ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-07-20
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 418
Wystartowało : 367
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 361
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuB1
10km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PAWŁOWSKI Marek 2305Klub Biegacza Kompania PiwowarskaPOZNAŃWeteran I M - 50 1M 1800:00:0301:05:0401:55:28.8501:55:32.45 5:2910,9
2KUŹMA Przemysław 21601960WIELICZKAWeteran I M - 50 2M 5000:00:0801:18:5802:15:13.8502:15:22.05+00:19:496:269,3
3ELMINOWSKI Wojciech 2306ELAKTYWNIELBLĄGWeteran I M - 50 3M 6300:00:0401:17:4802:18:57.6002:19:02.50+00:23:306:379,1
4PLEŚNIAR Paweł 2061Nieformalny Klub TygryskówBIECZWeteran I M - 50 4M 6900:00:1301:20:2202:19:40.0002:19:53.80+00:24:216:399,0
5KOSZAREK Maciej 2345POZNAŃWeteran I M - 50 5M 10500:00:3301:28:5002:30:02.2002:30:36.15+00:35:037:088,4
6JANUSZEK Leon 2413Weteran I M - 50 6M 11400:00:4801:27:1502:31:19.7002:32:07.90+00:36:357:128,3
7CHWIAŁKOWSKI Wiesław 2042TORUŃWeteran I M - 50 7M 11600:00:1601:26:3602:32:21.3502:32:37.55+00:37:057:158,3
8PASTUSZKA Mirosław 2403Weteran I M - 50 8M 12400:00:2501:29:4102:33:49.6002:34:14.65+00:38:427:198,2
9SIP Mirosław 2125ŚLESINWeteran I M - 50 9M 13100:00:1801:27:3902:36:20.9502:36:39.85+00:41:077:268,1
10WARYCH Andrzej 2120STARGARDWeteran I M - 50 10M 14900:00:2101:30:2502:43:05.9502:43:26.95+00:47:547:457,7
11KUCZERA Tadeusz 2241ŚWIERKLANYWeteran I M - 50 11M 15600:00:0201:34:3002:46:07.4002:46:10.30+00:50:377:547,6
12BEDNARCZYK Bogusław 2048Pro-Run WrocławWROCŁAWWeteran I M - 50 12M 16500:00:3201:28:5602:49:51.9502:50:24.20+00:54:518:057,4
13DRABIK Jacek 2373KRAKOWWeteran I M - 50 13M 17500:00:2801:39:5402:52:30.6002:52:58.80+00:57:268:127,3
14PODSIADŁY Robert 2023Chata Biegacza K34WROCŁAWWeteran I M - 50 14M 20700:00:5201:51:2003:23:09.4503:24:02.30+01:28:299:406,2
15STRZELECKI Artur 2408Weteran I M - 50 15M 21200:00:2502:07:2503:37:06.3003:37:32.05+01:41:5910:205,8
16REJMISZ Rafał 2348UNIMAT RUNNERSGARBYWeteran I M - 50 16M 21400:00:1602:01:1903:38:22.8503:38:39.30+01:43:0610:235,8
17KACZMARKIEWICZ Krzysztof 2278ITAKA STUDIO FILMOEŁÓDŹWeteran I M - 50 17M 21500:00:0601:57:0303:38:41.9003:38:48.80+01:43:1610:245,8
Znaleziono 17 wynik(ów)