Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 45 km |
Zgłoszonych : | 314 |
Wystartowało : | 283 |
Nie ukończyło : | 21 |
Ukończyło : | 262 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 10km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | B1 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DYBEK Paweł | 3306 | Salomon Suunto Team | Masters M - 40 | 00:00:01 | 00:58:43 | ||
2 | SEDLAK Michał | 3148 | LubieToBieganie | GIERASZOWICE | Masters M - 40 | 00:00:03 | 00:59:18 | |
3 | CICHOREK Dariusz | 3220 | KKB Finisz Kalisz | LALISZ | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:00:16 | |
4 | KOBRYŃ Dominik | 3230 | Byledobiec Anin | KATOWICE | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:00:22 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
WŁODARKIEWICZ Dominik | 3200 | Squeezy Polska | POZNAŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:01:04 DNF | ||
6 | BENDIG Wojciech | 3311 | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:04:18 | |||
7 | FURMAN Sławomir | 3063 | AKB ESEMAS | SZCZEPANÓW | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:08:27 | |
8 | MACHALSKI Sebastian | 3079 | STRZELIN | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:10:25 | ||
9 | WALENDA Arkadiusz | 3275 | Vege Ultra Runners | LESZNOWOLA | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:11:07 | |
10 | WAJDA Robert | 3288 | KOTÓRZ MAŁY | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:12:50 | ||
11 | NIEZGÓDKA Tomasz | 3309 | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:13:03 | |||
12 | PIETLUSZENKO Dariusz | 3255 | JÓZEFOSŁAW | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:13:21 | ||
13 | WUJDA Mirosław | 3160 | Erni Rulez | DĘBNO | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:13:57 | |
14 | ŁUCZYŃSKI Maciej | 3198 | GAWRA | KŁODAWA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:14:01 | |
15 | PRZYBYŁ Piotr | 3037 | biegologia.pl / EASY RUNNERS | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:18:51 | |
16 | GEROWSKI Maciej | 3010 | Netbox biega / Lesz NO Limits Runners | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:19:30 | |
17 | PAROL Paweł | 3142 | SZYMANKOWSZCZYZNA | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:19:34 | ||
18 | MARCINKOWSKI Przemysław | 3308 | PROTON | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:20:02 | ||
19 | PAŚ Tomek | 3173 | 1975 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:20:06 | |
20 | RYŻEWSKI Krzysztof | 3155 | Quadimodo Racing | MIRKÓW | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:20:43 | |
21 | BRATEK Łukasz | 3294 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:20:48 | |
22 | OLEJNIK Sylwester | 3304 | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:20:58 | |||
23 | KOCIK Marcin | 3179 | Fatboy Sprint | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:21:20 | |
24 | SOKALSKI Grzegorz | 3281 | KONSTANCIN-JEZIORNA | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:21:22 | ||
25 | DROŹDZIK Paweł | 3022 | wkb meta lubliniec | NYSA | Masters M - 40 | 00:00:02 | 01:22:03 | |
26 | KOSTRZEWSKI Sławomir | 3225 | 10 Brygada Logistyczna | GŁUCHOŁAZY | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:22:13 | |
27 | BALCERZAK Tomasz | 3028 | MARATOŃCZYK POZNAŃ | KONARZEWO | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:23:25 | |
28 | PANEK Krzysztof | 3312 | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:23:53 | |||
29 | CHMIEL Grzegorz | 3161 | HQ MNC NE | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:24:45 | |
30 | WOZNIAK Wojciech | 3208 | better than a thousand | POZNAN | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:25:15 | |
31 | JAKUSZEK Krzysztof | 3114 | Cegielnia Piaski | PIASKI | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:25:25 | |
32 | HADAM Michał | 3252 | KB Maniac Poznań/NBR | LUBOŃ | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:25:53 | |
33 | PTAK Jarosław | 3289 | KĘDZIERZYN-KOŻLE | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:26:04 | ||
34 | MANEL Mariusz | 3078 | Netbox Biega / Lesz No Limits Runners | KĄKOLEWO | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:26:39 | |
35 | PIECH Michał | 3134 | Alustal | STODZIENICE | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:26:45 | |
36 | KONIECZNY Andrzej | 3110 | Konieczny Team | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:27:02 | |
37 | SOBCZAK Tomasz | 3202 | Saska Kępa | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:27:20 | |
38 | STAWARZ Paweł | 3061 | KB LUPUS | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:28:03 | |
39 | BADOWSKI Rafal | 3270 | Wszystko jest w głowie! | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:28:30 | |
40 | CISEK Mirosław Tomasz | 3242 | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:28:48 | ||
41 | DOBROSIELSKI Marcin | 3115 | TKD Szakal Jeżyce Runners | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:28:48 | |
42 | SKOCZYLAS Jerzy | 3201 | wkurw_team | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:29:19 | |
43 | JĘDRASZEK Maciej | 3299 | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:29:56 | |||
44 | CHABKO Jacek | 3072 | 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:31 | 01:29:56 | |
45 | GAŁECKI Tomasz | 3278 | Klub Biegacza EURO RTV AGD | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:32:03 | |
46 | KOZŁOWSKI Artur | 3029 | WAŁBRZYCH | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:32:39 | ||
47 | STACHOWIAK Maciej | 3013 | Pakieciarze Team | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:30 | 01:33:10 | |
48 | MARCINIAK Janusz | 3133 | Night Runners | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:33:21 | |
MICHALAK Tomasz | 3058 | Team Biegaj Pod Okiem Trenera | LESZNO | Masters M - 40 | DNF | 01:33:22 DNF | ||
50 | DURKIEWICZ Tomasz | 3075 | DOM KULTURY JOGI | STĘSZEW | Masters M - 40 | 00:00:28 | 01:34:22 | |
BIENIAS Piotr | 3214 | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:34:31 DNF | |||
52 | PIETROWICZ Marek | 3190 | Zabiegani Lusówko | LUSÓWKO | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:34:41 | |
53 | SIECZKOWSKI Artur | 3012 | Natural Born Runners | KOSTRZYN | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:36:19 | |
54 | ŻARSKI Jarosław | 3233 | Fudu&CO Sport Team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:36:53 | |
WAŁEK Piotr | 3001 | Running Team Quibl | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:39:27 DNF | ||
56 | KRAWISZ Maciej | 3258 | LP 500 | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 00:00:41 | 01:40:57 | |
57 | HEJMAN Maciej | 3196 | wkurw_team | KIELCE | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:41:29 | |
58 | BLAJCHERT Adam | 3069 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:43:28 | |
59 | KLIMCZAK Arkadiusz | 3150 | Klub Biegacza RTV EURO AGD | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:44:54 | |
60 | PIETRZAK Dariusz | 3097 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:20 | 01:47:26 | ||
61 | GAŁAT Jakub | 3032 | bcplus.pl | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:48:21 | |
62 | GMEREK Pawel | 3254 | WOLSZTYN | Masters M - 40 | 00:00:30 | 01:49:11 | ||
63 | KLIKS Adam | 3137 | WOLSZTYN | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:49:12 |
Znaleziono 63 wynik(ów)