ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
764
Wystartowało:
643
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
641
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10.3km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10.3km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SKUPIEŃ Tomasz 6702MUAY RUNNING TEAM / XRUNSKAWINKISenior II M - 30 1M 100:00:0100:51:5901:34:11.0001:34:12.75 4:2913,4
2SOBCZAK Daniel 6272KB SOBÓTKAOPOLESenior II M - 30 2M 200:00:0300:56:1101:38:50.1501:38:53.65+00:04:404:4212,7
3ROSKOSZ Bartosz 6749Jelcz Triathlon ProjectSenior II M - 30 3M 500:00:0200:56:0301:41:59.9501:42:02.15+00:07:494:5112,4
4LANGNER Radosław 6409Vege RunnersWROCŁAWSenior II M - 30 4M 600:00:0200:58:1401:43:02.0501:43:04.65+00:08:514:5412,2
5KWARTA Maciej 6350JW4846BOLSZEWOSenior II M - 30 5M 700:00:0300:58:1501:43:40.9001:43:43.90+00:09:314:5612,2
6GÓRAK Przemysław 6691KB SobótkaSOBÓTKASenior II M - 30 6M 800:00:0200:59:2101:44:08.7501:44:10.85+00:09:584:5712,1
7FLISIŃSKI Łukasz 65201981SOSNOWIECSenior II M - 30 7M 900:00:0300:58:1001:45:32.6001:45:35.95+00:11:235:0111,9
8PIEGOWSKI Adam 6364Eurovent AthleticsOPOLESenior II M - 30 8M 1000:00:4300:58:1001:45:02.0501:45:45.40+00:11:325:0012,0
9WYKA Błażej 6553PCH_RUNCHODZIEŻSenior II M - 30 9M 1100:00:0101:00:4901:46:53.7001:46:55.40+00:12:425:0511,8
10WOLAŃSKI Jan 6669OŁAWASenior II M - 30 10M 1300:00:0201:01:1401:49:16.9001:49:19.45+00:15:065:1211,5
11GRUCEL Sławomir 6574NOWAK-TEAMSOSNOWIECSenior II M - 30 11M 1400:00:0301:02:0001:50:31.5501:50:35.00+00:16:225:1511,4
12PAJĄK Tomasz 6629Vege RunnersWARSZAWASenior II M - 30 12M 1600:00:0301:03:0201:52:27.2501:52:30.90+00:18:185:2111,2
13BAKALARZ Emil 6700WROCAWSenior II M - 30 13M 1700:00:0201:04:1001:52:56.7001:52:58.90+00:18:465:2211,2
14ROSKOSZ Michał 6757Kac Running Team BOGUSZYCE Senior II M - 30 14M 1900:00:0701:54:01.5001:54:09.05+00:19:565:2511,0
15BAZYL Adam 6373BremboDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 15M 2200:00:0401:05:5201:56:34.0001:56:38.05+00:22:255:3310,8
16MATUŠKA Filip 6088SOKOLNICESenior II M - 30 16M 2300:00:0901:03:1501:56:56.2501:57:05.85+00:22:535:3410,8
17PAWLAK Bartosz 6744OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 17M 2600:00:0501:07:1901:58:37.7501:58:42.80+00:24:305:3810,6
18KOSTERKIEWICZ Jarosław 6420WROCŁAWSenior II M - 30 18M 2700:01:4101:05:1801:58:48.0002:00:29.90+00:26:175:3910,6
19PRZYBYLSKI Tomasz 6661W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 19M 2900:00:0301:06:5502:00:45.8502:00:49.10+00:26:365:4510,4
20LADENBERGER Mateusz 6219WawrzynteamCZARNY BÓRSenior II M - 30 20M 3000:00:0501:06:3502:01:10.4502:01:16.40+00:27:035:4610,4
21HARKIEWICZ Piotr 6150oddychajswobodnie.plPOZNAŃSenior II M - 30 21M 3300:00:1501:09:0302:01:52.3502:02:07.75+00:27:555:4810,3
22CATTI Roberto 6674WROCLAWSenior II M - 30 22M 3500:01:1001:09:5902:02:17.9502:03:28.55+00:29:155:4910,3
23MOLIK Jakub 6626STR PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 23M 3600:00:0701:08:1602:03:27.8502:03:35.60+00:29:225:5210,2
24PIKOS Patryk 6137POLSKA NOWA WIEŚSenior II M - 30 24M 3800:00:1601:08:1702:04:12.3002:04:28.30+00:30:155:5410,1
25MAŁOLEPSZY Damian 6680Sparta Ultra TeamKĘPNOSenior II M - 30 25M 4500:00:1901:09:4602:07:49.1502:08:08.25+00:33:556:059,9
26KURZAWSKI Michał 6102Szybki KurzWROCŁAWSenior II M - 30 26M 4700:00:0601:13:0002:08:37.8502:08:44.65+00:34:316:079,8
27STAWIARZ Paweł 6032MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 27M 4900:00:1001:11:1602:09:08.4502:09:18.60+00:35:056:089,8
28CHRZANWSKI Paweł 6657LĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 28M 5000:00:0401:11:0302:09:15.9002:09:19.95+00:35:076:099,7
29MISZTAL Kamil 6576GLIWICESenior II M - 30 29M 5200:00:2301:09:4402:10:27.9002:10:51.40+00:36:386:129,7
30DRESZER Paweł 6018WROCŁAWSenior II M - 30 30M 5300:00:2902:10:37.0002:11:06.00+00:36:536:139,6
31KALITA Marcin 6732Senior II M - 30 31M 5400:00:5301:14:1202:11:04.8502:11:57.90+00:37:456:149,6
32ARUSZTOWICZ Bartosz 6049HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOTWOCKSenior II M - 30 32M 5600:00:1201:12:4702:12:07.8502:12:20.60+00:38:076:179,5
33BIEL Sławomir 6560TYCHYSenior II M - 30 33M 5900:00:0901:10:0002:13:16.6502:13:26.10+00:39:136:209,5
34PUCHALSKI Maciej 6380Oddychajswobodnie.plPOZNAŃSenior II M - 30 34M 6100:00:1501:16:0002:14:04.4002:14:20.30+00:40:076:239,4
35BOSAKIEWICZ Tomasz 6358OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJASenior II M - 30 35M 6300:00:0801:12:0702:14:20.1002:14:28.45+00:40:156:239,4
36HABERNIK Łukasz 6504Helios CzempińCZEMPIŃSenior II M - 30 36M 6600:00:1101:14:0002:15:30.5002:15:41.90+00:41:296:279,3
37KIECOŃ Michał 6367USTROŃSenior II M - 30 37M 6700:01:0901:20:4302:14:37.4002:15:46.80+00:41:346:249,4
38MICHALEWSKI Paweł 6625OPOLESenior II M - 30 38M 7000:01:2402:15:16.6502:16:41.00+00:42:286:269,3
39ŁAZNIOWSKI Dawid 6105EBIEGI.PLKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 39M 7100:00:2301:15:1202:16:34.2002:16:58.05+00:42:456:309,2
40STRZELCZYK Wiktor 6226Husaria Race TeamRZESZÓWSenior II M - 30 40M 7200:00:1401:17:1702:16:58.5502:17:12.70+00:42:596:319,2
41KURZAWIAK Grzegorz 6109KARŁÓWSenior II M - 30 41M 7400:00:1501:17:1402:17:12.5502:17:27.70+00:43:146:329,2
42PAWELEC Mariusz 6296Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJSenior II M - 30 42M 7500:00:2301:16:1502:17:43.4002:18:07.25+00:43:546:339,1
43BURA Tomasz 6433KRZYCKO WIELKIESenior II M - 30 43M 7700:00:3101:15:3702:17:36.5002:18:08.40+00:43:556:339,2
44SOCKI Paweł 6467KauaBYTOMSenior II M - 30 44M 8000:00:1801:14:4502:18:49.6002:19:08.25+00:44:556:369,1
45BIAŁOBŁOCKI Marcin 6637WROCŁAWSenior II M - 30 45M 8100:01:4901:19:2002:17:25.5002:19:14.80+00:45:026:329,2
46TYSZER Łukasz 6538Happy SmileROMANOWOSenior II M - 30 46M 8300:00:1201:17:5002:19:10.9002:19:23.05+00:45:106:379,1
47DZIEDZIC Krystian 6302WROCŁAWSenior II M - 30 47M 8600:00:1801:15:0402:19:48.8502:20:07.10+00:45:546:399,0
48PIWONSKI Adam 6594GÓRA KALWARIASenior II M - 30 48M 9000:00:3501:21:2002:20:49.7002:21:25.00+00:47:126:428,9
49NOWAK Łukasz 6546PIŁAWA DOLNASenior II M - 30 49M 9100:01:4401:19:3302:19:41.0502:21:25.40+00:47:126:399,0
50DZIEDZIŃSKI Łukasz 6503Wolny biegaczOBORNIKI ŚLĄSKIESenior II M - 30 50M 9300:00:3001:18:0902:21:15.9002:21:46.00+00:47:336:438,9
51FLASZEWSKI Adam 6093KAŹMIERZSenior II M - 30 51M 9500:00:3801:17:4702:21:30.9502:22:09.65+00:47:566:448,9
52PRONOBIS-PROŃSKI Michał 6001Slow Jogging PolskaWARSZAWASenior II M - 30 52M 10000:00:5701:14:3902:21:42.3502:22:39.35+00:48:266:448,9
53KAWA Hubert 6596NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 53M 10200:01:0701:21:1902:21:51.8502:22:59.05+00:48:466:458,9
54PODOLSKI Marek 6554biegamyrazem.plGDYNIASenior II M - 30 54M 10400:00:3101:20:5102:22:41.3002:23:13.10+00:49:006:478,8
55STYŁA Kamil 6731Los PilotosKRAKOWSenior II M - 30 55M 10500:01:1001:20:1102:22:08.2002:23:18.95+00:49:066:468,9
56DUDEK Maciej 6613PIASECZNOSenior II M - 30 56M 10600:00:2001:16:1902:23:25.8002:23:46.30+00:49:336:498,8
57MAZUR Rafał 6229GRZYBIANYSenior II M - 30 57M 10700:00:0201:15:1802:24:00.6502:24:03.35+00:49:506:518,7
58KWACZ Paweł 6734balluff Running TeamBIELAWASenior II M - 30 58M 10900:01:4801:20:0902:22:40.0502:24:28.50+00:50:156:478,8
59CHUDAŃSKI Maciej 6201WROCŁAWSenior II M - 30 59M 11400:00:4401:21:0002:24:48.0502:25:32.50+00:51:196:538,7
60BYŚ Mateusz 6062WROCŁAWSenior II M - 30 60M 11500:00:2701:17:2302:25:23.5002:25:51.10+00:51:386:558,7
61NOWOTARSKI Wojciech 6343JAWORZNOSenior II M - 30 61M 11600:00:2001:20:2902:25:33.1502:25:53.75+00:51:416:558,7
62KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 6585Rocky Balboa Running ClubBYTOMSenior II M - 30 62M 12200:00:0901:16:1402:27:20.6502:27:30.00+00:53:177:018,6
63LAZAROWICZ Krzysztof 6206PACZKÓWSenior II M - 30 63M 12400:01:4401:23:1802:26:02.6002:27:47.25+00:53:346:578,6
64PUSDROWSKI Michał 6516Kalenji by DecathlonREDASenior II M - 30 64M 12600:00:0801:22:2202:27:49.1502:27:57.70+00:53:447:028,5
65KOCOŁ Tomasz 6127STANICASenior II M - 30 65M 12800:00:3701:22:3502:27:28.7002:28:06.40+00:53:537:018,5
66PONIATOWSKI Seweryn 6009Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWSenior II M - 30 66M 13200:00:3801:22:2702:28:14.8002:28:53.45+00:54:407:038,5
67MAZUREK Tomasz 6726WROCŁAW Senior II M - 30 67M 13300:00:2501:20:1002:28:35.7502:29:01.60+00:54:487:048,5
68PODSADNY Bartosz 6090POZNAŃSenior II M - 30 68M 13400:00:2201:18:2002:28:56.4002:29:18.65+00:55:057:058,5
69ROSŁON Cezary 6706RADZYMINSenior II M - 30 69M 13600:00:3801:24:3102:29:01.8002:29:40.75+00:55:287:058,5
70WYGLĄDAŁA Michał 6106WARSZAWASenior II M - 30 70M 14000:00:3401:19:5402:30:17.6502:30:52.20+00:56:397:098,4
71STOŃ Wojciech 6478KORZONEKSenior II M - 30 71M 14100:00:3401:19:5502:30:17.8002:30:52.50+00:56:397:098,4
72NOWAK Paweł 6508Land Rower WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 72M 14200:00:2101:21:2202:30:58.1002:31:19.30+00:57:067:118,3
73LASEK Mikołaj 6649Pan WuefistaCZMOŃSenior II M - 30 73M 14400:00:4201:25:0502:30:46.8002:31:28.80+00:57:167:108,4
74MACIEJEWSKI Łukasz 6519WROCŁAWSenior II M - 30 74M 14600:00:2101:21:0402:31:14.4002:31:35.90+00:57:237:128,3
75RYCHLEWICZ Tomasz 6033WROCŁAWSenior II M - 30 75M 14800:00:5401:23:2702:30:50.4002:31:44.70+00:57:317:108,4
76SZUMNY Paweł 6163JÓZEFÓWSenior II M - 30 76M 15200:01:0901:23:4102:30:57.1002:32:06.50+00:57:537:118,3
77CYL Dawid 6449FordonRunnersBYDGOSZCZSenior II M - 30 77M 15400:00:3001:25:5402:31:45.8002:32:15.95+00:58:037:138,3
78SKORUPSKI Szymon 6648KURACJUSZESTRZELINSenior II M - 30 78M 15600:00:3101:21:2202:32:07.8002:32:39.00+00:58:267:148,3
79WÓJCIAK Łukasz 6029WROCŁAWSenior II M - 30 79M 16100:00:3301:22:0202:33:05.1502:33:38.60+00:59:257:178,2
80MAKOWSKI Maciej 6333GŁOGÓWSenior II M - 30 80M 16200:01:1301:21:3602:32:27.9002:33:40.95+00:59:287:158,3
81JURCZAK Szymon 6641WROCŁAWSenior II M - 30 81M 16300:00:4401:22:3002:33:00.4502:33:45.20+00:59:327:178,2
82KUBIK Jarosław 6145KOŁOSenior II M - 30 82M 16400:00:1501:24:2302:33:54.3002:34:10.00+00:59:577:198,2
83WISZNIEWICZ Piotr 6300Bana DziewionaRUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 83M 16600:01:4001:24:5802:32:52.3502:34:33.05+01:00:207:168,2
84PÓŁROLNICZAK Paweł 6644ŁUBNIANYSenior II M - 30 84M 16900:00:2301:24:5002:34:33.6002:34:56.95+01:00:447:218,2
85PIELA Dawid 6755CHORZÓW Senior II M - 30 85M 17300:01:3901:26:4802:34:28.8502:36:08.15+01:01:557:218,2
86DRZEWOWSKI Piotr 6667WARSZAWASenior II M - 30 86M 17400:01:5701:24:2002:34:11.1002:36:08.70+01:01:557:208,2
87RUDNICKI Krzysztof 6218KIETRZSenior II M - 30 87M 17500:01:3301:28:4202:34:47.6002:36:20.80+01:02:087:228,1
88WOŹNIAK Łukasz 6170Night RunnersPOZNAŃSenior II M - 30 88M 17700:00:0401:29:2202:36:41.7502:36:46.70+01:02:337:278,0
89MISTUR Szymon 6030PRZYBYSZEWOSenior II M - 30 89M 18100:01:2401:30:2602:37:20.1002:38:44.15+01:04:317:298,0
90WYBRANIEC Tomasz 6269BYTOMSenior II M - 30 90M 18400:01:3501:27:4802:37:56.4002:39:31.70+01:05:187:318,0
91MICHALAK Kamil 6121GŁOGÓWSenior II M - 30 91M 18500:01:1201:26:0402:38:58.1002:40:10.50+01:05:577:347,9
92KARAŚ Jacek 6743Załoga Górska Senior II M - 30 92M 18600:00:1201:21:2802:40:10.1502:40:22.30+01:06:097:377,9
93PŁUCIENNICZAK Bartosz 6031Koło BiegaKOŁOSenior II M - 30 93M 18700:00:3901:24:1702:39:56.2002:40:35.45+01:06:227:367,9
94SKRZELINSKI Pawel 6428Faurecia Sports TeamWARSZAWASenior II M - 30 94M 19300:00:4701:28:5202:40:49.5002:41:37.20+01:07:247:397,8
95BŁASZKOWIAK Błażej 6710KARWIANYSenior II M - 30 95M 19500:01:3201:22:4202:40:21.2502:41:53.80+01:07:417:387,9
96MORAWSKI Wojciech 6312WROCŁAWSenior II M - 30 96M 19600:01:5701:28:3202:40:09.4002:42:06.90+01:07:547:377,9
97SROKOWSKI Łukasz 6713WROCŁAWSenior II M - 30 97M 20100:01:4501:35:4402:41:35.8002:43:20.80+01:09:087:417,8
98LECH Marcin 6077NOAWROCŁAWSenior II M - 30 98M 20200:01:1101:27:2202:42:11.0002:43:22.65+01:09:097:437,8
99FLAKA Paweł 6610BURKATÓWSenior II M - 30 99M 20400:01:5501:33:5002:41:59.5002:43:54.85+01:09:427:427,8
100SOBAŃSKI Roman 6235Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNESenior II M - 30 100M 20500:00:3201:29:1102:43:22.6002:43:55.50+01:09:427:467,7
101GARBACZ Damian 6588SOŚNICOWICESenior II M - 30 101M 20600:00:5401:30:3602:43:10.9502:44:05.55+01:09:527:467,7
102WŁODARCZYK Maciej 6436KB HarciwnikMIŁOSZYCESenior II M - 30 102M 20700:00:4301:32:5902:43:28.9502:44:12.75+01:10:007:477,7
103BARON Przemo 6224ConstraviaPOZNAŃSenior II M - 30 103M 21000:01:0701:23:5402:43:46.5002:44:53.75+01:10:417:477,7
104POGORZELSKI Grzegorz 6656BWM TeamWARSZAWASenior II M - 30 104M 21400:00:3701:26:3402:45:29.4502:46:06.90+01:11:547:527,6
105SIEPIELSKI Damian 6153NOWA WOLASenior II M - 30 105M 21700:00:3901:29:4902:46:08.6002:46:48.20+01:12:357:547,6
106BUSS Konrad 6475Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJSenior II M - 30 106M 22100:01:4701:36:5302:46:41.5502:48:29.05+01:14:167:567,6
107MAJCHRZYCKI Sławomir 6450TKKF MPK POZNAŃKIJEWO/ŚRODA WLKP.Senior II M - 30 107M 22600:01:2201:28:2802:49:20.9502:50:43.60+01:16:308:037,4
108BERNADZIKOWSKI Michał 6604WROCŁAWSenior II M - 30 108M 22900:00:5501:37:2202:51:23.6002:52:19.55+01:18:068:097,4
109ANDRZEJCZAK Michał 6374LEGNICASenior II M - 30 109M 23100:01:1201:41:5702:51:25.4502:52:38.05+01:18:258:097,3
110KLESZCZ Tomek 6346Kleszcze TrzyWROCŁAWSenior II M - 30 110M 23300:01:5201:34:0202:51:17.6002:53:09.90+01:18:578:097,4
111NAJDEREK Maciej 6056Najderki4POZNAŃSenior II M - 30 111M 23400:01:5201:34:0602:51:18.0502:53:10.15+01:18:578:097,4
112WRÓBLEWSKI Radosław 6530VeluxGNIEZNOSenior II M - 30 112M 23800:01:3301:40:4802:52:01.6002:53:34.95+01:19:228:117,3
113WOJCIECHOWSKI Maciej 6168GŁOGÓWSenior II M - 30 113M 24100:00:4901:31:1302:54:23.5002:55:13.25+01:21:008:187,2
114SZULC Rafał 6396RUN BYDGOSZCZTARKOWO DOLNESenior II M - 30 114M 24500:01:4301:46:2302:54:44.3002:56:27.75+01:22:158:197,2
115WÓJKOWSKI Kamil 6045Pro-Run Wrocław/Razem Trenujemy SportŁÓDŹSenior II M - 30 115M 25200:01:2801:35:4802:56:35.2502:58:03.60+01:23:508:247,1
116STASZEWSKI Dariusz 6022TOMASZÓW MAZOWIECKISenior II M - 30 116M 25300:01:2501:32:1102:56:54.3502:58:19.50+01:24:068:257,1
117KOZIARA Maciek 6435Sklep Biegacza Running TeamWARSZAWASenior II M - 30 117M 25400:00:1601:43:2602:58:04.8002:58:20.90+01:24:088:287,1
118STRONIKOWSKI Wojciech 6716Muay Running TeamSTEBLÓWSenior II M - 30 118M 26300:01:4201:40:3802:58:04.4002:59:47.25+01:25:348:287,1
119KAMIŃSKI Marek 6004WARSZAWASenior II M - 30 119M 26400:01:0201:43:1103:00:19.6503:01:22.00+01:27:098:357,0
120PATYRA Łukasz 6111GoMindWROCŁAWSenior II M - 30 120M 27000:00:2001:41:3503:04:52.2003:05:13.10+01:31:008:486,8
121BARTKIEWICZ Ireneusz 6457ZAGOŚCINIECSenior II M - 30 121M 27100:00:3801:36:5003:05:16.1003:05:54.50+01:31:418:496,8
122CICHY Roman 6116Muay Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 122M 27300:00:0701:38:2903:07:10.9003:07:18.20+01:33:058:546,7
123BRZEZIŃSKI Paweł 6064Bieg OpolskiOPOLESenior II M - 30 123M 27500:00:5601:32:4403:07:05.0003:08:01.85+01:33:498:546,7
124ZEBZDA Łukasz 666422bpgKAMIENIEC ZĄBKOWICKISenior II M - 30 124M 27900:01:1101:43:2103:07:54.5003:09:06.15+01:34:538:566,7
125ORŁOWSKI Robert 6589Biegnę do MordoruPOZNAŃSenior II M - 30 125M 28000:01:2001:38:5703:07:55.2003:09:15.80+01:35:038:566,7
126MAZUR Michał 6659KB SobótkaSOBÓTKASenior II M - 30 126M 28300:00:5801:50:4803:10:17.3003:11:15.80+01:37:039:036,6
127LADEK Marcin 6010gRUNwald Team PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 127M 28500:00:5501:47:0203:10:46.3503:11:41.50+01:37:289:056,6
128KARPIŃSKI Grzegorz 6016mesondżi lajf stajlPOZNAŃSenior II M - 30 128M 28800:01:5101:44:1403:10:33.8003:12:25.50+01:38:129:046,6
129PUCHALSKI Przemysław 6290PIEKARYSenior II M - 30 129M 29100:00:5501:43:1903:13:18.5003:14:14.45+01:40:019:126,5
130KONIECZNY Piotr 6259NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 130M 29400:01:0801:47:2203:14:11.9003:15:20.50+01:41:079:146,5
131KOZERA Kamil 6748Harpagan Sosnowiec DĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 131M 29500:01:1501:45:5903:14:06.4003:15:21.90+01:41:099:146,5
132FRĄCZEK Rafał 6441FIT-STORYJAWORZNOSenior II M - 30 132M 29600:01:3501:44:5303:14:02.9003:15:37.90+01:41:259:146,5
133JAROSZ Michał 6617JAWORZNOSenior II M - 30 133M 29700:01:3901:44:5003:14:00.1503:15:39.45+01:41:269:146,5
134CISZAK Karol 6694Deloitte Adventure TeamPOZNAŃSenior II M - 30 134M 29800:01:4701:49:3003:13:55.1503:15:42.25+01:41:299:146,5
135CZESKI Wojciech 6573Mosina biegaMOSINASenior II M - 30 135M 29900:00:4501:43:5303:14:58.1003:15:43.30+01:41:309:176,5
136ANDRZEJCZAK Łukasz 6376SZCZECINSenior II M - 30 136M 30100:01:1001:41:5903:15:45.0503:16:55.85+01:42:439:196,4
137SŁABA Igor 6389COBHAMSenior II M - 30 137M 30200:00:0601:35:3203:17:46.2003:17:52.50+01:43:399:256,4
138SŁUJA Paweł 6701SZCZAWINASenior II M - 30 138M 30400:01:4401:44:5603:16:32.0503:18:16.55+01:44:039:216,4
139SWOROWSKI Adam 6247wkurw_teamLESZNOSenior II M - 30 139M 31200:01:1301:42:2103:18:25.4003:19:38.45+01:45:259:266,4
140JAREMEK Wojtek 6162ZAMOŚĆSenior II M - 30 140M 31600:01:1801:48:2203:18:47.0503:20:06.00+01:45:539:286,3
141BILIŃSKI Marek 6371:-)POZNAŃSenior II M - 30 141M 31900:01:1701:47:3803:21:36.5003:22:53.50+01:48:409:366,3
142KOCZYK Artur 6407KOBYŁKASenior II M - 30 142M 32100:01:5801:55:0703:21:03.2503:23:01.35+01:48:489:346,3
143BOSZKO Krzysztof 6086GITOPOLESenior II M - 30 143M 32200:01:5301:46:0903:21:12.7003:23:06.35+01:48:539:346,3
144SZPONAR Bartłomiej 6204Otori OławaOŁAWASenior II M - 30 144M 32400:01:0001:42:4803:23:52.2003:24:53.00+01:50:409:426,2
145BŁASZCZYK Michał 6445TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 145M 32700:01:1501:55:2503:25:34.8503:26:50.75+01:52:389:476,1
146KRYJAK Tomasz 6294KRAKÓWSenior II M - 30 146M 32800:01:5801:55:3703:25:49.7503:27:48.05+01:53:359:486,1
147CHMIELEWSKI Paweł 6416wkurw_teamWROCŁAWSenior II M - 30 147M 33000:01:3301:57:2103:27:51.9503:29:25.20+01:55:129:536,1
148KWAŚNIOK Rafał 6073Night Runners PyskowiceTOSZEKSenior II M - 30 148M 33200:00:5401:55:0303:28:54.8503:29:49.70+01:55:369:566,0
149ŚWITA Tomasz 6035Pro-Run WrocławBIELANY WROCŁAWSKIESenior II M - 30 149M 33400:01:3401:50:0403:28:34.2003:30:08.35+01:55:559:556,0
150ZASTAWNY Michal 6025ŚWIDNICASenior II M - 30 150M 33500:01:2901:53:4303:29:23.4503:30:53.00+01:56:409:586,0
151KARLIKOWSKI Jarek 6526WARSZAWASenior II M - 30 151M 33600:00:5101:54:5603:31:49.8503:32:41.40+01:58:2810:055,9
152KAŁKA Marcin 6697RAWICZSenior II M - 30 152M 34000:01:4501:42:2303:38:53.4003:40:38.75+02:06:2610:255,8
153PIECHACZEK Marek 6387Boot CampŚWIĘTOCHŁOWICESenior II M - 30 153M 34300:01:0201:52:1503:42:24.7503:43:27.35+02:09:1410:355,7
154SKROBEK Marcin 6651WROCŁAWSenior II M - 30 154M 34400:02:2901:58:4103:42:59.9003:45:29.55+02:11:1610:375,7
155ŚLIWAK Tomasz 6459Tomasz ŚliwakWROCŁAWSenior II M - 30 155M 34800:00:4901:51:4703:56:15.4003:57:04.60+02:22:5111:155,3
156ANIOŁ Michał 6556HERBYSenior II M - 30 156M 34900:01:2102:02:5703:57:28.4503:58:49.65+02:24:3611:185,3
157CIESIELSKI Tomasz 6306OPOLESenior II M - 30 157M 35200:01:0702:20:0704:27:33.7004:28:41.20+02:54:2812:444,7
Znaleziono 157 wynik(ów)