Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 45 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 457
Wystartowało : 407
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 398
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10km
B2
22km
A15
33km
Czas
netto
45km
Czas
brutto
45km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1DRYJA Monika 5069Obozybiegowe.plWARSZAWAMasters K - 401K 700:00:1401:21:5202:58:5304:23:3905:46:30.7005:46:44.90 7:427,8
2KONSTANTY Katarzyna 5051JackiPlackiKRAKÓWMasters K - 402K 1400:00:1001:29:0203:11:3504:42:0406:07:49.0506:07:59.90+00:21:158:107,3
3NIZAR Wioletta 5367CSC Adwenture AcademyTARNOWSKIE GÓRYMasters K - 403K 1600:00:0701:28:5103:17:4704:47:0806:13:16.6006:13:23.85+00:26:388:177,2
4KOZŁOWSKA Iwona 5028LESZNOMasters K - 404K 1800:00:0801:32:0103:17:2404:47:5906:15:54.3006:16:03.00+00:29:188:217,2
5KIRILENKO Aneta 5054MARKIMasters K - 405K 1900:00:0501:19:2003:13:1006:16:19.8006:16:25.10+00:29:408:217,2
6GARBOWSKA Monika 5243Biegusiem przez życieGLIWICEMasters K - 406K 2300:00:5301:29:3303:23:5604:55:1806:20:26.7506:21:20.55+00:34:358:277,1
7GŁOWACKA Renata 5009Triaktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters K - 407K 2500:00:0601:28:2503:25:2904:57:1206:23:39.1006:23:45.15+00:37:008:317,0
8PROSOWIECKA SMAK Katarzyna 5198BBLOPOLEMasters K - 408K 3000:00:0601:26:4303:18:5304:51:3306:32:28.2006:32:34.50+00:45:498:436,9
9HOLECZEK Olimpia 5047STS Biegaton MikołówMIKOŁÓWMasters K - 409K 3300:00:0801:30:3503:31:0605:05:2206:35:22.0506:35:31.00+00:48:468:476,8
10CHODARCEWICZ Aleksandra 5209POZNAŃMasters K - 4010K 3700:00:5901:29:5703:32:2405:05:5706:41:44.9006:42:44.50+00:55:598:556,7
11WILK Magdalena 5288Dziady OCRWARSZAWAMasters K - 4011K 3900:00:1601:26:3703:23:2004:58:2406:44:11.0506:44:27.10+00:57:428:586,7
12KANDORA Joanna 5103Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM - MIECHOWICEMasters K - 4012K 4100:00:4401:35:2203:31:0905:10:0606:47:54.1006:48:38.70+01:01:539:036,6
13KOSTERA Katarzyna 5099Vege RunnersWARSZAWAMasters K - 4013K 4300:00:4401:37:4703:42:4505:19:2206:50:36.9006:51:21.30+01:04:369:076,6
14DRAJERCZAK Marlena 5417MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters K - 4014K 4600:00:4501:37:5303:41:5605:21:0206:55:09.1506:55:54.70+01:09:099:136,5
15GRABOWSKA Gosia 5086EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4015K 4800:01:0601:40:5303:41:4505:20:2906:57:11.2006:58:17.75+01:11:329:166,5
16PAKULSKA-TOMZA Dorota 5430SUCHY LASMasters K - 4016K 5200:00:4701:36:0503:37:3905:20:0606:59:02.8506:59:50.65+01:13:059:186,4
17MACKIEWICZ Magdalena 5024DługobieganieSZCZECINMasters K - 4017K 5500:00:1401:35:1203:28:0605:09:3907:04:07.9507:04:22.00+01:17:379:256,4
18NAPIERAŁA Katarzyna 5396SUCHY LASMasters K - 4018K 5600:00:4701:43:0803:49:0005:29:1207:06:25.1007:07:12.30+01:20:279:286,3
19PORADA Małgorzata 5224OPOLEMasters K - 4019K 5700:01:0901:38:2403:45:2805:28:1507:07:28.9507:08:37.95+01:21:539:296,3
20SZCZĘSNA-SOBCZYK Marle 5311Biegowa KuźniaDĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4020K 6000:00:3501:37:4203:39:4805:29:3507:14:11.2507:14:46.55+01:28:019:386,2
21KNOFEL-LASZCZYŃSKA Agata 5081Strzeliński Klub Biegacza GranitSTRZELINMasters K - 4021K 6200:00:3701:37:4003:50:0705:36:4507:19:07.0507:19:44.25+01:32:599:456,1
22BAR Aleksandra 5305Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEMasters K - 4022K 6300:00:1101:38:3303:51:2105:37:2707:22:54.8507:23:06.70+01:36:219:506,1
23SZCZERBAL Agnieszka 5256TKKF MPK PoznańPOZNAŃMasters K - 4023K 6500:00:1901:41:3503:52:4805:40:1607:24:06.5007:24:26.45+01:37:419:526,1
24SZULC Edyta 5112WARSZAWAMasters K - 4024K 6600:01:1801:43:0103:55:0605:36:2607:26:31.3507:27:50.15+01:41:059:556,0
25GLINSKA Beata 5263AK Forca/OK KapelaZAGREBMasters K - 4025K 6700:00:1401:38:2303:50:4005:40:3107:27:36.1507:27:51.10+01:41:069:566,0
26BOCHAN Lidia 5236PIŁAMasters K - 4026K 6800:00:3401:38:4603:49:3505:36:4607:27:52.7507:28:27.40+01:41:429:576,0
27MARCINIAK Anna 5013CHOCIANÓWMasters K - 4027K 6900:01:0801:39:1903:53:5105:38:5207:27:25.7507:28:34.30+01:41:499:566,0
28GLAPIAK-PRZYTUŁA Agnieszka 5414KĄKOLEWOMasters K - 4028K 7400:00:0301:34:4103:44:3705:39:4707:32:42.6007:32:45.95+01:46:0110:036,0
29MATUSIEWICZ Karolina 5252CHOTOMÓWMasters K - 4029K 7500:00:4601:43:5303:46:0305:39:4507:36:40.3007:37:26.55+01:50:4110:085,9
30ZIELIŃSKA Mirona 5015Night Runners WrocławWROCŁAWMasters K - 4030K 7700:01:1401:43:1704:00:2505:46:1807:37:02.8507:38:17.05+01:51:3210:095,9
31BLIŹNIEWSKA Kattarzyna 5108KS Głowno w bieguGŁOWNOMasters K - 4031K 8400:00:4701:40:0604:02:0205:52:3007:46:24.8007:47:11.95+02:00:2710:215,8
32ZAROBIAK Katarzyna 5205Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters K - 4032K 8800:00:2101:43:1804:07:3105:58:2707:53:00.8007:53:22.00+02:06:3710:305,7
33JAWOROWICZ Dobrochna 5088KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAMasters K - 4033K 8900:00:4101:51:0704:12:5506:02:4607:53:32.2507:54:14.05+02:07:2910:315,7
34SZYMAŃSKA Asia 5192GOSTYNINMasters K - 4034K 9200:01:0101:43:3604:11:0206:09:2308:03:18.9008:04:20.15+02:17:3510:445,6
35NIEDŹWIECKA Kasia 5080ekobiegiWARSZAWAMasters K - 4035K 9500:01:0701:51:3604:17:0206:13:0208:10:54.9508:12:02.80+02:25:1710:545,5
36KNOBLOCH Ewa 5277WARSZAWAMasters K - 4036K 9600:00:1601:49:5504:19:3306:18:5408:14:04.2008:14:20.30+02:27:3510:585,5
37KOBIERECKA Monika 5180KS Głowno w BieguGRODZIECMasters K - 4037K 9800:00:4801:42:5704:03:3606:14:4108:14:57.1508:15:46.05+02:29:0110:595,5
38DROSIK-KWAŚNIEWSKA Anna 5427KRAKÓWMasters K - 4038K 10000:00:3101:47:1304:15:0806:15:2208:16:26.8008:16:58.10+02:30:1311:015,4
39NADOBNIK Beata 5100Tarnowo Podgórne BiegaKAŹMIERZMasters K - 4039K 10200:00:5601:48:0704:21:5406:18:5108:17:03.7008:17:59.85+02:31:1411:025,4
40BUĆKO Karolina 5316Tarnowo Podgórne BiegaKIEKRZMasters K - 4040K 10300:00:5601:48:0504:22:0906:19:1708:17:04.0008:18:00.35+02:31:1511:025,4
41SZULC Joanna 51761971WARSZAWAMasters K - 4041K 10600:01:0502:00:5904:37:4706:33:3008:27:14.0508:28:19.25+02:41:3411:165,3
42PRUCHNIEWSKA Agnieszka 5234Rokietnica biegaROKIETNICAMasters K - 4042K 10900:00:2301:48:4204:20:1906:24:0908:31:30.1008:31:53.85+02:45:0811:225,3
43WAWIERNIA Dorota 5347GOSTYŃMasters K - 4043K 11200:00:1001:43:4504:10:3306:27:3608:34:03.1508:34:14.05+02:47:2911:255,3
44DUDA-RELIGA Ewelina 5287OZKBSZCZECINMasters K - 4044K 11300:00:2301:44:2504:30:0006:29:5508:36:07.3008:36:31.10+02:49:4611:285,2
45STASZEWSKA Sylwia 5303POTASZEMasters K - 4045K 11600:00:1501:51:5304:32:1206:30:0008:38:42.2008:38:58.00+02:52:1311:315,2
46KRAJEWSKA-PALUCH Ewa 5119Biegowa KuźniaDĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4046K 11700:00:3501:48:2004:32:3106:30:5108:38:32.9508:39:08.85+02:52:2311:315,2
47KOŚCIELNIAK Dagmara 5255Czerwonak BiegaCZERWONAKMasters K - 4047K 11800:00:1701:56:5604:34:3806:31:1508:39:48.4008:40:05.40+02:53:2011:335,2
48KOWAL Ewa 5187ZIĘBICEMasters K - 4048K 11900:00:2901:52:4104:34:0206:35:4308:40:11.4508:40:41.05+02:53:5611:335,2
49ZAJĄC Aga 513277CATSJÓZEFOSŁAWMasters K - 4049K 12200:00:5101:56:2504:39:5006:43:1608:46:09.0508:47:00.05+03:00:1511:415,1
50MUSIAŁ Ewa 5257STALOWA WOLAMasters K - 4050K 12300:00:4801:48:1903:53:4605:51:2508:46:31.6508:47:20.35+03:00:3511:425,1
51WOJEWODA Renata 5301WARSZAWAMasters K - 4051K 12400:01:0601:49:4004:24:3506:32:3308:50:36.9508:51:43.10+03:04:5811:475,1
52GARCZEWSKA-PASZKO Joanna 5019WARSZAWAMasters K - 4052K 12500:01:1801:51:4604:45:0206:54:0408:50:46.0008:52:04.05+03:05:1911:475,1
53OSMOLA Dorota 5362Old School Trail Running StaffRZESZÓWMasters K - 4053K 12600:01:1601:55:4704:39:0706:52:4708:57:36.2008:58:53.05+03:12:0811:565,0
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
54BAKA Elzbieta 5195WARSZAWAMasters K - 4054K 12800:01:0701:59:1804:51:0507:01:4009:07:24.2509:08:31.90+03:21:4712:094,9
55MATUSEWICZ Patrycja 5219ZIELONA GÓRAMasters K - 4055K 12900:00:5101:50:0504:30:1606:55:5709:12:42.1509:13:33.90+03:26:4912:164,9
56FURTACZ Anna 5229PIŁAMasters K - 4056K 13100:01:1402:04:2904:55:1607:06:5509:28:11.0009:29:25.90+03:42:4112:374,8
57WOŁOWIEC Bożena 5314GŁOWNOMasters K - 4057K 13300:00:5802:02:2605:01:1807:42:1210:16:54.8510:17:53.25+04:31:0813:424,4
Niesklasyfikowani
KACZMAREK Agata 5124Nest TeamPOZNAŃMasters K - 40DNF01:55:10 DNF04:43:41 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 58 wynik(ów)