ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2020-07-16
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
552
Wystartowało:
488
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
487
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10.3km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MB1
10.3km
Czas
netto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 7530TEAM SALOMONWROCŁAWSenior I M - 20 1M 100:48:5101:25:50.50 4:0514,7
2BEDNAREK Adrian 7248ADRIANBEDNAREK.PLBYDGOSZCZSenior II M - 30 1M 200:53:0801:30:15.05+00:04:244:1714,0
3ŻOCHOWSKI Daniel 7355ŻÓRAWSKI TEAM / SBRT WARSZAWAWARSZAWASenior I M - 20 2M 300:53:3401:32:08.30+00:06:174:2313,7
4KLIMCZAK Mikołaj 7057PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWSenior I M - 20 3M 400:53:2901:33:34.55+00:07:444:2713,5
5NORBERT Michał 7174KB SOBÓTKAŚWIDNICASenior II M - 30 2M 500:54:3301:36:37.35+00:10:464:3613,0
6KRASULAK Daniel 7515TRENUJZNAMI.PLWROCŁAWSenior II M - 30 3M 600:57:1401:40:36.60+00:14:464:4712,5
7GREGORCZYK Łukasz 7546WARSZAWASenior II M - 30 4M 701:00:3101:43:46.80+00:17:564:5612,1
8KWARTA Maciej 75211BPANC WARSZAWAWARSZAWASenior II M - 30 5M 801:00:5901:44:28.05+00:18:374:5812,1
9DAWIDZIUK Maciej 7537OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAMasters M - 40 1M 901:03:3701:47:43.60+00:21:535:0711,7
10KOWALSKI Konrad 7076TRENUJZNAMI.PLWROCŁAWSenior II M - 30 6M 1001:01:5901:48:46.35+00:22:555:1011,6
11TABER Konrad 7420STO-NOGI MILANÓWEKBRWINÓWSenior I M - 20 4M 1101:05:0801:51:44.35+00:25:535:1911,3
12KOS Adrian 7525SMOLECSenior I M - 20 5M 1201:02:4201:51:45.65+00:25:555:1911,3
13CHODOROWSKI Krzysztof 7168PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 7M 1301:08:0201:53:05.95+00:27:155:2311,1
14KORZENIEWSKI Michał 7549WARSZAWASenior II M - 30 8M 1401:06:5301:53:24.40+00:27:335:2411,1
15NOWACKI Mateusz 7187MOJAMIGRENA.COMSTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 9M 1501:05:0501:53:29.40+00:27:385:2411,1
16MAZEK Emilia 7352SBRT WARSZAWAGARWOLINSenior I K - 201K 101:08:1801:54:44.05+00:28:535:2711,0
17BAZUŁKA Aleksandra 7529BUFF TEAM POLANDKATOWICESenior I K - 202K 201:08:2601:55:46.55+00:29:565:3010,9
18CYRAN Piotr 7387NYSASenior II M - 30 10M 1601:08:1901:55:57.80+00:30:075:3110,9
19WIŚNIEWSKI Krzysztof 7550WARSZAWASenior II M - 30 11M 1701:07:2101:55:58.60+00:30:085:3110,9
20OWCZAREK Maciej 7388BIEGAJ POD OKIEM TRENERA - RAFAŁA KRZESZEWSKIEGOPOZNAŃSenior II M - 30 12M 1801:08:5801:56:23.10+00:30:325:3210,8
21BORAWSKI Juliusz 7404VEGE RUNNERSWYSOKIE MAZOWIECKIESenior II M - 30 13M 1901:07:5601:57:00.15+00:31:095:3410,8
22ŚRODA Michał 7468TMTEAMTRZEBNICASenior II M - 30 14M 2001:09:5001:58:00.25+00:32:095:3710,7
23STRZELCZAK Robert 7463BBL OPOLEOPOLEMasters M - 40 2M 2101:09:1401:58:50.20+00:32:595:3910,6
24KOWALIK Andrzej 7544SALMING RUNNING POLSKAOPOLEMasters M - 40 3M 2201:08:2901:58:58.45+00:33:075:3910,6
25BEDNAREK Bartek 7360RADWANICESenior II M - 30 15M 2301:10:0001:59:31.70+00:33:415:4110,5
26KUBISZTAL Wojciech 7363KB PIONIER SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 16M 2401:11:3501:59:59.10+00:34:085:4210,5
27DOMINIAK Michał 7454OŻARÓW MAZSenior II M - 30 17M 2501:11:1402:00:17.90+00:34:275:4310,5
28WOJTKOWIAK Stefan 7130PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters M - 40 4M 2601:13:1702:00:44.30+00:34:535:4510,4
29KUTYBA Mariusz 7195WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃMasters M - 40 5M 2701:13:4002:00:57.90+00:35:075:4510,4
30KWIATKOWSKI Przemysław 7176PISARZOWICESenior II M - 30 18M 2801:12:4202:01:17.25+00:35:265:4610,4
31MINORCZYK Karina 7016140MINUT.PLWROCŁAWSenior I K - 203K 301:14:3702:04:45.90+00:38:555:5610,1
32OWCZAREK Szymon 7113WROCŁAWSenior II M - 30 19M 2901:14:0902:04:45.95+00:38:555:5610,1
33HORNE Thomas 7545VEGE RUNNERSWARSZAWAWeteran I M - 50 1M 3001:11:4802:04:51.55+00:39:015:5610,1
34SZULTK Magdalena 7491ULTRA ALPACAS TEAMGDYNIASenior II K - 301K 401:13:2002:05:04.10+00:39:135:5710,1
35PAPIÓR Jolanta 7526WATAHA/ MKS PARASOL WROCŁAWWROCŁAWSenior I K - 204K 501:13:4202:06:02.75+00:40:126:0010,0
36ŁUKASIEWICZ Ewa 7538OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAWeteran K - 501K 601:15:5802:06:29.65+00:40:396:0110,0
37RĄCKI Dariusz 7292RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHWeteran I M - 50 2M 3101:13:2002:06:29.90+00:40:396:0110,0
38HARKIEWICZ Piotr 7102ODDYCHAJSWOBODNIE.PLPOZNAŃSenior II M - 30 20M 3201:16:0502:07:03.60+00:41:136:039,9
39ŁĄTKA Piotr 7099OBORNIKI ŚLĄSKIESenior II M - 30 21M 3301:15:1702:07:13.25+00:41:226:039,9
40HUCAŁ Tomasz 7243LUBINMasters M - 40 6M 3401:18:1102:07:31.20+00:41:406:049,9
41BURMISTRZ Bartosz 7359TARNOWO PODGÓRNE BIEGASIEROSŁAWSenior II M - 30 22M 3501:15:1702:07:54.55+00:42:046:059,9
42FORTUNA Marcin 7409ŚWISZCZĄCY ŁAŃCUCHKĘDZIERZYN-KOŹLESenior II M - 30 23M 3601:15:2502:07:55.85+00:42:056:059,8
43DEMKOWSKI Marcin 7392WROCŁAWSenior II M - 30 24M 3701:15:4202:08:00.65+00:42:106:059,8
44KRZYSZTOFIK Piotr 7133CROSSFIT ETERNIAMALINMasters M - 40 7M 3801:16:2902:08:55.25+00:43:046:089,8
45ZĄBEK Łukasz 7279140MINUT.PLWROCŁAWMasters M - 40 8M 3901:15:3202:08:56.10+00:43:056:089,8
46ZAJACZKOWSKA Anna 7440ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMJELENIA GÓRASenior I K - 205K 701:19:2702:09:17.95+00:43:276:099,7
47NOWICKI Mateusz 7095WROCŁAWSenior I M - 20 6M 4001:18:1402:09:48.20+00:43:576:109,7
48KURZYŃSKI Piotr 7198TEAM BEROTUNOWY TOMYŚLMasters M - 40 9M 4101:16:4502:10:29.00+00:44:386:129,7
49KOŁECKA Patrycja 7153BLUE SKY TRAVELPOZNAŃMasters K - 401K 801:18:0402:10:34.30+00:44:436:139,7
50ROGSCH Damian 7302RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINSenior II M - 30 25M 4201:15:4002:10:47.45+00:44:566:139,6
51BANASZAK Tomasz 7357KD7WGOSTYŃSenior II M - 30 26M 4301:15:0802:10:48.70+00:44:586:139,6
52ZIELIŃSKA Weronika 738012TRI.PL / ASICS FRONTRUNNER POLANDWARSZAWASenior II K - 302K 901:16:4202:11:03.05+00:45:126:149,6
53MÓLL Mateusz 7011WROCŁAWSenior I M - 20 7M 4401:11:4502:11:12.15+00:45:216:149,6
54CHAMALA Krzysztof 7330WEEGREELUBOSZYCESenior II M - 30 27M 4501:20:1902:11:14.20+00:45:236:149,6
55WALIGÓRA Mateusz 7503EY RUNFORFUNWROCLAWSenior II M - 30 28M 4601:16:2002:11:28.20+00:45:376:159,6
56CICHOŃ Piotr 7496BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAMasters M - 40 10M 4701:20:3502:11:37.05+00:45:466:169,6
57PUCHALSKI Maciej 7237ODDYCHAJSWOBODNIE.PL / NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃSenior II M - 30 29M 4801:19:3602:12:06.50+00:46:166:179,5
58GROLEWSKI Karol 7408ISKRA TEAMLUBINMasters M - 40 11M 4901:18:2002:12:30.60+00:46:406:189,5
59PRZYSIWEK Patryk 7105POZNAŃSenior II M - 30 30M 5001:16:5502:12:33.15+00:46:426:189,5
60DENYSIUK Marek 7134WATAHAWROCLAWMasters M - 40 12M 5101:17:0002:13:11.00+00:47:206:209,5
61OLEJNIK Marta 7427ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMBOLESŁAWIECSenior I K - 206K 1001:20:2002:14:04.55+00:48:146:239,4
62PIECHOWIAK Marek 7354POZNAŃSenior II M - 30 31M 5201:24:3402:14:52.30+00:49:016:259,3
63MOKRZYŃSKI Marcin 7548KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIESenior II M - 30 32M 5301:17:2902:15:29.45+00:49:386:279,3
64ŚCISŁO Przemysław 7436POLKOWICEMasters M - 40 13M 5401:23:5502:15:33.35+00:49:426:279,3
65SALWA Emil 7536ZAWONIASenior II M - 30 33M 5501:18:3102:16:09.45+00:50:186:299,3
66BUKAŁA Marcin 7365VEGE RUNNERSWARSZAWASenior I M - 20 8M 5601:22:5502:16:31.30+00:50:406:309,2
67PIOTROWICZ Kamila 7533JELENIA GÓRASenior I K - 207K 1101:18:3802:16:44.00+00:50:536:309,2
68PODESZWA Marek 7008RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKWeteran I M - 50 3M 5701:19:0902:17:21.25+00:51:306:329,2
69KOBUSZEWSKI Artur 7414SBRT WARSZAWAWARSZAWAMasters M - 40 14M 5801:26:1502:17:46.10+00:51:556:339,1
70SOŁTYSIAK Robert 7304WTÓREKSenior II M - 30 34M 5901:24:1902:17:55.80+00:52:056:349,1
71CISZEWSKI Roman 7278OPOLEMasters M - 40 15M 6001:24:0602:18:40.70+00:52:506:369,1
72KWIATKOWSKI Paweł 7175PISARZOWICESenior II M - 30 35M 6101:24:2902:18:41.25+00:52:506:369,1
73WYSZYŃSKI Roman 7318SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 36M 6201:20:3002:18:44.45+00:52:536:369,1
74FILIPIAK Damian 7524JAROCINSenior I M - 20 9M 6301:23:0302:18:49.80+00:52:596:369,1
75ADAMCZYK-NOWAK Beata 7228MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMasters K - 402K 1201:23:3402:19:17.95+00:53:276:379,0
76KUCIA Szymon 7469RECAROPAWŁÓWSenior I M - 20 10M 6401:24:2002:19:30.45+00:53:396:389,0
77STORTZ Piotr 7343WARSZAWASenior II M - 30 37M 6501:24:3102:19:49.50+00:53:596:399,0
78LUBAŃSKI Mateusz 7520DŁUGOŁĘKASenior I M - 20 11M 6601:24:4202:19:55.65+00:54:056:399,0
79POJDA Grzegorz 7072RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 16M 6701:22:0802:20:12.95+00:54:226:409,0
80LEŚNIAK Karolina 7425TMTEAMWROCŁAWSenior II K - 303K 1301:23:1002:20:17.65+00:54:276:409,0
81GIBAS Rafał 7519BIELSKO-BIAŁAMasters M - 40 17M 6801:21:0802:20:32.90+00:54:426:419,0
82MAŃKOWSKI Tomasz 7119WITASZYCESenior I M - 20 12M 6901:23:1302:20:55.00+00:55:046:428,9
83GAWCZYŃSKI Jakub 7377TJPOZNAŃSenior II M - 30 38M 7001:24:4002:20:56.85+00:55:066:428,9
84BARWICKI Marcin 7395WARSZAWAMasters M - 40 18M 7101:24:2002:21:12.45+00:55:216:438,9
85MIŚ Piotr 7058DIEHL RUNNING TEAMNAMYSŁÓWSenior II M - 30 39M 7201:24:1802:21:24.90+00:55:346:448,9
86PODLEŚ Robert 7053COBI POLANDWARSZAWAWeteran I M - 50 4M 7301:25:5802:21:37.75+00:55:476:448,9
87MIKA Tomasz 7331IZBICKOSenior I M - 20 13M 7401:26:1002:21:52.30+00:56:016:458,9
88ŁOPATYŃSKI Irek 7462REMA SPORTEAMLĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 19M 7501:19:3502:22:17.40+00:56:266:468,9
89KUBIK Jarosław 7025KOŁOSenior II M - 30 40M 7601:22:1602:22:19.70+00:56:296:468,9
90RZEWUSKI Jakub 7419BRWINÓWSenior I M - 20 14M 7701:21:4902:22:25.75+00:56:356:468,8
91NIKOLIN Przemysław 7434WSCHOWAMasters M - 40 20M 7801:23:2702:22:39.75+00:56:496:478,8
92KOTOWICZ Tomasz 7479PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWMasters M - 40 21M 7901:20:5702:22:50.55+00:57:006:488,8
93KUTZMANN Magdalena 7038WKB META LUBLINIECNYSAMasters K - 403K 1401:24:5302:22:51.85+00:57:016:488,8
94BENETURSKI Adam 7378TJPAKOŚĆSenior II M - 30 41M 8001:25:0702:23:09.25+00:57:186:498,8
95WOSIEK Mateusz 7379TJPOZNAŃSenior II M - 30 42M 8101:24:5502:23:13.60+00:57:236:498,8
96JÓZEFIAK Marek 7455TJWARSZAWASenior II M - 30 43M 8201:25:0602:23:34.45+00:57:436:508,8
97IWANEK Przemysław 7356BISKUPICESenior II M - 30 44M 8301:25:1702:23:38.75+00:57:486:508,8
98JAROSZUK Ania 7103WROCŁAWSenior II K - 304K 1501:24:5702:24:02.90+00:58:126:518,7
99ZGARDA Jacek 7424TMTEAMWROCŁAWMasters M - 40 22M 8401:22:4302:24:41.45+00:58:506:538,7
100HADAM Michał 7476KB MANIAC POZNANPOZNAŃMasters M - 40 23M 8501:27:4202:25:12.90+00:59:226:548,7
101NIERADKA Anna 7172POZNAŃSenior II K - 305K 1601:26:2302:25:14.25+00:59:236:548,7
102LITWIN Monika 7270LITEWINPASIKUROWICESenior II K - 306K 1701:22:4002:25:32.15+00:59:416:558,7
103SOŁTYSIAK Karol 7368POZNAŃMasters M - 40 24M 8601:27:2102:25:38.50+00:59:486:568,7
104LECZKOWSKI Dariusz 7182ELBLĄGWeteran I M - 50 5M 8701:28:3302:26:12.70+01:00:226:578,6
105PARZYCH Katarzyna 7012RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters K - 404K 1801:28:1902:26:20.95+01:00:306:588,6
106SAWICZ Piotrek 7416WROCŁAWSenior II M - 30 45M 8801:26:2702:26:36.45+01:00:456:588,6
107LEMIESZKA Marta 7284FRACHT SPORT CLUBWARSZAWASenior I K - 208K 1901:25:3002:27:06.70+01:01:167:008,6
108MICHALEWSKI Paweł 7107OPOLESenior II M - 30 46M 8901:28:3902:27:11.90+01:01:217:008,6
109URBANIAK Daniel 7044GDYNIAMasters M - 40 25M 9001:32:1402:27:17.85+01:01:277:008,6
110PŁAZA Radosław 7415WARSZAWASenior II M - 30 47M 9101:26:3102:27:18.55+01:01:287:008,6
111MAKOWSKI Lukasz 7504GRUPA PROBLOK DOBRYSZYCESenior II M - 30 48M 9201:26:4702:27:19.25+01:01:287:008,6
112JURASZEK Krzysztof 7317USTROŃSenior I M - 20 15M 9301:28:1402:27:48.90+01:01:587:028,5
113ANTKIEWICZ Kamil 7325KOZIEGŁOWYSenior II M - 30 49M 9401:27:4502:28:08.35+01:02:177:038,5
114MATUSZEWSKI Łukasz 7531SBRT WARSZAWAWARSZAWASenior II M - 30 50M 9501:31:3402:29:05.55+01:03:157:058,5
115GROCHOT Edyta 7100#ADAMCZERWIŃSKITEAMWIELICZKAMasters K - 405K 2001:29:0702:29:11.40+01:03:207:068,4
116NOWAK Ireneusz 7124BYSTRZYCA KŁODZKAMasters M - 40 26M 9601:25:0202:29:14.40+01:03:237:068,4
117ZDEBSKA Magdalena 7101JANOWICE WIELKIESenior II K - 307K 2101:27:3602:29:24.25+01:03:337:068,4
118ZIEWIEC Marcin 7112WROCŁAWSenior II M - 30 51M 9701:28:3602:29:25.55+01:03:357:068,4
119MUĆKA Paweł 7282JELENIA GÓRAMasters M - 40 27M 9801:28:3402:29:26.30+01:03:357:068,4
120DĘBICKI Łukasz 7422RCI WROCŁAWOBORNIKI ŚLĄSKIESenior II M - 30 52M 9901:24:3802:29:28.80+01:03:387:078,4
121RADOMSKI Grzegorz 7373RUN MOKREMIKOŁÓWMasters M - 40 28M 10001:27:4202:29:47.40+01:03:567:078,4
122MIKOŁAJEWSKA Justyna 7410WROCŁAWSenior II K - 308K 2201:29:1202:29:59.05+01:04:087:088,4
123TELEON Piotr 7087JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 29M 10101:27:2902:30:11.80+01:04:217:098,4
124PŁÓCIENNIK Patrycja 7413KATOWICESenior I K - 209K 2301:31:2102:30:19.05+01:04:287:098,4
125CICHOCKI Dawid 7293NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior II M - 30 53M 10201:32:4702:30:30.20+01:04:397:108,4
126JAROSZEWSKI Arkadiusz 7256ISKRA KSIĘGINICELUBINSenior II M - 30 54M 10301:28:4302:30:34.35+01:04:437:108,4
127MARCINKIEWICZ Jerzy 7335ŁEMKO TEAMELBLĄGWeteran I M - 50 6M 10401:30:3002:30:47.25+01:04:567:108,4
128LEWIŃSKI Filip 7499OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 30M 10501:29:1102:31:00.85+01:05:107:118,3
129JAKRZEWSKI Mikolaj 7042JARACZEWOBIEGAJARACZEWOSenior II M - 30 55M 10601:29:1402:31:39.05+01:05:487:138,3
130ŚWIRAD Mirosław 7197BĘDZINSenior II M - 30 56M 10701:28:5502:31:45.85+01:05:557:138,3
131WASILEWSKI Michał 7494ZALASEWOMasters M - 40 31M 10801:33:3602:32:11.80+01:06:217:148,3
132GAŁĘZYKA Rafał 7475ONE MAN TEAMOPOLEMasters M - 40 32M 10901:29:1302:32:17.75+01:06:277:158,3
133DUDEK Marek 7527LKS KRZYŻANOWICEWYSOKASenior II M - 30 57M 11001:28:0902:32:51.50+01:07:017:168,2
134KRWAWNIK Maciej 7438CIESZYNSenior II M - 30 58M 11101:28:0202:33:01.30+01:07:107:178,2
135KOWALEWSKI Dariusz 7486DZIADZIA-RUNBYKÓWWeteran I M - 50 7M 11201:28:0902:33:17.70+01:07:277:178,2
136KOCIMSKA Katarzyna 7466EUROVENT ATHLETICSOPOLEMasters K - 406K 2401:29:2702:33:30.00+01:07:397:188,2
137ZDUNEK Mariusz 7490ROXYWARSZAWASenior II M - 30 59M 11301:30:3102:33:33.10+01:07:427:188,2
138KĄDZIOŁKA Artur 7001DOCHODZIMY W 2H ;-)WROCŁAWSenior II M - 30 60M 11402:33:48.50+01:07:587:198,2
139HNATIUK Anna 7221MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II K - 309K 2501:33:5702:33:57.30+01:08:067:198,2
140NOGANOWICZ Agata 7346PRO-RUN WROCŁAWDOMASZCZYNWeteran K - 502K 2601:31:5502:34:08.40+01:08:177:208,2
141SZYMANOWSKI Paweł 7271OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 61M 11501:32:5502:34:17.15+01:08:267:208,2
142PIÓRKOWSKI Jarosław 7122KOŁO BIEGAKOŁOMasters M - 40 33M 11601:30:3102:34:27.00+01:08:367:218,2
143ŁUCZAK Maciej 7552POZNAŃMasters M - 40 34M 11701:29:3802:34:40.95+01:08:507:218,1
144MAZAN Przemysław 7069VEGE RUNNERSWARSZAWAMasters M - 40 35M 11801:30:2202:34:44.15+01:08:537:228,1
145SADOWSKI Jakub 7157OSTRÓDASenior I M - 20 16M 11901:33:5102:35:53.90+01:10:037:258,1
146PANKOWSKI Owidiusz 7326NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior I M - 20 17M 12001:37:1802:36:26.70+01:10:367:278,1
147GLAPA Patryk 7429WSCHOWASenior II M - 30 62M 12101:35:5502:36:48.45+01:10:577:288,0
148KAWA Hubert 7179NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 63M 12201:37:0602:36:48.75+01:10:587:288,0
149KUNKEL Mariusz 7316SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKMasters M - 40 36M 12301:34:0102:36:57.40+01:11:067:288,0
150GANDYRA Rafał 7349STARE SIOŁKOWICESenior II M - 30 64M 12401:30:5402:37:06.75+01:11:167:288,0
151OBRZUD Katarzyna 7460BOŻEPOLE WIELKIEMasters K - 407K 2701:32:1202:37:37.20+01:11:467:308,0
152BERG Elwira 7177KŁODZKOSenior II K - 3010K 2801:31:1602:37:56.90+01:12:067:318,0
153MOLTZAN-MAŁKOWSKA Liliana 7511TORUŃSenior I K - 2010K 2901:32:2002:38:05.25+01:12:147:318,0
154MORAWSKI Wojciech 7167WROCŁAWSenior II M - 30 65M 12501:32:4002:38:06.95+01:12:167:318,0
155BOSZKO Krzysztof 7030OPOLESenior II M - 30 66M 12601:32:0602:38:14.95+01:12:247:328,0
156KOWALCZUK Anna 7517ZIELONA GÓRAMasters K - 408K 3001:30:2702:38:31.50+01:12:417:327,9
157ROGÓŻ Elżbieta 7286PRORUNNING PROMOTIONWARSZAWAMasters K - 409K 3101:35:3602:38:38.60+01:12:487:337,9
158UCHEREK Kazimierz 7106ŻORYWeteran I M - 50 8M 12701:31:2702:38:43.75+01:12:537:337,9
159GRONEK Magdalena 7398BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAMasters K - 4010K 3201:34:3802:38:52.60+01:13:027:337,9
160ŚLIWKA Beata 7180OLZA CIESZYNDZIĘGIELÓWMasters K - 4011K 3301:31:2702:38:55.60+01:13:057:347,9
161ŚRODA Maciej 7403WROCŁAWSenior II M - 30 67M 12801:31:5902:39:02.80+01:13:127:347,9
162WNUK Dominik 7384ZAWIANI KOŁOBRZEGPOZNAŃSenior I M - 20 18M 12901:30:1802:39:03.55+01:13:137:347,9
163SIP Mirosław 7170ŚLESINWeteran I M - 50 9M 13001:34:3202:39:32.45+01:13:417:357,9
164SKULIMA Szymon 7068WROCŁAWSenior I M - 20 19M 13101:30:0802:39:43.60+01:13:537:367,9
165REDKIEWICZ Agnieszka 7508PSYCHORUNWARSZAWASenior II K - 3011K 3401:33:1502:39:47.10+01:13:567:367,9
166NOWOPOLSKI Leszek 7394GDAŃSKMasters M - 40 37M 13201:32:2802:40:07.40+01:14:167:377,9
167DENYSENKO Lech 7539BOOT CAMP KATOWICEKATOWICEWeteran II M - 601M 13301:34:3102:40:11.15+01:14:207:377,9
168GUGA Paweł 7471BIEGAM BO LUBIĘTYCHYSenior II M - 30 68M 13401:32:0102:40:46.90+01:14:567:397,8
169BOROWSKI Marcin 7516WARSZAWAMasters M - 40 38M 13501:33:2902:40:47.40+01:14:567:397,8
170SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna 7028KB MARATON TUREKTUREKSenior II K - 3012K 3501:36:5802:41:07.10+01:15:167:407,8
171KUCIŃSKA Magdalena 7019BASSET ROLLING TEAMWARSZAWASenior II K - 3013K 3601:33:4102:41:20.05+01:15:297:407,8
172SUSKI Bartlomiej 7173KRAKOWSenior II M - 30 69M 13601:38:2302:41:24.85+01:15:347:417,8
173PIETRZAK Marek 7202ZALASEWOMasters M - 40 39M 13701:36:1302:41:30.65+01:15:407:417,8
174HOREJDA Sara 7114WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIELĄDEK ZDRÓJSenior I K - 2011K 3701:38:0302:41:35.65+01:15:457:417,8
175FIGUŁA Sławomir 7514KRZĘCINSenior II M - 30 70M 13801:32:2502:41:40.20+01:15:497:417,8
176KINER ROMAŃCZUK Gosia 7171MIĘKINIASenior II K - 3014K 3801:34:2002:41:43.20+01:15:527:427,8
177KĘDZIOR Grzegorz 7467BIECZSenior I M - 20 20M 13901:32:0502:42:02.55+01:16:127:437,8
178WAWRZYNIAK Krystian 7324KB ODRA OPOLEOPOLESenior II M - 30 71M 14001:30:5502:42:08.35+01:16:177:437,8
179GAWCZYŃSKI Kacper 7435WROCŁAWSenior I M - 20 21M 14101:39:4602:42:09.90+01:16:197:437,8
180CHMIELEWSKA-KOZIOŁ Magdalena 7165SKARŻYSKO-KAMIENNAWeteran K - 503K 3901:35:5802:42:20.35+01:16:297:437,8
181BAL Tomasz 7291KĄTY WROCŁAWSKIESenior II M - 30 72M 14201:33:5502:42:28.80+01:16:387:447,8
182DORNIAK Natalia 7081WROCŁAWSenior I K - 2012K 4001:35:3602:42:54.40+01:17:037:457,7
183FIĄCEK Adam 7375HARTUJĘ CHARTAWYSOKA K.WROCŁAWIAMasters M - 40 40M 14301:32:0202:42:58.55+01:17:087:457,7
184TOMASZEWSKA Ewa 7505OPOLEMasters K - 4012K 4101:38:4802:43:03.95+01:17:137:457,7
185ZAMECKI Radosław 7502WARSZAWASenior II M - 30 73M 14401:32:1302:43:15.65+01:17:257:467,7
186ANDRZEJCZAK Michał 7348SZCZECINSenior II M - 30 74M 14501:32:3002:43:24.85+01:17:347:467,7
187STĘPIEŃ Patrycja 7056RAWICZSenior I K - 2013K 4201:41:1202:43:33.75+01:17:437:477,7
188GAWCZYŃSKI Marcel 7433WROCŁAWSenior II M - 30 75M 14601:39:3602:43:36.50+01:17:467:477,7
189KRZESZEWSKA Dorota 7240PIŁAMasters K - 4013K 4301:35:2102:43:46.10+01:17:557:477,7
190MAŁKOWSKI Piotr 7155KOŚCIANWeteran II M - 602M 14701:38:2202:43:59.10+01:18:087:487,7
191KUCHARCZYK Kamil 7449TRI NOT TO DIEPOZNAŃSenior II M - 30 76M 14801:39:1802:44:12.25+01:18:217:497,7
192KASZUBSKI Marek 7126ŻARYMasters M - 40 41M 14901:40:3002:44:20.25+01:18:297:497,7
193DUTKOWIAK Aleksandra 7052PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃSenior II K - 3015K 4401:39:4602:44:40.90+01:18:507:507,7
194KOT Klaudia 7186KRAKÓWSenior I K - 2014K 4501:35:2502:44:42.20+01:18:517:507,7
195SOBOLEWSKI Bartłomiej 7457MILANÓWEKWeteran II M - 603M 15001:35:4102:45:01.10+01:19:107:517,6
196TRZCINOWICZ Maciej 7366OPTOMIWROCŁAWMasters M - 40 42M 15101:31:1102:45:01.60+01:19:117:517,6
197MICHALAK-KLIMCZAK Lucyna 7143WROCŁAWSenior II K - 3016K 4601:36:2602:45:02.55+01:19:127:517,6
198ŁAGOWSKI Dariusz 7500TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 43M 15201:38:0802:45:49.90+01:19:597:537,6
199WETULA Zofia 7547CHOCHOŁÓWSenior II K - 3017K 4701:36:2402:46:42.10+01:20:517:567,6
200URBAŃSKI Tomasz 7219FLUNKYBALL TEAM LĄDEK-ZDRÓJLĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 77M 15301:38:1502:46:45.75+01:20:557:567,6
201DRZYMAŁA Marcin 7131STRZELCE OPOLSKIESenior II M - 30 78M 15401:36:1602:46:52.50+01:21:027:567,6
202ANDRZEJCZAK Łukasz 7193NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 79M 15501:39:4502:47:01.00+01:21:107:577,5
203ANDRZEJCZAK Anna 7192NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II K - 3018K 4801:39:5502:47:10.80+01:21:207:577,5
204DRÓŻDŻ Arkadiusz 7332TORUŃSenior II M - 30 80M 15601:39:2902:47:15.15+01:21:247:577,5
205GLUSZKO Katarzyna 7327MIRA TEAMWROCŁAWSenior II K - 3019K 4901:37:3502:47:38.80+01:21:487:597,5
206SOJKA Przemek 7329ORANGE POLSKAWROCŁAWMasters M - 40 44M 15701:38:0602:48:01.85+01:22:118:007,5
207PLINIEWICZ Joanna 7362STRONSKA GRUPA ROWEROWASTRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 3020K 5001:38:1402:48:13.05+01:22:228:007,5
208PTASZYŃSKI Marcin 7018POZNAŃSenior I M - 20 22M 15801:38:1902:48:18.85+01:22:288:007,5
209DOŁASIŃSKI Jarek 7015CHOCIANÓWSenior II M - 30 81M 15901:34:3402:48:22.25+01:22:318:017,5
210MATUSZCZYK Marek 7250RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKMasters M - 40 45M 16001:38:5702:48:22.60+01:22:328:017,5
211SMUDA Ryszard 7127TYCHYWeteran II M - 604M 16101:38:1402:48:31.40+01:22:408:017,5
212IZDEBSKI Tomasz 7488NBSWARSZAWAMasters M - 40 46M 16201:37:2502:48:38.80+01:22:488:017,5
213PARZYCH Wojciech 7005RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 47M 16301:39:1602:48:41.75+01:22:518:017,5
214HELMAN Jaroslaw 7452WARSZAWAMasters M - 40 48M 16401:36:0902:48:47.55+01:22:578:027,5
215CHRZANOWSKA Olga 7509PSYCHORUNWARSZAWASenior II K - 3021K 5101:41:3102:49:24.00+01:23:338:047,4
216KOWALSKI Krzysztof 7374STS BIEGATONMIKOŁÓWMasters M - 40 49M 16501:41:2402:49:42.00+01:23:518:047,4
217BOGDAŁ Michał 7166SIECHNICESenior II M - 30 82M 16601:39:2802:50:08.95+01:24:188:067,4
218MICHNO Krzysztof 7333SOSNOWIECSenior II M - 30 83M 16701:33:4002:50:23.15+01:24:328:067,4
219SĄSIADEK Sławomir 7501ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMPOZNAŃWeteran I M - 50 10M 16801:44:1602:50:26.60+01:24:368:077,4
220LENARTOWICZ Barbara 7249ŁÓDŹWeteran K - 504K 5201:44:4602:50:39.50+01:24:498:077,4
221DURCZEWSKA Daria 7439PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWMasters K - 4014K 5301:44:4702:50:44.95+01:24:548:077,4
222HANYŻ Mateusz 7551SYCÓWMasters M - 40 50M 16901:44:0302:50:50.50+01:25:008:087,4
223MIKUŁA Grzegorz 7361KRAKÓWMasters M - 40 51M 17001:40:3502:51:11.85+01:25:218:097,4
224BUREK Bartosz 7345JAKDOJADEPOZNANSenior II M - 30 84M 17101:39:0202:51:28.40+01:25:378:097,3
225ROSOLSKI Paweł 7301WSOWAPAKOSŁAWMasters M - 40 52M 17201:37:0602:51:38.15+01:25:478:107,3
226KULINA Maciej 7261WROCŁAWSenior I M - 20 23M 17301:52:2502:51:54.15+01:26:038:117,3
227KONIECZNY Przemysław 7458POZNAŃSenior II M - 30 85M 17401:39:3002:51:56.55+01:26:068:117,3
228MADEJ Weronika 7421KRAKÓWSenior I K - 2015K 5401:43:1102:51:59.00+01:26:088:117,3
229MAJ Marek 7393ŚLĘZAK TEAMWROCŁAWMasters M - 40 53M 17501:40:3402:51:59.65+01:26:098:117,3
230MICHALAK Kamil 7142GŁOGÓWSenior II M - 30 86M 17601:36:1602:52:02.20+01:26:118:117,3
231GĘBKA Małgorzata 7451CRAZY RUNNERSKĄTY WROCŁAWSKIESenior II K - 3022K 5501:44:1302:52:08.25+01:26:178:117,3
232BRONIEWSKA Anna 7247WARSZAWWeteran K - 505K 5601:41:3102:52:35.65+01:26:458:137,3
233KOPYŚCIAŃSKI Aleksander 7111LEGNICKIE MORSYLEGNICAMasters M - 40 54M 17701:42:1402:52:47.10+01:26:568:137,3
234SZKUDLAREK Arkadiusz 7437KOŁOMasters M - 40 55M 17801:38:5502:52:48.55+01:26:588:137,3
235GIMZICKA Ewa 7303POZNAŃMasters K - 4015K 5701:41:3802:52:51.80+01:27:018:137,3
236BARTKIEWICZ Halina 7009ZIELONA GÓRAMasters K - 4016K 5801:45:1902:52:52.00+01:27:018:137,3
237BAŃKOWSKI Igor 7423NYSAWeteran I M - 50 11M 17901:39:5602:52:56.30+01:27:058:147,3
238LUBELCZYK Grzegorz 7426SPELEOCLUB WROCŁAWMIĘKINIA LMasters M - 40 56M 18001:42:5302:53:17.95+01:27:278:157,3
239WISZNIEWICZ Piotr 7264BANA DZIEWIONARUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 87M 18101:41:4502:53:28.60+01:27:388:157,3
240MAŚLANKA Łukasz 7097WROCLAWSenior II M - 30 88M 18201:45:2902:53:36.40+01:27:458:167,3
241WYBRANIEC Tomasz 7272CHORZÓWSenior II M - 30 89M 18301:42:2302:53:39.00+01:27:488:167,3
242BOGUSZ Marek 7314WALKA KOSTRZYNKOSTRZYNWeteran II M - 605M 18401:40:3802:53:43.70+01:27:538:167,3
243WOJCIECHOWSKA Anna 7050PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters K - 4017K 5901:47:5002:53:48.40+01:27:578:167,2
244WESOŁOWSKA Kinga 7406#55TEAM / ASICS FRONTRUNNER POLANDWROCŁAWSenior I K - 2016K 6001:40:5002:54:00.05+01:28:098:177,2
245SZWED Monika 7239ŁÓDŹMasters K - 4018K 6101:44:4002:54:04.55+01:28:148:177,2
246CZERNIAK Agnieszka 7207PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters K - 4019K 6201:48:1002:54:15.35+01:28:248:177,2
247RAJCZAK Łukasz 7443MODŁASenior II M - 30 90M 18501:41:3602:54:20.35+01:28:298:187,2
248MICHALSKI Grzegorz 7364WROCŁAWMasters M - 40 57M 18601:41:3202:54:32.25+01:28:418:187,2
249ORŁOWSKI Robert 7418BIEGNĘ DO MORDORUPOZNAŃSenior II M - 30 91M 18701:44:3602:54:45.05+01:28:548:197,2
250SZCZEPANIAK Wiesław 7480ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIWeteran II M - 606M 18801:42:0702:54:57.00+01:29:068:197,2
251MIELOSZYK Wojtek 7351POZNANSenior II M - 30 92M 18901:48:3202:55:09.20+01:29:188:207,2
252KOŚNY Damian 7027GITOPOLEMasters M - 40 58M 19001:39:5802:55:10.50+01:29:208:207,2
253LECH Grzegorz 7138KB ODRA OPOLEOPOLESenior II M - 30 93M 19101:42:5702:55:28.60+01:29:388:217,2
254KRUPIŃSKI Zbigniew 7328KOŁO BIEGAKOŁOSenior II M - 30 94M 19201:49:4902:55:37.35+01:29:468:217,2
255BARANOWSKI Szymon 7194POZNAŃSenior II M - 30 95M 19301:41:2002:55:39.05+01:29:488:217,2
256ZINIEWICZ Małgorzata 7495SWARZEDZMasters K - 4020K 6301:44:3502:55:39.80+01:29:498:217,2
257KOPKA Pawel 7257MUROWSenior II M - 30 96M 19401:39:2802:55:45.95+01:29:558:227,2
258WOJCIECHOWSKI Maciej 7145GŁOGÓWSenior II M - 30 97M 19501:44:3202:56:08.75+01:30:188:237,2
259ZATAJ Igor 7144KB MANIAC /CHARTY CHARTOWOPOZNAŃMasters M - 40 59M 19601:42:4902:56:16.60+01:30:268:237,1
260DUMIŃSKI Tomasz 7289STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMMasters M - 40 60M 19701:39:4102:56:36.50+01:30:468:247,1
261GUDZ Beata 7522WARSZAWASenior II K - 3023K 6401:43:3302:56:37.35+01:30:468:247,1
262HELLWING Wojciech 7048POLSKIE TOWARZYSTWO ASTRONOMICZNEWARSZAWAMasters M - 40 61M 19801:43:4602:56:48.25+01:30:578:257,1
263MENTONE Dario 7445WARSZAWASenior II M - 30 98M 19901:43:4502:57:02.90+01:31:128:257,1
264VAKH Oksana 7485DOLNOŚLĄSKIESenior I K - 2017K 6501:39:2402:57:38.85+01:31:488:277,1
265SAMBORSKI Daniel 7397BIEGACZE W RADOMSKU / WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEMasters M - 40 62M 20001:46:3602:57:39.30+01:31:488:277,1
266KACZMAREK Dorota 7382RADZIKIWROCŁAWSenior II K - 3024K 6601:48:2502:57:40.55+01:31:508:277,1
267KACZMAREK Radosław 7383RADZIKIWROCŁAWWeteran I M - 50 12M 20101:48:1502:57:43.25+01:31:528:277,1
268SAMBORSKA Monika 7396BIEGACZE W RADOMSKUOPOLESenior II K - 3025K 6701:46:4502:57:48.55+01:31:588:287,1
269SZTACHELSKI Krzysztof 7297SIWY TEAMWROCLAWMasters M - 40 63M 20201:41:0702:57:51.80+01:32:018:287,1
270JAROCIŃSKI Michał 7484JANUSZE PRZYGODYBABICE NOWEMasters M - 40 64M 20301:45:3302:57:54.00+01:32:038:287,1
271OKRASA Tomasz 7481OLEŚNICASenior II M - 30 99M 20401:39:4402:57:58.60+01:32:088:287,1
272MAJCHRZYCKI Sławomir 7430TKKF MPK POZNAŃKIJEWO/ŚRODA WLKP.Senior II M - 30 100M 20501:47:1902:57:58.65+01:32:088:287,1
273WOŹNIAK Mirosław 7518TKKF MPK POZNAŃKOZIEGŁOWYWeteran II M - 607M 20601:47:2902:58:09.85+01:32:198:297,1
274SZCZERBA Kasia 7214WARSZAWASenior II K - 3026K 6801:47:1402:58:44.85+01:32:548:307,0
275KACZMAREK Maciej 7220TEAM BEROTUNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 101M 20701:51:1302:58:46.90+01:32:568:307,0
276DUSZA Izabela 7185AZS PWBOBROWIECSenior I K - 2018K 6901:48:4602:58:47.35+01:32:568:307,0
277KOWALSKI Łukasz 7323KB ODRA OPOLETUŁOWICESenior II M - 30 102M 20801:36:4102:59:04.90+01:33:148:317,0
278KUTRZYK Przemysław 7376SOSNOWIECMasters M - 40 65M 20901:42:5002:59:26.85+01:33:368:327,0
279STUDZIŃSKA Joanna 7098WARSZAWASenior II K - 3027K 7001:45:0902:59:27.30+01:33:368:327,0
280SKWIERCZYŃSKI Sylwester 7260ZĄBKISenior I M - 20 24M 21001:40:2402:59:51.20+01:34:008:337,0
281HAGEL Julita 7446LUBINSenior II K - 3028K 7101:42:3503:00:04.70+01:34:148:347,0
282SZCZEPANOWSKI Andrzej 7063ŚRUNDUNIA SZCZECINSZCZECINMasters M - 40 66M 21101:47:3703:00:36.10+01:34:458:367,0
283JERSZ Bartosz 7447WOLSZTYNMasters M - 40 67M 21201:51:1803:00:39.85+01:34:498:367,0
284APANASEWICZ Dominika 7400WARSZAWAMasters K - 4021K 7201:51:2803:00:58.95+01:35:088:377,0
285KIEŁPIŃSKI Mikołaj 7528FOREST GANGBYDGOSZCZSenior I M - 20 25M 21301:44:0203:01:03.10+01:35:128:377,0
286BUŁAJ Bartosz 7411WROCŁAWSenior II M - 30 103M 21401:51:3203:01:23.70+01:35:338:386,9
287RYBICKI Przemysław 7353SKLEP BIEGACZAWARSZAWAMasters M - 40 68M 21501:44:0203:01:34.05+01:35:438:386,9
288STAŃCZYK Andrzej 7162KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEKĘDZIERZYN-KOŹLEWeteran I M - 50 13M 21601:47:2003:01:36.75+01:35:468:386,9
289SZUCHTA Zuzanna 7390ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWASenior II K - 3029K 7301:51:5003:01:57.30+01:36:068:396,9
290RATAJ Robert 7208PIĄTKOWO NA BIEGOWO - POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 69M 21701:56:5403:02:04.40+01:36:138:406,9
291SKRZĄTEK Anna 7116PRZYŁĘKIMasters K - 4022K 7401:51:0803:02:11.80+01:36:218:406,9
292FLISEK Jakub 7031MNTWWARSZAWASenior II M - 30 104M 21801:50:0803:02:19.40+01:36:288:406,9
293WIŚNIEWSKI Sławomir 74981984KĘPNOSenior II M - 30 105M 21901:45:3003:02:23.70+01:36:338:416,9
294PERKA Barbara 7090,ZAŁOGA GÓRSKAPROSZKÓWMasters K - 4023K 7501:46:3003:02:50.45+01:36:598:426,9
295TKACZ-BRODACKA Natalia 7222WROCŁAWSenior I K - 2019K 7601:44:2803:02:54.40+01:37:038:426,9
296SZCZYGIEŁ Zbigniew 7246JASIONKAWeteran I M - 50 14M 22001:52:0703:03:17.85+01:37:278:436,9
297KRYSIAK Joachim 7188ŚWIĘTOCHŁOWICEWeteran I M - 50 15M 22101:50:1303:03:18.95+01:37:288:436,9
298KRYSIAK Artur 7543BYTOMSenior II M - 30 106M 22201:50:1803:03:24.40+01:37:338:446,9
299JAGUSIAK Piotr 7281TRZEBOWNISKOMasters M - 40 70M 22301:52:2203:03:32.85+01:37:428:446,9
300MICHAEL Monika 7389ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSAWSenior II K - 3030K 7701:51:3703:04:15.35+01:38:248:466,8
301JUREWICZ Agata 7477VEGERUNNERSPOZNANSenior II K - 3031K 7801:48:4403:04:39.35+01:38:488:476,8
302KOZŁOWSKI Piotr 7150KS HUSARIA SZCZECINEKJASTROWIEMasters M - 40 71M 22401:48:3403:05:01.25+01:39:108:486,8
303KRÓL Karol 7226WROCŁAWMasters M - 40 72M 22501:51:1203:05:16.05+01:39:258:496,8
304GALEWSKI Mariusz 7139KOTLINWeteran I M - 50 16M 22601:47:3303:05:21.95+01:39:318:496,8
305JURASZ Aleksandra 7201KAMIENIEC ZĄBKOWICKISenior II K - 3032K 7901:46:2303:05:33.20+01:39:428:506,8
306NIERADKO Arkadiusz 7115BYDGOSZCZMasters M - 40 73M 22701:52:2103:05:44.30+01:39:538:506,8
307KAPELSKI Michał 7152WROCLAWMasters M - 40 74M 22801:49:1903:06:10.80+01:40:208:516,8
308CHOŁUJ Małgorzata 7320SZCZODREWeteran K - 506K 8001:49:0903:06:14.15+01:40:238:526,8
309RĘBECKA Violetta 7041BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAMasters K - 4024K 8101:52:5703:06:19.15+01:40:288:526,8
310GONTARCZYK Dawid 7047GDYNIASenior I M - 20 26M 22901:52:0703:07:38.25+01:41:478:566,7
311CIEMNY Wojciech 7077NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEMasters M - 40 75M 23001:50:0103:07:53.95+01:42:038:566,7
312SIENKIEWICZ Grzegorz 7181NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 107M 23101:45:1303:08:12.95+01:42:228:576,7
313ZASŁAWSKI Lech 7060WROCŁAWSenior II M - 30 108M 23201:54:1403:08:20.65+01:42:308:586,7
314PAWLAK Gabriel 7002RADWANICEMasters M - 40 76M 23301:52:5903:08:54.90+01:43:048:596,7
315BABICA Paulina 7136KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃSenior II K - 3033K 8201:53:5203:09:16.05+01:43:259:006,7
316WOŹNIAK Jakub 7273GOSTYŃSenior I M - 20 27M 23401:50:3803:09:18.35+01:43:279:006,7
317SMURA Ewa 7372POZNAŃSenior II K - 3034K 8301:54:0403:09:29.45+01:43:389:016,6
318GRABOWSKI Adam 7223WARSZAWAMasters M - 40 77M 23501:50:3603:09:30.70+01:43:409:016,6
319HYRA Patryk 7310SYCÓWSenior I M - 20 28M 23601:43:4103:09:53.45+01:44:029:026,6
320JAKUBOWSKI Rafał 7065R-TEAM RYDZYNAGOSTYŃMasters M - 40 78M 23701:54:5003:09:55.90+01:44:059:026,6
321PORADA Małgorzata 7255OPOLEMasters K - 4025K 8401:55:1103:09:58.70+01:44:089:026,6
322BOJEK Beata 7064R-TEAM RYDZYNARYDZYNAMasters K - 4026K 8501:55:0003:10:06.70+01:44:169:036,6
323KOKOSZKIEWICZ Jarosław 7497GRZYBIANY TEAMLEGNICASenior II M - 30 109M 23801:51:1303:10:08.45+01:44:179:036,6
324KUBIACZYK Malwina 7464NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior II K - 3035K 8601:52:3203:10:12.85+01:44:229:036,6
325TABACZYŃSKA Monika 7071WROCŁAWSenior I K - 2020K 8701:45:2203:10:52.90+01:45:029:056,6
326LUBAŃSKA Alicja 7109BUKOWICEWeteran K - 507K 8801:55:3803:11:00.00+01:45:099:056,6
327HATAŁA Tomasz 7054BARCAWROCŁAWSenior II M - 30 110M 23901:52:2503:11:35.35+01:45:449:076,6
328KRÓL Katarzyna 7227WROCŁAWSenior II K - 3036K 8901:53:4403:11:52.80+01:46:029:086,6
329WITKOWSKI Marek 7032GORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 79M 24001:58:4403:11:58.60+01:46:089:086,6
330ANDRZEJCZAK Łukasz 7347SZCZECINSenior II M - 30 111M 24101:53:4703:12:04.70+01:46:149:086,6
331GAJDA Mateusz 7128SPRÓCHNIALI HERKULESIBŁAŻKOWASenior II M - 30 112M 24201:49:5503:13:28.35+01:47:379:126,5
332MARONKA Agnieszka 7350KRAKÓWMasters K - 4027K 9001:53:1803:13:55.65+01:48:059:146,5
333BARAŃSKI Rafał 7456BIEGA BO MUSZĘOPOLEMasters M - 40 80M 24301:53:3603:14:06.20+01:48:159:146,5
334KOZŁOWSKA Renata 7265LADY AEROBIK NYSANYSASenior II K - 3037K 9101:50:4303:14:07.00+01:48:169:146,5
335WALKOWIAK Marek 7244PECNA TEAMPECNAMasters M - 40 81M 24401:52:5703:14:12.80+01:48:229:146,5
336WYGLĄDAŁA Michał 7033DRUŻYNA JEDNOROŻCAWARSZAWASenior II M - 30 113M 24501:53:3103:14:15.85+01:48:259:156,5
337CZUCHWICKI Marek 7006WROCŁAWMasters M - 40 82M 24601:54:3703:14:30.10+01:48:399:156,5
338PAPIERNIAK Anna 7034WARSZAWASenior II K - 3038K 9201:53:5203:14:35.90+01:48:459:166,5
339NOWICKA-BŁASZCZYK Izabela 7230PLEWISKAMasters K - 4028K 9301:58:3503:14:36.45+01:48:459:166,5
340FIKSA Katarzyna 7231WOJART TEAMKROSNOMasters K - 4029K 9401:58:3603:14:44.65+01:48:549:166,5
341BŁASZCZYK Jacek 7229PLEWISKAMasters M - 40 83M 24701:58:5003:14:54.60+01:49:049:166,5
342MARCINKOWSKA Katarzyna 7266LADY AEROBIK NYSANYSAMasters K - 4030K 9501:53:2003:15:13.40+01:49:229:176,5
343SKRZYPIŃSKA Agnieszka 7315PSI PATROLLESZNOSenior II K - 3039K 9601:57:4403:15:15.15+01:49:249:176,5
344BOREK Mateusz 7080WROCŁAWSenior I M - 20 29M 24801:55:1703:15:34.35+01:49:439:186,4
345SOSZYŃSKA Małgorzata 7542WARSZAWAWeteran K - 508K 9701:50:1503:15:54.65+01:50:049:196,4
346HERMAN Barbara 7209WARSZAWASenior II K - 3040K 9801:51:1003:16:34.50+01:50:449:216,4
347MARCINKIEWICZ Agnieszka 7534BERLINSenior II K - 3041K 9901:59:5503:16:50.95+01:51:009:226,4
348JĘDRYCHOWSKI Przemysław 7252STARE SIOŁKOWICEMasters M - 40 84M 24901:54:4903:17:14.95+01:51:249:236,4
349KOPKA - JĘDRYCHOWSKA Monika 7253STARE SIOŁKOWICEMasters K - 4031K 10001:55:0203:17:25.30+01:51:349:246,4
350SZCZEPAŃSKI Wojciech 7412BIAŁYSTOK BIEGA TEAMDOBRZYNIEWO DUŻESenior II M - 30 114M 25002:01:3503:17:37.25+01:51:469:246,4
351NOSZCZYŃSKI Kamil 7453FUNDACJA BIAŁYSTOK BIEGABIAŁYSTOKSenior II M - 30 115M 25102:01:4403:17:47.30+01:51:569:256,4
352GAJDECKI Tomek 7224ACCENTUREWARSZAWAMasters M - 40 85M 25201:57:1903:18:15.50+01:52:259:266,4
353GERMAN-GIENTKOWSKA Iwona 7344WROCŁAWMasters K - 4032K 10101:59:2303:18:22.85+01:52:329:266,4
354GAJDECKA Adriana 7225ORANGEWARSZAWAMasters K - 4033K 10201:57:5203:18:25.20+01:52:349:266,4
355CENDROWICZ Magdalena 7512AMBASADRZYFBSOBÓTKASenior II K - 3042K 10301:58:0303:18:27.85+01:52:379:276,3
356WISZNIEWICZ Agnieszka 7472RUDA ŚLĄSKASenior II K - 3043K 10401:57:2403:18:42.60+01:52:529:276,3
357SIKORSKA Karolina 7407KIEŁCZÓWSenior II K - 3044K 10501:58:4903:19:05.05+01:53:149:286,3
358KOŃ Aleksandra 7149LIPAMasters K - 4034K 10601:59:3603:19:48.00+01:53:579:306,3
359STRZELCZYK Paulina 7051NESSIMOROWNICASenior II K - 3045K 10702:03:5803:20:03.60+01:54:139:316,3
360GIDASZEWSKA Jolanta 7049NESSILESZNOMasters K - 4035K 10802:04:1103:20:16.25+01:54:259:326,3
361NIEWCZAS Barbara 7199LUBARTÓWSenior II K - 3046K 10901:56:2203:20:28.40+01:54:379:326,3
362GRZELAKOWSKA Agata 7037WARSZAWAWeteran K - 509K 11002:01:2603:20:59.80+01:55:099:346,3
363JÓZEFCZYK Justyna 7010PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters K - 4036K 11102:02:1403:21:04.50+01:55:149:346,3
364POKORNY Tomasz 7191ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUWROCŁAWMasters M - 40 86M 25302:04:4103:21:08.90+01:55:189:346,3
365BIENIASZ-KRZYWIEC Patryk 7043GUBINSenior I M - 20 30M 25401:56:4203:21:30.00+01:55:399:356,3
366MAĆCZAK Katarzyna 7337KOŁOSenior I K - 2021K 11202:01:0903:21:33.85+01:55:439:356,3
367HYLIŃSKA Hanna 7045WROCŁAWSenior II K - 3047K 11301:54:2903:21:40.50+01:55:509:366,2
368STAŃCZUK Dorota 7295SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEWeteran K - 5010K 11402:00:1103:21:45.30+01:55:549:366,2
369KRYSIAK Łukasz 7023PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters M - 40 87M 25502:02:0303:22:16.70+01:56:269:376,2
370DUBIŃSKI Przemysław 7132PRZEMEK DUBIŃSKI - BIEGIEMPRZEZŚWIATCZĘSTOCHOWAMasters M - 40 88M 25602:10:4303:22:35.25+01:56:449:386,2
371KWIATKOWSKI Daniel 7083PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZSenior II M - 30 116M 25701:56:3603:23:07.80+01:57:179:406,2
372KUCHCZYŃSKI Krzysztof 7369BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINSenior II M - 30 117M 25802:09:4103:23:17.15+01:57:269:406,2
373PROCHOŃ Krzysztof 7540KATOWICEWeteran I M - 50 17M 25901:54:0203:23:17.80+01:57:279:406,2
374KOZIOŁ Joanna 7158RUMIAMasters K - 4037K 11502:03:3203:23:51.40+01:58:009:426,2
375SZCZODRZYŃSKA Kasia 7473POZNAŃMasters K - 4038K 11602:05:3903:24:25.05+01:58:349:446,2
376GRZYB Beata 7478KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃMasters K - 4039K 11702:05:5203:24:37.35+01:58:469:446,2
377CHORZĘPA Wojciech 7506RESZELSenior II M - 30 118M 26001:59:2303:25:16.80+01:59:269:466,1
378ŁAŹNIAK-PFAJFER Agata 7306CARDIORUNNERSPOZNAŃSenior II K - 3048K 11802:04:3703:26:25.30+02:00:349:496,1
379SIKORA Agnieszka 7269TARNOWSKIE GORYSenior II K - 3049K 11901:57:1203:26:33.60+02:00:439:506,1
380RYPUŁA Grażyna 7183ZEN RUNNING TEAMLĘDZINYWeteran II K - 601K 12001:58:5503:27:05.80+02:01:159:516,1
381RAPACZ Danuta 7205ANMARSTRONIE ŚLĄSKIEWeteran II K - 602K 12102:06:5403:27:14.10+02:01:239:526,1
382MAGDA Natasza 7091NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEMasters K - 4040K 12201:59:4603:27:16.25+02:01:259:526,1
383RYPUŁA Zenon 7218ZEN RUNING TEAMLĘDZINYWeteran II M - 608M 26101:58:4303:27:27.60+02:01:379:526,1
384TCHÓRZEWSKA Monika 7288KŁODZKOSenior II K - 3050K 12302:06:2103:27:29.80+02:01:399:526,1
385WYPCHOŁ Piotr 7340BIEGAJ Z TRENERAMIBARGŁÓWKAWeteran I M - 50 18M 26202:04:3703:27:37.30+02:01:469:536,1
386KODZIS Sylwia 7200BIEGAM W GÓRACH BARDZKICHJANOWIECSenior II K - 3051K 12402:06:1403:27:38.85+02:01:489:536,1
387TCHÓRZEWSKA-PIETRZYK Anna 7287WROCŁAWMasters K - 4041K 12502:06:3403:27:39.80+02:01:499:536,1
388KOWALEWSKA Anna 7125KOBIETY W BIEGUŚWIDNICASenior II K - 3052K 12602:06:2203:27:46.95+02:01:569:536,1
389KNOBLOCH Ewa 7441WARSZAWAMasters K - 4042K 12702:07:1503:27:59.20+02:02:089:546,1
390PIETRZAK Sylwia 740112TRIWARSZAWASenior II K - 3053K 12802:08:4203:28:14.20+02:02:239:546,1
391KLAJA Agnieszka 7017POZNAŃSenior II K - 3054K 12902:07:3103:28:17.85+02:02:279:556,0
392WIZE-ZIELONKA Karolina 7442POZNAŃMasters K - 4043K 13002:07:3503:28:19.30+02:02:289:556,0
393CZERWONKA Zbigniew 75131983ŁÓDŹSenior II M - 30 119M 26302:03:0603:28:51.20+02:03:009:566,0
394MORAWSKA Anna 7189WARSZAWAWeteran II K - 603K 13102:02:2603:28:53.65+02:03:039:566,0
395PRZESTRZELSKA-HAAS Marta 7004BACKPACKING OKAPI TEAMWROCŁAWMasters K - 4044K 13202:05:3903:28:57.30+02:03:069:576,0
396SZCZYGIEŁ Beata 7245JASIONKAMasters K - 4045K 13302:04:3003:29:04.35+02:03:139:576,0
397KAYSIEWICZ Joanna 7381POZNAŃMasters K - 4046K 13402:05:5303:29:35.40+02:03:449:586,0
398RAKOWSKI Damian 7070WROCŁAWSenior I M - 20 31M 26401:51:0703:30:01.05+02:04:1010:006,0
399STACHURSKA Monika 7046DRUŻBICEWeteran K - 5011K 13502:05:4403:30:23.25+02:04:3210:016,0
400JOŃCZYK Jerzy 7211LĄDEK-ZDRÓJWeteran I M - 50 19M 26501:50:5103:30:28.65+02:04:3810:016,0
401SIARKIEWICZ Jola 7073BIEGAMDLAZDROWIA.PLPODGÓRZYNWeteran K - 5012K 13602:01:4303:30:36.45+02:04:4510:016,0
402JASICKI Julian 7156STROŃSKA GRUPA ROWEROWALĄDEK-ZDRÓJWeteran II M - 609M 26601:58:2103:30:57.60+02:05:0710:026,0
403KONCA Mariusz 7215KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 89M 26702:20:1103:32:40.90+02:06:5010:075,9
404NESTOROWICZ Monika 7154KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOKĘTRZYNMasters K - 4047K 13702:09:0603:32:57.45+02:07:0610:085,9
405POWAŁA Janusz 7311JILLUBINWeteran II M - 6010M 26802:03:5703:33:02.20+02:07:1110:085,9
406RUDA Kamila 7371KURACJUSZEWROCŁAWSenior II K - 3055K 13801:53:2103:34:16.10+02:08:2510:125,9
407URBANIAK Alina 7474KURACJUSZEWROCŁAWSenior II K - 3056K 13901:53:3003:34:32.50+02:08:4210:125,9
408STOMPEL Ewelina 7151SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II K - 3057K 14002:01:4803:34:49.35+02:08:5810:135,9
409SZCZEPKOWSKI Paweł 7523ARTEQUIPMENTWARSZAWAWeteran II M - 6011M 26902:05:4503:34:52.90+02:09:0210:135,9
410SOBIŃSKI Waldemar 7062BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAWeteran I M - 50 20M 27002:03:2603:34:54.85+02:09:0410:145,9
411TRELA Mirosław 7276DB LESZCZYNYLESZCZYNYWeteran I M - 50 21M 27102:09:5503:34:57.45+02:09:0610:145,9
412TRELA Aniela 7275DB LESZCZYNYLESZCZYNYMasters K - 4048K 14102:10:0303:35:07.90+02:09:1710:145,9
413SIENKIEWICZ Joanna 7140ORGANIC RACE TEAMSWARZĘDZSenior II K - 3058K 14202:08:1703:35:38.55+02:09:4810:165,8
414GRESER Beata 7141ORGANIC RACE TEAMBOGUCINMasters K - 4049K 14302:08:2603:35:48.80+02:09:5810:165,8
415SAWICKA Izabela 7022PARKRUNGORZÓW WLKPSenior II K - 3059K 14402:16:3803:36:08.45+02:10:1710:175,8
416PACIA Beata 7402ŁAŃCUTSenior II K - 3060K 14502:06:3603:36:44.45+02:10:5310:195,8
417HETMAŃSKA Diana 7078LOVELASYBARTOSZEWOSenior II K - 3061K 14602:16:2603:37:30.40+02:11:3910:215,8
418PALUSIŃSKA Agnieszka 7039LOVELASYPOLICEMasters K - 4050K 14702:16:3303:37:39.70+02:11:4910:215,8
419SOBCZYK Marek 7213KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOZARÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 90M 27202:20:1903:38:09.35+02:12:1810:235,8
420SZCZEPANIAK Sylwia 7432WROCŁAWSenior II K - 3062K 14802:05:3303:38:32.00+02:12:4110:245,8
421KONCA Beata 7216KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIMasters K - 4051K 14902:18:3903:38:40.00+02:12:4910:245,8
422KORYBSKI Tomasz 7431WARSZAWAMasters M - 40 91M 27302:14:5603:38:47.55+02:12:5710:255,8
423SARNOWSKI Maciej 7040TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 92M 27402:05:3103:38:54.75+02:13:0410:255,8
424WILMOWSKI Marek 7417ŁÓDŹWeteran I M - 50 22M 27502:06:1803:39:38.60+02:13:4810:275,7
425JUSKOWIAK Mikołaj 7217LESZNOSenior II M - 30 120M 27602:15:2603:40:01.05+02:14:1010:285,7
426DZIAŁAK Marian 7169KB AKTYWNI KONINKONINWeteran II M - 6012M 27702:15:3603:40:02.40+02:14:1110:285,7
427CHRZANOWSKI Paweł 7510WARSZAWASenior II M - 30 121M 27802:09:2103:40:43.40+02:14:5210:305,7
428SZCZAPA Karol 7399WARSZAWASenior II M - 30 122M 27902:08:3903:40:53.95+02:15:0310:315,7
429SZCZYGIELSKA Patrycja 7274GNIEZNOSenior II K - 3063K 15002:16:2203:41:02.55+02:15:1210:315,7
430IMIŃSKI Cezary 7206ZGIERZWeteran I M - 50 23M 28002:03:5703:41:16.10+02:15:2510:325,7
431KONIECZNY Piotr 7251NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 123M 28102:19:4003:41:55.55+02:16:0510:345,7
432KACZMAREK Monika 7299PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKANOWY TOMYŚLMasters K - 4052K 15102:19:4903:42:03.00+02:16:1210:345,7
433DADAŚ Elżbieta 7007BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEMasters K - 4053K 15202:19:2503:42:04.30+02:16:1310:345,7
434STASZEWSKA Aneta 7305NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEMasters K - 4054K 15302:16:1203:42:40.95+02:16:5010:365,7
435SOBCZYK Ela 7212KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIMasters K - 4055K 15402:20:2903:43:26.05+02:17:3510:385,6
436BARAŃSKA Małgorzata 7277BOB OPOLEOPOLEWeteran K - 5013K 15502:24:3003:43:36.60+02:17:4610:385,6
437PIJANKA Monika 7121OPOLEMasters K - 4056K 15602:24:4303:43:45.65+02:17:5510:395,6
438GADZINOWSKI Ignacy 7298RADOMWeteran II M - 6013M 28202:14:4703:44:54.25+02:19:0310:425,6
439CHOJNOWSKA Barbara 7026PUSIA TEAMIŁAWAMasters K - 4057K 15702:15:1703:44:59.05+02:19:0810:425,6
440CHOJNOWSKA Dominika 7024PUSIA TEAMIŁAWASenior I K - 2022K 15802:15:1803:45:08.55+02:19:1810:435,6
441NAMYŚLAK Radosław 7482KOŁO BIEGAKOŁOMasters M - 40 93M 28302:10:2903:46:00.45+02:20:0910:455,6
442BLICHERT Anna 75071986GAJKÓWSenior II K - 3064K 15902:18:5003:46:04.85+02:20:1410:455,6
443JANKOWSKA Magdalena 7487KOŁO BIEGAKOŁOSenior II K - 3065K 16002:13:3603:46:08.05+02:20:1710:465,6
444NAMYŚLAK Renata 7483KOŁO BIEGAKOŁOMasters K - 4058K 16102:13:4703:46:17.70+02:20:2710:465,6
445GAJ-JURCZYK Renata 7465STAN UMYSŁU LEWIN BIEGALEWIN BRZESKIMasters K - 4059K 16202:10:3103:49:11.75+02:23:2110:545,5
446STOŁOWSKA Natalia 7258WROCŁAWMasters K - 4060K 16302:15:4603:49:31.85+02:23:4110:555,5
447NOWAK Jakub 7405POMIOTY SZATANAŚMIGIELSenior II M - 30 124M 28401:58:4403:50:02.05+02:24:1110:575,5
448SMUG Ewelina 7061KAZIMIERZ BISKUPISenior II K - 3066K 16402:16:0503:50:27.00+02:24:3610:585,5
449SZALSKA Elżbieta 7532WĄGROWIECSenior II K - 3067K 16502:05:1903:50:54.20+02:25:0310:595,5
450SŁOMKA Karolina 7159UJAZDSenior I K - 2023K 16602:11:5703:51:05.20+02:25:1411:005,5
451RUTKOWSKI Konrad 7535TOMASZÓW MAZOWIECKISenior II M - 30 125M 28502:12:0803:51:16.45+02:25:2511:005,4
452PAKUŁA Beata 7203KROSNO ODRZAŃSKIEMasters K - 4061K 16702:10:5803:53:05.30+02:27:1411:055,4
453JAGUSIAK Barbara 7358TRZEBOWNISKOWeteran K - 5014K 16802:21:0703:54:31.80+02:28:4111:105,4
454SOSNOWSKA Barbara 7108LACHO TEAMKRAKÓWMasters K - 4062K 16902:23:4603:54:41.05+02:28:5011:105,4
455URBANIAK Agnieszka 7123LEGIONOWOMasters K - 4063K 17002:19:2903:55:32.90+02:29:4211:135,3
456NIEDŹWIECKA Dorota 7338SKIPARK-WYSOWAWYSOWA-ZDRÓJWeteran K - 5015K 17102:20:2103:56:56.15+02:31:0511:165,3
457ŁABOWICZ Magdalena 7493KŁODZKOMasters K - 4064K 17203:58:23.00+02:32:3211:215,3
458SIEWIERA Katarzyna 7492POLANICA ZDRÓJMasters K - 4065K 17302:25:2303:58:26.25+02:32:3511:215,3
459PILAK Zbigniew 7036WROCŁAWWeteran II M - 6014M 28602:24:2903:59:44.30+02:33:5311:245,3
460NAGAŃSKA-PILAK Małgorzata 7035WROCŁAWWeteran K - 5016K 17402:24:2803:59:54.90+02:34:0411:255,3
461KOSTULSKA Olga 7236WKURW_TEAMTORUŃSenior II K - 3068K 17502:20:4403:59:58.90+02:34:0811:255,3
462BASZCZYŃSKA Barbara 7386WKURW_TEAMBRZEGWeteran K - 5017K 17602:26:5504:00:08.65+02:34:1811:265,2
463DOBROWOLSKI Robert 7075SPORTOWI EMERYCIJELENIA GORAWeteran II M - 6015M 28702:29:3404:00:43.75+02:34:5311:275,2
464JEZIERSKA Karina 7094WARSZAWAMasters K - 4066K 17702:22:3904:02:00.20+02:36:0911:315,2
465FRANKOWSKA Ania 7470MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran K - 5018K 17802:23:3004:02:22.20+02:36:3111:325,2
466MAZZARA Dominika 7459PROGRESSWROCLAWSenior II K - 3069K 17902:42:5104:04:20.80+02:38:3011:385,2
467BEDNARCZYK Sylwia 7003SZCZECINMasters K - 4067K 18002:37:3704:04:32.05+02:38:4111:385,2
468JARCZYŃSKA Adriana 7450WROCŁAWSenior II K - 3070K 18102:42:4404:05:52.90+02:40:0211:425,1
469KOSZYKA Weronika 7082WYBIEGAĆ MARZENIA TEAMSŁUBICESenior I K - 2024K 18202:27:4404:05:57.95+02:40:0711:425,1
470WITKOWSKA Ania 7029PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 3071K 18302:28:3904:07:37.45+02:41:4611:475,1
471JUSZKO Aleksandra 7259WARSZAWASenior I K - 2025K 18402:24:3704:10:22.70+02:44:3211:555,0
472JUSZKO Monika 7235WARSZAWAMasters K - 4068K 18502:24:4704:10:39.70+02:44:4911:565,0
473PODSIADŁY Robert 7118CHATA BIEGACZA K34WROCŁAWWeteran II M - 6016M 28802:28:2304:10:48.05+02:44:5711:565,0
474DOBROWOLSKA Bozena 7074SPORTOWI EMERYCIJELENIA GORAWeteran II K - 604K 18602:29:4504:10:50.05+02:44:5911:565,0
475SZCZEPANIAK Sławomir 7385KS LENIWIECKĘPNOWeteran I M - 50 24M 28902:18:2304:10:57.05+02:45:0611:575,0
476KRUCZEK Ewa 7084KW OPOLELEWIN BRZESKISenior II K - 3072K 18702:25:2504:11:26.60+02:45:3611:585,0
477SCISŁOWSKA Anna 7093NOWY TOMYŚLSenior II K - 3073K 18802:29:1404:11:38.15+02:45:4711:585,0
478POLOWCZYK Dominika 7092ŚREMSenior II K - 3074K 18902:29:2404:11:48.00+02:45:5711:595,0
479KNOSOWSKI Sławomir 7085HEKI TEAMWARSZAWAMasters M - 40 94M 29002:29:5704:11:55.95+02:46:0511:595,0
480KNOSOWSKA Sylwia 7086HEKI TEAMWARSZAWAMasters K - 4069K 19002:30:0804:12:05.65+02:46:1512:005,0
481ROGIŃSKA Katarzyna 7014WKURW_TEAMGDAŃSKWeteran K - 5019K 19102:28:2204:13:52.75+02:48:0212:055,0
482WÓJCIK Jacek 7117WRZEŚNIAMasters M - 40 95M 29102:32:4304:32:09.25+03:06:1812:574,6
483KOWALSKI Andrzej 7067WARSZAWASenior I M - 20 32M 29202:35:5504:35:10.15+03:09:1913:064,6
484ORDON Dorota 7059WARSZAWASenior II K - 3075K 19202:36:1504:35:28.65+03:09:3813:074,6
485KACZOROWSKA Anna 7296SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEWeteran K - 5020K 19302:47:0204:45:05.85+03:19:1513:344,4
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
486MRÓWCZYŃSKA PĘZIOŁ Ewa 7541-Masters K - 4070K 19402:54:0605:08:40.00+03:42:4914:414,1
487STASIAK Mateusz 7448ITFFŁÓDŹSenior II M - 30 126M 29303:22:0305:25:39.25+03:59:4815:303,9
JANIEWICZ Jacek 7161LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 DNF DNF--
Znaleziono 488 wynik(ów)