ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-07-19
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 674
Wystartowało : 580
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 578
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1RAJCA Michał 668GT RATGŁUCHOŁAZYSenior I M - 20 1M 100:00:0000:52:3701:32:58.4001:32:58.95 4:2513,6
2ZDANOWSKI Łukasz 653LEKI PolskaSIEDLCESenior I M - 20 2M 200:00:0000:55:4701:39:36.6501:39:37.50+00:06:384:4412,6
3SICIARZ Marcin 560Gmina OławaOŁAWAMasters M - 40 1M 300:00:0500:56:3301:40:00.5501:40:06.10+00:07:074:4512,6
4WŁODARKIEWICZ Dominik 614Squeezy PolskaPOZNAŃMasters M - 40 2M 400:00:0000:56:3701:41:36.7501:41:37.60+00:08:384:5012,4
5ŻUCHOWSKI Daniel 589MUAY RUNNING TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 1M 500:00:0100:58:0601:42:21.4001:42:22.85+00:09:234:5212,3
6BONIEC Radosław 4ŻARYSenior I M - 20 3M 600:00:0000:58:0401:42:33.7001:42:34.05+00:09:354:5312,3
7ŻAKOWSKI Adrian 343Kalenji by Decathlon TeamJAROCINSenior I M - 20 4M 700:00:0000:59:0801:44:37.2001:44:37.75+00:11:384:5812,0
8WOLAŃSKI Jan 559OŁAWASenior II M - 30 2M 800:00:0500:59:3101:44:54.2501:45:00.00+00:12:014:5912,0
9STAWSKI Michał 335Trucht.comŁÓDŹSenior II M - 30 3M 900:00:0101:00:1101:45:45.7001:45:47.15+00:12:485:0211,9
10MOCZEK Tomasz 285Cross Straceńców TeamGŁOGÓWMasters M - 40 3M 1000:00:0300:59:2501:45:59.2001:46:02.95+00:13:045:0211,9
11TOMASIAK Natalia 652Salomon Suunto TeamKRYNICA-ZDRÓJSenior II K - 301K 100:00:0201:00:2501:47:58.8001:48:01.50+00:15:025:0811,7
12WOLBACH Tomasz 535Wolne ŚlimakiPOZNANSenior II M - 30 4M 1100:00:0401:03:5001:51:18.0001:51:22.70+00:18:235:1811,3
13KWARTA Maciej 199Batalion Dowodzenia Marynarki Wojennej7lpBOLSZEWOSenior II M - 30 5M 1200:00:0001:03:3801:52:23.4501:52:24.05+00:19:255:2111,2
14SYCHOWICZ Daniel 562Grazia RunningOTWOCKSenior II M - 30 6M 1300:00:0101:03:4401:52:24.4501:52:25.80+00:19:265:2111,2
15RYŁKO Krzysztof 232Zadyszka Oświęcim/KS KandaharOŚWIĘCIMMasters M - 40 4M 1400:00:0101:03:4401:52:25.5501:52:26.70+00:19:275:2111,2
16MIERZLIKIN Natalia 603UKS Gepard WarszawaWARSZAWASenior I K - 201K 200:00:0301:04:4601:52:29.6501:52:32.70+00:19:335:2111,2
17ADAMCZYK Przemysław 194adidas Runners WarsawWARSZAWAMasters M - 40 5M 1500:00:0201:04:0101:52:57.7501:53:00.20+00:20:015:2211,2
18KOWALEWSKA Elżbieta 12ZGORZELECSenior II K - 302K 300:00:0301:04:0701:53:11.4501:53:14.50+00:20:155:2311,1
19KLOCEK Bartłomiej 314CRAGMAGAZINE.PLKRAKÓWSenior II M - 30 7M 1600:00:0901:03:2601:53:56.1501:54:05.85+00:21:065:2511,1
20STANKIEWICZ Błażej 656UKW BydgoszczBYDGOSZCZMasters M - 40 6M 1700:00:0201:03:3401:54:08.1501:54:10.55+00:21:115:2611,0
21NIEWIEJSKI Nikodem 584OSTRZESZÓWSenior I M - 20 5M 1800:00:3701:04:5701:53:40.2001:54:17.75+00:21:185:2411,1
22WYKA Błażej 655PCH RUNSTRÓŻEWOSenior II M - 30 8M 1900:00:0501:06:3501:54:49.2501:54:54.45+00:21:555:2811,0
23MIKUŚ Marcin 552WROCŁAWSenior II M - 30 9M 2000:00:4701:02:4101:54:28.4501:55:15.60+00:22:165:2711,0
24BRZĄKALSKI Krzysiek 193Adidas Runners WarsawWARSZAWASenior I M - 20 6M 2100:00:0201:03:4401:55:15.8001:55:18.35+00:22:195:2910,9
25KOPYCZOK Michał 118Tysława TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 10M 2200:00:0301:05:0701:55:47.5001:55:50.85+00:22:515:3010,9
26URBAŃCZYK Grzegorz 511For Run Team & AdRunaLinePOZNAŃSenior II M - 30 11M 2300:00:0101:03:4201:56:10.1501:56:11.50+00:23:125:3110,8
27IGNACZAK Marcin 473IFB BrokerŻYCHLINMasters M - 40 7M 2400:00:0101:05:3201:56:39.0501:56:40.20+00:23:415:3310,8
28WASIEWICZ Adam 390trenerbiegania.plWARSZAWASenior II M - 30 12M 2500:00:0201:04:3501:56:54.7501:56:57.20+00:23:585:3410,8
29GRABIŃSKI Wojciech 325gRUNwald team PoznańROGOŹNOSenior I M - 20 7M 2600:00:0501:06:0501:57:06.6001:57:11.85+00:24:125:3410,8
30MATREJEK Michal 620CragSportKRAKOWSenior II M - 30 13M 2700:00:1001:06:4401:57:34.7001:57:45.35+00:24:465:3510,7
31TOKARCZYK Marcin 163NYSAMasters M - 40 8M 2800:00:1101:05:4001:57:40.8501:57:52.10+00:24:535:3610,7
32BŁASZYK Mateusz 498Betonowy WojtekLUBOŃSenior II M - 30 14M 2900:00:0201:09:4201:59:26.2001:59:28.60+00:26:295:4110,5
33ŁĘŻNIAK Aleksander 526Monk Sandals TeamSOBÓTKASenior I M - 20 8M 3000:00:0401:05:2801:59:54.8501:59:59.55+00:27:005:4210,5
34SONCIŃSKI Tomasz 496BEŁCHATÓWSenior II M - 30 15M 3100:00:0501:09:3202:00:02.8502:00:08.20+00:27:095:4310,5
35KUTYBA Mariusz 347Wolne ŚlimakiPOZNAŃSenior II M - 30 16M 3200:00:0501:08:4002:00:06.6002:00:12.35+00:27:135:4310,5
36ZAŁUBSKI Jacek 607KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICESenior II M - 30 17M 3300:00:0601:06:3302:00:08.1002:00:14.35+00:27:155:4310,5
37ŻWIRSKI Marcin 644NYSASenior I M - 20 9M 3400:01:3101:07:1301:58:44.5502:00:16.20+00:27:175:3910,6
38JARZAB Piotr 123Solec KujawskiSOLEC KUJAWSKISenior II M - 30 18M 3500:00:0501:11:0802:00:40.4502:00:45.95+00:27:475:4410,4
39LASEK Jakub 521Chicks&Sport TeamOPOLESenior I M - 20 10M 3600:00:0201:08:3302:01:54.3002:01:56.55+00:28:575:4810,3
40DUCZMAL Dominika 551Sparta Ultra TeamZGORZELECSenior I K - 202K 400:00:0301:11:0402:01:56.8502:02:00.15+00:29:015:4810,3
41ŁUŻNIAK Wojciech 550Poco Loco Adventure / JKJPOZNAŃSenior II M - 30 19M 3700:00:1001:08:3202:03:05.8502:03:16.70+00:30:175:5110,2
42KOWALIK Tomasz 657UKW BydgoszczBYDGOSZCZSenior II M - 30 20M 3800:00:0201:05:0702:03:31.0502:03:33.75+00:30:345:5210,2
43KUBISZTAL Wojciech 2Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II M - 30 21M 3900:00:0401:07:1302:04:41.9502:04:46.55+00:31:475:5610,1
44BRUS Marcin 588WARSZAWAMasters M - 40 9M 4000:00:0201:10:2302:05:02.9002:05:05.75+00:32:065:5710,1
45ŁYJAK Olga 628ATTIQ TEAMZAKOPANESenior II K - 303K 500:00:0101:10:0002:05:05.6002:05:07.35+00:32:085:5710,1
46KORZAŃSKI Krystian 45136HDCzBJASTRZEBIE-ZDRÓJSenior II M - 30 22M 4100:00:0601:11:0102:05:06.5502:05:13.10+00:32:145:5710,1
47MORMUL Przemek 621PanalpinaWYSOKASenior II M - 30 23M 4200:00:0101:13:0802:05:32.3502:05:34.10+00:32:355:5810,0
48SUCHY Roland 219KRAPKOWICESenior I M - 20 11M 4300:01:1801:08:4502:04:35.9002:05:54.55+00:32:555:5610,1
49BLANIK Marek 289RadlinRADLINSenior II M - 30 24M 4400:00:1401:11:2602:05:43.0502:05:57.40+00:32:585:5910,0
50WOSZEK Marzena 186Stowarzyszenie Przyjaciół GrudzicOPOLEMasters K - 401K 600:00:0801:11:4202:06:17.0002:06:25.85+00:33:266:0010,0
51PIENIĄŻEK Patryk 190KGHM ZG RUNKŁOBUCZYNSenior I M - 20 12M 4500:00:0101:10:4802:06:46.5002:06:47.75+00:33:486:029,9
52DARMETKO Rafal 629POZNAŃSenior II M - 30 25M 4600:00:0601:10:4202:06:52.0502:06:58.15+00:33:596:029,9
53STANĚK Dušan 364Ostrava Factory RacingOSTRAVASenior II M - 30 26M 4700:00:0701:09:2002:08:34.6502:08:42.25+00:35:436:079,8
54WITEK Karolina 182JAROCINSenior I K - 203K 700:00:0901:11:3502:08:35.4502:08:45.25+00:35:466:079,8
55MIAZGA Michał 5531974DZIERŻONIÓWMasters M - 40 10M 4800:00:0401:10:3402:09:08.0002:09:12.25+00:36:136:089,8
56BORMANN Margrit 111Zadyszka OświęcimOŚWIĘCIMSenior II K - 304K 800:00:0801:11:2502:09:30.7002:09:39.00+00:36:406:109,7
57SIERŻANT Sławomir 304se16n.comTRZEBNICASenior II M - 30 27M 4900:00:1401:10:3702:10:14.8502:10:28.85+00:37:296:129,7
58WYROŚLAK Józef 8WROCŁAWSenior II M - 30 28M 5000:01:3301:11:2202:08:59.6502:10:33.25+00:37:346:089,8
59ŚMIECH Daniel 612KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICESenior II M - 30 29M 5100:00:0601:12:4602:10:30.6502:10:36.80+00:37:376:129,7
60KWIECIEŃ Sławomir 402KW KrakówTYCHYSenior I M - 20 13M 5200:00:0801:12:3902:10:57.1002:11:05.75+00:38:066:149,6
61WITKOWSKI Piotr 541Vege RunnersWARSZAWASenior I M - 20 14M 5300:00:3801:14:0502:10:30.9502:11:09.10+00:38:106:129,7
62PODWÓJCI Michał 433DĄBRÓWKASenior II M - 30 30M 5400:00:0301:14:3802:11:10.6502:11:14.40+00:38:156:149,6
63SABAT Kamil 168KOTOWICESenior I M - 20 15M 5500:00:1001:15:2202:11:38.5502:11:49.25+00:38:506:169,6
64LEWANDOWSKI Wojciech 608TMTeamŻERNIKI WROCŁAWSKIESenior II M - 30 31M 5600:00:2201:13:5302:11:28.7502:11:51.10+00:38:526:159,6
65OCHMAN Paweł 428Future Processing Running TeamGLIWICESenior II M - 30 32M 5700:00:0701:15:2002:12:02.2502:12:10.00+00:39:116:179,5
66JANISZEWSKI Wiktor 446PRUDNIKSenior I M - 20 16M 5800:00:5101:10:4702:11:32.8502:12:23.85+00:39:246:159,6
67SZCZEPANIK Robert 587DZIERZONIÓWMasters M - 40 11M 5900:00:0401:13:5802:12:29.7002:12:33.90+00:39:346:189,5
68BORKOWSKI Mateusz 512Wataha Północy/For Run TeamPOZNASenior II M - 30 33M 6000:00:3401:14:1602:12:00.5502:12:34.85+00:39:356:179,5
69DEMKOWSKI Marcin 516WROCŁAWSenior II M - 30 34M 6100:00:4201:14:0502:12:06.8002:12:49.25+00:39:506:179,5
70KURZAWSKI Michał 86Szybki KurzWROCŁAWSenior II M - 30 35M 6200:00:0601:17:0802:12:43.9502:12:50.70+00:39:516:199,5
71WOSZEK Tomasz 187Stowarzyszenie Przyjaciół GrudzicOPOLEMasters M - 40 12M 6300:00:0801:13:1002:12:49.0002:12:57.30+00:39:586:199,5
72DĘBICKI Łukasz 406RCI WrocławOBORNIKI ŚLĄSKIESenior II M - 30 36M 6400:01:2101:12:4002:11:41.3502:13:02.90+00:40:036:169,6
73WIERZBOWY Przemek 604WROCŁAWSenior II M - 30 37M 6500:00:0701:08:3202:13:04.2502:13:11.60+00:40:126:209,5
74CHODOROWSKI Krzysztof 32Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWSenior II M - 30 38M 6600:00:1701:13:4202:13:01.9002:13:19.45+00:40:206:209,5
75OLESZOWSKI Marcin 602LUXON LEDWROCŁAWSenior II M - 30 39M 6700:00:0401:14:2102:13:35.2502:13:39.75+00:40:406:219,4
76KRAWCZYK Adriana 181POLKOWICESenior II K - 305K 900:00:0401:15:2602:14:12.0002:14:16.25+00:41:176:239,4
77BALCERZAK Tomasz 160PASZCZAKI 3KONARZEWOMasters M - 40 13M 6800:00:0501:14:3102:14:12.2002:14:18.15+00:41:196:239,4
78NIEDŹWIADEK Czesław 529Niedźwiadki Running TeamWARSZAWAWeteran II M - 601M 6900:00:1601:17:5602:14:53.5502:15:09.75+00:42:106:259,3
79WAŻNY Dariusz 120WAŻNY TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 40M 7000:00:1801:13:4302:15:12.8502:15:31.75+00:42:326:269,3
80NETOLICKÝ Kamil 39SRTG VyškovVYŠKOVSenior I M - 20 17M 7100:01:0201:13:0402:14:43.0502:15:45.40+00:42:466:249,4
81MARKIEWICZ Agnieszka 33ProRunning PromotionŁOSICESenior II K - 306K 1000:00:0801:18:0602:16:01.8002:16:10.30+00:43:116:289,3
82WISŁOBOCKI Maciej 322LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 41M 7200:01:1401:13:2002:15:18.1002:16:32.95+00:43:346:269,3
83KRUPIŃSKI Zbigniew 345Koło biegaKOŁOSenior II M - 30 42M 7300:00:3801:18:5102:16:33.6502:17:12.30+00:44:136:309,2
84KORCZYK Jakub 393KOMOROWOSenior II M - 30 43M 7400:00:0801:16:1802:17:22.1502:17:30.65+00:44:316:329,2
85DUBIEL Piotr 306Wild Dogs Team/Sudecki Klub WysokogórskiJELENIA GÓRASenior II M - 30 44M 7500:00:0201:13:3602:17:35.8002:17:37.90+00:44:386:339,2
86MATEJCZUK Jarosław 539Ks AlaskaPARZĘCZEWSenior II M - 30 45M 7600:00:0801:13:2102:18:08.1002:18:16.10+00:45:176:349,1
87JAGŁA Kamil 287gRUNwald team PoznańPOZNAŃSenior I M - 20 18M 7700:00:0601:16:3402:18:17.9002:18:24.15+00:45:256:359,1
88SZMIDT Karol 454SLESINSenior II M - 30 46M 7800:00:0201:16:3002:18:24.3002:18:27.00+00:45:286:359,1
89POTURALSKA Agata 533Moodbox TeamPOZNAŃSenior II K - 307K 1100:00:1101:17:1402:18:20.4502:18:31.70+00:45:326:359,1
90FISZER Lukasz 252Lesz NO Limits RunnersLESZNOSenior II M - 30 47M 7900:00:5801:19:5202:17:36.0002:18:34.95+00:45:366:339,2
91WYWROT Grzegorz 162WARSZAWASenior II M - 30 48M 8000:00:2301:17:5502:18:12.3002:18:35.95+00:45:376:349,1
92DROZDZIK Magdalena 99WKB Meta LubliniecNYSASenior II K - 308K 1200:00:1001:18:0602:18:28.9502:18:39.50+00:45:406:359,1
93GŁOMBIOWSKA Zuzanna 175BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIASenior I K - 204K 1300:00:0301:18:4602:18:42.6502:18:45.70+00:45:466:369,1
94REMPUSZEWSKI Mateusz 236CHUDÓWSenior I M - 20 19M 8100:00:1001:15:3402:18:36.9002:18:47.85+00:45:486:369,1
95GRAMALA Mateusz 218Żeby Biegać Trzeba BiegaćKRAPKOWICESenior I M - 20 20M 8200:01:1701:17:0202:18:01.6502:19:18.95+00:46:206:349,1
96KOTKIEWICZ Karol 425LOTOS Running TeamGDAŃSKSenior II M - 30 49M 8300:00:0201:17:0902:19:20.4502:19:22.45+00:46:236:389,0
97WASILEWSKI Bartłomiej 257DOBRZYKOWICEMasters M - 40 14M 8400:00:5701:17:3902:18:32.9002:19:30.00+00:46:316:359,1
98KOCOŁ Tomasz 424PRZEWORNOSenior II M - 30 50M 8500:00:2601:20:2102:19:26.4502:19:53.10+00:46:546:389,0
99PAWLAK Gabriel 131ergoconceptRADWANICESenior II M - 30 51M 8600:00:2901:18:3102:19:30.2002:19:59.80+00:47:006:389,0
100MIKOŁAJCZYK Piotr 342Kalenji by DecathlonBIAŁYSTOKSenior I M - 20 21M 8700:00:0901:18:1302:20:24.6002:20:33.75+00:47:346:419,0
101GAŁEK Aleksander 248pragmatiq.plPOZNAŃSenior II M - 30 52M 8800:00:0901:21:1002:21:07.9002:21:17.75+00:48:186:438,9
102KRAWCZYK Tomasz 349BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 22M 8900:00:0501:13:4402:21:32.5002:21:38.30+00:48:396:448,9
103SAŁEK Mateusz 367Adidas Runners WarsawRADOMSenior I M - 20 23M 9000:00:0601:18:0502:21:42.8002:21:49.45+00:48:506:448,9
104PIĘTA Marcin 273Grupa Pana TolkaWROCŁAWSenior II M - 30 53M 9100:01:3201:20:2402:20:40.3002:22:13.25+00:49:146:419,0
105SZYSZKA Anna 415KRAKÓWSenior I K - 205K 1400:00:0801:21:4302:22:06.6002:22:15.55+00:49:166:468,9
106KSIĄŻKIEWICZ Tomasz 18#rusz4literyLESZNOMasters M - 40 15M 9200:01:5901:20:0102:20:30.6502:22:30.50+00:49:316:419,0
107RADOMYSKI Łukasz 595GDAŃSKMasters M - 40 16M 9300:00:4201:21:0302:21:53.1002:22:35.85+00:49:366:458,9
108KARDAS Piotr 177GÓRAMasters M - 40 17M 9400:00:0701:17:1602:22:42.8502:22:50.10+00:49:516:478,8
109PIETRASZEWSKI Witold 176Netbox Biega / Gostyń Easy Trail / LeszNo Limits RunnersGOSTYŃSenior II M - 30 54M 9500:00:0201:20:4702:22:54.0502:22:56.05+00:49:576:488,8
110PERENC Michał 281Husaria Race TeamJAROSŁAWSenior I M - 20 24M 9600:00:0701:19:3902:22:50.9502:22:58.65+00:49:596:488,8
111KULCZYCKI Marek 361STARA BYSTRZYCASenior II M - 30 55M 9700:00:0401:15:3902:23:02.9002:23:07.80+00:50:086:488,8
112PIÓRKOWSKI Jarosław 55Koło BiegaKOŁOMasters M - 40 18M 9800:00:3501:22:2002:22:35.3502:23:11.05+00:50:126:478,8
113CHRZANOWSKI Paweł 520LĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 56M 9900:00:0101:16:5402:23:20.1002:23:21.65+00:50:226:498,8
114NIZAR Wioletta 549CSC Adwenture AcademyTARNOWSKIE GÓRYMasters K - 402K 1500:00:1001:22:4002:23:24.7502:23:35.20+00:50:366:498,8
115ROŻKO Sebastian 19Gryf-InO TeamGRYFINOSenior II M - 30 57M 10000:00:4801:19:5302:22:48.6502:23:36.90+00:50:376:488,8
116SOŁTYSIAK Karol 574POZNAŃMasters M - 40 19M 10100:00:0701:23:1202:23:33.1002:23:41.00+00:50:426:508,8
117MIŃCZYK Piotr 336FAMILY MIŃCZYKZIELONA GÓRAMasters M - 40 20M 10200:01:0501:19:4002:22:49.3002:23:54.35+00:50:556:488,8
118BOSIANEK Kamila 3744Run Team PiłaPIŁAMasters K - 403K 1600:00:0601:22:4302:24:00.9002:24:07.55+00:51:086:518,7
119MIELNIK Michał 266POZNAŃSenior I M - 20 25M 10300:01:0101:20:5702:23:10.6502:24:12.15+00:51:136:498,8
120GAŁUSZKA Wojciech 575KETTERINGSenior II M - 30 58M 10400:01:1301:20:4102:22:59.3002:24:13.25+00:51:146:488,8
121CHRZĄSZCZ Damian 164LUBINSenior II M - 30 59M 10500:00:4101:21:1102:23:32.9502:24:14.80+00:51:156:508,8
122HERBICH-SAR Violetta 294FUDU & Co sport teamPIOTRKÓW TRYB.Masters K - 404K 1700:00:2901:23:0802:23:58.9502:24:27.95+00:51:296:518,8
123BUDYCH Arek 456Pachnące PapcieWRONKISenior II M - 30 60M 10600:00:2601:21:2902:24:02.3002:24:28.40+00:51:296:518,7
124PODEJMA Rafał 531Sparta Ultra TeamLASKIMasters M - 40 21M 10700:00:3901:24:5502:23:49.8502:24:29.40+00:51:306:508,8
125SYGNAT Marcin 180POLKOWICESenior II M - 30 61M 10800:00:0701:20:0002:24:23.8002:24:30.95+00:51:326:528,7
126WOLANIN Tomasz 191SZCZECINEKMasters M - 40 22M 10900:00:2701:21:1502:24:06.3002:24:33.75+00:51:346:518,7
127BUDZOWSKI Roman 296World UncoveredSTARGARDMasters M - 40 23M 11000:00:1801:21:4902:24:17.5002:24:36.15+00:51:376:528,7
128MARCINKOWSKA Eliza 313SZWLASTARGARDMasters K - 405K 1800:00:1801:22:1302:24:20.4502:24:38.75+00:51:396:528,7
129SAFARYN Dariusz 470POZNAŃSenior I M - 20 26M 11100:00:2001:18:3502:24:32.4502:24:53.25+00:51:546:538,7
130JAKUBCZAK Konrad 96DebeściakWARSZAWASenior II M - 30 62M 11200:00:2001:18:5602:24:34.0002:24:54.55+00:51:556:538,7
131RELEWICZ Maciej 536Wolne ŚlimakiPOZNAŃSenior II M - 30 63M 11300:00:2401:23:3002:24:35.6002:25:00.00+00:52:016:538,7
132DRESZER Bartosz 658LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 64M 11400:00:0301:18:1102:25:20.6502:25:24.00+00:52:256:558,7
133MARZEC Łukasz 238KOSZALINSenior II M - 30 65M 11500:00:4501:19:3002:24:41.6502:25:26.90+00:52:276:538,7
134ŚWIERCZYŃSKI Radosław 179Biegiem po PiwoŁÓDŹSenior I M - 20 27M 11600:00:0901:18:0802:25:17.3002:25:27.20+00:52:286:558,7
135BYŚ Mateusz 37WROCŁAWSenior II M - 30 66M 11700:00:2601:20:5502:25:32.5502:25:58.75+00:52:596:558,7
136RYBARSKA Marta 3Lesz NO Limits RunnersDOLSKSenior I K - 206K 1900:00:2801:20:1202:25:41.8502:26:10.70+00:53:116:568,6
137CZAUDERNA Adrian 269GLIWICEMasters M - 40 24M 11800:01:2901:23:0302:24:52.2502:26:21.75+00:53:226:538,7
138GRABOWSKA Maja 275OSTRZESZÓWSenior I K - 207K 2000:01:1201:23:1602:25:26.9502:26:39.65+00:53:406:558,7
139JĘDRYCHA Artur 519DĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 25M 11900:00:2301:21:2502:26:25.1002:26:48.60+00:53:496:588,6
140STRZELCZYK Wiktor 288Husaria Race TeamRZESZÓWSenior II M - 30 67M 12000:00:0801:17:0802:26:41.0502:26:49.75+00:53:506:598,6
141JĘDRASZEK Alicja 632Coemi.plPABIANICEMasters K - 406K 2100:01:0301:24:2702:26:04.5502:27:08.50+00:54:096:578,6
142NOGA Jarek 311cragmagazine.plKRAKOWSenior II M - 30 68M 12100:00:1001:19:3502:27:08.8502:27:19.25+00:54:207:008,6
143ZYWAN Michał 650POZNAŃSenior II M - 30 69M 12200:00:4301:23:1402:26:58.9502:27:42.45+00:54:436:598,6
144ZGARDA Jacek 308TMTeamWROCŁAWMasters M - 40 26M 12300:00:2101:21:3602:27:42.3502:28:04.00+00:55:057:028,5
145RATYMIRSKI Wojtek 466#sobasteamWROCLAWMasters M - 40 27M 12400:00:4301:20:0502:27:30.6002:28:13.75+00:55:147:018,5
146WOŹNIAK Waldemar 623SYCÓWSenior II M - 30 70M 12500:00:0801:22:5202:28:34.1002:28:42.50+00:55:437:048,5
147PISAREK Marcin 417PRZEWORNOSenior II M - 30 71M 12600:00:3701:23:1302:28:19.0502:28:56.95+00:55:587:038,5
148PASZKE Maciej 357TORUŃSenior I M - 20 28M 12700:01:2101:24:1002:27:56.2502:29:17.95+00:56:197:028,5
149TROJANOWSKI Jakub 2501982KIEŁCZÓWSenior II M - 30 72M 12800:00:2101:26:2902:29:04.9002:29:26.55+00:56:277:058,5
150NERKOWSKI Paweł 319GDAŃSK/GRAJEWOSenior II M - 30 73M 12900:00:0701:21:1202:29:20.2502:29:27.85+00:56:287:068,4
151PIETRUSZKA Ewa 47POZNAŃSenior II K - 309K 2200:00:5601:28:1502:28:39.0502:29:35.05+00:56:367:048,5
152WŁODARCZYK Maciej 616KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCESenior II M - 30 74M 13000:00:3101:23:4902:29:08.5002:29:39.95+00:56:417:068,4
153GĄTKIEWICZ Paweł 72Eskadra KrakówKRAKÓWMasters M - 40 28M 13100:00:0201:19:2502:29:56.3502:29:58.90+00:56:597:088,4
154ORDYNIEC Sławomir 151KB LEROY MERLINŚWIDNICASenior I M - 20 29M 13200:00:1201:18:5502:29:55.8502:30:08.40+00:57:097:088,4
155PIOTROWICZ Kamila 429Klub Górski OlimpWROCŁAWSenior I K - 208K 2300:00:1601:24:0102:30:03.7002:30:20.20+00:57:217:088,4
156ŁABĘDZKI Łukasz 556WROCŁAWSenior II M - 30 75M 13300:00:1601:24:0302:30:03.9502:30:20.60+00:57:217:088,4
157SZABAT Daniel 247WROCŁAWSenior II M - 30 76M 13400:00:5501:21:3302:29:27.8002:30:23.15+00:57:247:078,4
158WĘGRZYŃSKI Paweł 60ITMBW KrakówKRAKÓWSenior II M - 30 77M 13500:00:1001:21:3002:30:28.0502:30:38.05+00:57:397:098,4
159MASTALERZ Michał 134Rajsport ActiveOPOLESenior II M - 30 78M 13600:00:0401:20:1002:30:50.7502:30:55.55+00:57:567:118,4
160GRĘBOWICZ Andrzej 609KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJANIKÓWMasters M - 40 29M 13700:00:3001:25:1202:30:26.1002:30:57.05+00:57:587:098,4
161WOJTOWICZ Ernest 636KB HarcownikJANIKÓWSenior II M - 30 79M 13800:00:3101:23:5702:30:28.7502:30:59.85+00:58:007:098,4
162NIMSZ Kamila 611KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICESenior II K - 3010K 2400:00:3001:28:2802:30:48.6502:31:19.00+00:58:207:108,4
163LANDWÓJTOWICZ Sebastian 613KB Harcownik Jelcz-laskowiceMIŁOSZYCEMasters M - 40 30M 13900:00:3101:28:2802:30:47.5002:31:19.30+00:58:207:108,4
164KRAWCZYK Konrad 606WARSZAWASenior I M - 20 30M 14000:01:2301:24:1002:29:57.8002:31:20.90+00:58:217:088,4
165PARKITNY Mikolaj 515KRAKOWSenior I M - 20 31M 14100:00:1901:21:3002:31:14.8002:31:34.60+00:58:357:128,3
166CUKROWSKI Marcin 261Balluff Running TeamWROCŁAWSenior II M - 30 80M 14200:01:1701:27:4602:30:45.0002:32:02.60+00:59:037:108,4
167GARBACZ Marek 280Tulip RunnersOŁAWAMasters M - 40 31M 14300:00:2701:22:4902:32:13.3002:32:40.65+00:59:417:148,3
168BUKAŁA Janusz 510Ślęzak Team, OTM.bOTMUCHÓWMasters M - 40 32M 14400:00:4601:24:1202:32:04.2002:32:51.00+00:59:527:148,3
169OŻÓG Grzegorz 630OPOLESenior II M - 30 81M 14500:00:1501:23:3202:32:46.3002:33:01.70+01:00:027:168,2
170MAZUR Rafał 358LEGNICASenior I M - 20 32M 14600:00:0301:17:5002:33:15.2502:33:18.55+01:00:197:178,2
171WIŚNIEWSKA Marlena 416MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3011K 2500:00:2001:29:1702:33:01.5002:33:22.00+01:00:237:178,2
172KIRILENKO Aneta 442MARKIMasters K - 407K 2600:00:0901:25:1902:33:22.0502:33:31.95+01:00:337:188,2
173KIRILENKO Marcin 441MARKIMasters M - 40 33M 14700:00:0901:25:1702:33:22.6502:33:32.40+01:00:337:188,2
174GORZELANCZYK Marek 590WROCLAWSenior I M - 20 33M 14800:00:3901:22:0502:32:55.4502:33:34.60+01:00:357:168,2
175LATOS Bartlomiej 94WROCŁAWMasters M - 40 34M 14900:01:0101:23:1502:32:56.7502:33:58.15+01:00:597:178,2
176RATAJCZYK Iwona 51POZNAŃSenior II K - 3012K 2700:00:1701:28:3502:33:53.1002:34:10.45+01:01:117:198,2
177PIĘTNIK Ewelina 305WARSZAWASenior II K - 3013K 2800:01:3501:27:3602:32:39.4502:34:15.05+01:01:167:168,3
178PLEŚNIAR Paweł 98Nieformalny Klub TygryskówBIECZWeteran I M - 50 1M 15000:00:0501:22:5402:34:25.5502:34:30.55+01:01:317:218,2
179WIECZOREK Piotr 337PIOTRKOW TRYBUNALSKISenior II M - 30 82M 15100:00:3101:24:5802:34:22.4002:34:53.95+01:01:557:218,2
180SĄSIADEK Sławomir 333Świat Biegacza Fehlau Run TeamPOZNAŃWeteran I M - 50 2M 15200:00:2101:26:5102:34:56.4502:35:18.15+01:02:197:228,1
181WĄSACZ Arkadiusz 565RZESZÓWSenior I M - 20 34M 15300:00:1301:23:3402:35:31.3002:35:45.00+01:02:467:248,1
182BANASZKIEWICZ Marcin 410Lider WinnicaNASIELSKSenior II M - 30 83M 15400:00:0701:32:3302:35:47.9502:35:55.30+01:02:567:258,1
183NOWAK Łukasz 379WARSZAWASenior II M - 30 84M 15500:01:3801:32:4602:34:17.8002:35:56.25+01:02:577:208,2
184BUDZIŃSKI Krzysztof 502Stowarzyszenie Sportowe FeniksOPOLEWeteran I M - 50 3M 15600:00:5301:25:5502:35:03.4002:35:56.75+01:02:577:238,1
185BUDZIŃSKI Damian 133WKB Meta LubliniecNYSAMasters M - 40 35M 15700:00:2501:25:4402:35:53.1002:36:18.55+01:03:197:258,1
186PIETRZYK Tomasz 1Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICASenior II M - 30 85M 15800:00:0901:27:0902:36:11.5002:36:21.35+01:03:227:268,1
187ROSŁON Cezary 461MaMeRoRADZYMINSenior II M - 30 86M 15900:00:0101:27:1202:36:33.4002:36:35.15+01:03:367:278,0
188KAROLCZAK Tomasz 398MUKS SZOK BojanowoBOJANOWOMasters M - 40 36M 16000:01:1201:31:4102:35:27.4002:36:39.50+01:03:407:248,1
189MARZYŃSKA Barbara 452GNIEZNOWeteran K - 501K 2900:00:1201:27:4202:36:36.9502:36:49.10+01:03:507:278,0
190ANDRUSZEWICZ Maksymilian 663ŻYWIECSenior II M - 30 87M 16100:01:3801:28:5602:35:12.8002:36:50.85+01:03:517:238,1
191BIEL Sławomir 557TYCHYSenior II M - 30 88M 16200:00:0601:19:0302:37:04.3502:37:10.80+01:04:117:288,0
192KMIECIAK Stanisław 522Night RunnersPOZNAŃSenior I M - 20 35M 16300:00:3401:24:4602:36:42.2502:37:17.10+01:04:187:278,0
193NOWICKI Kamil 334KRAKÓWSenior I M - 20 36M 16400:00:3001:25:3802:36:47.5002:37:17.90+01:04:187:278,0
194KONIKOWSKI Krzysztof 507Mamy Biegamy Wsparcie technicznePOZNAŃMasters M - 40 37M 16500:00:0901:21:0802:37:18.9502:37:28.40+01:04:297:298,0
195TYSZER Łukasz 514Happy SmileLĄDEK ZDRÓJSenior I M - 20 37M 16600:00:0501:25:5102:37:23.5002:37:28.65+01:04:297:298,0
196GŁÓWKA Maciej 201Be BetterWROCŁAWSenior II M - 30 89M 16700:00:5001:26:3002:36:41.1502:37:31.60+01:04:327:278,0
197KLATE Łukasz 22Łódź Kocha SportŁÓDŹMasters M - 40 38M 16800:00:5401:23:3102:36:40.7002:37:35.25+01:04:367:278,0
198IGNATOWSKA Justyna 483sezonstartowy.plNYSASenior II K - 3014K 3000:00:3301:28:2102:37:36.2502:38:10.10+01:05:117:308,0
199OLSZEWSKI Michał 318POLKOWICESenior II M - 30 90M 16900:00:1901:28:4902:37:52.3002:38:12.00+01:05:137:318,0
200WISZNIEWICZ Piotr 338Bana DziewionaRUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 91M 17000:01:3301:27:0602:36:44.4502:38:17.75+01:05:187:278,0
201SKRZYPCZAK Hanna 241Miłosław Fortuna TeamMIŁOSŁAWWeteran K - 502K 3100:01:1101:29:5502:37:08.2502:38:19.60+01:05:207:288,0
202RZOŃCA Michał 282ŚREMSenior I M - 20 38M 17100:01:1501:26:5402:37:14.1502:38:30.05+01:05:317:298,0
203DOMIŃCZK Jakub 292GRODZISK MAZOWIECKISenior II M - 30 92M 17200:00:3801:34:5002:37:54.2502:38:32.60+01:05:337:318,0
204OSKWAREK Bogdan 577DĘBOWA ŁĄKAMasters M - 40 39M 17300:00:4201:27:0202:37:56.6002:38:39.25+01:05:407:318,0
205KOSTERA Tomasz 166Vege RunnersWARSZAWAMasters M - 40 40M 17400:01:0401:25:0202:37:36.3502:38:41.15+01:05:427:308,0
206OBSZARNY Paweł 71WROCŁAWSenior II M - 30 93M 17500:00:1101:26:3802:38:36.6502:38:48.35+01:05:497:337,9
207STOLINSKI Dominik 16Vege RunnersPOZNANMasters M - 40 41M 17600:01:3801:27:1902:37:20.4002:38:58.75+01:05:597:298,0
208WILK Magdalena 585Team Zabiegane DniWARSZAWAMasters K - 408K 3200:00:5301:26:1402:38:33.5002:39:26.85+01:06:277:337,9
209JASTER Anna 501WARSZAWASenior II K - 3015K 3300:00:0901:27:3202:39:55.2002:40:04.45+01:07:057:367,9
210TOKARCZYK Tomasz 11DRUŻYNA SZPIKUKALISZMasters M - 40 42M 17700:01:4701:31:0802:38:19.5002:40:07.45+01:07:087:328,0
211CZERWONKA Zbigniew 2021983WROCŁAWSenior II M - 30 94M 17800:00:0301:32:2302:40:13.1002:40:16.45+01:07:177:377,9
212PŁUCIENNICZAK Bartosz 67Koło BiegaKOŁOSenior II M - 30 95M 17900:00:4001:32:1802:39:35.9002:40:16.65+01:07:177:367,9
213MALIHIN Dragos 570KRAKOWSenior II M - 30 96M 18000:00:1101:25:4602:40:33.2002:40:44.25+01:07:457:387,8
214JAROSZ Jolanta 372GŁUCHOŁAZYSenior II K - 3016K 3400:01:3901:32:4202:39:25.8502:41:05.75+01:08:067:357,9
215BOCHAN Lidia 645PIŁASenior II K - 3017K 3500:00:2501:31:4402:40:58.1002:41:24.00+01:08:257:397,8
216PODJUK Juliusz 610GOSTYŃMasters M - 40 43M 18100:00:1501:26:3102:41:14.8002:41:30.65+01:08:317:407,8
217WIŚNIEWSKI Mariusz 328BYDGOSZCZMasters M - 40 44M 18200:01:0701:31:3102:40:30.7502:41:37.95+01:08:397:387,9
218NOWICKI Daniel 600Sportowy CzłuchówCZŁUCHÓWSenior I M - 20 39M 18300:00:4601:31:1302:41:18.4002:42:04.55+01:09:057:407,8
219JACH-BALICKA Aleksandra 121WIELICZKASenior II K - 3018K 3600:00:2901:32:2002:41:47.4002:42:17.35+01:09:187:427,8
220PASTUSZKA Mirosław 486RUNLDZŁÓDŹWeteran I M - 50 4M 18400:00:5601:28:3702:41:32.4502:42:29.00+01:09:307:417,8
221KULESZA Paweł 203KIELCESenior I M - 20 40M 18500:00:4601:23:4602:41:47.4002:42:33.55+01:09:347:427,8
222DROŻDŻ Krzysztof 669WROCŁAWSenior I M - 20 41M 18600:00:3801:29:1402:41:57.2502:42:35.40+01:09:367:427,8
223DEJA Dariusz 113GRODKÓWMasters M - 40 45M 18700:00:4801:28:2002:41:53.2502:42:41.70+01:09:427:427,8
224OSICA Łukasz 528ŚWIĘTOCHŁOWICESenior II M - 30 97M 18800:01:3701:32:0602:41:25.1002:43:02.75+01:10:037:417,8
225GRABOWSKA Agnieszka 310cragmagazine.plGDAŃSKSenior I K - 209K 3700:00:1101:29:0302:43:04.1002:43:15.75+01:10:167:457,7
226DROZD Przemysław 246RAISPORT ACTIVEOPOLEMasters M - 40 46M 18900:00:0501:28:2602:43:15.1502:43:20.35+01:10:217:467,7
227KOZANECKA Marta 617KB Geotermia UniejówUNIEJÓWSenior II K - 3019K 3800:00:1201:27:5402:43:09.8502:43:22.65+01:10:237:467,7
228KĘDZIERSKI Tomasz 42WROCŁAWSenior II M - 30 98M 19000:00:0201:29:5302:43:27.5502:43:29.55+01:10:307:477,7
229PAWLAK Jarosław 430Koło BiegaKOŁOSenior II M - 30 99M 19100:00:3601:31:5202:43:01.0002:43:37.95+01:10:397:457,7
230JANKOWSKI Rafał 28Koło BiegaKOŁOSenior II M - 30 100M 19200:00:3501:28:2702:43:04.7002:43:40.55+01:10:417:457,7
231MACIASZCZYK Magdalena 487MacZas SzczecinSZCZECINMasters K - 409K 3900:00:4101:29:2602:43:05.4002:43:46.95+01:10:487:457,7
232GRĘDA Elżbieta 249OZIMEKSenior II K - 3020K 4000:00:2101:34:4102:43:27.6002:43:48.95+01:10:507:477,7
233STRĄK Izabela 490wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters K - 4010K 4100:00:1401:32:3802:43:40.8502:43:54.85+01:10:557:477,7
234BAZYLY Wojciech 340Poco LocoPOZNAŃSenior II M - 30 101M 19300:00:2301:24:3102:43:35.2002:43:58.35+01:10:597:477,7
235MICHALAK Jakub 317WROCŁAWSenior II M - 30 102M 19400:01:2001:28:1202:42:55.5002:44:16.05+01:11:177:457,7
236JĘDRASZEK Maciej 633PABIANICEMasters M - 40 47M 19500:01:0401:32:4002:43:14.3502:44:19.15+01:11:207:467,7
237TOMCZYK Marta 380ZABRZESenior I K - 2010K 4200:00:1501:34:0402:44:18.0502:44:33.25+01:11:347:497,7
238MISZCZAK Szymon 647KRAKÓWSenior II M - 30 103M 19600:00:1601:34:0202:44:17.7002:44:33.75+01:11:347:497,7
239NIEZGÓDKA Marcin 518KĄTY WROCŁAWSKIEMasters M - 40 48M 19700:00:2601:30:0702:44:16.1502:44:42.35+01:11:437:497,7
240MATAK Paweł 464MaMeRoRADZYMINSenior II M - 30 104M 19800:00:0101:27:1302:44:53.0002:44:54.15+01:11:557:517,6
241ZAMIATOWSKA Kinga 126BELLA LINE BdgBYDGOSZCZMasters K - 4011K 4300:00:2801:29:0102:44:34.4502:45:02.60+01:12:037:507,7
242MASIEWSKA Agata 665WARSZAWASenior II K - 3021K 4400:00:2601:32:2802:44:54.2002:45:20.95+01:12:227:517,6
243STUCHLIK Dawid 386Potrzym mi piwoCHORZÓWSenior II M - 30 105M 19900:01:3201:32:5302:44:11.5002:45:44.05+01:12:457:497,7
244CHODARCEWICZ Aleksandra 548Night RunnersPOZNAŃMasters K - 4012K 4500:01:1901:35:1102:44:30.9502:45:49.95+01:12:517:507,7
245ZYGMUNT Małgorzata 569Zygi&pempuszekWROCŁAWSenior II K - 3022K 4600:01:2001:30:3802:44:40.0002:46:00.95+01:13:027:507,7
246GAJDECKI Tomek 327AccentureWARSZAWAMasters M - 40 49M 20000:01:1101:31:1602:45:04.4502:46:15.60+01:13:167:517,6
247JASTRZĄBEK Agnieszka 172EVErRUNŁÓDŹSenior II K - 3023K 4700:01:0101:33:2202:45:18.6002:46:19.75+01:13:207:527,6
248KAMIŃSKA Anna 580GLIWICESenior I K - 2011K 4800:00:4301:34:5202:45:37.6502:46:21.00+01:13:227:537,6
249PAWLAK Katarzyna 431Koło BiegaKOŁOSenior II K - 3024K 4900:00:3601:31:5202:45:44.4502:46:21.10+01:13:227:537,6
250KRYSIAK Tomasz 156Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II M - 30 106M 20100:01:0801:33:5902:45:13.1502:46:21.90+01:13:227:527,6
251MARKOWSKI Andrzej 332Drużyn Gazety Zielona GóraZIELONA GÓRAMasters M - 40 50M 20200:00:5501:31:2802:45:27.6002:46:22.70+01:13:237:527,6
252DŁUGOSZ Marek 639KB Geotermia UniejówBARTKOWICEWeteran I M - 50 5M 20300:00:0801:26:5202:46:21.2502:46:29.65+01:13:307:557,6
253KMITA Gabriela 567Nowa Huta TeamKRAKÓWSenior I K - 2012K 5000:01:3601:32:5402:44:57.8002:46:33.90+01:13:347:517,6
254KOPUCZOK Justyna 667SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior I K - 2013K 5100:00:2901:35:1002:46:05.5502:46:35.15+01:13:367:547,6
255SKELTON Sarah 497Vege RunnersWARSZAWASenior II K - 3025K 5200:00:3801:33:5102:46:01.3502:46:40.10+01:13:417:547,6
256BALICKI Marcin 122WIELICZKASenior II M - 30 107M 20400:00:2901:29:0802:46:30.0502:47:00.00+01:14:017:557,6
257ZIĘBA Lucyna 48Biegam Bo Lubię GłogówWROCŁAWSenior II K - 3026K 5300:00:1301:35:2702:47:05.2002:47:18.65+01:14:197:577,5
258ŁOŻYŃSKI Kamil 245KW GliwicePANIÓWKISenior II M - 30 108M 20500:00:1101:27:3102:47:16.3002:47:27.60+01:14:287:577,5
259SZUMNY Paweł 472JÓZEFÓWSenior II M - 30 109M 20600:00:4501:33:4002:46:44.1002:47:30.05+01:14:317:567,6
260WYBRANIEC Tomasz 453BYTOMSenior II M - 30 110M 20700:01:3301:32:5402:46:14.3002:47:47.80+01:14:487:547,6
261WISTUBA Łukasz 506PRUDNIKSenior I M - 20 42M 20800:00:5001:27:5902:47:03.6502:47:54.20+01:14:557:577,5
262KRAWCZYK Michał 276Orange IRON TeamBOLECHOWICESenior II M - 30 111M 20900:00:5801:29:3502:46:56.2002:47:54.90+01:14:557:567,5
263PASŁAWSKA Olga 532WROCŁAWSenior II K - 3027K 5400:00:1701:37:1002:47:47.7002:48:05.20+01:15:067:597,5
264GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 131Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinKAMIENIEC ZĄBKOWICKIMasters K - 4013K 5500:01:2101:36:0402:46:51.7002:48:12.85+01:15:137:567,6
265WOJRACH Marcin 649Wildcat TEAMSTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 112M 21000:01:1901:27:4602:46:59.8502:48:18.95+01:15:207:577,5
266MICHALSKI Grzegorz 474SEZON STARTOWY.plWROCŁAWMasters M - 40 51M 21100:00:3401:30:5302:47:55.1502:48:29.15+01:15:307:597,5
267KORDASZEWSKA Sylwia 264Orange IRON teamMODLNICASenior I K - 2014K 5600:01:0101:35:4702:47:34.4002:48:36.10+01:15:377:587,5
268RACZYŃSKA Magdalena 500Vege RunnersŁĘCZYCASenior I K - 2015K 5700:00:3801:30:4802:47:58.9502:48:37.00+01:15:387:597,5
268MERCHELSKI Piotr 389BEZ CIŚNIEŃWARSZAWASenior II M - 30 113M 21200:01:1701:38:5702:47:19.6502:48:37.00+01:15:387:587,5
270RATKOWSKA Izabela 216WARSZAWASenior I K - 2016K 5800:00:3601:33:0002:48:09.3502:48:45.95+01:15:478:007,5
271HABELSKI Jarosław 369Sparta Ultra TeamKĘPNOMasters M - 40 52M 21300:00:3901:28:2202:48:15.1002:48:54.80+01:15:558:007,5
272TERKA Barbara 211POZNAŃSenior II K - 3028K 5900:00:2401:33:1002:48:36.4002:49:00.50+01:16:018:017,5
273ZIELIŃSKI Krzysztof 108Night RunnersPOZNAŃSenior II M - 30 114M 21400:00:3501:33:0002:48:24.9002:49:00.60+01:16:018:017,5
274SZYSZKA Konrad 578Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II M - 30 115M 21500:00:1301:34:5102:48:51.1002:49:04.50+01:16:058:027,5
275SZUDERA Kamila 157Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3029K 6000:00:1301:34:5202:48:51.5502:49:04.65+01:16:058:027,5
276LOCHYŃSKI Szymon 599KAMIONKIMasters M - 40 53M 21600:00:2701:26:1802:48:45.8002:49:12.95+01:16:148:027,5
277HANOUSKOVÁ Ester 239KORYČANYSenior II K - 3030K 6100:01:0801:34:0002:48:18.3002:49:26.40+01:16:278:007,5
278CZAUDERNA Klaudia 112OchajoRun & FriendsGLIWICEMasters K - 4014K 6200:01:3001:35:2402:47:57.5002:49:28.05+01:16:297:597,5
279ZWĘGLIŃSKA Anna 368Urząd Miasta Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEMasters K - 4015K 6300:00:4001:35:1002:49:03.1002:49:43.60+01:16:448:037,5
280DUDZIAK Bartłomiej 161GreatGratula OsiecznaOSIECZNAMasters M - 40 54M 21700:00:2301:36:4002:49:35.2002:49:58.75+01:16:598:047,4
281BIELAWA Kamila 315NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II K - 3031K 6400:01:0101:36:5802:48:58.0002:49:59.40+01:17:008:027,5
282BRZYSKI Grzegorz 561GDANSKSenior II M - 30 116M 21800:01:2201:36:3202:48:45.2002:50:07.35+01:17:088:027,5
283GONERA Kazimierz 143CSWIiCh WrocławMIŁOSZYCEWeteran II M - 602M 21900:00:3101:36:1502:50:01.9002:50:33.50+01:17:348:057,4
284KĘPKA Waldemar 148SANTOCKOWeteran II M - 603M 22000:00:1401:32:3302:50:22.3002:50:36.90+01:17:378:067,4
285DZIWIEC-GUZIK Justyna 10DĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4016K 6500:00:4001:38:3002:49:59.0502:50:39.35+01:17:408:057,4
286MORAWSKI Wojciech 540WROCŁAWSenior II M - 30 117M 22100:01:3801:38:4402:49:02.5502:50:41.40+01:17:428:037,5
287GWOZDECKI Tomasz 189WROCŁAWSenior II M - 30 118M 22200:00:4801:35:4302:50:00.8002:50:49.65+01:17:508:057,4
288HOFFMANN Grzegorz 124CZĘMPIŃMasters M - 40 55M 22300:00:2201:32:2902:50:36.9502:50:59.20+01:18:008:077,4
289MAŃCZYŃSKI Marcin 635Gang Dzikich WieprzyOPOLEMasters M - 40 56M 22400:00:1401:28:3402:50:45.9502:51:00.65+01:18:018:077,4
290STAŃCZYK Andrzej 139KS Koziołek Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEWeteran I M - 50 6M 22500:00:5701:34:5702:50:14.4002:51:11.50+01:18:128:067,4
291ZYŁA Katarzyna 40OPOLE biegaTARNÓW OPOLSKISenior I K - 2017K 6600:01:0601:38:0302:50:15.7002:51:22.05+01:18:238:067,4
292SZMYT Piotr 377POZNANMasters M - 40 57M 22600:00:1801:34:1402:51:08.5502:51:26.85+01:18:278:087,4
293SOKOŁOWSKI Artur 586Team Zabiegane DniOTWOCKMasters M - 40 58M 22700:00:5401:32:4402:50:48.0502:51:42.10+01:18:438:087,4
294CALANCA Tadeusz 579WROCŁAWMasters M - 40 59M 22800:01:2201:33:4102:50:35.3502:51:58.20+01:18:598:077,4
295BRODA Dominik 43Positive VibrationWROCŁAWSenior II M - 30 119M 22900:00:0401:29:0602:51:57.8502:52:01.90+01:19:028:117,3
296GARCZYŃSKA Ania 183FioletprintKATOWICEMasters K - 4017K 6700:00:1801:37:3302:51:53.4502:52:11.75+01:19:128:117,3
297CZESKA Karolina 566Mosina biegaMOSINASenior I K - 2018K 6800:01:1601:41:3602:50:55.5502:52:12.20+01:19:138:087,4
298TUREK Magdalena 476ChampionMan TeamCZEMPIŃSenior II K - 3032K 6900:00:4501:38:2402:51:30.7502:52:15.95+01:19:178:107,3
299KOBLAŃSKI Tomasz 65LEGNICASenior II M - 30 120M 23000:00:1601:37:3602:52:18.8502:52:35.30+01:19:368:127,3
300RYCHLEWICZ Tomasz 35Explain EverythingWROCŁAWSenior II M - 30 121M 23100:00:3701:31:5902:52:04.5502:52:41.70+01:19:428:117,3
301KORNAŚ Marcin 14Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 60M 23200:01:2501:33:5702:51:32.6002:52:58.45+01:19:598:107,3
302JUSKOWIAK Alina 547gRUNwald Team PoznańPOZNAŃSenior II K - 3033K 7000:00:0701:34:0902:53:02.7502:53:10.00+01:20:118:147,3
303GAPSKI Piotr 411LOFT TEAM ExtremeROGALINSenior II M - 30 122M 23300:00:2201:37:5802:53:01.4502:53:24.00+01:20:258:147,3
304CZACHOWSKI Michal 593WARSZAWAMasters M - 40 61M 23400:01:2701:45:2102:52:00.9502:53:28.60+01:20:298:117,3
305PORADA Magdalena 173KRZEPTOWSenior II K - 3034K 7100:00:2301:33:1402:53:12.8502:53:36.05+01:20:378:147,3
306LENARTOWICZ Barbara 321ŁÓDŹWeteran K - 503K 7200:00:2401:39:3902:53:12.9002:53:37.15+01:20:388:147,3
307BOCHENEK Gosia 508JAWORZNOSenior I K - 2019K 7300:00:1901:42:1102:53:22.1502:53:41.80+01:20:428:157,3
308SZARLEJ Anna 154PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II K - 3035K 7400:00:1101:38:0802:53:32.7002:53:44.25+01:20:458:157,3
309SAWALA Eryk 137trance onlyPOZNAŃSenior I M - 20 43M 23500:01:0301:32:3602:52:51.1502:53:54.35+01:20:558:137,3
310PLEWA Katarzyna 228Nordic16STRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 3036K 7500:00:1901:35:2902:53:35.1002:53:54.60+01:20:558:157,3
311SAWALA Sławomir 92Trance onlyPOZNAŃMasters M - 40 62M 23600:01:0301:32:3902:52:51.7002:53:55.00+01:20:568:137,3
312MAZUR Agnieszka 662OŁAWASenior II K - 3037K 7600:01:2501:42:3602:52:33.6002:53:59.15+01:21:008:137,3
313WARDA Justyna 227Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWASenior I K - 2020K 7700:00:1201:35:5002:53:54.1502:54:06.95+01:21:088:167,2
314KOPACKA Eliza 97FollowMe - zmieniamyfinanse.plWAŁBRZYCHSenior II K - 3038K 7800:00:2801:41:3902:53:56.4002:54:24.85+01:21:258:167,2
315MACHOWSKI Kris 434Bez GranicCHORZÓWSenior II M - 30 123M 23700:01:2901:41:2702:52:56.6002:54:25.85+01:21:268:147,3
316SZULC Edyta 170WARSZAWAMasters K - 4018K 7900:00:1301:40:4502:54:34.2002:54:47.60+01:21:488:187,2
317ZIELIŃSKA Mirona 144Night Runners WrocławWROCŁAWMasters K - 4019K 8000:01:2301:40:0102:53:28.6002:54:52.35+01:21:538:157,3
318HACUŚ Tomasz 85WROCŁAWMasters M - 40 63M 23800:00:3601:37:4602:54:22.5502:54:58.75+01:21:598:187,2
319BAR Aleksandra 596Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEMasters K - 4020K 8100:00:1401:38:0102:54:46.4502:55:00.75+01:22:018:197,2
320LISOWSKI Maciej 420KIEŁCZÓWSenior II M - 30 124M 23900:01:2001:32:5802:53:45.8502:55:05.85+01:22:068:167,3
321PORADA Małgorzata 481OPOLEMasters K - 4021K 8200:00:5401:40:3202:54:11.2502:55:05.90+01:22:068:177,2
322PRIGAN Anna 128WROCŁAWMasters K - 4022K 8300:00:0701:38:4402:55:05.6502:55:13.25+01:22:148:207,2
323KĘPSKI Grzegorz 469SKWIERZYNASenior II M - 30 125M 24000:00:2501:39:0002:55:00.6502:55:25.65+01:22:268:207,2
324NOWACKA-WOŁCZEK Jagoda 184STRZEGOMSenior II K - 3039K 8400:00:4501:40:1402:54:43.7502:55:29.10+01:22:308:197,2
325TALARCZYK-WIECZOREK Karolina 563KROSINKOSenior II K - 3040K 8500:01:1601:39:4502:54:16.9502:55:33.60+01:22:348:177,2
326STEFANOWICZ Piotr 651Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKSenior II M - 30 126M 24100:00:1201:33:2402:55:26.5002:55:38.95+01:22:408:217,2
327KANDORA Joanna 116Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMMasters K - 4023K 8600:01:3101:42:5002:54:09.7502:55:41.60+01:22:428:177,2
328KANDORA Piotr 115Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMMasters M - 40 64M 24200:01:3101:42:3702:54:09.7002:55:41.65+01:22:428:177,2
329JÓŹWIAK Piotr 542FizjoterapeutaSportowy.plPOBIEDZISKAMasters M - 40 65M 24300:01:2401:47:1102:54:22.9002:55:47.55+01:22:488:187,2
330LEWANDOWSKI Rafal 87Biegam bo nie lubieGÓRASenior II M - 30 127M 24400:00:1201:38:0502:55:40.8502:55:53.45+01:22:548:217,2
331NAMNI Fatih 571WARSAWSenior II M - 30 128M 24500:01:3101:37:4102:54:33.1502:56:04.90+01:23:058:187,2
332SKORUPSKA Ewa 573JELENIA GÓRASenior I K - 2021K 8700:00:5501:41:5702:55:20.9502:56:16.70+01:23:178:217,2
333DAMASIEWICZ Paula 538Sparta Ultra TeamTRZCINICASenior I K - 2022K 8800:00:1401:41:1202:56:13.2002:56:28.00+01:23:298:237,1
334PIELA Katarzyna 664CHORZÓWSenior II K - 3041K 8900:01:3301:38:4202:55:10.2502:56:44.05+01:23:458:207,2
335WYSOCKI Grzegorz 546Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWMasters M - 40 66M 24600:01:3601:42:3402:55:14.0502:56:50.70+01:23:518:207,2
336ROKSELA Wojciech 268OSTRÓW WIELKOPOLSKIWeteran I M - 50 7M 24700:01:0401:35:2502:55:57.6502:57:01.70+01:24:028:227,2
337GACEK Mariusz 205WARSZAWASenior I M - 20 44M 24800:00:4901:36:3702:56:15.7502:57:05.60+01:24:068:237,1
338ROZDZYNSKA Patrycja 462POZNAŃSenior I K - 2023K 9000:00:3401:34:5502:56:41.7502:57:16.00+01:24:178:247,1
339RYTYCH Grzegorz 626Husaria Race TeamŁÓDŹSenior II M - 30 129M 24900:00:5601:38:1902:56:27.7502:57:24.55+01:24:258:247,1
340GOŹDZIKOWSKI Bartosz 61Koło BiegaKOŁOSenior II M - 30 130M 25000:00:4101:37:0502:56:50.5502:57:31.75+01:24:328:257,1
341STASZEWSKI Dariusz 91TOMASZÓW MAZOWIECKISenior II M - 30 131M 25100:00:3101:35:2402:57:25.5002:57:57.35+01:24:588:267,1
342ZAWORONEK Marcin 395ŁÓDŹSenior I M - 20 45M 25200:00:3401:35:3702:57:43.9002:58:18.75+01:25:198:277,1
343SKOKOWSKI Stanisław 326Biegam 60+KATOWICEWeteran II M - 604M 25300:00:1801:39:5502:58:16.4002:58:35.00+01:25:368:297,1
344CIPORA Katarzyna 423WROCŁAWMasters K - 4024K 9100:00:1701:42:0202:58:35.3002:58:52.65+01:25:538:307,1
345CIPORA Maciej 422WROCŁAWMasters M - 40 67M 25400:00:1701:42:0202:58:35.3502:58:52.90+01:25:538:307,1
346DOMINIAK Katarzyna 543Psia EdukacjaBOBROWICEMasters K - 4025K 9200:00:4801:41:4302:58:23.7002:59:12.45+01:26:138:297,1
347KAPELSKA-KOBLAŃSKA Milena 62MATNER RUNNING TEAMLEGNICASenior II K - 3042K 9300:00:1501:41:3702:59:04.1002:59:19.65+01:26:208:317,0
348ŁUNIEWSKA Katarzyna 26OTWOCKSenior I K - 2024K 9400:00:1101:43:5902:59:08.4502:59:19.90+01:26:208:317,0
349WRĘCZYCKI Łukasz 350LUBLINIECSenior I M - 20 46M 25500:00:2401:34:3802:59:03.8502:59:28.40+01:26:298:317,0
350STRZELECKI Krzysztof 253WROCŁAWMasters M - 40 68M 25600:00:2701:38:5202:59:12.7002:59:40.25+01:26:418:327,0
351ADAMIAK Marta 444Aby do Mety!ZŁOTY STOKSenior II K - 3043K 9500:01:2401:39:2002:58:41.7503:00:06.65+01:27:078:307,1
352TOBERA Alicja 381Teczowe MisieBORZECIN DUZYSenior II K - 3044K 9600:00:1501:40:0803:00:14.8503:00:29.85+01:27:308:347,0
353ZIUBIŃSKI Paweł 419WARSZAWASenior II M - 30 132M 25700:01:4601:40:3802:59:15.8003:01:01.95+01:28:038:327,0
354JÓZEFOWICZ Edyta 499Kościan TeamKOŚCIANMasters K - 4026K 9700:00:4501:43:1003:01:05.8503:01:51.15+01:28:528:377,0
355CICHY Roman 222Muay Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 133M 25800:01:0601:42:5203:00:48.3503:01:54.65+01:28:558:367,0
356REJTERADA Aleksandra 286Vege RunnersLĄDEK ZDRÓJSenior II K - 3045K 9800:00:0701:38:5803:01:47.7003:01:55.65+01:28:568:396,9
357BALICKI Miłosz 412SIEMIANICEMasters M - 40 69M 25900:00:2101:31:0203:01:41.9003:02:03.35+01:29:048:396,9
358WRÓBEL Paweł 303SIECHNICESenior I M - 20 47M 26000:01:0501:37:4403:01:00.3003:02:05.45+01:29:068:377,0
359SZYMAŃSKI Piotr 534GOSTYNINMasters M - 40 70M 26100:01:1301:50:1703:00:53.9503:02:07.75+01:29:088:367,0
360BIJAK Aleksandra 631DĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3046K 9900:00:5701:41:5803:01:12.2003:02:10.05+01:29:118:377,0
361KARASIŃSKI Jacek 638GLIWICESenior II M - 30 134M 26200:00:5801:41:5603:01:12.1503:02:10.35+01:29:118:377,0
362SPYCHAŁA Agnieszka 399PLEWISKAMasters K - 4027K 10000:00:4201:43:1503:01:29.8503:02:12.80+01:29:138:386,9
363TERLECKA Justyna 9POZNAŃSenior II K - 3047K 10100:01:0001:42:5603:01:14.0003:02:14.60+01:29:158:377,0
364LUBAŃSKA Alicja 583Dobiegnę! BUKOWICEBUKOWICEWeteran K - 504K 10200:00:0301:41:2003:02:29.0503:02:32.85+01:29:338:416,9
365PATYRA Łukasz 82WROCŁAWSenior II M - 30 135M 26300:00:2001:38:5203:02:13.8003:02:34.25+01:29:358:406,9
366NETOLICKÝ Martin 13Bleeding nipple runnerBRNOSenior II M - 30 136M 26400:01:4701:43:3003:01:20.2503:03:07.50+01:30:088:386,9
367PUCHALSKI Przemysław 233PIEKARYSenior II M - 30 137M 26500:01:1601:43:5803:01:51.9003:03:07.95+01:30:098:396,9
368SZPILAREWICZ Basia 437Radio Wrocław/Aby do MetyZIĘBICEMasters K - 4028K 10300:01:2201:35:5803:01:50.0503:03:12.40+01:30:138:396,9
369HALINIAK Marek 320NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLMasters M - 40 71M 26600:00:5701:37:5003:02:34.0003:03:31.55+01:30:328:416,9
370PAKULSKA Ewelina 564Grażynki OCROTWOCKSenior II K - 3048K 10400:00:1201:40:2803:03:48.1503:04:00.40+01:31:018:456,9
371GALEWSKI Mariusz 209KOTLINWeteran I M - 50 8M 26700:00:1201:34:5003:03:52.8503:04:05.30+01:31:068:456,9
372ZASTAWNY Michal 213ŚWIDNICASenior II M - 30 138M 26800:01:1501:42:4603:02:50.3003:04:05.45+01:31:068:426,9
373WÓJCIK Kamila 627Lacho TeamKRAKÓWMasters K - 4029K 10500:00:3201:40:5303:03:39.2003:04:12.05+01:31:138:446,9
374MICHALSKA Anna 494obozybiegowe.plWARSZAWAWeteran K - 505K 10600:00:0201:46:3803:04:11.3503:04:13.35+01:31:148:466,8
375GIMZICKA Ewa 262POZNAŃMasters K - 4030K 10700:00:5001:43:2403:03:33.1503:04:23.60+01:31:248:446,9
376WESOLOWSKA Marta 330KŁODZKOSenior II K - 3049K 10800:00:0801:38:5103:04:18.1503:04:26.35+01:31:278:466,8
377PODSADNY Bartosz 301POZNAŃSenior II M - 30 139M 26900:00:3401:35:0703:03:56.4503:04:30.65+01:31:318:456,9
378TASZAREK Ewa 492MROWINOMasters K - 4031K 10900:00:2201:41:2803:04:10.5003:04:32.50+01:31:338:466,8
379FRĄCKOWIAK Anita 654POZNAŃSenior II K - 3050K 11000:00:5501:44:1803:03:42.5503:04:38.15+01:31:398:446,9
380PIÓRKOWSKA Jolanta 54Koło BiegaKOŁOMasters K - 4032K 11100:00:3901:44:3403:04:02.1003:04:41.95+01:31:438:456,8
381IMIŃSKI Cezary 283ZGIERZWeteran I M - 50 9M 27000:00:2801:41:5103:04:20.3003:04:48.80+01:31:498:466,8
382ZAKRZEWSKI Piotr 30ŁÓDŹSenior II M - 30 140M 27100:00:1501:36:3303:05:00.3003:05:15.60+01:32:168:486,8
383WOŹNIAK Agata 640SYCÓWSenior I K - 2025K 11200:00:2401:41:5703:05:00.3003:05:25.05+01:32:268:486,8
384SAMOJLUK-ŚLUSARSKA Bożena 392Drużyna TVNWARSZAWAWeteran K - 506K 11300:01:0501:44:3503:04:36.3003:05:41.95+01:32:438:476,8
385FILIPIAK Beata 263Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMMasters K - 4033K 11400:01:3001:43:0203:04:37.2503:06:07.85+01:33:088:476,8
386MARMUROWICZ Krystian 107Nessi TeamKATOWICEMasters M - 40 72M 27200:01:4101:42:3403:04:34.8503:06:16.15+01:33:178:476,8
387IWIŃSKI Marcin 637Wolne ŚlimakiPOZNAŃSenior II M - 30 141M 27300:00:5201:40:2803:05:25.3003:06:17.65+01:33:188:496,8
388KWAŚNIOK Rafał 119Night Runners PyskowiceTOSZEKSenior II M - 30 142M 27400:01:2801:40:5903:04:58.3503:06:26.95+01:33:288:486,8
389LACH Iwona 155Night Runners PyskowicePYSKOWICESenior II K - 3051K 11500:01:2801:40:5703:04:58.1503:06:27.10+01:33:288:486,8
390JAKUBOWSKA Beata 504Biegamy we WrocławiuWROCŁAWSenior II K - 3052K 11600:01:4501:43:3403:04:45.6003:06:31.45+01:33:328:476,8
391GRELA Michał 544Biegamy we WrocławiuWROCŁAWMasters M - 40 73M 27500:01:4501:43:3503:04:45.8003:06:31.55+01:33:328:476,8
392JAGUSIAK Piotr 530TRZEBOWNISKOMasters M - 40 74M 27600:01:3401:49:5703:05:04.2503:06:38.55+01:33:398:486,8
393AUGUSTYN Emil 158Nieformalny Klub TygryskówBIECZWeteran I M - 50 10M 27700:00:0501:39:1503:06:44.0503:06:49.55+01:33:508:536,7
394KOZŁOWSKI Artur 215WAŁBRZYCHMasters M - 40 75M 27800:00:2201:41:5403:06:47.9503:07:09.95+01:34:118:536,7
395CZEPIEC Agata 460MUAY RUNNING TEAMKRAKOWMasters K - 4034K 11700:00:2301:46:0503:06:46.6003:07:10.20+01:34:118:536,7
396ŚLIWAK Katarzyna 324WROCŁAWSenior I K - 2026K 11800:01:1201:46:1003:05:58.7503:07:11.50+01:34:128:516,8
397KOWALEWSKA Kinga 624WARSZAWASenior II K - 3053K 11900:00:5001:47:3203:06:36.4503:07:27.15+01:34:288:536,8
398PŁUCIENNIK Katarzyna 598PABIANICEMasters K - 4035K 12000:01:1401:46:1503:06:12.8003:07:27.50+01:34:288:526,8
399WISZNIOWSKA Agata 146Night Runners WrocławWROCŁAWSenior II K - 3054K 12100:01:2401:48:5403:06:33.3003:07:57.60+01:34:588:536,8
400WESOŁY Maciej 66Kolo biegaKOLISenior II M - 30 143M 27900:00:4101:37:1203:07:24.4003:08:05.50+01:35:068:556,7
401BAJDA Justyna 421izerska grupa biegowaSTARA KAMIENICASenior II K - 3055K 12200:01:1801:42:4903:06:52.8003:08:11.65+01:35:128:536,7
402MICHALSKA Daria 206ZIELONA GÓRA-ŁĘŻYCASenior II K - 3056K 12300:01:1201:41:1003:07:07.6503:08:19.75+01:35:208:546,7
403ŚPIEWAK Radosław 83ZIELONA GÓRASenior II M - 30 144M 28000:01:1001:41:1703:07:09.4003:08:19.95+01:35:218:546,7
404SOKOŁOWSKI Szymon 354MIŃSK MAZOWIECKISenior I M - 20 48M 28100:01:2501:42:3403:07:01.1503:08:27.05+01:35:288:546,7
405CIEŚLAK Łukasz 572OŚNO LUBUSKIESenior II M - 30 145M 28200:00:4401:43:2803:07:51.0503:08:35.30+01:35:368:566,7
406MRÓZ Izabela 537Wolne ŚlimakiPOZNANSenior II K - 3057K 12400:00:4201:47:4103:08:09.3503:08:51.50+01:35:528:576,7
407GOSTYŃSKA Weronika 100KRAKÓWSenior II K - 3058K 12500:00:2301:38:4703:08:36.1003:08:59.15+01:36:008:586,7
408SOŁDON Katarzyna 396ROGÓWSenior I K - 2027K 12600:00:3401:38:1403:08:33.1503:09:07.95+01:36:098:586,7
409KAŁEK Krzysztof 52Koło BiegaBORKI GM KOŁOWeteran I M - 50 11M 28300:00:4901:41:3403:08:22.5503:09:12.30+01:36:138:586,7
410FLORCZAK Monika 558Kobieta w biegu/ Run babyWROCŁAWSenior I K - 2028K 12700:00:5201:46:1603:08:30.7003:09:23.05+01:36:248:586,7
411KOZŁOWSKA Iwona 78LESZNOMasters K - 4036K 12800:00:1601:49:5903:09:07.2503:09:24.10+01:36:259:006,7
412MACIEJEWSKA Aleksandra 109Night Runners PoznańPOZNAŃSenior I K - 2029K 12900:00:3301:46:5503:09:06.0503:09:39.70+01:36:409:006,7
413SOSZYŃSKA Gosia 210CzłapaczeWARSZAWAWeteran K - 507K 13000:01:1801:49:4603:08:54.7003:10:13.35+01:37:148:596,7
414KONOPACKI Krzysztof 443Aby do Mety!ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 76M 28400:01:2401:36:3303:08:51.3503:10:15.35+01:37:168:596,7
415SMOGORZEWSKI Michał 79Wkurw_teamWARSZAWASenior II M - 30 146M 28500:01:1401:43:2703:09:13.7003:10:28.05+01:37:299:006,7
416PRĘGOWSKI Grzegorz 370EkobiegiWARSZAWAWeteran I M - 50 12M 28600:01:0601:51:4403:09:25.4003:10:31.70+01:37:329:016,7
417PORSCH Arkadiusz 670GLIWICEMasters M - 40 77M 28700:01:4001:52:0903:08:51.7503:10:31.95+01:37:338:596,7
418KRZYŻEWSKI Roger 165KRAKÓWSenior II M - 30 147M 28800:00:0501:44:0103:10:27.9503:10:33.80+01:37:349:046,6
419SOWIŃSKI Adam 251OPOLEWeteran II M - 605M 28900:00:4901:43:4103:09:45.2503:10:34.90+01:37:359:026,6
420QUIRINI Aleksandra 140NOWY TARGSenior II K - 3059K 13100:01:0901:41:4003:09:29.2503:10:38.35+01:37:399:016,6
421KUBIAK Przemek 376KRAKÓWSenior II M - 30 148M 29000:01:1001:41:3903:09:32.1503:10:42.70+01:37:439:016,6
422CICHOŃ Rafał 277Orange IRON teamNULLSenior I M - 20 49M 29100:01:0201:41:1803:10:02.4503:11:05.25+01:38:069:036,6
423ADAMCZUK Feliks 291SZCZECINMasters M - 40 78M 29200:01:1101:49:5703:10:42.0003:11:53.85+01:38:549:046,6
424BARAŃSKA Małgorzata 234bbl opoleOPOLEMasters K - 4037K 13200:00:5401:43:1503:12:15.5003:13:10.00+01:40:119:096,6
425STRZAŁKOWSKA Urszula 243GYMBOX OPOLEOPOLESenior II K - 3060K 13300:00:5801:41:1703:12:12.3003:13:10.30+01:40:119:096,6
426KOTYSZ Katarzyna 240OPOLEWeteran K - 508K 13400:00:5901:42:5503:12:10.6003:13:10.35+01:40:119:096,6
427SKORNIAK Katarzyna 255Katarzyna SkorniakPOZNAŃSenior II K - 3061K 13500:00:5201:49:3403:12:18.4003:13:10.70+01:40:119:096,6
428GŁĄBICA Justyna 130KAMIENIEC WR.Senior II K - 3062K 13600:01:3801:48:2903:11:45.8003:13:24.35+01:40:259:076,6
429RATAJCZAK Monika 270ZIELONA GÓRASenior I K - 2030K 13700:00:3501:54:2103:13:04.6503:13:39.75+01:40:409:116,5
430CHOJNACKI Kamil 463Lider WinnicaNASIELSKSenior I M - 20 50M 29300:00:0801:52:4303:13:42.2503:13:50.95+01:40:529:136,5
431KONIECZNY Piotr 316NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 149M 29400:01:0001:50:0603:13:32.8003:14:33.60+01:41:349:136,5
432OLCZYK Joanna 468ŁÓDŹSenior I K - 2031K 13800:01:0201:50:0903:13:42.6503:14:44.95+01:41:469:136,5
433OLCZYK Andrzej 467PrzedbórzPRZEDBÓRZWeteran I M - 50 13M 29500:01:0201:50:0903:13:42.7503:14:45.05+01:41:469:136,5
434MĄCZYŃSKI Wiktor 278WARSZAWASenior II M - 30 150M 29600:00:3901:38:3503:14:12.0503:14:51.75+01:41:529:146,5
435SATURNIEWICZ Daria 53Night RunnersPOZNAŃSenior I K - 2032K 13900:00:3201:46:0503:14:19.8503:14:52.70+01:41:539:156,5
436HANGIEL Urszula 594Żwawe ŻółwieWARSZAWASenior II K - 3063K 14000:01:2901:49:5903:13:33.4503:15:02.85+01:42:039:136,5
437BARZAK Justyna 439STRZELINSenior II K - 3064K 14100:00:3201:49:3103:14:43.5003:15:15.95+01:42:179:166,5
438BARTOSIEWICZ Dorota 479POZNAŃSenior II K - 3065K 14200:00:1201:41:0903:15:09.1003:15:21.70+01:42:229:176,5
439SALONI-SADOWSKA Maria 480SN KLASYKWARSZAWAMasters K - 4038K 14300:01:0601:47:3603:14:17.7503:15:24.05+01:42:259:156,5
440TABACZYŃSKA Monika 524WROCŁAWSenior I K - 2033K 14400:01:2701:44:3403:14:05.3503:15:32.60+01:42:339:146,5
441MARCZUKIEWICZ Aleksandra 344WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II K - 3066K 14500:01:1501:51:4203:14:24.3003:15:39.55+01:42:409:156,5
442JASIAK Piotr 44ChartyMIĘDZYBORÓWMasters M - 40 79M 29700:01:4401:44:1503:14:13.8003:15:58.45+01:42:599:146,5
443JÓŹWIAK Sonia 475FizjoterapeutaSportowy.plPOZNAŃSenior I K - 2034K 14600:01:2401:48:4103:15:12.0003:16:36.60+01:43:379:176,5
444IŃSKI Grzegorz 75Mesondżi Lajf StajlPOZNAŃSenior II M - 30 151M 29800:01:4701:45:3803:14:50.4503:16:37.70+01:43:389:166,5
445SMYK Agnieszka 2442doszczescia.plNYSASenior I K - 2035K 14700:01:1701:51:4303:15:39.5503:16:57.45+01:43:589:196,4
446ŁUCZKIEWICZ Jarosław 605KARKONOSZ RUNNING TEAMOŁAWAMasters M - 40 80M 29900:00:5901:47:0103:16:07.0003:17:06.25+01:44:079:206,4
447WYSOCKA Agnieszka 198WARSZAWAMasters K - 4039K 14800:00:5901:47:0103:16:07.0003:17:06.55+01:44:079:206,4
448MACIAS Małgorzata 448W Pogoni za DuchemSOSNOWIECSenior II K - 3067K 14900:00:4401:53:0403:16:45.9503:17:30.40+01:44:319:226,4
449KULIBERDA Sylwia 426RZESZÓWMasters K - 4040K 15000:00:3801:50:5603:16:52.7003:17:30.75+01:44:319:226,4
450GRĘBOWICZ Agnieszka 666KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJANIKÓWSenior II K - 3068K 15100:00:3001:49:3103:17:18.1503:17:48.85+01:44:499:236,4
451SOKOŁOWSKA Joanna 634SOBÓTKAMasters K - 4041K 15200:00:0103:17:48.0003:17:49.00+01:44:509:256,4
452URBAN Mieczysław 149Rozbiegany RawiczRAWICZWeteran II M - 606M 30000:00:1301:50:2303:18:07.4503:18:21.15+01:45:229:266,4
453BĄCZYŃSKA Małgorzata 339POZNAŃMasters K - 4042K 15300:01:4201:51:1703:16:44.9003:18:27.45+01:45:289:226,4
454RAKOWSKI Damian 525WROCŁAWSenior I M - 20 51M 30100:01:2701:44:3303:17:01.9503:18:29.10+01:45:309:226,4
455ŁATA Katarzyna 418WARSZAWASenior II K - 3069K 15400:00:4901:45:5803:17:49.5503:18:38.55+01:45:399:256,4
456DUDA-RELIGA Ewelina 485OZKBSZCZECINMasters K - 4043K 15500:00:1401:50:0403:18:29.8503:18:44.75+01:45:459:276,3
457ZUBOWICZ Monika 375WARSZAWASenior II K - 3070K 15600:01:3501:49:3503:18:00.2503:19:36.20+01:46:379:256,4
458DOMINIAK-KLESZCZYŃSKA Elżbieta 642WARSZAWAWeteran K - 509K 15700:00:5901:54:0103:18:39.5003:19:38.55+01:46:399:276,3
459CZYŻ Dorota 554RZESZÓWMasters K - 4044K 15800:00:3801:50:2503:19:12.8503:19:51.45+01:46:529:296,3
460GŁĄBICA Adam 129Pro-Run WrocławKAMIENIEC WR.Weteran I M - 50 14M 30200:01:3801:48:3203:18:32.9003:20:11.60+01:47:129:276,3
461PABICH Magdalena 3484RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters K - 4045K 15900:01:4501:56:5403:18:51.1503:20:36.55+01:47:379:286,3
462PRZĄDO Monika 436OLKUSZSenior II K - 3071K 16000:01:2901:49:3603:19:10.3503:20:39.60+01:47:409:296,3
463SZPONAR Bartłomiej 41OŁAWASenior II M - 30 152M 30300:01:1801:40:0603:19:29.7503:20:47.95+01:47:499:296,3
464ŚWISTUŃ Izolda 517KRAPKOWICEMasters K - 4046K 16100:00:2201:49:5403:20:29.5503:20:51.95+01:47:539:326,3
465SZTANDERA Berenika 545Vege runnersWARSZAWASenior II K - 3072K 16200:01:1701:45:1803:19:37.0003:20:54.05+01:47:559:306,3
466DOWNAR-ZAPOLSKA Rita 27@md_runWROCŁAWMasters K - 4047K 16300:00:0701:53:5803:20:48.2003:20:56.10+01:47:579:336,3
467STAWSKA Natalia 244KRAKÓWSenior II K - 3073K 16400:01:1501:52:5703:19:48.2003:21:03.65+01:48:049:306,3
468DRUZD Krzysztof 366Kadra BobrekBYTOMWeteran I M - 50 15M 30400:01:3001:49:3103:19:38.1503:21:08.95+01:48:109:306,3
469KWIATKOWSKA Marta 15Beagle Runners TeamBYDGOSZCZSenior II K - 3074K 16500:01:0601:47:1503:20:04.2503:21:11.20+01:48:129:316,3
470POMIANOWSKA Anna 447GdzieTaMetaWRONKISenior II K - 3075K 16600:00:3501:51:0603:20:38.5503:21:14.45+01:48:159:336,3
471KOCZAJA Malgorzata 68KRAKOWSenior I K - 2036K 16700:00:1901:49:0003:21:00.8503:21:20.35+01:48:219:346,3
472PAWEŁAS Marta 659PomijalniWARSZAWASenior II K - 3076K 16800:00:3501:52:1903:20:46.4003:21:21.50+01:48:229:336,3
473BARTAS Agnieszka 568w pogoni za duchemKATOWICESenior II K - 3077K 16900:00:4301:53:1503:20:45.8503:21:29.50+01:48:309:336,3
474SZULC Joanna 84AlbatrosyWARSZAWAMasters K - 4048K 17000:00:3901:55:1703:20:51.5503:21:31.05+01:48:329:336,3
475FRANKOWICZ Magdalena 58POZNAŃSenior II K - 3078K 17100:00:5101:52:0103:21:10.8503:22:02.45+01:49:039:346,3
476WASZKIEWICZ Joanna 135Night RunnersPOZNAŃSenior II K - 3079K 17200:00:3301:53:3503:21:31.7003:22:05.05+01:49:069:356,3
477STANISŁAWSKI Piotr 597PABIANICEMasters M - 40 81M 30500:01:1101:51:2403:21:11.7003:22:22.75+01:49:239:346,3
478SZAŁAJSKA Monika 74SŁUBICESenior I K - 2037K 17300:01:0401:49:2003:21:27.3003:22:31.85+01:49:329:356,3
479LULA Radosław 362WARSZAWAMasters M - 40 82M 30600:00:5901:42:2503:21:47.4503:22:46.45+01:49:479:366,2
480WIADEREK Sławomir 298Pędzące ŻółwieWARSZAWAWeteran I M - 50 16M 30700:01:4101:56:5703:21:09.1003:22:50.40+01:49:519:346,3
481WIADEREK Piotr 297Pędzące ŻółwieWARSZAWASenior II M - 30 153M 30800:01:4101:56:5503:21:09.1003:22:50.55+01:49:519:346,3
482STRAMOWSKA Kasia 329SWARZĘDZMasters K - 4049K 17400:00:5501:57:0803:22:31.8503:23:27.10+01:50:289:386,2
483TALAGA Alicja 484Olkuszbiega.plOLKUSZSenior I K - 2038K 17500:00:1101:49:5303:23:40.4003:23:51.75+01:50:529:416,2
484LEWANDOWSKA Maria 88Biegam bo nie lubieGÓRASenior II K - 3080K 17600:00:1101:57:0403:24:10.8003:24:22.75+01:51:239:436,2
485DRYNKORN Hanna 353WROCŁAWSenior I K - 2039K 17700:01:1201:54:4603:23:34.1503:24:47.00+01:51:489:416,2
486JABŁOŃSKI Kazimierz 601PRĄDYWeteran II M - 607M 30900:00:1801:54:1503:24:50.5503:25:08.60+01:52:099:456,2
487SIMANKOWICZ Sebastian 482KRAKÓWSenior II M - 30 154M 31000:01:4601:52:1403:23:30.7503:25:17.20+01:52:189:416,2
488KOWALSKA Daria 136CIESZKÓWSenior II K - 3081K 17800:00:5601:57:4403:24:29.2003:25:25.45+01:52:269:446,2
489WOJNO Małgorzata 64Husaria Race TeamŁÓDŹSenior II K - 3082K 17900:00:5601:46:5203:24:38.6503:25:34.85+01:52:359:446,2
490TCHÓRZEWSKA-PIETRZYK Anna 110WROCŁAWMasters K - 4050K 18000:01:0301:56:0603:24:33.0503:25:36.40+01:52:379:446,2
491KAYSIEWICZ Joanna 290POZNAŃMasters K - 4051K 18100:01:4101:56:4703:24:04.4003:25:46.20+01:52:479:436,2
492SZCZYGIEŁ Zbigniew 356STOBIERNA 1111,RZESZÓWWeteran I M - 50 17M 31100:01:3401:58:4803:24:14.0003:25:48.60+01:52:499:436,2
493GALEJA Tomasz 435Bez GranicRUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 155M 31200:01:2801:49:3603:24:45.4003:26:13.55+01:53:149:456,2
494MUSIELAK Magdalena 237m&m&m&mPOZNAŃSenior II K - 3083K 18200:05:2301:48:5003:20:51.4003:26:14.75+01:53:159:336,3
495KULIK Damian 254M&m&m&mSTRASSENSenior II M - 30 156M 31300:05:2301:48:5803:20:52.6003:26:15.95+01:53:179:336,3
496BUŁAJ Bartosz 405RunForDreamsWROCŁAWSenior I M - 20 52M 31400:01:2201:51:3603:24:55.4003:26:17.65+01:53:189:456,1
497KRZESZOWSKA Iga 388CHORZÓWSenior I K - 2040K 18300:01:3401:45:2703:25:05.4003:26:40.15+01:53:419:466,1
498RAJTAR Renata 660RONTILKRAKÓWWeteran K - 5010K 18400:00:0401:51:2103:27:22.4503:27:26.55+01:54:279:526,1
499CENDROWICZ Magdalena 503BluEmuTeamSOBÓTKASenior II K - 3084K 18500:01:0301:56:0403:27:10.9003:28:14.20+01:55:159:516,1
500TRZECIAK Ewelina 7LEGNICAMasters K - 4052K 18600:00:1501:58:1203:28:13.0503:28:28.65+01:55:299:546,1
501KARAMON Marcin 63OPOLEbiegaOPOLEMasters M - 40 83M 31500:01:0901:55:5503:27:20.8003:28:29.90+01:55:309:526,1
502KARAMON Magdalena 214Opole BiegaOPOLESenior II K - 3085K 18700:01:0901:55:5403:27:21.4503:28:30.80+01:55:319:526,1
503LIS Marcin 619Team WioskaSYCÓWMasters M - 40 84M 31600:00:0201:59:4103:28:33.2003:28:35.20+01:55:369:556,0
504BUCHERT Mariola 477ChampionMan TeamCZEMPIŃSenior II K - 3086K 18800:00:4501:56:2203:28:34.0003:29:19.85+01:56:209:556,0
505SALAMONIK Kasia 5273:33 TEAMPALĘDZIESenior II K - 3087K 18900:00:2001:53:5103:29:01.3503:29:21.65+01:56:229:576,0
506KRUSZEWSKI Jacek 455Mukainada Running TeamMARKIMasters M - 40 85M 31700:01:0101:50:2603:28:59.2503:30:00.50+01:57:019:576,0
507TADRAŁA Mirosław 302WROCŁAWWeteran I M - 50 18M 31800:00:4101:57:2403:29:26.0503:30:07.25+01:57:089:586,0
508SABOK- MUSZYŃSKA Katarzyna 440Strzeliński Klub Biegacza GRANITSTRZELINSenior II K - 3088K 19000:00:3101:56:3103:30:20.7003:30:52.45+01:57:5310:016,0
509SPOZ Magdalena 102Szakal Runners/Wkurw_teamPOZNAŃMasters K - 4053K 19100:00:3701:52:1703:30:15.9003:30:53.05+01:57:5410:006,0
510STANOWSKA Katarzyna 307ŁÓDŹMasters K - 4054K 19200:00:2501:55:3103:30:29.3003:30:54.30+01:57:5510:016,0
511JANUSZEWSKA Joanna 387Potrzym mi piwoCHORZÓWSenior I K - 2041K 19300:01:3401:53:0003:29:30.1003:31:04.70+01:58:059:586,0
512ZEMŁA Krzysztof 505RanandfanMALINOWICEWeteran I M - 50 19M 31900:01:0801:53:4603:30:02.9503:31:11.40+01:58:1210:006,0
513ZAJĄCZKOWSKA Agnieszka 646KŁODZKOSenior I K - 2042K 19400:00:4501:53:2603:30:29.4503:31:14.75+01:58:1510:016,0
514PIELICHOWSKA Justyna 117Biegając z WilkamiGOZDNICASenior II K - 3089K 19500:00:5601:52:4203:30:22.2003:31:18.40+01:58:1910:016,0
515SENFTLEBEN Mirosława 404LESZNOSenior I K - 2043K 19600:01:1001:58:2403:30:10.8503:31:21.30+01:58:2210:006,0
516KURKIEWICZ-PARA Katarzyna 438LESZNOSenior II K - 3090K 19700:01:1001:58:2803:30:11.0503:31:21.50+01:58:2210:006,0
517CZECH Dorota 272Pro-Run WrocławWROCŁAWMasters K - 4055K 19800:00:4701:54:2903:30:36.3003:31:23.65+01:58:2410:016,0
517KWAPIŃSKA Anna 274TRZEBNICASenior II K - 3091K 19900:00:4701:54:3103:30:36.5003:31:23.65+01:58:2410:016,0
519WIERZBICKA Natalia 576PCH_RUNCHODZIEŻSenior II K - 3092K 20000:00:1502:01:1303:31:10.2003:31:26.05+01:58:2710:036,0
520DEMBNA Anna 341Team WioskaSYCÓWSenior II K - 3093K 20100:00:2501:58:2203:31:18.0503:31:43.55+01:58:4410:036,0
521ŁASEK-PIETRZAK Agnieszka 196WKURW_TEAMWROCŁAWSenior I K - 2044K 20200:01:1901:56:4703:30:59.3003:32:18.70+01:59:1910:026,0
522SZCZEPANIAK Sławomir 195ks leniwiecKĘPNOWeteran I M - 50 20M 32000:01:3601:56:5303:30:51.6503:32:27.90+01:59:2810:026,0
523NOWACZYK Zuzanna 413POZNAŃSenior I K - 2045K 20300:00:2801:52:2803:32:00.5503:32:29.05+01:59:3010:055,9
524PIETROWICZ Weronika 432LUSOWKOSenior I K - 2046K 20400:00:2901:52:2603:31:59.9503:32:29.25+01:59:3010:055,9
525PERKA Barbara 36RajsportPROSZKÓWMasters K - 4056K 20500:00:0301:56:5703:32:43.5503:32:47.45+01:59:4810:075,9
526AUGUSTYŃSKA Kinga 208Lacho TeamKRAKÓWMasters K - 4057K 20600:00:5302:01:3203:32:36.4003:33:29.85+02:00:3010:075,9
527PUZIO Anna 643KB MaratończykDĘBICAWeteran K - 5011K 20700:01:2001:57:1203:32:12.1503:33:32.30+02:00:3310:065,9
528CIASTOWICZ- TOMCZAK Inga 142MOSINAMasters K - 4058K 20800:00:4202:00:4203:32:52.1503:33:34.45+02:00:3510:085,9
529WALCZAK-WOJTKOWSKA Iwona 363WARSZAWAWeteran K - 5012K 20900:01:0002:02:2403:32:45.5003:33:46.35+02:00:4710:075,9
530SIENKIEWICZ Wojtek 70Ogary DoloresWARSZAWAMasters M - 40 86M 32100:01:3901:50:0003:32:42.0003:34:21.10+02:01:2210:075,9
531SKROBEK Marcin 523WROCŁAWSenior II M - 30 157M 32200:01:2101:56:1903:33:13.3003:34:34.65+02:01:3510:095,9
532KACZMAREK Magdalena 106Nest TeamPOZNAŃMasters K - 4059K 21000:00:3701:56:3803:34:23.5003:35:01.35+02:02:0210:125,9
533MARKIEWICZ Joanna Zuza 271Kobiety BiegająPOZNAŃMasters K - 4060K 21100:00:5101:54:0603:34:12.1003:35:03.40+02:02:0410:125,9
534SIENKIEWICZ Gabrysia 145Ogary DoloresWARSZAWASenior I K - 2047K 21200:01:3901:57:0203:34:43.3003:36:22.70+02:03:2310:135,9
535WÓJTOWICZ Edyta 6LoveLasyPOLICEMasters K - 4061K 21300:00:1901:58:0903:36:48.4003:37:07.65+02:04:0810:195,8
536GRANIEWSKI Aleksander 21WARSZAWAMasters M - 40 87M 32300:01:4401:49:1703:36:20.1503:38:04.35+02:05:0510:185,8
537DEMNICKA Monika 5Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWASenior II K - 3094K 21400:01:4401:49:1603:36:20.3503:38:05.25+02:05:0610:185,8
538ERENBERG Małgorzata 226FUDU&Co Sport teamPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II K - 3095K 21500:00:2801:56:2003:38:40.3503:39:08.90+02:06:0910:245,8
539ŻARSKA Izabela 661FUDU&Co Sport teamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters K - 4062K 21600:00:2701:56:2203:38:41.2003:39:08.95+02:06:1010:245,8
540JEŻEWSKA Sylwia 171Drużyna SzpikuROSNÓWKOMasters K - 4063K 21700:00:4301:57:1603:38:29.4003:39:12.55+02:06:1310:245,8
541WIERZGAŁA Iwona 312WARSZAWAMasters K - 4064K 21800:01:0401:59:1803:39:37.0003:40:41.75+02:07:4210:275,7
542FURMAN Agnieszka 23OchajoRUN & FriendsKRAKÓWSenior II K - 3096K 21900:01:3201:59:2603:39:30.9503:41:03.65+02:08:0410:275,7
543BAKA Elzbieta 77Fly MeysiWARSZAWAMasters K - 4065K 22000:01:1301:57:1903:41:26.7503:42:40.35+02:09:4110:325,7
544MATUSZCZAK-SZULC Iwona 188KAMIONKIMasters K - 4066K 22100:00:2602:05:4103:42:16.2503:42:42.55+02:09:4310:355,7
545ZMARZLIK Marta 641SYCÓWSenior I K - 2048K 22200:00:2501:59:1603:42:19.9003:42:45.25+02:09:4610:355,7
546LECHNA Mirella 323WROCŁAWMasters K - 4067K 22300:01:1402:04:0503:42:16.3503:43:30.35+02:10:3110:355,7
547DUDZIŃSKI Marek 618WROCŁAWWeteran I M - 50 21M 32400:00:5201:52:0103:43:39.0503:44:31.60+02:11:3210:395,6
548NOWAK-KASPRZAK Anna 458WROCŁAWSenior II K - 3097K 22400:23:3701:54:2503:22:50.3503:46:28.15+02:13:299:396,2
549SZCZYGIEŁ Beata 355Maja HanuszekSTOBIERNA 1111,RZESZÓWMasters K - 4068K 22500:01:3502:04:3803:45:38.2503:47:13.90+02:14:1410:445,6
550KRAŚNER Łukasz 20Great GratulaOSIECZNASenior II M - 30 158M 32500:00:2502:04:5503:46:59.5003:47:24.70+02:14:2510:485,6
551MAŚLANKA Andrzej 93KŁODZKOSenior II M - 30 159M 32600:00:0401:58:2003:47:47.1003:47:51.95+02:14:5310:505,5
551GRIESMANN Krzysztof 382Palacsinta patavalWROCŁAWSenior II M - 30 160M 32700:00:0301:58:2203:47:48.0003:47:51.95+02:14:5310:505,5
553MAJDA-KONIECZNA Alicja 256POZNAŃSenior II K - 3098K 22600:00:2102:07:2703:47:35.8003:47:57.15+02:14:5810:505,5
554KOCIAK Magdalena 371KOLOMasters K - 4069K 22700:00:4302:04:3603:47:25.3503:48:08.40+02:15:0910:495,5
555FURMAN Michał 31OchajoRUN & FriendsKRAKÓWSenior II M - 30 161M 32800:01:3201:59:4303:47:54.0003:49:26.95+02:16:2810:515,5
556JAGUSIAK Barbara 352TRZEBOWNISKOMasters K - 4070K 22800:01:3502:05:3303:48:12.9003:49:48.35+02:16:4910:525,5
557ŁAPACZYŃSKI Robert 385LĄDEK-ZDRÓJWeteran I M - 50 22M 32900:00:0101:56:2703:50:03.8503:50:05.70+02:17:0610:575,5
558KACZYŃSKA Laura 50Kaczyś TeamWARSZAWAMasters K - 4071K 22900:01:4501:59:1103:49:01.8003:50:46.95+02:17:4810:545,5
559KACZYŃSKI Michał 46MegavisionWARSZAWAMasters M - 40 88M 33000:01:4502:04:0603:49:02.7003:50:47.95+02:17:4910:545,5
560PTAK Dorota 57ŁÓDŹMasters K - 4072K 23000:00:1002:08:3803:52:23.9503:52:34.25+02:19:3511:045,4
561ZAJĄC Agnieszka 279JÓZEFOSŁAWMasters K - 4073K 23100:00:3002:05:4103:52:21.2003:52:51.45+02:19:5211:035,4
562KARDACH Magdalena 509WATAHA - łączy nas bieganieBYDGOSZCZSenior II K - 3099K 23200:01:4302:04:2703:51:09.3503:52:52.60+02:19:5311:005,5
563DOMINO Malgorzata 105Radio WrocławWROCŁAWWeteran K - 5013K 23300:01:0302:08:4003:53:50.0503:54:53.95+02:21:5511:085,4
564ROSZAK Romana 478WROCŁAWSenior II K - 30100K 23400:00:2702:05:2703:55:31.5003:55:59.45+02:23:0011:125,3
565KOSTERA Katarzyna 167Vege RunnersWARSZAWASenior II K - 30101K 23500:01:1502:08:3203:55:06.2003:56:22.10+02:23:2311:115,4
566FURTACZ Anna 591PIŁAMasters K - 4074K 23600:00:4702:15:0403:57:28.5503:58:16.05+02:25:1711:185,3
567WISNIEWSKA Małgorzata 147DOBRCZSenior II K - 30102K 23700:01:4302:15:4904:00:56.7004:02:39.95+02:29:4111:285,2
568BEDNARCZYK Joanna 400AXA Running TeamCZARNOWOSenior II K - 30103K 23800:01:4302:15:4904:00:56.4504:02:40.20+02:29:4111:285,2
569GAJGER Joanna 225KOBYŁKASenior II K - 30104K 23900:00:2302:07:1904:02:58.1504:03:21.15+02:30:2211:345,2
570KUTNA Agnieszka 242KLODZKOSenior II K - 30105K 24000:01:2502:16:5504:08:27.8504:09:53.40+02:36:5411:495,1
571ŁEMPICKA-GROMEK Joanna 672WARSZAWAMasters K - 4075K 24100:01:4002:13:5704:09:24.9004:11:05.30+02:38:0611:525,1
572WÓJCIK Robert 671WARSZAWAMasters M - 40 89M 33100:01:4002:13:5604:09:24.7004:11:05.55+02:38:0611:525,1
573MICHNO Anna 260Lacho TeamKRAKÓWMasters K - 4076K 24200:00:5802:24:0604:13:31.0004:14:29.40+02:41:3012:045,0
574WINTER Małgorzata 150OTWOCKSenior II K - 30106K 24300:00:3902:18:3804:14:26.0504:15:05.75+02:42:0612:065,0
575FURTACZ Marek 592PIŁAWeteran II M - 608M 33200:00:4802:16:3204:24:41.2004:25:29.45+02:52:3012:364,8
576BILSKA-MROCZKA Henryka 414ZIĘBICEMasters K - 4077K 24400:00:3204:40:48.6504:41:21.60+03:08:2213:224,5
577ANDRYSZAK Karolina 17#TeamFarfallaBYDGOSZCZMasters K - 4078K 24500:01:4402:21:3604:43:04.8004:44:49.10+03:11:5013:284,5
577GORGOL Renata 178LP 500BYDGOSZCZMasters K - 4079K 24600:01:4402:22:3504:43:04.8004:44:49.10+03:11:5013:284,5
Niesklasyfikowani
KANTOR Martyna 615Buff Team PolskaKRAKÓWSenior I K - 20DNF01:21:50 DNF DNF DNF--
KORONA-SIERADZKA Bogusława 73WARSZAWASenior I K - 20DNF02:00:41 DNF DNF DNF--
Znaleziono 580 wynik(ów)