ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM

Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-07-18
Miejsce:
Lądek-Zdrój
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
764
Wystartowało:
643
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
641
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10.3km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10.3km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GARDENER Jacek 6658JacekBiega Running TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 1M 2000:00:0601:04:4701:54:54.3501:55:00.55 5:2811,0
2WOJTKOWSKI Ireneusz 6606Asseco Active TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 2M 6500:00:2301:16:1002:14:42.5502:15:06.50+00:20:056:249,4
3TWARDOWSKI Krzysztof 6391amatorWROCŁAWWeteran I M - 50 3M 10800:00:3101:20:3602:23:35.4002:24:06.70+00:29:066:508,8
4PODLEŚ Robert 6114Cobi Poland TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 4M 11100:00:0601:17:2202:25:06.3002:25:12.50+00:30:116:548,7
5ABULEWICZ Wojciech 6647Trening Studio 17WROCŁAWWeteran I M - 50 5M 11200:00:1001:20:2402:25:09.5502:25:19.95+00:30:196:548,7
6ROSPOND Piotr 6511TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃWeteran I M - 50 6M 11700:01:2401:21:0102:24:35.2002:26:00.10+00:30:596:538,7
7BRYŃSKI Dariusz 63751963ZIELONA GÓRAWeteran I M - 50 7M 12700:00:2901:20:0702:27:36.0002:28:05.45+00:33:047:018,5
8KUBIŃSKI Sławomir 6258KB TKKF Promyk CiechanówSTRZEGOWOWeteran I M - 50 8M 13000:00:1801:24:2602:28:06.3002:28:24.65+00:33:247:038,5
9BUDA Marek 6216Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZWeteran I M - 50 9M 13100:00:0502:28:23.5502:28:28.90+00:33:287:038,5
10KALISZEWSKI Adam 6464MPK PoznańPOZNAŃWeteran I M - 50 10M 14500:01:2001:22:5902:30:11.1002:31:31.20+00:36:307:098,4
11PASZKIEWICZ Maciej 6615Park DziejeMUROWANA GOŚLINAWeteran I M - 50 11M 14700:00:1701:26:5902:31:20.4002:31:38.05+00:36:377:128,3
12SADOWSKI Marek 6393MUKS SZOK BOJANOWOGÓRAWeteran I M - 50 12M 15700:01:2601:23:3402:31:20.8502:32:47.65+00:37:477:128,3
13MAGIERECKI Krzysztof 6646MIRSKWeteran I M - 50 13M 19000:01:4601:26:5202:39:27.5502:41:13.65+00:46:137:357,9
14GAWEŁKO Janusz 6762Weteran I M - 50 14M 20800:01:0901:27:4602:43:06.1002:44:15.35+00:49:147:467,7
15ADAMCZYK Wojciech 6068West Coast Runners CyprusKRAKÓWWeteran I M - 50 15M 20900:00:1101:30:5002:44:40.0002:44:51.10+00:49:507:507,7
16MARCINKIEWICZ Jerzy 6398ELBLĄGWeteran I M - 50 16M 22200:00:5901:42:1602:47:30.4002:48:29.40+00:53:287:587,5
17CHORĄŻYK Adam 6532Nowosolska Grupa BiegowaNOWA SÓLWeteran I M - 50 17M 22300:00:2201:33:1902:48:21.2002:48:43.40+00:53:428:017,5
18WOWKONOWICZ Wojciech 6410BBL WrocławWROCŁAWWeteran I M - 50 18M 23000:00:0002:52:36.3002:52:36.30+00:57:358:137,3
19GALEWSKI Mariusz 6738KOTLIN Weteran I M - 50 19M 23700:00:1201:34:2702:53:21.0002:53:33.00+00:58:328:157,3
20GONET Marek 6169OTMICEWeteran I M - 50 20M 24700:00:4601:39:0602:56:00.6502:56:47.10+01:01:468:227,2
21ZAWIS Marek 6240PYSKOWICEWeteran I M - 50 21M 24800:01:1201:42:4802:55:42.6002:56:54.90+01:01:548:227,2
22OLIVEIRA Jose 6310KAMIEŃSKWeteran I M - 50 22M 24900:00:4701:30:2002:56:14.5002:57:01.90+01:02:018:237,1
23GŁĄBICA Adam 6424KAMIENIEC WR.Weteran I M - 50 23M 25100:01:0101:39:1402:56:59.2502:58:01.00+01:03:008:257,1
24PIETRZYK Janusz 6666Night RunnersGOSTYŃWeteran I M - 50 24M 26100:01:2201:35:4102:58:12.0502:59:35.00+01:04:348:297,1
25PRĘGOWSKI Grzegorz 6103ekobiegiWARSZAWAWeteran I M - 50 25M 27400:01:3601:46:3103:05:48.1503:07:24.25+01:12:238:506,8
26WOŹNIAK Mirosław 6444TKKF MPK PoznańKOZIEGŁOWYWeteran I M - 50 26M 28100:01:1401:50:1403:08:59.3503:10:14.20+01:15:139:006,7
27SUWALD Andrzej 6076Jacek Biega Running TeamWARSZAWAWeteran I M - 50 27M 28200:01:2001:42:0403:09:15.2003:10:35.20+01:15:349:006,7
28PAŁAC Piotr 6384ProarteSZCZECINWeteran I M - 50 28M 28600:00:0301:51:1903:12:06.6503:12:10.55+01:17:109:086,6
29IMIŃSKI Cezary 6220ZGIERZWeteran I M - 50 29M 29200:00:2801:39:2203:14:15.4003:14:43.50+01:19:429:156,5
30KRAWCZYK Sławomir 6580TOMASZÓW MAZOWIECKIWeteran I M - 50 30M 30300:01:1501:46:4403:16:36.7003:17:52.60+01:22:529:216,4
31SZULTK Piotr 6411GDYNIAWeteran I M - 50 31M 31100:00:5301:42:5303:18:43.6503:19:37.15+01:24:369:276,3
32WARA-WĄSOWSKI Maciej 6611ŁÓDŹWeteran I M - 50 32M 32500:01:1401:49:3503:25:29.9503:26:43.95+01:31:439:476,1
33PYTA Grzegorz 6549niezrzeszonyGRODZISK WLKPWeteran I M - 50 33M 32900:01:1901:57:4703:27:18.5003:28:37.50+01:33:369:526,1
34WYPCHOŁ Piotr 6370BARGŁÓWKAWeteran I M - 50 34M 33300:00:4601:46:5403:29:08.8503:29:55.80+01:34:559:576,0
35TWARDOWSKI Wojciech 6397RUN BYDGOSZCZSTRONNOWeteran I M - 50 35M 34100:01:4301:57:5203:40:31.8003:42:15.25+01:47:1410:305,7
36GRZYWACZ Ryszard 6742BOOT CAMP POLSKA MIKOŁÓWWeteran I M - 50 36M 34600:01:0202:00:5903:52:49.2503:53:52.10+01:58:5111:055,4
37SZCZEPANIAK Sławomir 6523KS LeniwiecKĘPNOWeteran I M - 50 37M 35000:01:3402:09:4104:10:34.7504:12:09.10+02:17:0811:555,0
38GOŁĄBEK Dariusz 6138Biegaton/BBL MikołówTYCHYWeteran I M - 50 38M 35100:00:3302:14:1104:14:48.2004:15:22.05+02:20:2112:084,9
Znaleziono 38 wynik(ów)