Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 45 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 457
Wystartowało : 407
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 398
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10km
B2
22km
A15
33km
Czas
netto
45km
Czas
brutto
45km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1CIUREJ Rafał 5439OTMUCHÓW Senior I M - 20 1M 1100:00:1201:08:4602:32:4103:41:0404:44:05.2004:44:18.00 6:189,5
2DUDA Karol 5384PIESZYCESenior I M - 20 2M 1300:00:2401:05:4002:26:5503:36:3604:46:33.8004:46:58.25+00:02:406:229,4
3SMOLIŃSKI Marcin 5360BIEGIEM PO MARZENIA TEAMWROCŁAWSenior I M - 20 3M 1400:00:0601:06:5802:24:4403:36:0804:48:49.6004:48:56.55+00:04:386:259,3
4NEHRING Karol 5355SULEJÓWEKSenior I M - 20 4M 1500:00:0801:05:5702:26:5303:35:3204:49:02.2004:49:11.05+00:04:536:259,3
5STĘPIEŃ Paweł 5213WROCŁAWSenior I M - 20 5M 2600:00:0701:09:0402:32:5703:56:1305:20:20.0505:20:27.50+00:36:097:078,4
6MEZYNSKI Szymon 5327Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior I M - 20 6M 3400:00:2501:18:4202:52:5504:10:5205:28:17.4505:28:43.10+00:44:257:178,2
7LEWANDOWSKI Piotr 5216JELENIA GORASenior I M - 20 7M 4300:00:0701:11:5602:40:3204:02:2205:35:22.4005:35:29.65+00:51:117:278,1
8KAROLCZAK Aleksander 5371Wkurw_TeamWARSZAWASenior I M - 20 8M 7000:00:4901:24:3102:59:3104:31:1605:59:03.7005:59:53.65+01:15:357:587,5
9GŁÓD Łukasz 5318Klub Biegacza AZS UEKKRAKÓWSenior I M - 20 9M 7700:00:0901:20:3903:00:5304:33:3306:09:48.0006:09:57.10+01:25:398:137,3
10KACZMAREK Jędrzej 5018KP PSP MILICZKOWALEWSenior I M - 20 10M 8600:00:0601:10:1502:51:1904:24:1006:13:31.9006:13:38.10+01:29:208:187,2
11GIERADA Mateusz 5092Night Runners GliwiceGLIWICESenior I M - 20 11M 9700:00:5201:21:1903:09:0804:47:2606:20:27.5006:21:19.95+01:37:018:277,1
12KACZMAREK Mirosław 5128ŚREMSenior I M - 20 12M 10800:00:3201:28:5103:10:4004:52:1706:26:35.4006:27:07.40+01:42:498:357,0
13SULIKOWSKI Rafał 5328MIROSZOWICESenior I M - 20 13M 13000:01:1801:41:4803:34:3605:05:4306:41:52.0506:43:10.40+01:58:528:556,7
14SAŁEK Mateusz 5358Adidas Runners WarsawRADOMSenior I M - 20 14M 13700:00:0901:17:1903:09:0005:00:4906:47:01.0006:47:10.65+02:02:529:026,6
15RUTKOWSKI Maciej 5361KB Piast Międzyrzecz/ Turbo Wilki/ Ultra DiabłySULĘCINSenior I M - 20 15M 14200:00:0601:21:1103:10:1605:03:2406:48:51.9506:48:58.55+02:04:409:056,6
16SOBIERAJ Kamil 5416MKS 'Wierna' Małogoszcz-Sekcja BiegowaMAŁOGOSZCZSenior I M - 20 16M 15300:00:1101:22:3503:15:2105:06:5306:54:26.2006:54:37.40+02:10:199:126,5
17KOŁBUC Rafał 5074WROCŁAWSenior I M - 20 17M 17400:00:1801:32:0703:35:0505:17:3707:05:39.1007:05:58.00+02:21:409:276,3
18PRUSIK Paweł 5262BARANOWOSenior I M - 20 18M 19300:00:2101:30:2603:52:2205:32:0807:19:49.5507:20:10.55+02:35:529:466,1
19PRUSIK Tomasz 5250ŻAGAŃSenior I M - 20 19M 19400:00:2101:30:2703:52:2005:32:0807:19:49.8507:20:11.05+02:35:539:466,1
20WĄSACZ Arkadiusz 5275Alpak TeamRZESZÓWSenior I M - 20 20M 20300:01:1701:30:0303:15:2304:44:3407:27:21.4007:28:38.95+02:44:209:566,0
21SKWIERCZYŃSKI Sylwester 5221ZĄBKISenior I M - 20 21M 20600:00:4601:32:1303:39:3105:36:1507:29:28.2507:30:14.25+02:45:569:596,0
22WODECKI Tomasz 5200Klub Biegaczy JYSKRADOMSKOSenior I M - 20 22M 21600:00:5201:28:1903:36:1905:27:3007:36:13.3507:37:05.40+02:52:4710:085,9
23KLACZYŃSKI Norbert 5101ŚREMSenior I M - 20 23M 23700:00:0801:34:4103:40:2505:46:5907:56:13.5007:56:21.60+03:12:0310:345,7
24JUSZCZYK Paweł 5319KOTÓRZ WIELKISenior I M - 20 24M 23800:01:0001:28:2003:47:1705:54:3007:56:24.5507:57:24.85+03:13:0610:355,7
25KRAKOWSKI Sebastian 5137Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMSenior I M - 20 25M 24000:00:4801:36:5703:59:3106:03:0408:02:18.0508:03:06.15+03:18:4810:435,6
26KLIMEK Paweł 5162BYDGOSZCZSenior I M - 20 26M 24100:01:0801:39:4903:57:1005:54:0408:03:19.4008:04:27.45+03:20:0910:445,6
27RAKOWSKI Damian 5049KFJWROCŁAWSenior I M - 20 27M 25500:01:0301:46:4804:24:3206:31:2308:41:04.0508:42:07.95+03:57:4911:345,2
28ZAWORONEK Marcin 5140ŁÓDŻSenior I M - 20 28M 25600:01:1901:48:1904:14:0706:34:0408:45:12.7508:46:32.55+04:02:1411:405,1
29BOLAT Tarik 5322KRAKOWSenior I M - 20 29M 26000:00:1101:38:4504:14:2006:31:2408:57:57.8008:58:08.90+04:13:5011:575,0
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
30MOSZYŃSKI Patryk 5368Husaria Race TeamSZCZECINSenior I M - 20 30M 26200:00:0801:56:2204:50:5207:04:1309:27:10.4509:27:18.80+04:43:0012:364,8
Niesklasyfikowani
DUNAL Tomasz 5222Sz jak GepardGORZÓW WLKP.Senior I M - 20 DNF01:39:34 DNF04:05:36 DNF06:15:02 DNF DNF DNF--
Znaleziono 31 wynik(ów)