Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 45 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 457
Wystartowało : 407
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 398
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10km
B2
22km
A15
33km
Czas
netto
45km
Czas
brutto
45km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KOCZWARA Tomasz 5428RADOMYŚL WIELKIMasters M - 40 1M 100:00:0300:52:4701:54:5202:48:2303:42:50.5003:42:53.65 4:5712,1
2KITA Michał 5161pędzący w miejscuWROCŁAWMasters M - 40 2M 600:00:0200:57:1002:06:5403:11:4204:13:13.5004:13:15.80+00:30:225:3710,7
3PUCHAŁA Radosław 5383KB SobótkaSOBÓTKAMasters M - 40 3M 800:00:0301:03:1002:19:5103:23:2404:30:17.2004:30:20.25+00:47:266:0010,0
4ZAJĄC Robert 5183Orange PolskaZĄBKIMasters M - 40 4M 900:00:0201:04:2702:22:3503:30:1804:37:01.6504:37:04.25+00:54:106:099,7
5TOKARCZYK Marcin 5033NYSAMasters M - 40 5M 1000:00:0501:04:2202:21:2903:29:1904:41:50.3504:41:55.85+00:59:026:159,6
6WUJDA Mirosław 5121Erni RulezDĘBNOMasters M - 40 6M 1600:00:0601:12:5902:45:0903:56:5805:01:08.9505:01:15.60+01:18:216:419,0
7KARAMON Marcin 5331OPOLEMasters M - 40 7M 2200:00:1201:12:0002:36:4403:54:2505:16:28.2505:16:40.40+01:33:467:018,5
8KĘPSKI Robert 5286WROCŁAWMasters M - 40 8M 2500:00:2901:11:4302:42:0103:57:2405:19:06.7005:19:35.90+01:36:427:058,5
9GREIVELDINGER Gilles 5381Świat Biegacza Fehlau Run TeamKÓRNIKMasters M - 40 9M 3000:00:3001:12:1802:43:0004:03:5705:24:25.8005:24:56.30+01:42:027:128,3
10HIBNER Jacek 5437Hibi Team ŁÓDŹMasters M - 40 10M 3200:00:0301:07:0002:38:5104:03:3305:27:09.3005:27:12.75+01:44:197:168,3
11ŁUCZYŃSKI Maciej 5357KŁODAWAMasters M - 40 11M 3300:00:1401:12:2202:37:0703:58:2805:28:00.2505:28:14.80+01:45:217:178,2
12BARTOSZ Marek 5272JCI Running TeamKRAKÓWMasters M - 40 12M 3700:00:1101:21:5502:56:5804:13:3205:29:22.8505:29:34.00+01:46:407:198,2
13PRZYBYŁ Piotr 5090EASY RUNNERSGOSTYŃMasters M - 40 13M 4200:00:1401:16:1602:47:3304:09:2105:33:03.1005:33:17.55+01:50:237:248,1
14NESTOROWICZ Marek 5150Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNMasters M - 40 14M 4400:00:1701:17:1302:50:2304:09:4905:35:22.1005:35:39.15+01:52:457:278,1
15ZAGÓRSKI Mariusz 5397Kornel TeamGOLESZÓWMasters M - 40 15M 4700:00:4201:11:2302:47:1104:09:5305:37:35.7505:38:18.70+01:55:257:308,0
16BUJALSKI Szymon 5280WARSZAWAMasters M - 40 16M 5000:00:0701:18:4102:54:1504:16:5905:39:32.4505:39:40.25+01:56:467:328,0
17DWORNICKI Tomasz 5434Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKMasters M - 40 17M 5300:00:1701:22:3103:02:5404:22:4305:47:24.0505:47:41.70+02:04:487:437,8
18ŚMIECH Daniel 5304KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICEMasters M - 40 18M 5400:00:1701:17:0102:56:1804:22:5505:48:50.5505:49:08.20+02:06:147:457,7
19FRANCZYK Robert 5375CIESZYNMasters M - 40 19M 5600:00:4301:25:4403:04:4904:26:5205:49:20.5005:50:04.40+02:07:107:457,7
20WŁOSKOWICZ Marcin 5065WĄCHOCKMasters M - 40 20M 6000:00:1001:16:2602:52:0204:20:2305:52:41.9005:52:52.15+02:09:587:507,7
21LIPCZAK Amadeusz 5057OPOLEMasters M - 40 21M 6100:00:3301:16:2102:57:3504:26:5305:52:39.7505:53:13.00+02:10:197:507,7
22KOCH Pawel 5259Pitreavie Amateur Athletics ClubDUNFERMLINEMasters M - 40 22M 6200:00:3101:09:0602:57:3904:32:1005:52:47.1005:53:18.25+02:10:247:507,7
23ZIEBA Tomasz 5402JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters M - 40 23M 6300:00:1301:19:1202:57:5704:22:4305:53:23.4505:53:37.15+02:10:437:517,6
24ŚLEZIAK Tomasz 5273TĘCZAOPOLEMasters M - 40 24M 6400:00:3601:23:1603:04:0204:31:0405:53:33.6505:54:10.40+02:11:167:517,6
25PIOTROWSKI Krzysztof 5154LEGNICAMasters M - 40 25M 6600:00:1301:18:5502:56:4604:24:0405:54:43.3005:54:56.60+02:12:027:527,6
26WAWRZEŃ Tomasz 5191STS BIEGATON MIKOŁÓWŁAZISKA GÓRNEMasters M - 40 26M 6700:00:0901:21:2803:06:2904:30:2305:57:23.9505:57:33.65+02:14:407:567,6
27BATURO Artur 5043Marcinowice TeamMARCINOWICEMasters M - 40 27M 6800:01:0901:15:2603:02:2104:31:4005:56:43.8505:57:53.40+02:14:597:557,6
28DYGA Sebastian 5442MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWMasters M - 40 28M 6900:00:4601:28:0103:06:2904:33:0705:58:31.9505:59:18.90+02:16:257:587,5
29MRÓZ Marcin 5377Dzikie BobryZALASEWOMasters M - 40 29M 7400:00:2601:18:4302:59:1404:36:5606:05:27.0006:05:53.45+02:22:598:077,4
30OSUCH Piotr 5457Nysa Biega Masters M - 40 30M 7900:01:1001:28:0303:10:3004:37:0306:09:21.3506:10:31.90+02:27:388:127,3
31LIPINA Rafał 5409ZABRZEMasters M - 40 31M 8200:00:2201:22:2703:02:3104:33:2906:11:14.7006:11:37.40+02:28:438:157,3
32KARPOWICZ Rafal 5379WROCŁAWMasters M - 40 32M 8400:00:1401:13:0602:59:5704:37:2406:12:30.1506:12:44.90+02:29:518:167,2
33KIRILENKO Marcin 5053MARKIMasters M - 40 33M 8900:00:0301:19:2103:13:1404:42:2406:16:21.4006:16:25.15+02:33:318:217,2
34MAKOCKI Michal 5136SZCZECINMasters M - 40 34M 9000:01:1101:19:4403:01:1404:38:4606:16:29.9006:17:41.60+02:34:478:227,2
35FIREK Rafał 5240Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 35M 9100:00:5201:30:0803:10:0404:41:0606:17:01.2506:17:54.05+02:35:008:227,2
36WYBRANOWSKI Sylwester 5135Dom Development Adventure TeamWARSZAWAMasters M - 40 36M 9200:00:3401:24:4703:08:2804:44:2606:17:40.6506:18:15.35+02:35:218:237,1
37MAŚLANKA Jarosław 5400Pega RunnersKRZYWACZKAMasters M - 40 37M 9500:00:3201:16:5502:57:2604:37:0406:20:15.1506:20:47.85+02:37:548:277,1
38OBRZUD Krzysztof 5166BOŻEPOLE WIELKIEMasters M - 40 38M 9600:00:3401:15:5602:57:4704:31:5206:20:34.1506:21:08.65+02:38:158:277,1
39STĘPIEŃ Wojciech 5246Biegusiem przez życieGLIWICEMasters M - 40 39M 9800:00:5301:29:3403:23:5504:55:1306:20:26.6506:21:20.60+02:38:268:277,1
40GARCZYŃSKI Darek 5061KATOWICEMasters M - 40 40M 9900:00:1801:21:0503:02:5304:42:1506:21:36.9506:21:55.40+02:39:018:287,1
41KSIĄŻKIEWICZ Tomasz 5003Rusz4literyLESZNOMasters M - 40 41M 10200:01:1201:23:4603:02:4104:43:0606:23:05.1506:24:18.05+02:41:248:307,0
42BODZIOCH Grzegorz 5353Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEMasters M - 40 42M 10600:00:3001:34:3103:20:4904:52:1106:26:18.1006:26:48.95+02:43:558:357,0
43GRZYBOWSKI Rafał 5341WARSZAWAMasters M - 40 43M 11200:00:3401:20:3803:06:1604:53:4006:29:40.7506:30:15.10+02:47:218:396,9
44KAPAŁKA Adrian 5076Natalia Tomasiak Górski StylMIKOŁÓWMasters M - 40 44M 11300:00:0501:31:3003:23:2304:56:2706:30:14.9006:30:20.20+02:47:268:406,9
45GAŁECKI Tomasz 5310WARSZAWAMasters M - 40 45M 12000:00:4301:27:3203:18:4504:56:1406:34:48.9006:35:32.20+02:52:388:466,8
46PIJANKA Mariusz 5170BBL OpoleOPOLEMasters M - 40 46M 12700:01:0901:33:0603:25:5305:02:3606:40:48.7506:41:58.25+02:59:048:546,7
47HANARZ Jacek 5315Drużyna SzpikuZIELONKIMasters M - 40 47M 12800:00:5201:34:3703:26:3705:00:0106:41:28.8006:42:21.50+02:59:278:556,7
48SZYMAŃSKI Piotr 5193GOSTYNINMasters M - 40 48M 12900:01:0001:37:5903:34:2605:07:4606:42:08.6006:43:09.55+03:00:158:566,7
49IWANOWSKI Wojtek 5181Opole G.R.U.OPOLEMasters M - 40 49M 13200:01:0001:34:2203:23:3005:00:3806:42:47.8006:43:48.45+03:00:548:576,7
50JANKOWIAK Krzysztof 5116MarcoKROSINKOMasters M - 40 50M 13300:00:2601:29:0903:24:0505:00:3406:43:29.6506:43:56.15+03:01:028:586,7
51LEWANDOWSKI Janusz 5410TARNOWSKIE GÓRYMasters M - 40 51M 13400:00:2101:30:1103:30:5005:06:2906:44:02.7506:44:24.55+03:01:308:586,7
52SYGIEL Andrzej 5077ŚRODA ŚLĄSKAMasters M - 40 52M 13500:00:1801:29:3503:27:2105:03:2506:45:56.6006:46:14.85+03:03:219:016,7
53BASIŃSKI Hubert 5118POZNAŃMasters M - 40 53M 13600:01:1601:37:2403:27:0605:05:3906:45:10.4506:46:26.80+03:03:339:006,7
54ŚLIWKA Arkadiusz 5146Olza CieszynDZIĘGIELÓWMasters M - 40 54M 13900:00:3201:20:3103:12:5705:01:2406:47:11.3506:47:43.55+03:04:499:026,6
55KANDORA Piotr 5104Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMMasters M - 40 55M 14000:00:4401:35:1803:31:3205:10:0506:47:54.0006:48:38.75+03:05:459:036,6
56PAWLIK Paweł Alibaba 5406CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters M - 40 56M 14100:00:3901:29:0703:31:0605:07:2606:48:16.3506:48:55.40+03:06:019:046,6
57BAŤA Tomáš 5363Team JeseníkyJESENÍKMasters M - 40 57M 14400:00:2701:21:3003:20:5505:01:2606:48:57.9506:49:25.75+03:06:329:056,6
58BIERNACIK Piotr 5447LEWIN KŁODZKI Masters M - 40 58M 14800:00:2501:28:2003:19:2204:58:5206:51:26.1006:51:51.10+03:08:579:086,6
59STOLINSKI Dominik 5085radosny chmielPOZNANMasters M - 40 59M 15100:00:5601:28:1203:27:2505:12:0606:52:42.3006:53:39.00+03:10:459:106,5
60TOKARCZYK Tomasz 5075DRUŻYNA SZPIKUKALISZMasters M - 40 60M 15800:01:1101:37:3103:30:1405:08:0806:55:37.6506:56:48.75+03:13:559:146,5
61BEDNAREK Krzysztof 5320ŁÓDŹMasters M - 40 61M 15900:00:2701:33:1203:41:4305:17:2106:57:27.4506:57:55.15+03:15:019:166,5
62PODJUK Juliusz 5167GOSTYŃMasters M - 40 62M 16000:00:1301:36:3303:28:4805:14:0806:58:59.9506:59:13.25+03:16:199:186,4
63PTAK Jarek 5423KEDZIERZYN-KOZLEMasters M - 40 63M 16400:00:2301:29:1403:36:1605:20:3907:01:03.4007:01:26.55+03:18:329:216,4
64KULIG Tomasz 5386WROCŁAWMasters M - 40 64M 16600:01:1901:33:2703:40:5405:41:4007:02:07.4007:03:27.05+03:20:339:226,4
65PÓŁGRABIA Dawid 5374WROCŁAWMasters M - 40 65M 16900:00:3901:27:5103:29:4605:16:5807:03:42.9507:04:22.80+03:21:299:246,4
66KARDAS Piotr 5285GÓRAMasters M - 40 66M 17000:00:3601:29:1703:22:0405:10:0307:03:48.5007:04:24.75+03:21:319:256,4
67GRĘBOWICZ Andrzej 5052KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOŁAWAMasters M - 40 67M 17300:00:1901:28:4003:28:0205:17:0507:05:27.1007:05:46.80+03:22:539:276,3
68KOSTERA Tomasz 5095Vege RunnersWARSZAWAMasters M - 40 68M 17500:00:4301:37:4603:42:3105:21:0507:06:38.2507:07:21.65+03:24:289:286,3
69MROTEK Michał 5298QUAPRO TeamKRUSZYN KRAJEŃSKIMasters M - 40 69M 17600:00:0901:29:0103:34:0205:21:4707:08:41.4507:08:51.05+03:25:579:316,3
70SZABAT Daniel 5044WROCŁAWMasters M - 40 70M 18200:00:3701:35:3103:38:2605:20:5007:12:48.4507:13:25.85+03:30:329:376,2
71KAMIŃSKI Paweł 5058Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICAMasters M - 40 71M 18900:00:3901:29:1103:32:2205:20:2707:15:49.9507:16:28.95+03:33:359:416,2
72MARMUROWICZ Krystian 5036Kolorowa Drużyna NessiKATOWICEMasters M - 40 72M 19100:00:4401:35:1303:37:2405:25:0507:18:01.3007:18:45.90+03:35:529:446,2
73GRZELKA Tomasz 5326Runner’s PowerŚREMMasters M - 40 73M 19900:00:2601:29:1003:37:4505:36:2607:24:52.7507:25:19.15+03:42:259:536,1
74CUKROWSKI Andrzej 5064ZLB OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAMasters M - 40 74M 20000:00:5901:30:5903:41:3005:29:0807:25:48.7507:26:47.75+03:43:549:546,1
75SUŁEK Tomek 5336WARSZAWAMasters M - 40 75M 20400:00:3901:36:1603:41:1505:28:2207:29:05.3507:29:45.20+03:46:519:586,0
76KLIMEK Arkadiusz 5450Masters M - 40 76M 20500:01:1301:37:2803:48:3005:39:2807:28:46.6507:29:59.65+03:47:069:586,0
77JESIOŁOWSKI Robert 5126WARSZAWAMasters M - 40 77M 20700:01:1701:34:0803:39:0305:35:5507:29:17.6007:30:35.35+03:47:419:596,0
78GUŹDZIOŁ Jarek 5295TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIMasters M - 40 78M 20800:00:2401:36:2503:52:5105:41:4507:30:32.8507:30:57.10+03:48:0310:006,0
79PIASECKI Wojciech 5214ChampionMan TEAMCZEMPIŃMasters M - 40 79M 21000:01:0501:38:3003:51:4605:36:2207:31:20.0007:32:25.40+03:49:3110:016,0
80KRUK Jacek 5296CHOJNICEMasters M - 40 80M 21100:00:5701:39:3003:51:0105:38:5807:32:46.9507:33:43.95+03:50:5010:036,0
81SAWALA Sławomir 5094Trance onlyPOZNAŃMasters M - 40 81M 21200:00:5001:34:3103:41:4405:35:1407:33:12.2007:34:03.05+03:51:0910:046,0
82GAIK Maciej 5184Biegnij Bracie ZTZBUJAKÓWMasters M - 40 82M 21300:00:1301:26:5503:25:4305:28:4507:34:30.2007:34:43.25+03:51:4910:065,9
83GARBACZ Marek 5455Tulip RunnersOŁAWA Masters M - 40 83M 21500:00:4901:35:1403:34:1005:23:5507:34:40.8007:35:30.00+03:52:3610:065,9
84SROKA Łukasz 5117BIEDRUSKOMasters M - 40 84M 21900:01:1601:39:5803:47:1305:39:1407:37:27.5507:38:44.20+03:55:5010:095,9
85KORNAŚ Marcin 5006Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 85M 23000:00:3201:36:3204:00:5405:57:3707:50:46.7007:51:19.50+04:08:2510:275,7
86ZAROBIAK Piotr 5206Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters M - 40 86M 23300:00:2101:43:1804:07:3105:58:2607:53:00.2007:53:21.60+04:10:2710:305,7
87KORONKIEWICZ Adam 5323WROCŁAWMasters M - 40 87M 23400:00:3601:41:4004:01:5305:49:5007:53:31.9507:54:08.30+04:11:1410:315,7
88ADAM Piotr 5029Wroclaw Marathon TeamŻERNIKI WROCŁAWSKIEMasters M - 40 88M 23500:00:3601:41:3504:01:3505:48:5907:53:32.8007:54:09.60+04:11:1510:315,7
89JAWOROWICZ Tomasz 5087KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAMasters M - 40 89M 23600:00:4001:50:5304:12:5406:00:4907:53:33.1007:54:13.85+04:11:2010:315,7
90BLIŹNIEWSKI Marek 5109KS Głowno w bieguGŁOWNOMasters M - 40 90M 23900:00:4901:40:0103:51:4605:39:5107:59:26.6008:00:15.70+04:17:2210:395,6
91ZDYB Grzegorz 5030LEŚNIÓW WIELKIMasters M - 40 91M 24200:01:1301:41:5704:09:4106:03:2508:04:30.1508:05:43.30+04:22:4910:465,6
92SOKOŁOWSKI Artur 5289Dziady OCROTWOCKMasters M - 40 92M 24400:00:1601:43:0204:04:1006:05:3408:07:16.5508:07:33.45+04:24:3910:495,5
93PRZYBYLAK Michał 5345POZNAŃMasters M - 40 93M 24600:00:2301:45:5104:12:4206:20:0908:13:51.7508:14:15.20+04:31:2110:585,5
94KWAŚNIEWSKI Andrzej 5426KRAKÓWMasters M - 40 94M 24700:00:3101:47:1204:15:0706:15:3408:16:26.5508:16:58.20+04:34:0411:015,4
95ZGOŁA Przemysław 5268Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 95M 25000:00:2001:41:3603:59:0205:40:1908:28:39.7508:29:00.70+04:46:0711:185,3
96MUCHAJER Dawid 5235CSWLądPOZNAŃMasters M - 40 96M 25100:00:2201:48:4404:20:2006:24:0708:31:31.2008:31:53.30+04:48:5911:225,3
97KWAŚNIEWSKI Marcin 5393POLICEMasters M - 40 97M 25200:01:1401:42:5904:19:3306:23:2608:32:35.1008:33:49.90+04:50:5611:235,3
98MZYK Fabian 5066STS BIEGATONORZESZEMasters M - 40 98M 25800:00:1001:46:0104:30:0406:40:1308:53:32.8008:53:43.60+05:10:4911:515,1
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
99BARAŃSKI Stanisław 5123Husaria NiegosławiceNIEGOSŁAWICEMasters M - 40 99M 26100:01:1801:39:3104:22:2006:36:5909:01:14.5009:02:33.15+05:19:3912:015,0
100WOŁOWIEC Marcin 5313GŁOWNOMasters M - 40 100M 26300:00:5802:02:2605:01:1807:42:1310:16:56.0510:17:54.10+06:35:0013:424,4
101JASIŃSKI Paweł 5120WILCZOGÓRAMasters M - 40 101M 26400:00:1201:49:1004:52:3507:23:1010:33:42.6010:33:55.30+06:51:0114:044,3
Niesklasyfikowani
JANKOWSKI Tom 5391Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters M - 40 DNF01:42:57 DNF04:10:25 DNF07:21:12 DNF DNF DNF--
STRZELECKI Krzysztof 5037WROCŁAWMasters M - 40 DNF01:39:03 DNF04:35:26 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 103 wynik(ów)