ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
764
Wystartowało:
643
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
641
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10.3km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10.3km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ŁOMNICKA Barbara 6753MKS SIECHNICEMasters K - 401K 1100:00:0801:13:3502:11:49.4002:11:57.75 6:169,6
2DROŹDZIK Magdalena 6132WKB Meta LubliniecNYSAMasters K - 402K 1600:00:0601:16:1102:15:04.0002:15:10.80+00:03:136:259,3
3MAGDA Katarzyna 6632RZESZÓWMasters K - 403K 1700:00:1301:18:2702:15:40.2502:15:54.00+00:03:566:279,3
4MALIK Agnieszka 6675Zumba Aga Malik TeamZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters K - 404K 2000:00:0901:18:3402:20:11.0002:20:20.10+00:08:226:409,0
5ŚWIĘTEK Sylwia 6043LTTWROCŁAWMasters K - 405K 2200:00:0601:18:4202:20:45.2502:20:51.75+00:08:546:429,0
6KUPCZAK Ewa 6534Sparta Ultra TeamMROCZEŃMasters K - 406K 2500:00:4001:21:5702:21:48.9502:22:29.55+00:10:316:458,9
7FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 6361WROCŁAWMasters K - 407K 2600:00:0501:20:3702:22:42.0002:22:47.60+00:10:496:478,8
8BISKUP Anna 6307STS Biegaton MikołówORNONTOWICEMasters K - 408K 3400:00:1601:20:5202:27:30.3502:27:46.35+00:15:487:018,5
9TALARCZYK-WIECZOREK Karolina 6652KROSINKOMasters K - 409K 3900:00:4401:24:0402:29:46.7502:30:31.20+00:18:337:078,4
10STRĄK Izabela 6173SZCZECINMasters K - 4010K 4600:00:0201:24:0702:34:04.2002:34:06.40+00:22:087:208,2
11MARTOWSKA Barbara 6178WROCŁAWMasters K - 4011K 5100:00:0901:27:5002:36:11.4002:36:20.95+00:24:237:268,1
12BRUSIŁOWICZ Dagmara 6383Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters K - 4012K 5300:00:0201:28:0602:36:48.2502:36:51.15+00:24:537:288,0
13NIECHAJ Anna 6174Pomidorowa AlternatywaWAŁBRZYCHMasters K - 4013K 5500:00:3901:26:2402:36:52.8502:37:32.25+00:25:347:288,0
14ŁUBIK Renata 6339Pro-run WrocławKIEŁCZÓWMasters K - 4014K 5700:00:4101:28:3202:37:14.1002:37:55.30+00:25:577:298,0
15ZAMIATOWSKA Kinga 6115BELLA LINE BDGBYDGOSZCZMasters K - 4015K 5800:00:0701:27:2202:38:19.8502:38:27.70+00:26:297:328,0
16NOGANOWICZ Agata 6342Pro-Run WrocławDOMASZCZYNMasters K - 4016K 6100:01:2701:32:2002:37:37.5502:39:05.10+00:27:077:308,0
17OBRZUD Katarzyna 6328BOŻEPOLE WIELKIEMasters K - 4017K 6200:00:5301:27:0802:38:28.9002:39:22.70+00:27:247:328,0
18NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 6135TRZEBNICAMasters K - 4018K 6700:00:3301:33:1802:41:19.1502:41:52.60+00:29:547:407,8
19CIERPIKOWSKA Agnieszka 6330GOSTYNINMasters K - 4019K 7700:01:1901:35:3402:43:16.4002:44:36.30+00:32:387:467,7
20PYZIK Ewa 6255Matner Running TeamBIELANY WROCŁAWSKIEMasters K - 4020K 8200:00:2101:34:3302:46:36.6502:46:57.90+00:35:007:567,6
21PLISZCZYŃSKA Justyna 6682LUBLINMasters K - 4021K 8300:00:3701:34:3002:46:35.1502:47:12.60+00:35:147:557,6
22HRYCIUK Katarzyna 6195EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4022K 8900:01:3501:39:0502:47:31.3002:49:07.15+00:37:097:587,5
23SEWERYN-CZYŻ Bożena 6695CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEMasters K - 4023K 9000:00:2702:49:15.0002:49:42.00+00:37:448:037,4
24WRÓBLEWSKA Olga 6139Vege RunnersWILCZA GÓRAMasters K - 4024K 9100:00:2601:38:1202:50:19.0502:50:45.75+00:38:488:067,4
25MAGDIJ Kamila 6544megkursy.plNOWY TARGMasters K - 4025K 9500:00:1401:38:2902:52:00.8502:52:15.45+00:40:178:117,3
26JAWORSKA Magdalena 6159GB Wielkopolscy Biegacze/Team KGBPOZNAŃMasters K - 4026K 9700:01:3801:37:0802:51:26.0502:53:04.05+00:41:068:097,3
27GŁĄBICA Justyna 6425KAMIENIEC WR.Masters K - 4027K 10000:01:0201:38:2202:52:54.2002:53:56.45+00:41:588:147,3
28JAWOROWSKA Aneta 6060ZLB ZłotoryjaZŁOTORYJAMasters K - 4028K 10100:00:0801:38:2802:53:54.5502:54:03.05+00:42:058:167,2
29NASARZEWSKA Joanna 6184West Coast Runners CyprusSTRYKÓWMasters K - 4029K 10300:00:1101:33:3502:54:49.3002:55:00.70+00:43:028:197,2
30GROCHOT Edyta 6501#AdamCzerwińskiTeamWIELICZKAMasters K - 4030K 10500:00:0801:37:5702:55:19.6502:55:27.80+00:43:308:207,2
31PRIGAN Anna 6205WROCŁAWMasters K - 4031K 10900:00:1201:38:3802:55:56.5502:56:08.90+00:44:118:227,2
32MUSIAŁ Ewa 6015EBIEGI.PLKŁODZKOMasters K - 4032K 11800:01:4501:40:4202:55:21.3502:57:07.25+00:45:098:217,2
33KUŹNIAK Martyna 6227WARSZAWAMasters K - 4033K 11900:01:0401:43:5602:56:14.5002:57:18.50+00:45:208:237,1
34RACZEWSKA-FRANKLIN Ania 6635GORZÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4034K 12200:01:3101:42:3502:55:52.4002:57:24.20+00:45:268:227,2
35MROZIŃSKA Renata 6141ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters K - 4035K 12500:00:4801:41:1102:58:36.6502:59:25.55+00:47:278:307,1
36ŚLIWKA Beata 6223Olza CieszynDZIĘGIELÓWMasters K - 4036K 12900:01:0401:41:2002:59:10.5503:00:15.05+00:48:178:317,0
37PORTACHA Katarzyna 6037WARSZAWAMasters K - 4037K 13100:01:0201:43:0903:00:19.6503:01:22.30+00:49:248:357,0
38TASZAREK Ewa 6147MROWINOMasters K - 4038K 13300:00:4501:41:5403:01:13.1003:01:58.45+00:50:008:377,0
39GRUCHOT Małgorzata 6758Gogolin Biega GOGOLINMasters K - 4039K 13500:00:0001:39:5203:02:02.8503:02:02.85+00:50:058:406,9
40SMARUJ Edyta 6488ZIELONA GÓRAMasters K - 4040K 13600:00:3601:46:1203:01:33.3003:02:10.15+00:50:128:386,9
41RAPACZ-TOPIŁKO Anna 6623Speedo PolskaŁODYGOWICEMasters K - 4041K 13700:01:1001:43:3603:01:10.0003:02:20.40+00:50:228:377,0
42JAKOWICZ Agnieszka 6719LabosportOTWOCKMasters K - 4042K 14200:00:2601:43:3103:02:45.5503:03:12.35+00:51:148:426,9
43STACHURSKA Monika 6507DRUŻBICEMasters K - 4043K 14700:00:2701:43:1703:04:03.8003:04:31.40+00:52:338:456,8
44LEWANDOWSKA Ewa 6671TARNOWSKIE GÓRYMasters K - 4044K 14800:01:2001:44:5703:03:12.2503:04:32.95+00:52:358:436,9
45GRYGIEL Agnieszka 6347Karkonosz Raunning TeamWROCŁAWMasters K - 4045K 15000:01:2601:48:1203:07:48.0003:09:14.65+00:57:168:566,7
46PIJANKA Monika 6262BBL OpoleOPOLEMasters K - 4046K 15100:01:1401:48:2903:08:57.0003:10:11.00+00:58:138:596,7
47MAŃCZAK Agnieszka 6365Czerwonak BiegaKICINMasters K - 4047K 15300:01:1501:46:5003:09:13.2503:10:28.25+00:58:309:006,7
48PERKA Barbara 6066Bieg OpolskiPROSZKÓWMasters K - 4048K 15600:00:0501:45:1303:11:08.6503:11:14.30+00:59:169:066,6
49BARAŃSKA Małgorzata 6293BBL OpoleOPOLEMasters K - 4049K 15800:00:4601:43:3503:11:22.0503:12:08.65+01:00:109:066,6
50ŠVÁBENSKÁ Ladislava 6582Team JeseníkyBRNOMasters K - 4050K 16200:00:2701:43:3403:11:54.8503:12:21.85+01:00:249:086,6
51JĘDZURA Agnieszka 6747GLIWICE Masters K - 4051K 16300:00:1401:48:1303:12:30.9503:12:45.50+01:00:479:106,5
52KOWALSKA Małgorzata 6512Kb HarcownikJELCZ-LASKOWICEMasters K - 4052K 16600:00:4401:44:4203:12:16.4503:13:00.90+01:01:039:096,6
53ŻYLUK Bożena 6058Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters K - 4053K 16800:00:0501:47:5203:13:00.3003:13:05.70+01:01:079:116,5
54MAJCHRZAK Monika 6271wkurw_teamPOZNAŃMasters K - 4054K 16900:01:3201:50:1303:11:33.7003:13:06.30+01:01:089:076,6
55SAWALA Aneta 6128Trance OnlyPOZNAŃMasters K - 4055K 17000:01:0801:47:2403:12:00.7503:13:09.40+01:01:119:086,6
56WEBER Agata 6660JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters K - 4056K 17100:00:0701:52:2603:13:12.1503:13:19.45+01:01:219:126,5
57CZECH Dorota 6094Pro-Run WrocławWROCŁAWMasters K - 4057K 17200:00:4001:45:1003:12:54.6503:13:35.50+01:01:379:116,5
58LACH Agnieszka 6528WROCŁAWMasters K - 4058K 17600:00:3601:47:3403:13:47.4503:14:24.25+01:02:269:136,5
59GRZELAKOWSKA Agata 6161WARSZAWAMasters K - 4059K 18600:01:3601:50:0003:15:17.7003:16:54.50+01:04:569:186,5
60PTASZYŃSKA Anna 6608Speed Feet'16KOŚCIANMasters K - 4060K 19000:00:3501:52:5803:16:59.4003:17:35.30+01:05:379:226,4
61MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 6448ZBROSŁAWICEMasters K - 4061K 19100:01:5301:49:2103:15:41.8503:17:35.70+01:05:379:196,4
62KOŃ Aleksandra 6126LIPAMasters K - 4062K 19200:00:4101:49:4503:16:55.5503:17:36.65+01:05:389:226,4
63KONIECZNY Izabella 6316MIKOŁÓWMasters K - 4063K 19300:00:2101:51:1903:17:39.3003:18:01.10+01:06:039:246,4
64BĄCZYŃSKA Małgorzata 6458POZNAŃMasters K - 4064K 19400:00:2901:48:3303:17:53.2003:18:22.35+01:06:249:256,4
65ŁUSIAK Ewa 6509ŁÓDŹMasters K - 4065K 19500:00:2801:51:4203:17:58.7003:18:26.80+01:06:299:256,4
66KRAJEWSKA-KŁODA Katarzyna 6323Drużyna SzpikuCZAPURYMasters K - 4066K 19700:01:3301:55:2703:17:16.5503:18:49.65+01:06:519:236,4
67SKUPNIK Anna 6481WROCLAWMasters K - 4067K 20100:00:1401:45:1503:19:35.2003:19:49.20+01:07:519:306,3
68OWSIANIK Sylwia 6493NOWE GRODZISKOMasters K - 4068K 20200:00:1201:38:2303:19:39.3003:19:51.40+01:07:539:306,3
69GRABARZ Emila 6605O co biegaPABIANICEMasters K - 4069K 20300:00:0901:47:5403:19:56.0503:20:06.00+01:08:089:316,3
70KAYSIEWICZ Joanna 6418POZNAŃMasters K - 4070K 20700:00:2901:56:0303:21:45.6003:22:14.65+01:10:169:366,2
71DURAŁEK Anna 6492PRUSZCZMasters K - 4071K 20900:00:3001:48:5903:22:19.5003:22:49.70+01:10:519:386,2
72NOWAK Iwona 6122ZLB ZłotoryjaZŁOTORYJAMasters K - 4072K 21100:00:0801:49:4603:23:19.0503:23:27.85+01:11:309:406,2
73SKRZĄTEK Anna 6349PRZYŁĘKIMasters K - 4073K 21200:00:1601:52:4203:23:52.3503:24:08.75+01:12:119:426,2
74SOSNOWSKA Barbara 6426KRAKÓWMasters K - 4074K 21500:01:0001:55:4103:23:50.7503:24:51.70+01:12:539:426,2
75NESTOROWICZ Monika 6234Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNMasters K - 4075K 21600:00:2801:58:5103:25:16.4503:25:44.55+01:13:469:466,1
76MIKUTANIEC Patrycja 6513MARKIMasters K - 4076K 21700:01:4001:48:5603:25:29.8003:27:10.70+01:15:129:476,1
77WÓJTOWICZ Edyta 6112LoveLasyPOLICEMasters K - 4077K 21900:00:3101:56:2303:27:28.5003:27:59.80+01:16:029:526,1
78BALCERZAK Krysia 6284ŁÓDŹMasters K - 4078K 22000:00:5102:01:1103:27:20.3503:28:11.90+01:16:149:526,1
79KOZIOŁ Ewa 6305KoziołkiKRAKÓWMasters K - 4079K 22200:00:1801:55:4703:28:53.6503:29:11.65+01:17:139:566,0
80FIKSA Katarzyna 6453Biegający WojArt TeamKROSNOMasters K - 4080K 22300:01:0601:55:2503:28:13.2003:29:19.65+01:17:219:546,1
81KAPAŁKA Agnieszka 6123MIKOŁÓWMasters K - 4081K 22500:01:0301:55:3703:28:40.8003:29:44.10+01:17:469:566,0
82MAZUR Ewelina 6412Biegaj z TreneramiGLIWICEMasters K - 4082K 22600:00:5401:55:4903:28:57.7503:29:52.15+01:17:549:576,0
83STANOWSKA Katarzyna 6415ŁÓDŹMasters K - 4083K 22700:00:5001:56:5903:29:33.9503:30:24.55+01:18:269:586,0
84GEZELA Joanna 6096EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAMasters K - 4084K 23000:00:4501:59:0503:30:31.3003:31:17.25+01:19:1910:016,0
85OLCZYK Anna 6136PRZEDBÓRZMasters K - 4085K 23100:00:2701:58:2703:31:16.3003:31:43.90+01:19:4610:036,0
86SZCZODRZYŃSKA Kasia 6521POZNAŃMasters K - 4086K 23700:00:3101:58:4903:32:35.1503:33:06.25+01:21:0810:075,9
87PŁUCIENNIK Katarzyna 6662PABIANICEMasters K - 4087K 24300:00:4601:54:4903:36:36.3003:37:23.15+01:25:2510:185,8
88GWAJ Dominika 6359Izerska Grupa BiegowaOSIECZNICAMasters K - 4088K 24600:01:4401:57:2603:36:19.2003:38:03.30+01:26:0510:185,8
89PAWŁOWSKA-LIS Maria 6249JANOWIECMasters K - 4089K 25400:00:4101:54:5503:42:45.5503:43:27.30+01:31:2910:365,7
90JASIUL Mariola 6250LEGIONOWOMasters K - 4090K 25600:00:4201:58:1303:42:45.9003:43:28.20+01:31:3010:365,7
91ZIELIŃSKA CZERBNIAK Izabela 6356Tarnowo Podgórne BiegaSKORZEWOMasters K - 4091K 25900:00:3401:59:4303:44:30.9503:45:05.50+01:33:0710:415,6
92LECHNA Mirella 6718BĄKÓWMasters K - 4092K 26000:00:1202:05:4503:45:09.8503:45:21.95+01:33:2410:435,6
93ARCHANIOŁOWICZ Joanna 6717MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters K - 4093K 26100:01:4202:06:0303:44:06.4003:45:49.05+01:33:5110:405,6
94FORMELA Justyna 6687OSTRÓW WLKPMasters K - 4094K 26400:01:5402:03:0103:45:46.8503:47:41.30+01:35:4310:455,6
95WIŚNIEWSKA Dorota 6013ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMasters K - 4095K 26600:01:2202:07:4703:50:13.2003:51:35.35+01:39:3710:575,5
96GŁOWACKA Aleksandra 6140Młody vs. StaryLEGIONOWOMasters K - 4096K 26700:01:2102:02:2703:50:23.5503:51:44.85+01:39:4710:585,5
97SPOZ Magdalena 6372Nest TeamPOZNAŃMasters K - 4097K 27200:00:2602:01:4903:55:27.7003:55:54.30+01:43:5611:125,4
98ŚNIEŻAWSKA Gabriela 6279WROCŁAWMasters K - 4098K 27400:01:5602:06:1703:53:58.4003:55:54.70+01:43:5611:085,4
99KALLAS-LIPSKA Anetta 6067BYDGOSZCZMasters K - 4099K 27500:00:1402:06:1503:56:16.6503:56:30.95+01:44:3311:155,3
100SUCHANKO Alicja 6485Night RunnersPLEWISKAMasters K - 40100K 27800:00:1902:11:0703:56:49.9003:57:09.55+01:45:1111:165,3
101LECIEJEWSKA Małgorzata 6480Night Runners PoznańPOZNAŃMasters K - 40101K 28000:00:2102:10:3703:56:51.2503:57:12.35+01:45:1411:165,3
102JUSZKO Monika 6070WARSZAWAMasters K - 40102K 28400:00:2502:12:4604:08:58.9004:09:24.45+01:57:2611:515,1
103PAWŁOWSKA Danuta 6039wkurw_teamWARSZAWAMasters K - 40103K 28500:00:4902:16:0904:11:44.1004:12:33.90+02:00:3611:595,0
104PRZYBYŁ Jolanta 6125EASY RUNNERSGOSTYŃMasters K - 40104K 28600:00:5202:09:0104:14:51.3504:15:43.70+02:03:4512:084,9
105KACZMAREK Agnieszka 6188BYDGOSZCZMasters K - 40105K 28700:00:2502:23:4204:18:55.5004:19:20.70+02:07:2212:194,9
ANTOSZCZUK Aneta 6377Pro-Run WrocławKIEŁCZÓWMasters K - 40DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 106 wynik(ów)