ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-07-20
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 418
Wystartowało : 367
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 361
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WALEŃSKA Ewa 2271GT RATWROCŁAWMasters K - 401K 500:00:1101:13:3002:08:18.8002:08:30.05 6:069,8
2SWIETEK-OZDOBA Sylwia 2037LttWROCŁAWMasters K - 402K 1000:00:0801:19:5702:19:48.7002:19:57.55+00:11:276:399,0
3CZEBOTAR Barbara 2385Masters K - 403K 1300:00:2101:21:2402:22:33.6502:22:55.40+00:14:256:478,8
4BIERNACKA Kasia 2415Speleo Klub WarszawskiMasters K - 404K 1400:00:0602:22:53.6502:22:59.80+00:14:296:488,8
5GRABIŃSKA Gizela 2206DREAM RUN/ AZS UWWARSZAWA-WESOŁAMasters K - 405K 2000:00:1201:24:3602:27:03.1502:27:15.55+00:18:457:008,6
6WOJTKOWIAK Renata 2156Piątkowo na BiegowoPOZNAŃMasters K - 406K 2200:00:2201:21:1602:28:16.2502:28:39.05+00:20:097:038,5
7BANDUROWSKA Agnieszka 2067KB Spoceni Nowa SólNOWA SÓLMasters K - 407K 2300:00:0801:29:1102:28:36.4502:28:45.20+00:20:157:048,5
8KWIATKOWSKA Zuzanna 2317SZCZYTNAMasters K - 408K 3600:00:1601:31:2902:38:34.6002:38:51.50+00:30:217:337,9
9LUBAŃSKA Alicja 2129BUKOWICEMasters K - 409K 4400:00:0501:30:4802:41:11.5002:41:16.95+00:32:467:407,8
10FILIPOWICZ Aleksandra 2316WARSZAWAMasters K - 4010K 5500:00:2401:36:4302:45:09.2502:45:34.20+00:37:047:517,6
11GARCZEWSKA-PASZKO Joanna 2069WARSZAWAMasters K - 4011K 5600:00:1701:34:5402:46:52.7502:47:10.65+00:38:407:567,6
12BARAŃSKA Małgorzata 2086BBL opoleOPOLEMasters K - 4012K 6100:00:2701:38:0502:49:13.6002:49:41.00+00:41:108:037,4
13ŚWIDEREK Kasia 2368JÓZEFOSŁAWMasters K - 4013K 6900:00:0601:37:4802:52:43.9502:52:50.85+00:44:208:137,3
14PISKORZ Daria 2354Drużyna Szpiku SitechPOLKOWICEMasters K - 4014K 7800:00:4701:44:5002:57:01.9002:57:49.30+00:49:198:257,1
15MILEJSKA Joanna 2087BBL OpoleOPOLEMasters K - 4015K 8000:00:4501:44:0002:57:23.1502:58:08.60+00:49:388:267,1
16ŻARSKA Izabela 2307Fudu&Co Sport teamPIOTRKÓW TRYB.Masters K - 4016K 8300:00:1301:44:3303:01:03.9003:01:17.50+00:52:478:377,0
17LUBOCH Agnieszka 2108SZYDŁÓWMasters K - 4017K 8500:00:1101:43:2303:02:02.0003:02:13.85+00:53:438:406,9
18RYNKOWSKA Katarzyna 2177WARSZAWAMasters K - 4018K 9200:00:2401:45:1903:05:33.2503:05:57.65+00:57:278:506,8
19GRĘZEL-GAWRON Jolanta 2084POLSKA NOWA WIEŚMasters K - 4019K 9400:00:1301:44:1603:05:49.9503:06:03.15+00:57:338:506,8
20ŚLEMP Bernadetta 2375JASIONKAMasters K - 4020K 10000:00:4901:51:5803:07:55.1503:08:44.55+01:00:148:566,7
21GÓRSKA-NOWAK Tatiana 2255AGB TorfyŁÓDŹMasters K - 4021K 10200:00:2701:47:3003:08:50.4003:09:18.00+01:00:478:596,7
22KULIBERDA Sylwia 2308RZESZÓWMasters K - 4022K 10400:00:4401:53:0203:08:58.3003:09:43.00+01:01:128:596,7
23PRĘDKA Magdalena 2045Ola ClubWARSZAWAMasters K - 4023K 11400:00:5101:50:2303:14:33.8503:15:25.15+01:06:559:156,5
24SALONI-SADOWSKA Maria 2274ObozyBiegowe.plWARSZAWAMasters K - 4024K 11500:00:2401:51:1603:16:26.4003:16:50.60+01:08:209:216,4
25LESZCZYŃSKA Lidia 2002PokeRunPOZNAŃMasters K - 4025K 11800:00:1701:52:2403:17:35.7503:17:52.85+01:09:229:246,4
26PRZYBYŁ Jolanta 2028biegologia.pl / EASY RUNNERSGOSTYŃMasters K - 4026K 12100:00:1601:52:0903:18:36.8003:18:52.95+01:10:229:276,3
27SZULC Joanna 2031AlbatrosyWARSZAWAMasters K - 4027K 12200:00:2601:59:4203:20:06.7003:20:33.15+01:12:039:316,3
28RYNKOWSKA Magdalena 2176WARSZAWAMasters K - 4028K 12800:00:2302:01:1803:29:33.1503:29:57.00+01:21:269:586,0
29KACZMAREK Agata 2034TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃMasters K - 4029K 13000:00:2602:07:2703:29:55.2503:30:22.05+01:21:529:596,0
30MICHALSKA Małgorzata 2066FUDU&Co. Sport TeamPIOTRKÓW TRYBMasters K - 4030K 13100:00:1401:59:5803:31:54.0003:32:08.30+01:23:3810:055,9
31ZAJDLIC Renata 2172KONINMasters K - 4031K 13400:00:2002:10:5603:37:10.3503:37:30.40+01:29:0010:205,8
32SPOZ Magdalena 2039TKD Szakal Jeżyce RunnersPOZNAŃMasters K - 4032K 14000:00:2602:07:2703:49:06.2503:49:32.40+01:41:0210:545,5
33JUSZKO Monika 2225WARSZAWAMasters K - 4033K 14200:00:3102:09:5104:04:48.8004:05:20.55+01:56:5011:395,1
34GORGOL Renia 2342BYDGOSZCZMasters K - 4034K 14400:00:4202:20:0004:24:55.3004:25:37.85+02:17:0712:364,8
35ANDRYSZAK Karolina 2341#TeamFarfallaBYDGOSZCZMasters K - 4035K 14500:00:4202:20:0404:24:55.7504:25:38.50+02:17:0812:364,8
Znaleziono 35 wynik(ów)