ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
764
Wystartowało:
643
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
641
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10.3km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuB1
10.3km
   
1GRUCHOT Małgorzata 6758Gogolin Biega GOGOLINMasters K - 4000:00:0001:39:52
2WOWKONOWICZ Wojciech 6410BBL WrocławWROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:00
3SKUPIEŃ Tomasz 6702MUAY RUNNING TEAM / XRUNSKAWINKISenior II M - 30 00:00:0100:51:59
4PODSIADŁO Mikołaj 6759BIELSKO- BIAŁA Senior I M - 20 00:00:0100:56:57
5WYKA Błażej 6553PCH_RUNCHODZIEŻSenior II M - 30 00:00:0101:00:49
6ROSKOSZ Bartosz 6749Jelcz Triathlon ProjectSenior II M - 30 00:00:0200:56:03
7LANGNER Radosław 6409Vege RunnersWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0200:58:14
8GÓRAK Przemysław 6691KB SobótkaSOBÓTKASenior II M - 30 00:00:0200:59:21
9WOLAŃSKI Jan 6669OŁAWASenior II M - 30 00:00:0201:01:14
10TOMASIAK Dominik 6385Die Kunst der FugeOPOLEMasters M - 40 00:00:0201:01:56
11SKALSKA Anna 6280Festiwal Biegowy Krynica Zdrój Carbon OCR Racing TeamBYTOMSenior II K - 3000:00:0201:03:00
12BAKALARZ Emil 6700WROCAWSenior II M - 30 00:00:0201:04:10
13URBANEK Patryk 6638MYSŁOWICESenior I M - 20 00:00:0201:10:28
14DUDEK Monika 6510Pasja chrzanka running teamZIĘBICESenior II K - 3000:00:0201:12:16
15TOMASIAK Natalia 6000Salomon Suunto TeamKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0201:00:13
16MAZUR Rafał 6229GRZYBIANYSenior II M - 30 00:00:0201:15:18
17STRĄK Izabela 6173SZCZECINMasters K - 4000:00:0201:24:07
18BRUSIŁOWICZ Dagmara 6383Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters K - 4000:00:0201:28:06
19SOBCZAK Daniel 6272KB SOBÓTKAOPOLESenior II M - 30 00:00:0300:56:11
20KWARTA Maciej 6350JW4846BOLSZEWOSenior II M - 30 00:00:0300:58:15
21FLISIŃSKI Łukasz 65201981SOSNOWIECSenior II M - 30 00:00:0300:58:10
22GLINKA Szymon 6382Running AcademyMIEDARYSenior I M - 20 00:00:0300:58:31
23PAJĄK Tomasz 6629Vege RunnersWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0301:03:02
24PRZYBYLSKI Tomasz 6661W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 00:00:0301:06:55
25FRANASZCZUK Wojciech 6746KB SobótkaSOBÓTKA Masters M - 40 00:00:0301:07:38
26SZUREK Paulina 6537JEDLICZESenior II K - 3000:00:0301:21:11
27DĄBROWSKA Natalia 6020Bieg Opolski Załoga GórskaOPOLESenior II K - 3000:00:0301:25:02
28PAŁAC Piotr 6384ProarteSZCZECINWeteran I M - 50 00:00:0301:51:19
29STRĘK Joanna 6065Natalia Tomasiak Górski Styl TeamKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0301:30:58
30GRUCEL Sławomir 6574NOWAK-TEAMSOSNOWIECSenior II M - 30 00:00:0301:02:00
31GAWRON Paweł 6495adidas Runners WarsawWARSZAWASenior I M - 20 00:00:0400:58:09
32BAZYL Adam 6373BremboDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 00:00:0401:05:52
33GŁÓD Mateusz 6101WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0401:01:46
34BIHUN Natalia 6763GT RATWROCŁAW Senior II K - 3000:00:0401:05:22
35KRAWCZYK Adriana 6098CHOCIANÓWSenior II K - 3000:00:0401:10:57
36NOWAK Katarzyna 6466BIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIELCZACZSenior II K - 3000:00:0401:08:53
37ROZDZYNSKA Patrycja 6351POZNANSenior I K - 2000:00:0401:12:15
38NOWICKI Mateusz 6044WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0401:10:50
39ŚLEZIAK Jarek 6547Matner Running TeamZŁOTY STOKMasters M - 40 00:00:0401:12:14
40CHRZANWSKI Paweł 6657LĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:0401:11:03
41SALWA Ewelina 60214 RUN TEAM PIŁAPIŁASenior II K - 3000:00:0401:15:03
42DESKA Michał 6286Desak TeamCZĘSTOCHOWASenior I M - 20 00:00:0401:17:43
43WOŹNIAK Łukasz 6170Night RunnersPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0401:29:22
44PRAWDA Sebastian 6679Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters M - 40 00:00:0401:27:18
45SOBOL Tomasz 6689KATOWICEMasters M - 40 00:00:0501:05:24
46HOLA Artur 6506ActivRun NamysłówNAMYSŁÓWSenior I M - 20 00:00:0501:03:09
47PAWLAK Bartosz 6744OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:0501:07:19
48LADENBERGER Mateusz 6219WawrzynteamCZARNY BÓRSenior II M - 30 00:00:0501:06:35
49KORNOBIS Monika 6639GoAptiv!KRAKÓWSenior I K - 2000:00:0501:11:50
50KAYSIEWICZ Maciej 6417Natural Born Runners TeamPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0501:13:02
51FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 6361WROCŁAWMasters K - 4000:00:0501:20:37
52BUDA Marek 6216Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZWeteran I M - 50 00:00:05
53STRZYŻEWSKI Paweł 6529WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0501:24:01
54PIOTROWSKA Magdalena 6751KB Jurunt SzczytnoSenior II K - 3000:00:0501:30:09
55PERKA Barbara 6066Bieg OpolskiPROSZKÓWMasters K - 4000:00:0501:45:13
56ŻYLUK Bożena 6058Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters K - 4000:00:0501:47:52
57GARDENER Jacek 6658JacekBiega Running TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0601:04:47
58LATAK Michał 6642JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0601:07:36
59STRZELCZAK Robert 6548OPOLEMasters M - 40 00:00:0601:08:26
60KURZAWSKI Michał 6102Szybki KurzWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0601:13:00
61DROŹDZIK Magdalena 6132WKB Meta LubliniecNYSAMasters K - 4000:00:0601:16:11
62ŚWIĘTEK Sylwia 6043LTTWROCŁAWMasters K - 4000:00:0601:18:42
63HENECZKOWSKI Łukasz 6176PolskaPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0601:18:52
64PODLEŚ Robert 6114Cobi Poland TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0601:17:22
65FIGAS Sebastian 6100LTTWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0601:28:24
66SŁABA Igor 6389COBHAMSenior II M - 30 00:00:0601:35:32
67ROSKOSZ Michał 6757Kac Running Team BOGUSZYCE Senior II M - 30 00:00:07
68MOLIK Jakub 6626STR PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0701:08:16
69FLOREK Katarzyna 6182WROCŁAWSenior II K - 3000:00:0701:16:38
70ŻEBROWSKI Juliusz 6309Born to RunSUCHY LASSenior I M - 20 00:00:0701:16:29
71KOLANKO Sylwia 6446Nysa BiegaNYSASenior II K - 3000:00:0701:21:26
72OGRODOWCZYK Daria 6569Kalenji by DecathlonOLSZTYNSenior I K - 2000:00:0701:24:00
73ZAMIATOWSKA Kinga 6115BELLA LINE BDGBYDGOSZCZMasters K - 4000:00:0701:27:22
74CICHY Roman 6116Muay Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0701:38:29
75WEBER Agata 6660JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters K - 4000:00:0701:52:26
76HENECZKOWSKA Anna 6308Endżi z Kalenji/Born to RunKAMIONKISenior I K - 2000:00:0801:13:26
77OSTASZEWSKI Arek 6518Kalenji by DecathlonRACZKISenior I M - 20 00:00:0801:13:26
78ŁOMNICKA Barbara 6753MKS SIECHNICEMasters K - 4000:00:0801:13:35
79BOSAKIEWICZ Tomasz 6358OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJASenior II M - 30 00:00:0801:12:07
80JARASZKIEWICZ Hanna 6690Fehlau Run TeamPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0801:11:44
81MARTOWSKI Maciej 6177Europa UbezpieczeniaWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0801:13:16
82MACHAJ Joanna 6214KRAKÓWSenior I K - 2000:00:0801:19:03
83KOŁTOWSKI Piotr 6688SKÓRZEWOMasters M - 40 00:00:0801:19:04
84PUSDROWSKI Michał 6516Kalenji by DecathlonREDASenior II M - 30 00:00:0801:22:22
85JAWOROWSKA Aneta 6060ZLB ZłotoryjaZŁOTORYJAMasters K - 4000:00:0801:38:28
86GROCHOT Edyta 6501#AdamCzerwińskiTeamWIELICZKAMasters K - 4000:00:0801:37:57
87NOWAK Iwona 6122ZLB ZłotoryjaZŁOTORYJAMasters K - 4000:00:0801:49:46
88MATUŠKA Filip 6088SOKOLNICESenior II M - 30 00:00:0901:03:15
89BIEL Sławomir 6560TYCHYSenior II M - 30 00:00:0901:10:00
90MALIK Agnieszka 6675Zumba Aga Malik TeamZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters K - 4000:00:0901:18:34
91KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 6585Rocky Balboa Running ClubBYTOMSenior II M - 30 00:00:0901:16:14
92MARTOWSKA Barbara 6178WROCŁAWMasters K - 4000:00:0901:27:50
93KUBÓW Agnieszka 6324ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJASenior II K - 3000:00:0901:33:54
94WOJTKOWIAK Stefan 6321Piątkowo na BiegowoPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0901:05:08
95KUREK Ewa 6172ZŁOTORYJASenior II K - 3000:00:0901:40:04
96GRABARZ Emila 6605O co biegaPABIANICEMasters K - 4000:00:0901:47:54
97STAWIARZ Paweł 6032MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1001:11:16
98ZĄBEK Łukasz 6209Matner Running TeamWROCŁAWMasters M - 40 00:00:1001:15:53
99RĘKOSIEWICZ Jakub 6564ZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:1001:16:12
100ABULEWICZ Wojciech 6647Trening Studio 17WROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:1001:20:24
101STOLARZ Jędrzej 6654BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 00:00:1001:21:02
102KASPEREK Kamila 6338RuukkiOBORNIKISenior II K - 3000:00:1001:21:07
103SZYSZKA Anna 6579KRAKÓWSenior I K - 2000:00:1001:23:19
104GRABARZ Michal 6601PABIANICEMasters M - 40 00:00:1001:24:25
105URBAN Mieczysław 6215Rozbiegany rawiczRAWICZWeteran II M - 6000:00:1001:46:52
106HABERNIK Łukasz 6504Helios CzempińCZEMPIŃSenior II M - 30 00:00:1101:14:00
107ZAKRZEWICZ Marcin 6754KTB KunyKICINMasters M - 40 00:00:1101:20:44
108ADAMCZYK Wojciech 6068West Coast Runners CyprusKRAKÓWWeteran I M - 50 00:00:1101:30:50
109WOLEK Jerzy 6557TYCHYWeteran II M - 6000:00:1101:31:36
110LUBAŃSKA Alicja 6494SSW TEAM KROŚNICEBUKOWICEWeteran K - 5000:00:1101:34:44
111NASARZEWSKA Joanna 6184West Coast Runners CyprusSTRYKÓWMasters K - 4000:00:1101:33:35
112ARUSZTOWICZ Bartosz 6049HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOTWOCKSenior II M - 30 00:00:1201:12:47
113GRABAREK Karol 6340Karol GrabarekKRZYMÓWMasters M - 40 00:00:1201:12:09
114TYSZER Łukasz 6538Happy SmileROMANOWOSenior II M - 30 00:00:1201:17:50
115KARAŚ Jacek 6743Załoga Górska Senior II M - 30 00:00:1201:21:28
116GALEWSKI Mariusz 6738KOTLIN Weteran I M - 50 00:00:1201:34:27
117PRIGAN Anna 6205WROCŁAWMasters K - 4000:00:1201:38:38
118WOLEK Marcin 6558TYCHYMasters M - 40 00:00:1201:51:27
119OWSIANIK Sylwia 6493NOWE GRODZISKOMasters K - 4000:00:1201:38:23
120PAKUŁA Arkadiusz 6728KROSNO ODRZAŃSKIEMasters M - 40 00:00:1201:43:42
121LECHNA Mirella 6718BĄKÓWMasters K - 4000:00:1202:05:45
122MAGDA Katarzyna 6632RZESZÓWMasters K - 4000:00:1301:18:27
123ŁUNIEWSKA Katarzyna 6048Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKSenior II K - 3000:00:1301:24:06
124KRUSZEK Małgorzata 6462PrzekotyKATOWICESenior II K - 3000:00:1301:27:32
125CHOJNACKI Grzegorz 6598Running AcademyWROCLAWMasters M - 40 00:00:1301:25:30
126WARDA Justyna 6052Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWASenior I K - 2000:00:1301:37:00
127KUJAWA Magdalena 6185Grażka TeamPIERSKOSenior II K - 3000:00:1301:42:32
128KOŁODZIEJ Aleksandra 6329TARNOWSKIE GÓRYSenior I K - 2000:00:1301:39:08
129RYCHŁOWSKI Ryszard 6011DDKon BydgoszczPIŁAMasters M - 40 00:00:1301:45:14
130STRZELCZYK Wiktor 6226Husaria Race TeamRZESZÓWSenior II M - 30 00:00:1401:17:17
131MAGDIJ Krzysztof 6543megkursy.plNOWY TARGMasters M - 40 00:00:1401:38:29
132MAGDIJ Kamila 6544megkursy.plNOWY TARGMasters K - 4000:00:1401:38:29
133KASSNER Ewelina 6053WARSZAWASenior I K - 2000:00:1401:43:27
134JĘDZURA Agnieszka 6747GLIWICE Masters K - 4000:00:1401:48:13
135SKUPNIK Anna 6481WROCLAWMasters K - 4000:00:1401:45:15
136OGRODNIK Anna 6082Running AcademyWROCLAWSenior II K - 3000:00:1401:59:20
137KALLAS-LIPSKA Anetta 6067BYDGOSZCZMasters K - 4000:00:1402:06:15
138HARKIEWICZ Piotr 6150oddychajswobodnie.plPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1501:09:03
139PUCHALSKI Maciej 6380Oddychajswobodnie.plPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1501:16:00
140KURZAWIAK Grzegorz 6109KARŁÓWSenior II M - 30 00:00:1501:17:14
141WOJTASZEK Malgorzata 6313KOŁOSenior II K - 3000:00:1501:24:17
142SZKÓDLINSKI Bartosz 6080oddychajswobodnie.plPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1501:24:15
143KUBIK Jarosław 6145KOŁOSenior II M - 30 00:00:1501:24:23
144RATAJCZAK Aurelia 6193Żółto królewskcyBYDGOSZCZSenior II K - 3000:00:1502:24:16
145PIKOS Patryk 6137POLSKA NOWA WIEŚSenior II M - 30 00:00:1601:08:17
146HARKIEWICZ Wiola 6154Naramowice Biegają / oddychajswobodnie.plPOZNAŃSenior II K - 3000:00:1601:19:11
147SKACZKOWSKA Barbara 6721WARSZAWASenior II K - 3000:00:1601:21:24
148BISKUP Anna 6307STS Biegaton MikołówORNONTOWICEMasters K - 4000:00:1601:20:52
149TOMCZYK Marta 6630ZABRZESenior I K - 2000:00:1601:28:23
150KUICH Aleksnadra 6238JÓZEFOSŁAWSenior II K - 3000:00:1601:38:36
151KOZIARA Maciek 6435Sklep Biegacza Running TeamWARSZAWASenior II M - 30 00:00:1601:43:26
152SKRZĄTEK Anna 6349PRZYŁĘKIMasters K - 4000:00:1601:52:42
153SZUMACHER Marta 6692GDAŃSKSenior I K - 2000:00:1701:16:25
154SKÓRA Mirosław 6539Sparta Ultra TeamLASKIMasters M - 40 00:00:1701:15:44
155KORONA-SIERADZKA Bogusława 6006wkurwteamWARSZAWASenior II K - 3000:00:1701:24:12
156PŁÓCIENNICZAK Jakub 6627Dream RunWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1701:19:22
157PASZKIEWICZ Maciej 6615Park DziejeMUROWANA GOŚLINAWeteran I M - 50 00:00:1701:26:59
158PTASZYŃSKA Joanna 6057WROCŁAWWeteran K - 5000:00:1701:35:07
159ANUSZ Roksana 6698Żarów BiegaIMBRAMOWICESenior II K - 3000:00:1701:37:03
160TALAGA Alicja 6708olkuszbiega.plOLKUSZSenior I K - 2000:00:1701:48:39
161JOKIEL Wojciech 6533Sparta Ultra TeamGRANICESenior I M - 20 00:00:1801:12:09
162SOCKI Paweł 6467KauaBYTOMSenior II M - 30 00:00:1801:14:45
163JĘDRYCA Przemysław 6724Sparta Ultra TeamLASKI Masters M - 40 00:00:1801:15:44
164DZIEDZIC Krystian 6302WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1801:15:04
165KUBIŃSKI Sławomir 6258KB TKKF Promyk CiechanówSTRZEGOWOWeteran I M - 50 00:00:1801:24:26
166JASICKA Ewa 6524TYCHYSenior II K - 3000:00:1801:22:43
167PASZKIEWICZ Józef 6591MUROWANA GOŚLINASenior I M - 20 00:00:1801:26:24
168POŚPIECH Marcin 6257CIECHANÓWSenior I M - 20 00:00:1801:35:10
169KOZIOŁ Ewa 6305KoziołkiKRAKÓWMasters K - 4000:00:1801:55:47
170ZAJĄCZKOWSKA Anna 6593TRZEBNICASenior I K - 2000:00:1901:03:24
171MAŁOLEPSZY Damian 6680Sparta Ultra TeamKĘPNOSenior II M - 30 00:00:1901:09:46
172HENDRYS Marek 6668Sparta Ultra TeamGRANICESenior I M - 20 00:00:1901:15:48
173PODGRUDNY Radosław 6085Rescue TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1901:42:08
174SPRINGER Marta 6479Night RunnersPOZNAŃSenior II K - 3000:00:1902:11:43
175SUCHANKO Alicja 6485Night RunnersPLEWISKAMasters K - 4000:00:1902:11:07
176DUDEK Maciej 6613PIASECZNOSenior II M - 30 00:00:2001:16:19
177NOWOTARSKI Wojciech 6343JAWORZNOSenior II M - 30 00:00:2001:20:29
178BĘDKOWSKI Paweł 6612WARSZAWASenior I M - 20 00:00:2001:30:07
179PATYRA Łukasz 6111GoMindWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2001:41:35
180WASZKIEWICZ Joanna 6705Night RunnersPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2002:11:38
181NOWAK Paweł 6508Land Rower WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2101:21:22
182MACIEJEWSKI Łukasz 6519WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2101:21:04
183CHOLEWA Agnieszka 6633Matner Running TeamWROCLAWSenior II K - 3000:00:2101:29:03
184PYZIK Ewa 6255Matner Running TeamBIELANY WROCŁAWSKIEMasters K - 4000:00:2101:34:33
185KONIECZNY Izabella 6316MIKOŁÓWMasters K - 4000:00:2101:51:19
186LECIEJEWSKA Małgorzata 6480Night Runners PoznańPOZNAŃMasters K - 4000:00:2102:10:37
187BULIKOWSKI Tomasz 6711SZCZECINMasters M - 40 00:00:2201:18:38
188PODSADNY Bartosz 6090POZNAŃSenior II M - 30 00:00:2201:18:20
189CHORĄŻYK Adam 6532Nowosolska Grupa BiegowaNOWA SÓLWeteran I M - 50 00:00:2201:33:19
190LULA Radosław 6244WARSZAWAMasters M - 40 00:00:2201:41:10
191WIDMAN Paweł 6075POZNANMasters M - 40 00:00:2201:36:26
192WITKO Dorota 6531Nowosolska Grupa BiegowaNOWA SÓLWeteran K - 5000:00:2202:02:29
193JABŁOŃSKI Paweł 6189Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA-ZDRÓJMasters M - 40 00:00:2301:10:42
194MISZTAL Kamil 6576GLIWICESenior II M - 30 00:00:2301:09:44
195WOJTKOWSKI Ireneusz 6606Asseco Active TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:2301:16:10
196ŁAZNIOWSKI Dawid 6105EBIEGI.PLKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:2301:15:12
197PAWELEC Mariusz 6296Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:2301:16:15
198BARTNICKI Bartosz 6631SCM POLANICA-ZDRÓJGŁUSZYCASenior I M - 20 00:00:2301:22:18
199PÓŁROLNICZAK Paweł 6644ŁUBNIANYSenior II M - 30 00:00:2301:24:50
200MACIĄŻEK Dominik 6595MezzoForteKIEŁCZÓWSenior I M - 20 00:00:2301:56:34
201GORCZYŃSKI Norbert 6468Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior I M - 20 00:00:2401:05:24
202HETMAŃSKI Filip 6295Kudowianka RunKUDOWAZDRÓJMasters M - 40 00:00:2401:15:20
203HETMAŃSKI Jakub 6055SOŚNIESenior I M - 20 00:00:2401:21:58
204SZMYT Piotr 60724 runners groupPOZNANMasters M - 40 00:00:2401:30:07
205OŚWIĘCIMKA Rafał 6621ITMBW KRAKÓW KRAKÓWSenior I M - 20 00:00:2501:07:22
206MAZUREK Tomasz 6726WROCŁAW Senior II M - 30 00:00:2501:20:10
207ZYZAŃSKI Andrzej 6761WROCŁAWMasters M - 40 00:00:2501:29:51
208DARMOCHWAŁ Alina 6146Dzikie BobryPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2501:41:55
209CHMIELEWSKA-KOZIOŁ Magdalena 6187SKARŻYSKO_KAMIENNAWeteran K - 5000:00:2501:43:26
210JUSZKO Aleksandra 6325WARSZAWASenior I K - 2000:00:2502:12:33
210JUSZKO Monika 6070WARSZAWAMasters K - 4000:00:2502:12:46
212KACZMAREK Agnieszka 6188BYDGOSZCZMasters K - 4000:00:2502:23:42
213RYCHLIK Magdalena 6620ITMBW KrakówWILKOWICESenior I K - 2000:00:2601:22:14
214AUCH Bartłomiej 6712KRZEPTÓWSenior I M - 20 00:00:2601:28:05
215WRÓBLEWSKA Olga 6139Vege RunnersWILCZA GÓRAMasters K - 4000:00:2601:38:12
216JAKOWICZ Agnieszka 6719LabosportOTWOCKMasters K - 4000:00:2601:43:31
217SPOZ Magdalena 6372Nest TeamPOZNAŃMasters K - 4000:00:2602:01:49
218BYŚ Mateusz 6062WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2701:17:23
219MACHULA Arkadiusz 6275ZIĘBICEMasters M - 40 00:00:2701:27:11
220STACHURSKA Monika 6507DRUŻBICEMasters K - 4000:00:2701:43:17
221STASZCZUK Jarosław 6217WATAHA-łączy nas bieganieBRZEGMasters M - 40 00:00:2701:41:42
222ŠVÁBENSKÁ Ladislava 6582Team JeseníkyBRNOMasters K - 4000:00:2701:43:34
223OLCZYK Anna 6136PRZEDBÓRZMasters K - 4000:00:2701:58:27
224PASTUSZKA Joanna 6527RUN ŁDZŁÓDŹWeteran K - 5000:00:2701:58:25
225CZYŻ Grzegorz 6696CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEMasters M - 40 00:00:27
225SEWERYN-CZYŻ Bożena 6695CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEMasters K - 4000:00:27
227KOSTECZKA Paulina 6211Drużyna Biegnącego OrionaPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2801:35:15
228KRAUSE Anna 6686HolyfitnessPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2801:33:20
229KLÁROVÁ Andrea 6581Team JeseníkyJESENÍKSenior II K - 3000:00:2801:43:32
230KRYSIAK Łukasz 6650Piątkowo na BiegowoPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2801:44:35
231IMIŃSKI Cezary 6220ZGIERZWeteran I M - 50 00:00:2801:39:22
232ŁUSIAK Ewa 6509ŁÓDŹMasters K - 4000:00:2801:51:42
233NESTOROWICZ Monika 6234Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNMasters K - 4000:00:2801:58:51
234OPALIŃSKA-KLUSEK Małgorzata 6643OBORNIKI ŚLĄSKIESenior II K - 3000:00:2901:18:09
235BRYŃSKI Dariusz 63751963ZIELONA GÓRAWeteran I M - 50 00:00:2901:20:07
236KOPACKA Eliza 6099WAŁBRZYCHSenior II K - 3000:00:2901:33:33
237KRYCZEK Piotr 6438Team URODZENI BIEGACZEDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:2901:34:57
238BĄCZYŃSKA Małgorzata 6458POZNAŃMasters K - 4000:00:2901:48:33
239KAYSIEWICZ Joanna 6418POZNAŃMasters K - 4000:00:2901:56:03
240DRESZER Paweł 6018WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:29
241DZIEDZIŃSKI Łukasz 6503Wolny biegaczOBORNIKI ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:3001:18:09
242KULER Bartosz 6551PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWSenior I M - 20 00:00:3001:19:42
243BUDZIŃSKA Damiam 6133WKB Meta LubliniecNYSAMasters M - 40 00:00:3001:21:06
244CYL Dawid 6449FordonRunnersBYDGOSZCZSenior II M - 30 00:00:3001:25:54
245DURAŁEK Anna 6492PRUSZCZMasters K - 4000:00:3001:48:59
246MRÓZ Izabela 6616Wolne ŚlimakiPOZNANSenior II K - 3000:00:3001:58:41
247BURA Tomasz 6433KRZYCKO WIELKIESenior II M - 30 00:00:3101:15:37
248WOJNAROWSKA Weronika 6555GDYNIASenior II K - 3000:00:3101:22:27
249RATYMIRSKI Wojtek 6430#sobasteamWROCLAWMasters M - 40 00:00:3101:16:22
250DUPLA Konrad 6378WROCŁAWMasters M - 40 00:00:3101:18:47
251PODOLSKI Marek 6554biegamyrazem.plGDYNIASenior II M - 30 00:00:3101:20:51
252TWARDOWSKI Krzysztof 6391amatorWROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:3101:20:36
253SKORUPSKI Szymon 6648KURACJUSZESTRZELINSenior II M - 30 00:00:3101:21:22
254WÓJTOWICZ Edyta 6112LoveLasyPOLICEMasters K - 4000:00:3101:56:23
255SZCZODRZYŃSKA Kasia 6521POZNAŃMasters K - 4000:00:3101:58:49
256KURCZEK Tomasz 6348GLIWICEMasters M - 40 00:00:3201:21:52
257SMORAWSKA Lidia 6248Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3000:00:3201:26:59
258DUTKOWIAK Aleksandra 6303Piątkowo Na BiegowoPOZNAŃSenior II K - 3000:00:3201:27:02
259SOBAŃSKI Roman 6235Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNESenior II M - 30 00:00:3201:29:11
260ŚRÓDKA Aleksandra 6134TRZEBNICASenior II K - 3000:00:3201:51:03
261HANSZ Donat 6683NETBOX BIEGAPIASKISenior I M - 20 00:00:3201:42:59
262WÓJCIAK Łukasz 6029WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3301:22:02
263RAKOCZY Jerzy 6727LĄDEKMasters M - 40 00:00:3301:21:46
264SNIEGOCKI Paweł 6208Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 00:00:3301:21:32
265NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 6135TRZEBNICAMasters K - 4000:00:3301:33:18
266DANIEL Maria 6563WARSZAWASenior II K - 3000:00:3301:30:48
267ROLIŃSKI Radosław 6317OLEŚNICAMasters M - 40 00:00:3302:34:13
268GOŁĄBEK Dariusz 6138Biegaton/BBL MikołówTYCHYWeteran I M - 50 00:00:3302:14:11
269WYGLĄDAŁA Michał 6106WARSZAWASenior II M - 30 00:00:3401:19:54
270STOŃ Wojciech 6478KORZONEKSenior II M - 30 00:00:3401:19:55
271WĄSOWICZ Magdalena 6714Husaria Race TeamOPOLESenior I K - 2000:00:3401:28:06
272TWARDOWSKI Tomasz 6151Trenujznami.plWROCŁAWMasters M - 40 00:00:3401:35:29
273ZIELIŃSKA CZERBNIAK Izabela 6356Tarnowo Podgórne BiegaSKORZEWOMasters K - 4000:00:3401:59:43
274LEKSY Robert 6600Trajlowe biegi duchoweWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3501:16:09
275PIWONSKI Adam 6594GÓRA KALWARIASenior II M - 30 00:00:3501:21:20
276DENYSIUK Marek 6522WATAHAWROCLAWMasters M - 40 00:00:3501:22:28
277KUCHARSKA Aleksandra 6014Dream RunWARSZAWASenior II K - 3000:00:3501:29:13
278POCHWAŁA Justyna 6079Natalia Tomasiak Górski Styl TeamŁOWICZSenior II K - 3000:00:3501:30:36
279GONERA Kazimierz 6078KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCEWeteran II M - 6000:00:3501:35:29
280PLACKOWSKI Marcin 6261GostyńGOSTYŃSenior I M - 20 00:00:3501:33:08
281PTASZYŃSKA Anna 6608Speed Feet'16KOŚCIANMasters K - 4000:00:3501:52:58
282ANTOLAK Adam 6274WARSZAWASenior I M - 20 00:00:3601:15:29
283SMARUJ Edyta 6488ZIELONA GÓRAMasters K - 4000:00:3601:46:12
284LACH Agnieszka 6528WROCŁAWMasters K - 4000:00:3601:47:34
285JANUSZAK Gosia 6155SKS OBORNIKIOBORNIKIWeteran K - 5000:00:3601:52:47
286JANUSZAK Przemysław 6156TEAM JANOOBORNIKIMasters M - 40 00:00:3601:52:45
287LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 6061Wkurw_teamBYDGOSZCZSenior II K - 3000:00:3601:56:21
288KOCOŁ Tomasz 6127STANICASenior II M - 30 00:00:3701:22:35
289POGORZELSKI Grzegorz 6656BWM TeamWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3701:26:34
290PLISZCZYŃSKA Justyna 6682LUBLINMasters K - 4000:00:3701:34:30
291PLEWA Katarzyna 6191nordic16.comSTRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 3000:00:3701:33:03
292POKROP Agnieszka 6097Natalia Tomasiak Górski Styl TeamSKIERNIEWICESenior II K - 3000:00:3701:50:02
293PONIATOWSKI Seweryn 6009Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3801:22:27
294FLASZEWSKI Adam 6093KAŹMIERZSenior II M - 30 00:00:3801:17:47
295ROSŁON Cezary 6706RADZYMINSenior II M - 30 00:00:3801:24:31
296TYLKA Gosia 6332LEGNICASenior II K - 3000:00:3801:35:03
297BARTKIEWICZ Ireneusz 6457ZAGOŚCINIECSenior II M - 30 00:00:3801:36:50
298WYSADA Katarzyna 6578DĄBROWICESenior II K - 3000:00:3901:22:48
299NIECHAJ Anna 6174Pomidorowa AlternatywaWAŁBRZYCHMasters K - 4000:00:3901:26:24
300PŁUCIENNICZAK Bartosz 6031Koło BiegaKOŁOSenior II M - 30 00:00:3901:24:17
301SIEPIELSKI Damian 6153NOWA WOLASenior II M - 30 00:00:3901:29:49
302RASZCZUK Martyna 6203Pomidorowa AlternatywaWAŁBRZYCHSenior II K - 3000:00:3901:49:26
303KODZIK Aleksandra 6709#fitdziadekGDANSKSenior II K - 3000:00:4001:15:45
304KUPCZAK Ewa 6534Sparta Ultra TeamMROCZEŃMasters K - 4000:00:4001:21:57
305CHOŁUJ Małgorzata 6352Pru-Run WrocławSZCZODREWeteran K - 5000:00:4001:41:54
306MOŃKA Karolina 6575SPARTA ULTRA TEAMWIERUSZÓWSenior I K - 2000:00:4001:31:07
307CZECH Dorota 6094Pro-Run WrocławWROCŁAWMasters K - 4000:00:4001:45:10
308ŁUBIK Renata 6339Pro-run WrocławKIEŁCZÓWMasters K - 4000:00:4101:28:32
309KWAPIŃSKA Anna 6095TRZEBNICASenior II K - 3000:00:4101:48:34
310KOŃ Aleksandra 6126LIPAMasters K - 4000:00:4101:49:45
311PAWŁOWSKA-LIS Maria 6249JANOWIECMasters K - 4000:00:4101:54:55
312KOWALCZYK Adam 6597MIKOLOWMasters M - 40 00:00:4201:14:45
313LASEK Mikołaj 6649Pan WuefistaCZMOŃSenior II M - 30 00:00:4201:25:05
314ZAWADZKA Monika 6684MKS SIECHNICESIECHNICESenior II K - 3000:00:4201:33:03
315SKONIECKI Michał 6331GOSTYNINMasters M - 40 00:00:4201:26:25
316JASIUL Mariola 6250LEGIONOWOMasters K - 4000:00:4201:58:13
317PIEGOWSKI Adam 6364Eurovent AthleticsOPOLESenior II M - 30 00:00:4300:58:10
318SZACH Andrzej 639522kbpgGILÓWMasters M - 40 00:00:4301:15:27
319WŁODARCZYK Maciej 6436KB HarciwnikMIŁOSZYCESenior II M - 30 00:00:4301:32:59
320WOLSKA Dominika 6463NOWA WIEŚSenior I K - 2000:00:4301:34:46
321GRĘBOWICZ Agnieszka 6175KB Harcownik Jelcz - LaskowiceJANIKÓWSenior II K - 3000:00:4301:44:43
322SZELIGA Daria 6483RABKA ZDRÓJSenior I K - 2000:00:4301:45:29
323MANDZIAK Rafał 6388POZNAŃMasters M - 40 00:00:4301:43:13
324CHUDAŃSKI Maciej 6201WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:4401:21:00
325TALARCZYK-WIECZOREK Karolina 6652KROSINKOMasters K - 4000:00:4401:24:04
326JURCZAK Szymon 6641WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:4401:22:30
327SZAWARA-ZIÓŁKOWSKA Ewelina 6289KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ - LASKOWICESenior II K - 3000:00:4401:33:01
328ZIĘBA Emilia 6440Śląsk WrocławWROCŁAWSenior I K - 2000:00:4401:30:47
329CZESKA Karolina 6561Lampart TreningMOSINASenior I K - 2000:00:4401:35:08
330KOWALSKA Małgorzata 6512Kb HarcownikJELCZ-LASKOWICEMasters K - 4000:00:4401:44:42
331TASZAREK Ewa 6147MROWINOMasters K - 4000:00:4501:41:54
332CZESKI Wojciech 6573Mosina biegaMOSINASenior II M - 30 00:00:4501:43:53
333STANISŁAWSKI Piotr 6663PABIANICEMasters M - 40 00:00:4501:48:43
334GEZELA Joanna 6096EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAMasters K - 4000:00:4501:59:05
335WACŁAWEK Marta 6434Power TrainingPIASTÓWSenior II K - 3000:00:4601:39:05
336GONET Marek 6169OTMICEWeteran I M - 50 00:00:4601:39:06
337BARAŃSKA Małgorzata 6293BBL OpoleOPOLEMasters K - 4000:00:4601:43:35
338WYPCHOŁ Piotr 6370BARGŁÓWKAWeteran I M - 50 00:00:4601:46:54
339PŁUCIENNIK Katarzyna 6662PABIANICEMasters K - 4000:00:4601:54:49
340SKRZELINSKI Pawel 6428Faurecia Sports TeamWARSZAWASenior II M - 30 00:00:4701:28:52
341OLIVEIRA Jose 6310KAMIEŃSKWeteran I M - 50 00:00:4701:30:20
342STEFANOWSKI Mariusz 6685OPOLEMasters M - 40 00:00:4801:28:49
343WOLAK Izabela 6439JKS SalamandraJAWORSenior I K - 2000:00:4801:27:14
344MROZIŃSKA Renata 6141ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters K - 4000:00:4801:41:11
345MROZIŃSKI Albert 6142ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIMasters M - 40 00:00:4801:41:09
346BARZYCKA Sylwia 6221WROCLAWSenior II K - 3000:00:4801:49:37
347ANTONIEWICZ Nataliya 6253KROBÓWSenior II K - 3000:00:4801:59:48
348WOJCIECHOWSKI Maciej 6168GŁOGÓWSenior II M - 30 00:00:4901:31:13
349ŚLIWAK Katarzyna 6460Katarzyna ŚliwakWROCŁAWSenior II K - 3000:00:4901:51:35
350ŚLIWAK Tomasz 6459Tomasz ŚliwakWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:4901:51:47
351PAWŁOWSKA Danuta 6039wkurw_teamWARSZAWAMasters K - 4000:00:4902:16:09
352KOŃKA Mariusz 6089CHOJNÓWMasters M - 40 00:00:5001:48:22
353STANOWSKA Katarzyna 6415ŁÓDŹMasters K - 4000:00:5001:56:59
354GOLONKA Kinga 6047SyngenitOSIEKSenior I K - 2000:00:5001:56:37
355BALCERZAK Krysia 6284ŁÓDŹMasters K - 4000:00:5102:01:11
356KARLIKOWSKI Jarek 6526WARSZAWASenior II M - 30 00:00:5101:54:56
357JOŃCZYK Anna 6379OZIMEKSenior II K - 3000:00:5201:28:00
358ZAWADZKA Anna 6207MARATON TEAMWROCŁAWSenior II K - 3000:00:5201:37:59
359ZAWADZKA Małgorzata 6486WROCŁAWSenior II K - 3000:00:5201:43:06
360ZIÓŁEK Teresa 6298Stain InsaneMEŁGIEWWeteran K - 5000:00:5202:06:52
361SKRZYPIEC Karolina 6237WARSZAWASenior II K - 3000:00:5202:04:06
362PRZYBYŁ Jolanta 6125EASY RUNNERSGOSTYŃMasters K - 4000:00:5202:09:01
363KALITA Marcin 6732Senior II M - 30 00:00:5301:14:12
364KŁODA Dariusz 6322Drużyna SzpikuCZAPURYMasters M - 40 00:00:5301:20:30
365OBRZUD Katarzyna 6328BOŻEPOLE WIELKIEMasters K - 4000:00:5301:27:08
366MAGDA Piotr 6413PYSKOWICEMasters M - 40 00:00:5301:36:52
367CIEMNY Wojciech 6071Night Runners PyskowicePYSKOWICEMasters M - 40 00:00:5301:34:06
368SZULTK Piotr 6411GDYNIAWeteran I M - 50 00:00:5301:42:53
369DRYNKORN Hanna 6403WROCŁAWSenior II K - 3000:00:5301:58:19
370RYCHLEWICZ Tomasz 6033WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5401:23:27
371GARBACZ Damian 6588SOŚNICOWICESenior II M - 30 00:00:5401:30:36
372ŁOAZA Krzysztof 6414Night Runners PyskowicePYSKOWICEMasters M - 40 00:00:5401:27:03
373KWAŚNIOK Rafał 6073Night Runners PyskowiceTOSZEKSenior II M - 30 00:00:5401:55:03
374MAZUR Ewelina 6412Biegaj z TreneramiGLIWICEMasters K - 4000:00:5401:55:49
375MALEK- BERNADZIKOWSKA Marta 6603EUROPA UBEZPIECZENIAWROCŁAWSenior II K - 3000:00:5501:37:21
376BERNADZIKOWSKI Michał 6604WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5501:37:22
377PASŁAWSKA Olga 6381przebiega.plWROCŁAWSenior II K - 3000:00:5501:36:31
378SKOLASIŃSKA Olga 6386WROCŁAWSenior II K - 3000:00:5501:38:06
379LADEK Marcin 6010gRUNwald Team PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:5501:47:02
380PUCHALSKI Przemysław 6290PIEKARYSenior II M - 30 00:00:5501:43:19
381KAMIŃSKA Anna 6461GLIWICESenior II K - 3000:00:5501:42:15
382GORĄCZNIAK Maciej 6423POZNAŃMasters M - 40 00:00:5601:24:48
383GORĄCZNIAK Anna 6422KobietyBiegają.plPOZNAŃSenior I K - 2000:00:5601:41:18
384BRZEZIŃSKI Paweł 6064Bieg OpolskiOPOLESenior II M - 30 00:00:5601:32:44
385GROCHOLEWSKI Włodzimierz 6729POZNAŃMasters M - 40 00:00:5601:18:21
386WIŚNIEWSKI Wojciech 6756BYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:5701:17:45
387PRONOBIS-PROŃSKI Michał 6001Slow Jogging PolskaWARSZAWASenior II M - 30 00:00:5701:14:39
388BANACH Sebastian 6562Yno UltraPSZÓWMasters M - 40 00:00:5701:47:04
389MAZUR Michał 6659KB SobótkaSOBÓTKASenior II M - 30 00:00:5801:50:48
390SENDERSKA-PŁONOWSKA Magdalena 6213WROCŁAWSenior I K - 2000:00:5801:43:06
391WIŚNIEWSKI Mariusz 6670DĄBROWAMasters M - 40 00:00:5901:21:51
392KOPACZYŃSKI Michał 6404STARA BYSTRZYCASenior I M - 20 00:00:5901:20:45
393MARCINKIEWICZ Jerzy 6398ELBLĄGWeteran I M - 50 00:00:5901:42:16
394KOWALEWSKA Kinga 6536WARSZAWASenior II K - 3000:00:5901:51:36
395WIŚNIEWSKA Ewelina 6054Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWASenior II K - 3000:00:5902:10:26
396TOCZEWSKA Anna 6681Jacek Biega Running TeamWARSZAWAWeteran K - 5000:01:0001:40:55
397RUDNIK Katarzyna 6183WARSZAWASenior II K - 3000:01:0001:53:26
398SOSNOWSKA Barbara 6426KRAKÓWMasters K - 4000:01:0001:55:41
399SZPONAR Bartłomiej 6204Otori OławaOŁAWASenior II M - 30 00:01:0001:42:48
400KAMIŃSKA Małgorzata 6369OTWOCKSenior II K - 3000:01:0001:55:53
401GŁĄBICA Adam 6424KAMIENIEC WR.Weteran I M - 50 00:01:0101:39:14
402NOWICKA Iwona 6277BootcampKATOWICESenior II K - 3000:01:0101:52:13
403GŁĄBICA Justyna 6425KAMIENIEC WR.Masters K - 4000:01:0201:38:22
404KAMIŃSKI Marek 6004WARSZAWASenior II M - 30 00:01:0201:43:11
405PORTACHA Katarzyna 6037WARSZAWAMasters K - 4000:01:0201:43:09
406PIECHACZEK Marek 6387Boot CampŚWIĘTOCHŁOWICESenior II M - 30 00:01:0201:52:15
407GRZYWACZ Ryszard 6742BOOT CAMP POLSKA MIKOŁÓWWeteran I M - 50 00:01:0202:00:59
408ZAWAL Przemysław 6149Tak, tak, chcę jeszczeWARSZAWAMasters M - 40 00:01:0301:16:34
409TARASZEWSKA Paulina 6069PWPW S.A.OSTROŁĘKASenior II K - 3000:01:0301:50:13
410MAKAREWICZ Sylwia 6567MIKOŁÓWSenior II K - 3000:01:0301:52:21
411KAPAŁKA Agnieszka 6123MIKOŁÓWMasters K - 4000:01:0301:55:37
412KOZANECKI Przemysław 6167ConstraviaPOZNAŃSenior I M - 20 00:01:0401:07:37
413GAZDA Michał 6179ConstraviaPOZNAŃSenior I M - 20 00:01:0401:20:39
414ŚLIWKA Beata 6223Olza CieszynDZIĘGIELÓWMasters K - 4000:01:0401:41:20
415LESZKO Tomasz 6232Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹŁÓDŹMasters M - 40 00:01:0401:52:47
416KUŹNIAK Martyna 6227WARSZAWAMasters K - 4000:01:0401:43:56
417HŁASKO Ania 6515JÓZEFÓWSenior I K - 2000:01:0501:27:00
418POPŁAWSKI Krzysiek 6046Reebok Run CrewWARSZAWAMasters M - 40 00:01:0501:26:55
419BŁASZCZYK Jacek 6451WojArt TeamPLEWISKAMasters M - 40 00:01:0501:34:41
420NOWICKA-BŁASZCZYK Izabela 6452WojArt TeamPLEWISKASenior II K - 3000:01:0501:34:42
421BIELAWA Kamila 6287NKB Chyzy Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II K - 3000:01:0601:25:33
422PANCZOCHA Adam 6540OPOLESenior I M - 20 00:01:0601:25:02
423KUDLIŃSKA Marlena 6723Bukowski Klub Biegacza PRZYBOROWOSenior II K - 3000:01:0601:46:58
424FIKSA Katarzyna 6453Biegający WojArt TeamKROSNOMasters K - 4000:01:0601:55:25
425PASZKE Maciej 6568TORUŃSenior I M - 20 00:01:0701:20:17
426KAWA Hubert 6596NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 00:01:0701:21:19
427DWORCZYŃSKA Martyna 6490Adidas Runners WarsawWARSZAWASenior I K - 2000:01:0701:30:27
428BARON Przemo 6224ConstraviaPOZNAŃSenior II M - 30 00:01:0701:23:54
429CIESIELSKI Tomasz 6306OPOLESenior II M - 30 00:01:0702:20:07
430GUDZ Beata 6607WARSZAWASenior II K - 3000:01:0801:33:39
431SAWALA Eryk 6129POZNAŃSenior I M - 20 00:01:0801:47:24
432SAWALA Aneta 6128Trance OnlyPOZNAŃMasters K - 4000:01:0801:47:24
433KONIECZNY Piotr 6259NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 00:01:0801:47:22
434KRZYŻAŃSKA Anna 6143TARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3000:01:0801:47:01
435KIECOŃ Michał 6367USTROŃSenior II M - 30 00:01:0901:20:43
436NOWAK Krystian 6602NKB Chyży Nowy TomyślKUŚLINSenior I M - 20 00:01:0901:21:50
437SZUMNY Paweł 6163JÓZEFÓWSenior II M - 30 00:01:0901:23:41
438MICHALAK-KLIMCZAK Lucyna 6357WROCŁAWSenior II K - 3000:01:0901:30:03
439GAWEŁKO Janusz 6762Weteran I M - 50 00:01:0901:27:46
440DZIUBEK Monika 6186DĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3000:01:0901:42:02
441KOWALCZYK Katarzyna 6360IWINYSenior II K - 3000:01:0901:42:03
442CATTI Roberto 6674WROCLAWSenior II M - 30 00:01:1001:09:59
443STYŁA Kamil 6731Los PilotosKRAKOWSenior II M - 30 00:01:1001:20:11
444RAPACZ-TOPIŁKO Anna 6623Speedo PolskaŁODYGOWICEMasters K - 4000:01:1001:43:36
445TOPIŁKO Wojciech 6624Speedo PolskaŁODYGOWICEMasters M - 40 00:01:1001:43:37
446DOWNAR-ZAPOLSKA Laura 6291Mom&Daughter RUNWROCŁAWSenior I K - 2000:01:1001:44:27
447ANDRZEJCZAK Łukasz 6376SZCZECINSenior II M - 30 00:01:1001:41:59
448LECH Marcin 6077NOAWROCŁAWSenior II M - 30 00:01:1101:27:22
449DZIERGWA Agnieszka 6640#SobasteamIWINYSenior II K - 3000:01:1101:34:55
450ZEBZDA Łukasz 666422bpgKAMIENIEC ZĄBKOWICKISenior II M - 30 00:01:1101:43:21
451CENDROWICZ Magdalena 6200SonkoTeamSOBÓTKASenior II K - 3000:01:1101:49:40
452MICHALAK Kamil 6121GŁOGÓWSenior II M - 30 00:01:1201:26:04
453ZAWIS Marek 6240PYSKOWICEWeteran I M - 50 00:01:1201:42:48
454RUCIŃSKA Magdalena 6246wkurw_teamWROCLAWSenior I K - 2000:01:1201:42:22
455REGULSKA Aneta 6007drużyna szpikuWROCLAWSenior II K - 3000:01:1202:06:31
456ANDRZEJCZAK Michał 6374LEGNICASenior II M - 30 00:01:1201:41:57
457MAKOWSKI Maciej 6333GŁOGÓWSenior II M - 30 00:01:1301:21:36
458GŁĘBOWSKA Daria 6192KB Maniac PoznańCZERWONAKSenior I K - 2000:01:1301:41:11
459MARCINIAK Marek 6230CHOCIANÓWMasters M - 40 00:01:1301:37:01
460WOŁCZEK Małgorzata 6707SULECHÓWSenior II K - 3000:01:1301:48:26
461SWOROWSKI Adam 6247wkurw_teamLESZNOSenior II M - 30 00:01:1301:42:21
462RAJCZAKOWSKA Anna 6131LADEK-ZDROJWeteran K - 5000:01:1302:06:31
463PIJANKA Monika 6262BBL OpoleOPOLEMasters K - 4000:01:1401:48:29
464WOŹNIAK Mirosław 6444TKKF MPK PoznańKOZIEGŁOWYWeteran I M - 50 00:01:1401:50:14
465WARA-WĄSOWSKI Maciej 6611ŁÓDŹWeteran I M - 50 00:01:1401:49:35
466KOŚCIELNIAK Maciej 6502Czerwonak BiegaCZERWONAKSenior I M - 20 00:01:1402:00:57
467SZARSKI Jacek 6270WROCŁAWSenior I M - 20 00:01:1501:14:08
468MAŃCZAK Agnieszka 6365Czerwonak BiegaKICINMasters K - 4000:01:1501:46:50
469KOZERA Kamil 6748Harpagan Sosnowiec DĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 00:01:1501:45:59
470KRZECZKOWSKI Roman 6552Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAMasters M - 40 00:01:1501:49:33
471BŁASZCZYK Michał 6445TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 00:01:1501:55:25
472KRAWCZYK Sławomir 6580TOMASZÓW MAZOWIECKIWeteran I M - 50 00:01:1501:46:44
473JOŃCZYK Ada 6268LĄDEK ZDRÓJSenior I K - 2000:01:1601:21:49
474KACZOR Mariusz 6570WARSZAWAMasters M - 40 00:01:1601:23:50
475MAZUR Marta 6024KRAKÓWSenior II K - 3000:01:1601:59:52
476SOBIERAJ Aleksander 6590Brupa Biegowa WalimWALIMMasters M - 40 00:01:1701:31:05
477KOŚCIELNIAK Szymon 6500Czerwonak BiegaCZERWONAKMasters M - 40 00:01:1701:34:32
478BILIŃSKI Marek 6371:-)POZNAŃSenior II M - 30 00:01:1701:47:38
479BATURA Magdalena 6636LUBOŃSenior II K - 3000:01:1701:55:24
480WRÓBEL Marzena 6498PSZCZEWSenior II K - 3000:01:1701:57:53
481KOTNIEWICZ Piotr 6760OPOLE Senior I M - 20 00:01:1801:26:03
482ZWOLIŃSKI Mariusz 6672WARSZAWAMasters M - 40 00:01:1801:26:06
483JAREMEK Wojtek 6162ZAMOŚĆSenior II M - 30 00:01:1801:48:22
484DRAGANEK Ewelina 6222WROCŁAWSenior II K - 3000:01:1901:23:20
485CIERPIKOWSKA Agnieszka 6330GOSTYNINMasters K - 4000:01:1901:35:34
486PYTA Grzegorz 6549niezrzeszonyGRODZISK WLKPWeteran I M - 50 00:01:1901:57:47
487KALISZEWSKI Adam 6464MPK PoznańPOZNAŃWeteran I M - 50 00:01:2001:22:59
488KOWALCZYK Marcin 6704VegerunnersWARSZAWAWeteran II M - 6000:01:2001:43:17
489LEWANDOWSKA Ewa 6671TARNOWSKIE GÓRYMasters K - 4000:01:2001:44:57
490ORŁOWSKI Robert 6589Biegnę do MordoruPOZNAŃSenior II M - 30 00:01:2001:38:57
491SUWALD Andrzej 6076Jacek Biega Running TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 00:01:2001:42:04
492KRUSZEWSKI Jacek 6124Mukainada Running TeamMARKIMasters M - 40 00:01:2001:48:25
493JANKOWSKI Krzysztof 6715Muay Running TeamKOWANÓWKOSenior I M - 20 00:01:2101:23:19
494GŁOWACKA Aleksandra 6140Młody vs. StaryLEGIONOWOMasters K - 4000:01:2102:02:27
495ANIOŁ Michał 6556HERBYSenior II M - 30 00:01:2102:02:57
496RZEŹNIK Przemysław 6437EDITEAM ZgorzelecZGORZELECSenior I M - 20 00:01:2201:09:30
497KRUK Kamil 6431WROCŁAWSenior I M - 20 00:01:2201:18:56
498MAJCHRZYCKI Sławomir 6450TKKF MPK POZNAŃKIJEWO/ŚRODA WLKP.Senior II M - 30 00:01:2201:28:28
499PIETRZYK Janusz 6666Night RunnersGOSTYŃWeteran I M - 50 00:01:2201:35:41
500WIŚNIEWSKI Tomasz 6003ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMasters M - 40 00:01:2201:55:36
501WIŚNIEWSKA Dorota 6013ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMasters K - 4000:01:2202:07:47
502LACHOWICZ Marta 6542WROCŁAWSenior II K - 3000:01:23
503WISZNIOWSKA Agata 6019Night Runners WrocławWROCŁAWSenior II K - 3000:01:2301:57:51
504SARNOWSKI Maciej 6429TKKF MPK PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:01:2301:55:20
505MISTUR Szymon 6030PRZYBYSZEWOSenior II M - 30 00:01:2401:30:26
506ROSPOND Piotr 6511TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃWeteran I M - 50 00:01:2401:21:01
507KIJAS Maja 6541WROCŁAWSenior II K - 3000:01:2401:36:33
508MICHALEWSKI Paweł 6625OPOLESenior II M - 30 00:01:24
509NESTEREWICZ Ryszard 6736LKS Iskra JaszkowaKŁODZKO Weteran II M - 6000:01:2401:23:12
510ROSZYK Tomasz 6456TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 00:01:2501:28:32
511STASZEWSKI Dariusz 6022TOMASZÓW MAZOWIECKISenior II M - 30 00:01:2501:32:11
512PŁOTNICKI Bolesław 6180GŁUBCZYCEMasters M - 40 00:01:2501:42:13
513BARADZIEJ Barbara 6130Terminal Logistyczny PromontTYCHYSenior II K - 3000:01:2501:50:19
514SADOWSKI Marek 6393MUKS SZOK BOJANOWOGÓRAWeteran I M - 50 00:01:2601:23:34
515GRYGIEL Agnieszka 6347Karkonosz Raunning TeamWROCŁAWMasters K - 4000:01:2601:48:12
516GIERLIK Grzegorz 6113NCDCPRZECŁAWMasters M - 40 00:01:2701:30:06
517NOGANOWICZ Agata 6342Pro-Run WrocławDOMASZCZYNMasters K - 4000:01:2701:32:20
518GŁOWACKI Dariusz 6197Tri Aktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 00:01:2701:47:46
519DZIUBAŁKA Marcin 6314KUNOWOMasters M - 40 00:01:2801:21:33
520JANECZEK Jarosław 6266Kajtex RunnersCZĘSTOCHOWAMasters M - 40 00:01:2801:27:50
521WÓJKOWSKI Kamil 6045Pro-Run Wrocław/Razem Trenujemy SportŁÓDŹSenior II M - 30 00:01:2801:35:48
522KWECZKA-JANECZEK Anna 6265Kajtex RunnersCZĘSTOCHOWASenior II K - 3000:01:2801:40:28
523SZAFRAŃSKA Joanna 6281ŚWINOUJŚCIEWeteran K - 5000:01:2801:52:35
524MICHALSKA Agnieszka 6260ŚWINOUJŚCIEWeteran K - 5000:01:2801:52:31
525ZASTAWNY Michal 6025ŚWIDNICASenior II M - 30 00:01:2901:53:43
526KUROWSKA Bianka 6038ŚWIDNICASenior I K - 2000:01:2901:55:01
527BIELECKA Iwona 6042PRO RUN WROCLAWWROCLAWSenior II K - 3000:01:3001:41:43
527KATA Aleksandra 6565MIRKÓWSenior I K - 2000:01:3001:41:44
529ŁACHAN Patryk 6152wkurw_teamWROCŁAWMasters M - 40 00:01:3001:42:55
530TANJGA-NAWROT Konstancja 6572Deloitte Adventure TeamWARSZAWASenior II K - 3000:01:3001:47:18
531FRANKLIN Bernard 6634GORZOW WILKOPOLSKIWeteran II M - 6000:01:3101:42:33
532RACZEWSKA-FRANKLIN Ania 6635GORZÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4000:01:3101:42:35
533DOMINIAK - LESZCZYŃSKA Elżbieta 6725Lasy Wawerskie WARSZAWA Weteran K - 5000:01:3102:04:57
534BŁASZKOWIAK Błażej 6710KARWIANYSenior II M - 30 00:01:3201:22:42
535MAJCHRZAK Monika 6271wkurw_teamPOZNAŃMasters K - 4000:01:3201:50:13
536MARCZUKIEWICZ Aleksandra 6228WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II K - 3000:01:3201:57:24
537WALCZAK-WOJTKOWSKA Iwona 6586WARSZAWAWeteran K - 5000:01:3201:59:37
538RZEPKA Aleksandra 6622wkurw_teamWARSZAWASenior I K - 2000:01:3201:33:33
539RUDNICKI Krzysztof 6218KIETRZSenior II M - 30 00:01:3301:28:42
540WRÓBLEWSKI Radosław 6530VeluxGNIEZNOSenior II M - 30 00:01:3301:40:48
541KRAJEWSKA-KŁODA Katarzyna 6323Drużyna SzpikuCZAPURYMasters K - 4000:01:3301:55:27
542CHMIELEWSKI Paweł 6416wkurw_teamWROCŁAWSenior II M - 30 00:01:3301:57:21
543JASKOT Joanna 6443Fit StoryJAWORZNOSenior II K - 3000:01:3401:44:54
544DROŻDŻAL Izabela 6442JAWORZNOSenior I K - 2000:01:3401:44:52
545ŚWITA Tomasz 6035Pro-Run WrocławBIELANY WROCŁAWSKIESenior II M - 30 00:01:3401:50:04
546MAKOWSKA Magdalena 6737Bootcamp JaworznoJAWORZNOSenior II K - 3000:01:3402:02:12
547SZCZEPANIAK Sławomir 6523KS LeniwiecKĘPNOWeteran I M - 50 00:01:3402:09:41
548WYBRANIEC Tomasz 6269BYTOMSenior II M - 30 00:01:3501:27:48
549HRYCIUK Katarzyna 6195EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:01:3501:39:05
550KLIN Robert 6157WATAHA GRUPA TRENINGOWABRZEGMasters M - 40 00:01:3501:30:57
551FRĄCZEK Rafał 6441FIT-STORYJAWORZNOSenior II M - 30 00:01:3501:44:53
552PIELA Katarzyna 6285CHORZÓWSenior II K - 3000:01:3601:27:38
553SZAMOSI Szabolcs 6484ERDMasters M - 40 00:01:3601:32:08
554ZAJĄCZKOWSKA Agnieszka 6699TRZEBNICASenior I K - 2000:01:3601:38:22
555KARPATI Zoltan 6470ERDMasters M - 40 00:01:3601:40:42
555DOBROVOCZKY Peter 6730Masters M - 40 00:01:3601:40:43
557PRĘGOWSKI Grzegorz 6103ekobiegiWARSZAWAWeteran I M - 50 00:01:3601:46:31
558GRZELAKOWSKA Agata 6161WARSZAWAMasters K - 4000:01:3601:50:00
559PAPIERNIAK Anna 6107WARSZAWASenior II K - 3000:01:3701:49:19
560JAROS Aleksandra 6160SOCHACZEWSenior I K - 2000:01:3701:49:19
561ORDON Dorota 6119CZĘSTOCHOWASenior II K - 3000:01:3701:50:00
562KRZESZOWSKA Iga 6282CHORZÓWSenior I K - 2000:01:3701:42:41
563JAWORSKA Magdalena 6159GB Wielkopolscy Biegacze/Team KGBPOZNAŃMasters K - 4000:01:3801:37:08
564SIWIASZCZYK Tomasz 6158POZNAŃMasters M - 40 00:01:3801:37:11
565SIKORA Agnieszka 6273TARNOWSKIE GORYSenior II K - 3000:01:3801:46:53
566PIELA Dawid 6755CHORZÓW Senior II M - 30 00:01:3901:26:48
567POSPIECH Michał 6735LESZNO Senior I M - 20 00:01:3901:21:38
568MUSIELAK Magdalena 6363Kupa Wiary tejPOZNAŃSenior II K - 3000:01:3901:37:06
569MAJEWSKA Fabiana 6677GOSTYŃSenior I K - 2000:01:3901:38:18
570JAROSZ Michał 6617JAWORZNOSenior II M - 30 00:01:3901:44:50
571PĘCKA Beata 6399SOSNOWIECSenior II K - 3000:01:3901:57:57
572MITEK Marta 6104JÓZEFÓWSenior II K - 3000:01:3901:59:32
573MUSIELAK Maria 6362Kupa Wiary tejMUROWANA GOŚLINASenior II K - 3000:01:3902:15:27
574JAROSŁAWSKI Mariusz 6720Termy Jakyba - Oławski Park WodnyOŁAWAMasters M - 40 00:01:4001:23:24
575WISZNIEWICZ Piotr 6300Bana DziewionaRUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 00:01:4001:24:58
576OSKWAREK Bogdan 6583DĘBOWA ŁĄKAMasters M - 40 00:01:4001:33:20
577TKACZ Natalia 6469WROCŁAWSenior I K - 2000:01:4001:36:01
578MIKUTANIEC Patrycja 6513MARKIMasters K - 4000:01:4001:48:56
579KOSTERKIEWICZ Jarosław 6420WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:4101:05:18
580MIKUTANIEC Sebastian 6514MARKIMasters M - 40 00:01:4101:38:15
581MAGIERECKA Marta 6740Senior II K - 3000:01:4101:42:38
582STRONIKOWSKI Wojciech 6716Muay Running TeamSTEBLÓWSenior II M - 30 00:01:4201:40:38
583PRZYBYLSKI Witold 6231MUAY RUNNING TEAMZALASEWOMasters M - 40 00:01:4202:06:02
584ARCHANIOŁOWICZ Joanna 6717MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters K - 4000:01:4202:06:03
585SZULC Rafał 6396RUN BYDGOSZCZTARKOWO DOLNESenior II M - 30 00:01:4301:46:23
586MAUSCH Joanna 6752Senior II K - 3000:01:4301:42:06
587SZOJDA Małgorzata 6421Inżynieria Biegania TeamKATOWICESenior II K - 3000:01:4301:45:06
588MELON Iga 6559ŻYRARDÓWSenior I K - 2000:01:4302:00:59
589TWARDOWSKI Wojciech 6397RUN BYDGOSZCZSTRONNOWeteran I M - 50 00:01:4301:57:52
590NOWAK Łukasz 6546PIŁAWA DOLNASenior II M - 30 00:01:4401:19:33
591LAZAROWICZ Krzysztof 6206PACZKÓWSenior II M - 30 00:01:4401:23:18
592SZCZERBA Michał 6366KATOWICEMasters M - 40 00:01:4401:42:53
593WÓJCIK Joanna 6327OLEŚNICASenior II K - 3000:01:4401:46:25
594SŁUJA Paweł 6701SZCZAWINASenior II M - 30 00:01:4401:44:56
595GWAJ Dominika 6359Izerska Grupa BiegowaOSIECZNICAMasters K - 4000:01:4401:57:26
596HERBUT Malwina 6703Izerska Grupa BiegowaOSIECZNICASenior II K - 3000:01:4401:56:35
597WÓJTOWICZ Marcin 6676OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 00:01:4501:17:57
598SROKOWSKI Łukasz 6713WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:4501:35:44
599MUSIAŁ Ewa 6015EBIEGI.PLKŁODZKOMasters K - 4000:01:4501:40:42
600KAŁKA Marcin 6697RAWICZSenior II M - 30 00:01:4501:42:23
601MAGIERECKI Krzysztof 6646MIRSKWeteran I M - 50 00:01:4601:26:52
602KAMIŃSKI Marek 6545ŁÓDŹSenior I M - 20 00:01:4601:34:02
603ANDRZEJEWSKA Karolina 6619ŁÓDŹSenior II K - 3000:01:4601:57:21
604CISZAK Karol 6694Deloitte Adventure TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:01:4701:49:30
605KRYPA Aleksandra 6693POZNAŃSenior II K - 3000:01:4701:49:31
606BUSS Konrad 6475Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJSenior II M - 30 00:01:4701:36:53
607KWACZ Paweł 6734balluff Running TeamBIELAWASenior II M - 30 00:01:4801:20:09
608BUSS Jakub 6012Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA ZDRÓJMasters M - 40 00:01:4801:36:57
609PODSIADŁY Robert 6084Chata Biegacza K34WROCŁAWWeteran II M - 6000:01:4801:54:39
610BIAŁOBŁOCKI Marcin 6637WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:4901:19:20
611KANIASTY Marta 6750WARSZAWA Senior II K - 3000:01:4901:57:23
612MAJEROWSKA Magdalena 6447Baumat TeamWOLSZTYNSenior I K - 2000:01:5001:29:59
613JÓZEFIAK Magdalena 6408Asseco Active TeamOSIELSKOWeteran K - 5000:01:5001:48:50
614NEUMANN Beata 6241Centrum Łąkowa 1RADKÓWWeteran K - 5000:01:5001:52:35
615PUZIO Anna 6739Maratończyk Dębica DĘBICA Weteran K - 5000:01:5001:57:27
616KARPIŃSKI Grzegorz 6016mesondżi lajf stajlPOZNAŃSenior II M - 30 00:01:5101:44:14
617KLESZCZ Tomek 6346Kleszcze TrzyWROCŁAWSenior II M - 30 00:01:5201:34:02
618NAJDEREK Maciej 6056Najderki4POZNAŃSenior II M - 30 00:01:5201:34:06
619NOWAK Anna 6745WARSZAWA Senior II K - 3000:01:5202:00:17
620MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 6448ZBROSŁAWICEMasters K - 4000:01:5301:49:21
621KOŚNY Damian 6087GITOPOLEMasters M - 40 00:01:5301:44:18
622BOSZKO Krzysztof 6086GITOPOLESenior II M - 30 00:01:5301:46:09
623MAŁEK Piotr 6571KB Maraton TurekTUREKMasters M - 40 00:01:5302:00:17
624OLEK-WYSOCKA Monika 6264Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWSenior II K - 3000:01:5302:00:16
625ŚWIERCZYŃSKI Radosław 6304Biegiem po PiwoŁÓDŹSenior I M - 20 00:01:5301:35:52
626MICHALSKI Grzegorz 6392SEZONSTARTOWY.PLWROCŁAWMasters M - 40 00:01:5301:39:43
627WITKOWSKI Witold 6655BYTOMMasters M - 40 00:01:5401:28:10
628TOMALAK Anna 6212OSTRÓW WLKPSenior II K - 3000:01:5402:02:48
629FORMELA Justyna 6687OSTRÓW WLKPMasters K - 4000:01:5402:03:01
630FLAKA Paweł 6610BURKATÓWSenior II M - 30 00:01:5501:33:50
631MAŃCZAK Bartłomiej 6609Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAMasters M - 40 00:01:5501:33:49
632SZEWCZYK Mariusz 6210KRAKÓWMasters M - 40 00:01:5601:38:57
633GRISZCZENKO Ela 6645DOBRASenior II K - 3000:01:5601:41:54
634SOSULSKA Janina 6733TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAWŁODARYWeteran K - 5000:01:5602:06:16
634ŚNIEŻAWSKA Gabriela 6279WROCŁAWMasters K - 4000:01:5602:06:17
636MORAWSKI Wojciech 6312WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:5701:28:32
637DRZEWOWSKI Piotr 6667WARSZAWASenior II M - 30 00:01:5701:24:20
638MATYJEWICZ Klaudia 6406WARSZAWASenior I K - 2000:01:5701:55:07
639KOCZYK Artur 6407KOBYŁKASenior II M - 30 00:01:5801:55:07
640KRYJAK Tomasz 6294KRAKÓWSenior II M - 30 00:01:5801:55:37
641SKROBEK Marcin 6651WROCŁAWSenior II M - 30 00:02:2901:58:41
KOCERKA Jacek 6614WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:46:18 DNF
ANTOSZCZUK Aneta 6377Pro-Run WrocławKIEŁCZÓWMasters K - 40DNF DNF
Znaleziono 643 wynik(ów)