ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
764
Wystartowało:
643
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
641
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10.3km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10.3km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GAWRON Paweł 6495adidas Runners WarsawWARSZAWASenior I M - 20 1M 300:00:0400:58:0901:39:41.7501:39:46.70 4:4412,6
2PODSIADŁO Mikołaj 6759BIELSKO- BIAŁA Senior I M - 20 2M 400:00:0100:56:5701:40:53.6501:40:55.35+00:01:084:4812,5
3GLINKA Szymon 6382Running AcademyMIEDARYSenior I M - 20 3M 1200:00:0300:58:3101:47:56.2501:47:59.60+00:08:125:0811,7
4HOLA Artur 6506ActivRun NamysłówNAMYSŁÓWSenior I M - 20 4M 2400:00:0501:03:0901:57:21.5501:57:27.15+00:17:405:3510,7
5GORCZYŃSKI Norbert 6468Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior I M - 20 5M 2500:00:2401:05:2401:57:44.6001:58:09.15+00:18:225:3610,7
6OŚWIĘCIMKA Rafał 6621ITMBW KRAKÓW KRAKÓWSenior I M - 20 6M 3100:00:2501:07:2202:01:00.6002:01:25.90+00:21:395:4510,4
7KOZANECKI Przemysław 6167ConstraviaPOZNAŃSenior I M - 20 7M 3700:01:0401:07:3702:03:20.5002:04:25.20+00:24:385:5210,2
8RZEŹNIK Przemysław 6437EDITEAM ZgorzelecZGORZELECSenior I M - 20 8M 3900:01:2201:09:3002:04:11.8502:05:34.00+00:25:475:5410,1
9URBANEK Patryk 6638MYSŁOWICESenior I M - 20 9M 4100:00:0201:10:2802:05:44.2502:05:47.20+00:26:005:5910,0
10JOKIEL Wojciech 6533Sparta Ultra TeamGRANICESenior I M - 20 10M 4300:00:1801:12:0902:07:06.6502:07:25.60+00:27:386:039,9
11NOWICKI Mateusz 6044WROCŁAWSenior I M - 20 11M 4400:00:0401:10:5002:07:50.4502:07:55.30+00:28:086:059,9
12OSTASZEWSKI Arek 6518Kalenji by DecathlonRACZKISenior I M - 20 12M 4600:00:0801:13:2602:08:20.2502:08:28.90+00:28:426:069,8
13SZARSKI Jacek 6270WROCŁAWSenior I M - 20 13M 5500:01:1501:14:0802:10:54.7002:12:10.60+00:32:236:149,6
14ŻEBROWSKI Juliusz 6309Born to RunSUCHY LASSenior I M - 20 14M 6200:00:0701:16:2902:14:14.4002:14:21.90+00:34:356:239,4
15ANTOLAK Adam 6274WARSZAWASenior I M - 20 15M 6800:00:3601:15:2902:15:16.0002:15:52.45+00:36:056:269,3
16HENDRYS Marek 6668Sparta Ultra TeamGRANICESenior I M - 20 16M 8200:00:1901:15:4802:19:00.2002:19:19.70+00:39:336:379,1
17PASZKE Maciej 6568TORUŃSenior I M - 20 17M 10100:01:0701:20:1702:21:48.8502:22:56.55+00:43:096:458,9
18DESKA Michał 6286Desak TeamCZĘSTOCHOWASenior I M - 20 18M 11000:00:0401:17:4302:24:36.3502:24:40.80+00:44:546:538,7
19KRUK Kamil 6431WROCŁAWSenior I M - 20 19M 11300:01:2201:18:5602:24:08.9002:25:30.95+00:45:446:518,7
20STOLARZ Jędrzej 6654BYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 20M 11900:00:1001:21:0202:26:17.9002:26:28.60+00:46:416:588,6
21GAZDA Michał 6179ConstraviaPOZNAŃSenior I M - 20 21M 12300:01:0401:20:3902:26:39.8002:27:44.30+00:47:576:598,6
22KULER Bartosz 6551PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWSenior I M - 20 22M 13700:00:3001:19:4202:29:44.4502:30:14.60+00:50:277:078,4
23NOWAK Krystian 6602NKB Chyży Nowy TomyślKUŚLINSenior I M - 20 23M 14300:01:0901:21:5002:30:17.9002:31:27.55+00:51:407:098,4
24HETMAŃSKI Jakub 6055SOŚNIESenior I M - 20 24M 15000:00:2401:21:5802:31:33.5502:31:58.25+00:52:117:138,3
25JANKOWSKI Krzysztof 6715Muay Running TeamKOWANÓWKOSenior I M - 20 25M 15500:01:2101:23:1902:31:01.2002:32:22.70+00:52:367:118,3
26KOTNIEWICZ Piotr 6760OPOLE Senior I M - 20 26M 15800:01:1801:26:0302:31:29.9002:32:48.45+00:53:017:128,3
27BARTNICKI Bartosz 6631SCM POLANICA-ZDRÓJGŁUSZYCASenior I M - 20 27M 16000:00:2301:22:1802:33:00.8002:33:24.00+00:53:377:178,2
28KOPACZYŃSKI Michał 6404STARA BYSTRZYCASenior I M - 20 28M 17200:00:5901:20:4502:34:42.8002:35:42.50+00:55:557:228,1
29PASZKIEWICZ Józef 6591MUROWANA GOŚLINASenior I M - 20 29M 17900:00:1801:26:2402:37:20.7002:37:39.15+00:57:527:298,0
30POSPIECH Michał 6735LESZNO Senior I M - 20 30M 18000:01:3901:21:3802:36:25.0502:38:04.80+00:58:187:268,1
31AUCH Bartłomiej 6712KRZEPTÓWSenior I M - 20 31M 18800:00:2601:28:0502:40:23.3002:40:50.00+01:01:037:387,9
32PANCZOCHA Adam 6540OPOLESenior I M - 20 32M 19400:01:0601:25:0202:40:36.5502:41:43.00+01:01:567:387,8
33ŚWIERCZYŃSKI Radosław 6304Biegiem po PiwoŁÓDŹSenior I M - 20 33M 21200:01:5301:35:5202:43:53.1502:45:47.00+01:06:007:487,7
34BĘDKOWSKI Paweł 6612WARSZAWASenior I M - 20 34M 21900:00:2001:30:0702:47:52.4502:48:12.45+01:08:257:597,5
35KAMIŃSKI Marek 6545ŁÓDŹSenior I M - 20 35M 23200:01:4601:34:0202:51:22.5502:53:08.80+01:13:228:097,4
36POŚPIECH Marcin 6257CIECHANÓWSenior I M - 20 36M 25500:00:1801:35:1002:58:06.4502:58:24.90+01:18:388:287,1
37PLACKOWSKI Marcin 6261GostyńGOSTYŃSenior I M - 20 37M 26900:00:3501:33:0803:04:33.1503:05:08.30+01:25:218:476,8
38SAWALA Eryk 6129POZNAŃSenior I M - 20 38M 29000:01:0801:47:2403:12:00.8003:13:08.90+01:33:229:086,6
39HANSZ Donat 6683NETBOX BIEGAPIASKISenior I M - 20 39M 31700:00:3201:42:5903:20:04.4003:20:36.70+01:40:509:316,3
40MACIĄŻEK Dominik 6595MezzoForteKIEŁCZÓWSenior I M - 20 40M 33700:00:2301:56:3403:34:58.4503:35:21.50+01:55:3410:145,9
41KOŚCIELNIAK Maciej 6502Czerwonak BiegaCZERWONAKSenior I M - 20 41M 34200:01:1402:00:5703:41:51.1003:43:05.60+02:03:1810:335,7
Znaleziono 41 wynik(ów)