ZŁOTY MARATON - 45 KM

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-20
Miejsce:
Lądek Zdrój
Dystans:
45 km
Zgłoszonych:
314
Wystartowało:
283
Nie ukończyło:
21
Ukończyło:
262
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 22km | 33km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10km
B2
22km
A15
33km
Czas
netto
45km
Czas
brutto
45km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1JABŁOŃSKI Artur 3314Dream Run / Reebok Run CrewSenior II M - 30 1M 100:00:0200:55:1301:54:0402:50:3603:44:10.0503:44:12.10 4:5812
2LISAK Krzysztof 3227OTK RzeźnikOTWOCKSenior II M - 30 2M 200:00:0301:01:3602:05:1803:07:0104:05:47.1504:05:50.15+00:21:385:2711
3DYBEK Paweł 3306Salomon Suunto TeamMasters M - 40 1M 300:00:0100:58:4302:04:2603:07:3304:07:14.8504:07:16.60+00:23:045:2910.9
4SEDLAK Michał 3148LubieToBieganieGIERASZOWICEMasters M - 40 2M 400:00:0300:59:1802:04:2003:12:1804:19:37.9004:19:41.00+00:35:285:4610.4
5SZUMLIŃSKI Piotr 3171Marcin Świerc TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 3M 500:00:0101:00:4702:08:1003:15:1904:20:15.6504:20:17.55+00:36:055:4710.4
6KOBRYŃ Dominik 3230Byledobiec AninKATOWICEMasters M - 40 3M 600:00:0501:00:2202:07:5103:15:1104:21:11.9504:21:17.05+00:37:045:4810.3
7NOWOCIN Radosław 3182WARSZAWASenior I M - 20 1M 700:00:0501:01:1002:09:1503:19:2504:26:43.2004:26:48.20+00:42:365:5510.1
8RACZAK Maciej 3264KATOWICESenior II M - 30 4M 800:00:0301:01:3502:09:1603:19:2104:29:22.8004:29:26.70+00:45:145:5910
9KAROLKIEWICZ Daniel 3229ENTRE.PL TeamDROHICZYNSenior II M - 30 5M 900:00:0301:01:0102:09:2303:19:2704:30:13.5504:30:17.50+00:46:056:0010
10ŁĄCZAK Magdalena 3305Senior II K - 301K 100:00:0201:03:2902:15:3103:25:5904:34:12.9004:34:15.30+00:50:036:059.8
11DUDZIK Robert 3234LIMANOVA HOTELMSZANA DOLNASenior II M - 30 6M 1000:00:0301:06:0102:18:4403:30:0904:35:34.6504:35:38.45+00:51:266:079.8
12CICHOREK Dariusz 3220KKB Finisz KaliszLALISZMasters M - 40 4M 1100:00:0401:00:1602:05:2803:17:1104:37:58.0004:38:02.20+00:53:506:109.7
13DURKOWSKI Marcin 3076OBORNIKI ŚLĄSKIESenior II M - 30 7M 1200:00:0401:00:5902:12:2203:26:1004:39:08.8004:39:13.35+00:55:016:129.7
14BENDIG Wojciech 3311Masters M - 40 5M 1300:00:1001:04:1802:18:3103:34:3304:50:57.9004:51:08.10+01:06:566:279.3
15NERS Maciek 3205kingrunner.com / DREAM RUNWARSZAWASenior II M - 30 8M 1400:00:0401:10:0602:25:3303:42:2104:56:28.6004:56:32.60+01:12:206:359.1
16KOWALIK Andrzej 3176Bieg OpolskiOPOLESenior II M - 30 9M 1500:00:0201:08:1802:22:3403:39:1304:56:49.7504:56:52.40+01:12:406:359.1
17WITKOWSKI Radosław 3024KW GliwiceCHUDÓWSenior I M - 20 2M 1600:00:0401:07:1802:23:2003:40:0504:57:01.5004:57:06.05+01:12:536:369.1
18RODRIGO PEREIRA Oswald 3116Wild for the Run / Hercog Running TeamWARSZAWASenior II M - 30 10M 1700:00:0301:06:4002:23:4603:47:4704:59:25.5504:59:29.20+01:15:176:399
19MAŁEK Tomasz 3219GOSTYŃSenior I M - 20 3M 1800:00:0501:05:4702:23:5403:43:3405:01:43.4505:01:48.65+01:17:366:428.9
20ZYCH Marcin 3100WROCŁAWSenior II M - 30 11M 1900:00:0601:09:0802:25:3103:46:3305:02:20.3505:02:26.70+01:18:146:438.9
21FURMAN Sławomir 3063AKB ESEMASSZCZEPANÓWMasters M - 40 6M 2000:00:0501:08:2702:28:1203:49:2505:04:56.2505:05:01.50+01:20:496:468.9
22KSIĄŻEK Sebastian 3132RUNNER SAM PO LESIESULECHÓWSenior II M - 30 12M 2100:00:0901:08:3202:24:4903:46:1505:06:59.4005:07:09.00+01:22:566:498.8
23KIK Iwona 3186Wosik Tervel Team/KW KrakówKRAKÓWSenior II K - 302K 200:00:0201:08:4802:28:2203:49:2005:09:24.4005:09:27.15+01:25:156:528.7
24WALASZCZYK Lucyna 3272Natural Born RunnersPOZNAŃSenior II K - 303K 300:00:0701:12:0102:33:3503:54:2305:09:42.9505:09:50.20+01:25:386:528.7
25JOKIEL Wojciech 3285Sparta Ultra TeamGRANICESenior I M - 20 4M 2200:00:0401:11:2902:28:2503:49:5705:10:21.0005:10:25.55+01:26:136:538.7
26BONDARA Sylwia 3301Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamSenior II K - 304K 400:00:0501:15:2402:35:3003:59:3105:13:51.5005:13:57.20+01:29:456:588.6
27BOROWSKI Jacek 3183KRASOCINSenior II M - 30 13M 2300:00:1201:12:0702:29:5103:49:2005:14:11.8505:14:24.30+01:30:126:588.6
28LUBAŃSKI Robert 3126BUKOWICEWeteran I M - 50 1M 2400:00:0201:10:0502:30:1603:51:1305:14:47.4505:14:49.50+01:30:376:598.6
29PRUGAR FUKOWSKA Paulina 3276Dream RunWARSZAWASenior II K - 305K 500:00:0901:15:3602:38:0604:02:5005:15:07.5005:15:16.60+01:31:047:008.6
30LUTYŃSKI Zbigniew 3273OŚWIĘCIMSenior II M - 30 14M 2500:00:1101:12:0602:31:2103:56:2205:15:53.1505:16:05.10+01:31:537:018.5
31WALENDA Arkadiusz 3275Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAMasters M - 40 7M 2600:00:0401:11:0702:31:5303:56:3205:17:38.3005:17:43.10+01:33:317:038.5
32GARDENER Jacek 3300Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 2M 2700:00:0301:07:4902:23:5003:49:5605:18:12.8005:18:15.95+01:34:037:048.5
33JASIŃSKI Piotr 3141BEŁCHATÓWSenior II M - 30 15M 2800:00:0601:07:2402:26:3503:53:1905:18:15.8005:18:22.55+01:34:107:048.5
34GARNEK Piotr 3257WROCŁAWSenior II M - 30 16M 2900:00:0801:14:3202:35:4003:54:1105:18:56.3005:19:04.90+01:34:527:058.5
35MYSZKOWSKI Jan 3223WAŁCZWeteran I M - 50 3M 3000:00:0401:08:1202:28:2203:55:1805:19:07.0505:19:11.25+01:34:597:058.5
36ŁUCZYŃSKI Maciej 3198GAWRAKŁODAWAMasters M - 40 8M 3100:00:0701:14:0102:30:5803:50:5405:19:20.9005:19:28.15+01:35:167:058.5
37MAJCHRZAK Michał 3149TRZEBNICASenior I M - 20 5M 3200:00:2701:12:5102:32:3703:57:5705:19:15.9005:19:43.10+01:35:317:058.5
38WUJDA Mirosław 3160Erni RulezDĘBNOMasters M - 40 9M 3300:00:1201:13:5702:37:0703:56:0705:20:08.2505:20:21.05+01:36:087:068.4
39NIEZGÓDKA Tomasz 3309Masters M - 40 10M 3400:00:0801:13:0302:35:2804:03:1205:23:19.7505:23:28.05+01:39:157:118.4
40GEROWSKI Maciej 3010Netbox biega / Lesz NO Limits RunnersGOSTYŃMasters M - 40 11M 3500:00:0801:19:3002:41:1004:04:5405:23:36.4005:23:45.05+01:39:327:118.3
41SZCZERBAKOWICZ Kamil 3248BLEDZEWSenior I M - 20 6M 3600:00:0301:08:5002:25:5203:55:4605:25:27.9505:25:31.25+01:41:197:138.3
42KOPROWSKI Adam 3164Harpagan Ho Chi MinhLONDONSenior II M - 30 17M 3700:00:2801:17:1502:36:4403:59:5405:26:16.8005:26:45.05+01:42:327:158.3
43KORBIK Marcin 3062KOZIEGŁOWYSenior II M - 30 18M 3800:00:0801:11:2102:33:2304:02:0605:28:49.7505:28:58.60+01:44:467:188.2
44KUTYBA Mariusz 3077Wolne ŚlimakiPOZNAŃSenior II M - 30 19M 3900:00:1601:10:4602:33:4304:05:2205:30:24.0005:30:40.80+01:46:287:208.2
45SOKALSKI Grzegorz 3281KONSTANCIN-JEZIORNAMasters M - 40 12M 4000:00:1501:21:2202:48:1304:12:1505:31:02.1005:31:17.30+01:47:057:218.2
46PIETLUSZENKO Dariusz 3255JÓZEFOSŁAWMasters M - 40 13M 4100:00:3401:13:2102:41:2504:14:2305:30:57.1505:31:32.00+01:47:197:218.2
47BIENIECKA Anna 3302OTK RZEŹNIKSenior II K - 306K 600:00:0501:13:0202:43:2304:14:2805:31:34.0005:31:39.00+01:47:267:228.1
48WAJDA Robert 3288KOTÓRZ MAŁYMasters M - 40 14M 4200:00:0701:12:5002:36:2004:06:0105:32:26.9505:32:34.80+01:48:227:238.1
49TĘSIOROWSKI Mariusz 3145Olimpia SycówSYCÓWSenior II M - 30 20M 4300:00:2901:14:1602:37:2205:32:33.3005:33:02.30+01:48:507:238.1
50PORĘBSKI Łukasz 3211Stowarzyszenie Proshare Cycling TeamWROCŁAWSenior II M - 30 21M 4400:00:1301:13:4902:38:2004:09:3905:33:02.6005:33:16.25+01:49:047:248.1
51BAŁYS Katarzyna 3269Hercog Running Team/ Kasia i TomekSTRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 307K 700:00:0601:19:5502:44:4804:12:1105:34:52.1505:34:58.95+01:50:467:268.1
52KUMASZKA Anna 3135WROCŁAWSenior II K - 308K 800:00:1301:13:4402:41:5804:19:1805:38:26.8505:38:40.70+01:54:287:318
53MACHALSKI Sebastian 3079STRZELINMasters M - 40 15M 4500:00:0701:10:2502:36:5304:11:5305:41:00.2505:41:07.95+01:56:557:347.9
54PETRYNA Jagoda 3247NOAWROCŁAWSenior I K - 201K 900:00:0601:22:1902:50:3304:20:0805:41:02.7005:41:09.35+01:56:577:347.9
55OBRAŁ Szymon 3195BRONKO DZIKKRAKÓWSenior II M - 30 22M 4600:00:1801:19:4002:42:1604:14:4105:42:26.1005:42:45.05+01:58:327:367.9
56MARCINKOWSKI Przemysław 3308PROTONMasters M - 40 16M 4700:00:0901:20:0202:47:5304:15:0705:42:52.4005:43:02.10+01:58:507:377.9
57GAŁEK Aleksander 3204pragmatiq.plPOZNAŃSenior II M - 30 23M 4800:00:1301:21:4102:47:2204:15:2605:43:12.3005:43:25.95+01:59:137:377.9
58KAŃDUŁA Grzegorz 3027nest.poznan.plPOZNAŃSenior II M - 30 24M 4900:00:3601:22:1802:48:0104:16:2305:43:07.6505:43:43.65+01:59:317:377.9
59KOPSZAK Piotr 3274BRZEGSenior I M - 20 7M 5000:00:3901:24:3402:47:3104:13:4805:43:58.0505:44:37.70+02:00:257:387.8
60MIKA Andrzej 3162WROCŁAWSenior II M - 30 25M 5100:00:1201:11:5902:32:4004:07:5105:44:53.1005:45:05.75+02:00:537:397.8
61MAKOWSKA Olga 3207JacekBiega Running TeamWARSZAWASenior II K - 309K 1000:00:0701:20:0302:50:5804:22:1005:46:38.0005:46:45.90+02:02:337:427.8
62KOWALSKA Kasia 3102GORZÓW WLKP.Masters K - 401K 1100:00:2001:24:0002:54:1104:22:3205:46:51.2505:47:11.40+02:02:597:427.8
63MELNYK Ivan 3262WROCŁAWSenior II M - 30 26M 5200:00:0601:21:0302:50:3504:23:3905:47:09.9505:47:16.00+02:03:037:427.8
64SZYL Marek 3007Running Team QuiblWARSZAWASenior II M - 30 27M 5300:00:2301:26:5202:55:4204:27:4405:47:06.0005:47:29.30+02:03:177:427.8
65WÓJCIK Robert 3124NOAWROCŁAWSenior II M - 30 28M 5400:00:0501:20:0202:48:1204:23:0205:50:26.0505:50:31.05+02:06:187:477.7
66OLKIS Rafał 3129przebiega.plWROCŁAWSenior II M - 30 29M 5500:00:0501:11:5702:40:1904:20:0805:50:55.4005:51:01.10+02:06:497:477.7
67DUPLA Konrad 3172WKB Piast WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 30M 5600:00:3401:22:1202:46:0004:16:4905:50:29.4505:51:03.45+02:06:517:477.7
68PIECUCH Karolina 3099Lacho Team/sklepbiegowy.comPRZEWORSKSenior II K - 3010K 1200:00:2001:20:2902:50:1104:21:5805:50:47.7505:51:08.35+02:06:567:477.7
69MAĆKOWIAK Magda 3203noaWROCŁAWSenior I K - 202K 1300:00:0401:20:4702:55:5004:27:5005:51:07.7005:51:12.00+02:06:597:487.7
70RELIGA Andrzej 3279HECZNAROWICESenior II M - 30 31M 5700:00:1001:18:0302:44:4404:19:3505:52:28.7505:52:39.25+02:08:277:497.7
71MICIAK Krzysztof 3074ŻERNIKI WROCŁAWSKIEWeteran I M - 50 4M 5800:00:0401:17:4802:49:3604:24:2805:53:28.5505:53:32.65+02:09:207:517.6
72STRZELEC Łukasz 3163Harpagan Ho Chi MinhWARSZAWASenior II M - 30 32M 5900:00:2701:15:5502:41:2804:15:1405:53:16.2005:53:43.70+02:09:317:517.6
73ILKIEWICZ Adam 31663BroWARSZAWASenior II M - 30 33M 6000:00:0301:13:0802:36:2604:15:3005:54:35.5505:54:38.95+02:10:267:527.6
74URBAŃSKI Michał 3221FlunkyballTeam Lądek-ZdrójLĄDEK-ZDRÓJSenior I M - 20 8M 6100:00:2401:22:3702:50:0804:22:4405:54:49.6505:55:13.90+02:11:017:537.6
75JURA Dorota 3271Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁASenior II K - 3011K 1400:00:2101:25:3202:59:4604:30:3105:55:55.8005:56:17.10+02:12:057:547.6
76KSIĘŻNIK Dorota 3303Weteran K - 501K 1500:00:2401:27:1703:01:4404:33:4005:58:30.4505:58:54.85+02:14:427:587.5
77KOSMOWSKI Wiesław 3008Lesz No Limits RunnersRYDZYNASenior II M - 30 34M 6200:00:2201:20:2802:48:1304:27:5005:58:37.2505:58:59.25+02:14:477:587.5
78PACZKOWSKI Rafał 3092Kuźnia Triathlonu Czerwonak BiegaROKIETNICASenior II M - 30 35M 6300:00:0501:20:4702:51:2804:27:5505:58:55.4505:59:00.45+02:14:487:587.5
79TRETIAK Mateusz 3154PIESZYCESenior II M - 30 36M 6400:00:1201:16:1602:47:2404:24:3605:59:04.7005:59:16.85+02:15:047:587.5
80ZAŁUSKA-LIPA Agnieszka 3030Mosina BiegaMOSINASenior II K - 3012K 1600:00:1901:26:1002:57:2604:29:5305:58:58.8505:59:18.70+02:15:067:587.5
81BRATEK Łukasz 3294OTK RzeźnikGLIWICEMasters M - 40 17M 6500:00:0901:20:4802:50:2004:28:0606:00:10.7006:00:20.20+02:16:088:007.5
82PANEK Krzysztof 3312Masters M - 40 18M 6600:00:3801:23:5302:54:5704:29:4405:59:48.9006:00:27.05+02:16:147:597.5
83NADOLNA Ewa 3313Senior II K - 3013K 1700:00:3801:23:5402:55:2104:30:1305:59:49.1506:00:27.60+02:16:157:597.5
84BALCERZAK Tomasz 3028MARATOŃCZYK POZNAŃKONARZEWOMasters M - 40 19M 6700:00:2601:23:2502:48:1304:29:0206:03:21.5506:03:47.75+02:19:358:047.4
85STRASZKO Monika 3212WROCŁAWSenior II K - 3014K 1800:00:2001:28:2403:00:0304:34:5306:04:58.8006:05:19.70+02:21:078:067.4
86MUSIELAK Marek 3191M&M&MPOZNAŃSenior II M - 30 37M 6800:00:0101:20:3402:51:1804:29:1806:06:05.9506:06:07.20+02:21:558:087.4
87ZAPIÓR Mateusz 3021Turbo SlimakiKIEŁCZÓWSenior II M - 30 38M 6900:00:1801:13:4202:38:1604:26:2206:05:55.0506:06:13.90+02:22:018:077.4
88ZYDORCZAK Mateusz 3127WROCŁAWSenior II M - 30 39M 7000:00:3701:13:2902:40:5604:27:2506:05:36.1506:06:14.00+02:22:018:077.4
89KOBYLECKI Bartosz 3039WROCLAWSenior II M - 30 40M 7100:00:3201:17:0602:47:5404:32:0706:05:52.6006:06:24.70+02:22:128:077.4
90KOCIK Marcin 3179Fatboy SprintWROCŁAWMasters M - 40 20M 7200:00:0701:21:2002:54:2504:33:3606:06:29.9506:06:37.85+02:22:258:087.4
91POLAŃSKI Bartosz 3107MIRKÓWSenior II M - 30 41M 7300:00:0801:14:3302:40:5404:25:0606:07:28.2506:07:37.15+02:23:258:097.3
92SZUKAŁA Damian 3246Żary Runners TeamBIENIÓWSenior II M - 30 42M 7400:00:2601:28:1703:04:4904:42:4906:07:11.1006:07:37.90+02:23:258:097.4
93SOBCZAK Tomasz 3202Saska KępaWARSZAWAMasters M - 40 21M 7500:00:2201:27:2003:00:3504:38:3906:07:29.1006:07:51.35+02:23:398:097.3
94RYŻEWSKI Krzysztof 3155Quadimodo RacingMIRKÓWMasters M - 40 22M 7600:00:1201:20:4302:54:2504:35:4206:08:03.1506:08:16.10+02:24:048:107.3
95KIK Marcin 3187KW KrakowKRAKOWSenior II M - 30 43M 7700:00:0201:07:0302:28:0404:09:4006:08:43.7006:08:46.20+02:24:348:117.3
96MAJOCH Anna 3005GVTWROCŁAWMasters K - 402K 1900:00:1201:24:1703:01:4804:39:1206:08:40.1506:08:52.30+02:24:408:117.3
97KISŁO Lukasz 3243willsoor.plLESZNOSenior II M - 30 44M 7800:00:0501:10:5702:40:1104:25:1906:09:38.9006:09:44.30+02:25:328:127.3
98WIŚNIEWSKI Mariusz 309418bdpSOPOTSenior II M - 30 45M 7900:01:5401:29:2203:01:1204:32:2906:07:52.8006:09:47.20+02:25:358:107.3
99DROŹDZIK Paweł 3022wkb meta lubliniecNYSAMasters M - 40 23M 8000:00:0201:22:0302:59:3804:38:2406:10:40.5006:10:43.25+02:26:318:147.3
100FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 3280Los BieganerosWROCŁAWSenior II K - 3015K 2000:00:3401:32:2703:06:5704:39:3506:11:18.1006:11:52.85+02:27:408:157.3
101JURCZAK Roman 3241RZESZÓWWeteran I M - 50 5M 8100:00:0101:20:4102:54:1704:35:2406:12:10.4506:12:12.20+02:28:008:167.3
102OSIŃSKI Robert 3043ZABRZESenior II M - 30 46M 8200:00:0801:25:3403:03:3104:44:2106:12:11.2506:12:19.80+02:28:078:167.3
103TREGUB Igor 3263KapitoszkaWROCLAWSenior I M - 20 9M 8300:00:3201:29:4402:58:5804:35:2806:12:12.9006:12:45.10+02:28:338:167.3
104ARUSZTOWICZ Bartosz 3083HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOTWOCKSenior II M - 30 47M 8400:00:1001:14:5902:42:4904:34:0406:13:00.5506:13:10.85+02:28:588:177.2
105STRYŁA Leszek 3217TWARDE LESZCZEPOZNAŃSenior II M - 30 48M 8500:00:3201:24:1003:00:1104:40:5406:14:07.3506:14:39.65+02:30:278:187.2
106PASTUSZKA Michał 3307RUN ŁDZSenior I M - 20 10M 8600:00:2101:23:0602:52:1304:35:0406:15:00.0006:15:21.75+02:31:098:207.2
107STĘPIEŃ Marcin 321522 BPGŁAGIEWNIKISenior II M - 30 49M 8700:00:2001:23:5103:01:5504:49:0606:15:15.9506:15:36.45+02:31:248:207.2
108MIRR Marcin 3181Drużyna SzpikuPOZNAŃSenior II M - 30 50M 8800:00:2201:15:2702:48:3004:29:0406:15:17.0506:15:39.70+02:31:278:207.2
109CZUPKIEWICZ Michał 3046Rajsport activeOPOLESenior II M - 30 51M 8900:00:0501:11:3502:39:1004:26:4506:15:38.4006:15:44.30+02:31:328:207.2
110KAMER Joanna 3045UKAPRUSZKÓWSenior II K - 3016K 2100:00:0901:30:4203:08:4604:45:0806:15:42.3006:15:51.60+02:31:398:207.2
111TEKIELI Jerzy 3085BYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 52M 9000:00:2401:11:2102:43:0504:41:4006:15:47.9506:16:12.75+02:32:008:217.2
112KONIECZNY Andrzej 3110Konieczny TeamGOSTYŃMasters M - 40 24M 9100:00:2501:27:0203:00:1504:38:1706:15:58.8506:16:24.50+02:32:128:217.2
113KASPROWSKI Łukasz 3287GarageGym KrapkowiceKRAPKOWICESenior II M - 30 53M 9200:00:1601:21:0902:55:4804:41:2706:16:14.3006:16:30.40+02:32:188:217.2
114GAJDECKI Tomek 3106AccentureWARSZAWASenior II M - 30 54M 9300:00:1001:22:0502:48:4604:36:5406:17:27.0506:17:37.35+02:33:258:237.2
115MAŚLANKA Andrzej 3084KŁODZKOSenior II M - 30 55M 9400:00:2401:21:1902:53:4104:37:0306:17:45.1006:18:09.60+02:33:578:237.1
116RELEWICZ Maciej 3101Wolne ŚlimakiPOZNAŃSenior II M - 30 56M 9500:00:1701:25:3202:59:3804:42:5406:18:10.0506:18:27.70+02:34:158:247.1
117PIECH Michał 3134AlustalSTODZIENICEMasters M - 40 25M 9600:00:1301:26:4503:05:5404:45:3206:18:45.1006:18:58.50+02:34:468:257.1
118KOSTRZEWSKI Sławomir 322510 Brygada LogistycznaGŁUCHOŁAZYMasters M - 40 26M 9700:00:2601:22:1302:59:5804:39:5906:18:56.5006:19:22.60+02:35:108:257.1
119PAŚ Tomek 31731975WROCŁAWMasters M - 40 27M 9800:00:1001:20:0602:54:0304:38:3506:19:19.9006:19:30.80+02:35:188:257.1
120KOKUREWICZ Konrad 3044WROCŁAWSenior II M - 30 57M 9900:00:3201:20:3302:57:1704:44:5206:19:04.3506:19:36.50+02:35:248:257.1
121STOLIŃSKI Przemysław 3073OZORKÓWSenior II M - 30 58M 10000:00:2101:15:2802:57:2504:47:1306:19:48.8006:20:10.10+02:35:588:267.1
122OLEJNIK Sylwester 3304Masters M - 40 28M 10100:00:1001:20:5803:02:2304:47:0706:20:54.6006:21:04.65+02:36:528:277.1
123HADAM Michał 3252KB Maniac Poznań/NBRLUBOŃMasters M - 40 29M 10200:00:0901:25:5303:02:4004:47:1006:21:21.1006:21:30.30+02:37:188:287.1
124BOROWIAK Maciej 3121Wozimysie.pl / Trenertriathlonu.plKALISZSenior II M - 30 59M 10300:00:3301:28:0303:07:4904:47:0806:21:37.8006:22:11.10+02:37:598:287.1
125POLAK Michalina 3006OPOLESenior I K - 203K 2200:00:1401:28:3503:09:5804:51:5006:23:05.3506:23:19.95+02:39:078:307
126KOSZ Dariusz 3284NYSASenior I M - 20 11M 10400:00:4001:24:3302:58:2404:47:0906:22:43.7506:23:24.20+02:39:128:307.1
127ŁYCZYWEK Marcin 3199ŻABOKLIKIWeteran I M - 50 6M 10500:00:2401:29:0102:58:3204:45:0406:22:59.9506:23:24.70+02:39:128:307
128BOK Rafał 3249ZABRZESenior II M - 30 60M 10600:00:3401:27:1602:57:1704:43:5006:23:23.1506:23:57.50+02:39:458:317
129ZAMBRZYCKI Maciej 3286Night Runners ZabrzeZABRZESenior II M - 30 61M 10700:00:3301:27:1702:57:2004:43:5006:23:23.9006:23:57.80+02:39:458:317
130JAKUSZEK Krzysztof 3114Cegielnia PiaskiPIASKIMasters M - 40 30M 10800:00:2501:25:2503:02:4304:45:0206:23:56.5006:24:22.10+02:40:108:317
131PAWLIK Joanna 3053Pretorium/ NBRPOZNAŃSenior II K - 3017K 2300:00:1301:27:4003:07:5104:51:4606:24:18.3506:24:31.40+02:40:198:327
132MICHALAK Sławomir 3157inzynier.eu nosi trailowe botkiPRUSZKÓWWeteran I M - 50 7M 10900:00:2501:30:1003:09:5804:50:5506:25:36.8006:26:01.90+02:41:498:347
133STACHURSKI Paweł 3120SŁOMNIKISenior II M - 30 62M 11000:00:1101:14:2902:43:4304:31:0406:25:50.8506:26:01.95+02:41:498:347
134MAJEWSKI Maciej 3088POZNAŃWeteran I M - 50 8M 11100:00:1101:19:3003:00:2904:49:3406:25:54.5006:26:05.55+02:41:538:347
135KOT Klaudia 3236night runnersKRAKÓWSenior I K - 204K 2400:00:0501:21:2603:02:3905:00:2506:27:04.6006:27:10.30+02:42:588:367
136MARCIN Goleń 3111DA StygmatykWROCŁAWSenior I M - 20 12M 11200:00:2801:23:3202:58:2604:44:1306:26:57.2506:27:25.30+02:43:138:357
137LEJA Wojciech 3112DA StygmatykWROCŁAWSenior I M - 20 13M 11300:00:2801:23:3202:58:2604:43:3406:27:11.0006:27:39.15+02:43:278:367
138REDMANN Edyta 3123TeamochalBYDGOSZCZMasters K - 403K 2500:00:2701:34:5003:14:4304:54:4106:27:16.7006:27:43.95+02:43:318:367
139OSIKOWSKA Teresa 3193ZAKOPANESenior II K - 3018K 2600:00:1401:31:3703:10:4104:53:1806:28:39.6506:28:54.60+02:44:428:386.9
140SZNAJDER Marcin 3226Mesondżi lajf stajlPOZNAŃSenior II M - 30 63M 11400:00:0504:59:5606:29:52.0506:29:57.05+02:45:448:396.9
141KLESZCZ Tomek 3178PRO-RUN WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 64M 11500:00:3701:24:5802:56:3404:46:0806:29:21.0006:29:58.65+02:45:468:396.9
142DOMAGAŁA Grażyna 3002Night Runners WrocławWROCŁAWSenior II K - 3019K 2700:00:3701:24:5903:11:1704:56:5406:29:21.3506:29:58.65+02:45:468:396.9
143STAWARZ Paweł 3061KB LUPUSWROCŁAWMasters M - 40 31M 11600:00:1501:28:0303:09:3004:53:1406:29:57.4006:30:12.60+02:46:008:396.9
144SONNEK Marta 3060KB LUPUSSYCÓWSenior II K - 3020K 2800:00:1401:23:3203:01:4404:53:4006:30:07.0006:30:21.60+02:46:098:406.9
145HENDRYS Marek 3283SPARTA ULTRA TEAMGRANICESenior I M - 20 14M 11700:00:0601:25:1602:58:1904:50:4106:31:04.8006:31:11.45+02:46:598:416.9
146MARCINIAK Janusz 3133Night RunnersPOZNAŃMasters M - 40 32M 11800:00:0501:33:2103:09:4206:31:41.3506:31:46.35+02:47:348:426.9
147KOSIELSKI Robert 3156ŁÓDŹSenior II M - 30 65M 11900:00:3101:21:3302:54:3604:42:3906:31:53.4506:32:24.60+02:48:128:426.9
148KOTYSZ Waldemar 3174BBL OPOLEOPOLEWeteran I M - 50 9M 12000:00:0301:22:0303:03:3704:53:3306:32:23.0506:32:26.40+02:48:148:436.9
149SAWICZ Monika 3086Finisz MorągLIDZBARK WARMIŃSKISenior I K - 205K 2900:00:0801:24:1603:07:3804:51:4706:34:03.0006:34:11.90+02:49:598:456.9
150NÓŻKA Andrzej 3251PYRNIKSenior II M - 30 66M 12100:00:2601:28:1803:05:3804:55:1006:34:33.9006:35:00.60+02:50:488:466.8
151ŚWIST Michał 3238BIELSKO-BIAŁASenior I M - 20 15M 12200:00:1701:30:2003:07:5604:59:5906:35:30.3506:35:48.30+02:51:368:476.8
152PYTLARZ Waldemar 30504Run Team PiłaPIŁAWeteran I M - 50 10M 12300:00:2301:31:3003:10:3004:55:2106:37:20.5506:37:44.15+02:53:328:496.8
153TYPIŃSKI Paweł 3056Piątkowo na biegowoJUTROSINSenior I M - 20 16M 12400:00:1801:31:0303:15:4805:00:4006:37:31.0006:37:49.45+02:53:378:506.8
154CHELIŃSKA Daria 3210Piątkowo na biegowoPOZNAŃSenior I K - 206K 3000:00:1701:31:0403:15:4905:00:4206:37:32.1506:37:49.80+02:53:378:506.8
155LESZCZYŃSKI Paweł 3293Lasy WawerskieWARSZAWAWeteran I M - 50 11M 12500:00:2001:29:0203:09:2204:55:0306:37:47.6006:38:07.60+02:53:558:506.8
156MAJEWSKI Błażej 3167POZNAŃSenior I M - 20 17M 12600:00:2601:24:2803:07:4905:02:5506:38:31.0506:38:57.65+02:54:458:516.8
157CZUDEK Szymon 3177SKOCZÓWSenior II M - 30 67M 12700:00:1001:22:0003:02:3304:58:3006:39:14.3006:39:24.90+02:55:128:526.8
158MĄCZKA Bronisław 3298OTK RzeźnikWeteran II M - 601M 12800:00:3601:30:2803:11:5605:00:2106:38:55.9506:39:32.25+02:55:208:516.8
159CISEK Mirosław Tomasz 3242PIASECZNOMasters M - 40 33M 12900:00:0901:28:4803:06:2804:57:1406:39:37.3506:39:47.15+02:55:358:526.8
160PTAK Jarosław 3289KĘDZIERZYN-KOŻLEMasters M - 40 34M 13000:00:1701:26:0403:04:0304:54:5406:40:16.0506:40:33.15+02:56:218:536.7
161DZIEDZINA Tomasz 3175Night RunnersKRAKÓWSenior II M - 30 68M 13100:00:0601:27:2703:10:3805:01:3806:41:31.8506:41:38.20+02:57:268:556.7
162ZUBOWICZ Jakub 3267Żwawe Żubry / BZ WBK FaktorWARSZAWASenior II M - 30 69M 13200:00:2701:26:4903:03:5504:56:1506:41:17.6006:41:45.35+02:57:338:556.7
163NOSZCZYK Tomasz 3218#UltraRunningTommyNOWA RUDASenior I M - 20 18M 13300:00:1101:26:0703:02:0904:55:2006:42:00.5506:42:12.40+02:58:008:566.7
164BUŁATEWICZ Małgorzata 3158WROCŁAWSenior I K - 207K 3100:00:2601:34:1703:21:2405:07:1406:43:32.9006:43:59.50+02:59:478:586.7
165FILIPIAK Jarosław 3253KROŚNICESenior I M - 20 19M 13400:00:2301:19:3902:53:2904:46:4306:43:41.5006:44:04.85+02:59:528:586.7
166LESZCZYŃSKI Wacław 3122SWIEBODZICEWeteran I M - 50 12M 13500:00:3201:32:3503:16:5205:03:4606:43:34.2006:44:06.60+02:59:548:586.7
167MRUGALSKA Liliana 3014Netbox BiegaGOSTYŃSenior I K - 208K 3200:00:1401:35:1503:20:1405:08:5906:44:07.6506:44:21.95+03:00:098:586.7
168GIBASZEWSKA Justyna 3093CHORZÓWMasters K - 404K 3300:00:0901:39:5703:23:4305:10:1406:44:13.1006:44:22.50+03:00:108:586.7
169MAŁOLEPSZY Damian 3268KS LeniwiecKĘPNOSenior II M - 30 70M 13600:00:0701:21:0203:03:1504:55:2106:44:20.7506:44:28.60+03:00:168:596.7
170ŻARSKI Jarosław 3233Fudu&CO Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 35M 13700:00:1101:36:5303:23:1805:13:4906:46:38.0506:46:49.15+03:02:379:026.6
171HASIUK Ewelina 3140Vege RunnersWROCŁAWSenior II K - 3021K 3400:00:1001:33:2903:22:2405:08:2306:47:38.8006:47:49.30+03:03:379:036.6
172RADOSLAW Musial 3188DOLBYWROCLAWSenior II M - 30 71M 13800:00:3501:26:0103:07:1405:03:0606:47:23.3006:47:58.40+03:03:469:036.6
173KARASIAK Piotr 3189DolbyWROCŁAWSenior II M - 30 72M 13900:00:3501:30:0003:05:5905:03:0806:47:23.0506:47:58.60+03:03:469:036.6
174KRZOS Piotr 3131ZABRZESenior II M - 30 73M 14000:00:2501:37:1003:21:1805:10:3606:48:12.0006:48:37.40+03:04:259:046.6
175DUDEK Remigiusz 3089ZIębiceZIĘBICESenior II M - 30 74M 14100:00:1101:31:1103:12:0405:04:3706:48:55.4006:49:07.30+03:04:559:056.6
176KRAWISZ Maciej 3258LP 500BYDGOSZCZMasters M - 40 36M 14200:00:4101:40:5703:21:0805:09:0306:48:31.9006:49:13.60+03:05:019:046.6
177SKOCZYLAS Jerzy 3201wkurw_teamKRAKÓWMasters M - 40 37M 14300:00:3301:29:1903:01:2504:52:3606:49:40.8506:50:14.20+03:06:029:066.6
178JĘDRASZEK Maciej 3299Masters M - 40 38M 14400:00:1501:29:5603:09:3405:06:1506:50:08.1506:50:23.65+03:06:119:066.6
179KWIECIEŃ Michał 3213Bierutowska Grupa BiegowaBIERUTÓWSenior II M - 30 75M 14500:00:3401:29:2603:06:5305:01:3806:49:48.8506:50:23.75+03:06:119:066.6
180POPRAWSKI Mateusz 3209MUKS SZOK BojanowoBOJANOWOSenior I M - 20 20M 14600:00:2201:20:2802:54:2905:00:0606:50:02.1506:50:25.00+03:06:129:066.6
181GAŁECKI Tomasz 3278Klub Biegacza EURO RTV AGDWARSZAWAMasters M - 40 39M 14700:00:2601:32:0303:16:0405:05:0606:50:08.3006:50:34.30+03:06:229:066.6
182FIGLEWICZ Maria 3064KRAKOWSenior II K - 3022K 3500:00:0601:35:2203:23:4405:14:5606:50:59.1506:51:06.10+03:06:549:086.6
183KORBA Ewa 3065DOLASZEWOMasters K - 405K 3600:00:2201:34:0103:24:1405:14:3306:52:36.4006:52:58.95+03:08:469:106.5
184PODWÓJCI Michał 3235Zabiegani LusówkoDĄBRÓWKASenior II M - 30 76M 14800:00:1701:25:2703:05:5505:01:4506:52:44.3006:53:01.65+03:08:499:106.5
185STACHOWIAK Maciej 3013Pakieciarze TeamPOZNAŃMasters M - 40 40M 14900:00:3001:33:1003:10:4305:00:1706:52:32.5006:53:03.00+03:08:509:106.5
186DOBROSIELSKI Marcin 3115TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃMasters M - 40 41M 15000:00:3301:28:4803:14:3405:08:5806:53:30.4506:54:04.15+03:09:529:116.5
187TOMASZEWSKI Dominik 3125LESZNOSenior II M - 30 77M 15100:00:0501:29:0303:13:0605:05:5106:54:00.8506:54:06.70+03:09:549:126.5
188KOSTECZKA Paulina 3023KB Maniac PoznańPOZNAŃSenior II K - 3023K 3700:00:1501:32:2803:19:2305:11:2206:55:09.4006:55:25.35+03:11:139:136.5
189POPIEL Marta 3057LUBLINSenior II K - 3024K 3800:00:1801:34:3003:23:4605:14:0806:57:00.0506:57:18.05+03:13:059:166.5
190WOZNIAK Wojciech 3208better than a thousandPOZNANMasters M - 40 42M 15200:00:0901:25:1503:08:0405:10:4006:57:33.9506:57:43.70+03:13:319:166.5
191BUK Sławomir 3147BIEGAM BO LUBIĘŚREMSenior II M - 30 78M 15300:00:1301:36:3203:20:1205:13:0406:57:55.9006:58:09.30+03:13:579:176.5
192PĘCZEK Dawid 3296Zelka Asek Running DivisionSenior I M - 20 21M 15400:00:1201:30:1503:12:5505:14:1606:59:26.3006:59:39.05+03:15:269:196.4
193MANEL Mariusz 3078Netbox Biega / Lesz No Limits RunnersKĄKOLEWOMasters M - 40 43M 15500:00:1301:26:3903:12:5105:15:3906:59:34.8006:59:48.55+03:15:369:196.4
194KULESZA Paweł 3068KIELCESenior I M - 20 22M 15600:00:1301:23:0903:10:5405:07:5607:00:38.2007:00:51.25+03:16:399:206.4
195KIWIOR Jan 3295Team-TomJWeteran II M - 602M 15700:00:2701:32:1203:17:2105:16:4007:00:50.3007:01:18.15+03:17:069:216.4
196KAMINSKI Krystian 3049NIESTĘPOWOSenior II M - 30 79M 15800:00:3401:37:3403:22:1905:19:3107:04:09.6507:04:43.65+03:20:319:256.4
197KLAGA Michał 3310Senior II M - 30 80M 15900:00:1501:27:4503:14:0005:11:1107:05:15.6507:05:30.95+03:21:189:276.3
198GURBIEL Tomasz 3067OneMan TeamGDYNIASenior II M - 30 81M 16000:01:5401:31:0203:15:4605:14:3907:04:44.2507:06:38.50+03:22:269:266.4
199KAŃDUŁA Klaudia 3026TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃSenior II K - 3025K 3900:00:3601:41:3703:34:2105:22:4307:07:49.2007:08:25.20+03:24:139:306.3
200DURKIEWICZ Tomasz 3075DOM KULTURY JOGISTĘSZEWMasters M - 40 44M 16100:00:2801:34:2203:22:2305:16:4107:08:08.5507:08:36.70+03:24:249:306.3
201PAROL Paweł 3142SZYMANKOWSZCZYZNAMasters M - 40 45M 16200:00:1001:19:3403:11:0405:33:4707:09:38.2507:09:48.65+03:25:369:326.3
202CHMIEL Grzegorz 3161HQ MNC NESZCZECINMasters M - 40 46M 16300:00:1201:24:4503:19:3105:24:4307:10:59.0507:11:12.00+03:26:599:346.3
203BARANIECKI Zbigniew 3250Brylant KòrnikPOZNANWeteran I M - 50 13M 16400:00:3901:37:2003:23:2805:24:0307:11:03.9507:11:43.00+03:27:309:346.3
204SZYMANKIEWICZ Kalina 3256GDYNIAMasters K - 406K 4000:00:2701:36:3903:25:5005:22:4207:12:27.1007:12:54.85+03:28:429:366.2
205SIECZKOWSKI Artur 3012Natural Born RunnersKOSTRZYNMasters M - 40 47M 16500:00:3601:36:1903:28:4605:21:2107:12:18.6007:12:54.95+03:28:429:366.2
206SZURKOWSKI Michał 3113Night RunnersPOZNAŃSenior II M - 30 82M 16600:00:2901:38:1203:23:3105:16:4007:12:31.7507:13:01.00+03:28:489:366.2
207PIECH Jarek 3239ZLOTY STOKWeteran I M - 50 14M 16700:00:1101:30:3703:16:5905:22:3907:14:02.1007:14:13.80+03:30:019:386.2
208STEFANIAK Marcin 3034TKD Szakal Jeżyce RunnersDĄBRÓWKASenior II M - 30 83M 16800:00:3701:27:5603:12:4505:19:2807:15:39.1007:16:16.10+03:32:049:406.2
209STEFANOWICZ Piotr 3104Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKSenior II M - 30 84M 16900:00:1001:25:1903:08:4905:11:0807:16:35.9007:16:46.30+03:32:349:426.2
210CIEŚLAK Łukasz 3277OŚNO LUBUSKIESenior II M - 30 85M 17000:00:1001:30:3203:16:5405:24:3307:17:39.7507:17:49.95+03:33:379:436.2
211WYBRANOWSKI Sylwester 3033WARSZAWASenior II M - 30 86M 17100:00:1401:38:1603:28:4905:28:1007:17:59.9507:18:14.35+03:34:029:446.2
212KACZMARSKI Piotr 3119Hardcorowe WyhylylybymyKARCZEWSenior II M - 30 87M 17200:00:0701:25:5703:10:1505:11:4007:19:12.1507:19:20.00+03:35:079:456.1
213BRAUN Maria 3265SmartoysWARSZAWAMasters K - 407K 4100:00:0601:43:1203:36:3605:37:2507:20:25.0507:20:31.85+03:36:199:476.1
214PIETROWICZ Marek 3190Zabiegani LusówkoLUSÓWKOMasters M - 40 48M 17300:00:1701:34:4103:27:1905:24:0607:20:38.9007:20:56.05+03:36:439:476.1
215GŁOWACKA Renata 3009Tri Aktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters K - 408K 4200:00:1001:36:5403:35:3205:38:4707:21:46.5507:21:57.45+03:37:459:496.1
216ŚWITALSKI Andrzej 3090Życie Częstochowy Team / Kapitan PolskaCZĘSTOCHOWASenior II M - 30 88M 17400:00:1401:37:0903:26:5405:25:3707:23:26.1507:23:41.05+03:39:289:516.1
217JAWORSKI Paweł 3244West sports teamCEDYNIASenior I M - 20 23M 17500:00:1501:29:2303:20:3405:30:5407:23:46.5007:24:02.00+03:39:499:516.1
218MAŚLANKA Klaudia 3245DRAWSKO POMORSKIESenior I K - 209K 4300:00:1601:29:2203:20:3205:30:5407:23:45.7507:24:02.35+03:39:509:516.1
219STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 3025KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCESenior II K - 3026K 4400:00:1701:40:3203:35:3205:33:1507:24:18.5507:24:36.50+03:40:249:526.1
220KRYSMALSKI Maciej 3138WOLSZTYNSenior II M - 30 89M 17600:00:1901:28:2203:01:4404:47:2607:25:56.2007:26:15.95+03:42:039:546.1
221PRZYBYŁ Piotr 3037biegologia.pl / EASY RUNNERSGOSTYŃMasters M - 40 49M 17700:00:0701:18:5102:59:3905:22:1507:30:39.2007:30:46.60+03:46:3410:006
222PARYSZ Anna 3041Stare Babice BiegająBLIZNE JASIŃSKIEGOWeteran K - 502K 4500:00:2301:44:2103:44:3805:43:5207:30:52.7507:31:16.55+03:47:0410:016
223BADOWSKI Rafal 3270Wszystko jest w głowie!KRAKÓWMasters M - 40 50M 17800:00:1601:28:3003:15:4805:25:3307:31:29.5007:31:45.70+03:47:3310:016
224CHABKO Jacek 30722. Wojskowy Oddział GospodarczyWROCŁAWMasters M - 40 51M 17900:00:3101:29:5603:28:3405:37:0007:31:48.7507:32:20.15+03:48:0810:026
225ODZIMKOWSKI Marcin 3035MROWINYSenior II M - 30 90M 18000:00:3601:36:4003:22:2105:34:1707:31:46.1007:32:23.00+03:48:1010:026
226CYGAN Krzysztof 3109BŁONIESenior II M - 30 91M 18100:00:1801:28:3103:18:5505:20:3507:33:54.1007:34:12.40+03:50:0010:055.9
227ŚWIST Beata 3237BIELSKO-BIAŁAMasters K - 409K 4600:00:1801:42:5403:39:2705:45:5607:34:52.5507:35:10.85+03:50:5810:065.9
228STOKŁOSA Michał 3216ŻYWIECSenior I M - 20 24M 18200:00:2801:37:1903:22:2805:34:0307:35:55.3507:36:23.90+03:52:1110:075.9
229PRZYBYSŁAWSKI Miłosz 3165Słynni KenijczycyGNIEZNOSenior II M - 30 92M 18300:00:1901:40:3803:31:5905:33:2707:36:25.0507:36:44.10+03:52:3210:085.9
230KIEŁBOWICZ Aneta 3159Słynni KenijczycyGNIEZNOSenior II K - 3027K 4700:00:1901:40:3803:35:0205:38:3507:36:25.2007:36:44.35+03:52:3210:085.9
231KOZŁOWSKI Artur 3029WAŁBRZYCHMasters M - 40 52M 18400:00:2201:32:3903:30:2805:32:2907:38:02.2507:38:24.25+03:54:1210:105.9
232GALASIŃSKI Andrzej 3139LUBOŃWeteran I M - 50 15M 18500:00:1901:32:2103:20:3205:33:4607:38:17.9507:38:37.20+03:54:2510:115.9
233WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 3136KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃSenior II K - 3028K 4800:00:1801:35:4803:28:4905:27:5007:38:18.6507:38:37.35+03:54:2510:115.9
234GĄSIOROWSKA Dorota 3003ŚNIĘTY SUMWARSZAWAMasters K - 4010K 4900:00:1501:44:1003:44:4205:52:0507:38:32.8007:38:48.70+03:54:3610:115.9
235MAZURCZAK Ewa 3194kobietawbiegu.plKIEŁCZÓWEKMasters K - 4011K 5000:00:1101:44:0003:43:4605:47:3107:40:57.2007:41:08.45+03:56:5610:145.9
236PIETRZAK Monika 3098WARSZAWAMasters K - 4012K 5100:00:2101:47:2503:48:2605:47:3607:41:29.8007:41:51.60+03:57:3910:155.9
237PIETRZAK Dariusz 3097WARSZAWAMasters M - 40 53M 18600:00:2001:47:2603:47:2105:47:2407:41:45.5507:42:06.35+03:57:5410:155.8
238FISHCHUK Oleh 3261WROCLAWSenior I M - 20 25M 18700:00:3001:36:1903:22:0205:27:4507:42:04.5007:42:35.20+03:58:2310:165.8
239DOBOSZ Leszek 3118POZNAŃSenior II M - 30 93M 18800:00:2801:24:3203:08:5905:34:0507:43:33.4007:44:02.35+03:59:5010:185.8
240SIWEK Krzysztof 3240ZLOTY STOKWeteran I M - 50 16M 18900:00:1101:48:4603:46:0905:51:3607:44:26.0507:44:37.60+04:00:2510:195.8
241KOWALCZYK Marcin 3048WARSZAWAWeteran II M - 603M 19000:00:4001:43:1803:46:3005:51:0607:45:21.9007:46:02.75+04:01:5010:205.8
242CZYŻ Dorota 3266RZESZÓWMasters K - 4013K 5200:00:2501:44:0803:44:3305:49:4307:45:47.2007:46:12.55+04:02:0010:215.8
243BOIŃSKI Bartosz 3290Klub Biegacza RTV Euro AGDDOBIEŻYNSenior I M - 20 26M 19100:00:1501:44:5303:28:3805:53:2607:47:40.3507:47:56.30+04:03:4410:235.8
244KLIMCZAK Arkadiusz 3150Klub Biegacza RTV EURO AGDPOZNAŃMasters M - 40 54M 19200:00:1501:44:5403:34:0005:54:0707:47:41.0007:47:56.30+04:03:4410:235.8
245GRZYB Krzysztof 3070Klub Biegacza RTV Euro AGD/Jeżyce biegająPOZNAŃSenior II M - 30 94M 19300:00:1401:41:5503:33:5505:54:3507:47:43.8007:47:58.50+04:03:4610:235.8
246KUKLA-KOWALSKA Alicja 3018BIEGAM BO NIE LUBIĘLUSÓWKOSenior II K - 3029K 5300:00:2201:45:2703:46:2105:49:2707:49:09.6507:49:32.25+04:05:2010:255.8
247HEJMAN Maciej 3196wkurw_teamKIELCEMasters M - 40 55M 19400:00:3201:41:2903:40:4005:49:2507:50:56.6507:51:29.30+04:07:1710:275.7
248WILK Łukasz 3197Wkurw_TeamWROCŁAWSenior II M - 30 95M 19500:00:3301:41:2803:38:0705:49:2707:50:56.2007:51:29.30+04:07:1710:275.7
249ZAWADZKA Marzena 30524Run Team PiłaPIŁAMasters K - 4014K 5400:00:2201:43:2806:03:0207:52:46.8007:53:09.05+04:08:5610:305.7
250BLAJCHERT Adam 30694RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters M - 40 56M 19600:00:2301:43:2806:03:1707:52:48.5007:53:12.00+04:08:5910:305.7
251DOBREK Wojtek 3152Wieczorne bieganieSZCZECINWeteran I M - 50 17M 19700:00:0401:45:4806:00:5908:05:36.7508:05:41.30+04:21:2910:475.6
252BRYKSA Iwona 3222OPOLEWeteran K - 503K 5500:00:1401:49:0706:21:2808:10:48.4508:11:02.55+04:26:5010:545.5
253GAŁAT Jakub 3032bcplus.plGOSTYŃMasters M - 40 57M 19800:00:0701:48:2106:13:3208:11:36.3008:11:43.70+04:27:3110:555.5
254KICINSKA Dorota 3206Rozbiegany RawiczRAWICZSenior II K - 3030K 5600:00:2101:42:5703:41:5505:51:4508:11:45.7508:12:07.35+04:27:5510:555.5
255RAK Cezary 3103Hardcorowe WychylylybymyKARCZEWSenior I M - 20 27M 19900:00:0701:44:4703:47:5706:00:4108:12:00.3008:12:07.75+04:27:5510:565.5
256BEREZIUK Michał 3170LZS DziewiętliceDZIEWIĘTLICESenior II M - 30 96M 20000:00:4201:43:2703:48:0406:12:5508:11:38.7508:12:21.15+04:28:0910:555.5
257SADOWSKI Andrzej 3096DZIEWIĘTLICEWeteran II M - 604M 20100:00:4201:43:2803:46:0806:12:5508:11:40.2008:12:22.50+04:28:1010:555.5
258KLIKS Adam 3137WOLSZTYNMasters M - 40 58M 20200:00:2901:49:1203:48:1908:14:59.7508:15:29.70+04:31:1711:005.5
259GMEREK Pawel 3254WOLSZTYNMasters M - 40 59M 20300:00:3001:49:1103:48:1908:15:00.1008:15:30.10+04:31:1811:005.5
260ADAMSKI Tomasz 3297KIBOLE W BIEGUSenior II M - 30 97M 20400:00:3001:45:4306:38:3408:28:19.3008:28:49.60+04:44:3711:175.3
261FRĄCKOWIAK Jacek 3117Runner's PowerŚREMSenior II M - 30 98M 20500:00:0808:30:54.9008:31:03.65+04:46:5111:215.3
LIMSZYMCZAK Mateusz 3168GOSTYŃSenior I M - 20 00:00:2601:24:2803:07:4905:09:46--
ZIELIŃSKI Marcin 3228Saint Gobain SquadDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 DNF01:38:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
WŁODARKIEWICZ Dominik 3200Squeezy PolskaPOZNAŃMasters M - 40 DNF01:01:04 DNF02:15:31 DNF DNF DNF DNF--
ZAWIDZKI Dariusz 3259Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYSenior II M - 30 DNF01:07:04 DNF02:33:23 DNF DNF DNF DNF--
PIENIO Adam 3146TUŁOWICESenior II M - 30 DNF01:27:49 DNF03:23:07 DNF DNF DNF DNF--
MACIASZCZYK Magda 3130MASZEWOMasters K - 40DNF01:34:50 DNF03:26:08 DNF DNF DNF DNF--
MICHALAK Tomasz 3058Team Biegaj Pod Okiem TreneraLESZNOMasters M - 40 DNF01:33:22 DNF03:28:55 DNF DNF DNF DNF--
BIENIAS Piotr 3214WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:34:31 DNF03:38:45 DNF DNF DNF DNF--
MELSON Maciej 3185Bizon teamŁÓDŹSenior I M - 20 DNF01:34:21 DNF03:40:14 DNF DNF DNF DNF--
WAŁEK Piotr 3001Running Team QuiblWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:39:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
RONKOWSKA Małgorzata 3128PolkaSportWARSZAWASenior I K - 20DNF01:46:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
KIELASZEWSK Karol 3108Lesz NO Limits RunnersLESZNOSenior II M - 30 DNF01:48:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
KARPIŃSKI Grzegorz 3020Mesondzi Lajf StajlPOZNAŃSenior II M - 30 DNF01:49:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIECUCH Małgorzata 3038PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSKWeteran K - 50DNF01:49:55 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUPPER Paweł 3042WROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:52:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
DOMINIAK - LESZCZYŃSKA Elżbieta 3292Lasy WawerskieWARSZAWAWeteran K - 50DNF01:58:08 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZEPANIAK Sławomir 3047K.S.Leniwiec KępnoKĘPNOWeteran I M - 50 DNF01:58:11 DNF DNF DNF DNF DNF--
BAKA Elzbieta 3031WARSZAWAMasters K - 40DNF02:02:11 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZUBOWICZ Janina 3080SEJNYWeteran K - 50DNF02:08:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
KNAPIK Jerzy 3016KRAKÓWWeteran II M - 60DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 3144Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran K - 50DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JANUSZEWSKI Tomasz 3143JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran I M - 50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 283 wynik(ów)