ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-07-20
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 418
Wystartowało : 367
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 361
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KAŹMIERCZAK Marta 2416Dream RunSenior II K - 301K 200:00:1001:10:5202:00:02.1502:00:12.15 5:4210,5
2KROWICKA Agnieszka 2232Olimpijczyk SzczekocinyKRAKÓWSenior II K - 302K 300:00:0501:07:4202:00:07.5502:00:13.30+00:00:015:4310,5
3STĘPIEŃ Marta 2414Senior II K - 303K 400:00:1001:10:0702:01:53.0002:02:03.70+00:01:515:4810,3
4DROŹDZIK Magdalena 2244WKB Meta LubliniecNYSASenior II K - 304K 600:00:0401:13:3102:09:14.0502:09:18.95+00:09:066:099,7
5UBYSZ Natalia 2112Serpentine RCLONDONSenior II K - 305K 900:00:3601:22:1402:19:02.0502:19:38.90+00:19:266:379,1
6FERCHMIN Alicja 2292JESUS IS MY LEADERPOZNAŃSenior II K - 306K 1100:00:1001:19:4802:21:32.4002:21:42.95+00:21:306:448,9
7TUCHOŁKA Marta 2270Poco Loco Adventure TeamKROBIASenior II K - 307K 1500:00:2601:23:1902:22:56.7502:23:23.00+00:23:106:488,8
8KACZMARCZYK Urszula 2158Karkonosz Running Team / Pro Run WrocławWROCŁAWSenior II K - 308K 1600:00:2901:21:3602:23:15.7502:23:44.80+00:23:326:498,8
9PUSTELNIK Karolina 2419AK6Senior II K - 309K 1900:00:3201:21:0702:26:40.3002:27:12.80+00:27:006:598,6
10ŻUREK Żaneta 2001PokeRunPOZNAŃSenior II K - 3010K 2400:00:1701:26:2802:28:28.5002:28:45.80+00:28:337:048,5
11SKRZYPIEC Katarzyna 2019OPOLESenior II K - 3011K 2500:00:0601:21:4602:29:13.4002:29:19.65+00:29:077:068,4
12KUCHARCZYK Anna 2337Willa Słoneczko TorpedosDUSZNIKI-ZDRÓJSenior II K - 3012K 2600:00:3901:28:1602:28:49.8502:29:29.00+00:29:167:058,5
13BURANT Agnieszka 2065POZNAŃSenior II K - 3013K 2700:00:0601:27:3702:31:21.7502:31:28.35+00:31:167:128,3
14WONKO Ewa 2400ŁÓDŹSenior II K - 3014K 2800:00:2001:28:3102:31:40.4002:32:00.80+00:31:487:138,3
15SKACZKOWSKA Barbara 2298Polski Klub MTBWARSZAWASenior II K - 3015K 3000:00:0701:28:0702:33:17.5002:33:25.00+00:33:127:188,2
16NOWAK Barbara 2193MarcinSwiercTEAMLISOWICESenior II K - 3016K 3100:00:2701:27:0502:33:48.3002:34:15.35+00:34:037:198,2
17CZEKALSKA Maria 2064POZNAŃSenior II K - 3017K 3200:00:0601:27:3702:34:16.3002:34:23.20+00:34:117:208,2
18LĄCZAK Justyna 2029SZCZECINSenior II K - 3018K 3300:00:1301:30:1402:35:35.2002:35:48.20+00:35:367:248,1
19GRYCMAN Magdalena 2362SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICASenior II K - 3019K 3400:00:1501:29:1902:37:10.8002:37:25.80+00:37:137:298,0
20HADZICKA Sylwia 2376WROCLAWSenior II K - 3020K 3500:00:4501:28:0402:36:40.0502:37:25.85+00:37:137:278,0
21SYNOWIEC Dorota 2211MOLSenior II K - 3021K 3700:00:2301:31:0402:38:42.1502:39:05.70+00:38:537:337,9
22BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 2314PRO RUN WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 3022K 3800:00:2301:31:1402:39:24.8502:39:48.70+00:39:367:357,9
23CZARNECKA Kamila 2006ROKIETNICASenior II K - 3023K 3900:00:1701:35:1402:40:05.7002:40:22.70+00:40:107:377,9
24MICHALSKA Edyta 2214Zabiegane ŚrePoLeŚREMSenior II K - 3024K 4100:00:3301:28:5002:39:58.7002:40:32.00+00:40:197:377,9
25BURDAJEWICZ Magdalena 2369MOSINASenior II K - 3025K 4200:00:3701:34:3102:40:27.5002:41:05.10+00:40:527:387,9
26GRUSZCZYŃSKA Sandra 2325Wild for the Run / Hercog Running TeamWARSZAWASenior II K - 3026K 4300:00:2001:33:1702:40:52.6502:41:13.15+00:41:017:397,8
27PLEWA Katarzyna 2082DOBSOMSTRONIE ŚLASKIESenior II K - 3027K 4600:00:1201:29:4402:42:01.2502:42:13.35+00:42:017:427,8
28WESOLOWSKA Marta 2111KLODZKOSenior II K - 3028K 4800:00:3201:34:4502:41:46.6002:42:19.20+00:42:077:427,8
29BULIŃSKA Iwona 2405Night RunnersSenior II K - 3029K 4900:00:0801:32:4902:42:37.9002:42:46.10+00:42:337:447,7
30ASPERSKA Julia 2281POZNAŃSenior II K - 3030K 5000:00:3301:34:0202:43:02.7502:43:36.25+00:43:247:457,7
31WESOLOWSKA-KRUPA Paulina 2109KLODZKOSenior II K - 3031K 5100:00:3201:27:1502:43:24.8002:43:57.15+00:43:457:467,7
32MISIAK Dorota 2285-STRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 3032K 5200:00:3101:33:0102:43:44.1502:44:15.65+00:44:037:477,7
33DRYGAS Mariola 2331POZNAŃSenior II K - 3033K 5300:00:1401:31:5502:44:44.3502:44:58.60+00:44:467:507,6
34ZYGMUNT Małgorzata 2153ZYGI&PRZEMOWROCŁAWSenior II K - 3034K 5400:00:3001:31:4002:45:02.4502:45:32.45+00:45:207:517,6
35GRZELKA Agata 2162POZNAŃSenior II K - 3035K 5800:00:1501:39:1902:48:14.8502:48:30.70+00:48:188:007,5
36ZUBIK Anna 2301JB WarszawaWARSZAWASenior II K - 3036K 5900:00:3701:36:2402:48:19.6002:48:56.60+00:48:448:007,5
37PASŁAWSKA Olga 2266przebiega.plWROCŁAWSenior II K - 3037K 6300:00:1701:38:1602:50:45.6502:51:02.75+00:50:508:077,4
38KOSTERA Katarzyna 2026Vege RunnersWARSZAWASenior II K - 3038K 6500:00:2701:39:4902:50:48.2502:51:15.40+00:51:038:087,4
39SZCZERBA Kasia 2062Fans of FarawayWARSZAWASenior II K - 3039K 6600:00:5101:41:2002:50:34.7002:51:25.75+00:51:138:077,4
40BANASIK Karolina 2253wkurw_teamKIELCESenior II K - 3040K 6800:00:2701:35:3702:52:09.5002:52:37.40+00:52:258:117,3
41LASKOWSKA Maja 2130obozybiegowe.plŻYRARDÓWSenior II K - 3041K 7000:00:3401:43:0502:53:12.9002:53:47.65+00:53:358:147,3
42MOKRZYCKA Weronika 2379STARA ŁOMNICASenior II K - 3042K 7100:00:1501:40:2602:53:34.5502:53:49.60+00:53:378:157,3
43CZERWONKA Katarzyna 2122AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWSenior II K - 3043K 7200:00:2101:40:3702:53:34.6502:53:56.55+00:53:448:157,3
44RAPACZ - TOPIŁKO Anna 2401ODLO PolskaSenior II K - 3044K 7400:00:1001:39:5802:55:28.6002:55:38.90+00:55:268:217,2
45PORADA Magdalena 2184KRZEPTÓWSenior II K - 3045K 7500:00:2801:40:2502:55:57.7002:56:26.60+00:56:148:227,2
46WRONA Agnieszka 2236ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II K - 3046K 8200:00:3501:40:0602:58:07.5502:58:43.05+00:58:308:287,1
47GARBOWSKA Monika 2089Night Runners GliwiceGLIWICESenior II K - 3047K 8600:00:2301:44:3203:02:34.5503:02:57.55+01:02:458:416,9
48TERZONI Karina 2339WARSZAWASenior II K - 3048K 8800:00:3301:43:1503:03:03.9003:03:37.70+01:03:258:436,9
49PIELICHOWSKA Justyna 2164Biegając z wilkamiGOZDNICASenior II K - 3049K 8900:00:1701:41:0303:03:20.0503:03:37.95+01:03:258:436,9
50KRZACZKOWSKA Joanna 2233WARSZAWASenior II K - 3050K 9000:00:4901:46:1203:03:03.7003:03:52.80+01:03:408:436,9
51SOBAŃSKA Paulina 2040Wuef Club Decathlon SwadzimTARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3051K 9100:00:1601:43:1803:04:13.7003:04:30.20+01:04:188:466,8
52WOŹNIAK Paulina 2265CKBabcieKIELCESenior II K - 3052K 9300:00:2301:44:0603:05:39.4503:06:03.15+01:05:518:506,8
53PRZYSIWEK Magdalena 2196POZNAŃSenior II K - 3053K 9500:00:3001:45:2703:05:46.8003:06:17.40+01:06:058:506,8
54OLSZEWSKA Anna 2287SULEJÓWSenior II K - 3054K 9700:00:5401:46:0803:05:40.4003:06:35.05+01:06:228:506,8
55MRÓZ Izabela 2094Wolne ŚlimakiPOZNAŃSenior II K - 3055K 9800:00:3901:52:5903:06:49.6003:07:28.90+01:07:168:536,7
56MUSIELAK Magdalena 2231M&M&MPOZNAŃSenior II K - 3056K 10100:00:0501:41:4003:09:04.7503:09:10.40+01:08:589:006,7
57KUCZERA Hanna 2239ŚWIERKLANYSenior II K - 3057K 10700:00:3001:52:1803:09:52.8503:10:23.50+01:10:119:026,6
58PRIGAN Anna 2154WROCŁAWSenior II K - 3058K 10800:00:1401:53:2503:10:53.8503:11:08.55+01:10:569:056,6
59GARGAS-DZIEDZINA Joanna 2276Night RunnersKRAKÓWSenior II K - 3059K 11000:00:0801:51:5003:12:14.8003:12:22.90+01:12:109:096,6
60LAZAR Joanna 2155MirotransWROCŁAWSenior II K - 3060K 11200:00:4901:51:4703:11:44.7503:12:34.15+01:12:229:076,6
61KAŁWA Anna 2099WROCŁAWSenior II K - 3061K 11700:00:4601:48:3003:16:43.3003:17:29.80+01:17:179:226,4
62BARTOSIEWICZ Dorota 2202POZNAŃSenior II K - 3062K 11900:00:0801:48:1303:17:48.8503:17:57.60+01:17:459:256,4
63ZAGROBELNA Magdalena 2116Drużyna SzpikuWROCŁAWSenior II K - 3063K 13200:00:3002:12:4103:35:50.7503:36:21.20+01:36:0910:165,8
64KUCZAKOWSKA Joanna 2399Biegowe MisieSenior II K - 3064K 13300:00:1501:58:3303:36:24.5503:36:39.75+01:36:2710:185,8
65CHOJNOWSKA Monika 2131Biegam bo lubię ZąbkiTeamZĄBKISenior II K - 3065K 13500:00:3502:02:3503:38:36.4503:39:11.50+01:38:5910:245,8
66ROSZAK Romana 2100kuracjuszeWROCŁAWSenior II K - 3066K 13700:00:0602:05:3403:42:43.3003:42:50.00+01:42:3710:365,7
67POMIANOWSKA Anna 2107WRONKISenior II K - 3067K 13900:00:4501:58:4503:44:05.0003:44:50.30+01:44:3810:405,6
68KUTNA Agnieszka 2101KŁODZKOSenior II K - 3068K 14100:00:2902:12:4103:59:15.4003:59:44.65+01:59:3211:235,3
Niesklasyfikowani
POLUS Magdalena 2141POZNAŃSenior II K - 30DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 69 wynik(ów)