ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-07-20
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 418
Wystartowało : 367
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 361
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2366GŁUCHOŁAZYSenior I M - 20 1M 100:00:0200:47:1301:24:36.4001:24:38.40 4:0114,9
2GRACZYK Adrian 2200biegi.wlkpCZARNKÓWSenior I M - 20 2M 600:00:0201:00:5201:45:34.0001:45:36.75+00:20:585:0111,9
3STACHOWIAK Marcin 2222biegi.wlkpPUSZCZYKOWOSenior I M - 20 3M 1400:00:0201:05:1401:54:39.3501:54:41.35+00:30:025:2711,0
4PIENIĄŻEK Patryk 2309KŁOBUCZYNSenior I M - 20 4M 2100:00:0401:06:1401:57:58.5001:58:03.10+00:33:245:3710,7
5DOMAŃSKI Patryk 2216Grupa biegowa runnersclub.pl PoznańPOZNAŃSenior I M - 20 5M 2400:00:0301:08:2002:01:48.8002:01:52.65+00:37:145:4810,3
6MĘŻYŃSKI Szymon 2417Senior I M - 20 6M 2600:00:3001:07:2902:02:17.2502:02:47.40+00:38:095:4910,3
7KWIATKOWSKI Przemysław 2054PISARZOWICESenior I M - 20 7M 2900:00:0401:10:1802:05:04.1002:05:08.70+00:40:305:5710,1
8HEMMERLING Roman 2168POZNAŃSenior I M - 20 8M 4400:00:0701:14:4702:13:46.5502:13:53.80+00:49:156:229,4
9KOCHMAN Karol 2175wpiszcokolwiekPOZNAŃSenior I M - 20 9M 4500:00:0701:14:4602:13:46.8002:13:54.15+00:49:156:229,4
10ZAWOJAK Aleksander 2059Ronal Polska RunWAŁBRZYCHSenior I M - 20 10M 4700:00:2001:14:2202:14:16.3502:14:36.90+00:49:586:239,4
11HERMAN Michał 2105WARSZAWASenior I M - 20 11M 5200:00:4101:16:5402:16:02.4002:16:43.55+00:52:056:289,3
12DOMAGAŁA Bartosz 2191Leszczyńscy PatriociLESZNOSenior I M - 20 12M 6400:00:0601:19:0602:19:00.2502:19:06.25+00:54:276:379,1
13KUCZERA Paweł 2242ŚWIERKLANYSenior I M - 20 13M 8000:00:2901:21:1702:21:33.8002:22:02.80+00:57:246:448,9
14FALANDYSZ Piotr 2073KRAKÓWSenior I M - 20 14M 8700:00:3601:20:0702:23:31.6502:24:07.95+00:59:296:508,8
15KWIATKOWSKI Paweł 2167Ceneo Running TeamWROCŁAWSenior I M - 20 15M 10100:00:3901:27:0002:28:40.9502:29:20.25+01:04:417:048,5
16GĄSIOROWSKI Andrzej 2329Różowe Gżegżółki ŚmierciŁÓDŹSenior I M - 20 16M 10900:00:0901:27:3602:31:09.5002:31:18.60+01:06:407:118,3
17MAZUR Rafał 2204LEGNICASenior I M - 20 17M 12600:00:0401:21:5902:34:32.1502:34:36.80+01:09:587:218,2
18RUSIECKI Łukasz 2333Różowe Gżegżółki ŚmierciKALISZSenior I M - 20 18M 13300:00:0901:29:1902:37:41.8502:37:51.40+01:13:137:308,0
19CZERWIŃSKI Wojciech 2254CIECHANÓWSenior I M - 20 19M 13700:00:3501:32:2202:38:18.6502:38:54.15+01:14:157:328,0
20BIEDROŃ Marcin 2139WROCŁAWSenior I M - 20 20M 14500:00:2502:41:06.2502:41:31.70+01:16:537:407,8
21SKWIERCZYŃSKI Sylwester 2227ZĄBKISenior I M - 20 21M 15000:00:2401:35:0602:43:15.7502:43:40.10+01:19:017:467,7
22JÓZEFOWSKI Karol 2137NOWY TOMYŚLSenior I M - 20 22M 17100:00:3901:40:4002:51:42.2002:52:21.90+01:27:438:107,3
23KRAWCZYK Jakub 2219Go SportKIELCESenior I M - 20 23M 17300:00:4001:39:4502:52:07.8502:52:48.40+01:28:108:117,3
24NOWICKI Andrzej 2209Pomioty SzatanaPOZNAŃSenior I M - 20 24M 17800:00:0901:42:0802:53:51.2002:54:00.75+01:29:228:167,2
25SEREDA Andrii 2178KRAKOWSenior I M - 20 25M 18400:00:4401:45:5202:56:16.2502:57:01.15+01:32:228:237,1
26NIEDZIELA Kamil 2020W pogoni za duchemSOSNOWIECSenior I M - 20 26M 18700:00:3101:35:3502:59:15.1502:59:46.35+01:35:078:327,0
27KĘSY Krystian 2003MRS96SIERAKÓWSenior I M - 20 27M 20100:00:2801:49:2503:13:46.5503:14:15.30+01:49:369:136,5
28KUKUŁA Maciej 2096KRAKÓWSenior I M - 20 28M 20500:00:4301:49:0103:19:59.8003:20:43.70+01:56:059:316,3
Niesklasyfikowani
CORREIA Andre 2272QVC RunnersKRAKOWSenior I M - 20 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 29 wynik(ów)