ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-07-20
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 418
Wystartowało : 367
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 361
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuB1
10km
   
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2366GŁUCHOŁAZYSenior I M - 20 00:00:0200:47:13
2GRACZYK Adrian 2200biegi.wlkpCZARNKÓWSenior I M - 20 00:00:0201:00:52
3MYSZCZYSZYN Łukasz 2093ANTRACYTKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:0201:01:00
4KANTOR Martyna 2402SALCO GARMIN TEAMSenior I K - 2000:00:0201:01:24
5IGNACZAK Marcin 2296IFB BrokerŻYCHLINMasters M - 40 00:00:0201:05:01
6STACHOWIAK Marcin 2222biegi.wlkpPUSZCZYKOWOSenior I M - 20 00:00:0201:05:14
7PIRÓG Arkadiusz 2386PISFAKSenior II M - 30 00:00:0201:06:10
8URBANEK Zbyszek 2275PSZCZYNASenior II M - 30 00:00:0201:08:08
9TARASZKA Damian 2363Bractwo Biegaczy Zielona GóraZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:0201:13:46
10KUCZERA Tadeusz 2241ŚWIERKLANYWeteran I M - 50 00:00:0201:34:30
11NÁPRAVNÍK Jan 2382RTYNĚ V PODKRKONOŠÍSenior II M - 30 00:00:0300:55:25
12KITA Michał 2179pędzący w miejscuWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0300:58:03
13MICHALIK Adam 2365KRAKÓWMasters M - 40 00:00:0301:02:43
14PRZYBYLSKI Łukasz 2218KS IdmarMOSINASenior II M - 30 00:00:0301:03:53
15SPYCHALSKI Adam 2148RUDA ŚLĄSKAMasters M - 40 00:00:0301:06:00
16PAWŁOWSKI Marek 2305Klub Biegacza Kompania PiwowarskaPOZNAŃWeteran I M - 50 00:00:0301:05:04
17DOMAŃSKI Patryk 2216Grupa biegowa runnersclub.pl PoznańPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:0301:08:20
18ZIĘTERSKI Robert 2351KŁODZKOMasters M - 40 00:00:0301:09:15
19JARMOLIŃSKI Piotr 2123MIERZYNMasters M - 40 00:00:0301:17:59
20POMASKI Paweł 2300Pomascy BiegająWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0301:28:54
21MAZIEC Roman 2340CHOJNÓWSenior II M - 30 00:00:0301:28:58
22KOWAL Amadeusz 2377Naprzód MłocinyLUBACZÓWSenior II M - 30 00:00:0401:02:03
23DURMAJ Bartek 2014WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0401:05:00
24PIENIĄŻEK Patryk 2309KŁOBUCZYNSenior I M - 20 00:00:0401:06:14
25KWIATKOWSKI Przemysław 2054PISARZOWICESenior I M - 20 00:00:0401:10:18
26PAWLAK Bartosz 2370Załoga GorskaOSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:0401:10:05
27DROŹDZIK Magdalena 2244WKB Meta LubliniecNYSASenior II K - 3000:00:0401:13:31
28JAMRÓZ Wojciech 2295KW GliwiceGLIWICEMasters M - 40 00:00:0401:14:00
29KUBACKA Sebastian 2243WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0401:15:58
30ELMINOWSKI Wojciech 2306ELAKTYWNIELBLĄGWeteran I M - 50 00:00:0401:17:48
31MAZUR Rafał 2204LEGNICASenior I M - 20 00:00:0401:21:59
32UGOREK Jarosław 2149Kopeć TeamMILICZMasters M - 40 00:00:0501:05:29
33KROWICKA Agnieszka 2232Olimpijczyk SzczekocinyKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0501:07:42
34STEMPNIAK Daniel 2210KS Maraton Ostrów Wlkp.OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:0501:17:19
35GRĘDA Mariusz 2134OZIMEKSenior II M - 30 00:00:0501:20:30
36WYSTRYCHOWSKI Marcin 2220bfagencja.plWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0501:16:27
37SZMAJDA Dominik 2297Nie Mam PomysłuŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0501:25:36
38LUBAŃSKA Alicja 2129BUKOWICEMasters K - 4000:00:0501:30:48
39GÓRSKI Piotr 2095HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOTWOCKMasters M - 40 00:00:0501:39:38
40SYNORADZKA Agata 2180VENLOSenior I K - 2000:00:05
41MUSIELAK Magdalena 2231M&M&MPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0501:41:40
42DOMAGAŁA Bartosz 2191Leszczyńscy PatriociLESZNOSenior I M - 20 00:00:0601:19:06
43OSTROWSKI Paweł 2347Rehmedica.plKRZESZOWICESenior II M - 30 00:00:0601:18:19
44SŁOWIKOWSKA Klaudia 2047GDAŃSKSenior I K - 2000:00:0601:21:30
45CZERWONKA Zbigniew 23241983WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0601:24:38
46SKRZYPIEC Katarzyna 2019OPOLESenior II K - 3000:00:0601:21:46
47KOSTROWICKI Jakub 2121Sieradzbiega.plPIŁASenior II M - 30 00:00:0601:25:40
48BURANT Agnieszka 2065POZNAŃSenior II K - 3000:00:0601:27:37
49CZEKALSKA Maria 2064POZNAŃSenior II K - 3000:00:0601:27:37
50ŚWIDEREK Kasia 2368JÓZEFOSŁAWMasters K - 4000:00:0601:37:48
51KACZMARKIEWICZ Krzysztof 2278ITAKA STUDIO FILMOEŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:0601:57:03
52ROSZAK Romana 2100kuracjuszeWROCŁAWSenior II K - 3000:00:0602:05:34
53BIERNACKA Kasia 2415Speleo Klub WarszawskiMasters K - 4000:00:06
54WOLAŃSKI Jan 2338Stal Fox BimarkoOŁAWASenior II M - 30 00:00:0701:01:26
55HEMMERLING Roman 2168POZNAŃSenior I M - 20 00:00:0701:14:47
56KOCHMAN Karol 2175wpiszcokolwiekPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:0701:14:46
57KUBERA Piotr 2374Lipiec Running TeamJÓZEFÓWMasters M - 40 00:00:0701:15:43
58SKACZKOWSKA Barbara 2298Polski Klub MTBWARSZAWASenior II K - 3000:00:0701:28:07
59SKORUPSKI Szymon 2353KURACJUSZESTRZELINSenior II M - 30 00:00:0701:29:12
60MĄCZKA Krystyna 2395OTK RzeźnikWeteran II K - 6000:00:0701:45:05
61DUDARONEK Paulina 2217SZCZECINSenior I K - 2000:00:0701:43:37
62MAJCHRZAK Marcin 2367Deloitte Adventure TeamSWARZĘDZSenior II M - 30 00:00:0801:07:12
63FIGAS Sebastian 2036LttWROCLAWMasters M - 40 00:00:0801:13:14
64PAWLAK Gabriel 2321ErgoconceptRADWANICWSenior II M - 30 00:00:0801:17:33
65KUŹMA Przemysław 21601960WIELICZKAWeteran I M - 50 00:00:0801:18:58
66SWIETEK-OZDOBA Sylwia 2037LttWROCŁAWMasters K - 4000:00:0801:19:57
67BANDUROWSKA Agnieszka 2067KB Spoceni Nowa SólNOWA SÓLMasters K - 4000:00:0801:29:11
68BULIŃSKA Iwona 2405Night RunnersSenior II K - 3000:00:0801:32:49
69GARGAS-DZIEDZINA Joanna 2276Night RunnersKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0801:51:50
70BARTOSIEWICZ Dorota 2202POZNAŃSenior II K - 3000:00:0801:48:13
71BRZESZKIEWICZ Michał 2411Biegiem po piwoSenior II M - 30 00:00:0801:07:47
72PAJĄK Tomasz 2304Vege RunnersWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0901:01:08
73RĄCKI Dariusz 2181Ronal Polska RunWAŁBRZYCHMasters M - 40 00:00:0901:07:17
74KOWALCZYK Adam 2344STS BIEGATONMIKOŁÓWMasters M - 40 00:00:0901:16:18
75KYCIA Piotr 2188RAWICZMasters M - 40 00:00:0901:16:17
76JANKOWIAK Krzysztof 2012MarcoKROSINKOSenior II M - 30 00:00:0901:18:17
77RYBARSKA Marta 2017DOLSKSenior I K - 2000:00:0901:18:42
78GĄSIOROWSKI Andrzej 2329Różowe Gżegżółki ŚmierciŁÓDŹSenior I M - 20 00:00:0901:27:36
79RUSIECKI Łukasz 2333Różowe Gżegżółki ŚmierciKALISZSenior I M - 20 00:00:0901:29:19
80PIEKIELNA Angelika 2388WierunszówSenior I K - 2000:00:0901:31:32
81MORAWSKI Ryszard 2090WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0901:31:40
82NOWICKI Andrzej 2209Pomioty SzatanaPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:0901:42:08
83KAŹMIERCZAK Marta 2416Dream RunSenior II K - 3000:00:1001:10:52
84STĘPIEŃ Marta 2414Senior II K - 3000:00:1001:10:07
85FĄFARA Marek 2284KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-KoźleKEDZIERZYN-KOŹLESenior II M - 30 00:00:1001:23:22
86FERCHMIN Alicja 2292JESUS IS MY LEADERPOZNAŃSenior II K - 3000:00:1001:19:48
87BURTNY Przemysław 2169Bizon BąkowiceOPOLEMasters M - 40 00:00:1001:22:30
88PIOTROWSKI Rafael 2418Senior II M - 30 00:00:1001:20:47
89RAPACZ - TOPIŁKO Anna 2401ODLO PolskaSenior II K - 3000:00:1001:39:58
90WALEŃSKA Ewa 2271GT RATWROCŁAWMasters K - 4000:00:1101:13:30
91ANTOSIAK Tomasz 2132Triathlon Mietków TeamZŁOTORYJASenior II M - 30 00:00:1101:16:33
92PIENIĘŻNY Marek 2251KOŹMIN BIEGAKOŹMIN WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:1101:21:59
93ABULEWICZ Wojciech 2327STP SynergiaWROCŁAWMasters M - 40 00:00:1101:22:25
94GINTER Grzegorz 2390AZS Collegium Medicum UJSenior II M - 30 00:00:1101:31:36
95RABSZTYN Andrzej 2356Triathlon Mietków TeamWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1101:31:59
96HOFMAN Paweł 2381KALISZSenior II M - 30 00:00:1101:22:32
97POCIĘGIEL Michał 2083RADZISZÓWSenior II M - 30 00:00:1101:37:38
98KOJDER Iwona 2079KRĘCZKISenior I K - 2000:00:1101:41:41
99LUBOCH Agnieszka 2108SZYDŁÓWMasters K - 4000:00:1101:43:23
100BAŁYS Dariusz 2207WK GOPRSTRONIE ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:1101:49:16
101WRUK Remigiusz 2074BiegOpolskiOPOLEMasters M - 40 00:00:1201:23:02
102GRABIŃSKA Gizela 2206DREAM RUN/ AZS UWWARSZAWA-WESOŁAMasters K - 4000:00:1201:24:36
103GAWRON Bartłomiej 2085POLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 00:00:1201:21:40
104CITKO Maciej 2208Bieg OpolskiOPOLESenior II M - 30 00:00:1201:10:10
105MICHAŁOWICZ Marek 2392Senior II M - 30 00:00:1201:26:15
106KARDAS Piotr 2077TKK Stara PakaTARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 00:00:1201:24:55
107STACHLIK Dawid 2410Senior II M - 30 00:00:1201:31:23
108PLEWA Katarzyna 2082DOBSOMSTRONIE ŚLASKIESenior II K - 3000:00:1201:29:44
109PLEŚNIAR Paweł 2061Nieformalny Klub TygryskówBIECZWeteran I M - 50 00:00:1301:20:22
110OZIMEK Michał 2378Pro Run WrocławSTRZEGOMSenior II M - 30 00:00:1301:22:19
111RACZKIEWICZ Jarek 2056BE3 CityZen PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1301:21:36
112GAŁKA Stanisław 2283Flunkyball Team Lądek ZdrójLĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:1301:25:10
113LĄCZAK Justyna 2029SZCZECINSenior II K - 3000:00:1301:30:14
114WYBRAWIEC Tomasz 2409Senior II M - 30 00:00:1301:29:21
115ŻARSKA Izabela 2307Fudu&Co Sport teamPIOTRKÓW TRYB.Masters K - 4000:00:1301:44:33
116GRĘZEL-GAWRON Jolanta 2084POLSKA NOWA WIEŚMasters K - 4000:00:1301:44:16
117NOLBRZYK Adrian 2080GreatGratula (SP)OSIECZNAMasters M - 40 00:00:1401:21:20
118SZARLEJ Piotr 2319Fudu&Co. Sport teamPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II M - 30 00:00:1401:19:42
119BARZYK Mateusz 2323Fudu&Co. Sport teamPIOTRKOW TRYBUNALSKIMasters M - 40 00:00:1401:23:55
120DĄBROWSKI Roman 2289CHOJNICZKISenior II M - 30 00:00:1401:28:48
121DRYGAS Mariola 2331POZNAŃSenior II K - 3000:00:1401:31:55
122URBAN Mieczysław 2161rozbiegany rawiczRAWICZWeteran II M - 6000:00:1401:35:13
123ŚLIWAK Katarzyna 2359WROCŁAWSenior I K - 2000:00:1401:53:26
124PRIGAN Anna 2154WROCŁAWSenior II K - 3000:00:1401:53:25
125MICHALSKA Małgorzata 2066FUDU&Co. Sport TeamPIOTRKÓW TRYBMasters K - 4000:00:1401:59:58
126BIAŁY Adam 2394Masters M - 40 00:00:1501:10:53
127CHODOROWSKI Krzysztof 2135Przebiega.plWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1501:13:03
128BADEWICZ Tomasz 2259GARAGE JIM BEAMKRAPKOWICESenior II M - 30 00:00:1501:15:27
129CZARNIECKI Daniel 2128TIE-RUNPOLANICA-ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:1501:16:41
130GRYCMAN Magdalena 2362SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICASenior II K - 3000:00:1501:29:19
131GRZELKA Agata 2162POZNAŃSenior II K - 3000:00:1501:39:19
132HĄCIA Sylwia 2235KĘPNOSenior I K - 2000:00:1501:33:38
133MOKRZYCKA Weronika 2379STARA ŁOMNICASenior II K - 3000:00:1501:40:26
134MOŃKA Karolina 2326Sparta Ultra TeamWIERUSZÓWSenior I K - 2000:00:1501:39:45
135KUCZAKOWSKA Joanna 2399Biegowe MisieSenior II K - 3000:00:1501:58:33
136KRUZEL Rafał 2398Biegowe MisieMasters M - 40 00:00:1501:58:28
137HRYŃKA Tomek 2397Masters M - 40 00:00:1501:58:35
138OCHMAN Paweł 2361Future Processing Running TeamGLIWICESenior II M - 30 00:00:1601:20:41
139CHWIAŁKOWSKI Wiesław 2042TORUŃWeteran I M - 50 00:00:1601:26:36
140KWIATKOWSKA Zuzanna 2317SZCZYTNAMasters K - 4000:00:1601:31:29
141SOBAŃSKA Paulina 2040Wuef Club Decathlon SwadzimTARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3000:00:1601:43:18
142PRZYBYŁ Jolanta 2028biegologia.pl / EASY RUNNERSGOSTYŃMasters K - 4000:00:1601:52:09
143REJMISZ Rafał 2348UNIMAT RUNNERSGARBYWeteran I M - 50 00:00:1602:01:19
144WILK Maciej 2189Rambo 3BYTOMSenior II M - 30 00:00:1700:59:27
145KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 2081Rocky Balboa Running ClubBYTOMSenior II M - 30 00:00:1701:03:54
146SAJEWICZ Grzegorz 2261WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1701:21:18
147ŻUREK Żaneta 2001PokeRunPOZNAŃSenior II K - 3000:00:1701:26:28
148CZARNECKA Kamila 2006ROKIETNICASenior II K - 3000:00:1701:35:14
149GARCZEWSKA-PASZKO Joanna 2069WARSZAWAMasters K - 4000:00:1701:34:54
150PASŁAWSKA Olga 2266przebiega.plWROCŁAWSenior II K - 3000:00:1701:38:16
151PIELICHOWSKA Justyna 2164Biegając z wilkamiGOZDNICASenior II K - 3000:00:1701:41:03
152LESZCZYŃSKA Lidia 2002PokeRunPOZNAŃMasters K - 4000:00:1701:52:24
153OLESZAK Piotr 2280STREFA CHILLOUT'u / I LOVE ZIEMEKŚRODA WIELKOPOLSKASenior II M - 30 00:00:1801:16:08
154CIESIELSKI Sebastian 2021Kibole w biegu / Pakieciarze TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1801:27:09
155TROJANOWSKI Jakub 2273KIEŁCZÓWSenior II M - 30 00:00:1801:26:10
156DRAMIŃSKI Adam 2383WARSZAWAMasters M - 40 00:00:1801:22:59
157SIP Mirosław 2125ŚLESINWeteran I M - 50 00:00:1801:27:39
158ZARĘBA Julia 2291Nie Za DalekoLUSÓWKOSenior I K - 2000:00:1801:49:38
159PUSTELNIK Piotr 2310AKG ŁódźŁÓDŹWeteran II M - 6000:00:1801:52:25
160MOLENDA Maciej 2127Ronal Polska RunWAŁBRZYCHSenior II M - 30 00:00:1901:15:21
161NAJDEREK Maciej 2201Piękna HelenaPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1901:18:21
162OLESZAK Jacek 2279PollineŚRODA WIELKOPOLSKASenior II M - 30 00:00:1901:27:39
163SAJEWICZ Piotr 2257TURBINA BALAKOWOWROCLAWSenior II M - 30 00:00:1901:30:19
164MICHALSKI Grzegorz 2277SezonStartowy.plWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1901:34:12
165DZIAŁAK Marian 2124KB Aktywni KoninKONINWeteran II M - 6000:00:1901:42:07
166ZAWOJAK Aleksander 2059Ronal Polska RunWAŁBRZYCHSenior I M - 20 00:00:2001:14:22
167RYCHLEWICZ Tomasz 2078WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2001:25:08
168WONKO Ewa 2400ŁÓDŹSenior II K - 3000:00:2001:28:31
169GRUSZCZYŃSKA Sandra 2325Wild for the Run / Hercog Running TeamWARSZAWASenior II K - 3000:00:2001:33:17
170RUTKOWSKA Hanna 2185-RUDA ŚLĄSKASenior I K - 2000:00:2001:40:43
171ZAJDLIC Renata 2172KONINMasters K - 4000:00:2002:10:56
172CZEBOTAR Barbara 2385Masters K - 4000:00:2101:21:24
173GAWRON Piotr 2267KB GOCH BYTÒWBYTÒWMasters M - 40 00:00:2101:29:13
174SADOWSKI Piotr 2016OSTRÓDA RESCUE TEAMOSTRÓDASenior II M - 30 00:00:21
175TYRPA Jaroslaw 2335Biegiem po piwoCHOCZNIAMasters M - 40 00:00:2101:29:16
176MROWCA Joanna 2057KRZESZÓWSenior I K - 2000:00:2101:29:15
177WARYCH Andrzej 2120STARGARDWeteran I M - 50 00:00:2101:30:25
178ZAGASKA Linda 2258Wataha TeamGLIWICESenior I K - 2000:00:2101:36:43
179CZERWONKA Katarzyna 2122AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWSenior II K - 3000:00:2101:40:37
180KOCZAJA Malgorzata 2248KRAKÓWSenior I K - 2000:00:2101:37:38
181PATYRA Łukasz 2119WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2101:42:58
182BUDZIŃSKI Damian 2269Nysa BiegaNYSASenior II M - 30 00:00:2201:19:32
183WOJTKOWIAK Renata 2156Piątkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 4000:00:2201:21:16
184CHĘCIŃSKI Łukasz 2063ALEKSANDRIA IISenior II M - 30 00:00:2201:24:43
185KULAK Michal 2230MILTON KEYNESSenior II M - 30 00:00:2201:28:02
186STĘPIEŃ Wojciech 2091Night Runners GliwiceGLIWICEMasters M - 40 00:00:2201:44:33
187TRZPIOŁA Tycjan 2318KURACJUSZELEGNICASenior II M - 30 00:00:2201:40:10
188ORZECHOWSKI Daniel 2320i-SportWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2301:22:07
189WILGAT Adam 2053Dzikie SkrzydłoZĄBKIMasters M - 40 00:00:2301:19:39
190WOJTKOWIAK Stefan 2157Piątkowo na BiegowoPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2301:21:15
191SYNOWIEC Dorota 2211MOLSenior II K - 3000:00:2301:31:04
192BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 2314PRO RUN WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 3000:00:2301:31:14
193GARBOWSKA Monika 2089Night Runners GliwiceGLIWICESenior II K - 3000:00:2301:44:32
194WOŹNIAK Paulina 2265CKBabcieKIELCESenior II K - 3000:00:2301:44:06
195RYNKOWSKA Magdalena 2176WARSZAWAMasters K - 4000:00:2302:01:18
196BACA Łukasz 2252Rambo 3BYTOMSenior II M - 30 00:00:2401:18:56
197WOJCZUK Paweł 2106LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:2401:15:40
198SKWIERCZYŃSKI Sylwester 2227ZĄBKISenior I M - 20 00:00:2401:35:06
199FILIPOWICZ Aleksandra 2316WARSZAWAMasters K - 4000:00:2401:36:43
200DRESZER Bartosz 2103PRZEWORNOSenior II M - 30 00:00:2401:25:25
201RYNKOWSKA Katarzyna 2177WARSZAWAMasters K - 4000:00:2401:45:19
202SALONI-SADOWSKA Maria 2274ObozyBiegowe.plWARSZAWAMasters K - 4000:00:2401:51:16
203PASTUSZKA Mirosław 2403Weteran I M - 50 00:00:2501:29:41
204BIEDROŃ Marcin 2139WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:25
205OLESZOWSKI Marcin 2332LUXONWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2501:13:42
206KRZECZKOWSKI Roman 2015ŚWIDNICAMasters M - 40 00:00:2501:33:56
207KRAWCZAK Karolina 2263Biegam Bo Lubię GłogówGŁOGÓWSenior I K - 2000:00:2501:52:24
208STRZELECKI Artur 2408Weteran I M - 50 00:00:2502:07:25
209DEMKOWSKI Marcin 2313WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2601:15:19
210LEWANDOWSKI Piotr 2102JACZKOWICESenior II M - 30 00:00:2601:19:06
211TUCHOŁKA Marta 2270Poco Loco Adventure TeamKROBIASenior II K - 3000:00:2601:23:19
212MATAK Paweł 2186RADZYMINSenior II M - 30 00:00:2601:29:20
213PRZETAKIEWICZ Maciej 2334MarcinŚwiercTeamWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2601:32:43
214GAPSKA Anna 2262GDAŃSKSenior I K - 2000:00:2601:40:15
215SZULC Joanna 2031AlbatrosyWARSZAWAMasters K - 4000:00:2601:59:42
216KACZMAREK Agata 2034TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃMasters K - 4000:00:2602:07:27
217SPOZ Magdalena 2039TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃMasters K - 4000:00:2602:07:27
218NOWAK Barbara 2193MarcinSwiercTEAMLISOWICESenior II K - 3000:00:2701:27:05
219CZESKI Wojciech 2013Mosina biegaMOSINASenior II M - 30 00:00:2701:34:47
220KOSTERA Katarzyna 2026Vege RunnersWARSZAWASenior II K - 3000:00:2701:39:49
221BANASIK Karolina 2253wkurw_teamKIELCESenior II K - 3000:00:2701:35:37
222KOSTERA Tomasz 2025Vege RunnersWARSZAWAMasters M - 40 00:00:2701:33:22
223BARAŃSKA Małgorzata 2086BBL opoleOPOLEMasters K - 4000:00:2701:38:05
224GÓRSKA-NOWAK Tatiana 2255AGB TorfyŁÓDŹMasters K - 4000:00:2701:47:30
225FUKS Michał 2315grupa fuxWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2801:21:44
226ŚRÓDKA Bartłomiej 2245TRZEBNICASenior II M - 30 00:00:2801:26:55
227LUDWINIAK Arkadiusz 2249ZAGOŚCINIECMasters M - 40 00:00:2801:26:37
228BARTKIEWICZ Ireneusz 2250ZAGOŚCINIECSenior II M - 30 00:00:2801:28:57
229BĄKOWSKI Piotr 2330Zaparkowani/ Ośla ŁawkaGNIEZNOSenior II M - 30 00:00:2801:32:11
230DRABIK Jacek 2373KRAKOWWeteran I M - 50 00:00:2801:39:54
231PORADA Magdalena 2184KRZEPTÓWSenior II K - 3000:00:2801:40:25
232KĘSY Krystian 2003MRS96SIERAKÓWSenior I M - 20 00:00:2801:49:25
233KUCZERA Paweł 2242ŚWIERKLANYSenior I M - 20 00:00:2901:21:17
234KACZMARCZYK Urszula 2158Karkonosz Running Team / Pro Run WrocławWROCŁAWSenior II K - 3000:00:2901:21:36
235LASZCZYŃSKI Michał 2240BORÓWSenior II M - 30 00:00:2901:23:30
236JAŃSKI Tomasz 2194NAMYSŁÓWMasters M - 40 00:00:2901:27:15
237ROSŁON Cezary 2187RADZYMINSenior II M - 30 00:00:29
238KUTNA Agnieszka 2101KŁODZKOSenior II K - 3000:00:2902:12:41
239MĘŻYŃSKI Szymon 2417Senior I M - 20 00:00:3001:07:29
240UHEREK Michał 2260yodaWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3001:16:44
241MALENDOWICZ Przemysław 2151WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3001:21:48
242ZYGMUNT Małgorzata 2153ZYGI&PRZEMOWROCŁAWSenior II K - 3000:00:3001:31:40
243DUDZIAK Bartłomiej 2247GreatGratula OsiecznaOSIECZNAMasters M - 40 00:00:3001:39:29
244PRZYSIWEK Magdalena 2196POZNAŃSenior II K - 3000:00:3001:45:27
245KUCZERA Hanna 2239ŚWIERKLANYSenior II K - 3000:00:3001:52:18
246ZAGROBELNA Magdalena 2116Drużyna SzpikuWROCŁAWSenior II K - 3000:00:3002:12:41
247GRZĘDZIELSKI Jacek 2387DYNAFITMasters M - 40 00:00:3101:21:15
248SUSMARSKA Ewa 2384NO WOMAN NO TRISenior I K - 2000:00:3101:27:00
249MISIAK Dorota 2285-STRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 3000:00:3101:33:01
250PIETRASZEWSKI Tomasz 2005TSG MłóckarniaŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:3101:34:20
251NIEDZIELA Kamil 2020W pogoni za duchemSOSNOWIECSenior I M - 20 00:00:3101:35:35
252JUSZKO Monika 2225WARSZAWAMasters K - 4000:00:3102:09:51
253JUSZKO Aleksandra 2226WARSZAWASenior I K - 2000:00:3102:09:52
254KRUPA Bartłomiej 2110LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:3201:22:31
255PUSTELNIK Karolina 2419AK6Senior II K - 3000:00:3201:21:07
256KOSZAREK Andrzej 2237Zabiegane ŚrePoLePOZNAŃMasters M - 40 00:00:3201:29:48
257KUŁACZKOWSKA Magdalena 2221KŁODZKOSenior I K - 2000:00:3201:34:45
258WESOLOWSKA Marta 2111KLODZKOSenior II K - 3000:00:3201:34:45
259WESOLOWSKA-KRUPA Paulina 2109KLODZKOSenior II K - 3000:00:3201:27:15
260BEDNARCZYK Bogusław 2048Pro-Run WrocławWROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:3201:28:56
261SZYMAŁA Marek 2404Kluczborska Grupa BiegowaMasters M - 40 00:00:3201:45:15
262JANKOWSKI Janusz 2358NYSASenior II M - 30 00:00:3301:12:45
263KOSMALA Szymon 2150DĄBRÓWKASenior II M - 30 00:00:3301:15:28
264MACHETA Patrycja 2068NOWY SĄCZSenior I K - 2000:00:3301:23:42
265KOSZAREK Maciej 2345POZNAŃWeteran I M - 50 00:00:3301:28:50
266MICHALSKA Edyta 2214Zabiegane ŚrePoLeŚREMSenior II K - 3000:00:3301:28:50
267ASPERSKA Julia 2281POZNAŃSenior II K - 3000:00:3301:34:02
268TERZONI Karina 2339WARSZAWASenior II K - 3000:00:3301:43:15
269JĘDRYCA Przemysław 2412SPARTA ULTRA TEAMSenior II M - 30 00:00:3401:22:11
270WOJCIECHOWSKI Mateusz 2117KALISZSenior II M - 30 00:00:3401:25:23
271PIWOWARCZYK Andrzej 2075KRAKÓWMasters M - 40 00:00:3401:33:10
272LASKOWSKA Maja 2130obozybiegowe.plŻYRARDÓWSenior II K - 3000:00:3401:43:05
273ZAKRZEWSKI Grzegorz 2349Power TrainingWARSZAWAWeteran II M - 6000:00:3401:42:16
274BAŃKA Grzegorz 2092WARSZAWASenior II M - 30 00:00:3401:36:56
275CZERWIŃSKI Wojciech 2254CIECHANÓWSenior I M - 20 00:00:3501:32:22
276WRONA Agnieszka 2236ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II K - 3000:00:3501:40:06
277CHROMIŃSKI Maciej 2032brakGORZÓW WLKP.Senior II M - 30 00:00:3501:56:57
278CHOJNOWSKA Monika 2131Biegam bo lubię ZąbkiTeamZĄBKISenior II K - 3000:00:3502:02:35
279UBYSZ Natalia 2112Serpentine RCLONDONSenior II K - 3000:00:3601:22:14
280MIZERNY Maria 2072PIPOZNAŃSenior I K - 2000:00:3601:23:57
281FALANDYSZ Piotr 2073KRAKÓWSenior I M - 20 00:00:3601:20:07
282WOŁOS Marcin 2071BOCHNIASenior II M - 30 00:00:3601:40:32
283BAJAK Mirosław 2004KRAKÓWMasters M - 40 00:00:3601:51:49
284DRUMMOND Adam 2113Serpentine RCLONDONSenior II M - 30 00:00:3701:22:22
285BURDAJEWICZ Magdalena 2369MOSINASenior II K - 3000:00:3701:34:31
286ZUBIK Anna 2301JB WarszawaWARSZAWASenior II K - 3000:00:3701:36:24
287PAWLIK Tomasz 2282JB WarsawWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3701:41:34
288SOSZYŃSKA Gosia 2052CzłapaczeWARSZAWAWeteran K - 5000:00:3701:44:28
289JAŹNIECKI Marcin 2391MUAY Running TeamSenior II M - 30 00:00:3701:47:27
290WALCZAK-WOJTKOWSKA Iwona 2173WARSZAWAWeteran K - 5000:00:3701:57:55
291HACZKIEWICZ Bartosz 2357Milky2017STRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:3801:17:51
292KRZYWICKI Tomasz 2371Vege RunnersPOZNANMasters M - 40 00:00:3801:42:55
293ŚWIĄTEK Karolina 2198GRUTASenior I K - 2000:00:3801:57:18
294ŚWIĄTEK Agnieszka 2199GRUTASenior I K - 2000:00:3801:57:19
295KUKLIŃSKA Joanna 2294LUBINWeteran K - 5000:00:3802:06:42
296NOWICKI Amdrzej 2256ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYWROCŁAWMasters M - 40 00:00:3802:20:11
297KWIATKOWSKI Paweł 2167Ceneo Running TeamWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:3901:27:00
298KUCHARCZYK Anna 2337Willa Słoneczko TorpedosDUSZNIKI-ZDRÓJSenior II K - 3000:00:3901:28:16
299ZIELIŃSKI Michał 2406Masters M - 40 00:00:3901:39:15
300JÓZEFOWSKI Karol 2137NOWY TOMYŚLSenior I M - 20 00:00:3901:40:40
301MRÓZ Izabela 2094Wolne ŚlimakiPOZNAŃSenior II K - 3000:00:3901:52:59
302WIĘCZKOWSKI Wojciech 2380HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3901:45:05
303LIPOWCZYK Eugeniusz 2126KB Kąty WrocławskieKĄTY WROCŁAWSKIEWeteran II M - 6000:00:4001:31:33
304KOZIEŁ Marta 2136NOWY TOMYŚLSenior I K - 2000:00:4001:40:39
305KRAWCZYK Jakub 2219Go SportKIELCESenior I M - 20 00:00:4001:39:45
306HETKA Magdalena 23021991WOLSZTYNSenior I K - 2000:00:4001:43:45
307MADAJ Jagoda 2115WROCŁAWSenior I K - 2000:00:4001:58:05
308KURDZIEL Tomasz 2144LĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 00:00:4001:52:38
309HERMAN Michał 2105WARSZAWASenior I M - 20 00:00:4101:16:54
310OSKWAREK Bogdan 2322DĘBOWA ŁĄKAMasters M - 40 00:00:4101:24:19
311PACAN Jacek 2360GDYNIAMasters M - 40 00:00:4101:39:06
312GRISZCZENKO Ela 2229SZCZECINSenior I K - 2000:00:4101:40:13
313IWAN Anna 2311Podsiadło TeamDASZEWICESenior I K - 2000:00:4201:16:01
314KLINKE Arkadiusz 2171Grzmiące KijeKATOWICEMasters M - 40 00:00:4201:36:01
315KOWALSKI Mariusz 2147WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:4201:35:54
316FRANKOWSKI Piotr 2146WARSZAWAMasters M - 40 00:00:4201:40:42
317GORGOL Renia 2342BYDGOSZCZMasters K - 4000:00:4202:20:00
318ANDRYSZAK Karolina 2341#TeamFarfallaBYDGOSZCZMasters K - 4000:00:4202:20:04
319STASZEWSKI Dariusz 2022TOMASZÓW MAZOWIECISenior II M - 30 00:00:4301:36:52
320PIETROWICZ Weronika 2336Zabiegani LusówkoLUSOWKOSenior I K - 2000:00:4301:46:42
321NOWACZYK Zuzanna 2293POZNAŃSenior I K - 2000:00:4301:46:41
322KUKUŁA Maciej 2096KRAKÓWSenior I M - 20 00:00:4301:49:01
323KUKUŁA Patrycja 2097KRAKÓWSenior I K - 2000:00:4301:49:00
324KACZYŃSKI Michał 2228MegavisionWARSZAWAMasters M - 40 00:00:4301:56:54
325PYTEL Mateusz 2070NETBOX BiegaGOSTYŃSenior II M - 30 00:00:4401:28:57
326TALAREK Robert 2182SZCZECINMasters M - 40 00:00:4401:29:24
327SEREDA Andrii 2178KRAKOWSenior I M - 20 00:00:4401:45:52
328KULIBERDA Sylwia 2308RZESZÓWMasters K - 4000:00:4401:53:02
329SIEMIENIEC Marta 21831990WROCŁAWSenior I K - 2000:00:4501:20:49
330HADZICKA Sylwia 2376WROCLAWSenior II K - 3000:00:4501:28:04
331MILEJSKA Joanna 2087BBL OpoleOPOLEMasters K - 4000:00:4501:44:00
332KOSZYK Rafał 2088OPOLESenior II M - 30 00:00:4501:44:00
333POMIANOWSKA Anna 2107WRONKISenior II K - 3000:00:4501:58:45
334SIELUTIN Wadim 2203kb lew LegnicaLEGNICAWeteran II M - 6000:00:4601:30:56
335FLORCZAK Monika 2407Kobieta w bieguSenior I K - 2000:00:4601:51:54
336KAŁWA Anna 2099WROCŁAWSenior II K - 3000:00:4601:48:30
337KOTYSZ Katarzyna 2197BBL OPOLEOPOLEWeteran K - 5000:00:4601:59:29
338SOSULSKA Janina 2238ATHLETICS NYSAWŁODARYWeteran K - 5000:00:4602:12:27
339SUCH Arkadiusz 2389Rzeszowskie Gazele i GepardySenior II M - 30 00:00:4701:20:44
340PISKORZ Robert 2355POLKOWICEMasters M - 40 00:00:4701:44:50
341PISKORZ Daria 2354Drużyna Szpiku SitechPOLKOWICEMasters K - 4000:00:4701:44:50
342ŻEBRAK Anna 2033KŁODZKOSenior I K - 2000:00:4701:46:34
343JANUSZEK Leon 2413Weteran I M - 50 00:00:4801:27:15
344KORDALEWSKI Łukasz 2140nc+ALEKSANDRÓWKASenior II M - 30 00:00:4901:34:46
345KRZACZKOWSKA Joanna 2233WARSZAWASenior II K - 3000:00:4901:46:12
346MARZYCKI Wojciech 2234WARSZAWASenior II M - 30 00:00:4901:46:17
347ŚLEMP Bernadetta 2375JASIONKAMasters K - 4000:00:4901:51:58
348LAZAR Joanna 2155MirotransWROCŁAWSenior II K - 3000:00:4901:51:47
349MUSZYŃSKI Wojciech 2205KOLBUSZOWAMasters M - 40 00:00:4901:57:58
350OSICA Łukasz 2328ŚWIĘTOCHŁOWICESenior II M - 30 00:00:5001:35:13
351BALICKI Jakub 2350ASAP RunnersŁÓDŹMasters M - 40 00:00:5001:46:52
352DEMBNY Bogdan 2288SYCÓWSenior II M - 30 00:00:5001:46:49
353SZCZERBA Kasia 2062Fans of FarawayWARSZAWASenior II K - 3000:00:5101:41:20
354PRĘDKA Magdalena 2045Ola ClubWARSZAWAMasters K - 4000:00:5101:50:23
355PODSIADŁY Robert 2023Chata Biegacza K34WROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:5201:51:20
356BIEŃKOWSKI Kamil 2018BE BETTERRADWANICESenior II M - 30 00:00:5301:16:06
357WITKOWSKA Maria 2009Klub Królika StefanaKATOWICEWeteran II K - 6000:00:5301:49:46
358RATAJCZAK Tomasz 2364Teraz albo nigdyPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:5401:43:57
359TOMCZYK Marek 2372WARSZAWASenior II M - 30 00:00:5401:40:17
360OLSZEWSKA Anna 2287SULEJÓWSenior II K - 3000:00:5401:46:08
361NORWA Sylwester 23523N PatkówPATKÓWMasters M - 40 00:00:5501:37:52
Niesklasyfikowani
POLUS Magdalena 2141POZNAŃSenior II K - 30DNF DNF
KIERZKOWSKI Przemysław 2142POZNAŃSenior II M - 30 DNF DNF
BANASZEK Adam 2393BIEGUSIEM.PLSenior II M - 30 DNF DNF
TOWAROWSKI Andrzej 2264WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:46:25 DNF
CORREIA Andre 2272QVC RunnersKRAKOWSenior I M - 20 DNF DNF
SZKWAREK Adrian 2118LADEK ZDROJSenior II M - 30 DNF DNF
Znaleziono 367 wynik(ów)