34:2207:06:49.45+03:10:519:296,3
275SZCZEPANIAK Grzegorz 5443BOŚWARSZAWAWeteran I M - 50 18M 2262020-07-18 08:07:5701:45:5603:42:0105:28:5407:07:58.15+03:11:599:306,3
276RZEPKA Aleksandra 5344WKURW_TEAMWARSZAWASenior I K - 206K 502020-07-18 08:16:2701:45:4203:44:5305:34:5107:09:13.60+03:13:159:326,3
277ZIELIŃSKA Mirona 5113WROCŁAWMasters K - 4018K 512020-07-18 08:14:2701:53:4003:51:4505:31:0507:09:28.05+03:13:299:326,3
278SITAREK Grzegorz 5527STAROGARD GDAŃSKIMasters M - 40 93M 2272020-07-18 08:18:2701:34:5603:40:5705:20:5407:09:53.35+03:13:559:336,3
279SZELA Tomasz 5235KKSW LUBIN TAE-KWON DOLUBINSenior II M - 30 91M 2282020-07-18 08:09:2501:43:5303:42:0405:33:4807:11:03.30+03:15:059:346,3
280SZEWCZYK Mariusz 5228KRAKÓWMasters M - 40 94M 2292020-07-18 08:11:4701:57:1204:00:4205:37:0607:11:14.45+03:15:169:356,3
281PAWLIK Joanna 5094KS PRETORIUM POZNAŃPOZNAŃSenior II K - 3026K 522020-07-18 08:12:3701:51:1903:53:2005:38:1007:11:25.35+03:15:279:356,3
282WÓJCIAK Łukasz 5039UMAWIANIENABIEGANIETEAMWROCŁAWSenior II M - 30 92M 2302020-07-18 08:06:0801:39:1303:45:5205:36:4407:11:31.70+03:15:339:356,3
283WIJAS Mariusz 5251KRAKÓWMasters M - 40 95M 2312020-07-18 08:33:2601:49:3703:49:1305:37:0607:11:52.25+03:15:539:356,3
284HALESZCZUK Tomasz 5442PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 96M 2322020-07-18 07:21:4601:41:1203:40:0705:27:4507:12:32.20+03:16:339:366,2
285DUKAŁA Arkadiusz 5418NATIONALE-NEDERLANDEN TEAMWARSZAWA- ZALESIE GÓRNEMasters M - 40 97M 2332020-07-18 07:48:5801:47:1103:47:4105:33:3007:12:32.90+03:16:349:366,2
286BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 5441PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 3027K 532020-07-18 07:21:3701:41:2203:40:0805:27:4807:12:40.80+03:16:429:366,2
287URBANIK Radek 5475WIERZBNAMasters M - 40 98M 2342020-07-18 07:26:3701:36:0803:41:3205:36:5607:12:45.95+03:16:479:376,2
288URBANIK Zuzanna 5446WIERZBNAMasters K - 4019K 542020-07-18 07:26:2601:36:1903:41:4805:37:0707:12:56.75+03:16:589:376,2
289NIŻEWSKI Paweł 5465KRAKOWIAK ULTRA TEAMCZAPURYMasters M - 40 99M 2352020-07-18 07:29:2701:35:0403:45:3305:31:1507:12:59.55+03:17:019:376,2
290PRZYŁUDZKI Janusz 5365MIKOŁÓWWeteran II M - 605M 2362020-07-18 08:09:1401:51:2103:53:5005:35:2007:13:34.95+03:17:369:386,2
291HAAS Przemysław 5008BACKPACKING OKAPI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 93M 2372020-07-18 08:13:4801:57:2303:55:1905:36:5307:13:56.85+03:17:589:386,2
292KOBLAŃSKI Tomasz 5133FITNESS PIEKARY LEGNICALEGNICASenior II M - 30 94M 2382020-07-18 08:18:1701:38:4403:30:3505:14:0507:14:22.60+03:18:249:396,2
293STRZYŻEWSKI Paweł 5193WARSZAWAMasters M - 40 100M 2392020-07-18 07:51:1601:45:1703:48:2105:33:3007:14:54.25+03:18:559:396,2
294BOROWICZ Marcin 5392QUAY POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 101M 2402020-07-18 07:25:1701:47:2403:50:5205:40:3407:15:25.30+03:19:279:406,2
295YÜCE Gökhan 5153VELESBITOSSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 95M 2412020-07-18 08:14:0001:55:1603:53:3305:41:2407:15:31.55+03:19:339:406,2
296BOROWICZ Paulina 5393QUAY POZNAŃPOZNAŃMasters K - 4020K 552020-07-18 07:25:0701:47:3403:51:0205:40:4507:15:34.15+03:19:359:406,2
297PLEWA Piotr 52574 RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters M - 40 102M 2422020-07-18 08:15:0801:44:0403:42:1105:32:1807:16:03.35+03:20:059:416,2
298WÓJCIK Kamila 5510LACHO TEAMKRAKÓWMasters K - 4021K 562020-07-18 08:29:2901:54:1704:07:1605:49:2507:16:15.00+03:20:169:416,2
299MORAWA Mateusz 5484LACHO TEAMRADZISZÓWMasters M - 40 103M 2432020-07-18 08:29:3601:54:1104:07:1005:49:1607:16:21.45+03:20:239:416,2
300CZECH Dorota 5104PRO-RUN WROCŁAWKIEŁCZÓWMasters K - 4022K 572020-07-18 07:21:2701:47:2903:51:5605:39:1107:16:59.25+03:21:009:426,2
301TOKARCZYK Tomasz 5115DRUŻYNA SZPIKUKALISZMasters M - 40 104M 2442020-07-18 07:47:4701:42:4803:41:0405:31:0607:17:26.40+03:21:289:436,2
302POGORZELSKA Alina 5223DB LESZCZYNYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran K - 503K 582020-07-18 08:14:0701:56:3804:05:3205:50:2307:17:27.70+03:21:299:436,2
303HENECZKOWSKI Łukasz 5213BORN TO RUNPOZNAŃMasters M - 40 105M 2452020-07-18 07:53:1601:37:2103:41:5205:35:5207:18:28.30+03:22:309:446,2
304MARMUROWICZ Krystian 5055KOLOROWA DRUŻYNA NESSIKATOWICEMasters M - 40 106M 2462020-07-18 07:19:1701:35:5703:39:1005:33:1607:18:31.00+03:22:329:446,2
305SADOWSKI Marek 5497MUKS SZOK BOJANOWOGÓRAWeteran I M - 50 19M 2472020-07-18 07:26:1701:31:0003:17:2705:35:1507:18:42.80+03:22:449:446,2
306HRYCIUK Katarzyna 5122EKOBIEGIWARSZAWAMasters K - 4023K 592020-07-18 07:35:3701:49:0203:51:4005:39:1107:18:47.50+03:22:499:456,2
307BEDNARSKI Krzysztof 5408KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKSenior I M - 20 23M 2482020-07-18 08:17:5601:46:5004:06:5805:44:0407:19:17.75+03:23:199:456,1
308SZYSZKA Marek 5244STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWSenior II M - 30 96M 2492020-07-18 08:12:4601:52:0003:54:3905:37:3707:19:41.90+03:23:439:466,1
309ILKIEWICZ Michał 5352AMCIUSTARE BABICEMasters M - 40 107M 2502020-07-18 08:23:3001:48:2203:58:4905:45:2207:19:46.10+03:23:479:466,1
310ŁASKAWSKA Justyna 5504WARSZAWAMasters K - 4024K 602020-07-18 07:36:3801:39:2303:44:0505:32:1107:20:03.25+03:24:049:466,1
311LEWANDOWSKI Mariusz 5265KKM MXTECH CYKLOTEAMKWIDZYNMasters M - 40 108M 2512020-07-18 07:53:4001:50:2704:01:2105:43:2007:20:54.35+03:24:569:476,1
312POCIĘGIEL Michał 5426SKAWINA BIEGARADZISZÓWSenior II M - 30 97M 2522020-07-18 07:37:3601:47:4803:58:1205:43:3107:21:07.05+03:25:089:486,1
313POŹNIAK Marcin 5380NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior II M - 30 98M 2532020-07-18 08:32:1701:45:1603:46:1905:39:3607:21:07.60+03:25:099:486,1
314JAWORSKA Katarzyna 5248WARSZAWAMasters K - 4025K 612020-07-18 08:15:4701:49:2404:00:0605:45:5307:21:18.75+03:25:209:486,1
315KRUSZEWSKI Jacek 5117MARKOWI BIEGACZEMARKIMasters M - 40 109M 2542020-07-18 08:02:4701:45:1003:47:2005:37:4407:21:19.45+03:25:219:486,1
316SIKORSKI Grzegorz 5197BORYSŁAWICE ZAMKOWEMasters M - 40 110M 2552020-07-18 07:44:5701:41:4403:41:2005:34:5307:22:04.60+03:26:069:496,1
317MARCINKOWSKA Anita 5259LUBOŃSenior II K - 3028K 622020-07-18 07:49:4601:45:4203:51:4105:34:0607:22:32.00+03:26:339:506,1
318WYRĄBKIEWICZ Janusz 5459NO LIMITSCIECHOCINEKWeteran II M - 606M 2562020-07-18 07:41:2601:42:0503:37:3305:23:2107:22:56.20+03:26:579:506,1
319KUCHARSKI Jakub 5201JKU1979GRUSZCZYNMasters M - 40 111M 2572020-07-18 07:15:2901:56:3803:56:3305:42:4207:23:15.05+03:27:169:516,1
320SOSNÓWKA Bartosz 5342KLUB SOSNOWYDZIAŁDOWOSenior II M - 30 99M 2582020-07-18 08:08:1701:50:0303:51:5705:44:3607:23:17.00+03:27:189:516,1
321DĄBROWSKI Artur 5285ŁÓDŹSenior II M - 30 100M 2592020-07-18 08:26:3701:39:2303:44:3805:38:1807:23:53.00+03:27:549:516,1
322ZIELINSKI Grzegorz 5308WARSZAWAMasters M - 40 112M 2602020-07-18 08:43:3201:57:0303:59:5705:52:2707:25:37.10+03:29:389:546,1
323ADAMSKA Agnieszka 5319AKTYWNY OSTRZESZÓWWROCŁAWMasters K - 4026K 632020-07-18 08:43:2201:57:1204:00:0405:52:0007:25:46.45+03:29:489:546,1
324TWARDY Dariusz 5077LESZNOWeteran I M - 50 20M 2612020-07-18 07:19:4801:37:4804:04:2705:46:4107:25:52.95+03:29:549:546,1
325NOWAK Kornel 5078LESZNOMasters M - 40 113M 2622020-07-18 07:19:3701:37:5904:04:3805:46:5207:26:03.85+03:30:059:546,1
326WIENER Marcin 5387JESUS SAVESKATOWICEMasters M - 40 114M 2632020-07-18 08:48:3101:43:2003:55:4605:50:4707:26:08.75+03:30:109:546,1
327NOWAK Maciej 5029KAŹMIERZSenior II M - 30 101M 2642020-07-18 07:34:4601:44:5103:57:0605:48:2107:27:04.60+03:31:069:566,0
328MAGDA Piotr 5026NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEMasters M - 40 115M 2652020-07-18 08:31:5501:45:3803:48:0205:44:0807:28:36.45+03:32:389:586,0
329DWORNIK Małgorzata 5010WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWSenior II K - 3029K 642020-07-18 07:46:2601:48:5403:47:3805:37:1907:28:45.25+03:32:469:586,0
330PIECUCH Małgorzata 5031PRZEWORSKWeteran K - 504K 652020-07-18 07:18:5701:53:1404:01:2705:52:0007:28:57.05+03:32:589:586,0
331ŁATKOWSKI Łukasz 5331GRUPA BIEGOWA CHTMOCHOTOMÓWMasters M - 40 116M 2662020-07-18 08:20:0501:51:4203:57:1705:52:2707:30:07.70+03:34:0910:006,0
332PIĄTEK Waldemar 5311KALISZMasters M - 40 117M 2672020-07-18 07:16:0801:44:1203:52:2705:43:5507:30:12.45+03:34:1410:006,0
333ŁATKOWSKA Monika 5288GRUPA BIEGOWA CHTMOCHOTOMÓWMasters K - 4027K 662020-07-18 08:19:5901:51:3803:58:2405:52:3107:30:13.60+03:34:1510:006,0
334KAPELSKA-KOBLAŃSKA Milena 5134MATNER RUNNING TEAMLEGNICAMasters K - 4028K 672020-07-18 08:18:0701:50:2403:50:4905:47:4507:31:07.75+03:35:0910:016,0
335SIWIASZCZYK Tomasz 5091POZNAŃMasters M - 40 118M 2682020-07-18 08:22:2701:46:4103:55:4605:50:0507:31:18.65+03:35:2010:016,0
336JAWORSKA Magdalena 5088GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE/TEAM KGBPOZNAŃMasters K - 4029K 682020-07-18 08:22:1801:46:5003:55:5405:50:1307:31:23.50+03:35:2510:016,0
337SĄDEL Krzysztof 5191SZCZECINWeteran I M - 50 21M 2692020-07-18 07:40:5701:49:2903:57:0705:52:3407:32:15.95+03:36:1710:036,0
338SZYSZKO Ewa 5085MARKOWI BIEGACZEMARKIMasters K - 4030K 692020-07-18 07:32:3801:54:0704:05:0405:59:1007:32:36.50+03:36:3810:036,0
339LACH Agnieszka 5326WROCŁAWMasters K - 4031K 702020-07-18 07:34:1801:44:5503:51:1305:49:1407:32:37.25+03:36:3810:036,0
340WILK Magdalena 5445ULTRAPOŚLADACH/TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAMasters K - 4032K 712020-07-18 08:10:5701:43:5503:53:1105:54:1707:33:02.00+03:37:0310:046,0
341KAMINSKA Magdalena 5152MAŁE RUDYSenior II K - 3030K 722020-07-18 07:41:0601:50:0404:02:0805:53:1007:33:26.45+03:37:2810:046,0
342SURDACKI Jerzy 5021DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOMasters M - 40 119M 2702020-07-18 08:12:1801:40:1003:45:0305:39:1307:33:49.30+03:37:5110:055,9
343GRECH-BARAN Marta 5402WARSZAWASenior II K - 3031K 732020-07-18 08:43:5301:50:1804:01:4205:50:2507:34:19.40+03:38:2110:055,9
344BARAN Jakub 5401LEMIESZ TEAMWARSZAWASenior II M - 30 102M 2712020-07-18 08:43:4801:50:1904:01:5105:50:2807:34:26.05+03:38:2710:055,9
345KURKUS Aleksander 5486DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIWARSZAWAMasters M - 40 120M 2722020-07-18 08:17:0601:45:0703:50:3705:44:5607:34:28.70+03:38:3010:055,9
346CZACHOWSKI Michał 5447ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSAWWeteran I M - 50 22M 2732020-07-18 08:47:3201:53:3504:03:0005:56:4307:34:31.70+03:38:3310:065,9
347CZARNY Anna 5227GDAŃSKMasters K - 4033K 742020-07-18 08:30:4701:56:4504:06:1905:56:1707:35:19.30+03:39:2110:075,9
348BANAŚ Marcin 5368WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINMasters M - 40 121M 2742020-07-18 08:18:3801:48:5403:59:4705:58:4907:35:26.05+03:39:2710:075,9
349BAIER-JASTRZĄBEK Marta 5076OBORNICKI KLUB LEEKOATLETYCZNYROŻNOWOMasters K - 4034K 752020-07-18 07:55:2701:57:2004:02:1005:58:3507:35:28.40+03:39:3010:075,9
350NIEDŹWIECKA Kasia 5492EKOBIEGIWARSZAWAWeteran K - 505K 762020-07-18 07:35:4701:52:1304:08:3906:00:1307:37:29.55+03:41:3110:095,9
351CHORĄŻYCZEWSKI Michał 5135OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKISenior II M - 30 103M 2752020-07-18 07:55:4601:56:5104:01:4905:57:5607:37:36.70+03:41:3810:105,9
352RUNOWICZ Magdalena 5056KŁODZKOMasters K - 4035K 772020-07-18 07:53:0601:52:3403:56:3805:44:3807:37:37.35+03:41:3910:105,9
353LEWICKA Magdalena 5095OBORNICKI KLUB LEEKOATLETYCZNYOBORNIKISenior II K - 3032K 782020-07-18 07:55:3601:57:0204:02:0105:58:0707:37:43.35+03:41:4510:105,9
354IWACHÓW Sławomir 5080KKM / MXTECH KWIDZYNKWIDZYNMasters M - 40 122M 2762020-07-18 07:53:5701:50:1904:01:0405:49:1907:39:15.10+03:43:1610:125,9
355KONDRAKIEWICZ Rafał 5312MIŁOSZYCEMasters M - 40 123M 2772020-07-18 07:45:5601:52:3804:00:4805:53:3607:39:32.20+03:43:3310:125,9
356GIENTKOWSKI Sławomir 5317WROCŁAWMasters M - 40 124M 2782020-07-18 08:00:0601:40:0703:52:2505:49:2807:39:54.80+03:43:5610:135,9
357WOJTAS Ryszard 5175WĄGROWIECWeteran I M - 50 23M 2792020-07-18 08:28:0601:48:3804:01:2706:06:4807:39:56.80+03:43:5810:135,9
358STAWCZYK Szczepan 5111BIEGACZE W RADOMSKURADOMSKOWeteran II M - 607M 2802020-07-18 08:08:0701:52:4804:03:5106:01:5707:40:29.75+03:44:3110:145,9
359TATYS Łukasz 5207WROCŁAWSenior II M - 30 104M 2812020-07-18 07:39:0702:11:4104:27:0506:06:2407:40:59.40+03:45:0110:145,9
360JĘDRZAK Przemysław 5272WYBIEGANI TEAMPOZNAŃMasters M - 40 125M 2822020-07-18 07:40:1701:43:4503:46:1105:43:2207:41:00.40+03:45:0210:145,9
361GRĘZEL-GAWRON Jolanta 5329J.G JOLANTA GRĘZEL-GAWRONPOLSKA NOWA WIEŚMasters K - 4036K 792020-07-18 07:27:3701:51:4304:06:3105:56:5207:42:23.15+03:46:2410:165,8
362WÓDKIEWICZ Maciej 5070WLKP MOUNTAINS ULTRA RUNNERS TEAMTULCEMasters M - 40 126M 2832020-07-18 07:22:2701:50:4003:59:4005:58:5007:43:35.60+03:47:3710:185,8
363MAKOWSKI Dariusz 5139KM TEAMCHOJNAWeteran I M - 50 24M 2842020-07-18 08:02:0901:54:0304:02:2305:56:0907:44:00.90+03:48:0210:185,8
364ROSZYK Tomasz 5038TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 127M 2852020-07-18 08:27:3001:49:1304:02:0306:07:0107:44:42.70+03:48:4410:195,8
365KAMIŃSKI Łukasz 5151MAŁE RUDYSenior II M - 30 105M 2862020-07-18 07:41:1701:50:1804:01:5406:01:3207:44:54.20+03:48:5510:195,8
366ŁUCZKÓW Andrzej 5173DARŁOWOWeteran I M - 50 25M 2872020-07-18 08:10:2701:51:3603:57:4006:01:0807:45:00.10+03:49:0110:205,8
367JANOWSKA Ula 5093GRUDZIĄDZMasters K - 4037K 802020-07-18 07:30:1701:48:3603:58:0005:41:3907:45:15.10+03:49:1610:205,8
368BORC Marzanna 5120AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ.GRUDZIĄDZWeteran K - 506K 812020-07-18 07:30:0701:48:4603:58:1105:41:4907:45:24.55+03:49:2610:205,8
369ZAPIÓR Marek 5493ZETBYTOMWeteran I M - 50 26M 2882020-07-18 07:15:3801:54:5304:12:1606:06:3807:46:48.15+03:50:4910:225,8
370KNOBLOCH Tomasz 5364THE PINDOLSWARSZAWAMasters M - 40 128M 2892020-07-18 07:49:3701:46:1303:49:2305:40:4507:46:59.50+03:51:0110:225,8
371IGNASZEWSKI Michał 5009DRUŻYNA SZPIKURADZYNYSenior II M - 30 106M 2902020-07-18 08:28:1801:48:2604:01:1306:06:1407:48:12.10+03:52:1310:245,8
372IGNASZEWSKA Marta 5015DRUŻYNA SZPIKURADZYNYMasters K - 4038K 822020-07-18 08:27:5701:48:4304:01:3306:06:2507:48:31.60+03:52:3310:245,8
373HANGIEL Urszula 5399ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSAWSenior II K - 3033K 832020-07-18 08:47:4502:02:5204:22:1406:11:1307:49:49.90+03:53:5110:265,7
374GMAJ Karolina 5127GRÓJECMasters K - 4039K 842020-07-18 08:27:0701:51:3404:09:3606:04:1507:49:57.90+03:53:5910:265,7
375SZYMAŃSKA Dominika 5334POMYKACZEKATOWICESenior I K - 207K 852020-07-18 07:27:2701:53:3304:11:2706:04:0307:50:45.80+03:54:4710:275,7
376PAWLIK-NIEDZIELA Sandra 5195BIEGOWA KUŹNIASOSNOWIECSenior II K - 3034K 862020-07-18 07:27:1601:53:4304:11:3906:04:1307:50:56.05+03:54:5710:275,7
377KUŁAKOWSKI Piotr 5359CZŁAPACZEKONSTANCIN-JEZIORNAWeteran II M - 608M 2912020-07-18 08:47:2101:58:3904:22:3806:09:4407:51:09.90+03:55:1110:285,7
378SKIBICKA Dorota 5355PZU SPORT TEAMWARSZAWAMasters K - 4040K 872020-07-18 07:48:5101:52:0304:09:3406:08:3407:51:13.55+03:55:1510:285,7
379GAJDA Grzegorz 5470RYBNIKSenior II M - 30 107M 2922020-07-18 08:17:3701:51:5804:04:1706:09:1407:53:07.10+03:57:0810:305,7
380GAJEWSKA Agnieszka 5035RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters K - 4041K 882020-07-18 08:17:2901:52:0604:04:2506:09:2107:53:14.20+03:57:1510:315,7
381KOWALSKA Małgorzata 5296JELCZ-LASKOWICEMasters K - 4042K 892020-07-18 07:32:1602:06:1604:20:0006:09:2507:54:05.35+03:58:0710:325,7
382GRĘBOWICZ Agnieszka 5234JANIKÓWSenior II K - 3035K 902020-07-18 07:32:0602:06:2604:20:1006:09:3507:54:15.35+03:58:1710:325,7
383FOLARON Rafał 5509DOBRZYKOWICESenior II M - 30 108M 2932020-07-18 08:20:5701:43:4503:49:4206:02:1107:54:31.40+03:58:3310:325,7
384LUPA Mirosław 5074ŚCINAWAWeteran I M - 50 27M 2942020-07-18 07:39:2601:43:3003:58:0005:55:4407:55:08.15+03:59:0910:335,7
385LEWANDOWSKI Krzysztof 5454ŁÓDŹWeteran I M - 50 28M 2952020-07-18 08:41:2401:50:2104:18:1506:16:4307:55:12.25+03:59:1310:335,7
386PYTLARCZYK Piotr 5204KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMasters M - 40 129M 2962020-07-18 07:52:0801:55:3204:09:1406:05:1407:55:14.50+03:59:1610:335,7
387GŁĄBICA Justyna 5231KAMIENIEC WR.Masters K - 4043K 912020-07-18 08:29:5701:48:5704:20:4906:26:3107:56:18.80+04:00:2010:355,7
388WAŚCIŃSKA Edyta 5362PĘDZI - PARAGOŁASZYNWeteran K - 507K 922020-07-18 07:25:3601:58:5904:14:1106:07:5707:57:05.55+04:01:0710:365,7
389BAGIŃSKA Paulina 5374RYDZYNAMasters K - 4044K 932020-07-18 07:25:5701:36:5903:48:1705:54:5907:57:12.30+04:01:1410:365,7
390POMIANOWSKA Anna 5386WRONKIMasters K - 4045K 942020-07-18 08:01:5801:58:2204:14:3106:12:1207:59:09.55+04:03:1110:385,6
391MALINOWSKI Konrad 5339GRODZISK MAZOWIECKISenior II M - 30 109M 2972020-07-18 08:22:4701:49:4903:57:0605:58:4007:59:25.25+04:03:2610:395,6
392STOLPE Maciej 5439MPKPOZNANLUBOŃWeteran I M - 50 29M 2982020-07-18 08:28:2701:47:4404:04:0706:05:0807:59:39.05+04:03:4010:395,6
393MAJCHRZAK Monika 5044WKURW_TEAMPOZNAŃMasters K - 4046K 952020-07-18 08:10:0001:59:4604:19:0906:14:5108:01:23.90+04:05:2510:415,6
394WIELICZKO Dagmara 5064WROCŁAWSenior II K - 3036K 962020-07-18 08:05:1701:56:5104:14:1306:21:3708:04:23.10+04:08:2410:455,6
395BEDNARSKI Krzysztof 5406KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKWeteran I M - 50 30M 2992020-07-18 08:17:4701:47:0004:10:4206:10:2308:04:23.70+04:08:2510:455,6
396WIELICZKO Rafał 5063WROCŁAWSenior II M - 30 110M 3002020-07-18 08:05:0801:56:5704:14:2206:21:4608:04:32.00+04:08:3310:465,6
397KALINOWSKA Katarzyna 5463SIERADZSenior II K - 3037K 972020-07-18 07:57:2801:53:3404:09:5906:13:0808:06:01.65+04:10:0310:485,6
398JABŁOŃSKI Kazimierz 5460SPRINTER PRĄDYPRĄDYWeteran II M - 609M 3012020-07-18 08:07:4701:54:1604:14:3006:13:2608:06:44.10+04:10:4510:485,5
399RZYWUCKA Jolanta 51984 RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters K - 4047K 982020-07-18 08:14:4802:09:4704:24:0406:18:2108:06:55.10+04:10:5610:495,5
400BĘBAS Paweł 5286WROCŁAWMasters M - 40 130M 3022020-07-18 08:12:5701:56:0104:12:1906:14:0408:06:55.40+04:10:5710:495,5
401GUZIK Tomasz 5255ZAWIERCIESenior II M - 30 111M 3032020-07-18 07:45:0701:46:3604:02:2306:07:2208:07:41.30+04:11:4310:505,5
402ZAWIS Marek 5112PYSKOWICEWeteran I M - 50 31M 3042020-07-18 07:51:2801:50:3604:08:1406:03:1708:08:53.85+04:12:5510:515,5
403ŁACHAN Patryk 5100WKURW_TEAMWROCŁAWMasters M - 40 131M 3052020-07-18 07:26:5701:56:0104:22:0206:26:1008:13:13.20+04:17:1410:575,5
404TOMANEK Bartosz 5507SSW PRAGMATIC SOLUTIONSWARSZAWASenior II M - 30 112M 3062020-07-18 07:40:0801:34:2703:40:3606:00:4008:13:14.50+04:17:1610:575,5
405CHUDZIK Radosław 5453ŁÓDŹMasters M - 40 132M 3072020-07-18 07:23:2601:33:5204:20:3706:10:1908:13:23.20+04:17:2410:575,5
406KRAJEWSKA-KŁODA Katarzyna 5058DRUŻYNA SZPIKUCZAPURYMasters K - 4048K 992020-07-18 08:24:0702:11:4204:40:0006:38:0308:14:39.05+04:18:4010:595,5
407BARANIAK Beata 5176DRUŻYNA SZPIKUDASZEWICEMasters K - 4049K 1002020-07-18 08:23:5702:11:5204:40:0706:38:1508:14:49.25+04:18:5010:595,5
408DOMAGAŁA Tomasz 5245DOMAGAŁADZIERŻONIÓWSenior II M - 30 113M 3082020-07-18 07:43:1702:03:1604:21:5106:26:1808:16:27.10+04:20:2811:015,4
409ZASŁAWSKA Katarzyna 5494ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUWROCŁAWWeteran K - 508K 1012020-07-18 07:52:1101:50:3604:10:4206:17:5408:16:33.55+04:20:3511:025,4
410TRZECIAK Ewelina 5283LEGNICAMasters K - 4050K 1022020-07-18 07:37:2602:00:0204:31:5306:34:2308:16:34.85+04:20:3611:025,4
411MAŁGORZATA Modelska 5338KRAKÓWSenior II K - 3038K 1032020-07-18 07:41:5802:06:1404:27:3506:29:3508:16:56.35+04:20:5811:025,4
412FOJCIK Katarzyna 5254PIERUNSKIE CANGÓRYPSZÓW (GMINA: PSZÓW)Senior I K - 208K 1042020-07-18 08:20:1401:51:2504:15:0406:18:5408:17:22.05+04:21:2311:035,4
413POPŁAWSKI Krzysiek 5022DEPARTAMENT BIEGÓW GÓRSKICHWARSZAWAMasters M - 40 133M 3092020-07-18 08:00:4801:59:4204:29:3206:33:5008:17:47.50+04:21:4911:035,4
414BĘDZIŃSKA Jolanta 5279POZNAŃMasters K - 4051K 1052020-07-18 08:13:2602:06:1604:35:0406:32:1908:18:10.95+04:22:1211:045,4
415PIETRUSIAK Agnieszka 5278PALĘDZIESenior II K - 3039K 1062020-07-18 08:13:1702:06:2504:35:1306:32:2708:18:22.05+04:22:2311:045,4
416KUKLA-KOWALSKA Alicja 5114LUSÓWKOMasters K - 4052K 1072020-07-18 08:04:1601:58:5204:23:3906:28:2708:18:34.65+04:22:3611:045,4
417STAWSKA-KISIAŁA Natalia 5220LACHO TEAMKRAKÓWSenior II K - 3040K 1082020-07-18 08:25:0702:16:4104:40:3506:36:1608:18:47.85+04:22:4911:055,4
418SOBAŃSKA Paulina 5124TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3041K 1092020-07-18 07:28:4602:06:1704:31:5806:32:5808:20:05.25+04:24:0611:065,4
419GRZESIAK Rafał 5142EMERYTGŁOGÓWMasters M - 40 134M 3102020-07-18 07:20:4001:37:0904:23:5706:16:2108:20:06.35+04:24:0811:065,4
420ZIELIŃSKA CZERBNIAK Izabela 5200TARNOWO PODGÓRNA BIEGASKORZEWOMasters K - 4053K 1102020-07-18 07:28:3702:06:2704:32:0706:33:0708:20:14.10+04:24:1511:065,4
421SZULC Joanna 5082WYBIEGANIA MPKWARSZAWAMasters K - 4054K 1112020-07-18 08:38:0702:05:0404:33:2606:34:5308:24:36.40+04:28:3811:125,4
422SKROBEK Marcin 5292WROCŁAWSenior II M - 30 114M 3112020-07-18 07:41:4701:59:3804:15:2506:18:5908:24:44.05+04:28:4511:125,3
423MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna 5071WKURW_TEAM / AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWMasters K - 4055K 1122020-07-18 07:56:3702:03:4704:29:5606:31:5408:25:26.60+04:29:2811:135,3
424LATOS Joanna 5180ZIELONA GÓRAMasters K - 4056K 1132020-07-18 07:42:0702:11:2404:37:4006:37:2808:25:41.60+04:29:4311:145,3
425KIEŁCZYŃSKA Katarzyna 5036OVER 40 TEAMLUBINMasters K - 4057K 1142020-07-18 08:03:0601:55:4804:29:5106:36:4208:25:43.60+04:29:4511:145,3
426BĄCZYK Adam 5421MONIAGYMSZCZECINMasters M - 40 135M 3122020-07-18 08:00:3902:00:0204:18:3606:24:5908:25:46.15+04:29:4711:145,3
427ROMAN Ewelina 5161MONIA GYMSZCZECINSenior II K - 3042K 1152020-07-18 08:00:3802:00:0304:18:4006:24:5908:25:47.15+04:29:4811:145,3
428BĄCZYK Monika 5160MONIA GYMSZCZECINMasters K - 4058K 1162020-07-18 08:00:3802:00:0404:18:4106:25:0308:25:47.60+04:29:4911:145,3
429RYCHŁOWSKI Ryszard 5054PIŁAMasters M - 40 136M 3132020-07-18 08:20:4701:54:3404:23:4506:32:0608:26:30.65+04:30:3211:155,3
430GŁĄBICA Adam 5230KAMIENIEC WR.Weteran I M - 50 32M 3142020-07-18 08:29:4701:53:0104:21:0006:26:2008:27:09.10+04:31:1011:165,3
431ADAMIAK Marta 5526ZŁOTY STOKSenior II K - 3043K 1172020-07-18 08:08:4701:56:3504:23:5206:33:3308:28:29.55+04:32:3111:185,3
432LEWANDOWSKA Ewa 5110TARNOWSKIE GÓRYMasters K - 4059K 1182020-07-18 07:28:0702:01:4604:19:2206:26:4408:32:11.45+04:36:1311:225,3
433KATA Aleksandra 5299MIRKÓWSenior II K - 3044K 1192020-07-18 08:19:3702:02:1004:25:3006:23:4208:33:13.95+04:37:1511:245,3
434BIELECKA Iwona 5072PRO-RUN WROCLAWWROCLAWSenior II K - 3045K 1202020-07-18 08:19:2702:02:2004:25:4006:24:4308:33:23.80+04:37:2511:245,3
435SOKOŁOWSKI Artur 5324TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKMasters M - 40 137M 3152020-07-18 08:02:1801:52:3504:21:3006:34:0608:35:27.20+04:39:2811:275,2
436BARZAK Justyna 5256STRZELINSenior II K - 3046K 1212020-07-18 08:29:0701:58:2404:40:3506:52:3608:40:55.55+04:44:5711:345,2
437GÓRNA Aldona 5101ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMMasters K - 4060K 1222020-07-18 07:52:4702:00:3704:38:5306:42:5108:43:34.30+04:47:3611:385,2
438LANGE Hanna 5102ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMMasters K - 4061K 1232020-07-18 07:52:3702:00:4704:39:0506:43:0008:43:45.45+04:47:4711:385,2
439SIWEK Jarek 5144SZCZECINMasters M - 40 138M 3162020-07-18 07:38:3702:16:4404:51:5206:55:4108:44:48.30+04:48:5011:395,1
440FRANKENBERG Małgorzata 5482BIEGACZ NOWOSOLNAŁÓDŹWeteran II K - 601K 1242020-07-18 07:42:3702:14:4904:55:1407:04:3008:45:31.70+04:49:3311:405,1
441JASIŃSKI Paweł 5341ZMASAKROWANIWILCZYNMasters M - 40 139M 3172020-07-18 07:47:2702:01:4404:23:3506:34:1108:46:12.75+04:50:1411:415,1
442TARASZEWSKA Paulina 5129WARSZAWASenior II K - 3047K 1252020-07-18 08:00:5601:59:3504:29:2506:33:4208:46:15.15+04:50:1611:415,1
443WÓJCIK Łukasz 5225CYTRYNOWE CURRY???LUBLINSenior II M - 30 115M 3182020-07-18 08:50:5901:59:0204:35:5606:43:0408:49:27.85+04:53:2911:455,1
444SZYLIŃSKI Jakub 5140WARSZAWAWeteran I M - 50 33M 3192020-07-18 07:38:2702:16:5704:52:0906:55:5308:55:22.65+04:59:2411:535,0
445KOZŁOWSKA Joanna 5356STAROGARD GDAŃSKIWeteran K - 509K 1262020-07-18 07:46:0702:09:3104:30:3206:31:1508:56:35.35+05:00:3711:555,0
446KAMIŃSKI Marek 5337STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZASTRZELINSenior II M - 30 116M 3202020-07-18 08:29:1701:58:1004:40:2606:56:1609:07:15.60+05:11:1712:094,9
447PLASZCZYK Bartłomiej 54914 RBLOGGŁOGÓWSenior II M - 30 117M 3212020-07-18 07:56:5602:00:0904:46:4007:00:5309:10:47.55+05:14:4912:144,9
448REGULSKA Aneta 5059DRUŻYNA SZPIKUWROCLAWSenior II K - 3048K 1272020-07-18 08:06:4702:24:2805:07:2807:22:1909:28:50.30+05:32:5212:384,7
449RAJCZAKOWSKA Anna 5253LĄDEK-ZDRÓJWeteran K - 5010K 1282020-07-18 08:06:3702:24:3805:07:4007:22:3109:30:18.60+05:34:2012:404,7
450MOSKWA Martyna 5209MASZ PRZEBIEGANESZCZECINSenior I K - 209K 1292020-07-18 07:38:5702:17:0705:03:2407:17:0209:34:40.70+05:38:4212:464,7
451WIETRZYŃSKA Agnieszka 5208MASZ PRZEBIEGANEPYRZYCESenior II K - 3049K 1302020-07-18 07:38:4702:17:1705:03:3307:17:1109:34:51.75+05:38:5312:464,7
452WOŁCZEK Małgorzata 5157SULECHÓWSenior II K - 3050K 1312020-07-18 08:28:5702:30:5905:22:5807:46:4309:40:56.75+05:44:5812:544,6
453WAŁECKA Agnieszka 53813WSULECHÓWMasters K - 4062K 1322020-07-18 08:28:4702:31:0905:23:0707:46:4709:41:03.45+05:45:0512:544,6
454WARA-WĄSOWSKI Maciej 5156ŁÓDŹWeteran I M - 50 34M 3222020-07-18 08:28:3702:31:1905:23:1707:46:5309:41:09.30+05:45:1112:544,6
455JAWORSKA-NIZIOŁ Magdalena 5136GRUDZIĄDZSenior II K - 3051K 1332020-07-18 07:29:5602:18:3805:52:0207:48:0309:45:52.70+05:49:5413:014,6
456MIŚKIEWICZ Wojciech 5412ZGIERZSenior II M - 30 118M 3232020-07-18 08:03:5302:12:4405:07:4807:29:5809:48:34.85+05:52:3613:044,6
457FORMELA Justyna 5411OSTRÓW WLKPMasters K - 4063K 1342020-07-18 08:03:4702:12:5105:07:5507:29:5109:48:39.95+05:52:4113:044,6
458LESZCZYŃSKA-DOMINIAK Elżbieta 5473LASY WAWERSKIEWARSZAWAWeteran II K - 602K 1352020-07-18 07:57:1802:16:3605:02:1807:35:3910:03:39.35+06:07:4113:244,5
459MAKAREWICZ Sylwia 5520MIKOŁÓWMasters K - 4064K 1362020-07-18 07:56:1302:14:1904:56:3307:26:1210:09:58.70+06:14:0013:334,4
Przekroczony limit czasu: 10:45:00
460MALONG Aleksander 5499KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKWeteran I M - 50 35M 3242020-07-18 08:27:3702:49:2405:53:0408:11:1410:57:19.05+07:01:2014:364,1
461PAWŁOWSKA Danuta 5369OTRĘBUSYMasters K - 4065K 1372020-07-18 07:15:4902:41:1505:52:2208:33:5711:36:25.10+07:40:2615:283,9
DQNIEZGÓDKA Tomasz 5521ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWWeteran I M - 50 2020-07-18 07:31:1601:12:35 DQ DQ DQ02:09:20.90 DQ0:0020,9
DQMORAWSKI Filip 5264MARCINSWIERCTEAMPUSZCZYKOWOMasters M - 40 2020-07-18 07:29:1601:16:50 DQ DQ DQ02:11:21.50 DQ0:0020,6
DQŁĘCKI Piotr 5487BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICESenior II M - 30 2020-07-18 07:24:5701:18:21 DQ DQ DQ02:14:00.10 DQ0:0020,1
DQJURCZAK Roman 5522GEPARDY I GAZELE RZESZÓWRZESZÓWWeteran II M - 602020-07-18 07:15:1901:20:59 DQ DQ DQ02:23:15.40 DQ0:0018,8
DQGORZELANY Rafał 5346RAWICZSenior II M - 30 2020-07-18 07:17:1701:23:11 DQ DQ DQ02:30:37.10 DQ0:0017,9
MAJEWSKI Artur 5177DIRETA GNIEZNOGNIEZNOMasters M - 40 2020-07-18 07:39:5701:23:26 DNF DNF03:29:58 DNF DNF--
KIEDOWSKI Artur 5424WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 07:33:4601:28:24 DNF DNF03:28:08 DNF DNF--
PACZOS Andrzej 5384PIECHOWICESenior I M - 20 2020-07-18 07:58:2701:16:17 DNF03:11:36 DNF DNF DNF--
SITEK Arkadiusz 5452AKTYWNI WĘGRÓWWĘGRÓWMasters M - 40 2020-07-18 07:56:4701:31:08 DNF03:19:24 DNF DNF DNF--
SMUSZ Grzegorz 5314STRONIE SLASKIEMasters M - 40 2020-07-18 08:03:3601:39:26 DNF03:59:07 DNF DNF DNF--
KUBICKI Piotr 5237KOŚCIAN TEAMKOŚCIANSenior II M - 30 2020-07-18 07:27:5601:55:41 DNF04:32:51 DNF DNF DNF--
FEDOROWICZ Emil 5092ULTRINO AMATEUROPOLE LUBELSKIESenior I M - 20 2020-07-18 07:18:1602:23:20 DNF05:20:40 DNF DNF DNF--
LUZAR Rafal 5353OPOLEMasters M - 40 2020-07-18 07:27:0601:17:04 DNF DNF DNF DNF--
MALECKA-LEŃ Patrycja 5440STAJNIA BALONARZESZÓWSenior II K - 302020-07-18 07:14:5701:20:59 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 475 wynik(ów)