ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM

Organizator:
Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data:
2017-07-20
Miejsce:
Lądek Zdrój
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
418
Wystartowało:
367
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
361
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KITA Michał 2179pędzący w miejscuWROCŁAWMasters M - 40 1M 500:00:0300:58:0301:44:47.1001:44:50.20 4:5912
2MICHALIK Adam 2365KRAKÓWMasters M - 40 2M 1000:00:0301:02:4301:50:25.7501:50:29.00+00:05:385:1511.4
3IGNACZAK Marcin 2296IFB BrokerŻYCHLINMasters M - 40 3M 1300:00:0201:05:0101:54:09.8501:54:11.95+00:09:215:2611
4SPYCHALSKI Adam 2148RUDA ŚLĄSKAMasters M - 40 4M 1700:00:0301:06:0001:55:24.3501:55:28.30+00:10:385:2910.9
5UGOREK Jarosław 2149Kopeć TeamMILICZMasters M - 40 5M 1900:00:0501:05:2901:56:40.0001:56:45.50+00:11:555:3310.8
6RĄCKI Dariusz 2181Ronal Polska RunWAŁBRZYCHMasters M - 40 6M 2000:00:0901:07:1701:57:24.4501:57:34.00+00:12:435:3510.7
7ZIĘTERSKI Robert 2351KŁODZKOMasters M - 40 7M 2800:00:0301:09:1502:04:20.0502:04:23.60+00:19:335:5510.1
8BIAŁY Adam 2394Masters M - 40 8M 3000:00:1501:10:5302:06:46.1502:07:02.05+00:22:116:029.9
9FIGAS Sebastian 2036LttWROCLAWMasters M - 40 9M 3400:00:0801:13:1402:10:06.6502:10:15.50+00:25:256:119.7
10KOWALCZYK Adam 2344STS BIEGATONMIKOŁÓWMasters M - 40 10M 3500:00:0901:16:1802:10:11.1502:10:20.50+00:25:306:119.7
11KYCIA Piotr 2188RAWICZMasters M - 40 11M 3900:00:0901:16:1702:12:28.4502:12:38.40+00:27:486:189.5
12JAMRÓZ Wojciech 2295KW GliwiceGLIWICEMasters M - 40 12M 4300:00:0401:14:0002:13:47.1502:13:51.60+00:29:016:229.4
13TARASZKA Damian 2363Bractwo Biegaczy Zielona GóraZIELONA GÓRAMasters M - 40 13M 4800:00:0201:13:4602:15:02.2002:15:04.65+00:30:146:259.3
14JARMOLIŃSKI Piotr 2123MIERZYNMasters M - 40 14M 5500:00:0301:17:5902:17:16.7502:17:19.75+00:32:296:329.2
15KUBERA Piotr 2374Lipiec Running TeamJÓZEFÓWMasters M - 40 15M 5600:00:0701:15:4302:17:30.1002:17:37.35+00:32:476:329.2
16GRZĘDZIELSKI Jacek 2387DYNAFITMasters M - 40 16M 5900:00:3101:21:1502:17:28.4002:18:00.10+00:33:096:329.2
17WRUK Remigiusz 2074BiegOpolskiOPOLEMasters M - 40 17M 6500:00:1201:23:0202:19:03.4502:19:15.90+00:34:256:379.1
18WILGAT Adam 2053Dzikie SkrzydłoZĄBKIMasters M - 40 18M 7400:00:2301:19:3902:20:30.8502:20:54.70+00:36:046:419
19NOLBRZYK Adrian 2080GreatGratula (SP)OSIECZNAMasters M - 40 19M 7600:00:1401:21:2002:20:56.0002:21:10.00+00:36:196:428.9
20RACZKIEWICZ Jarek 2056BE3 CityZen PoznańPOZNAŃMasters M - 40 20M 8200:00:1301:21:3602:23:09.3502:23:22.65+00:38:326:498.8
21BURTNY Przemysław 2169Bizon BąkowiceOPOLEMasters M - 40 21M 8300:00:1001:22:3002:23:21.0502:23:31.30+00:38:416:498.8
22ABULEWICZ Wojciech 2327STP SynergiaWROCŁAWMasters M - 40 22M 9100:00:1101:22:2502:25:35.0002:25:46.55+00:40:566:558.7
23GAWRON Bartłomiej 2085POLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 23M 9500:00:1201:21:4002:27:08.6502:27:20.75+00:42:307:008.6
24OSKWAREK Bogdan 2322DĘBOWA ŁĄKAMasters M - 40 24M 9600:00:4101:24:1902:27:11.8502:27:53.75+00:43:037:008.6
25WOJTKOWIAK Stefan 2157Piątkowo na BiegowoPOZNAŃMasters M - 40 25M 9800:00:2301:21:1502:28:15.8002:28:39.20+00:43:497:038.5
26GAWRON Piotr 2267KB GOCH BYTÒWBYTÒWMasters M - 40 26M 10300:00:2101:29:1302:30:01.0502:30:22.80+00:45:327:088.4
27JAŃSKI Tomasz 2194NAMYSŁÓWMasters M - 40 27M 10700:00:2901:27:1502:30:30.0502:30:59.05+00:46:087:108.4
28BARZYK Mateusz 2323Fudu&Co. Sport teamPIOTRKOW TRYBUNALSKIMasters M - 40 28M 11500:00:1401:23:5502:31:56.6002:32:10.60+00:47:207:148.3
29POMASKI Paweł 2300Pomascy BiegająWARSZAWAMasters M - 40 29M 11700:00:0301:28:5402:32:36.0502:32:39.95+00:47:497:168.3
30DRAMIŃSKI Adam 2383WARSZAWAMasters M - 40 30M 12100:00:1801:22:5902:33:13.1002:33:31.60+00:48:417:178.2
31TALAREK Robert 2182SZCZECINMasters M - 40 31M 12300:00:4401:29:2402:33:12.8002:33:57.10+00:49:067:178.2
32KARDAS Piotr 2077TKK Stara PakaTARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 32M 12500:00:1201:24:5502:34:12.7502:34:24.95+00:49:347:208.2
33TYRPA Jaroslaw 2335Biegiem po piwoCHOCZNIAMasters M - 40 33M 12800:00:2101:29:1602:35:42.0502:36:03.15+00:51:127:248.1
34LUDWINIAK Arkadiusz 2249ZAGOŚCINIECMasters M - 40 34M 13200:00:2801:26:3702:36:52.2502:37:21.15+00:52:307:288
35KOSZAREK Andrzej 2237Zabiegane ŚrePoLePOZNAŃMasters M - 40 35M 13600:00:3201:29:4802:38:00.4502:38:33.10+00:53:427:318
36PIWOWARCZYK Andrzej 2075KRAKÓWMasters M - 40 36M 14800:00:3401:33:1002:42:08.3002:42:43.05+00:57:527:437.8
37KRZECZKOWSKI Roman 2015ŚWIDNICAMasters M - 40 37M 15900:00:2501:33:5602:48:03.1002:48:28.80+01:03:388:007.5
38ZIELIŃSKI Michał 2406Masters M - 40 38M 16000:00:3901:39:1502:48:14.5002:48:54.20+01:04:048:007.5
39PISKORZ Robert 2355POLKOWICEMasters M - 40 39M 16600:00:4701:44:5002:49:44.1502:50:31.45+01:05:418:047.4
40KLINKE Arkadiusz 2171Grzmiące KijeKATOWICEMasters M - 40 40M 16700:00:4201:36:0102:49:53.2002:50:35.40+01:05:458:057.4
41NORWA Sylwester 23523N PatkówPATKÓWMasters M - 40 41M 16800:00:5501:37:5202:50:05.2502:51:00.60+01:06:108:057.4
42GÓRSKI Piotr 2095HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOTWOCKMasters M - 40 42M 16900:00:0501:39:3802:51:31.0502:51:36.25+01:06:468:107.3
43PACAN Jacek 2360GDYNIAMasters M - 40 43M 17000:00:4101:39:0602:50:56.3502:51:37.50+01:06:478:087.4
44FRANKOWSKI Piotr 2146WARSZAWAMasters M - 40 44M 17700:00:4201:40:4202:53:08.9002:53:51.00+01:09:008:147.3
45KOSTERA Tomasz 2025Vege RunnersWARSZAWAMasters M - 40 45M 18000:00:2701:33:2202:54:22.7002:54:50.60+01:10:008:187.2
46DUDZIAK Bartłomiej 2247GreatGratula OsiecznaOSIECZNAMasters M - 40 46M 18300:00:3001:39:2902:56:30.3502:57:01.15+01:12:108:247.1
47BALICKI Jakub 2350ASAP RunnersŁÓDŹMasters M - 40 47M 18900:00:5001:46:5203:01:24.7503:02:15.40+01:17:258:386.9
48STĘPIEŃ Wojciech 2091Night Runners GliwiceGLIWICEMasters M - 40 48M 19100:00:2201:44:3303:02:34.5003:02:57.45+01:18:078:416.9
49SZYMAŁA Marek 2404Kluczborska Grupa BiegowaMasters M - 40 49M 19300:00:3201:45:1503:03:15.0003:03:47.60+01:18:578:436.9
50KRZYWICKI Tomasz 2371Vege RunnersPOZNANMasters M - 40 50M 19600:00:3801:42:5503:04:37.0503:05:15.20+01:20:258:476.8
51BAŁYS Dariusz 2207WK GOPRSTRONIE ŚLĄSKIEMasters M - 40 51M 19800:00:1101:49:1603:08:17.3503:08:28.35+01:23:388:576.7
52BAJAK Mirosław 2004KRAKÓWMasters M - 40 52M 19900:00:3601:51:4903:10:48.3003:11:24.55+01:26:349:056.6
53WIĘCZKOWSKI Wojciech 2380HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAMasters M - 40 53M 20000:00:3901:45:0503:11:42.9003:12:22.30+01:27:329:076.6
54KURDZIEL Tomasz 2144LĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 54M 20600:00:4001:52:3803:20:15.3503:20:55.90+01:36:059:326.3
55MUSZYŃSKI Wojciech 2205KOLBUSZOWAMasters M - 40 55M 20800:00:4901:57:5803:29:54.3503:30:44.25+01:45:549:596
56KACZYŃSKI Michał 2228MegavisionWARSZAWAMasters M - 40 56M 20900:00:4301:56:5403:31:00.9003:31:44.50+01:46:5410:026
57KRUZEL Rafał 2398Biegowe MisieMasters M - 40 57M 21000:00:1501:58:2803:36:24.3003:36:40.10+01:51:4910:185.8
58HRYŃKA Tomek 2397Masters M - 40 58M 21100:00:1501:58:3503:36:46.9503:37:02.85+01:52:1210:195.8
59NOWICKI Amdrzej 2256ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYWROCŁAWMasters M - 40 59M 21600:00:3802:20:1104:31:02.0004:31:40.90+02:46:5012:544.6
TOWAROWSKI Andrzej 2264WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:46:25 DNF DNF DNF--
Znaleziono 60 wynik(ów)