Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 45 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 457
Wystartowało : 407
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 398
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10km
B2
22km
A15
33km
Czas
netto
45km
Czas
brutto
45km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KWIATKOWSKA Kinga 5424Salco Garmin TeamRADKÓWSenior II K - 301K 100:00:0301:05:2902:22:5003:28:2304:31:58.3004:32:01.95 6:029,9
2WINIARSKA Katarzyna 5415Przemyski Klub Biegacza/Hercog Running TeamPRZEMYŚLSenior II K - 302K 200:00:0401:09:0202:32:1003:46:4304:56:14.9004:56:19.40+00:24:176:359,1
3DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 5269Rokietnica BiegaMROWINOSenior II K - 303K 500:00:2301:22:2402:57:5604:20:2105:45:02.9505:45:26.15+01:13:247:407,8
4FERENC-SZMUC Edyta 5232KUDOWIANKA RUNLEWIN KŁODZKISenior II K - 304K 900:00:2601:28:1603:05:4104:27:0205:52:33.5005:53:00.20+01:20:587:507,7
5OKOŃ Kamila 5267FALSTART RUDNIKI / FITKOOPRUDNIKISenior II K - 305K 1000:00:0501:17:2602:55:1404:24:0805:54:17.2005:54:22.80+01:22:207:527,6
6WIELGAT-KOJDECKA Magdalena 5321TYCHYSenior II K - 306K 1100:00:2501:29:1103:11:3504:40:5106:03:37.5006:04:03.10+01:32:018:047,4
7BOROWSKA-NAJDEREK Paulina 5233Free RunROKIETNICASenior II K - 307K 1200:00:3201:20:5202:55:5504:26:4606:05:05.7006:05:38.00+01:33:368:067,4
8WALKOWIAK Joanna 5445Muay Running Team POZNAŃSenior II K - 308K 1300:00:4201:28:2603:16:4404:43:3306:05:02.1006:05:44.90+01:33:428:067,4
9ANTKOWIAK Monika 5444MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINASenior II K - 309K 1500:00:4201:23:5703:05:5104:39:0606:11:01.1006:11:43.25+01:39:418:147,3
10MAGIERECKA Agnieszka 5245GLASGOWSenior II K - 3010K 2000:00:4101:28:3503:14:3904:47:2006:15:54.2506:16:35.65+01:44:338:217,2
11HOTAŁA Sylwia 5239Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior II K - 3011K 2100:00:2801:34:1703:17:3604:46:4206:16:28.8506:16:57.05+01:44:558:217,2
12BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 5265PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 3012K 2200:01:0001:27:4503:15:0904:49:5606:18:34.5506:19:35.20+01:47:338:247,1
13WASIEWICZ Jolanta 5395MEEWARSZAWASenior II K - 3013K 2800:00:4201:34:1303:25:0804:57:5206:31:35.8506:32:18.75+02:00:168:426,9
14SKRZYPIEC Katarzyna 5431OPOLESenior II K - 3014K 2900:00:0501:24:2703:15:0504:54:0206:32:28.4506:32:34.35+02:00:328:436,9
15IGNATOWSKA Justyna 5369caffedelmondo.plNYSASenior II K - 3015K 3100:00:0801:24:4703:17:1204:50:3906:32:34.6006:32:43.15+02:00:418:436,9
16MASZEWSKA Agata 5279WARSZAWASenior II K - 3016K 3200:00:1501:35:0003:26:4905:03:5506:32:52.5006:33:07.70+02:01:058:436,9
17NOWIK Jagoda 5238EkobiegiWARSZAWASenior II K - 3017K 3400:01:0601:34:1703:20:1405:00:5206:35:57.7006:37:04.50+02:05:028:476,8
18NIMSZ Kamila 5178KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICESenior II K - 3018K 3500:00:2001:28:4203:27:3405:12:2106:37:20.4506:37:41.10+02:05:398:496,8
19GONCERZEWICZ Anna 5133Basset Rolling Team/Stare Babice BiegająKWIRYNÓWSenior II K - 3019K 3600:00:3701:41:4303:40:1005:12:1406:37:35.2506:38:13.15+02:06:118:506,8
20DITMAROVÁ Lucie 5365Team JeseníkyJESENÍKSenior II K - 3020K 4200:00:2801:21:3203:20:5605:01:2006:48:57.5506:49:25.60+02:17:239:056,6
21ROSZYK Magdalena 5297Drużyna SzpikuPOZNAŃSenior II K - 3021K 4900:00:2001:33:2103:39:5805:19:4806:58:13.0506:58:33.30+02:26:319:176,5
22SZUKAŁA Izabela 5008POZNAŃSenior II K - 3022K 5000:00:0601:34:1503:31:1405:16:0506:59:05.4006:59:12.05+02:27:109:186,4
23GNACY Agnieszka 5122GOSTYŃSenior II K - 3023K 5100:00:1301:38:1903:40:0705:19:5606:59:00.8006:59:14.10+02:27:129:186,4
24LUDA Żaneta 5157WawrzynteamGÓRZNOSenior II K - 3024K 5300:00:2801:33:0903:39:5205:19:4707:01:30.5007:01:58.85+02:29:569:226,4
25MRÓZ Agata 5218UKS KUMA WAŁCZWAŁCZSenior II K - 3025K 5800:00:2401:34:3303:40:2805:20:4707:10:09.9507:10:34.35+02:38:329:336,3
26STRZAŁKOWSKA Urszula 5196OPOLESenior II K - 3026K 5900:01:0801:37:0903:46:2305:30:5107:13:37.6507:14:46.35+02:42:449:386,2
27JELENIEWSKA Barbara 5125GORZÓW WLKP.Senior II K - 3027K 6100:01:1701:37:2203:40:5005:24:1507:16:38.8507:17:56.50+02:45:549:426,2
28WITKOWSKA Beata 5068PAJĘCZNOSenior II K - 3028K 6400:00:3501:39:1103:41:2505:31:1707:23:00.5507:23:36.30+02:51:349:506,1
29MYŚLIŃSKA Magdalena 5148WARSZAWASenior II K - 3029K 7100:00:0901:34:0403:36:5905:28:2107:29:57.5007:30:07.05+02:58:059:596,0
30TUREK Magdalena 5177ChampionMan TeamCZEMPIŃSenior II K - 3030K 7300:01:0501:38:2903:51:5905:36:2107:31:18.1007:32:23.90+03:00:2110:016,0
31SKORUPSKA Ewa 5356JELENIA GÓRASenior II K - 3031K 7600:00:4701:44:0603:55:2805:47:4507:36:47.0507:37:34.10+03:05:3210:095,9
32SZYSZKO Ewa 5230Markowi BiegaczeMARKISenior II K - 3032K 7800:00:2901:47:2204:03:1105:52:4307:37:59.1507:38:28.35+03:06:2610:105,9
33PAAKKINEN Laura Paakkinen 5020KRAKÓWSenior II K - 3033K 7900:01:0301:39:0003:58:4505:46:4407:39:13.5007:40:16.75+03:08:1410:125,9
34KOCOT Aleksandra 5060BERLINSenior II K - 3034K 8000:01:0301:39:0403:58:4605:46:4607:39:18.9507:40:22.75+03:08:2010:125,9
35MICHALSKA Daria 5449Bohar Palety RunnersZIELONA GÓRA Senior II K - 3035K 8200:01:1201:41:5103:58:2405:50:1807:41:11.0007:42:23.30+03:10:2110:145,9
36ZYGMUNT Małgorzata 5139ZAWONIASenior II K - 3036K 8300:00:2901:36:2603:53:1805:46:3807:42:17.5007:42:47.00+03:10:4510:165,8
37GRABOWSKA Edyta 5407JAWORZNOSenior II K - 3037K 8500:01:0901:39:5804:12:2105:59:3107:46:23.7007:47:33.40+03:15:3110:215,8
38ROZMUS Katarzyna 5251LPP TeamGDAŃSKSenior II K - 3038K 8600:00:4401:48:1204:07:1605:58:1907:51:09.3507:51:54.10+03:19:5210:285,7
39WYSZOMIRSKA Agnieszka 5333ŚWIDNICASenior II K - 3039K 8700:00:5601:48:0104:12:1206:01:3907:51:05.3507:52:01.40+03:19:5910:285,7
40STAWSKA Natalia 5172KRAKÓWSenior II K - 3040K 9100:01:1101:49:5604:16:3706:05:0807:56:19.5007:57:30.85+03:25:2810:355,7
41TOBERA Alicja 5258BORZECIN DUZYSenior II K - 3041K 9300:00:3401:44:0004:14:1306:13:3508:04:49.2008:05:23.60+03:33:2110:465,6
42NOWAK Natalia 5274Ekipa z TarnowaTARNÓWSenior II K - 3042K 9400:00:3101:37:1003:59:3806:04:2608:10:47.4508:11:18.80+03:39:1610:545,5
43MARCINKOWSKA Anita 5199LUBOŃSenior II K - 3043K 9700:00:1101:39:4304:00:1906:05:0808:14:15.3008:14:27.00+03:42:2510:595,5
44SZWARGOT Marta 5149Tarnowo Podgórne BiegaKAŹMIERZSenior II K - 3044K 10100:00:5501:48:0504:22:0106:18:5308:17:01.6508:17:57.50+03:45:5511:025,4
45WIERZBICKA Natalia 5098PCH_RUNCHODZIEŻSenior II K - 3045K 10500:00:4901:54:2104:24:3006:21:3908:19:58.5508:20:48.15+03:48:4611:065,4
46BĄDZIUL Dorota 5001RZESZÓWSenior II K - 3046K 10800:01:1101:56:5004:28:2406:27:3808:29:50.5508:31:01.70+03:58:5911:195,3
47LISOWSKA Kamila 5231ZABRZESenior II K - 3047K 11000:00:5001:49:1304:27:3506:27:4108:31:28.2008:32:18.45+04:00:1611:215,3
48BARZAK Justyna 5300STRZELINSenior II K - 3048K 11400:00:4301:46:1504:15:2106:28:5908:36:42.0008:37:25.40+04:05:2311:285,2
49SABOK- MUSZYŃSKA Katarzyna 5107STRZELINSenior II K - 3049K 11500:00:4301:46:1604:15:2006:28:5808:36:42.1008:37:25.60+04:05:2311:285,2
50BARTOSIEWICZ Dorota 5337POZNAŃSenior II K - 3050K 12100:00:1101:43:3704:15:4006:29:2308:45:51.5008:46:02.70+04:14:0011:415,1
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
51GAJGER Joanna 5078KOBYŁKASenior II K - 3051K 13200:00:5802:05:3204:57:1407:23:4309:46:16.7009:47:14.90+05:15:1213:014,6
Znaleziono 51 wynik(ów)