ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
764
Wystartowało:
643
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
641
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10.3km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10.3km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TOMASIAK Natalia 6000Salomon Suunto TeamKRAKÓWSenior II K - 301K 100:00:0201:00:1301:47:50.6501:47:53.20 5:0811,7
2SKALSKA Anna 6280Festiwal Biegowy Krynica Zdrój Carbon OCR Racing TeamBYTOMSenior II K - 302K 300:00:0201:03:0001:52:14.7501:52:16.75+00:04:235:2011,2
3BIHUN Natalia 6763GT RATWROCŁAW Senior II K - 303K 400:00:0401:05:2201:58:08.7501:58:12.80+00:10:195:3710,7
4KRAWCZYK Adriana 6098CHOCIANÓWSenior II K - 304K 500:00:0401:10:5702:04:26.1002:04:30.35+00:16:375:5510,1
5NOWAK Katarzyna 6466BIEGANIE NA ŚNIADANIE ŚMIGIELCZACZSenior II K - 305K 600:00:0401:08:5302:04:47.4002:04:51.60+00:16:585:5610,1
6DUDEK Monika 6510Pasja chrzanka running teamZIĘBICESenior II K - 306K 1000:00:0201:12:1602:09:23.7002:09:26.40+00:21:336:099,7
7SALWA Ewelina 60214 RUN TEAM PIŁAPIŁASenior II K - 307K 1200:00:0401:15:0302:12:18.0502:12:22.60+00:24:296:189,5
8FLOREK Katarzyna 6182WROCŁAWSenior II K - 308K 1300:00:0701:16:3802:12:18.1002:12:25.10+00:24:316:189,5
9KODZIK Aleksandra 6709#fitdziadekGDANSKSenior II K - 309K 1400:00:4001:15:4502:13:36.3502:14:16.40+00:26:236:219,4
10JARASZKIEWICZ Hanna 6690Fehlau Run TeamPOZNAŃSenior II K - 3010K 1500:00:0801:11:4402:14:23.9502:14:32.35+00:26:396:249,4
11HARKIEWICZ Wiola 6154Naramowice Biegają / oddychajswobodnie.plPOZNAŃSenior II K - 3011K 2100:00:1601:19:1102:20:16.6002:20:32.60+00:32:396:409,0
12OPALIŃSKA-KLUSEK Małgorzata 6643OBORNIKI ŚLĄSKIESenior II K - 3012K 2300:00:2901:18:0902:21:17.8502:21:47.60+00:33:546:438,9
13WOJNAROWSKA Weronika 6555GDYNIASenior II K - 3013K 2400:00:3101:22:2702:21:15.9002:21:47.80+00:33:546:438,9
14KOLANKO Sylwia 6446Nysa BiegaNYSASenior II K - 3014K 2700:00:0701:21:2602:23:07.7502:23:15.05+00:35:216:488,8
15SKACZKOWSKA Barbara 6721WARSZAWASenior II K - 3015K 2900:00:1601:21:2402:23:43.1002:23:59.60+00:36:066:508,8
16SZUREK Paulina 6537JEDLICZESenior II K - 3016K 3000:00:0301:21:1102:25:12.9002:25:16.05+00:37:226:548,7
17WOJTASZEK Malgorzata 6313KOŁOSenior II K - 3017K 3100:00:1501:24:1702:26:22.1002:26:37.40+00:38:446:588,6
18DĄBROWSKA Natalia 6020Bieg Opolski Załoga GórskaOPOLESenior II K - 3018K 3200:00:0301:25:0202:26:50.6502:26:54.40+00:39:016:598,6
19KASPEREK Kamila 6338RuukkiOBORNIKISenior II K - 3019K 3300:00:1001:21:0702:27:16.4002:27:26.40+00:39:337:008,6
20KORONA-SIERADZKA Bogusława 6006wkurwteamWARSZAWASenior II K - 3020K 3500:00:1701:24:1202:27:49.0002:28:06.00+00:40:127:028,5
21JASICKA Ewa 6524TYCHYSenior II K - 3021K 3700:00:1801:22:4302:29:19.3502:29:37.60+00:41:447:068,4
22ŁUNIEWSKA Katarzyna 6048Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKSenior II K - 3022K 3800:00:1301:24:0602:29:58.4502:30:11.85+00:42:187:088,4
23BIELAWA Kamila 6287NKB Chyzy Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II K - 3023K 4000:01:0601:25:3302:29:46.1502:30:52.80+00:42:597:078,4
24DRAGANEK Ewelina 6222WROCŁAWSenior II K - 3024K 4400:01:1901:23:2002:32:08.6002:33:28.10+00:45:347:148,3
25WYSADA Katarzyna 6578DĄBROWICESenior II K - 3025K 4500:00:3901:22:4802:33:24.6002:34:04.45+00:46:117:188,2
26SMORAWSKA Lidia 6248Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3026K 4800:00:3201:26:5902:34:23.8502:34:56.20+00:47:037:218,2
27KRUSZEK Małgorzata 6462PrzekotyKATOWICESenior II K - 3027K 4900:00:1301:27:3202:34:43.0502:34:56.60+00:47:037:228,1
28KUCHARSKA Aleksandra 6014Dream RunWARSZAWASenior II K - 3028K 5200:00:3501:29:1302:36:07.1502:36:42.40+00:48:497:268,1
29DUTKOWIAK Aleksandra 6303Piątkowo Na BiegowoPOZNAŃSenior II K - 3029K 5400:00:3201:27:0202:36:33.1502:37:06.05+00:49:127:278,0
30PIELA Katarzyna 6285CHORZÓWSenior II K - 3030K 5600:01:3601:27:3802:36:16.3502:37:52.90+00:49:597:268,1
31POCHWAŁA Justyna 6079Natalia Tomasiak Górski Styl TeamŁOWICZSenior II K - 3031K 5900:00:3501:30:3602:37:58.8502:38:34.60+00:50:417:318,0
32ZAWADZKA Monika 6684MKS SIECHNICESIECHNICESenior II K - 3032K 6300:00:4201:33:0302:38:51.0502:39:33.05+00:51:397:337,9
33JOŃCZYK Anna 6379OZIMEKSenior II K - 3033K 6400:00:5201:28:0002:39:47.6502:40:39.85+00:52:467:367,9
34CHOLEWA Agnieszka 6633Matner Running TeamWROCLAWSenior II K - 3034K 6500:00:2101:29:0302:40:33.5502:40:55.45+00:53:027:387,8
35MICHALAK-KLIMCZAK Lucyna 6357WROCŁAWSenior II K - 3035K 6600:01:0901:30:0302:40:27.8502:41:37.80+00:53:447:387,9
36KUBÓW Agnieszka 6324ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJASenior II K - 3036K 6900:00:0901:33:5402:42:05.7002:42:14.85+00:54:217:437,8
37KOPACKA Eliza 6099WAŁBRZYCHSenior II K - 3037K 7100:00:2901:33:3302:43:03.0002:43:32.90+00:55:397:457,7
38NOWICKA-BŁASZCZYK Izabela 6452WojArt TeamPLEWISKASenior II K - 3038K 7200:01:0501:34:4202:42:39.6002:43:45.45+00:55:527:447,7
39DANIEL Maria 6563WARSZAWASenior II K - 3039K 7300:00:3301:30:4802:43:23.1502:43:56.70+00:56:037:467,7
40KUICH Aleksnadra 6238JÓZEFOSŁAWSenior II K - 3040K 7400:00:1601:38:3602:43:40.3502:43:56.95+00:56:037:477,7
41STRĘK Joanna 6065Natalia Tomasiak Górski Styl TeamKRAKÓWSenior II K - 3041K 7500:00:0301:30:5802:43:59.9502:44:03.70+00:56:107:487,7
42SZAWARA-ZIÓŁKOWSKA Ewelina 6289KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ - LASKOWICESenior II K - 3042K 7600:00:4401:33:0102:43:28.1502:44:12.65+00:56:197:477,7
43PIOTROWSKA Magdalena 6751KB Jurunt SzczytnoSenior II K - 3043K 7800:00:0501:30:0902:45:29.5002:45:35.10+00:57:417:527,6
44KOSTECZKA Paulina 6211Drużyna Biegnącego OrionaPOZNAŃSenior II K - 3044K 7900:00:2801:35:1502:45:39.1002:46:07.80+00:58:147:537,6
45MUSIELAK Magdalena 6363Kupa Wiary tejPOZNAŃSenior II K - 3045K 8000:01:3901:37:0602:45:13.1002:46:52.15+00:58:587:527,6
46DZIERGWA Agnieszka 6640#SobasteamIWINYSenior II K - 3046K 8100:01:1101:34:5502:45:42.0002:46:53.45+00:59:007:537,6
47GUDZ Beata 6607WARSZAWASenior II K - 3047K 8400:01:0801:33:3902:46:42.2002:47:50.20+00:59:577:567,6
48KRAUSE Anna 6686HolyfitnessPOZNAŃSenior II K - 3048K 8700:00:2801:33:2002:48:14.2002:48:42.20+01:00:498:007,5
49MALEK- BERNADZIKOWSKA Marta 6603EUROPA UBEZPIECZENIAWROCŁAWSenior II K - 3049K 9400:00:5501:37:2102:50:14.1002:51:09.40+01:03:168:067,4
50PLEWA Katarzyna 6191nordic16.comSTRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 3050K 9600:00:3701:33:0302:51:45.4502:52:23.15+01:04:298:107,3
51PASŁAWSKA Olga 6381przebiega.plWROCŁAWSenior II K - 3051K 9900:00:5501:36:3102:52:27.3002:53:22.30+01:05:298:127,3
52LACHOWICZ Marta 6542WROCŁAWSenior II K - 3052K 10600:01:2302:54:34.5502:55:58.00+01:08:048:187,2
53KIJAS Maja 6541WROCŁAWSenior II K - 3053K 10700:01:2401:36:3302:54:34.4502:55:58.70+01:08:058:187,2
54WACŁAWEK Marta 6434Power TrainingPIASTÓWSenior II K - 3054K 10800:00:4601:39:0502:55:19.1502:56:05.40+01:08:128:207,2
55BIELECKA Iwona 6042PRO RUN WROCLAWWROCLAWSenior II K - 3055K 11200:01:3001:41:4302:55:04.2002:56:35.00+01:08:418:207,2
56TYLKA Gosia 6332LEGNICASenior II K - 3056K 11400:00:3801:35:0302:55:59.5002:56:37.50+01:08:448:227,2
57MAUSCH Joanna 6752Senior II K - 3057K 11600:01:4301:42:0602:55:13.2502:56:56.85+01:09:038:207,2
58SZOJDA Małgorzata 6421Inżynieria Biegania TeamKATOWICESenior II K - 3058K 12100:01:4301:45:0602:55:38.7502:57:21.75+01:09:288:217,2
59MAGIERECKA Marta 6740Senior II K - 3059K 12300:01:4101:42:3802:56:33.6502:58:15.55+01:10:228:247,1
60ZAWADZKA Anna 6207MARATON TEAMWROCŁAWSenior II K - 3060K 12400:00:5201:37:5902:58:31.0002:59:23.70+01:11:308:307,1
61SKOLASIŃSKA Olga 6386WROCŁAWSenior II K - 3061K 12600:00:5501:38:0602:58:43.8502:59:39.80+01:11:468:307,0
62DARMOCHWAŁ Alina 6146Dzikie BobryPOZNAŃSenior II K - 3062K 12800:00:2501:41:5502:59:43.4003:00:09.15+01:12:158:337,0
63KWECZKA-JANECZEK Anna 6265Kajtex RunnersCZĘSTOCHOWASenior II K - 3063K 13000:01:2801:40:2802:59:37.0503:01:05.90+01:13:128:337,0
64ANUSZ Roksana 6698Żarów BiegaIMBRAMOWICESenior II K - 3064K 13200:00:1701:37:0303:01:28.2503:01:45.60+01:13:528:386,9
65GRISZCZENKO Ela 6645DOBRASenior II K - 3065K 13800:01:5601:41:5403:00:33.5503:02:30.35+01:14:378:357,0
66KAMIŃSKA Anna 6461GLIWICESenior II K - 3066K 14000:00:5501:42:1503:01:51.0003:02:46.60+01:14:538:396,9
67KUJAWA Magdalena 6185Grażka TeamPIERSKOSenior II K - 3067K 14100:00:1301:42:3203:02:44.5003:02:58.35+01:15:058:426,9
68DZIUBEK Monika 6186DĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3068K 14400:01:0901:42:0203:02:24.2503:03:33.45+01:15:408:416,9
69KOWALCZYK Katarzyna 6360IWINYSenior II K - 3069K 14500:01:0901:42:0303:02:24.7003:03:33.90+01:15:408:416,9
70KUREK Ewa 6172ZŁOTORYJASenior II K - 3070K 14900:00:0901:40:0403:07:19.6503:07:29.60+01:19:368:556,7
71RASZCZUK Martyna 6203Pomidorowa AlternatywaWAŁBRZYCHSenior II K - 3071K 15200:00:3901:49:2603:09:48.3003:10:27.65+01:22:349:026,6
72WÓJCIK Joanna 6327OLEŚNICASenior II K - 3072K 15400:01:4401:46:2503:08:47.9003:10:32.85+01:22:398:596,7
73POKROP Agnieszka 6097Natalia Tomasiak Górski Styl TeamSKIERNIEWICESenior II K - 3073K 15500:00:3701:50:0203:10:02.1503:10:39.15+01:22:459:026,6
74WOŁCZEK Małgorzata 6707SULECHÓWSenior II K - 3074K 15700:01:1301:48:2603:10:34.9003:11:48.20+01:23:559:046,6
75PAPIERNIAK Anna 6107WARSZAWASenior II K - 3075K 15900:01:3701:49:1903:10:33.7503:12:10.85+01:24:179:046,6
76KLÁROVÁ Andrea 6581Team JeseníkyJESENÍKSenior II K - 3076K 16100:00:2801:43:3203:11:53.1003:12:21.45+01:24:289:086,6
77GRĘBOWICZ Agnieszka 6175KB Harcownik Jelcz - LaskowiceJANIKÓWSenior II K - 3077K 16700:00:4301:44:4303:12:17.6003:13:01.10+01:25:079:096,6
78KWAPIŃSKA Anna 6095TRZEBNICASenior II K - 3078K 17300:00:4101:48:3403:12:54.5503:13:35.70+01:25:429:116,5
79TANJGA-NAWROT Konstancja 6572Deloitte Adventure TeamWARSZAWASenior II K - 3079K 17400:01:3001:47:1803:12:31.4003:14:01.40+01:26:089:106,5
80KUDLIŃSKA Marlena 6723Bukowski Klub Biegacza PRZYBOROWOSenior II K - 3080K 17500:01:0601:46:5803:13:11.8003:14:18.00+01:26:249:126,5
81BARZYCKA Sylwia 6221WROCLAWSenior II K - 3081K 17800:00:4801:49:3703:14:09.2503:14:57.75+01:27:049:146,5
82ZAWADZKA Małgorzata 6486WROCŁAWSenior II K - 3082K 17900:00:5201:43:0603:14:19.1003:15:11.50+01:27:189:156,5
83JASKOT Joanna 6443Fit StoryJAWORZNOSenior II K - 3083K 18000:01:3401:44:5403:14:02.7503:15:37.70+01:27:449:146,5
84KRYPA Aleksandra 6693POZNAŃSenior II K - 3084K 18200:01:4701:49:3103:13:55.1003:15:42.40+01:27:499:146,5
85KRZYŻAŃSKA Anna 6143TARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3085K 18400:01:0801:47:0103:15:25.5503:16:33.85+01:28:409:186,4
86KOWALEWSKA Kinga 6536WARSZAWASenior II K - 3086K 18700:00:5901:51:3603:16:05.4003:17:04.80+01:29:119:206,4
87SIKORA Agnieszka 6273TARNOWSKIE GORYSenior II K - 3087K 18800:01:3801:46:5303:15:29.8503:17:08.45+01:29:159:186,4
88TARASZEWSKA Paulina 6069PWPW S.A.OSTROŁĘKASenior II K - 3088K 18900:01:0301:50:1303:16:09.2003:17:12.35+01:29:199:206,4
89ORDON Dorota 6119CZĘSTOCHOWASenior II K - 3089K 19600:01:3701:50:0003:16:56.1503:18:33.55+01:30:409:226,4
90ŚRÓDKA Aleksandra 6134TRZEBNICASenior II K - 3090K 19900:00:3201:51:0303:19:05.0503:19:37.55+01:31:449:286,3
91RUDNIK Katarzyna 6183WARSZAWASenior II K - 3091K 20400:01:0001:53:2603:19:06.4003:20:07.20+01:32:149:286,3
92CENDROWICZ Magdalena 6200SonkoTeamSOBÓTKASenior II K - 3092K 20500:01:1101:49:4003:19:04.3003:20:15.95+01:32:229:286,3
93WISZNIOWSKA Agata 6019Night Runners WrocławWROCŁAWSenior II K - 3093K 20800:01:2301:57:5103:21:24.4503:22:48.00+01:34:549:356,3
94BATURA Magdalena 6636LUBOŃSenior II K - 3094K 21300:01:1701:55:2403:23:10.1503:24:27.65+01:36:349:406,2
95MAKAREWICZ Sylwia 6567MIKOŁÓWSenior II K - 3095K 21800:01:0301:52:2103:26:22.2503:27:25.55+01:39:329:496,1
96WRÓBEL Marzena 6498PSZCZEWSenior II K - 3096K 22100:01:1701:57:5303:27:19.3503:28:36.35+01:40:439:526,1
97MARCZUKIEWICZ Aleksandra 6228WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II K - 3097K 22400:01:3201:57:2403:27:55.5503:29:27.85+01:41:349:546,1
98KANIASTY Marta 6750WARSZAWA Senior II K - 3098K 22900:01:4901:57:2303:29:23.5003:31:13.20+01:43:209:586,0
99KAMIŃSKA Małgorzata 6369OTWOCKSenior II K - 3099K 23400:01:0001:55:5303:31:31.7503:32:32.45+01:44:3910:046,0
100BARADZIEJ Barbara 6130Terminal Logistyczny PromontTYCHYSenior II K - 30100K 23500:01:2501:50:1903:31:09.7503:32:35.60+01:44:4210:036,0
101PĘCKA Beata 6399SOSNOWIECSenior II K - 30101K 23600:01:3901:57:5703:31:06.1503:32:45.70+01:44:5210:036,0
102MRÓZ Izabela 6616Wolne ŚlimakiPOZNANSenior II K - 30102K 23800:00:3001:58:4103:32:36.2503:33:07.10+01:45:1310:075,9
103MITEK Marta 6104JÓZEFÓWSenior II K - 30103K 24000:01:3901:59:3203:34:24.2003:36:04.05+01:48:1010:125,9
104LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 6061Wkurw_teamBYDGOSZCZSenior II K - 30104K 24100:00:3601:56:2103:35:45.6003:36:22.40+01:48:2910:165,8
105ANDRZEJEWSKA Karolina 6619ŁÓDŹSenior II K - 30105K 24200:01:4601:57:2103:35:26.3503:37:12.45+01:49:1910:155,8
106DRYNKORN Hanna 6403WROCŁAWSenior II K - 30106K 24400:00:5301:58:1903:36:54.4003:37:48.10+01:49:5410:195,8
107HERBUT Malwina 6703Izerska Grupa BiegowaOSIECZNICASenior II K - 30107K 24500:01:4401:56:3503:36:10.0003:37:54.00+01:50:0010:175,8
108NOWAK Anna 6745WARSZAWA Senior II K - 30108K 24800:01:5202:00:1703:38:24.3003:40:17.20+01:52:2410:245,8
109OLEK-WYSOCKA Monika 6264Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWSenior II K - 30109K 24900:01:5302:00:1603:38:30.8003:40:23.90+01:52:3010:245,8
110OGRODNIK Anna 6082Running AcademyWROCLAWSenior II K - 30110K 25000:00:1401:59:2003:40:22.0003:40:36.50+01:52:4310:295,7
111NOWICKA Iwona 6277BootcampKATOWICESenior II K - 30111K 25500:01:0101:52:1303:42:25.9503:43:27.70+01:55:3410:355,7
112ANTONIEWICZ Nataliya 6253KROBÓWSenior II K - 30112K 25700:00:4801:59:4803:42:47.4003:43:35.80+01:55:4210:365,7
113TOMALAK Anna 6212OSTRÓW WLKPSenior II K - 30113K 26300:01:5402:02:4803:45:46.9003:47:41.25+01:59:4810:455,6
114REGULSKA Aneta 6007drużyna szpikuWROCLAWSenior II K - 30114K 26800:01:1202:06:3103:50:41.0503:51:53.60+02:04:0010:595,5
115SKRZYPIEC Karolina 6237WARSZAWASenior II K - 30115K 27000:00:5202:04:0603:51:44.2503:52:37.00+02:04:4311:025,4
116MAKOWSKA Magdalena 6737Bootcamp JaworznoJAWORZNOSenior II K - 30116K 27100:01:3402:02:1203:53:00.0003:54:34.65+02:06:4111:055,4
117ŚLIWAK Katarzyna 6460Katarzyna ŚliwakWROCŁAWSenior II K - 30117K 27600:00:4901:51:3503:56:15.0503:57:04.40+02:09:1111:155,3
118SPRINGER Marta 6479Night RunnersPOZNAŃSenior II K - 30118K 27700:00:1902:11:4303:56:48.4503:57:08.25+02:09:1511:165,3
119WASZKIEWICZ Joanna 6705Night RunnersPOZNAŃSenior II K - 30119K 27900:00:2002:11:3803:56:50.3003:57:10.70+02:09:1711:165,3
120MUSIELAK Maria 6362Kupa Wiary tejMUROWANA GOŚLINASenior II K - 30120K 28100:01:3902:15:2704:02:05.4504:03:44.60+02:15:5111:315,2
121WIŚNIEWSKA Ewelina 6054Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWASenior II K - 30121K 28200:00:5902:10:2604:03:05.3504:04:04.60+02:16:1111:345,2
122RATAJCZAK Aurelia 6193Żółto królewskcyBYDGOSZCZSenior II K - 30122K 28800:00:1502:24:1604:23:55.6004:24:11.50+02:36:1812:344,8
123MAZUR Marta 6024KRAKÓWSenior II K - 30123K 28900:01:1601:59:5204:31:16.5004:32:33.10+02:44:3912:554,6
Znaleziono 123 wynik(ów)