ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
764
Wystartowało:
643
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
641
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10.3km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10.3km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TOMASIAK Natalia 6000Salomon Suunto TeamKRAKÓWSenior II K - 301K 100:00:0201:00:1301:47:50.6501:47:53.20 5:0811,7
2ZAJĄCZKOWSKA Anna 6593TRZEBNICASenior I K - 201K 200:00:1901:03:2401:50:43.2001:51:02.45+00:03:095:1611,4
3SKALSKA Anna 6280Festiwal Biegowy Krynica Zdrój Carbon OCR Racing TeamBYTOMSenior II K - 302K 300:00:0201:03:0001:52:14.7501:52:16.75+00:04:235:2011,2
4BIHUN Natalia 6763GT RATWROCŁAW Senior II K - 303K 400:00:0401:05:2201:58:08.7501:58:12.80+00:10:195:3710,7
5KRAWCZYK Adriana 6098CHOCIANÓWSenior II K - 304K 500:00:0401:10:5702:04:26.1002:04:30.35+00:16:375:5510,1
6NOWAK Katarzyna 6466BIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIELCZACZSenior II K - 305K 600:00:0401:08:5302:04:47.4002:04:51.60+00:16:585:5610,1
7ROZDZYNSKA Patrycja 6351POZNANSenior I K - 202K 700:00:0401:12:1502:05:07.4002:05:12.20+00:17:195:5710,1
8HENECZKOWSKA Anna 6308Endżi z Kalenji/Born to RunKAMIONKISenior I K - 203K 800:00:0801:13:2602:05:33.4002:05:41.45+00:17:485:5810,0
9KORNOBIS Monika 6639GoAptiv!KRAKÓWSenior I K - 204K 900:00:0501:11:5002:07:03.7002:07:09.60+00:19:166:039,9
10DUDEK Monika 6510Pasja chrzanka running teamZIĘBICESenior II K - 306K 1000:00:0201:12:1602:09:23.7002:09:26.40+00:21:336:099,7
11ŁOMNICKA Barbara 6753MKS SIECHNICEMasters K - 401K 1100:00:0801:13:3502:11:49.4002:11:57.75+00:24:046:169,6
12SALWA Ewelina 60214 RUN TEAM PIŁAPIŁASenior II K - 307K 1200:00:0401:15:0302:12:18.0502:12:22.60+00:24:296:189,5
13FLOREK Katarzyna 6182WROCŁAWSenior II K - 308K 1300:00:0701:16:3802:12:18.1002:12:25.10+00:24:316:189,5
14KODZIK Aleksandra 6709#fitdziadekGDANSKSenior II K - 309K 1400:00:4001:15:4502:13:36.3502:14:16.40+00:26:236:219,4
15JARASZKIEWICZ Hanna 6690Fehlau Run TeamPOZNAŃSenior II K - 3010K 1500:00:0801:11:4402:14:23.9502:14:32.35+00:26:396:249,4
16DROŹDZIK Magdalena 6132WKB Meta LubliniecNYSAMasters K - 402K 1600:00:0601:16:1102:15:04.0002:15:10.80+00:27:176:259,3
17MAGDA Katarzyna 6632RZESZÓWMasters K - 403K 1700:00:1301:18:2702:15:40.2502:15:54.00+00:28:006:279,3
18SZUMACHER Marta 6692GDAŃSKSenior I K - 205K 1800:00:1701:16:2502:16:54.2502:17:11.85+00:29:186:319,2
19MACHAJ Joanna 6214KRAKÓWSenior I K - 206K 1900:00:0801:19:0302:20:02.6002:20:11.40+00:32:186:409,0
20MALIK Agnieszka 6675Zumba Aga Malik TeamZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters K - 404K 2000:00:0901:18:3402:20:11.0002:20:20.10+00:32:266:409,0
21HARKIEWICZ Wiola 6154Naramowice Biegają / oddychajswobodnie.plPOZNAŃSenior II K - 3011K 2100:00:1601:19:1102:20:16.6002:20:32.60+00:32:396:409,0
22ŚWIĘTEK Sylwia 6043LTTWROCŁAWMasters K - 405K 2200:00:0601:18:4202:20:45.2502:20:51.75+00:32:586:429,0
23OPALIŃSKA-KLUSEK Małgorzata 6643OBORNIKI ŚLĄSKIESenior II K - 3012K 2300:00:2901:18:0902:21:17.8502:21:47.60+00:33:546:438,9
24WOJNAROWSKA Weronika 6555GDYNIASenior II K - 3013K 2400:00:3101:22:2702:21:15.9002:21:47.80+00:33:546:438,9
25KUPCZAK Ewa 6534Sparta Ultra TeamMROCZEŃMasters K - 406K 2500:00:4001:21:5702:21:48.9502:22:29.55+00:34:366:458,9
26FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 6361WROCŁAWMasters K - 407K 2600:00:0501:20:3702:22:42.0002:22:47.60+00:34:546:478,8
27KOLANKO Sylwia 6446Nysa BiegaNYSASenior II K - 3014K 2700:00:0701:21:2602:23:07.7502:23:15.05+00:35:216:488,8
28RYCHLIK Magdalena 6620ITMBW KrakówWILKOWICESenior I K - 207K 2800:00:2601:22:1402:23:22.8502:23:49.35+00:35:566:498,8
29SKACZKOWSKA Barbara 6721WARSZAWASenior II K - 3015K 2900:00:1601:21:2402:23:43.1002:23:59.60+00:36:066:508,8
30SZUREK Paulina 6537JEDLICZESenior II K - 3016K 3000:00:0301:21:1102:25:12.9002:25:16.05+00:37:226:548,7
31WOJTASZEK Malgorzata 6313KOŁOSenior II K - 3017K 3100:00:1501:24:1702:26:22.1002:26:37.40+00:38:446:588,6
32DĄBROWSKA Natalia 6020Bieg Opolski Załoga GórskaOPOLESenior II K - 3018K 3200:00:0301:25:0202:26:50.6502:26:54.40+00:39:016:598,6
33KASPEREK Kamila 6338RuukkiOBORNIKISenior II K - 3019K 3300:00:1001:21:0702:27:16.4002:27:26.40+00:39:337:008,6
34BISKUP Anna 6307STS Biegaton MikołówORNONTOWICEMasters K - 408K 3400:00:1601:20:5202:27:30.3502:27:46.35+00:39:537:018,5
35KORONA-SIERADZKA Bogusława 6006wkurwteamWARSZAWASenior II K - 3020K 3500:00:1701:24:1202:27:49.0002:28:06.00+00:40:127:028,5
36JOŃCZYK Ada 6268LĄDEK ZDRÓJSenior I K - 208K 3600:01:1601:21:4902:27:31.8002:28:48.40+00:40:557:018,5
37JASICKA Ewa 6524TYCHYSenior II K - 3021K 3700:00:1801:22:4302:29:19.3502:29:37.60+00:41:447:068,4
38ŁUNIEWSKA Katarzyna 6048Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKSenior II K - 3022K 3800:00:1301:24:0602:29:58.4502:30:11.85+00:42:187:088,4
39TALARCZYK-WIECZOREK Karolina 6652KROSINKOMasters K - 409K 3900:00:4401:24:0402:29:46.7502:30:31.20+00:42:387:078,4
40BIELAWA Kamila 6287NKB Chyzy Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II K - 3023K 4000:01:0601:25:3302:29:46.1502:30:52.80+00:42:597:078,4
41OGRODOWCZYK Daria 6569Kalenji by DecathlonOLSZTYNSenior I K - 209K 4100:00:0701:24:0002:31:22.0502:31:29.80+00:43:367:128,3
42SZYSZKA Anna 6579KRAKÓWSenior I K - 2010K 4200:00:1001:23:1902:31:25.7002:31:35.90+00:43:427:128,3
43HŁASKO Ania 6515JÓZEFÓWSenior I K - 2011K 4300:01:0501:27:0002:31:48.9002:32:54.00+00:45:007:138,3
44DRAGANEK Ewelina 6222WROCŁAWSenior II K - 3024K 4400:01:1901:23:2002:32:08.6002:33:28.10+00:45:347:148,3
45WYSADA Katarzyna 6578DĄBROWICESenior II K - 3025K 4500:00:3901:22:4802:33:24.6002:34:04.45+00:46:117:188,2
46STRĄK Izabela 6173SZCZECINMasters K - 4010K 4600:00:0201:24:0702:34:04.2002:34:06.40+00:46:137:208,2
47WĄSOWICZ Magdalena 6714Husaria Race TeamOPOLESenior I K - 2012K 4700:00:3401:28:0602:34:14.0502:34:48.70+00:46:557:208,2
48SMORAWSKA Lidia 6248Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3026K 4800:00:3201:26:5902:34:23.8502:34:56.20+00:47:037:218,2
49KRUSZEK Małgorzata 6462PrzekotyKATOWICESenior II K - 3027K 4900:00:1301:27:3202:34:43.0502:34:56.60+00:47:037:228,1
50TOMCZYK Marta 6630ZABRZESenior I K - 2013K 5000:00:1601:28:2302:34:53.9002:35:10.50+00:47:177:228,1
51MARTOWSKA Barbara 6178WROCŁAWMasters K - 4011K 5100:00:0901:27:5002:36:11.4002:36:20.95+00:48:277:268,1
52KUCHARSKA Aleksandra 6014Dream RunWARSZAWASenior II K - 3028K 5200:00:3501:29:1302:36:07.1502:36:42.40+00:48:497:268,1
53BRUSIŁOWICZ Dagmara 6383Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters K - 4012K 5300:00:0201:28:0602:36:48.2502:36:51.15+00:48:577:288,0
54DUTKOWIAK Aleksandra 6303Piątkowo Na BiegowoPOZNAŃSenior II K - 3029K 5400:00:3201:27:0202:36:33.1502:37:06.05+00:49:127:278,0
55NIECHAJ Anna 6174Pomidorowa AlternatywaWAŁBRZYCHMasters K - 4013K 5500:00:3901:26:2402:36:52.8502:37:32.25+00:49:397:288,0
56PIELA Katarzyna 6285CHORZÓWSenior II K - 3030K 5600:01:3601:27:3802:36:16.3502:37:52.90+00:49:597:268,1
57ŁUBIK Renata 6339Pro-run WrocławKIEŁCZÓWMasters K - 4014K 5700:00:4101:28:3202:37:14.1002:37:55.30+00:50:027:298,0
58ZAMIATOWSKA Kinga 6115BELLA LINE BDGBYDGOSZCZMasters K - 4015K 5800:00:0701:27:2202:38:19.8502:38:27.70+00:50:347:328,0
59POCHWAŁA Justyna 6079Natalia Tomasiak Górski Styl TeamŁOWICZSenior II K - 3031K 5900:00:3501:30:3602:37:58.8502:38:34.60+00:50:417:318,0
60DWORCZYŃSKA Martyna 6490Adidas Runners WarsawWARSZAWASenior I K - 2014K 6000:01:0701:30:2702:37:29.6502:38:37.50+00:50:447:308,0
61NOGANOWICZ Agata 6342Pro-Run WrocławDOMASZCZYNMasters K - 4016K 6100:01:2701:32:2002:37:37.5502:39:05.10+00:51:117:308,0
62OBRZUD Katarzyna 6328BOŻEPOLE WIELKIEMasters K - 4017K 6200:00:5301:27:0802:38:28.9002:39:22.70+00:51:297:328,0
63ZAWADZKA Monika 6684MKS SIECHNICESIECHNICESenior II K - 3032K 6300:00:4201:33:0302:38:51.0502:39:33.05+00:51:397:337,9
64JOŃCZYK Anna 6379OZIMEKSenior II K - 3033K 6400:00:5201:28:0002:39:47.6502:40:39.85+00:52:467:367,9
65CHOLEWA Agnieszka 6633Matner Running TeamWROCLAWSenior II K - 3034K 6500:00:2101:29:0302:40:33.5502:40:55.45+00:53:027:387,8
66MICHALAK-KLIMCZAK Lucyna 6357WROCŁAWSenior II K - 3035K 6600:01:0901:30:0302:40:27.8502:41:37.80+00:53:447:387,9
67NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 6135TRZEBNICAMasters K - 4018K 6700:00:3301:33:1802:41:19.1502:41:52.60+00:53:597:407,8
68MAJEROWSKA Magdalena 6447Baumat TeamWOLSZTYNSenior I K - 2015K 6800:01:5001:29:5902:40:08.2502:41:58.90+00:54:057:377,9
69KUBÓW Agnieszka 6324ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJASenior II K - 3036K 6900:00:0901:33:5402:42:05.7002:42:14.85+00:54:217:437,8
70WOLAK Izabela 6439JKS SalamandraJAWORSenior I K - 2016K 7000:00:4801:27:1402:41:56.4002:42:44.50+00:54:517:427,8
71KOPACKA Eliza 6099WAŁBRZYCHSenior II K - 3037K 7100:00:2901:33:3302:43:03.0002:43:32.90+00:55:397:457,7
72NOWICKA-BŁASZCZYK Izabela 6452WojArt TeamPLEWISKASenior II K - 3038K 7200:01:0501:34:4202:42:39.6002:43:45.45+00:55:527:447,7
73DANIEL Maria 6563WARSZAWASenior II K - 3039K 7300:00:3301:30:4802:43:23.1502:43:56.70+00:56:037:467,7
74KUICH Aleksnadra 6238JÓZEFOSŁAWSenior II K - 3040K 7400:00:1601:38:3602:43:40.3502:43:56.95+00:56:037:477,7
75STRĘK Joanna 6065Natalia Tomasiak Górski Styl TeamKRAKÓWSenior II K - 3041K 7500:00:0301:30:5802:43:59.9502:44:03.70+00:56:107:487,7
76SZAWARA-ZIÓŁKOWSKA Ewelina 6289KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ - LASKOWICESenior II K - 3042K 7600:00:4401:33:0102:43:28.1502:44:12.65+00:56:197:477,7
77CIERPIKOWSKA Agnieszka 6330GOSTYNINMasters K - 4019K 7700:01:1901:35:3402:43:16.4002:44:36.30+00:56:437:467,7
78PIOTROWSKA Magdalena 6751KB Jurunt SzczytnoSenior II K - 3043K 7800:00:0501:30:0902:45:29.5002:45:35.10+00:57:417:527,6
79KOSTECZKA Paulina 6211Drużyna Biegnącego OrionaPOZNAŃSenior II K - 3044K 7900:00:2801:35:1502:45:39.1002:46:07.80+00:58:147:537,6
80MUSIELAK Magdalena 6363Kupa Wiary tejPOZNAŃSenior II K - 3045K 8000:01:3901:37:0602:45:13.1002:46:52.15+00:58:587:527,6
81DZIERGWA Agnieszka 6640#SobasteamIWINYSenior II K - 3046K 8100:01:1101:34:5502:45:42.0002:46:53.45+00:59:007:537,6
82PYZIK Ewa 6255Matner Running TeamBIELANY WROCŁAWSKIEMasters K - 4020K 8200:00:2101:34:3302:46:36.6502:46:57.90+00:59:047:567,6
83PLISZCZYŃSKA Justyna 6682LUBLINMasters K - 4021K 8300:00:3701:34:3002:46:35.1502:47:12.60+00:59:197:557,6
84GUDZ Beata 6607WARSZAWASenior II K - 3047K 8400:01:0801:33:3902:46:42.2002:47:50.20+00:59:577:567,6
85RZEPKA Aleksandra 6622wkurw_teamWARSZAWASenior I K - 2017K 8500:01:3201:33:3302:46:25.2002:47:58.10+01:00:047:557,6
86ZIĘBA Emilia 6440Śląsk WrocławWROCŁAWSenior I K - 2018K 8600:00:4401:30:4702:47:46.5502:48:30.55+01:00:377:597,5
87KRAUSE Anna 6686HolyfitnessPOZNAŃSenior II K - 3048K 8700:00:2801:33:2002:48:14.2002:48:42.20+01:00:498:007,5
88CZESKA Karolina 6561Lampart TreningMOSINASenior I K - 2019K 8800:00:4401:35:0802:48:20.1502:49:04.40+01:01:118:007,5
89HRYCIUK Katarzyna 6195EkobiegiWARSZAWAMasters K - 4022K 8900:01:3501:39:0502:47:31.3002:49:07.15+01:01:137:587,5
90SEWERYN-CZYŻ Bożena 6695CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEMasters K - 4023K 9000:00:2702:49:15.0002:49:42.00+01:01:488:037,4
91WRÓBLEWSKA Olga 6139Vege RunnersWILCZA GÓRAMasters K - 4024K 9100:00:2601:38:1202:50:19.0502:50:45.75+01:02:528:067,4
92MAJEWSKA Fabiana 6677GOSTYŃSenior I K - 2020K 9200:01:3901:38:1802:49:18.9502:50:58.80+01:03:058:037,4
93LUBAŃSKA Alicja 6494SSW TEAM KROŚNICEBUKOWICEWeteran K - 501K 9300:00:1101:34:4402:50:55.7002:51:07.25+01:03:148:087,4
94MALEK- BERNADZIKOWSKA Marta 6603EUROPA UBEZPIECZENIAWROCŁAWSenior II K - 3049K 9400:00:5501:37:2102:50:14.1002:51:09.40+01:03:168:067,4
95MAGDIJ Kamila 6544megkursy.plNOWY TARGMasters K - 4025K 9500:00:1401:38:2902:52:00.8502:52:15.45+01:04:228:117,3
96PLEWA Katarzyna 6191nordic16.comSTRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 3050K 9600:00:3701:33:0302:51:45.4502:52:23.15+01:04:298:107,3
97JAWORSKA Magdalena 6159GB Wielkopolscy Biegacze/Team KGBPOZNAŃMasters K - 4026K 9700:01:3801:37:0802:51:26.0502:53:04.05+01:05:108:097,3
98GORĄCZNIAK Anna 6422KobietyBiegają.plPOZNAŃSenior I K - 2021K 9800:00:5601:41:1802:52:13.2002:53:09.30+01:05:168:127,3
99PASŁAWSKA Olga 6381przebiega.plWROCŁAWSenior II K - 3051K 9900:00:5501:36:3102:52:27.3002:53:22.30+01:05:298:127,3
100GŁĄBICA Justyna 6425KAMIENIEC WR.Masters K - 4027K 10000:01:0201:38:2202:52:54.2002:53:56.45+01:06:038:147,3
101JAWOROWSKA Aneta 6060ZLB ZłotoryjaZŁOTORYJAMasters K - 4028K 10100:00:0801:38:2802:53:54.5502:54:03.05+01:06:098:167,2
102PTASZYŃSKA Joanna 6057WROCŁAWWeteran K - 502K 10200:00:1701:35:0702:54:33.4502:54:50.55+01:06:578:187,2
103NASARZEWSKA Joanna 6184West Coast Runners CyprusSTRYKÓWMasters K - 4029K 10300:00:1101:33:3502:54:49.3002:55:00.70+01:07:078:197,2
104GŁĘBOWSKA Daria 6192KB Maniac PoznańCZERWONAKSenior I K - 2022K 10400:01:1301:41:1102:53:54.6502:55:08.25+01:07:158:167,2
105GROCHOT Edyta 6501#AdamCzerwińskiTeamWIELICZKAMasters K - 4030K 10500:00:0801:37:5702:55:19.6502:55:27.80+01:07:348:207,2
106LACHOWICZ Marta 6542WROCŁAWSenior II K - 3052K 10600:01:2302:54:34.5502:55:58.00+01:08:048:187,2
107KIJAS Maja 6541WROCŁAWSenior II K - 3053K 10700:01:2401:36:3302:54:34.4502:55:58.70+01:08:058:187,2
108WACŁAWEK Marta 6434Power TrainingPIASTÓWSenior II K - 3054K 10800:00:4601:39:0502:55:19.1502:56:05.40+01:08:128:207,2
109PRIGAN Anna 6205WROCŁAWMasters K - 4031K 10900:00:1201:38:3802:55:56.5502:56:08.90+01:08:158:227,2
110TKACZ Natalia 6469WROCŁAWSenior I K - 2023K 11000:01:4001:36:0102:54:44.5502:56:24.60+01:08:318:197,2
111KASSNER Ewelina 6053WARSZAWASenior I K - 2024K 11100:00:1401:43:2702:56:11.7002:56:26.50+01:08:338:237,2
112BIELECKA Iwona 6042PRO RUN WROCLAWWROCLAWSenior II K - 3055K 11200:01:3001:41:4302:55:04.2002:56:35.00+01:08:418:207,2
112KATA Aleksandra 6565MIRKÓWSenior I K - 2025K 11300:01:3001:41:4402:55:04.1002:56:35.00+01:08:418:207,2
114TYLKA Gosia 6332LEGNICASenior II K - 3056K 11400:00:3801:35:0302:55:59.5002:56:37.50+01:08:448:227,2
115CHOŁUJ Małgorzata 6352Pru-Run WrocławSZCZODREWeteran K - 503K 11500:00:4001:41:5402:56:09.2002:56:49.95+01:08:568:237,2
116MAUSCH Joanna 6752Senior II K - 3057K 11600:01:4301:42:0602:55:13.2502:56:56.85+01:09:038:207,2
117WARDA Justyna 6052Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWASenior I K - 2026K 11700:00:1301:37:0002:56:50.1502:57:03.55+01:09:108:257,1
118MUSIAŁ Ewa 6015EBIEGI.PLKŁODZKOMasters K - 4032K 11800:01:4501:40:4202:55:21.3502:57:07.25+01:09:148:217,2
119KUŹNIAK Martyna 6227WARSZAWAMasters K - 4033K 11900:01:0401:43:5602:56:14.5002:57:18.50+01:09:258:237,1
120MOŃKA Karolina 6575SPARTA ULTRA TEAMWIERUSZÓWSenior I K - 2027K 12000:00:4001:31:0702:56:40.7502:57:21.55+01:09:288:247,1
121SZOJDA Małgorzata 6421Inżynieria Biegania TeamKATOWICESenior II K - 3058K 12100:01:4301:45:0602:55:38.7502:57:21.75+01:09:288:217,2
122RACZEWSKA-FRANKLIN Ania 6635GORZÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4034K 12200:01:3101:42:3502:55:52.4002:57:24.20+01:09:318:227,2
123MAGIERECKA Marta 6740Senior II K - 3059K 12300:01:4101:42:3802:56:33.6502:58:15.55+01:10:228:247,1
124ZAWADZKA Anna 6207MARATON TEAMWROCŁAWSenior II K - 3060K 12400:00:5201:37:5902:58:31.0002:59:23.70+01:11:308:307,1
125MROZIŃSKA Renata 6141ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters K - 4035K 12500:00:4801:41:1102:58:36.6502:59:25.55+01:11:328:307,1
126SKOLASIŃSKA Olga 6386WROCŁAWSenior II K - 3061K 12600:00:5501:38:0602:58:43.8502:59:39.80+01:11:468:307,0
127WOLSKA Dominika 6463NOWA WIEŚSenior I K - 2028K 12700:00:4301:34:4602:59:24.4003:00:08.05+01:12:148:327,0
128DARMOCHWAŁ Alina 6146Dzikie BobryPOZNAŃSenior II K - 3062K 12800:00:2501:41:5502:59:43.4003:00:09.15+01:12:158:337,0
129ŚLIWKA Beata 6223Olza CieszynDZIĘGIELÓWMasters K - 4036K 12900:01:0401:41:2002:59:10.5503:00:15.05+01:12:218:317,0
130KWECZKA-JANECZEK Anna 6265Kajtex RunnersCZĘSTOCHOWASenior II K - 3063K 13000:01:2801:40:2802:59:37.0503:01:05.90+01:13:128:337,0
131PORTACHA Katarzyna 6037WARSZAWAMasters K - 4037K 13100:01:0201:43:0903:00:19.6503:01:22.30+01:13:298:357,0
132ANUSZ Roksana 6698Żarów BiegaIMBRAMOWICESenior II K - 3064K 13200:00:1701:37:0303:01:28.2503:01:45.60+01:13:528:386,9
133TASZAREK Ewa 6147MROWINOMasters K - 4038K 13300:00:4501:41:5403:01:13.1003:01:58.45+01:14:058:377,0
134CHMIELEWSKA-KOZIOŁ Magdalena 6187SKARŻYSKO_KAMIENNAWeteran K - 504K 13400:00:2501:43:2603:01:35.4003:02:00.40+01:14:078:386,9
135GRUCHOT Małgorzata 6758Gogolin Biega GOGOLINMasters K - 4039K 13500:00:0001:39:5203:02:02.8503:02:02.85+01:14:098:406,9
136SMARUJ Edyta 6488ZIELONA GÓRAMasters K - 4040K 13600:00:3601:46:1203:01:33.3003:02:10.15+01:14:168:386,9
137RAPACZ-TOPIŁKO Anna 6623Speedo PolskaŁODYGOWICEMasters K - 4041K 13700:01:1001:43:3603:01:10.0003:02:20.40+01:14:278:377,0
138GRISZCZENKO Ela 6645DOBRASenior II K - 3065K 13800:01:5601:41:5403:00:33.5503:02:30.35+01:14:378:357,0
139TOCZEWSKA Anna 6681Jacek Biega Running TeamWARSZAWAWeteran K - 505K 13900:01:0001:40:5503:01:33.0503:02:33.10+01:14:398:386,9
140KAMIŃSKA Anna 6461GLIWICESenior II K - 3066K 14000:00:5501:42:1503:01:51.0003:02:46.60+01:14:538:396,9
141KUJAWA Magdalena 6185Grażka TeamPIERSKOSenior II K - 3067K 14100:00:1301:42:3203:02:44.5003:02:58.35+01:15:058:426,9
142JAKOWICZ Agnieszka 6719LabosportOTWOCKMasters K - 4042K 14200:00:2601:43:3103:02:45.5503:03:12.35+01:15:198:426,9
143KOŁODZIEJ Aleksandra 6329TARNOWSKIE GÓRYSenior I K - 2029K 14300:00:1301:39:0803:03:17.0503:03:30.10+01:15:368:436,9
144DZIUBEK Monika 6186DĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3068K 14400:01:0901:42:0203:02:24.2503:03:33.45+01:15:408:416,9
145KOWALCZYK Katarzyna 6360IWINYSenior II K - 3069K 14500:01:0901:42:0303:02:24.7003:03:33.90+01:15:408:416,9
146ZAJĄCZKOWSKA Agnieszka 6699TRZEBNICASenior I K - 2030K 14600:01:3601:38:2203:02:15.8003:03:52.20+01:15:598:406,9
147STACHURSKA Monika 6507DRUŻBICEMasters K - 4043K 14700:00:2701:43:1703:04:03.8003:04:31.40+01:16:388:456,8
148LEWANDOWSKA Ewa 6671TARNOWSKIE GÓRYMasters K - 4044K 14800:01:2001:44:5703:03:12.2503:04:32.95+01:16:398:436,9
149KUREK Ewa 6172ZŁOTORYJASenior II K - 3070K 14900:00:0901:40:0403:07:19.6503:07:29.60+01:19:368:556,7
150GRYGIEL Agnieszka 6347Karkonosz Raunning TeamWROCŁAWMasters K - 4045K 15000:01:2601:48:1203:07:48.0003:09:14.65+01:21:218:566,7
151PIJANKA Monika 6262BBL OpoleOPOLEMasters K - 4046K 15100:01:1401:48:2903:08:57.0003:10:11.00+01:22:178:596,7
152RASZCZUK Martyna 6203Pomidorowa AlternatywaWAŁBRZYCHSenior II K - 3071K 15200:00:3901:49:2603:09:48.3003:10:27.65+01:22:349:026,6
153MAŃCZAK Agnieszka 6365Czerwonak BiegaKICINMasters K - 4047K 15300:01:1501:46:5003:09:13.2503:10:28.25+01:22:359:006,7
154WÓJCIK Joanna 6327OLEŚNICASenior II K - 3072K 15400:01:4401:46:2503:08:47.9003:10:32.85+01:22:398:596,7
155POKROP Agnieszka 6097Natalia Tomasiak Górski Styl TeamSKIERNIEWICESenior II K - 3073K 15500:00:3701:50:0203:10:02.1503:10:39.15+01:22:459:026,6
156PERKA Barbara 6066Bieg OpolskiPROSZKÓWMasters K - 4048K 15600:00:0501:45:1303:11:08.6503:11:14.30+01:23:219:066,6
157WOŁCZEK Małgorzata 6707SULECHÓWSenior II K - 3074K 15700:01:1301:48:2603:10:34.9003:11:48.20+01:23:559:046,6
158BARAŃSKA Małgorzata 6293BBL OpoleOPOLEMasters K - 4049K 15800:00:4601:43:3503:11:22.0503:12:08.65+01:24:159:066,6
159PAPIERNIAK Anna 6107WARSZAWASenior II K - 3075K 15900:01:3701:49:1903:10:33.7503:12:10.85+01:24:179:046,6
160JAROS Aleksandra 6160SOCHACZEWSenior I K - 2031K 16000:01:3701:49:1903:10:33.4003:12:11.15+01:24:179:046,6
161KLÁROVÁ Andrea 6581Team JeseníkyJESENÍKSenior II K - 3076K 16100:00:2801:43:3203:11:53.1003:12:21.45+01:24:289:086,6
162ŠVÁBENSKÁ Ladislava 6582Team JeseníkyBRNOMasters K - 4050K 16200:00:2701:43:3403:11:54.8503:12:21.85+01:24:289:086,6
163JĘDZURA Agnieszka 6747GLIWICE Masters K - 4051K 16300:00:1401:48:1303:12:30.9503:12:45.50+01:24:529:106,5
164DOWNAR-ZAPOLSKA Laura 6291Mom&Daughter RUNWROCŁAWSenior I K - 2032K 16400:01:1001:44:2703:11:45.9003:12:56.80+01:25:039:076,6
165JÓZEFIAK Magdalena 6408Asseco Active TeamOSIELSKOWeteran K - 506K 16500:01:5001:48:5003:11:08.6003:12:59.05+01:25:059:066,6
166KOWALSKA Małgorzata 6512Kb HarcownikJELCZ-LASKOWICEMasters K - 4052K 16600:00:4401:44:4203:12:16.4503:13:00.90+01:25:079:096,6
167GRĘBOWICZ Agnieszka 6175KB Harcownik Jelcz - LaskowiceJANIKÓWSenior II K - 3077K 16700:00:4301:44:4303:12:17.6003:13:01.10+01:25:079:096,6
168ŻYLUK Bożena 6058Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINMasters K - 4053K 16800:00:0501:47:5203:13:00.3003:13:05.70+01:25:129:116,5
169MAJCHRZAK Monika 6271wkurw_teamPOZNAŃMasters K - 4054K 16900:01:3201:50:1303:11:33.7003:13:06.30+01:25:139:076,6
170SAWALA Aneta 6128Trance OnlyPOZNAŃMasters K - 4055K 17000:01:0801:47:2403:12:00.7503:13:09.40+01:25:169:086,6
171WEBER Agata 6660JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters K - 4056K 17100:00:0701:52:2603:13:12.1503:13:19.45+01:25:269:126,5
172CZECH Dorota 6094Pro-Run WrocławWROCŁAWMasters K - 4057K 17200:00:4001:45:1003:12:54.6503:13:35.50+01:25:429:116,5
173KWAPIŃSKA Anna 6095TRZEBNICASenior II K - 3078K 17300:00:4101:48:3403:12:54.5503:13:35.70+01:25:429:116,5
174TANJGA-NAWROT Konstancja 6572Deloitte Adventure TeamWARSZAWASenior II K - 3079K 17400:01:3001:47:1803:12:31.4003:14:01.40+01:26:089:106,5
175KUDLIŃSKA Marlena 6723Bukowski Klub Biegacza PRZYBOROWOSenior II K - 3080K 17500:01:0601:46:5803:13:11.8003:14:18.00+01:26:249:126,5
176LACH Agnieszka 6528WROCŁAWMasters K - 4058K 17600:00:3601:47:3403:13:47.4503:14:24.25+01:26:319:136,5
177SZELIGA Daria 6483RABKA ZDRÓJSenior I K - 2033K 17700:00:4301:45:2903:14:00.2003:14:43.80+01:26:509:146,5
178BARZYCKA Sylwia 6221WROCLAWSenior II K - 3081K 17800:00:4801:49:3703:14:09.2503:14:57.75+01:27:049:146,5
179ZAWADZKA Małgorzata 6486WROCŁAWSenior II K - 3082K 17900:00:5201:43:0603:14:19.1003:15:11.50+01:27:189:156,5
180JASKOT Joanna 6443Fit StoryJAWORZNOSenior II K - 3083K 18000:01:3401:44:5403:14:02.7503:15:37.70+01:27:449:146,5
181DROŻDŻAL Izabela 6442JAWORZNOSenior I K - 2034K 18100:01:3401:44:5203:14:03.9503:15:38.20+01:27:459:146,5
182KRYPA Aleksandra 6693POZNAŃSenior II K - 3084K 18200:01:4701:49:3103:13:55.1003:15:42.40+01:27:499:146,5
183TALAGA Alicja 6708olkuszbiega.plOLKUSZSenior I K - 2035K 18300:00:1701:48:3903:15:46.7003:16:04.10+01:28:109:196,4
184KRZYŻAŃSKA Anna 6143TARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3085K 18400:01:0801:47:0103:15:25.5503:16:33.85+01:28:409:186,4
185JANUSZAK Gosia 6155SKS OBORNIKIOBORNIKIWeteran K - 507K 18500:00:3601:52:4703:16:06.2003:16:42.70+01:28:499:206,4
186GRZELAKOWSKA Agata 6161WARSZAWAMasters K - 4059K 18600:01:3601:50:0003:15:17.7003:16:54.50+01:29:019:186,5
187KOWALEWSKA Kinga 6536WARSZAWASenior II K - 3086K 18700:00:5901:51:3603:16:05.4003:17:04.80+01:29:119:206,4
188SIKORA Agnieszka 6273TARNOWSKIE GORYSenior II K - 3087K 18800:01:3801:46:5303:15:29.8503:17:08.45+01:29:159:186,4
189TARASZEWSKA Paulina 6069PWPW S.A.OSTROŁĘKASenior II K - 3088K 18900:01:0301:50:1303:16:09.2003:17:12.35+01:29:199:206,4
190PTASZYŃSKA Anna 6608Speed Feet'16KOŚCIANMasters K - 4060K 19000:00:3501:52:5803:16:59.4003:17:35.30+01:29:429:226,4
191MAĆKOWIAK-RYDZYŃSKA Anna 6448ZBROSŁAWICEMasters K - 4061K 19100:01:5301:49:2103:15:41.8503:17:35.70+01:29:429:196,4
192KOŃ Aleksandra 6126LIPAMasters K - 4062K 19200:00:4101:49:4503:16:55.5503:17:36.65+01:29:439:226,4
193KONIECZNY Izabella 6316MIKOŁÓWMasters K - 4063K 19300:00:2101:51:1903:17:39.3003:18:01.10+01:30:079:246,4
194BĄCZYŃSKA Małgorzata 6458POZNAŃMasters K - 4064K 19400:00:2901:48:3303:17:53.2003:18:22.35+01:30:299:256,4
195ŁUSIAK Ewa 6509ŁÓDŹMasters K - 4065K 19500:00:2801:51:4203:17:58.7003:18:26.80+01:30:339:256,4
196ORDON Dorota 6119CZĘSTOCHOWASenior II K - 3089K 19600:01:3701:50:0003:16:56.1503:18:33.55+01:30:409:226,4
197KRAJEWSKA-KŁODA Katarzyna 6323Drużyna SzpikuCZAPURYMasters K - 4066K 19700:01:3301:55:2703:17:16.5503:18:49.65+01:30:569:236,4
198KRZESZOWSKA Iga 6282CHORZÓWSenior I K - 2036K 19800:01:3701:42:4103:17:20.7503:18:58.45+01:31:059:236,4
199ŚRÓDKA Aleksandra 6134TRZEBNICASenior II K - 3090K 19900:00:3201:51:0303:19:05.0503:19:37.55+01:31:449:286,3
200RUCIŃSKA Magdalena 6246wkurw_teamWROCLAWSenior I K - 2037K 20000:01:1201:42:2203:18:25.1503:19:37.70+01:31:449:266,4
201SKUPNIK Anna 6481WROCLAWMasters K - 4067K 20100:00:1401:45:1503:19:35.2003:19:49.20+01:31:569:306,3
202OWSIANIK Sylwia 6493NOWE GRODZISKOMasters K - 4068K 20200:00:1201:38:2303:19:39.3003:19:51.40+01:31:589:306,3
203GRABARZ Emila 6605O co biegaPABIANICEMasters K - 4069K 20300:00:0901:47:5403:19:56.0503:20:06.00+01:32:129:316,3
204RUDNIK Katarzyna 6183WARSZAWASenior II K - 3091K 20400:01:0001:53:2603:19:06.4003:20:07.20+01:32:149:286,3
205CENDROWICZ Magdalena 6200SonkoTeamSOBÓTKASenior II K - 3092K 20500:01:1101:49:4003:19:04.3003:20:15.95+01:32:229:286,3
206SENDERSKA-PŁONOWSKA Magdalena 6213WROCŁAWSenior I K - 2038K 20600:00:5801:43:0603:20:52.7503:21:51.45+01:33:589:336,3
207KAYSIEWICZ Joanna 6418POZNAŃMasters K - 4070K 20700:00:2901:56:0303:21:45.6003:22:14.65+01:34:219:366,2
208WISZNIOWSKA Agata 6019Night Runners WrocławWROCŁAWSenior II K - 3093K 20800:01:2301:57:5103:21:24.4503:22:48.00+01:34:549:356,3
209DURAŁEK Anna 6492PRUSZCZMasters K - 4071K 20900:00:3001:48:5903:22:19.5003:22:49.70+01:34:569:386,2
210MATYJEWICZ Klaudia 6406WARSZAWASenior I K - 2039K 21000:01:5701:55:0703:21:04.0503:23:01.75+01:35:089:346,3
211NOWAK Iwona 6122ZLB ZłotoryjaZŁOTORYJAMasters K - 4072K 21100:00:0801:49:4603:23:19.0503:23:27.85+01:35:349:406,2
212SKRZĄTEK Anna 6349PRZYŁĘKIMasters K - 4073K 21200:00:1601:52:4203:23:52.3503:24:08.75+01:36:159:426,2
213BATURA Magdalena 6636LUBOŃSenior II K - 3094K 21300:01:1701:55:2403:23:10.1503:24:27.65+01:36:349:406,2
214NEUMANN Beata 6241Centrum Łąkowa 1RADKÓWWeteran K - 508K 21400:01:5001:52:3503:23:00.0503:24:50.40+01:36:579:406,2
215SOSNOWSKA Barbara 6426KRAKÓWMasters K - 4074K 21500:01:0001:55:4103:23:50.7503:24:51.70+01:36:589:426,2
216NESTOROWICZ Monika 6234Klub Biegacza JURUND SzczytnoKĘTRZYNMasters K - 4075K 21600:00:2801:58:5103:25:16.4503:25:44.55+01:37:519:466,1
217MIKUTANIEC Patrycja 6513MARKIMasters K - 4076K 21700:01:4001:48:5603:25:29.8003:27:10.70+01:39:179:476,1
218MAKAREWICZ Sylwia 6567MIKOŁÓWSenior II K - 3095K 21800:01:0301:52:2103:26:22.2503:27:25.55+01:39:329:496,1
219WÓJTOWICZ Edyta 6112LoveLasyPOLICEMasters K - 4077K 21900:00:3101:56:2303:27:28.5003:27:59.80+01:40:069:526,1
220BALCERZAK Krysia 6284ŁÓDŹMasters K - 4078K 22000:00:5102:01:1103:27:20.3503:28:11.90+01:40:189:526,1
221WRÓBEL Marzena 6498PSZCZEWSenior II K - 3096K 22100:01:1701:57:5303:27:19.3503:28:36.35+01:40:439:526,1
222KOZIOŁ Ewa 6305KoziołkiKRAKÓWMasters K - 4079K 22200:00:1801:55:4703:28:53.6503:29:11.65+01:41:189:566,0
223FIKSA Katarzyna 6453Biegający WojArt TeamKROSNOMasters K - 4080K 22300:01:0601:55:2503:28:13.2003:29:19.65+01:41:269:546,1
224MARCZUKIEWICZ Aleksandra 6228WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II K - 3097K 22400:01:3201:57:2403:27:55.5503:29:27.85+01:41:349:546,1
225KAPAŁKA Agnieszka 6123MIKOŁÓWMasters K - 4081K 22500:01:0301:55:3703:28:40.8003:29:44.10+01:41:509:566,0
226MAZUR Ewelina 6412Biegaj z TreneramiGLIWICEMasters K - 4082K 22600:00:5401:55:4903:28:57.7503:29:52.15+01:41:589:576,0
227STANOWSKA Katarzyna 6415ŁÓDŹMasters K - 4083K 22700:00:5001:56:5903:29:33.9503:30:24.55+01:42:319:586,0
228KUROWSKA Bianka 6038ŚWIDNICASenior I K - 2040K 22800:01:2901:55:0103:29:41.1003:31:10.60+01:43:179:596,0
229KANIASTY Marta 6750WARSZAWA Senior II K - 3098K 22900:01:4901:57:2303:29:23.5003:31:13.20+01:43:209:586,0
230GEZELA Joanna 6096EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAMasters K - 4084K 23000:00:4501:59:0503:30:31.3003:31:17.25+01:43:2410:016,0
231OLCZYK Anna 6136PRZEDBÓRZMasters K - 4085K 23100:00:2701:58:2703:31:16.3003:31:43.90+01:43:5010:036,0
232PASTUSZKA Joanna 6527RUN ŁDZŁÓDŹWeteran K - 509K 23200:00:2701:58:2503:31:16.2503:31:44.05+01:43:5010:036,0
233GOLONKA Kinga 6047SyngenitOSIEKSenior I K - 2041K 23300:00:5001:56:3703:30:55.5503:31:46.10+01:43:5210:026,0
234KAMIŃSKA Małgorzata 6369OTWOCKSenior II K - 3099K 23400:01:0001:55:5303:31:31.7503:32:32.45+01:44:3910:046,0
235BARADZIEJ Barbara 6130Terminal Logistyczny PromontTYCHYSenior II K - 30100K 23500:01:2501:50:1903:31:09.7503:32:35.60+01:44:4210:036,0
236PĘCKA Beata 6399SOSNOWIECSenior II K - 30101K 23600:01:3901:57:5703:31:06.1503:32:45.70+01:44:5210:036,0
237SZCZODRZYŃSKA Kasia 6521POZNAŃMasters K - 4086K 23700:00:3101:58:4903:32:35.1503:33:06.25+01:45:1310:075,9
238MRÓZ Izabela 6616Wolne ŚlimakiPOZNANSenior II K - 30102K 23800:00:3001:58:4103:32:36.2503:33:07.10+01:45:1310:075,9
239WALCZAK-WOJTKOWSKA Iwona 6586WARSZAWAWeteran K - 5010K 23900:01:3201:59:3703:34:14.0003:35:46.25+01:47:5310:125,9
240MITEK Marta 6104JÓZEFÓWSenior II K - 30103K 24000:01:3901:59:3203:34:24.2003:36:04.05+01:48:1010:125,9
241LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 6061Wkurw_teamBYDGOSZCZSenior II K - 30104K 24100:00:3601:56:2103:35:45.6003:36:22.40+01:48:2910:165,8
242ANDRZEJEWSKA Karolina 6619ŁÓDŹSenior II K - 30105K 24200:01:4601:57:2103:35:26.3503:37:12.45+01:49:1910:155,8
243PŁUCIENNIK Katarzyna 6662PABIANICEMasters K - 4087K 24300:00:4601:54:4903:36:36.3003:37:23.15+01:49:2910:185,8
244DRYNKORN Hanna 6403WROCŁAWSenior II K - 30106K 24400:00:5301:58:1903:36:54.4003:37:48.10+01:49:5410:195,8
245HERBUT Malwina 6703Izerska Grupa BiegowaOSIECZNICASenior II K - 30107K 24500:01:4401:56:3503:36:10.0003:37:54.00+01:50:0010:175,8
246GWAJ Dominika 6359Izerska Grupa BiegowaOSIECZNICAMasters K - 4088K 24600:01:4401:57:2603:36:19.2003:38:03.30+01:50:1010:185,8
247MELON Iga 6559ŻYRARDÓWSenior I K - 2042K 24700:01:4302:00:5903:38:33.1003:40:16.75+01:52:2310:245,8
248NOWAK Anna 6745WARSZAWA Senior II K - 30108K 24800:01:5202:00:1703:38:24.3003:40:17.20+01:52:2410:245,8
249OLEK-WYSOCKA Monika 6264Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWSenior II K - 30109K 24900:01:5302:00:1603:38:30.8003:40:23.90+01:52:3010:245,8
250OGRODNIK Anna 6082Running AcademyWROCLAWSenior II K - 30110K 25000:00:1401:59:2003:40:22.0003:40:36.50+01:52:4310:295,7
251PUZIO Anna 6739Maratończyk Dębica DĘBICA Weteran K - 5011K 25100:01:5001:57:2703:41:17.7003:43:08.25+01:55:1510:325,7
252MICHALSKA Agnieszka 6260ŚWINOUJŚCIEWeteran K - 5012K 25200:01:2801:52:3103:41:47.2503:43:15.60+01:55:2210:335,7
253SZAFRAŃSKA Joanna 6281ŚWINOUJŚCIEWeteran K - 5013K 25300:01:2801:52:3503:41:48.2003:43:16.50+01:55:2310:335,7
254PAWŁOWSKA-LIS Maria 6249JANOWIECMasters K - 4089K 25400:00:4101:54:5503:42:45.5503:43:27.30+01:55:3410:365,7
255NOWICKA Iwona 6277BootcampKATOWICESenior II K - 30111K 25500:01:0101:52:1303:42:25.9503:43:27.70+01:55:3410:355,7
256JASIUL Mariola 6250LEGIONOWOMasters K - 4090K 25600:00:4201:58:1303:42:45.9003:43:28.20+01:55:3510:365,7
257ANTONIEWICZ Nataliya 6253KROBÓWSenior II K - 30112K 25700:00:4801:59:4803:42:47.4003:43:35.80+01:55:4210:365,7
258WITKO Dorota 6531Nowosolska Grupa BiegowaNOWA SÓLWeteran K - 5014K 25800:00:2202:02:2903:44:13.5503:44:36.40+01:56:4310:405,6
259ZIELIŃSKA CZERBNIAK Izabela 6356Tarnowo Podgórne BiegaSKORZEWOMasters K - 4091K 25900:00:3401:59:4303:44:30.9503:45:05.50+01:57:1210:415,6
260LECHNA Mirella 6718BĄKÓWMasters K - 4092K 26000:00:1202:05:4503:45:09.8503:45:21.95+01:57:2810:435,6
261ARCHANIOŁOWICZ Joanna 6717MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters K - 4093K 26100:01:4202:06:0303:44:06.4003:45:49.05+01:57:5510:405,6
262DOMINIAK - LESZCZYŃSKA Elżbieta 6725Lasy Wawerskie WARSZAWA Weteran K - 5015K 26200:01:3102:04:5703:45:07.5503:46:39.35+01:58:4610:435,6
263TOMALAK Anna 6212OSTRÓW WLKPSenior II K - 30113K 26300:01:5402:02:4803:45:46.9003:47:41.25+01:59:4810:455,6
264FORMELA Justyna 6687OSTRÓW WLKPMasters K - 4094K 26400:01:5402:03:0103:45:46.8503:47:41.30+01:59:4810:455,6
265ZIÓŁEK Teresa 6298Stain InsaneMEŁGIEWWeteran K - 5016K 26500:00:5202:06:5203:47:31.3503:48:23.60+02:00:3010:505,5
266WIŚNIEWSKA Dorota 6013ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMasters K - 4095K 26600:01:2202:07:4703:50:13.2003:51:35.35+02:03:4210:575,5
267GŁOWACKA Aleksandra 6140Młody vs. StaryLEGIONOWOMasters K - 4096K 26700:01:2102:02:2703:50:23.5503:51:44.85+02:03:5110:585,5
268REGULSKA Aneta 6007drużyna szpikuWROCLAWSenior II K - 30114K 26800:01:1202:06:3103:50:41.0503:51:53.60+02:04:0010:595,5
269RAJCZAKOWSKA Anna 6131LADEK-ZDROJWeteran K - 5017K 26900:01:1302:06:3103:51:06.4003:52:19.40+02:04:2611:005,5
270SKRZYPIEC Karolina 6237WARSZAWASenior II K - 30115K 27000:00:5202:04:0603:51:44.2503:52:37.00+02:04:4311:025,4
271MAKOWSKA Magdalena 6737Bootcamp JaworznoJAWORZNOSenior II K - 30116K 27100:01:3402:02:1203:53:00.0003:54:34.65+02:06:4111:055,4
272SPOZ Magdalena 6372Nest TeamPOZNAŃMasters K - 4097K 27200:00:2602:01:4903:55:27.7003:55:54.30+02:08:0111:125,4
273SOSULSKA Janina 6733TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAWŁODARYWeteran K - 5018K 27300:01:5602:06:1603:53:57.8003:55:54.70+02:08:0111:085,4
273ŚNIEŻAWSKA Gabriela 6279WROCŁAWMasters K - 4098K 27400:01:5602:06:1703:53:58.4003:55:54.70+02:08:0111:085,4
275KALLAS-LIPSKA Anetta 6067BYDGOSZCZMasters K - 4099K 27500:00:1402:06:1503:56:16.6503:56:30.95+02:08:3711:155,3
276ŚLIWAK Katarzyna 6460Katarzyna ŚliwakWROCŁAWSenior II K - 30117K 27600:00:4901:51:3503:56:15.0503:57:04.40+02:09:1111:155,3
277SPRINGER Marta 6479Night RunnersPOZNAŃSenior II K - 30118K 27700:00:1902:11:4303:56:48.4503:57:08.25+02:09:1511:165,3
278SUCHANKO Alicja 6485Night RunnersPLEWISKAMasters K - 40100K 27800:00:1902:11:0703:56:49.9003:57:09.55+02:09:1611:165,3
279WASZKIEWICZ Joanna 6705Night RunnersPOZNAŃSenior II K - 30119K 27900:00:2002:11:3803:56:50.3003:57:10.70+02:09:1711:165,3
280LECIEJEWSKA Małgorzata 6480Night Runners PoznańPOZNAŃMasters K - 40101K 28000:00:2102:10:3703:56:51.2503:57:12.35+02:09:1911:165,3
281MUSIELAK Maria 6362Kupa Wiary tejMUROWANA GOŚLINASenior II K - 30120K 28100:01:3902:15:2704:02:05.4504:03:44.60+02:15:5111:315,2
282WIŚNIEWSKA Ewelina 6054Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWASenior II K - 30121K 28200:00:5902:10:2604:03:05.3504:04:04.60+02:16:1111:345,2
283JUSZKO Aleksandra 6325WARSZAWASenior I K - 2043K 28300:00:2502:12:3304:08:58.8004:09:24.45+02:21:3111:515,1
283JUSZKO Monika 6070WARSZAWAMasters K - 40102K 28400:00:2502:12:4604:08:58.9004:09:24.45+02:21:3111:515,1
285PAWŁOWSKA Danuta 6039wkurw_teamWARSZAWAMasters K - 40103K 28500:00:4902:16:0904:11:44.1004:12:33.90+02:24:4011:595,0
286PRZYBYŁ Jolanta 6125EASY RUNNERSGOSTYŃMasters K - 40104K 28600:00:5202:09:0104:14:51.3504:15:43.70+02:27:5012:084,9
287KACZMAREK Agnieszka 6188BYDGOSZCZMasters K - 40105K 28700:00:2502:23:4204:18:55.5004:19:20.70+02:31:2712:194,9
288RATAJCZAK Aurelia 6193Żółto królewskcyBYDGOSZCZSenior II K - 30122K 28800:00:1502:24:1604:23:55.6004:24:11.50+02:36:1812:344,8
289MAZUR Marta 6024KRAKÓWSenior II K - 30123K 28900:01:1601:59:5204:31:16.5004:32:33.10+02:44:3912:554,6
ANTOSZCZUK Aneta 6377Pro-Run WrocławKIEŁCZÓWMasters K - 40DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 290 wynik(ów)