Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 45 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 457
Wystartowało : 407
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 398
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10km
B2
22km
A15
33km
Czas
netto
45km
Czas
brutto
45km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1PAPROCKA Urszula 5419MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWSenior I K - 201K 400:00:2201:20:4802:54:4804:10:4105:27:28.2505:27:50.65 7:168,2
2DEREŃ Beata 5456TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJLĄDEK ZDRÓJ Senior I K - 202K 600:00:5501:24:0103:00:5404:23:2705:45:15.2005:46:10.75+00:18:207:407,8
3SOBCZYŃSKA Magdalena 5173#TeamBiegiWlkpPOZNAŃSenior I K - 203K 800:00:3701:28:1203:07:0304:31:4205:52:15.8505:52:53.35+00:25:027:497,7
4ŻERKO Klaudia 5056POZNAŃSenior I K - 204K 1700:00:1101:24:3503:11:4104:41:0406:15:33.5006:15:45.10+00:47:548:207,2
5KWIATEK Agnieszka 5113ORZESZESenior I K - 205K 2400:00:2201:29:1903:15:3804:47:5306:21:44.8506:22:07.65+00:54:178:297,1
6SZCZUKA Joanna 5249Politechnika PoznańskaWIRYSenior I K - 206K 2600:01:1301:37:2003:22:4704:54:2506:22:51.2506:24:04.90+00:56:148:307,1
7SPRAWKA Marta 5325Kalenji by DecathlonRADOMSenior I K - 207K 2700:00:4101:28:4103:09:3204:51:5106:26:35.8506:27:17.20+00:59:268:357,0
8BŁASZCZYK Luiza 5102ŚREMSenior I K - 208K 3800:00:0801:34:4303:28:5205:03:3406:43:09.6506:43:17.85+01:15:278:576,7
9DEREŃ Agata 5266TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJBYSTRZYCA KŁODZKASenior I K - 209K 4000:00:5601:35:4903:29:3805:10:3306:43:44.8506:44:40.90+01:16:508:586,7
10PURWIN Karolina 5144GRUDZIĄDZSenior I K - 2010K 4400:00:2601:34:5103:35:2405:13:5506:51:45.6506:52:12.55+01:24:219:096,6
11ŚWIĄTEK Agnieszka 5145GRUDZIĄDZSenior I K - 2011K 4500:00:2701:34:4903:35:2305:13:5506:51:45.5006:52:12.70+01:24:229:096,6
12LACHOR Katarzyna 5387MĘCINASenior I K - 2012K 4700:00:1001:29:0703:31:3305:14:1006:56:20.1006:56:30.80+01:28:409:156,5
13SOŁDON Katarzyna 5141ROGÓWSenior I K - 2013K 7000:01:2001:42:4103:52:1405:38:3307:27:52.3007:29:12.60+02:01:219:576,0
14TOMCZAK Justyna 5143PUSZCZYKOWOSenior I K - 2014K 7200:00:5901:41:1104:00:5105:42:5407:30:24.6007:31:24.00+02:03:3310:006,0
15FLORCZAK Monika 5010Kobieta w BieguWROCŁAWSenior I K - 2015K 8100:01:0801:42:3303:55:0405:48:1407:39:48.0007:40:56.65+02:13:0610:135,9
16MASŁOWSKA Aleksandra 5390SOSNOWIECSenior I K - 2016K 9000:01:1001:39:5804:12:2005:59:3107:55:12.7007:56:22.80+02:28:3210:335,7
17CIEPLICKA Magdalena 5376Forest Gang BydgoszczBYDGOSZCZSenior I K - 2017K 9900:00:2401:43:2503:55:3906:11:0908:15:54.3508:16:18.45+02:48:2711:015,4
18SIENKIEWICZ Gabrysia 5021Ogary DoloresWARSZAWASenior I K - 2018K 10700:01:1901:47:4504:10:5606:07:5908:27:00.0508:28:19.60+03:00:2811:165,3
19SZAŁAJSKA Monika 5026SŁUBICESenior I K - 2019K 11100:01:0101:49:4704:27:1706:30:3808:32:45.2508:33:46.65+03:05:5611:235,3
20TABACZYŃSKA Monika 5048KFJWROCŁAWSenior I K - 2020K 12000:01:0501:46:4204:24:2906:31:3808:41:04.0008:42:09.05+03:14:1811:345,2
21PISULIŃSKA Ewa 5340KRAKÓWSenior I K - 2021K 12700:00:2101:50:0204:23:4906:45:0208:58:54.1008:59:16.00+03:31:2511:585,0
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
22DUDARONEK Paulina 5290Husaria Race TeamSZCZECINSenior I K - 2022K 13000:00:0801:56:2104:50:5207:04:1409:27:11.2509:27:19.35+03:59:2812:364,8
Znaleziono 22 wynik(ów)