Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 45 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 457
Wystartowało : 407
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 398
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10km
B2
22km
A15
33km
Czas
netto
45km
Czas
brutto
45km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KWIATKOWSKA Kinga 5424Salco Garmin TeamRADKÓWSenior II K - 301K 100:00:0301:05:2902:22:5003:28:2304:31:58.3004:32:01.95 6:029,9
2WINIARSKA Katarzyna 5415Przemyski Klub Biegacza/Hercog Running TeamPRZEMYŚLSenior II K - 302K 200:00:0401:09:0202:32:1003:46:4304:56:14.9004:56:19.40+00:24:176:359,1
3PASZCZAK Alicja 5454Klub Wysokogórski Warszawa KONSTANCIN-JEZIORNAWeteran K - 501K 300:00:0301:14:1902:49:5204:11:0005:27:14.3005:27:18.25+00:55:167:168,3
4PAPROCKA Urszula 5419MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWSenior I K - 201K 400:00:2201:20:4802:54:4804:10:4105:27:28.2505:27:50.65+00:55:487:168,2
5DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 5269Rokietnica BiegaMROWINOSenior II K - 303K 500:00:2301:22:2402:57:5604:20:2105:45:02.9505:45:26.15+01:13:247:407,8
6DEREŃ Beata 5456TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJLĄDEK ZDRÓJ Senior I K - 202K 600:00:5501:24:0103:00:5404:23:2705:45:15.2005:46:10.75+01:14:087:407,8
7DRYJA Monika 5069Obozybiegowe.plWARSZAWAMasters K - 401K 700:00:1401:21:5202:58:5304:23:3905:46:30.7005:46:44.90+01:14:427:427,8
8SOBCZYŃSKA Magdalena 5173#TeamBiegiWlkpPOZNAŃSenior I K - 203K 800:00:3701:28:1203:07:0304:31:4205:52:15.8505:52:53.35+01:20:517:497,7
9FERENC-SZMUC Edyta 5232KUDOWIANKA RUNLEWIN KŁODZKISenior II K - 304K 900:00:2601:28:1603:05:4104:27:0205:52:33.5005:53:00.20+01:20:587:507,7
10OKOŃ Kamila 5267FALSTART RUDNIKI / FITKOOPRUDNIKISenior II K - 305K 1000:00:0501:17:2602:55:1404:24:0805:54:17.2005:54:22.80+01:22:207:527,6
11WIELGAT-KOJDECKA Magdalena 5321TYCHYSenior II K - 306K 1100:00:2501:29:1103:11:3504:40:5106:03:37.5006:04:03.10+01:32:018:047,4
12BOROWSKA-NAJDEREK Paulina 5233Free RunROKIETNICASenior II K - 307K 1200:00:3201:20:5202:55:5504:26:4606:05:05.7006:05:38.00+01:33:368:067,4
13WALKOWIAK Joanna 5445Muay Running Team POZNAŃSenior II K - 308K 1300:00:4201:28:2603:16:4404:43:3306:05:02.1006:05:44.90+01:33:428:067,4
14KONSTANTY Katarzyna 5051JackiPlackiKRAKÓWMasters K - 402K 1400:00:1001:29:0203:11:3504:42:0406:07:49.0506:07:59.90+01:35:578:107,3
15ANTKOWIAK Monika 5444MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINASenior II K - 309K 1500:00:4201:23:5703:05:5104:39:0606:11:01.1006:11:43.25+01:39:418:147,3
16NIZAR Wioletta 5367CSC Adwenture AcademyTARNOWSKIE GÓRYMasters K - 403K 1600:00:0701:28:5103:17:4704:47:0806:13:16.6006:13:23.85+01:41:218:177,2
17ŻERKO Klaudia 5056POZNAŃSenior I K - 204K 1700:00:1101:24:3503:11:4104:41:0406:15:33.5006:15:45.10+01:43:438:207,2
18KOZŁOWSKA Iwona 5028LESZNOMasters K - 404K 1800:00:0801:32:0103:17:2404:47:5906:15:54.3006:16:03.00+01:44:018:217,2
19KIRILENKO Aneta 5054MARKIMasters K - 405K 1900:00:0501:19:2003:13:1006:16:19.8006:16:25.10+01:44:238:217,2
20MAGIERECKA Agnieszka 5245GLASGOWSenior II K - 3010K 2000:00:4101:28:3503:14:3904:47:2006:15:54.2506:16:35.65+01:44:338:217,2
21HOTAŁA Sylwia 5239Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior II K - 3011K 2100:00:2801:34:1703:17:3604:46:4206:16:28.8506:16:57.05+01:44:558:217,2
22BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 5265PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 3012K 2200:01:0001:27:4503:15:0904:49:5606:18:34.5506:19:35.20+01:47:338:247,1
23GARBOWSKA Monika 5243Biegusiem przez życieGLIWICEMasters K - 406K 2300:00:5301:29:3303:23:5604:55:1806:20:26.7506:21:20.55+01:49:188:277,1
24KWIATEK Agnieszka 5113ORZESZESenior I K - 205K 2400:00:2201:29:1903:15:3804:47:5306:21:44.8506:22:07.65+01:50:058:297,1
25GŁOWACKA Renata 5009Triaktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters K - 407K 2500:00:0601:28:2503:25:2904:57:1206:23:39.1006:23:45.15+01:51:438:317,0
26SZCZUKA Joanna 5249Politechnika PoznańskaWIRYSenior I K - 206K 2600:01:1301:37:2003:22:4704:54:2506:22:51.2506:24:04.90+01:52:028:307,1
27SPRAWKA Marta 5325Kalenji by DecathlonRADOMSenior I K - 207K 2700:00:4101:28:4103:09:3204:51:5106:26:35.8506:27:17.20+01:55:158:357,0
28WASIEWICZ Jolanta 5395MEEWARSZAWASenior II K - 3013K 2800:00:4201:34:1303:25:0804:57:5206:31:35.8506:32:18.75+02:00:168:426,9
29SKRZYPIEC Katarzyna 5431OPOLESenior II K - 3014K 2900:00:0501:24:2703:15:0504:54:0206:32:28.4506:32:34.35+02:00:328:436,9
30PROSOWIECKA SMAK Katarzyna 5198BBLOPOLEMasters K - 408K 3000:00:0601:26:4303:18:5304:51:3306:32:28.2006:32:34.50+02:00:328:436,9
31IGNATOWSKA Justyna 5369caffedelmondo.plNYSASenior II K - 3015K 3100:00:0801:24:4703:17:1204:50:3906:32:34.6006:32:43.15+02:00:418:436,9
32MASZEWSKA Agata 5279WARSZAWASenior II K - 3016K 3200:00:1501:35:0003:26:4905:03:5506:32:52.5006:33:07.70+02:01:058:436,9
33HOLECZEK Olimpia 5047STS Biegaton MikołówMIKOŁÓWMasters K - 409K 3300:00:0801:30:3503:31:0605:05:2206:35:22.0506:35:31.00+02:03:298:476,8
34NOWIK Jagoda 5238EkobiegiWARSZAWASenior II K - 3017K 3400:01:0601:34:1703:20:1405:00:5206:35:57.7006:37:04.50+02:05:028:476,8
35NIMSZ Kamila 5178KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICESenior II K - 3018K 3500:00:2001:28:4203:27:3405:12:2106:37:20.4506:37:41.10+02:05:398:496,8
36GONCERZEWICZ Anna 5133Basset Rolling Team/Stare Babice BiegająKWIRYNÓWSenior II K - 3019K 3600:00:3701:41:4303:40:1005:12:1406:37:35.2506:38:13.15+02:06:118:506,8
37CHODARCEWICZ Aleksandra 5209POZNAŃMasters K - 4010K 3700:00:5901:29:5703:32:2405:05:5706:41:44.9006:42:44.50+02:10:428:556,7
38BŁASZCZYK Luiza 5102ŚREMSenior I K - 208K 3800:00:0801:34:4303:28:5205:03:3406:43:09.6506:43:17.85+02:11:158:576,7
39WILK Magdalena 5288Dziady OCRWARSZAWAMasters K - 4011K 3900:00:1601:26:3703:23:2004:58:2406:44:11.0506:44:27.10+02:12:258:586,7
40DEREŃ Agata 5266TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJBYSTRZYCA KŁODZKASenior I K - 209K 4000:00:5601:35:4903:29:3805:10:3306:43:44.8506:44:40.90+02:12:388:586,7
41KANDORA Joanna 5103Miechowicka Grupa BiegowaBYTOM - MIECHOWICEMasters K - 4012K 4100:00:4401:35:2203:31:0905:10:0606:47:54.1006:48:38.70+02:16:369:036,6
42DITMAROVÁ Lucie 5365Team JeseníkyJESENÍKSenior II K - 3020K 4200:00:2801:21:3203:20:5605:01:2006:48:57.5506:49:25.60+02:17:239:056,6
43KOSTERA Katarzyna 5099Vege RunnersWARSZAWAMasters K - 4013K 4300:00:4401:37:4703:42:4505:19:2206:50:36.9006:51:21.30+02:19:199:076,6
44PURWIN Karolina 5144GRUDZIĄDZSenior I K - 2010K 4400:00:2601:34:5103:35:2405:13:5506:51:45.6506:52:12.55+02:20:109:096,6
45ŚWIĄTEK Agnieszka 5145GRUDZIĄDZSenior I K - 2011K 4500:00:2701:34:4903:35:2305:13:5506:51:45.5006:52:12.70+02:20:109:096,6
46DRAJERCZAK Marlena 5417MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters K - 4014K 4600:00:4501:37:5303:41:5605:21:0206:55:09.1506:55:54.70+02:23:529:136,5
47LACHOR Katarzyna 5387MĘCINASenior I K - 2012K 4700:00:1001:29:0703:31:3305:14:1006:56:20.1006:56:30.80+02:24:289:156,5
48GRABOWSKA Gosia 5086EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4015K 4800:01:0601:40:5303:41:4505:20:2906:57:11.2006:58:17.75+02:26:159:166,5
49ROSZYK Magdalena 5297Drużyna SzpikuPOZNAŃSenior II K - 3021K 4900:00:2001:33:2103:39:5805:19:4806:58:13.0506:58:33.30+02:26:319:176,5
50SZUKAŁA Izabela 5008POZNAŃSenior II K - 3022K 5000:00:0601:34:1503:31:1405:16:0506:59:05.4006:59:12.05+02:27:109:186,4
51GNACY Agnieszka 5122GOSTYŃSenior II K - 3023K 5100:00:1301:38:1903:40:0705:19:5606:59:00.8006:59:14.10+02:27:129:186,4
52PAKULSKA-TOMZA Dorota 5430SUCHY LASMasters K - 4016K 5200:00:4701:36:0503:37:3905:20:0606:59:02.8506:59:50.65+02:27:489:186,4
53LUDA Żaneta 5157WawrzynteamGÓRZNOSenior II K - 3024K 5300:00:2801:33:0903:39:5205:19:4707:01:30.5007:01:58.85+02:29:569:226,4
54MIELECKA Agnieszka 5294IDMAR RACING TEAMGĄSAWAWeteran K - 502K 5400:00:5801:36:4603:53:4705:36:2607:03:15.3007:04:14.10+02:32:129:246,4
55MACKIEWICZ Magdalena 5024DługobieganieSZCZECINMasters K - 4017K 5500:00:1401:35:1203:28:0605:09:3907:04:07.9507:04:22.00+02:32:209:256,4
56NAPIERAŁA Katarzyna 5396SUCHY LASMasters K - 4018K 5600:00:4701:43:0803:49:0005:29:1207:06:25.1007:07:12.30+02:35:109:286,3
57PORADA Małgorzata 5224OPOLEMasters K - 4019K 5700:01:0901:38:2403:45:2805:28:1507:07:28.9507:08:37.95+02:36:369:296,3
58MRÓZ Agata 5218UKS KUMA WAŁCZWAŁCZSenior II K - 3025K 5800:00:2401:34:3303:40:2805:20:4707:10:09.9507:10:34.35+02:38:329:336,3
59STRZAŁKOWSKA Urszula 5196OPOLESenior II K - 3026K 5900:01:0801:37:0903:46:2305:30:5107:13:37.6507:14:46.35+02:42:449:386,2
60SZCZĘSNA-SOBCZYK Marle 5311Biegowa KuźniaDĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4020K 6000:00:3501:37:4203:39:4805:29:3507:14:11.2507:14:46.55+02:42:449:386,2
61JELENIEWSKA Barbara 5125GORZÓW WLKP.Senior II K - 3027K 6100:01:1701:37:2203:40:5005:24:1507:16:38.8507:17:56.50+02:45:549:426,2
62KNOFEL-LASZCZYŃSKA Agata 5081Strzeliński Klub Biegacza GranitSTRZELINMasters K - 4021K 6200:00:3701:37:4003:50:0705:36:4507:19:07.0507:19:44.25+02:47:429:456,1
63BAR Aleksandra 5305Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEMasters K - 4022K 6300:00:1101:38:3303:51:2105:37:2707:22:54.8507:23:06.70+02:51:049:506,1
64WITKOWSKA Beata 5068PAJĘCZNOSenior II K - 3028K 6400:00:3501:39:1103:41:2505:31:1707:23:00.5507:23:36.30+02:51:349:506,1
65SZCZERBAL Agnieszka 5256TKKF MPK PoznańPOZNAŃMasters K - 4023K 6500:00:1901:41:3503:52:4805:40:1607:24:06.5007:24:26.45+02:52:249:526,1
66SZULC Edyta 5112WARSZAWAMasters K - 4024K 6600:01:1801:43:0103:55:0605:36:2607:26:31.3507:27:50.15+02:55:489:556,0
67GLINSKA Beata 5263AK Forca/OK KapelaZAGREBMasters K - 4025K 6700:00:1401:38:2303:50:4005:40:3107:27:36.1507:27:51.10+02:55:499:566,0
68BOCHAN Lidia 5236PIŁAMasters K - 4026K 6800:00:3401:38:4603:49:3505:36:4607:27:52.7507:28:27.40+02:56:259:576,0
69MARCINIAK Anna 5013CHOCIANÓWMasters K - 4027K 6900:01:0801:39:1903:53:5105:38:5207:27:25.7507:28:34.30+02:56:329:566,0
70SOŁDON Katarzyna 5141ROGÓWSenior I K - 2013K 7000:01:2001:42:4103:52:1405:38:3307:27:52.3007:29:12.60+02:57:109:576,0
71MYŚLIŃSKA Magdalena 5148WARSZAWASenior II K - 3029K 7100:00:0901:34:0403:36:5905:28:2107:29:57.5007:30:07.05+02:58:059:596,0
72TOMCZAK Justyna 5143PUSZCZYKOWOSenior I K - 2014K 7200:00:5901:41:1104:00:5105:42:5407:30:24.6007:31:24.00+02:59:2210:006,0
73TUREK Magdalena 5177ChampionMan TeamCZEMPIŃSenior II K - 3030K 7300:01:0501:38:2903:51:5905:36:2107:31:18.1007:32:23.90+03:00:2110:016,0
74GLAPIAK-PRZYTUŁA Agnieszka 5414KĄKOLEWOMasters K - 4028K 7400:00:0301:34:4103:44:3705:39:4707:32:42.6007:32:45.95+03:00:4410:036,0
75MATUSIEWICZ Karolina 5252CHOTOMÓWMasters K - 4029K 7500:00:4601:43:5303:46:0305:39:4507:36:40.3007:37:26.55+03:05:2410:085,9
76SKORUPSKA Ewa 5356JELENIA GÓRASenior II K - 3031K 7600:00:4701:44:0603:55:2805:47:4507:36:47.0507:37:34.10+03:05:3210:095,9
77ZIELIŃSKA Mirona 5015Night Runners WrocławWROCŁAWMasters K - 4030K 7700:01:1401:43:1704:00:2505:46:1807:37:02.8507:38:17.05+03:06:1510:095,9
78SZYSZKO Ewa 5230Markowi BiegaczeMARKISenior II K - 3032K 7800:00:2901:47:2204:03:1105:52:4307:37:59.1507:38:28.35+03:06:2610:105,9
79PAAKKINEN Laura Paakkinen 5020KRAKÓWSenior II K - 3033K 7900:01:0301:39:0003:58:4505:46:4407:39:13.5007:40:16.75+03:08:1410:125,9
80KOCOT Aleksandra 5060BERLINSenior II K - 3034K 8000:01:0301:39:0403:58:4605:46:4607:39:18.9507:40:22.75+03:08:2010:125,9
81FLORCZAK Monika 5010Kobieta w BieguWROCŁAWSenior I K - 2015K 8100:01:0801:42:3303:55:0405:48:1407:39:48.0007:40:56.65+03:08:5410:135,9
82MICHALSKA Daria 5449Bohar Palety RunnersZIELONA GÓRA Senior II K - 3035K 8200:01:1201:41:5103:58:2405:50:1807:41:11.0007:42:23.30+03:10:2110:145,9
83ZYGMUNT Małgorzata 5139ZAWONIASenior II K - 3036K 8300:00:2901:36:2603:53:1805:46:3807:42:17.5007:42:47.00+03:10:4510:165,8
84BLIŹNIEWSKA Kattarzyna 5108KS Głowno w bieguGŁOWNOMasters K - 4031K 8400:00:4701:40:0604:02:0205:52:3007:46:24.8007:47:11.95+03:15:1010:215,8
85GRABOWSKA Edyta 5407JAWORZNOSenior II K - 3037K 8500:01:0901:39:5804:12:2105:59:3107:46:23.7007:47:33.40+03:15:3110:215,8
86ROZMUS Katarzyna 5251LPP TeamGDAŃSKSenior II K - 3038K 8600:00:4401:48:1204:07:1605:58:1907:51:09.3507:51:54.10+03:19:5210:285,7
87WYSZOMIRSKA Agnieszka 5333ŚWIDNICASenior II K - 3039K 8700:00:5601:48:0104:12:1206:01:3907:51:05.3507:52:01.40+03:19:5910:285,7
88ZAROBIAK Katarzyna 5205Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters K - 4032K 8800:00:2101:43:1804:07:3105:58:2707:53:00.8007:53:22.00+03:21:2010:305,7
89JAWOROWICZ Dobrochna 5088KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAMasters K - 4033K 8900:00:4101:51:0704:12:5506:02:4607:53:32.2507:54:14.05+03:22:1210:315,7
90MASŁOWSKA Aleksandra 5390SOSNOWIECSenior I K - 2016K 9000:01:1001:39:5804:12:2005:59:3107:55:12.7007:56:22.80+03:24:2010:335,7
91STAWSKA Natalia 5172KRAKÓWSenior II K - 3040K 9100:01:1101:49:5604:16:3706:05:0807:56:19.5007:57:30.85+03:25:2810:355,7
92SZYMAŃSKA Asia 5192GOSTYNINMasters K - 4034K 9200:01:0101:43:3604:11:0206:09:2308:03:18.9008:04:20.15+03:32:1810:445,6
93TOBERA Alicja 5258BORZECIN DUZYSenior II K - 3041K 9300:00:3401:44:0004:14:1306:13:3508:04:49.2008:05:23.60+03:33:2110:465,6
94NOWAK Natalia 5274Ekipa z TarnowaTARNÓWSenior II K - 3042K 9400:00:3101:37:1003:59:3806:04:2608:10:47.4508:11:18.80+03:39:1610:545,5
95NIEDŹWIECKA Kasia 5080ekobiegiWARSZAWAMasters K - 4035K 9500:01:0701:51:3604:17:0206:13:0208:10:54.9508:12:02.80+03:40:0010:545,5
96KNOBLOCH Ewa 5277WARSZAWAMasters K - 4036K 9600:00:1601:49:5504:19:3306:18:5408:14:04.2008:14:20.30+03:42:1810:585,5
97MARCINKOWSKA Anita 5199LUBOŃSenior II K - 3043K 9700:00:1101:39:4304:00:1906:05:0808:14:15.3008:14:27.00+03:42:2510:595,5
98KOBIERECKA Monika 5180KS Głowno w BieguGRODZIECMasters K - 4037K 9800:00:4801:42:5704:03:3606:14:4108:14:57.1508:15:46.05+03:43:4410:595,5
99CIEPLICKA Magdalena 5376Forest Gang BydgoszczBYDGOSZCZSenior I K - 2017K 9900:00:2401:43:2503:55:3906:11:0908:15:54.3508:16:18.45+03:44:1611:015,4
100DROSIK-KWAŚNIEWSKA Anna 5427KRAKÓWMasters K - 4038K 10000:00:3101:47:1304:15:0806:15:2208:16:26.8008:16:58.10+03:44:5611:015,4
101SZWARGOT Marta 5149Tarnowo Podgórne BiegaKAŹMIERZSenior II K - 3044K 10100:00:5501:48:0504:22:0106:18:5308:17:01.6508:17:57.50+03:45:5511:025,4
102NADOBNIK Beata 5100Tarnowo Podgórne BiegaKAŹMIERZMasters K - 4039K 10200:00:5601:48:0704:21:5406:18:5108:17:03.7008:17:59.85+03:45:5711:025,4
103BUĆKO Karolina 5316Tarnowo Podgórne BiegaKIEKRZMasters K - 4040K 10300:00:5601:48:0504:22:0906:19:1708:17:04.0008:18:00.35+03:45:5811:025,4
104PIECUCH Małgorzata 5007PRZEWORSKWeteran K - 503K 10400:01:2001:53:0304:30:3706:24:5408:16:41.8508:18:02.10+03:46:0011:025,4
105WIERZBICKA Natalia 5098PCH_RUNCHODZIEŻSenior II K - 3045K 10500:00:4901:54:2104:24:3006:21:3908:19:58.5508:20:48.15+03:48:4611:065,4
106SZULC Joanna 51761971WARSZAWAMasters K - 4041K 10600:01:0502:00:5904:37:4706:33:3008:27:14.0508:28:19.25+03:56:1711:165,3
107SIENKIEWICZ Gabrysia 5021Ogary DoloresWARSZAWASenior I K - 2018K 10700:01:1901:47:4504:10:5606:07:5908:27:00.0508:28:19.60+03:56:1711:165,3
108BĄDZIUL Dorota 5001RZESZÓWSenior II K - 3046K 10800:01:1101:56:5004:28:2406:27:3808:29:50.5508:31:01.70+03:58:5911:195,3
109PRUCHNIEWSKA Agnieszka 5234Rokietnica biegaROKIETNICAMasters K - 4042K 10900:00:2301:48:4204:20:1906:24:0908:31:30.1008:31:53.85+03:59:5111:225,3
110LISOWSKA Kamila 5231ZABRZESenior II K - 3047K 11000:00:5001:49:1304:27:3506:27:4108:31:28.2008:32:18.45+04:00:1611:215,3
111SZAŁAJSKA Monika 5026SŁUBICESenior I K - 2019K 11100:01:0101:49:4704:27:1706:30:3808:32:45.2508:33:46.65+04:01:4411:235,3
112WAWIERNIA Dorota 5347GOSTYŃMasters K - 4043K 11200:00:1001:43:4504:10:3306:27:3608:34:03.1508:34:14.05+04:02:1211:255,3
113DUDA-RELIGA Ewelina 5287OZKBSZCZECINMasters K - 4044K 11300:00:2301:44:2504:30:0006:29:5508:36:07.3008:36:31.10+04:04:2911:285,2
114BARZAK Justyna 5300STRZELINSenior II K - 3048K 11400:00:4301:46:1504:15:2106:28:5908:36:42.0008:37:25.40+04:05:2311:285,2
115SABOK- MUSZYŃSKA Katarzyna 5107STRZELINSenior II K - 3049K 11500:00:4301:46:1604:15:2006:28:5808:36:42.1008:37:25.60+04:05:2311:285,2
116STASZEWSKA Sylwia 5303POTASZEMasters K - 4045K 11600:00:1501:51:5304:32:1206:30:0008:38:42.2008:38:58.00+04:06:5611:315,2
117KRAJEWSKA-PALUCH Ewa 5119Biegowa KuźniaDĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4046K 11700:00:3501:48:2004:32:3106:30:5108:38:32.9508:39:08.85+04:07:0611:315,2
118KOŚCIELNIAK Dagmara 5255Czerwonak BiegaCZERWONAKMasters K - 4047K 11800:00:1701:56:5604:34:3806:31:1508:39:48.4008:40:05.40+04:08:0311:335,2
119KOWAL Ewa 5187ZIĘBICEMasters K - 4048K 11900:00:2901:52:4104:34:0206:35:4308:40:11.4508:40:41.05+04:08:3911:335,2
120TABACZYŃSKA Monika 5048KFJWROCŁAWSenior I K - 2020K 12000:01:0501:46:4204:24:2906:31:3808:41:04.0008:42:09.05+04:10:0711:345,2
121BARTOSIEWICZ Dorota 5337POZNAŃSenior II K - 3050K 12100:00:1101:43:3704:15:4006:29:2308:45:51.5008:46:02.70+04:14:0011:415,1
122ZAJĄC Aga 513277CATSJÓZEFOSŁAWMasters K - 4049K 12200:00:5101:56:2504:39:5006:43:1608:46:09.0508:47:00.05+04:14:5811:415,1
123MUSIAŁ Ewa 5257STALOWA WOLAMasters K - 4050K 12300:00:4801:48:1903:53:4605:51:2508:46:31.6508:47:20.35+04:15:1811:425,1
124WOJEWODA Renata 5301WARSZAWAMasters K - 4051K 12400:01:0601:49:4004:24:3506:32:3308:50:36.9508:51:43.10+04:19:4111:475,1
125GARCZEWSKA-PASZKO Joanna 5019WARSZAWAMasters K - 4052K 12500:01:1801:51:4604:45:0206:54:0408:50:46.0008:52:04.05+04:20:0211:475,1
126OSMOLA Dorota 5362Old School Trail Running StaffRZESZÓWMasters K - 4053K 12600:01:1601:55:4704:39:0706:52:4708:57:36.2008:58:53.05+04:26:5111:565,0
127PISULIŃSKA Ewa 5340KRAKÓWSenior I K - 2021K 12700:00:2101:50:0204:23:4906:45:0208:58:54.1008:59:16.00+04:27:1411:585,0
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
128BAKA Elzbieta 5195WARSZAWAMasters K - 4054K 12800:01:0701:59:1804:51:0507:01:4009:07:24.2509:08:31.90+04:36:2912:094,9
129MATUSEWICZ Patrycja 5219ZIELONA GÓRAMasters K - 4055K 12900:00:5101:50:0504:30:1606:55:5709:12:42.1509:13:33.90+04:41:3112:164,9
130DUDARONEK Paulina 5290Husaria Race TeamSZCZECINSenior I K - 2022K 13000:00:0801:56:2104:50:5207:04:1409:27:11.2509:27:19.35+04:55:1712:364,8
131FURTACZ Anna 5229PIŁAMasters K - 4056K 13100:01:1402:04:2904:55:1607:06:5509:28:11.0009:29:25.90+04:57:2312:374,8
132GAJGER Joanna 5078KOBYŁKASenior II K - 3051K 13200:00:5802:05:3204:57:1407:23:4309:46:16.7009:47:14.90+05:15:1213:014,6
133WOŁOWIEC Bożena 5314GŁOWNOMasters K - 4057K 13300:00:5802:02:2605:01:1807:42:1210:16:54.8510:17:53.25+05:45:5113:424,4
Niesklasyfikowani
KACZMAREK Agata 5124Nest TeamPOZNAŃMasters K - 40DNF01:55:10 DNF04:43:41 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 134 wynik(ów)