Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2019-07-18 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 45 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 457 |
Wystartowało : | 407 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 398 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | B1 10km | B2 22km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAPROCKA Urszula | 5419 | MUAY RUNNING TEAM | KRAKÓW | Senior I K - 20 | 00:00:22 | 01:20:48 | 02:54:48 | |
2 | DEREŃ Beata | 5456 | TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJ | LĄDEK ZDRÓJ | Senior I K - 20 | 00:00:55 | 01:24:01 | 03:00:54 | |
3 | SOBCZYŃSKA Magdalena | 5173 | #TeamBiegiWlkp | POZNAŃ | Senior I K - 20 | 00:00:37 | 01:28:12 | 03:07:03 | |
4 | SPRAWKA Marta | 5325 | Kalenji by Decathlon | RADOM | Senior I K - 20 | 00:00:41 | 01:28:41 | 03:09:32 | |
5 | ŻERKO Klaudia | 5056 | POZNAŃ | Senior I K - 20 | 00:00:11 | 01:24:35 | 03:11:41 | ||
6 | KWIATEK Agnieszka | 5113 | ORZESZE | Senior I K - 20 | 00:00:22 | 01:29:19 | 03:15:38 | ||
7 | SZCZUKA Joanna | 5249 | Politechnika Poznańska | WIRY | Senior I K - 20 | 00:01:13 | 01:37:20 | 03:22:47 | |
8 | BŁASZCZYK Luiza | 5102 | ŚREM | Senior I K - 20 | 00:00:08 | 01:34:43 | 03:28:52 | ||
9 | DEREŃ Agata | 5266 | TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJ | BYSTRZYCA KŁODZKA | Senior I K - 20 | 00:00:56 | 01:35:49 | 03:29:38 | |
10 | LACHOR Katarzyna | 5387 | MĘCINA | Senior I K - 20 | 00:00:10 | 01:29:07 | 03:31:33 | ||
11 | ŚWIĄTEK Agnieszka | 5145 | GRUDZIĄDZ | Senior I K - 20 | 00:00:27 | 01:34:49 | 03:35:23 | ||
12 | PURWIN Karolina | 5144 | GRUDZIĄDZ | Senior I K - 20 | 00:00:26 | 01:34:51 | 03:35:24 | ||
13 | SOŁDON Katarzyna | 5141 | ROGÓW | Senior I K - 20 | 00:01:20 | 01:42:41 | 03:52:14 | ||
14 | FLORCZAK Monika | 5010 | Kobieta w Biegu | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:01:08 | 01:42:33 | 03:55:04 | |
15 | CIEPLICKA Magdalena | 5376 | Forest Gang Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | Senior I K - 20 | 00:00:24 | 01:43:25 | 03:55:39 | |
16 | TOMCZAK Justyna | 5143 | PUSZCZYKOWO | Senior I K - 20 | 00:00:59 | 01:41:11 | 04:00:51 | ||
17 | SIENKIEWICZ Gabrysia | 5021 | Ogary Dolores | WARSZAWA | Senior I K - 20 | 00:01:19 | 01:47:45 | 04:10:56 | |
18 | MASŁOWSKA Aleksandra | 5390 | SOSNOWIEC | Senior I K - 20 | 00:01:10 | 01:39:58 | 04:12:20 | ||
19 | PISULIŃSKA Ewa | 5340 | KRAKÓW | Senior I K - 20 | 00:00:21 | 01:50:02 | 04:23:49 | ||
20 | TABACZYŃSKA Monika | 5048 | KFJ | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:01:05 | 01:46:42 | 04:24:29 | |
21 | SZAŁAJSKA Monika | 5026 | SŁUBICE | Senior I K - 20 | 00:01:01 | 01:49:47 | 04:27:17 | ||
Przekroczony limit czasu: 09:00:00 | |||||||||
22 | DUDARONEK Paulina | 5290 | Husaria Race Team | SZCZECIN | Senior I K - 20 | 00:00:08 | 01:56:21 | 04:50:52 |
Znaleziono 22 wynik(ów)