ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
764
Wystartowało:
643
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
641
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 10.3km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10.3km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuB1
10.3km
   
1SKUPIEŃ Tomasz 6702MUAY RUNNING TEAM / XRUNSKAWINKISenior II M - 30 00:00:0100:51:59
2ROSKOSZ Bartosz 6749Jelcz Triathlon ProjectSenior II M - 30 00:00:0200:56:03
3SOBCZAK Daniel 6272KB SOBÓTKAOPOLESenior II M - 30 00:00:0300:56:11
4PODSIADŁO Mikołaj 6759BIELSKO- BIAŁA Senior I M - 20 00:00:0100:56:57
5GAWRON Paweł 6495adidas Runners WarsawWARSZAWASenior I M - 20 00:00:0400:58:09
6FLISIŃSKI Łukasz 65201981SOSNOWIECSenior II M - 30 00:00:0300:58:10
7PIEGOWSKI Adam 6364Eurovent AthleticsOPOLESenior II M - 30 00:00:4300:58:10
8LANGNER Radosław 6409Vege RunnersWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0200:58:14
9KWARTA Maciej 6350JW4846BOLSZEWOSenior II M - 30 00:00:0300:58:15
10GLINKA Szymon 6382Running AcademyMIEDARYSenior I M - 20 00:00:0300:58:31
11GÓRAK Przemysław 6691KB SobótkaSOBÓTKASenior II M - 30 00:00:0200:59:21
12TOMASIAK Natalia 6000Salomon Suunto TeamKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0201:00:13
13WYKA Błażej 6553PCH_RUNCHODZIEŻSenior II M - 30 00:00:0101:00:49
14WOLAŃSKI Jan 6669OŁAWASenior II M - 30 00:00:0201:01:14
15GŁÓD Mateusz 6101WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0401:01:46
16TOMASIAK Dominik 6385Die Kunst der FugeOPOLEMasters M - 40 00:00:0201:01:56
17GRUCEL Sławomir 6574NOWAK-TEAMSOSNOWIECSenior II M - 30 00:00:0301:02:00
18SKALSKA Anna 6280Festiwal Biegowy Krynica Zdrój Carbon OCR Racing TeamBYTOMSenior II K - 3000:00:0201:03:00
19PAJĄK Tomasz 6629Vege RunnersWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0301:03:02
20HOLA Artur 6506ActivRun NamysłówNAMYSŁÓWSenior I M - 20 00:00:0501:03:09
21MATUŠKA Filip 6088SOKOLNICESenior II M - 30 00:00:0901:03:15
22ZAJĄCZKOWSKA Anna 6593TRZEBNICASenior I K - 2000:00:1901:03:24
23BAKALARZ Emil 6700WROCAWSenior II M - 30 00:00:0201:04:10
24GARDENER Jacek 6658JacekBiega Running TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0601:04:47
25WOJTKOWIAK Stefan 6321Piątkowo na BiegowoPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0901:05:08
26KOSTERKIEWICZ Jarosław 6420WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:4101:05:18
27BIHUN Natalia 6763GT RATWROCŁAW Senior II K - 3000:00:0401:05:22
28SOBOL Tomasz 6689KATOWICEMasters M - 40 00:00:0501:05:24
29GORCZYŃSKI Norbert 6468Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior I M - 20 00:00:2401:05:24
30BAZYL Adam 6373BremboDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 00:00:0401:05:52
31LADENBERGER Mateusz 6219WawrzynteamCZARNY BÓRSenior II M - 30 00:00:0501:06:35
32PRZYBYLSKI Tomasz 6661W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 00:00:0301:06:55
33PAWLAK Bartosz 6744OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:0501:07:19
34OŚWIĘCIMKA Rafał 6621ITMBW KRAKÓW KRAKÓWSenior I M - 20 00:00:2501:07:22
35LATAK Michał 6642JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0601:07:36
36KOZANECKI Przemysław 6167ConstraviaPOZNAŃSenior I M - 20 00:01:0401:07:37
37FRANASZCZUK Wojciech 6746KB SobótkaSOBÓTKA Masters M - 40 00:00:0301:07:38
38MOLIK Jakub 6626STR PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0701:08:16
39PIKOS Patryk 6137POLSKA NOWA WIEŚSenior II M - 30 00:00:1601:08:17
40STRZELCZAK Robert 6548OPOLEMasters M - 40 00:00:0601:08:26
41NOWAK Katarzyna 6466BIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIELCZACZSenior II K - 3000:00:0401:08:53
42HARKIEWICZ Piotr 6150oddychajswobodnie.plPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1501:09:03
43RZEŹNIK Przemysław 6437EDITEAM ZgorzelecZGORZELECSenior I M - 20 00:01:2201:09:30
44MISZTAL Kamil 6576GLIWICESenior II M - 30 00:00:2301:09:44
45MAŁOLEPSZY Damian 6680Sparta Ultra TeamKĘPNOSenior II M - 30 00:00:1901:09:46
46CATTI Roberto 6674WROCLAWSenior II M - 30 00:01:1001:09:59
47BIEL Sławomir 6560TYCHYSenior II M - 30 00:00:0901:10:00
48URBANEK Patryk 6638MYSŁOWICESenior I M - 20 00:00:0201:10:28
49JABŁOŃSKI Paweł 6189Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA-ZDRÓJMasters M - 40 00:00:2301:10:42
50NOWICKI Mateusz 6044WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0401:10:50
51KRAWCZYK Adriana 6098CHOCIANÓWSenior II K - 3000:00:0401:10:57
52CHRZANWSKI Paweł 6657LĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:0401:11:03
53STAWIARZ Paweł 6032MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1001:11:16
54JARASZKIEWICZ Hanna 6690Fehlau Run TeamPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0801:11:44
55KORNOBIS Monika 6639GoAptiv!KRAKÓWSenior I K - 2000:00:0501:11:50
56BOSAKIEWICZ Tomasz 6358OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJASenior II M - 30 00:00:0801:12:07
57GRABAREK Karol 6340Karol GrabarekKRZYMÓWMasters M - 40 00:00:1201:12:09
58JOKIEL Wojciech 6533Sparta Ultra TeamGRANICESenior I M - 20 00:00:1801:12:09
59ŚLEZIAK Jarek 6547Matner Running TeamZŁOTY STOKMasters M - 40 00:00:0401:12:14
60ROZDZYNSKA Patrycja 6351POZNANSenior I K - 2000:00:0401:12:15
61DUDEK Monika 6510Pasja chrzanka running teamZIĘBICESenior II K - 3000:00:0201:12:16
62ARUSZTOWICZ Bartosz 6049HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOTWOCKSenior II M - 30 00:00:1201:12:47
63KURZAWSKI Michał 6102Szybki KurzWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0601:13:00
64KAYSIEWICZ Maciej 6417Natural Born Runners TeamPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0501:13:02
65MARTOWSKI Maciej 6177Europa UbezpieczeniaWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0801:13:16
66HENECZKOWSKA Anna 6308Endżi z Kalenji/Born to RunKAMIONKISenior I K - 2000:00:0801:13:26
67OSTASZEWSKI Arek 6518Kalenji by DecathlonRACZKISenior I M - 20 00:00:0801:13:26
68ŁOMNICKA Barbara 6753MKS SIECHNICEMasters K - 4000:00:0801:13:35
69HABERNIK Łukasz 6504Helios CzempińCZEMPIŃSenior II M - 30 00:00:1101:14:00
70SZARSKI Jacek 6270WROCŁAWSenior I M - 20 00:01:1501:14:08
71KALITA Marcin 6732Senior II M - 30 00:00:5301:14:12
72PRONOBIS-PROŃSKI Michał 6001Slow Jogging PolskaWARSZAWASenior II M - 30 00:00:5701:14:39
73SOCKI Paweł 6467KauaBYTOMSenior II M - 30 00:00:1801:14:45
74KOWALCZYK Adam 6597MIKOLOWMasters M - 40 00:00:4201:14:45
75SALWA Ewelina 60214 RUN TEAM PIŁAPIŁASenior II K - 3000:00:0401:15:03
76DZIEDZIC Krystian 6302WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1801:15:04
77ŁAZNIOWSKI Dawid 6105EBIEGI.PLKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:2301:15:12
78MAZUR Rafał 6229GRZYBIANYSenior II M - 30 00:00:0201:15:18
79HETMAŃSKI Filip 6295Kudowianka RunKUDOWAZDRÓJMasters M - 40 00:00:2401:15:20
80SZACH Andrzej 639522kbpgGILÓWMasters M - 40 00:00:4301:15:27
81ANTOLAK Adam 6274WARSZAWASenior I M - 20 00:00:3601:15:29
82BURA Tomasz 6433KRZYCKO WIELKIESenior II M - 30 00:00:3101:15:37
83SKÓRA Mirosław 6539Sparta Ultra TeamLASKIMasters M - 40 00:00:1701:15:44
84JĘDRYCA Przemysław 6724Sparta Ultra TeamLASKI Masters M - 40 00:00:1801:15:44
85KODZIK Aleksandra 6709#fitdziadekGDANSKSenior II K - 3000:00:4001:15:45
86HENDRYS Marek 6668Sparta Ultra TeamGRANICESenior I M - 20 00:00:1901:15:48
87ZĄBEK Łukasz 6209Matner Running TeamWROCŁAWMasters M - 40 00:00:1001:15:53
88PUCHALSKI Maciej 6380Oddychajswobodnie.plPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1501:16:00
89LEKSY Robert 6600Trajlowe biegi duchoweWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3501:16:09
90WOJTKOWSKI Ireneusz 6606Asseco Active TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:2301:16:10
91DROŹDZIK Magdalena 6132WKB Meta LubliniecNYSAMasters K - 4000:00:0601:16:11
92RĘKOSIEWICZ Jakub 6564ZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:1001:16:12
93KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 6585Rocky Balboa Running ClubBYTOMSenior II M - 30 00:00:0901:16:14
94PAWELEC Mariusz 6296Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:2301:16:15
95DUDEK Maciej 6613PIASECZNOSenior II M - 30 00:00:2001:16:19
96RATYMIRSKI Wojtek 6430#sobasteamWROCLAWMasters M - 40 00:00:3101:16:22
97SZUMACHER Marta 6692GDAŃSKSenior I K - 2000:00:1701:16:25
98ŻEBROWSKI Juliusz 6309Born to RunSUCHY LASSenior I M - 20 00:00:0701:16:29
99ZAWAL Przemysław 6149Tak, tak, chcę jeszczeWARSZAWAMasters M - 40 00:01:0301:16:34
100FLOREK Katarzyna 6182WROCŁAWSenior II K - 3000:00:0701:16:38
101KURZAWIAK Grzegorz 6109KARŁÓWSenior II M - 30 00:00:1501:17:14
102STRZELCZYK Wiktor 6226Husaria Race TeamRZESZÓWSenior II M - 30 00:00:1401:17:17
103PODLEŚ Robert 6114Cobi Poland TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 00:00:0601:17:22
104BYŚ Mateusz 6062WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2701:17:23
105DESKA Michał 6286Desak TeamCZĘSTOCHOWASenior I M - 20 00:00:0401:17:43
106WIŚNIEWSKI Wojciech 6756BYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:5701:17:45
107FLASZEWSKI Adam 6093KAŹMIERZSenior II M - 30 00:00:3801:17:47
108TYSZER Łukasz 6538Happy SmileROMANOWOSenior II M - 30 00:00:1201:17:50
109WÓJTOWICZ Marcin 6676OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 00:01:4501:17:57
110OPALIŃSKA-KLUSEK Małgorzata 6643OBORNIKI ŚLĄSKIESenior II K - 3000:00:2901:18:09
111DZIEDZIŃSKI Łukasz 6503Wolny biegaczOBORNIKI ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:3001:18:09
112PODSADNY Bartosz 6090POZNAŃSenior II M - 30 00:00:2201:18:20
113GROCHOLEWSKI Włodzimierz 6729POZNAŃMasters M - 40 00:00:5601:18:21
114MAGDA Katarzyna 6632RZESZÓWMasters K - 4000:00:1301:18:27
115MALIK Agnieszka 6675Zumba Aga Malik TeamZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters K - 4000:00:0901:18:34
116BULIKOWSKI Tomasz 6711SZCZECINMasters M - 40 00:00:2201:18:38
117ŚWIĘTEK Sylwia 6043LTTWROCŁAWMasters K - 4000:00:0601:18:42
118DUPLA Konrad 6378WROCŁAWMasters M - 40 00:00:3101:18:47
119HENECZKOWSKI Łukasz 6176PolskaPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0601:18:52
120KRUK Kamil 6431WROCŁAWSenior I M - 20 00:01:2201:18:56
121MACHAJ Joanna 6214KRAKÓWSenior I K - 2000:00:0801:19:03
122KOŁTOWSKI Piotr 6688SKÓRZEWOMasters M - 40 00:00:0801:19:04
123HARKIEWICZ Wiola 6154Naramowice Biegają / oddychajswobodnie.plPOZNAŃSenior II K - 3000:00:1601:19:11
124BIAŁOBŁOCKI Marcin 6637WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:4901:19:20
125PŁÓCIENNICZAK Jakub 6627Dream RunWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1701:19:22
126NOWAK Łukasz 6546PIŁAWA DOLNASenior II M - 30 00:01:4401:19:33
127KULER Bartosz 6551PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWSenior I M - 20 00:00:3001:19:42
128WYGLĄDAŁA Michał 6106WARSZAWASenior II M - 30 00:00:3401:19:54
129STOŃ Wojciech 6478KORZONEKSenior II M - 30 00:00:3401:19:55
130BRYŃSKI Dariusz 63751963ZIELONA GÓRAWeteran I M - 50 00:00:2901:20:07
131KWACZ Paweł 6734balluff Running TeamBIELAWASenior II M - 30 00:01:4801:20:09
132MAZUREK Tomasz 6726WROCŁAW Senior II M - 30 00:00:2501:20:10
133STYŁA Kamil 6731Los PilotosKRAKOWSenior II M - 30 00:01:1001:20:11
134PASZKE Maciej 6568TORUŃSenior I M - 20 00:01:0701:20:17
135ABULEWICZ Wojciech 6647Trening Studio 17WROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:1001:20:24
136NOWOTARSKI Wojciech 6343JAWORZNOSenior II M - 30 00:00:2001:20:29
137KŁODA Dariusz 6322Drużyna SzpikuCZAPURYMasters M - 40 00:00:5301:20:30
138TWARDOWSKI Krzysztof 6391amatorWROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:3101:20:36
139FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 6361WROCŁAWMasters K - 4000:00:0501:20:37
140GAZDA Michał 6179ConstraviaPOZNAŃSenior I M - 20 00:01:0401:20:39
141KIECOŃ Michał 6367USTROŃSenior II M - 30 00:01:0901:20:43
142ZAKRZEWICZ Marcin 6754KTB KunyKICINMasters M - 40 00:00:1101:20:44
143KOPACZYŃSKI Michał 6404STARA BYSTRZYCASenior I M - 20 00:00:5901:20:45
144PODOLSKI Marek 6554biegamyrazem.plGDYNIASenior II M - 30 00:00:3101:20:51
145BISKUP Anna 6307STS Biegaton MikołówORNONTOWICEMasters K - 4000:00:1601:20:52
146CHUDAŃSKI Maciej 6201WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:4401:21:00
147ROSPOND Piotr 6511TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃWeteran I M - 50 00:01:2401:21:01
148STOLARZ Jędrzej 6654BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 00:00:1001:21:02
149MACIEJEWSKI Łukasz 6519WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2101:21:04
150BUDZIŃSKA Damiam 6133WKB Meta LubliniecNYSAMasters M - 40 00:00:3001:21:06
151KASPEREK Kamila 6338RuukkiOBORNIKISenior II K - 3000:00:1001:21:07
152SZUREK Paulina 6537JEDLICZESenior II K - 3000:00:0301:21:11
153KAWA Hubert 6596NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 00:01:0701:21:19
154PIWONSKI Adam 6594GÓRA KALWARIASenior II M - 30 00:00:3501:21:20
155NOWAK Paweł 6508Land Rower WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2101:21:22
156SKORUPSKI Szymon 6648KURACJUSZESTRZELINSenior II M - 30 00:00:3101:21:22
157SKACZKOWSKA Barbara 6721WARSZAWASenior II K - 3000:00:1601:21:24
158KOLANKO Sylwia 6446Nysa BiegaNYSASenior II K - 3000:00:0701:21:26
159KARAŚ Jacek 6743Załoga Górska Senior II M - 30 00:00:1201:21:28
160SNIEGOCKI Paweł 6208Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 00:00:3301:21:32
161DZIUBAŁKA Marcin 6314KUNOWOMasters M - 40 00:01:2801:21:33
162MAKOWSKI Maciej 6333GŁOGÓWSenior II M - 30 00:01:1301:21:36
163POSPIECH Michał 6735LESZNO Senior I M - 20 00:01:3901:21:38
164RAKOCZY Jerzy 6727LĄDEKMasters M - 40 00:00:3301:21:46
165JOŃCZYK Ada 6268LĄDEK ZDRÓJSenior I K - 2000:01:1601:21:49
166NOWAK Krystian 6602NKB Chyży Nowy TomyślKUŚLINSenior I M - 20 00:01:0901:21:50
167WIŚNIEWSKI Mariusz 6670DĄBROWAMasters M - 40 00:00:5901:21:51
168KURCZEK Tomasz 6348GLIWICEMasters M - 40 00:00:3201:21:52
169KUPCZAK Ewa 6534Sparta Ultra TeamMROCZEŃMasters K - 4000:00:4001:21:57
170HETMAŃSKI Jakub 6055SOŚNIESenior I M - 20 00:00:2401:21:58
171WÓJCIAK Łukasz 6029WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3301:22:02
172RYCHLIK Magdalena 6620ITMBW KrakówWILKOWICESenior I K - 2000:00:2601:22:14
173BARTNICKI Bartosz 6631SCM POLANICA-ZDRÓJGŁUSZYCASenior I M - 20 00:00:2301:22:18
174PUSDROWSKI Michał 6516Kalenji by DecathlonREDASenior II M - 30 00:00:0801:22:22
175WOJNAROWSKA Weronika 6555GDYNIASenior II K - 3000:00:3101:22:27
176PONIATOWSKI Seweryn 6009Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3801:22:27
177DENYSIUK Marek 6522WATAHAWROCLAWMasters M - 40 00:00:3501:22:28
178JURCZAK Szymon 6641WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:4401:22:30
179KOCOŁ Tomasz 6127STANICASenior II M - 30 00:00:3701:22:35
180BŁASZKOWIAK Błażej 6710KARWIANYSenior II M - 30 00:01:3201:22:42
181JASICKA Ewa 6524TYCHYSenior II K - 3000:00:1801:22:43
182WYSADA Katarzyna 6578DĄBROWICESenior II K - 3000:00:3901:22:48
183KALISZEWSKI Adam 6464MPK PoznańPOZNAŃWeteran I M - 50 00:01:2001:22:59
184NESTEREWICZ Ryszard 6736LKS Iskra JaszkowaKŁODZKO Weteran II M - 6000:01:2401:23:12
185LAZAROWICZ Krzysztof 6206PACZKÓWSenior II M - 30 00:01:4401:23:18
186SZYSZKA Anna 6579KRAKÓWSenior I K - 2000:00:1001:23:19
187JANKOWSKI Krzysztof 6715Muay Running TeamKOWANÓWKOSenior I M - 20 00:01:2101:23:19
188DRAGANEK Ewelina 6222WROCŁAWSenior II K - 3000:01:1901:23:20
189JAROSŁAWSKI Mariusz 6720Termy Jakyba - Oławski Park WodnyOŁAWAMasters M - 40 00:01:4001:23:24
190RYCHLEWICZ Tomasz 6033WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5401:23:27
191SADOWSKI Marek 6393MUKS SZOK BOJANOWOGÓRAWeteran I M - 50 00:01:2601:23:34
192SZUMNY Paweł 6163JÓZEFÓWSenior II M - 30 00:01:0901:23:41
193KACZOR Mariusz 6570WARSZAWAMasters M - 40 00:01:1601:23:50
194BARON Przemo 6224ConstraviaPOZNAŃSenior II M - 30 00:01:0701:23:54
195OGRODOWCZYK Daria 6569Kalenji by DecathlonOLSZTYNSenior I K - 2000:00:0701:24:00
196STRZYŻEWSKI Paweł 6529WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0501:24:01
197TALARCZYK-WIECZOREK Karolina 6652KROSINKOMasters K - 4000:00:4401:24:04
198ŁUNIEWSKA Katarzyna 6048Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKSenior II K - 3000:00:1301:24:06
199STRĄK Izabela 6173SZCZECINMasters K - 4000:00:0201:24:07
200KORONA-SIERADZKA Bogusława 6006wkurwteamWARSZAWASenior II K - 3000:00:1701:24:12
201SZKÓDLINSKI Bartosz 6080oddychajswobodnie.plPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1501:24:15
202WOJTASZEK Malgorzata 6313KOŁOSenior II K - 3000:00:1501:24:17
203PŁUCIENNICZAK Bartosz 6031Koło BiegaKOŁOSenior II M - 30 00:00:3901:24:17
204DRZEWOWSKI Piotr 6667WARSZAWASenior II M - 30 00:01:5701:24:20
205KUBIK Jarosław 6145KOŁOSenior II M - 30 00:00:1501:24:23
206GRABARZ Michal 6601PABIANICEMasters M - 40 00:00:1001:24:25
207KUBIŃSKI Sławomir 6258KB TKKF Promyk CiechanówSTRZEGOWOWeteran I M - 50 00:00:1801:24:26
208ROSŁON Cezary 6706RADZYMINSenior II M - 30 00:00:3801:24:31
209GORĄCZNIAK Maciej 6423POZNAŃMasters M - 40 00:00:5601:24:48
210PÓŁROLNICZAK Paweł 6644ŁUBNIANYSenior II M - 30 00:00:2301:24:50
211WISZNIEWICZ Piotr 6300Bana DziewionaRUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 00:01:4001:24:58
212DĄBROWSKA Natalia 6020Bieg Opolski Załoga GórskaOPOLESenior II K - 3000:00:0301:25:02
213PANCZOCHA Adam 6540OPOLESenior I M - 20 00:01:0601:25:02
214LASEK Mikołaj 6649Pan WuefistaCZMOŃSenior II M - 30 00:00:4201:25:05
215CHOJNACKI Grzegorz 6598Running AcademyWROCLAWMasters M - 40 00:00:1301:25:30
216BIELAWA Kamila 6287NKB Chyzy Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II K - 3000:01:0601:25:33
217CYL Dawid 6449FordonRunnersBYDGOSZCZSenior II M - 30 00:00:3001:25:54
218KOTNIEWICZ Piotr 6760OPOLE Senior I M - 20 00:01:1801:26:03
219MICHALAK Kamil 6121GŁOGÓWSenior II M - 30 00:01:1201:26:04
220ZWOLIŃSKI Mariusz 6672WARSZAWAMasters M - 40 00:01:1801:26:06
221PASZKIEWICZ Józef 6591MUROWANA GOŚLINASenior I M - 20 00:00:1801:26:24
222NIECHAJ Anna 6174Pomidorowa AlternatywaWAŁBRZYCHMasters K - 4000:00:3901:26:24
223SKONIECKI Michał 6331GOSTYNINMasters M - 40 00:00:4201:26:25
224POGORZELSKI Grzegorz 6656BWM TeamWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3701:26:34
225PIELA Dawid 6755CHORZÓW Senior II M - 30 00:01:3901:26:48
226MAGIERECKI Krzysztof 6646MIRSKWeteran I M - 50 00:01:4601:26:52
227POPŁAWSKI Krzysiek 6046Reebok Run CrewWARSZAWAMasters M - 40 00:01:0501:26:55
228PASZKIEWICZ Maciej 6615Park DziejeMUROWANA GOŚLINAWeteran I M - 50 00:00:1701:26:59
229SMORAWSKA Lidia 6248Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3000:00:3201:26:59
230HŁASKO Ania 6515JÓZEFÓWSenior I K - 2000:01:0501:27:00
231DUTKOWIAK Aleksandra 6303Piątkowo Na BiegowoPOZNAŃSenior II K - 3000:00:3201:27:02
232ŁOAZA Krzysztof 6414Night Runners PyskowicePYSKOWICEMasters M - 40 00:00:5401:27:03
233OBRZUD Katarzyna 6328BOŻEPOLE WIELKIEMasters K - 4000:00:5301:27:08
234MACHULA Arkadiusz 6275ZIĘBICEMasters M - 40 00:00:2701:27:11
235WOLAK Izabela 6439JKS SalamandraJAWORSenior I K - 2000:00:4801:27:14
236PRAWDA Sebastian 6679Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters M - 40 00:00:0401:27:18
237ZAMIATOWSKA Kinga 6115BELLA LINE BDGBYDGOSZCZMasters K - 4000:00:0701:27:22
238LECH Marcin 6077NOAWROCŁAWSenior II M - 30 00:01:1101:27:22
239KRUSZEK Małgorzata 6462PrzekotyKATOWICESenior II K - 3000:00:1301:27:32
240PIELA Katarzyna 6285CHORZÓWSenior II K - 3000:01:3601:27:38
241GAWEŁKO Janusz 6762Weteran I M - 50 00:01:0901:27:46
242WYBRANIEC Tomasz 6269BYTOMSenior II M - 30 00:01:3501:27:48
243MARTOWSKA Barbara 6178WROCŁAWMasters K - 4000:00:0901:27:50
244JANECZEK Jarosław 6266Kajtex RunnersCZĘSTOCHOWAMasters M - 40 00:01:2801:27:50
245JOŃCZYK Anna 6379OZIMEKSenior II K - 3000:00:5201:28:00
246AUCH Bartłomiej 6712KRZEPTÓWSenior I M - 20 00:00:2601:28:05
247BRUSIŁOWICZ Dagmara 6383Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters K - 4000:00:0201:28:06
248WĄSOWICZ Magdalena 6714Husaria Race TeamOPOLESenior I K - 2000:00:3401:28:06
249WITKOWSKI Witold 6655BYTOMMasters M - 40 00:01:5401:28:10
250TOMCZYK Marta 6630ZABRZESenior I K - 2000:00:1601:28:23
251FIGAS Sebastian 6100LTTWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0601:28:24
252MAJCHRZYCKI Sławomir 6450TKKF MPK POZNAŃKIJEWO/ŚRODA WLKP.Senior II M - 30 00:01:2201:28:28
253ŁUBIK Renata 6339Pro-run WrocławKIEŁCZÓWMasters K - 4000:00:4101:28:32
254ROSZYK Tomasz 6456TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 00:01:2501:28:32
255MORAWSKI Wojciech 6312WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:5701:28:32
256RUDNICKI Krzysztof 6218KIETRZSenior II M - 30 00:01:3301:28:42
257STEFANOWSKI Mariusz 6685OPOLEMasters M - 40 00:00:4801:28:49
258SKRZELINSKI Pawel 6428Faurecia Sports TeamWARSZAWASenior II M - 30 00:00:4701:28:52
259CHOLEWA Agnieszka 6633Matner Running TeamWROCLAWSenior II K - 3000:00:2101:29:03
260SOBAŃSKI Roman 6235Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNESenior II M - 30 00:00:3201:29:11
261KUCHARSKA Aleksandra 6014Dream RunWARSZAWASenior II K - 3000:00:3501:29:13
262WOŹNIAK Łukasz 6170Night RunnersPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0401:29:22
263SIEPIELSKI Damian 6153NOWA WOLASenior II M - 30 00:00:3901:29:49
264ZYZAŃSKI Andrzej 6761WROCŁAWMasters M - 40 00:00:2501:29:51
265MAJEROWSKA Magdalena 6447Baumat TeamWOLSZTYNSenior I K - 2000:01:5001:29:59
266MICHALAK-KLIMCZAK Lucyna 6357WROCŁAWSenior II K - 3000:01:0901:30:03
267GIERLIK Grzegorz 6113NCDCPRZECŁAWMasters M - 40 00:01:2701:30:06
268BĘDKOWSKI Paweł 6612WARSZAWASenior I M - 20 00:00:2001:30:07
269SZMYT Piotr 60724 runners groupPOZNANMasters M - 40 00:00:2401:30:07
270PIOTROWSKA Magdalena 6751KB Jurunt SzczytnoSenior II K - 3000:00:0501:30:09
271OLIVEIRA Jose 6310KAMIEŃSKWeteran I M - 50 00:00:4701:30:20
272MISTUR Szymon 6030PRZYBYSZEWOSenior II M - 30 00:01:2401:30:26
273DWORCZYŃSKA Martyna 6490Adidas Runners WarsawWARSZAWASenior I K - 2000:01:0701:30:27
274POCHWAŁA Justyna 6079Natalia Tomasiak Górski Styl TeamŁOWICZSenior II K - 3000:00:3501:30:36
275GARBACZ Damian 6588SOŚNICOWICESenior II M - 30 00:00:5401:30:36
276ZIĘBA Emilia 6440Śląsk WrocławWROCŁAWSenior I K - 2000:00:4401:30:47
277DANIEL Maria 6563WARSZAWASenior II K - 3000:00:3301:30:48
278ADAMCZYK Wojciech 6068West Coast Runners CyprusKRAKÓWWeteran I M - 50 00:00:1101:30:50
279KLIN Robert 6157WATAHA GRUPA TRENINGOWABRZEGMasters M - 40 00:01:3501:30:57
280STRĘK Joanna 6065Natalia Tomasiak Górski Styl TeamKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0301:30:58
281SOBIERAJ Aleksander 6590Brupa Biegowa WalimWALIMMasters M - 40 00:01:1701:31:05
282MOŃKA Karolina 6575SPARTA ULTRA TEAMWIERUSZÓWSenior I K - 2000:00:4001:31:07
283WOJCIECHOWSKI Maciej 6168GŁOGÓWSenior II M - 30 00:00:4901:31:13
284WOLEK Jerzy 6557TYCHYWeteran II M - 6000:00:1101:31:36
285SZAMOSI Szabolcs 6484ERDMasters M - 40 00:01:3601:32:08
286STASZEWSKI Dariusz 6022TOMASZÓW MAZOWIECKISenior II M - 30 00:01:2501:32:11
287NOGANOWICZ Agata 6342Pro-Run WrocławDOMASZCZYNMasters K - 4000:01:2701:32:20
288BRZEZIŃSKI Paweł 6064Bieg OpolskiOPOLESenior II M - 30 00:00:5601:32:44
289WŁODARCZYK Maciej 6436KB HarciwnikMIŁOSZYCESenior II M - 30 00:00:4301:32:59
290SZAWARA-ZIÓŁKOWSKA Ewelina 6289KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ - LASKOWICESenior II K - 3000:00:4401:33:01
291PLEWA Katarzyna 6191nordic16.comSTRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 3000:00:3701:33:03
292ZAWADZKA Monika 6684MKS SIECHNICESIECHNICESenior II K - 3000:00:4201:33:03
293PLACKOWSKI Marcin 6261GostyńGOSTYŃSenior I M - 20 00:00:3501:33:08
294NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 6135TRZEBNICAMasters K - 4000:00:3301:33:18
295CHORĄŻYK Adam 6532Nowosolska Grupa BiegowaNOWA SÓLWeteran I M - 50 00:00:2201:33:19
296KRAUSE Anna 6686HolyfitnessPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2801:33:20
297OSKWAREK Bogdan 6583DĘBOWA ŁĄKAMasters M - 40 00:01:4001:33:20
298KOPACKA Eliza 6099WAŁBRZYCHSenior II K - 3000:00:2901:33:33
299RZEPKA Aleksandra 6622wkurw_teamWARSZAWASenior I K - 2000:01:3201:33:33
300NASARZEWSKA Joanna 6184West Coast Runners CyprusSTRYKÓWMasters K - 4000:00:1101:33:35
301GUDZ Beata 6607WARSZAWASenior II K - 3000:01:0801:33:39
302MAŃCZAK Bartłomiej 6609Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAMasters M - 40 00:01:5501:33:49
303FLAKA Paweł 6610BURKATÓWSenior II M - 30 00:01:5501:33:50
304KUBÓW Agnieszka 6324ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJASenior II K - 3000:00:0901:33:54
305KAMIŃSKI Marek 6545ŁÓDŹSenior I M - 20 00:01:4601:34:02
306KLESZCZ Tomek 6346Kleszcze TrzyWROCŁAWSenior II M - 30 00:01:5201:34:02
307CIEMNY Wojciech 6071Night Runners PyskowicePYSKOWICEMasters M - 40 00:00:5301:34:06
308NAJDEREK Maciej 6056Najderki4POZNAŃSenior II M - 30 00:01:5201:34:06
309GALEWSKI Mariusz 6738KOTLIN Weteran I M - 50 00:00:1201:34:27
310PLISZCZYŃSKA Justyna 6682LUBLINMasters K - 4000:00:3701:34:30
311KOŚCIELNIAK Szymon 6500Czerwonak BiegaCZERWONAKMasters M - 40 00:01:1701:34:32
312PYZIK Ewa 6255Matner Running TeamBIELANY WROCŁAWSKIEMasters K - 4000:00:2101:34:33
313BŁASZCZYK Jacek 6451WojArt TeamPLEWISKAMasters M - 40 00:01:0501:34:41
314NOWICKA-BŁASZCZYK Izabela 6452WojArt TeamPLEWISKASenior II K - 3000:01:0501:34:42
315LUBAŃSKA Alicja 6494SSW TEAM KROŚNICEBUKOWICEWeteran K - 5000:00:1101:34:44
316WOLSKA Dominika 6463NOWA WIEŚSenior I K - 2000:00:4301:34:46
317DZIERGWA Agnieszka 6640#SobasteamIWINYSenior II K - 3000:01:1101:34:55
318KRYCZEK Piotr 6438Team URODZENI BIEGACZEDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:2901:34:57
319TYLKA Gosia 6332LEGNICASenior II K - 3000:00:3801:35:03
320PTASZYŃSKA Joanna 6057WROCŁAWWeteran K - 5000:00:1701:35:07
321CZESKA Karolina 6561Lampart TreningMOSINASenior I K - 2000:00:4401:35:08
322POŚPIECH Marcin 6257CIECHANÓWSenior I M - 20 00:00:1801:35:10
323KOSTECZKA Paulina 6211Drużyna Biegnącego OrionaPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2801:35:15
324TWARDOWSKI Tomasz 6151Trenujznami.plWROCŁAWMasters M - 40 00:00:3401:35:29
325GONERA Kazimierz 6078KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCEWeteran II M - 6000:00:3501:35:29
326SŁABA Igor 6389COBHAMSenior II M - 30 00:00:0601:35:32
327CIERPIKOWSKA Agnieszka 6330GOSTYNINMasters K - 4000:01:1901:35:34
328PIETRZYK Janusz 6666Night RunnersGOSTYŃWeteran I M - 50 00:01:2201:35:41
329SROKOWSKI Łukasz 6713WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:4501:35:44
330WÓJKOWSKI Kamil 6045Pro-Run Wrocław/Razem Trenujemy SportŁÓDŹSenior II M - 30 00:01:2801:35:48
331ŚWIERCZYŃSKI Radosław 6304Biegiem po PiwoŁÓDŹSenior I M - 20 00:01:5301:35:52
332TKACZ Natalia 6469WROCŁAWSenior I K - 2000:01:4001:36:01
333WIDMAN Paweł 6075POZNANMasters M - 40 00:00:2201:36:26
334PASŁAWSKA Olga 6381przebiega.plWROCŁAWSenior II K - 3000:00:5501:36:31
335KIJAS Maja 6541WROCŁAWSenior II K - 3000:01:2401:36:33
336BARTKIEWICZ Ireneusz 6457ZAGOŚCINIECSenior II M - 30 00:00:3801:36:50
337MAGDA Piotr 6413PYSKOWICEMasters M - 40 00:00:5301:36:52
338BUSS Konrad 6475Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJSenior II M - 30 00:01:4701:36:53
339BUSS Jakub 6012Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA ZDRÓJMasters M - 40 00:01:4801:36:57
340WARDA Justyna 6052Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWASenior I K - 2000:00:1301:37:00
341MARCINIAK Marek 6230CHOCIANÓWMasters M - 40 00:01:1301:37:01
342ANUSZ Roksana 6698Żarów BiegaIMBRAMOWICESenior II K - 3000:00:1701:37:03
343MUSIELAK Magdalena 6363Kupa Wiary tejPOZNAŃSenior II K - 3000:01:3901:37:06
344JAWORSKA Magdalena 6159GB Wielkopolscy Biegacze/Team KGBPOZNAŃMasters K - 4000:01:3801:37:08
345SIWIASZCZYK Tomasz 6158POZNAŃMasters M - 40 00:01:3801:37:11
346MALEK- BERNADZIKOWSKA Marta 6603EUROPA UBEZPIECZENIAWROCŁAWSenior II K - 3000:00:5501:37:21
347BERNADZIKOWSKI Michał 6604WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5501:37:22
348GROCHOT Edyta 6501#AdamCzerwińskiTeamWIELICZKAMasters K - 4000:00:0801:37:57
349ZAWADZKA Anna 6207MARATON TEAMWROCŁAWSenior II K - 3000:00:5201:37:59
350SKOLASIŃSKA Olga 6386WROCŁAWSenior II K - 3000:00:5501:38:06
351WRÓBLEWSKA Olga 6139Vege RunnersWILCZA GÓRAMasters K - 4000:00:2601:38:12
352MIKUTANIEC Sebastian 6514MARKIMasters M - 40 00:01:4101:38:15
353MAJEWSKA Fabiana 6677GOSTYŃSenior I K - 2000:01:3901:38:18
354GŁĄBICA Justyna 6425KAMIENIEC WR.Masters K - 4000:01:0201:38:22
355ZAJĄCZKOWSKA Agnieszka 6699TRZEBNICASenior I K - 2000:01:3601:38:22
356OWSIANIK Sylwia 6493NOWE GRODZISKOMasters K - 4000:00:1201:38:23
357JAWOROWSKA Aneta 6060ZLB ZłotoryjaZŁOTORYJAMasters K - 4000:00:0801:38:28
358CICHY Roman 6116Muay Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0701:38:29
359MAGDIJ Krzysztof 6543megkursy.plNOWY TARGMasters M - 40 00:00:1401:38:29
360MAGDIJ Kamila 6544megkursy.plNOWY TARGMasters K - 4000:00:1401:38:29
361KUICH Aleksnadra 6238JÓZEFOSŁAWSenior II K - 3000:00:1601:38:36
362PRIGAN Anna 6205WROCŁAWMasters K - 4000:00:1201:38:38
363ORŁOWSKI Robert 6589Biegnę do MordoruPOZNAŃSenior II M - 30 00:01:2001:38:57
364SZEWCZYK Mariusz 6210KRAKÓWMasters M - 40 00:01:5601:38:57
365WACŁAWEK Marta 6434Power TrainingPIASTÓWSenior II K - 3000:00:4601:39:05
366HRYCIUK Katarzyna 6195EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4000:01:3501:39:05
367GONET Marek 6169OTMICEWeteran I M - 50 00:00:4601:39:06
368KOŁODZIEJ Aleksandra 6329TARNOWSKIE GÓRYSenior I K - 2000:00:1301:39:08
369GŁĄBICA Adam 6424KAMIENIEC WR.Weteran I M - 50 00:01:0101:39:14
370IMIŃSKI Cezary 6220ZGIERZWeteran I M - 50 00:00:2801:39:22
371MICHALSKI Grzegorz 6392SEZONSTARTOWY.PLWROCŁAWMasters M - 40 00:01:5301:39:43
372GRUCHOT Małgorzata 6758Gogolin Biega GOGOLINMasters K - 4000:00:0001:39:52
373KUREK Ewa 6172ZŁOTORYJASenior II K - 3000:00:0901:40:04
374KWECZKA-JANECZEK Anna 6265Kajtex RunnersCZĘSTOCHOWASenior II K - 3000:01:2801:40:28
375STRONIKOWSKI Wojciech 6716Muay Running TeamSTEBLÓWSenior II M - 30 00:01:4201:40:38
376KARPATI Zoltan 6470ERDMasters M - 40 00:01:3601:40:42
377MUSIAŁ Ewa 6015EBIEGI.PLKŁODZKOMasters K - 4000:01:4501:40:42
378DOBROVOCZKY Peter 6730Masters M - 40 00:01:3601:40:43
379WRÓBLEWSKI Radosław 6530VeluxGNIEZNOSenior II M - 30 00:01:3301:40:48
380TOCZEWSKA Anna 6681Jacek Biega Running TeamWARSZAWAWeteran K - 5000:01:0001:40:55
381MROZIŃSKI Albert 6142ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIMasters M - 40 00:00:4801:41:09
382LULA Radosław 6244WARSZAWAMasters M - 40 00:00:2201:41:10
383MROZIŃSKA Renata 6141ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters K - 4000:00:4801:41:11
384GŁĘBOWSKA Daria 6192KB Maniac PoznańCZERWONAKSenior I K - 2000:01:1301:41:11
385GORĄCZNIAK Anna 6422KobietyBiegają.plPOZNAŃSenior I K - 2000:00:5601:41:18
386ŚLIWKA Beata 6223Olza CieszynDZIĘGIELÓWMasters K - 4000:01:0401:41:20
387PATYRA Łukasz 6111GoMindWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2001:41:35
388STASZCZUK Jarosław 6217WATAHA-łączy nas bieganieBRZEGMasters M - 40 00:00:2701:41:42
389BIELECKA Iwona 6042PRO RUN WROCLAWWROCLAWSenior II K - 3000:01:3001:41:43
389KATA Aleksandra 6565MIRKÓWSenior I K - 2000:01:3001:41:44
391CHOŁUJ Małgorzata 6352Pru-Run WrocławSZCZODREWeteran K - 5000:00:4001:41:54
392TASZAREK Ewa 6147MROWINOMasters K - 4000:00:4501:41:54
393GRISZCZENKO Ela 6645DOBRASenior II K - 3000:01:5601:41:54
394DARMOCHWAŁ Alina 6146Dzikie BobryPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2501:41:55
395ANDRZEJCZAK Michał 6374LEGNICASenior II M - 30 00:01:1201:41:57
396ANDRZEJCZAK Łukasz 6376SZCZECINSenior II M - 30 00:01:1001:41:59
397DZIUBEK Monika 6186DĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3000:01:0901:42:02
398KOWALCZYK Katarzyna 6360IWINYSenior II K - 3000:01:0901:42:03
399SUWALD Andrzej 6076Jacek Biega Running TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 00:01:2001:42:04
400MAUSCH Joanna 6752Senior II K - 3000:01:4301:42:06
401PODGRUDNY Radosław 6085Rescue TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1901:42:08
402PŁOTNICKI Bolesław 6180GŁUBCZYCEMasters M - 40 00:01:2501:42:13
403KAMIŃSKA Anna 6461GLIWICESenior II K - 3000:00:5501:42:15
404MARCINKIEWICZ Jerzy 6398ELBLĄGWeteran I M - 50 00:00:5901:42:16
405SWOROWSKI Adam 6247wkurw_teamLESZNOSenior II M - 30 00:01:1301:42:21
406RUCIŃSKA Magdalena 6246wkurw_teamWROCLAWSenior I K - 2000:01:1201:42:22
407KAŁKA Marcin 6697RAWICZSenior II M - 30 00:01:4501:42:23
408KUJAWA Magdalena 6185Grażka TeamPIERSKOSenior II K - 3000:00:1301:42:32
409FRANKLIN Bernard 6634GORZOW WILKOPOLSKIWeteran II M - 6000:01:3101:42:33
410RACZEWSKA-FRANKLIN Ania 6635GORZÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4000:01:3101:42:35
411MAGIERECKA Marta 6740Senior II K - 3000:01:4101:42:38
412KRZESZOWSKA Iga 6282CHORZÓWSenior I K - 2000:01:3701:42:41
413SZPONAR Bartłomiej 6204Otori OławaOŁAWASenior II M - 30 00:01:0001:42:48
414ZAWIS Marek 6240PYSKOWICEWeteran I M - 50 00:01:1201:42:48
415SZULTK Piotr 6411GDYNIAWeteran I M - 50 00:00:5301:42:53
416SZCZERBA Michał 6366KATOWICEMasters M - 40 00:01:4401:42:53
417ŁACHAN Patryk 6152wkurw_teamWROCŁAWMasters M - 40 00:01:3001:42:55
418HANSZ Donat 6683NETBOX BIEGAPIASKISenior I M - 20 00:00:3201:42:59
419ZAWADZKA Małgorzata 6486WROCŁAWSenior II K - 3000:00:5201:43:06
420SENDERSKA-PŁONOWSKA Magdalena 6213WROCŁAWSenior I K - 2000:00:5801:43:06
421PORTACHA Katarzyna 6037WARSZAWAMasters K - 4000:01:0201:43:09
422KAMIŃSKI Marek 6004WARSZAWASenior II M - 30 00:01:0201:43:11
423MANDZIAK Rafał 6388POZNAŃMasters M - 40 00:00:4301:43:13
424STACHURSKA Monika 6507DRUŻBICEMasters K - 4000:00:2701:43:17
425KOWALCZYK Marcin 6704VegerunnersWARSZAWAWeteran II M - 6000:01:2001:43:17
426PUCHALSKI Przemysław 6290PIEKARYSenior II M - 30 00:00:5501:43:19
427ZEBZDA Łukasz 666422bpgKAMIENIEC ZĄBKOWICKISenior II M - 30 00:01:1101:43:21
428KOZIARA Maciek 6435Sklep Biegacza Running TeamWARSZAWASenior II M - 30 00:00:1601:43:26
429CHMIELEWSKA-KOZIOŁ Magdalena 6187SKARŻYSKO_KAMIENNAWeteran K - 5000:00:2501:43:26
430KASSNER Ewelina 6053WARSZAWASenior I K - 2000:00:1401:43:27
431JAKOWICZ Agnieszka 6719LabosportOTWOCKMasters K - 4000:00:2601:43:31
432KLÁROVÁ Andrea 6581Team JeseníkyJESENÍKSenior II K - 3000:00:2801:43:32
433ŠVÁBENSKÁ Ladislava 6582Team JeseníkyBRNOMasters K - 4000:00:2701:43:34
434BARAŃSKA Małgorzata 6293BBL OpoleOPOLEMasters K - 4000:00:4601:43:35
435RAPACZ-TOPIŁKO Anna 6623Speedo PolskaŁODYGOWICEMasters K - 4000:01:1001:43:36
436TOPIŁKO Wojciech 6624Speedo PolskaŁODYGOWICEMasters M - 40 00:01:1001:43:37
437PAKUŁA Arkadiusz 6728KROSNO ODRZAŃSKIEMasters M - 40 00:00:1201:43:42
438CZESKI Wojciech 6573Mosina biegaMOSINASenior II M - 30 00:00:4501:43:53
439KUŹNIAK Martyna 6227WARSZAWAMasters K - 4000:01:0401:43:56
440KARPIŃSKI Grzegorz 6016mesondżi lajf stajlPOZNAŃSenior II M - 30 00:01:5101:44:14
441KOŚNY Damian 6087GITOPOLEMasters M - 40 00:01:5301:44:18
442DOWNAR-ZAPOLSKA Laura 6291Mom&Daughter RUNWROCŁAWSenior I K - 2000:01:1001:44:27
443KRYSIAK Łukasz 6650Piątkowo na BiegowoPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2801:44:35
444KOWALSKA Małgorzata 6512Kb HarcownikJELCZ-LASKOWICEMasters K - 4000:00:4401:44:42
445GRĘBOWICZ Agnieszka 6175KB Harcownik Jelcz - LaskowiceJANIKÓWSenior II K - 3000:00:4301:44:43
446JAROSZ Michał 6617JAWORZNOSenior II M - 30 00:01:3901:44:50
447DROŻDŻAL Izabela 6442JAWORZNOSenior I K - 2000:01:3401:44:52
448FRĄCZEK Rafał 6441FIT-STORYJAWORZNOSenior II M - 30 00:01:3501:44:53
449JASKOT Joanna 6443Fit StoryJAWORZNOSenior II K - 3000:01:3401:44:54
450SŁUJA Paweł 6701SZCZAWINASenior II M - 30 00:01:4401:44:56
451LEWANDOWSKA Ewa 6671TARNOWSKIE GÓRYMasters K - 4000:01:2001:44:57
452SZOJDA Małgorzata 6421Inżynieria Biegania TeamKATOWICESenior II K - 3000:01:4301:45:06
453CZECH Dorota 6094Pro-Run WrocławWROCŁAWMasters K - 4000:00:4001:45:10
454PERKA Barbara 6066Bieg OpolskiPROSZKÓWMasters K - 4000:00:0501:45:13
455RYCHŁOWSKI Ryszard 6011DDKon BydgoszczPIŁAMasters M - 40 00:00:1301:45:14
456SKUPNIK Anna 6481WROCLAWMasters K - 4000:00:1401:45:15
457SZELIGA Daria 6483RABKA ZDRÓJSenior I K - 2000:00:4301:45:29
458KOZERA Kamil 6748Harpagan Sosnowiec DĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 00:01:1501:45:59
459BOSZKO Krzysztof 6086GITOPOLESenior II M - 30 00:01:5301:46:09
460SMARUJ Edyta 6488ZIELONA GÓRAMasters K - 4000:00:3601:46:12
KOCERKA Jacek 6614WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:46:18 DNF
462SZULC Rafał 6396RUN BYDGOSZCZTARKOWO DOLNESenior II M - 30 00:01:4301:46:23
463WÓJCIK Joanna 6327OLEŚNICASenior II K - 3000:01:4401:46:25
464PRĘGOWSKI Grzegorz 6103ekobiegiWARSZAWAWeteran I M - 50 00:01:3601:46:31
465KRAWCZYK Sławomir 6580TOMASZÓW MAZOWIECKIWeteran I M - 50 00:01:1501:46:44
466MAŃCZAK Agnieszka 6365Czerwonak BiegaKICINMasters K - 4000:01:1501:46:50
467URBAN Mieczysław 6215Rozbiegany rawiczRAWICZWeteran II M - 6000:00:1001:46:52
468SIKORA Agnieszka 6273TARNOWSKIE GORYSenior II K - 3000:01:3801:46:53
469WYPCHOŁ Piotr 6370BARGŁÓWKAWeteran I M - 50 00:00:4601:46:54
470KUDLIŃSKA Marlena 6723Bukowski Klub Biegacza PRZYBOROWOSenior II K - 3000:01:0601:46:58
471KRZYŻAŃSKA Anna 6143TARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3000:01:0801:47:01
472LADEK Marcin 6010gRUNwald Team PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:5501:47:02
473BANACH Sebastian 6562Yno UltraPSZÓWMasters M - 40 00:00:5701:47:04
474TANJGA-NAWROT Konstancja 6572Deloitte Adventure TeamWARSZAWASenior II K - 3000:01:3001:47:18
475KONIECZNY Piotr 6259NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 00:01:0801:47:22
476SAWALA Eryk 6129POZNAŃSenior I M - 20 00:01:0801:47:24
477SAWALA Aneta 6128Trance OnlyPOZNAŃMasters K - 4000:01:0801:47:24
478LACH Agnieszka 6528WROCŁAWMasters K - 4000:00:3601:47:34
479BILIŃSKI Marek 6371:-)POZNAŃSenior II M - 30 00:01:1701:47:38
480GŁOWACKI Dariusz 6197Tri Aktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 00:01:2701:47:46
481ŻYLUK Bożena 6058Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters K - 4000:00:0501:47:52
482GRABARZ Emila 6605O co biegaPABIANICEMasters K - 4000:00:0901:47:54
483GRYGIEL Agnieszka 6347Karkonosz Raunning TeamWROCŁAWMasters K - 4000:01:2601:48:12
484JĘDZURA Agnieszka 6747GLIWICE Masters K - 4000:00:1401:48:13
485KOŃKA Mariusz 6089CHOJNÓWMasters M - 40 00:00:5001:48:22
486JAREMEK Wojtek 6162ZAMOŚĆSenior II M - 30 00:01:1801:48:22
487KRUSZEWSKI Jacek 6124Mukainada Running TeamMARKIMasters M - 40 00:01:2001:48:25
488WOŁCZEK Małgorzata 6707SULECHÓWSenior II K - 3000:01:1301:48:26
489PIJANKA Monika 6262BBL OpoleOPOLEMasters K - 4000:01:1401:48:29
490BĄCZYŃSKA Małgorzata 6458POZNAŃMasters K - 4000:00:2901:48:33
491KWAPIŃSKA Anna 6095TRZEBNICASenior II K - 3000:00:4101:48:34
492TALAGA Alicja 6708olkuszbiega.plOLKUSZSenior I K - 2000:00:1701:48:39
493STANISŁAWSKI Piotr 6663PABIANICEMasters M - 40 00:00:4501:48:43
494JÓZEFIAK Magdalena 6408Asseco Active TeamOSIELSKOWeteran K - 5000:01:5001:48:50
495MIKUTANIEC Patrycja 6513MARKIMasters K - 4000:01:4001:48:56
496DURAŁEK Anna 6492PRUSZCZMasters K - 4000:00:3001:48:59
497PAPIERNIAK Anna 6107WARSZAWASenior II K - 3000:01:3701:49:19
498JAROS Aleksandra 6160SOCHACZEWSenior I K - 2000:01:3701:49:19
499MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 6448ZBROSŁAWICEMasters K - 4000:01:5301:49:21
500RASZCZUK Martyna 6203Pomidorowa AlternatywaWAŁBRZYCHSenior II K - 3000:00:3901:49:26
501CISZAK Karol 6694Deloitte Adventure TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:01:4701:49:30
502KRYPA Aleksandra 6693POZNAŃSenior II K - 3000:01:4701:49:31
503KRZECZKOWSKI Roman 6552Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAMasters M - 40 00:01:1501:49:33
504WARA-WĄSOWSKI Maciej 6611ŁÓDŹWeteran I M - 50 00:01:1401:49:35
505BARZYCKA Sylwia 6221WROCLAWSenior II K - 3000:00:4801:49:37
506CENDROWICZ Magdalena 6200SonkoTeamSOBÓTKASenior II K - 3000:01:1101:49:40
507KOŃ Aleksandra 6126LIPAMasters K - 4000:00:4101:49:45
508NOWAK Iwona 6122ZLB ZłotoryjaZŁOTORYJAMasters K - 4000:00:0801:49:46
509GRZELAKOWSKA Agata 6161WARSZAWAMasters K - 4000:01:3601:50:00
510ORDON Dorota 6119CZĘSTOCHOWASenior II K - 3000:01:3701:50:00
511POKROP Agnieszka 6097Natalia Tomasiak Górski Styl TeamSKIERNIEWICESenior II K - 3000:00:3701:50:02
512ŚWITA Tomasz 6035Pro-Run WrocławBIELANY WROCŁAWSKIESenior II M - 30 00:01:3401:50:04
513TARASZEWSKA Paulina 6069PWPW S.A.OSTROŁĘKASenior II K - 3000:01:0301:50:13
514MAJCHRZAK Monika 6271wkurw_teamPOZNAŃMasters K - 4000:01:3201:50:13
515WOŹNIAK Mirosław 6444TKKF MPK PoznańKOZIEGŁOWYWeteran I M - 50 00:01:1401:50:14
516BARADZIEJ Barbara 6130Terminal Logistyczny PromontTYCHYSenior II K - 3000:01:2501:50:19
517MAZUR Michał 6659KB SobótkaSOBÓTKASenior II M - 30 00:00:5801:50:48
518ŚRÓDKA Aleksandra 6134TRZEBNICASenior II K - 3000:00:3201:51:03
519PAŁAC Piotr 6384ProarteSZCZECINWeteran I M - 50 00:00:0301:51:19
520KONIECZNY Izabella 6316MIKOŁÓWMasters K - 4000:00:2101:51:19
521WOLEK Marcin 6558TYCHYMasters M - 40 00:00:1201:51:27
522ŚLIWAK Katarzyna 6460Katarzyna ŚliwakWROCŁAWSenior II K - 3000:00:4901:51:35
523KOWALEWSKA Kinga 6536WARSZAWASenior II K - 3000:00:5901:51:36
524ŁUSIAK Ewa 6509ŁÓDŹMasters K - 4000:00:2801:51:42
525ŚLIWAK Tomasz 6459Tomasz ŚliwakWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:4901:51:47
526NOWICKA Iwona 6277BootcampKATOWICESenior II K - 3000:01:0101:52:13
527PIECHACZEK Marek 6387Boot CampŚWIĘTOCHŁOWICESenior II M - 30 00:01:0201:52:15
528MAKAREWICZ Sylwia 6567MIKOŁÓWSenior II K - 3000:01:0301:52:21
529WEBER Agata 6660JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters K - 4000:00:0701:52:26
530MICHALSKA Agnieszka 6260ŚWINOUJŚCIEWeteran K - 5000:01:2801:52:31
531SZAFRAŃSKA Joanna 6281ŚWINOUJŚCIEWeteran K - 5000:01:2801:52:35
532NEUMANN Beata 6241Centrum Łąkowa 1RADKÓWWeteran K - 5000:01:5001:52:35
533SKRZĄTEK Anna 6349PRZYŁĘKIMasters K - 4000:00:1601:52:42
534JANUSZAK Przemysław 6156TEAM JANOOBORNIKIMasters M - 40 00:00:3601:52:45
535JANUSZAK Gosia 6155SKS OBORNIKIOBORNIKIWeteran K - 5000:00:3601:52:47
536LESZKO Tomasz 6232Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹŁÓDŹMasters M - 40 00:01:0401:52:47
537PTASZYŃSKA Anna 6608Speed Feet'16KOŚCIANMasters K - 4000:00:3501:52:58
538RUDNIK Katarzyna 6183WARSZAWASenior II K - 3000:01:0001:53:26
539ZASTAWNY Michal 6025ŚWIDNICASenior II M - 30 00:01:2901:53:43
540PODSIADŁY Robert 6084Chata Biegacza K34WROCŁAWWeteran II M - 6000:01:4801:54:39
541PŁUCIENNIK Katarzyna 6662PABIANICEMasters K - 4000:00:4601:54:49
542PAWŁOWSKA-LIS Maria 6249JANOWIECMasters K - 4000:00:4101:54:55
543KARLIKOWSKI Jarek 6526WARSZAWASenior II M - 30 00:00:5101:54:56
544KUROWSKA Bianka 6038ŚWIDNICASenior I K - 2000:01:2901:55:01
545KWAŚNIOK Rafał 6073Night Runners PyskowiceTOSZEKSenior II M - 30 00:00:5401:55:03
546MATYJEWICZ Klaudia 6406WARSZAWASenior I K - 2000:01:5701:55:07
547KOCZYK Artur 6407KOBYŁKASenior II M - 30 00:01:5801:55:07
548SARNOWSKI Maciej 6429TKKF MPK PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:01:2301:55:20
549BATURA Magdalena 6636LUBOŃSenior II K - 3000:01:1701:55:24
550FIKSA Katarzyna 6453Biegający WojArt TeamKROSNOMasters K - 4000:01:0601:55:25
551BŁASZCZYK Michał 6445TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 00:01:1501:55:25
552KRAJEWSKA-KŁODA Katarzyna 6323Drużyna SzpikuCZAPURYMasters K - 4000:01:3301:55:27
553WIŚNIEWSKI Tomasz 6003ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMasters M - 40 00:01:2201:55:36
554KAPAŁKA Agnieszka 6123MIKOŁÓWMasters K - 4000:01:0301:55:37
555KRYJAK Tomasz 6294KRAKÓWSenior II M - 30 00:01:5801:55:37
556SOSNOWSKA Barbara 6426KRAKÓWMasters K - 4000:01:0001:55:41
557KOZIOŁ Ewa 6305KoziołkiKRAKÓWMasters K - 4000:00:1801:55:47
558MAZUR Ewelina 6412Biegaj z TreneramiGLIWICEMasters K - 4000:00:5401:55:49
559KAMIŃSKA Małgorzata 6369OTWOCKSenior II K - 3000:01:0001:55:53
560KAYSIEWICZ Joanna 6418POZNAŃMasters K - 4000:00:2901:56:03
561LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 6061Wkurw_teamBYDGOSZCZSenior II K - 3000:00:3601:56:21
562WÓJTOWICZ Edyta 6112LoveLasyPOLICEMasters K - 4000:00:3101:56:23
563MACIĄŻEK Dominik 6595MezzoForteKIEŁCZÓWSenior I M - 20 00:00:2301:56:34
564HERBUT Malwina 6703Izerska Grupa BiegowaOSIECZNICASenior II K - 3000:01:4401:56:35
565GOLONKA Kinga 6047SyngenitOSIEKSenior I K - 2000:00:5001:56:37
566STANOWSKA Katarzyna 6415ŁÓDŹMasters K - 4000:00:5001:56:59
567CHMIELEWSKI Paweł 6416wkurw_teamWROCŁAWSenior II M - 30 00:01:3301:57:21
568ANDRZEJEWSKA Karolina 6619ŁÓDŹSenior II K - 3000:01:4601:57:21
569KANIASTY Marta 6750WARSZAWA Senior II K - 3000:01:4901:57:23
570MARCZUKIEWICZ Aleksandra 6228WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II K - 3000:01:3201:57:24
571GWAJ Dominika 6359Izerska Grupa BiegowaOSIECZNICAMasters K - 4000:01:4401:57:26
572PUZIO Anna 6739Maratończyk Dębica DĘBICA Weteran K - 5000:01:5001:57:27
573PYTA Grzegorz 6549niezrzeszonyGRODZISK WLKPWeteran I M - 50 00:01:1901:57:47
574WISZNIOWSKA Agata 6019Night Runners WrocławWROCŁAWSenior II K - 3000:01:2301:57:51
575TWARDOWSKI Wojciech 6397RUN BYDGOSZCZSTRONNOWeteran I M - 50 00:01:4301:57:52
576WRÓBEL Marzena 6498PSZCZEWSenior II K - 3000:01:1701:57:53
577PĘCKA Beata 6399SOSNOWIECSenior II K - 3000:01:3901:57:57
578JASIUL Mariola 6250LEGIONOWOMasters K - 4000:00:4201:58:13
579DRYNKORN Hanna 6403WROCŁAWSenior II K - 3000:00:5301:58:19
580PASTUSZKA Joanna 6527RUN ŁDZŁÓDŹWeteran K - 5000:00:2701:58:25
581OLCZYK Anna 6136PRZEDBÓRZMasters K - 4000:00:2701:58:27
582MRÓZ Izabela 6616Wolne ŚlimakiPOZNANSenior II K - 3000:00:3001:58:41
583SKROBEK Marcin 6651WROCŁAWSenior II M - 30 00:02:2901:58:41
584SZCZODRZYŃSKA Kasia 6521POZNAŃMasters K - 4000:00:3101:58:49
585NESTOROWICZ Monika 6234Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNMasters K - 4000:00:2801:58:51
586GEZELA Joanna 6096EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAMasters K - 4000:00:4501:59:05
587OGRODNIK Anna 6082Running AcademyWROCLAWSenior II K - 3000:00:1401:59:20
588MITEK Marta 6104JÓZEFÓWSenior II K - 3000:01:3901:59:32
589WALCZAK-WOJTKOWSKA Iwona 6586WARSZAWAWeteran K - 5000:01:3201:59:37
590ZIELIŃSKA CZERBNIAK Izabela 6356Tarnowo Podgórne BiegaSKORZEWOMasters K - 4000:00:3401:59:43
591ANTONIEWICZ Nataliya 6253KROBÓWSenior II K - 3000:00:4801:59:48
592MAZUR Marta 6024KRAKÓWSenior II K - 3000:01:1601:59:52
593OLEK-WYSOCKA Monika 6264Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWSenior II K - 3000:01:5302:00:16
594NOWAK Anna 6745WARSZAWA Senior II K - 3000:01:5202:00:17
595MAŁEK Piotr 6571KB Maraton TurekTUREKMasters M - 40 00:01:5302:00:17
596KOŚCIELNIAK Maciej 6502Czerwonak BiegaCZERWONAKSenior I M - 20 00:01:1402:00:57
597GRZYWACZ Ryszard 6742BOOT CAMP POLSKA MIKOŁÓWWeteran I M - 50 00:01:0202:00:59
598MELON Iga 6559ŻYRARDÓWSenior I K - 2000:01:4302:00:59
599BALCERZAK Krysia 6284ŁÓDŹMasters K - 4000:00:5102:01:11
600SPOZ Magdalena 6372Nest TeamPOZNAŃMasters K - 4000:00:2602:01:49
601MAKOWSKA Magdalena 6737Bootcamp JaworznoJAWORZNOSenior II K - 3000:01:3402:02:12
602GŁOWACKA Aleksandra 6140Młody vs. StaryLEGIONOWOMasters K - 4000:01:2102:02:27
603WITKO Dorota 6531Nowosolska Grupa BiegowaNOWA SÓLWeteran K - 5000:00:2202:02:29
604TOMALAK Anna 6212OSTRÓW WLKPSenior II K - 3000:01:5402:02:48
605ANIOŁ Michał 6556HERBYSenior II M - 30 00:01:2102:02:57
606FORMELA Justyna 6687OSTRÓW WLKPMasters K - 4000:01:5402:03:01
607SKRZYPIEC Karolina 6237WARSZAWASenior II K - 3000:00:5202:04:06
608DOMINIAK - LESZCZYŃSKA Elżbieta 6725Lasy Wawerskie WARSZAWA Weteran K - 5000:01:3102:04:57
609LECHNA Mirella 6718BĄKÓWMasters K - 4000:00:1202:05:45
610PRZYBYLSKI Witold 6231MUAY RUNNING TEAMZALASEWOMasters M - 40 00:01:4202:06:02
611ARCHANIOŁOWICZ Joanna 6717MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters K - 4000:01:4202:06:03
612KALLAS-LIPSKA Anetta 6067BYDGOSZCZMasters K - 4000:00:1402:06:15
613SOSULSKA Janina 6733TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAWŁODARYWeteran K - 5000:01:5602:06:16
613ŚNIEŻAWSKA Gabriela 6279WROCŁAWMasters K - 4000:01:5602:06:17
615REGULSKA Aneta 6007drużyna szpikuWROCLAWSenior II K - 3000:01:1202:06:31
616RAJCZAKOWSKA Anna 6131LADEK-ZDROJWeteran K - 5000:01:1302:06:31
617ZIÓŁEK Teresa 6298Stain InsaneMEŁGIEWWeteran K - 5000:00:5202:06:52
618WIŚNIEWSKA Dorota 6013ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMasters K - 4000:01:2202:07:47
619PRZYBYŁ Jolanta 6125EASY RUNNERSGOSTYŃMasters K - 4000:00:5202:09:01
620SZCZEPANIAK Sławomir 6523KS LeniwiecKĘPNOWeteran I M - 50 00:01:3402:09:41
621WIŚNIEWSKA Ewelina 6054Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWASenior II K - 3000:00:5902:10:26
622LECIEJEWSKA Małgorzata 6480Night Runners PoznańPOZNAŃMasters K - 4000:00:2102:10:37
623SUCHANKO Alicja 6485Night RunnersPLEWISKAMasters K - 4000:00:1902:11:07
624WASZKIEWICZ Joanna 6705Night RunnersPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2002:11:38
625SPRINGER Marta 6479Night RunnersPOZNAŃSenior II K - 3000:00:1902:11:43
626JUSZKO Aleksandra 6325WARSZAWASenior I K - 2000:00:2502:12:33
626JUSZKO Monika 6070WARSZAWAMasters K - 4000:00:2502:12:46
628GOŁĄBEK Dariusz 6138Biegaton/BBL MikołówTYCHYWeteran I M - 50 00:00:3302:14:11
629MUSIELAK Maria 6362Kupa Wiary tejMUROWANA GOŚLINASenior II K - 3000:01:3902:15:27
630PAWŁOWSKA Danuta 6039wkurw_teamWARSZAWAMasters K - 4000:00:4902:16:09
631CIESIELSKI Tomasz 6306OPOLESenior II M - 30 00:01:0702:20:07
632KACZMAREK Agnieszka 6188BYDGOSZCZMasters K - 4000:00:2502:23:42
633RATAJCZAK Aurelia 6193Żółto królewskcyBYDGOSZCZSenior II K - 3000:00:1502:24:16
634ROLIŃSKI Radosław 6317OLEŚNICAMasters M - 40 00:00:3302:34:13
635WOWKONOWICZ Wojciech 6410BBL WrocławWROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:00
636BUDA Marek 6216Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZWeteran I M - 50 00:00:05
637ROSKOSZ Michał 6757Kac Running Team BOGUSZYCE Senior II M - 30 00:00:07
638CZYŻ Grzegorz 6696CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEMasters M - 40 00:00:27
638SEWERYN-CZYŻ Bożena 6695CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEMasters K - 4000:00:27
640DRESZER Paweł 6018WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:29
641LACHOWICZ Marta 6542WROCŁAWSenior II K - 3000:01:23
642MICHALEWSKI Paweł 6625OPOLESenior II M - 30 00:01:24
ANTOSZCZUK Aneta 6377Pro-Run WrocławKIEŁCZÓWMasters K - 40DNF DNF
Znaleziono 643 wynik(ów)