Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 45 km |
Zgłoszonych : | 314 |
Wystartowało : | 283 |
Nie ukończyło : | 21 |
Ukończyło : | 262 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 10km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | B1 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOWOCIN Radosław | 3182 | WARSZAWA | Senior I M - 20 | 00:00:05 | 01:01:10 | ||
2 | MAŁEK Tomasz | 3219 | GOSTYŃ | Senior I M - 20 | 00:00:05 | 01:05:47 | ||
3 | WITKOWSKI Radosław | 3024 | KW Gliwice | CHUDÓW | Senior I M - 20 | 00:00:04 | 01:07:18 | |
4 | SZCZERBAKOWICZ Kamil | 3248 | BLEDZEW | Senior I M - 20 | 00:00:03 | 01:08:50 | ||
5 | JOKIEL Wojciech | 3285 | Sparta Ultra Team | GRANICE | Senior I M - 20 | 00:00:04 | 01:11:29 | |
6 | MAJCHRZAK Michał | 3149 | TRZEBNICA | Senior I M - 20 | 00:00:27 | 01:12:51 | ||
7 | FILIPIAK Jarosław | 3253 | KROŚNICE | Senior I M - 20 | 00:00:23 | 01:19:39 | ||
8 | POPRAWSKI Mateusz | 3209 | MUKS SZOK Bojanowo | BOJANOWO | Senior I M - 20 | 00:00:22 | 01:20:28 | |
9 | URBAŃSKI Michał | 3221 | FlunkyballTeam Lądek-Zdrój | LĄDEK-ZDRÓJ | Senior I M - 20 | 00:00:24 | 01:22:37 | |
10 | PASTUSZKA Michał | 3307 | RUN ŁDZ | Senior I M - 20 | 00:00:21 | 01:23:06 | ||
11 | KULESZA Paweł | 3068 | KIELCE | Senior I M - 20 | 00:00:13 | 01:23:09 | ||
12 | MARCIN Goleń | 3111 | DA Stygmatyk | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:28 | 01:23:32 | |
13 | LEJA Wojciech | 3112 | DA Stygmatyk | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:28 | 01:23:32 | |
14 | MAJEWSKI Błażej | 3167 | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:00:26 | 01:24:28 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
LIM | SZYMCZAK Mateusz | 3168 | GOSTYŃ | Senior I M - 20 | 00:00:26 | 01:24:28 | ||
16 | KOSZ Dariusz | 3284 | NYSA | Senior I M - 20 | 00:00:40 | 01:24:33 | ||
17 | KOPSZAK Piotr | 3274 | BRZEG | Senior I M - 20 | 00:00:39 | 01:24:34 | ||
18 | HENDRYS Marek | 3283 | SPARTA ULTRA TEAM | GRANICE | Senior I M - 20 | 00:00:06 | 01:25:16 | |
19 | NOSZCZYK Tomasz | 3218 | #UltraRunningTommy | NOWA RUDA | Senior I M - 20 | 00:00:11 | 01:26:07 | |
20 | JAWORSKI Paweł | 3244 | West sports team | CEDYNIA | Senior I M - 20 | 00:00:15 | 01:29:23 | |
21 | TREGUB Igor | 3263 | Kapitoszka | WROCLAW | Senior I M - 20 | 00:00:32 | 01:29:44 | |
22 | PĘCZEK Dawid | 3296 | Zelka Asek Running Division | Senior I M - 20 | 00:00:12 | 01:30:15 | ||
23 | ŚWIST Michał | 3238 | BIELSKO-BIAŁA | Senior I M - 20 | 00:00:17 | 01:30:20 | ||
24 | TYPIŃSKI Paweł | 3056 | Piątkowo na biegowo | JUTROSIN | Senior I M - 20 | 00:00:18 | 01:31:03 | |
MELSON Maciej | 3185 | Bizon team | ŁÓDŹ | Senior I M - 20 | DNF | 01:34:21 DNF | ||
26 | FISHCHUK Oleh | 3261 | WROCLAW | Senior I M - 20 | 00:00:30 | 01:36:19 | ||
27 | STOKŁOSA Michał | 3216 | ŻYWIEC | Senior I M - 20 | 00:00:28 | 01:37:19 | ||
28 | RAK Cezary | 3103 | Hardcorowe Wychylylybymy | KARCZEW | Senior I M - 20 | 00:00:07 | 01:44:47 | |
29 | BOIŃSKI Bartosz | 3290 | Klub Biegacza RTV Euro AGD | DOBIEŻYN | Senior I M - 20 | 00:00:15 | 01:44:53 |
Znaleziono 29 wynik(ów)