ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-07-20
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 418
Wystartowało : 367
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 361
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuB1
10km
   
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2366GŁUCHOŁAZYSenior I M - 20 00:00:0200:47:13
2NÁPRAVNÍK Jan 2382RTYNĚ V PODKRKONOŠÍSenior II M - 30 00:00:0300:55:25
3KITA Michał 2179pędzący w miejscuWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0300:58:03
4WILK Maciej 2189Rambo 3BYTOMSenior II M - 30 00:00:1700:59:27
5GRACZYK Adrian 2200biegi.wlkpCZARNKÓWSenior I M - 20 00:00:0201:00:52
6MYSZCZYSZYN Łukasz 2093ANTRACYTKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:0201:01:00
7PAJĄK Tomasz 2304Vege RunnersWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0901:01:08
8KANTOR Martyna 2402SALCO GARMIN TEAMSenior I K - 2000:00:0201:01:24
9WOLAŃSKI Jan 2338Stal Fox BimarkoOŁAWASenior II M - 30 00:00:0701:01:26
10KOWAL Amadeusz 2377Naprzód MłocinyLUBACZÓWSenior II M - 30 00:00:0401:02:03
11MICHALIK Adam 2365KRAKÓWMasters M - 40 00:00:0301:02:43
12PRZYBYLSKI Łukasz 2218KS IdmarMOSINASenior II M - 30 00:00:0301:03:53
13KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 2081Rocky Balboa Running ClubBYTOMSenior II M - 30 00:00:1701:03:54
14DURMAJ Bartek 2014WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0401:05:00
15IGNACZAK Marcin 2296IFB BrokerŻYCHLINMasters M - 40 00:00:0201:05:01
16PAWŁOWSKI Marek 2305Klub Biegacza Kompania PiwowarskaPOZNAŃWeteran I M - 50 00:00:0301:05:04
17STACHOWIAK Marcin 2222biegi.wlkpPUSZCZYKOWOSenior I M - 20 00:00:0201:05:14
18UGOREK Jarosław 2149Kopeć TeamMILICZMasters M - 40 00:00:0501:05:29
19SPYCHALSKI Adam 2148RUDA ŚLĄSKAMasters M - 40 00:00:0301:06:00
20PIRÓG Arkadiusz 2386PISFAKSenior II M - 30 00:00:0201:06:10
21PIENIĄŻEK Patryk 2309KŁOBUCZYNSenior I M - 20 00:00:0401:06:14
22MAJCHRZAK Marcin 2367Deloitte Adventure TeamSWARZĘDZSenior II M - 30 00:00:0801:07:12
23RĄCKI Dariusz 2181Ronal Polska RunWAŁBRZYCHMasters M - 40 00:00:0901:07:17
24MĘŻYŃSKI Szymon 2417Senior I M - 20 00:00:3001:07:29
25KROWICKA Agnieszka 2232Olimpijczyk SzczekocinyKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0501:07:42
26BRZESZKIEWICZ Michał 2411Biegiem po piwoSenior II M - 30 00:00:0801:07:47
27URBANEK Zbyszek 2275PSZCZYNASenior II M - 30 00:00:0201:08:08
28DOMAŃSKI Patryk 2216Grupa biegowa runnersclub.pl PoznańPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:0301:08:20
29ZIĘTERSKI Robert 2351KŁODZKOMasters M - 40 00:00:0301:09:15
30PAWLAK Bartosz 2370Załoga GorskaOSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:0401:10:05
31STĘPIEŃ Marta 2414Senior II K - 3000:00:1001:10:07
32CITKO Maciej 2208Bieg OpolskiOPOLESenior II M - 30 00:00:1201:10:10
33KWIATKOWSKI Przemysław 2054PISARZOWICESenior I M - 20 00:00:0401:10:18
34KAŹMIERCZAK Marta 2416Dream RunSenior II K - 3000:00:1001:10:52
35BIAŁY Adam 2394Masters M - 40 00:00:1501:10:53
36JANKOWSKI Janusz 2358NYSASenior II M - 30 00:00:3301:12:45
37CHODOROWSKI Krzysztof 2135Przebiega.plWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1501:13:03
38FIGAS Sebastian 2036LttWROCLAWMasters M - 40 00:00:0801:13:14
39WALEŃSKA Ewa 2271GT RATWROCŁAWMasters K - 4000:00:1101:13:30
40DROŹDZIK Magdalena 2244WKB Meta LubliniecNYSASenior II K - 3000:00:0401:13:31
41OLESZOWSKI Marcin 2332LUXONWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2501:13:42
42TARASZKA Damian 2363Bractwo Biegaczy Zielona GóraZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:0201:13:46
43JAMRÓZ Wojciech 2295KW GliwiceGLIWICEMasters M - 40 00:00:0401:14:00
44ZAWOJAK Aleksander 2059Ronal Polska RunWAŁBRZYCHSenior I M - 20 00:00:2001:14:22
45KOCHMAN Karol 2175wpiszcokolwiekPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:0701:14:46
46HEMMERLING Roman 2168POZNAŃSenior I M - 20 00:00:0701:14:47
47DEMKOWSKI Marcin 2313WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2601:15:19
48MOLENDA Maciej 2127Ronal Polska RunWAŁBRZYCHSenior II M - 30 00:00:1901:15:21
49BADEWICZ Tomasz 2259GARAGE JIM BEAMKRAPKOWICESenior II M - 30 00:00:1501:15:27
50KOSMALA Szymon 2150DĄBRÓWKASenior II M - 30 00:00:3301:15:28
51WOJCZUK Paweł 2106LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:2401:15:40
52KUBERA Piotr 2374Lipiec Running TeamJÓZEFÓWMasters M - 40 00:00:0701:15:43
53KUBACKA Sebastian 2243WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0401:15:58
54IWAN Anna 2311Podsiadło TeamDASZEWICESenior I K - 2000:00:4201:16:01
55BIEŃKOWSKI Kamil 2018BE BETTERRADWANICESenior II M - 30 00:00:5301:16:06
56OLESZAK Piotr 2280STREFA CHILLOUT'u / I LOVE ZIEMEKŚRODA WIELKOPOLSKASenior II M - 30 00:00:1801:16:08
57KYCIA Piotr 2188RAWICZMasters M - 40 00:00:0901:16:17
58KOWALCZYK Adam 2344STS BIEGATONMIKOŁÓWMasters M - 40 00:00:0901:16:18
59WYSTRYCHOWSKI Marcin 2220bfagencja.plWARSZAWASenior II M - 30 00:00:0501:16:27
60ANTOSIAK Tomasz 2132Triathlon Mietków TeamZŁOTORYJASenior II M - 30 00:00:1101:16:33
61CZARNIECKI Daniel 2128TIE-RUNPOLANICA-ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:1501:16:41
62UHEREK Michał 2260yodaWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3001:16:44
63HERMAN Michał 2105WARSZAWASenior I M - 20 00:00:4101:16:54
64STEMPNIAK Daniel 2210KS Maraton Ostrów Wlkp.OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:0501:17:19
65PAWLAK Gabriel 2321ErgoconceptRADWANICWSenior II M - 30 00:00:0801:17:33
66ELMINOWSKI Wojciech 2306ELAKTYWNIELBLĄGWeteran I M - 50 00:00:0401:17:48
67HACZKIEWICZ Bartosz 2357Milky2017STRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:3801:17:51
68JARMOLIŃSKI Piotr 2123MIERZYNMasters M - 40 00:00:0301:17:59
69JANKOWIAK Krzysztof 2012MarcoKROSINKOSenior II M - 30 00:00:0901:18:17
70OSTROWSKI Paweł 2347Rehmedica.plKRZESZOWICESenior II M - 30 00:00:0601:18:19
71NAJDEREK Maciej 2201Piękna HelenaPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1901:18:21
72RYBARSKA Marta 2017DOLSKSenior I K - 2000:00:0901:18:42
73BACA Łukasz 2252Rambo 3BYTOMSenior II M - 30 00:00:2401:18:56
74KUŹMA Przemysław 21601960WIELICZKAWeteran I M - 50 00:00:0801:18:58
75DOMAGAŁA Bartosz 2191Leszczyńscy PatriociLESZNOSenior I M - 20 00:00:0601:19:06
76LEWANDOWSKI Piotr 2102JACZKOWICESenior II M - 30 00:00:2601:19:06
77BUDZIŃSKI Damian 2269Nysa BiegaNYSASenior II M - 30 00:00:2201:19:32
78WILGAT Adam 2053Dzikie SkrzydłoZĄBKIMasters M - 40 00:00:2301:19:39
79SZARLEJ Piotr 2319Fudu&Co. Sport teamPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II M - 30 00:00:1401:19:42
80FERCHMIN Alicja 2292JESUS IS MY LEADERPOZNAŃSenior II K - 3000:00:1001:19:48
81SWIETEK-OZDOBA Sylwia 2037LttWROCŁAWMasters K - 4000:00:0801:19:57
82FALANDYSZ Piotr 2073KRAKÓWSenior I M - 20 00:00:3601:20:07
83PLEŚNIAR Paweł 2061Nieformalny Klub TygryskówBIECZWeteran I M - 50 00:00:1301:20:22
84GRĘDA Mariusz 2134OZIMEKSenior II M - 30 00:00:0501:20:30
85OCHMAN Paweł 2361Future Processing Running TeamGLIWICESenior II M - 30 00:00:1601:20:41
86SUCH Arkadiusz 2389Rzeszowskie Gazele i GepardySenior II M - 30 00:00:4701:20:44
87PIOTROWSKI Rafael 2418Senior II M - 30 00:00:1001:20:47
88SIEMIENIEC Marta 21831990WROCŁAWSenior I K - 2000:00:4501:20:49
89PUSTELNIK Karolina 2419AK6Senior II K - 3000:00:3201:21:07
90WOJTKOWIAK Stefan 2157Piątkowo na BiegowoPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2301:21:15
91GRZĘDZIELSKI Jacek 2387DYNAFITMasters M - 40 00:00:3101:21:15
92WOJTKOWIAK Renata 2156Piątkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 4000:00:2201:21:16
93KUCZERA Paweł 2242ŚWIERKLANYSenior I M - 20 00:00:2901:21:17
94SAJEWICZ Grzegorz 2261WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1701:21:18
95NOLBRZYK Adrian 2080GreatGratula (SP)OSIECZNAMasters M - 40 00:00:1401:21:20
96CZEBOTAR Barbara 2385Masters K - 4000:00:2101:21:24
97SŁOWIKOWSKA Klaudia 2047GDAŃSKSenior I K - 2000:00:0601:21:30
98RACZKIEWICZ Jarek 2056BE3 CityZen PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1301:21:36
99KACZMARCZYK Urszula 2158Karkonosz Running Team / Pro Run WrocławWROCŁAWSenior II K - 3000:00:2901:21:36
100GAWRON Bartłomiej 2085POLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 00:00:1201:21:40
101FUKS Michał 2315grupa fuxWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2801:21:44
102SKRZYPIEC Katarzyna 2019OPOLESenior II K - 3000:00:0601:21:46
103MALENDOWICZ Przemysław 2151WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3001:21:48
104MAZUR Rafał 2204LEGNICASenior I M - 20 00:00:0401:21:59
105PIENIĘŻNY Marek 2251KOŹMIN BIEGAKOŹMIN WIELKOPOLSKISenior II M - 30 00:00:1101:21:59
106ORZECHOWSKI Daniel 2320i-SportWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2301:22:07
107JĘDRYCA Przemysław 2412SPARTA ULTRA TEAMSenior II M - 30 00:00:3401:22:11
108UBYSZ Natalia 2112Serpentine RCLONDONSenior II K - 3000:00:3601:22:14
109OZIMEK Michał 2378Pro Run WrocławSTRZEGOMSenior II M - 30 00:00:1301:22:19
110DRUMMOND Adam 2113Serpentine RCLONDONSenior II M - 30 00:00:3701:22:22
111ABULEWICZ Wojciech 2327STP SynergiaWROCŁAWMasters M - 40 00:00:1101:22:25
112BURTNY Przemysław 2169Bizon BąkowiceOPOLEMasters M - 40 00:00:1001:22:30
113KRUPA Bartłomiej 2110LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:3201:22:31
114HOFMAN Paweł 2381KALISZSenior II M - 30 00:00:1101:22:32
115DRAMIŃSKI Adam 2383WARSZAWAMasters M - 40 00:00:1801:22:59
116WRUK Remigiusz 2074BiegOpolskiOPOLEMasters M - 40 00:00:1201:23:02
117TUCHOŁKA Marta 2270Poco Loco Adventure TeamKROBIASenior II K - 3000:00:2601:23:19
118FĄFARA Marek 2284KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-KoźleKEDZIERZYN-KOŹLESenior II M - 30 00:00:1001:23:22
119LASZCZYŃSKI Michał 2240BORÓWSenior II M - 30 00:00:2901:23:30
120MACHETA Patrycja 2068NOWY SĄCZSenior I K - 2000:00:3301:23:42
121BARZYK Mateusz 2323Fudu&Co. Sport teamPIOTRKOW TRYBUNALSKIMasters M - 40 00:00:1401:23:55
122MIZERNY Maria 2072PIPOZNAŃSenior I K - 2000:00:3601:23:57
123OSKWAREK Bogdan 2322DĘBOWA ŁĄKAMasters M - 40 00:00:4101:24:19
124GRABIŃSKA Gizela 2206DREAM RUN/ AZS UWWARSZAWA-WESOŁAMasters K - 4000:00:1201:24:36
125CZERWONKA Zbigniew 23241983WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0601:24:38
126CHĘCIŃSKI Łukasz 2063ALEKSANDRIA IISenior II M - 30 00:00:2201:24:43
127KARDAS Piotr 2077TKK Stara PakaTARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 00:00:1201:24:55
128RYCHLEWICZ Tomasz 2078WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2001:25:08
129GAŁKA Stanisław 2283Flunkyball Team Lądek ZdrójLĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 00:00:1301:25:10
130WOJCIECHOWSKI Mateusz 2117KALISZSenior II M - 30 00:00:3401:25:23
131DRESZER Bartosz 2103PRZEWORNOSenior II M - 30 00:00:2401:25:25
132SZMAJDA Dominik 2297Nie Mam PomysłuŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0501:25:36
133KOSTROWICKI Jakub 2121Sieradzbiega.plPIŁASenior II M - 30 00:00:0601:25:40
134TROJANOWSKI Jakub 2273KIEŁCZÓWSenior II M - 30 00:00:1801:26:10
135MICHAŁOWICZ Marek 2392Senior II M - 30 00:00:1201:26:15
136ŻUREK Żaneta 2001PokeRunPOZNAŃSenior II K - 3000:00:1701:26:28
137CHWIAŁKOWSKI Wiesław 2042TORUŃWeteran I M - 50 00:00:1601:26:36
138LUDWINIAK Arkadiusz 2249ZAGOŚCINIECMasters M - 40 00:00:2801:26:37
139ŚRÓDKA Bartłomiej 2245TRZEBNICASenior II M - 30 00:00:2801:26:55
140SUSMARSKA Ewa 2384NO WOMAN NO TRISenior I K - 2000:00:3101:27:00
141KWIATKOWSKI Paweł 2167Ceneo Running TeamWROCŁAWSenior I M - 20 00:00:3901:27:00
142NOWAK Barbara 2193MarcinSwiercTEAMLISOWICESenior II K - 3000:00:2701:27:05
143CIESIELSKI Sebastian 2021Kibole w biegu / Pakieciarze TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:1801:27:09
144JAŃSKI Tomasz 2194NAMYSŁÓWMasters M - 40 00:00:2901:27:15
145WESOLOWSKA-KRUPA Paulina 2109KLODZKOSenior II K - 3000:00:3201:27:15
146JANUSZEK Leon 2413Weteran I M - 50 00:00:4801:27:15
147GĄSIOROWSKI Andrzej 2329Różowe Gżegżółki ŚmierciŁÓDŹSenior I M - 20 00:00:0901:27:36
148BURANT Agnieszka 2065POZNAŃSenior II K - 3000:00:0601:27:37
149CZEKALSKA Maria 2064POZNAŃSenior II K - 3000:00:0601:27:37
150SIP Mirosław 2125ŚLESINWeteran I M - 50 00:00:1801:27:39
151OLESZAK Jacek 2279PollineŚRODA WIELKOPOLSKASenior II M - 30 00:00:1901:27:39
152KULAK Michal 2230MILTON KEYNESSenior II M - 30 00:00:2201:28:02
153HADZICKA Sylwia 2376WROCLAWSenior II K - 3000:00:4501:28:04
154SKACZKOWSKA Barbara 2298Polski Klub MTBWARSZAWASenior II K - 3000:00:0701:28:07
155KUCHARCZYK Anna 2337Willa Słoneczko TorpedosDUSZNIKI-ZDRÓJSenior II K - 3000:00:3901:28:16
156WONKO Ewa 2400ŁÓDŹSenior II K - 3000:00:2001:28:31
157DĄBROWSKI Roman 2289CHOJNICZKISenior II M - 30 00:00:1401:28:48
158KOSZAREK Maciej 2345POZNAŃWeteran I M - 50 00:00:3301:28:50
159MICHALSKA Edyta 2214Zabiegane ŚrePoLeŚREMSenior II K - 3000:00:3301:28:50
160POMASKI Paweł 2300Pomascy BiegająWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0301:28:54
161BEDNARCZYK Bogusław 2048Pro-Run WrocławWROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:3201:28:56
162BARTKIEWICZ Ireneusz 2250ZAGOŚCINIECSenior II M - 30 00:00:2801:28:57
163PYTEL Mateusz 2070NETBOX BiegaGOSTYŃSenior II M - 30 00:00:4401:28:57
164MAZIEC Roman 2340CHOJNÓWSenior II M - 30 00:00:0301:28:58
165BANDUROWSKA Agnieszka 2067KB Spoceni Nowa SólNOWA SÓLMasters K - 4000:00:0801:29:11
166SKORUPSKI Szymon 2353KURACJUSZESTRZELINSenior II M - 30 00:00:0701:29:12
167GAWRON Piotr 2267KB GOCH BYTÒWBYTÒWMasters M - 40 00:00:2101:29:13
168MROWCA Joanna 2057KRZESZÓWSenior I K - 2000:00:2101:29:15
169TYRPA Jaroslaw 2335Biegiem po piwoCHOCZNIAMasters M - 40 00:00:2101:29:16
170RUSIECKI Łukasz 2333Różowe Gżegżółki ŚmierciKALISZSenior I M - 20 00:00:0901:29:19
171GRYCMAN Magdalena 2362SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICASenior II K - 3000:00:1501:29:19
172MATAK Paweł 2186RADZYMINSenior II M - 30 00:00:2601:29:20
173WYBRAWIEC Tomasz 2409Senior II M - 30 00:00:1301:29:21
174TALAREK Robert 2182SZCZECINMasters M - 40 00:00:4401:29:24
175PASTUSZKA Mirosław 2403Weteran I M - 50 00:00:2501:29:41
176PLEWA Katarzyna 2082DOBSOMSTRONIE ŚLASKIESenior II K - 3000:00:1201:29:44
177KOSZAREK Andrzej 2237Zabiegane ŚrePoLePOZNAŃMasters M - 40 00:00:3201:29:48
178LĄCZAK Justyna 2029SZCZECINSenior II K - 3000:00:1301:30:14
179SAJEWICZ Piotr 2257TURBINA BALAKOWOWROCLAWSenior II M - 30 00:00:1901:30:19
180WARYCH Andrzej 2120STARGARDWeteran I M - 50 00:00:2101:30:25
181LUBAŃSKA Alicja 2129BUKOWICEMasters K - 4000:00:0501:30:48
182SIELUTIN Wadim 2203kb lew LegnicaLEGNICAWeteran II M - 6000:00:4601:30:56
183SYNOWIEC Dorota 2211MOLSenior II K - 3000:00:2301:31:04
184BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 2314PRO RUN WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 3000:00:2301:31:14
185STACHLIK Dawid 2410Senior II M - 30 00:00:1201:31:23
186KWIATKOWSKA Zuzanna 2317SZCZYTNAMasters K - 4000:00:1601:31:29
187PIEKIELNA Angelika 2388WierunszówSenior I K - 2000:00:0901:31:32
188LIPOWCZYK Eugeniusz 2126KB Kąty WrocławskieKĄTY WROCŁAWSKIEWeteran II M - 6000:00:4001:31:33
189GINTER Grzegorz 2390AZS Collegium Medicum UJSenior II M - 30 00:00:1101:31:36
190MORAWSKI Ryszard 2090WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0901:31:40
191ZYGMUNT Małgorzata 2153ZYGI&PRZEMOWROCŁAWSenior II K - 3000:00:3001:31:40
192DRYGAS Mariola 2331POZNAŃSenior II K - 3000:00:1401:31:55
193RABSZTYN Andrzej 2356Triathlon Mietków TeamWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1101:31:59
194BĄKOWSKI Piotr 2330Zaparkowani/ Ośla ŁawkaGNIEZNOSenior II M - 30 00:00:2801:32:11
195CZERWIŃSKI Wojciech 2254CIECHANÓWSenior I M - 20 00:00:3501:32:22
196PRZETAKIEWICZ Maciej 2334MarcinŚwiercTeamWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2601:32:43
197BULIŃSKA Iwona 2405Night RunnersSenior II K - 3000:00:0801:32:49
198MISIAK Dorota 2285-STRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 3000:00:3101:33:01
199PIWOWARCZYK Andrzej 2075KRAKÓWMasters M - 40 00:00:3401:33:10
200GRUSZCZYŃSKA Sandra 2325Wild for the Run / Hercog Running TeamWARSZAWASenior II K - 3000:00:2001:33:17
201KOSTERA Tomasz 2025Vege RunnersWARSZAWAMasters M - 40 00:00:2701:33:22
202HĄCIA Sylwia 2235KĘPNOSenior I K - 2000:00:1501:33:38
203KRZECZKOWSKI Roman 2015ŚWIDNICAMasters M - 40 00:00:2501:33:56
204ASPERSKA Julia 2281POZNAŃSenior II K - 3000:00:3301:34:02
205MICHALSKI Grzegorz 2277SezonStartowy.plWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1901:34:12
206PIETRASZEWSKI Tomasz 2005TSG MłóckarniaŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:3101:34:20
207KUCZERA Tadeusz 2241ŚWIERKLANYWeteran I M - 50 00:00:0201:34:30
208BURDAJEWICZ Magdalena 2369MOSINASenior II K - 3000:00:3701:34:31
209KUŁACZKOWSKA Magdalena 2221KŁODZKOSenior I K - 2000:00:3201:34:45
210WESOLOWSKA Marta 2111KLODZKOSenior II K - 3000:00:3201:34:45
211KORDALEWSKI Łukasz 2140nc+ALEKSANDRÓWKASenior II M - 30 00:00:4901:34:46
212CZESKI Wojciech 2013Mosina biegaMOSINASenior II M - 30 00:00:2701:34:47
213GARCZEWSKA-PASZKO Joanna 2069WARSZAWAMasters K - 4000:00:1701:34:54
214SKWIERCZYŃSKI Sylwester 2227ZĄBKISenior I M - 20 00:00:2401:35:06
215URBAN Mieczysław 2161rozbiegany rawiczRAWICZWeteran II M - 6000:00:1401:35:13
216OSICA Łukasz 2328ŚWIĘTOCHŁOWICESenior II M - 30 00:00:5001:35:13
217CZARNECKA Kamila 2006ROKIETNICASenior II K - 3000:00:1701:35:14
218NIEDZIELA Kamil 2020W pogoni za duchemSOSNOWIECSenior I M - 20 00:00:3101:35:35
219BANASIK Karolina 2253wkurw_teamKIELCESenior II K - 3000:00:2701:35:37
220KOWALSKI Mariusz 2147WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:4201:35:54
221KLINKE Arkadiusz 2171Grzmiące KijeKATOWICEMasters M - 40 00:00:4201:36:01
222ZUBIK Anna 2301JB WarszawaWARSZAWASenior II K - 3000:00:3701:36:24
223ZAGASKA Linda 2258Wataha TeamGLIWICESenior I K - 2000:00:2101:36:43
224FILIPOWICZ Aleksandra 2316WARSZAWAMasters K - 4000:00:2401:36:43
225STASZEWSKI Dariusz 2022TOMASZÓW MAZOWIECISenior II M - 30 00:00:4301:36:52
226BAŃKA Grzegorz 2092WARSZAWASenior II M - 30 00:00:3401:36:56
227POCIĘGIEL Michał 2083RADZISZÓWSenior II M - 30 00:00:1101:37:38
228KOCZAJA Malgorzata 2248KRAKÓWSenior I K - 2000:00:2101:37:38
229ŚWIDEREK Kasia 2368JÓZEFOSŁAWMasters K - 4000:00:0601:37:48
230NORWA Sylwester 23523N PatkówPATKÓWMasters M - 40 00:00:5501:37:52
231BARAŃSKA Małgorzata 2086BBL opoleOPOLEMasters K - 4000:00:2701:38:05
232PASŁAWSKA Olga 2266przebiega.plWROCŁAWSenior II K - 3000:00:1701:38:16
233PACAN Jacek 2360GDYNIAMasters M - 40 00:00:4101:39:06
234ZIELIŃSKI Michał 2406Masters M - 40 00:00:3901:39:15
235GRZELKA Agata 2162POZNAŃSenior II K - 3000:00:1501:39:19
236DUDZIAK Bartłomiej 2247GreatGratula OsiecznaOSIECZNAMasters M - 40 00:00:3001:39:29
237GÓRSKI Piotr 2095HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOTWOCKMasters M - 40 00:00:0501:39:38
238MOŃKA Karolina 2326Sparta Ultra TeamWIERUSZÓWSenior I K - 2000:00:1501:39:45
239KRAWCZYK Jakub 2219Go SportKIELCESenior I M - 20 00:00:4001:39:45
240KOSTERA Katarzyna 2026Vege RunnersWARSZAWASenior II K - 3000:00:2701:39:49
241DRABIK Jacek 2373KRAKOWWeteran I M - 50 00:00:2801:39:54
242RAPACZ - TOPIŁKO Anna 2401ODLO PolskaSenior II K - 3000:00:1001:39:58
243WRONA Agnieszka 2236ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II K - 3000:00:3501:40:06
244TRZPIOŁA Tycjan 2318KURACJUSZELEGNICASenior II M - 30 00:00:2201:40:10
245GRISZCZENKO Ela 2229SZCZECINSenior I K - 2000:00:4101:40:13
246GAPSKA Anna 2262GDAŃSKSenior I K - 2000:00:2601:40:15
247TOMCZYK Marek 2372WARSZAWASenior II M - 30 00:00:5401:40:17
248PORADA Magdalena 2184KRZEPTÓWSenior II K - 3000:00:2801:40:25
249MOKRZYCKA Weronika 2379STARA ŁOMNICASenior II K - 3000:00:1501:40:26
250WOŁOS Marcin 2071BOCHNIASenior II M - 30 00:00:3601:40:32
251CZERWONKA Katarzyna 2122AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWSenior II K - 3000:00:2101:40:37
252KOZIEŁ Marta 2136NOWY TOMYŚLSenior I K - 2000:00:4001:40:39
253JÓZEFOWSKI Karol 2137NOWY TOMYŚLSenior I M - 20 00:00:3901:40:40
254FRANKOWSKI Piotr 2146WARSZAWAMasters M - 40 00:00:4201:40:42
255RUTKOWSKA Hanna 2185-RUDA ŚLĄSKASenior I K - 2000:00:2001:40:43
256PIELICHOWSKA Justyna 2164Biegając z wilkamiGOZDNICASenior II K - 3000:00:1701:41:03
257SZCZERBA Kasia 2062Fans of FarawayWARSZAWASenior II K - 3000:00:5101:41:20
258PAWLIK Tomasz 2282JB WarsawWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3701:41:34
259MUSIELAK Magdalena 2231M&M&MPOZNAŃSenior II K - 3000:00:0501:41:40
260KOJDER Iwona 2079KRĘCZKISenior I K - 2000:00:1101:41:41
261DZIAŁAK Marian 2124KB Aktywni KoninKONINWeteran II M - 6000:00:1901:42:07
262NOWICKI Andrzej 2209Pomioty SzatanaPOZNAŃSenior I M - 20 00:00:0901:42:08
263ZAKRZEWSKI Grzegorz 2349Power TrainingWARSZAWAWeteran II M - 6000:00:3401:42:16
264KRZYWICKI Tomasz 2371Vege RunnersPOZNANMasters M - 40 00:00:3801:42:55
265PATYRA Łukasz 2119WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2101:42:58
266LASKOWSKA Maja 2130obozybiegowe.plŻYRARDÓWSenior II K - 3000:00:3401:43:05
267TERZONI Karina 2339WARSZAWASenior II K - 3000:00:3301:43:15
268SOBAŃSKA Paulina 2040Wuef Club Decathlon SwadzimTARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3000:00:1601:43:18
269LUBOCH Agnieszka 2108SZYDŁÓWMasters K - 4000:00:1101:43:23
270DUDARONEK Paulina 2217SZCZECINSenior I K - 2000:00:0701:43:37
271HETKA Magdalena 23021991WOLSZTYNSenior I K - 2000:00:4001:43:45
272RATAJCZAK Tomasz 2364Teraz albo nigdyPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:5401:43:57
273MILEJSKA Joanna 2087BBL OpoleOPOLEMasters K - 4000:00:4501:44:00
274KOSZYK Rafał 2088OPOLESenior II M - 30 00:00:4501:44:00
275WOŹNIAK Paulina 2265CKBabcieKIELCESenior II K - 3000:00:2301:44:06
275GRĘZEL-GAWRON Jolanta 2084POLSKA NOWA WIEŚMasters K - 4000:00:1301:44:16
277SOSZYŃSKA Gosia 2052CzłapaczeWARSZAWAWeteran K - 5000:00:3701:44:28
278GARBOWSKA Monika 2089Night Runners GliwiceGLIWICESenior II K - 3000:00:2301:44:32
279ŻARSKA Izabela 2307Fudu&Co Sport teamPIOTRKÓW TRYB.Masters K - 4000:00:1301:44:33
280STĘPIEŃ Wojciech 2091Night Runners GliwiceGLIWICEMasters M - 40 00:00:2201:44:33
281PISKORZ Robert 2355POLKOWICEMasters M - 40 00:00:4701:44:50
282PISKORZ Daria 2354Drużyna Szpiku SitechPOLKOWICEMasters K - 4000:00:4701:44:50
283MĄCZKA Krystyna 2395OTK RzeźnikWeteran II K - 6000:00:0701:45:05
284WIĘCZKOWSKI Wojciech 2380HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3901:45:05
285SZYMAŁA Marek 2404Kluczborska Grupa BiegowaMasters M - 40 00:00:3201:45:15
286RYNKOWSKA Katarzyna 2177WARSZAWAMasters K - 4000:00:2401:45:19
287PRZYSIWEK Magdalena 2196POZNAŃSenior II K - 3000:00:3001:45:27
288SEREDA Andrii 2178KRAKOWSenior I M - 20 00:00:4401:45:52
289OLSZEWSKA Anna 2287SULEJÓWSenior II K - 3000:00:5401:46:08
290KRZACZKOWSKA Joanna 2233WARSZAWASenior II K - 3000:00:4901:46:12
291MARZYCKI Wojciech 2234WARSZAWASenior II M - 30 00:00:4901:46:17
Niesklasyfikowani
TOWAROWSKI Andrzej 2264WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:46:25 DNF
293ŻEBRAK Anna 2033KŁODZKOSenior I K - 2000:00:4701:46:34
294NOWACZYK Zuzanna 2293POZNAŃSenior I K - 2000:00:4301:46:41
295PIETROWICZ Weronika 2336Zabiegani LusówkoLUSOWKOSenior I K - 2000:00:4301:46:42
296DEMBNY Bogdan 2288SYCÓWSenior II M - 30 00:00:5001:46:49
297BALICKI Jakub 2350ASAP RunnersŁÓDŹMasters M - 40 00:00:5001:46:52
298JAŹNIECKI Marcin 2391MUAY Running TeamSenior II M - 30 00:00:3701:47:27
299GÓRSKA-NOWAK Tatiana 2255AGB TorfyŁÓDŹMasters K - 4000:00:2701:47:30
300BARTOSIEWICZ Dorota 2202POZNAŃSenior II K - 3000:00:0801:48:13
301KAŁWA Anna 2099WROCŁAWSenior II K - 3000:00:4601:48:30
302KUKUŁA Patrycja 2097KRAKÓWSenior I K - 2000:00:4301:49:00
303KUKUŁA Maciej 2096KRAKÓWSenior I M - 20 00:00:4301:49:01
304BAŁYS Dariusz 2207WK GOPRSTRONIE ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:1101:49:16
305KĘSY Krystian 2003MRS96SIERAKÓWSenior I M - 20 00:00:2801:49:25
306ZARĘBA Julia 2291Nie Za DalekoLUSÓWKOSenior I K - 2000:00:1801:49:38
307WITKOWSKA Maria 2009Klub Królika StefanaKATOWICEWeteran II K - 6000:00:5301:49:46
308PRĘDKA Magdalena 2045Ola ClubWARSZAWAMasters K - 4000:00:5101:50:23
309SALONI-SADOWSKA Maria 2274ObozyBiegowe.plWARSZAWAMasters K - 4000:00:2401:51:16
310PODSIADŁY Robert 2023Chata Biegacza K34WROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:5201:51:20
311LAZAR Joanna 2155MirotransWROCŁAWSenior II K - 3000:00:4901:51:47
312BAJAK Mirosław 2004KRAKÓWMasters M - 40 00:00:3601:51:49
313GARGAS-DZIEDZINA Joanna 2276Night RunnersKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0801:51:50
314FLORCZAK Monika 2407Kobieta w bieguSenior I K - 2000:00:4601:51:54
315ŚLEMP Bernadetta 2375JASIONKAMasters K - 4000:00:4901:51:58
316PRZYBYŁ Jolanta 2028biegologia.pl / EASY RUNNERSGOSTYŃMasters K - 4000:00:1601:52:09
317KUCZERA Hanna 2239ŚWIERKLANYSenior II K - 3000:00:3001:52:18
318LESZCZYŃSKA Lidia 2002PokeRunPOZNAŃMasters K - 4000:00:1701:52:24
319KRAWCZAK Karolina 2263Biegam Bo Lubię GłogówGŁOGÓWSenior I K - 2000:00:2501:52:24
320PUSTELNIK Piotr 2310AKG ŁódźŁÓDŹWeteran II M - 6000:00:1801:52:25
321KURDZIEL Tomasz 2144LĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 00:00:4001:52:38
322MRÓZ Izabela 2094Wolne ŚlimakiPOZNAŃSenior II K - 3000:00:3901:52:59
323KULIBERDA Sylwia 2308RZESZÓWMasters K - 4000:00:4401:53:02
324PRIGAN Anna 2154WROCŁAWSenior II K - 3000:00:1401:53:25
325ŚLIWAK Katarzyna 2359WROCŁAWSenior I K - 2000:00:1401:53:26
326KACZYŃSKI Michał 2228MegavisionWARSZAWAMasters M - 40 00:00:4301:56:54
327CHROMIŃSKI Maciej 2032brakGORZÓW WLKP.Senior II M - 30 00:00:3501:56:57
328KACZMARKIEWICZ Krzysztof 2278ITAKA STUDIO FILMOEŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:0601:57:03
329ŚWIĄTEK Karolina 2198GRUTASenior I K - 2000:00:3801:57:18
330ŚWIĄTEK Agnieszka 2199GRUTASenior I K - 2000:00:3801:57:19
331WALCZAK-WOJTKOWSKA Iwona 2173WARSZAWAWeteran K - 5000:00:3701:57:55
332MUSZYŃSKI Wojciech 2205KOLBUSZOWAMasters M - 40 00:00:4901:57:58
333MADAJ Jagoda 2115WROCŁAWSenior I K - 2000:00:4001:58:05
334KRUZEL Rafał 2398Biegowe MisieMasters M - 40 00:00:1501:58:28
335KUCZAKOWSKA Joanna 2399Biegowe MisieSenior II K - 3000:00:1501:58:33
336HRYŃKA Tomek 2397Masters M - 40 00:00:1501:58:35
337POMIANOWSKA Anna 2107WRONKISenior II K - 3000:00:4501:58:45
338KOTYSZ Katarzyna 2197BBL OPOLEOPOLEWeteran K - 5000:00:4601:59:29
339SZULC Joanna 2031AlbatrosyWARSZAWAMasters K - 4000:00:2601:59:42
340MICHALSKA Małgorzata 2066FUDU&Co. Sport TeamPIOTRKÓW TRYBMasters K - 4000:00:1401:59:58
341RYNKOWSKA Magdalena 2176WARSZAWAMasters K - 4000:00:2302:01:18
342REJMISZ Rafał 2348UNIMAT RUNNERSGARBYWeteran I M - 50 00:00:1602:01:19
343CHOJNOWSKA Monika 2131Biegam bo lubię ZąbkiTeamZĄBKISenior II K - 3000:00:3502:02:35
344ROSZAK Romana 2100kuracjuszeWROCŁAWSenior II K - 3000:00:0602:05:34
345KUKLIŃSKA Joanna 2294LUBINWeteran K - 5000:00:3802:06:42
346STRZELECKI Artur 2408Weteran I M - 50 00:00:2502:07:25
347KACZMAREK Agata 2034TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃMasters K - 4000:00:2602:07:27
348SPOZ Magdalena 2039TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃMasters K - 4000:00:2602:07:27
349JUSZKO Monika 2225WARSZAWAMasters K - 4000:00:3102:09:51
350JUSZKO Aleksandra 2226WARSZAWASenior I K - 2000:00:3102:09:52
351ZAJDLIC Renata 2172KONINMasters K - 4000:00:2002:10:56
352SOSULSKA Janina 2238ATHLETICS NYSAWŁODARYWeteran K - 5000:00:4602:12:27
353KUTNA Agnieszka 2101KŁODZKOSenior II K - 3000:00:2902:12:41
354ZAGROBELNA Magdalena 2116Drużyna SzpikuWROCŁAWSenior II K - 3000:00:3002:12:41
355GORGOL Renia 2342BYDGOSZCZMasters K - 4000:00:4202:20:00
356ANDRYSZAK Karolina 2341#TeamFarfallaBYDGOSZCZMasters K - 4000:00:4202:20:04
357NOWICKI Amdrzej 2256ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYWROCŁAWMasters M - 40 00:00:3802:20:11
358SYNORADZKA Agata 2180VENLOSenior I K - 2000:00:05
359BIERNACKA Kasia 2415Speleo Klub WarszawskiMasters K - 4000:00:06
360SADOWSKI Piotr 2016OSTRÓDA RESCUE TEAMOSTRÓDASenior II M - 30 00:00:21
361BIEDROŃ Marcin 2139WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:25
362ROSŁON Cezary 2187RADZYMINSenior II M - 30 00:00:29
POLUS Magdalena 2141POZNAŃSenior II K - 30DNF DNF
KIERZKOWSKI Przemysław 2142POZNAŃSenior II M - 30 DNF DNF
BANASZEK Adam 2393BIEGUSIEM.PLSenior II M - 30 DNF DNF
CORREIA Andre 2272QVC RunnersKRAKOWSenior I M - 20 DNF DNF
SZKWAREK Adrian 2118LADEK ZDROJSenior II M - 30 DNF DNF
Znaleziono 367 wynik(ów)