10 KM ATEST PZLA GLIWICKI 2016
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-10-23
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 388
Wystartowało : 337
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 334
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1KASPRZAK Radosław 1281Inżynieria BieganiaRYBNIKM-2000:00:00
2MATYSIEWICZ Piotr 2312Inter ProjektZABRZEM-2000:00:00
3BOK Marcin 2099AZS KU POLITECHNIKA OPOLSKA / RAJSPORT ACTIVEŻĘDOWICEM-2000:00:01
4BIELIŃSKI Piotr 2266Sokół Knurów/Rydz TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEM-2000:00:01
5SZYMAŃSKI Paweł 3Niewymiękacze / Tenneco AutomotiveKATOWICEM-2000:00:02
6REMPUSZEWSKI Mateusz 2137CHUDÓWM-2000:00:02
7SZYMAŃSKI Bartosz 2296NiewymiękaczeKATOWICEM-3000:00:02
8SOPEL Arkadiusz 2329OTK RzeźnikGLIWICEM-4000:00:02
9BEDNARZ Jakub 2200POGORIA BIEGADĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:02
10JASIOK Michał 2191assecoTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:02
11BABULA Przemysław 2317AZS AGH KrakówGLIWICEM-2000:00:02
12SURMAN Julia 2220KATOWICEK-1600:00:03
13BATORYNA Aleksander 18BĘDZINM-3000:00:03
14LEWICKA Elżbieta 2178niezrzeszonaKNURÓWK-4000:00:03
15OLEJNIK Rafał 2145CHORZÓWM-4000:00:03
16BUJNOWSKI Artur 2089KB Endurance Solidarni Knurów/Sokół KnurówKNURÓWM-2000:00:03
17BESSA Ricardo 2335M-3000:00:03
18BOBEREK Grzegorz 2270POGORIA BIEGADĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:04
19BRODEK Andrzej 2006GLIWICEM-4000:00:04
20PIETRZYK Agnieszka 35K-3000:00:04
21LEGUTKO Piotr 2003--GLIWICEM-3000:00:04
22KAUF Damian 2219ZBROSLAWICEM-3000:00:04
23PIKUL Wiktoria 3077KK Tramwajarz ŁódźGLIWICEK-1600:00:04
24SZABELSKI Krzysztof 2235Future Processing Running TeamGLIWICEM-2000:00:05
25LENART Konrad 2139MICHAŁOWICE -WIEŚM-3000:00:05
26TRZOPEK Marcin 2041UJSOŁYM-2000:00:05
27OCHMAN Paweł 2100Future Processing Running TeamGLIWICEM-3000:00:05
28KNEBEL Krzysztof 2307ZABRZEM-3000:00:05
29KOTRA Jacek 44LUK JestokGLIWICEM-3000:00:06
30MERMON Artur 2076GLIWICEM-5000:00:07
31FILIPIAK Beata 2328KADRA BOBREK -CENTRUMBYTOMK-4000:00:09
32PACANA Patryk 2181Drużyna Świętego MarcinaTARNOWSKIE GÓRYM-2000:00:09
33HERZ Krzysztof 2122FUCHS OIL TEAMTYCHYM-2000:00:10
34JURECZKO Joanna 2151miechowicka grupa biegowaBYTOMK-2000:00:10
35BUGAJCZYK Piotr 2254BYTOMM-2000:00:10
36BOK Piotr 2098ŻĘDOWICEM-4000:00:11
37SŁOMKOWSKI Mateusz 2211WŁOCŁAWEKM-2000:00:12
38KUŚ Andrzej 10Pure Forum GliwiceGLIWICEM-3000:00:12
39KŁOSOK Adam 2047MARKLOWICEM-3000:00:12
40JUSZCZAK Ewa 2052GLIWICEK-5000:00:13
41GOGOLIN Jerzy 2087ZABRZEM-6000:00:14
42GÓRA Marek 2242TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:14
43BIENIECKI Marek 20OTK RzeźnikGLIWICEM-1600:00:16
44GUŁA Błażej 2262GLIWICEM-3000:00:16
45JANOWSKI Piotr 2188GLIWICEM-5000:00:17
46PYTEL Adam 2304ZABRZEM-3000:00:18
47STAWINOGA Janusz 2166ZABRZEM-4000:00:20
48PŁACHTA Marek 2338Inter ProjektRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:21
49GOŁĘBIOWSKI Marek 2186GLIWICEM-3000:00:22
50KAMIŃSKA Aleksandra 2094GLIWICEK-2000:00:23
51CISZOWSKI Adam 2150ZAWIERCIEM-3000:00:23
52JEGLA Sebastian RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:23
53BIELECKI Adam 1Chateau ChalinBIELSKO-BIAŁAM-4000:00:24
54ŻEROMSKI Stefan 2205GLIWICEM-5000:00:24
55BROŻEK Anna 2073GLIWICEK-3000:00:24
56KOMAR Anna 2074GLIWICEK-3000:00:24
57BRATEK Maja 2349OTK RzeźnikGLIWICEMieszkanki Gliwic00:00:24
58GRUCEL Damian 2199GBC RunnersJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-3000:00:24
59KACZKIEWICZ Agnieszka 1242Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:25
60BANASZEWSKA Aleksandra 2252GBC runnersJASTRZĘBIE-ZDRÓJK-2000:00:25
61DENKOWSKI Wojciech 2320SBRT GLIWICE GLIWICEM-5000:00:25
62DOBOSZ Daniel 2311GLIWICEM-4000:00:25
63BRATEK Łukasz 2348OTK RzeżnikGLIWICEM-4000:00:25
64FOLTYN Armin 2343KĘSZIERZYN-KOŻLEM-4000:00:26
65SIERADZKA Agnieszka 2057Biegaj z trenerami GliwiceGLIWICEK-3000:00:26
66HEHLMANN Beata 2344KĘSZIERZYN-KOŻLEK-4000:00:26
67SIERADZKI Dariusz 2067Biegaj z treneramiGLIWICEM-3000:00:27
68ŻBEL Michał 2294ZEBRZYDOWICEM-3000:00:27
69GŁUŚNIEWSKI Jacek 2046PLASTIC OMNIUMGLIWICEM-3000:00:29
70CUL Aleksandra 339PLASTIC OMNIUMGLIWICEK-2000:00:30
71BRYŁA Grzegorz 2116KNURÓWM-4000:00:30
72CZAJA Ewa 2189KATOWICEK-2000:00:31
73JAWOR Magdalena 2192CZELADŹK-2000:00:31
74USZYŃSKA Aldona 8GLIWICEK-4000:00:31
75WANDEL Ewa 2055WILKASYK-2000:00:32
76KOZIK Bartlomiej 2324GLIWICEM-3000:00:33
77STANISLAWISZYN Małgorzata 2127GLIWICEK-4000:00:33
78NOWALIŃSKI Grzegorz 2169KNURÓWM-2000:00:34
79PACANA Krzysztof 2180TARNOWSKIE GÓRYM-2000:00:34
80SAMOL Grzegorz 2034GLIWICEM-5000:00:35
81BUBAŁA Dawid 32TL Pogoń Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKAM-1600:00:35
82SZWARCZYŃSKI Michał 2036GLIWICEM-3000:00:37
83OPALIŃSKI Tomasz 2286Good Time SportGLIWICEM-3000:00:41
84PROCEK Łukasz 33Nakatzu GliwiceGLIWICEM-3000:00:41
85PAKULSKI Przemysław 2042JW 3946 BytomGLIWICEM-2000:00:42
86GRYNKIEWICZ-SUDNIK Maciej 2115WROCŁAWM-3000:00:42
87KOLAKOWSKI Fabian 25Night Runners GliwicePYSKOWICEM-1600:00:42
88ZAREMBA Tadeusz 2154-----------GLIWICEM-6000:00:43
89BOCZAROWSKA Barbara 16K-3000:00:44
90MIZERA Robert 2291GLIWICEM-4000:00:45
91MIZERA Mateusz 2290GLIWICEM-1600:00:45
92CIUMAN Piotr 2336GLIWICEM-2000:00:45
93SUBIK Tomasz 2028GLIWICEM-3000:00:45
94OCHAB Józefina 2065GLIWICEK-2000:00:46
94VEGA ZUMETA Brygida 2321Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:46
96CUPIAŁ Jakub 2105ArtGroupGLIWICEM-2000:00:46
97MISIEK Jolanta 2110GB Gwarek Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYK-4000:00:47
98WOJAKOWSKA Katarzyna 2280ZABRZEK-3000:00:47
99WOJAKOWSKI Krzysztof 2295ZABRZEM-4000:00:47
100POPCZYK Piotr 2097ŻERNICAM-3000:00:48
101SKRZYPCZAK Michał 2027GLIWICEM-3000:00:49
102CUPIAŁ Joanna 2281OPOLEK-2000:00:51
103DOMAGALSKI Mirek 2058GLIWICEM-3000:00:51
104PIOTROWSKI Jarosław 2118Fuchs Oil TeamGLIWICEM-4000:00:51
105CUPIAŁ Dawid 2284GLIWICEM-2000:00:52
106ZIELIŃSKI Sebastian 2265ZABRZEM-3000:00:52
107OGONOWSKI Edward 2285OPOLEM-6000:00:52
108LASAK Aleksandra 2277FC Knurów/Combat 56KNURÓWK-2000:00:53
109WARZECHA Krzysztof 40M-4000:00:53
110DOROS Adam 2288ZABRZEM-4000:00:54
111KUBIT Janusz 2204GLIWICEM-5000:00:54
112BALCER Weronika 2153GLIWICEK-2000:00:54
113JAKUBIK Witold 2129PRZEZCHLEBIEM-6000:00:54
114SZKLARZ Sebastian 2059GLIWICEM-3000:00:54
115USZYŃSKI Grzegorz 6GLIWICEM-4000:00:54
116PANKIEWICZ Katarzyna 2345GrupaCmykiGLIWICEK-4000:00:55
117KUBIT Tomasz 2203GLIWICEM-2000:00:55
118MILKOWSKI Bartosz 2271GLIWICEM-3000:00:56
119WÓJTOWICZ Błażej 2068ŁÓDŹM-2000:00:56
120BICZYSKI Paweł 2196PSYCHONAUCIKNURÓWM-3000:00:56
121BRZEŹNIAK Krzysztof 2323RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:56
122NOWAK Mateusz 2287GLIWICEM-2000:00:56
123GĘBCZYŃSKI Paweł 2202GLIWICEM-3000:00:57
124RYBAK Andrzej 2157Hirschvogel Components PolandZABRZEM-2000:00:57
125TURCZYN Mateusz 2162Hirschvogel Components PolandGLIWICEM-2000:00:57
126BOMBA Marcin 2043PLASTIC OMNIUMŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:57
127BAL-BURZAWA Renata 2159Hirschvogel Components PolandTYCHYK-3000:00:58
128KLĘBOWSKI Sebastian 2251BYTOMM-4000:00:58
129ŁUKASZEWSKA Justyna 2070GLIWICEK-3000:00:59
130PEŁKA Joanna 2143SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3000:01:00
131DOMAGALSKA Justyna 2144SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3000:01:00
132WYSZOMIRSKI Robert 2217GLIWICEM-3000:01:00
133JANUSZ Radosław 2225KNURÓWM-3000:01:00
134LUDYGA Sebastian 2229KNURÓWM-2000:01:00
135WYCIŚLIK Wioleta 2064GLIWICEK-2000:01:01
136SKWARA Katarzyna 2161Hirschvogel Components PolandGLIWICEK-3000:01:01
137JASIŃSKI Tomasz 27GLIWICEM-4000:01:01
138WÓJCIK Justyna 2163Hirschvogel Components PolandGLIWICEK-2000:01:02
139WICHRZYCKA Katarzyna 2273GLIWICEK-2000:01:02
140WYCIŚLIK Marcin 2156Hirschvogel Components PolandGLIWICEM-3000:01:02
141KIJANKA Damian 2158Hirschvogel Components PolandGLIWICEM-2000:01:03
142ZEGARTOWSKI Grzegorz 2101GLIWICEM-4000:01:03
143KLESZCZ Marcin 2255GLIWICEM-3000:01:03
144ZAWADA Paweł 2050SOKGLIWICEM-3000:01:03
145ŁUCZAK Marek 2207GLIWICEM-2000:01:04
146SZABRA Dawid 2135CHORZÓWM-2000:01:05
147ZEGARTOWSKI Michał 2282GLIWICEM-3000:01:05
148OKOŃ Zdzisław 2174KNURÓWM-6000:01:06
149OKOŃ Elżbieta 2201GIERAŁTOWICEK-3000:01:06
150DZIAŁKOWSKI Adam 2208ORNONTOWICEM-4000:01:06
151MAZUR Krzysztof 2194UNISONOSOSNOWIECM-2000:01:07
152DEWOR Marek 2244Opel Active TeamOSSYM-4000:01:07
153PIETRZAK-DZIKOWSKA Wioletta 2037KNURÓWK-3000:01:07
154DURAJ Michał 2276GLIWICEM-2000:01:07
155JAKUBIAK Arkadiusz 2164Opel Active TeamGLIWICEM-4000:01:08
156PAWLIK Michał 2092GLIWICEM-3000:01:08
157KIEREPKA Justyna 2212GLIWICEK-2000:01:08
158ŚWIERC Ewelina 2146Progresja BytomBYTOMK-2000:01:09
159SZCZECH Krzysztof 2117GLIWICEM-4000:01:09
160PLOCH Karolina 2195PYSKOWICEK-3000:01:09
161FIJAŁKOWSKA Małgorzata 2102TARNOWSKIE GÓRYK-3000:01:10
162GOCYK Patrycja 2090TARNOWSKIE GÓRYK-3000:01:10
163PYTEL Klaudia 2053Night Runners ZabrzeZABRZEK-4000:01:11
164HENDRYK Leszek 21401/2 Fajna FerajnaGLIWICEM-3000:01:11
165ZIMNY Marcin 2269'1/2 Fajna Ferajna'GLIWICEM-3000:01:11
166OPIOŁA Tomasz 2331GLIWICEM-3000:01:11
167KŁĘBEK Barbara 2148Runners Wojkowice TeamWOJKOWICEK-4000:01:13
168BOREK Jadwiga 2093KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEKĘDZIERZYN-KOŹLEK-3000:01:13
169LIPIŃSKA Anita 2216GLIWICEK-2000:01:13
170ROSADA Zdzisław 2023GLIWICEM-5000:01:13
171MACIEJCZYK Marcin 2302FAMILIAWARSZAWAM-3000:01:14
172CAPUTA Michał 2261GLIWICEM-3000:01:14
173ZARUDZKI Łukasz 2022nothing to fearGLIWICEM-4000:01:14
174ZAWIŚLAK Dawid 2226Runners Wojkowice TeamPIEKARY ŚLĄSKIEM-2000:01:14
175WYSOCKA Magdalena 2325Ochajo Run & FriendsRYBNIKK-4000:01:14
176KASZUB-DEDYK Katarzyna 2040GLIWICEK-2000:01:14
177WAJMAN Katarzyna 2142Step RunGLIWICEK-3000:01:15
178CYBA Marek 2123GLIWICEM-4000:01:15
179URBAŃCZYK Agnieszka 2141Night Runners GliwiceBRUDZOWICEK-4000:01:15
180KACZMARSKI Jacek 2239BYTOMM-3000:01:16
181KOZŁOWSKA Sandra 2215PYSKOWICEK-2000:01:16
182RUTKOWSKI Bartłomiej 2313GLIWICEM-2000:01:16
183WIAZANIA Marek 2168GLIWICEM-4000:01:16
184FURMAN Michał 2298Ochajo run & friendsKRAKÓWM-3000:01:16
185SOBOLEWSKA Agnieszka 2214GLIWICEK-3000:01:16
186OPILSKI Mateusz 2234KNURÓWM-2000:01:16
187KALINKA-BASZUN Daria 2283GLIWICEK-3000:01:16
188ZAJAC Mateusz 2227GLIWICEM-3000:01:17
189WALIGÓRA Julia 2155BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEK-1600:01:17
190JONASZ Julia 2222GLIWICEK-3000:01:17
191DRAGON Karolina 2213Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:01:17
192SZCZECHLA Ewa 2241GLIWICEK-2000:01:17
193GRUCHAŁA Anna 2250MK TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3000:01:17
194EICHHORN Danuta 2197STANISZCZE WIELKIEK-4000:01:17
195BIEŃKOWSKA Maria 2172GLIWICEK-2000:01:18
196TARNOWSKA Edyta 2025GLIWICEK-2000:01:18
197MIŁKOWSKI Andrzej 2263GLIWICEM-5000:01:18
198WALIGÓRA Marta 2179BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEK-1600:01:18
199SZEWCZYK Krystyna 2033GLIWICEK-2000:01:18
200WALASZCZYK Tomasz 2063Run & FunGLIWICEM-3000:01:19
201ŁAZOWSKI Marcin 2126GLIWICEM-3000:01:19
202ZEMŁA Dorota 2086GLIWICEK-1600:01:19
203KOBIERSKA Anna 2015ból to słabość opuszczająca ciałoGLIWICEK-2000:01:19
204JELEŃ Michał 2077GLIWICEM-4000:01:20
205ZIOMEK Katarzyna 2128BYTOMK-3000:01:20
206CYBULSKA Marta 12GLIWICEK-3000:01:20
207DONIGIEWICZ Mariusz 7GLIWICEM-3000:01:21
208NOWAKOWSKA Agnieszka 2334HAPPY RUNNERKA :)GLIWICEK-3000:01:21
209TRELA Marcin 2350KNURÓWM-3000:01:21
210MIERZEJEWSKI Jacek 2004AMATORRUDYM-4000:01:22
211KRYSTEK Marcin 2330PARZYMIECHYM-4000:01:22
212SAMUL Mirosław 2293DragomiroGLIWICEM-4000:01:22
213FILIPCZYK Anna 2221KATOWICEK-3000:01:22
214HERMAN Anna 2248SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-4000:01:22
215ŻOŁNOWSKI Piotr 2257GLIWICEM-3000:01:22
216RAZMUS Katarzyna KNURÓWK-3000:01:22
217TENEROWICZ Anna 2005biegankaGLIWICEK-4000:01:22
218JUROWICZ Daniel 2289KATOWICEM-2000:01:23
219PRUCHNIK Andrzej 2299GLIWICEM-5000:01:23
220KUKUCZKA Ewa 2187GLIWICEK-3000:01:23
221WYLĘŻEK Piotr 2066DĄBROWA GÓRNICZAM-2000:01:23
222JUROWICZ Łukasz 2292KATOWICEM-3000:01:24
223KUPISZEWSKI Tomasz 2045PLASTIC OMNIUMGLIWICEM-2000:01:24
224PAWLAK Adam 2310Kto ich tu wpuścił?GLIWICEM-3000:01:24
225JUROWICZ Damian 2010KATOWICEM-2000:01:24
226KRZEMIŃSKI Kamil 2243KNURÓWM-2000:01:24
227RATKA Dawid 2247WYRYM-2000:01:24
228PIERNIKARCZYK Mirela 2020PRZEZCHLEBIEK-3000:01:25
229JUROWICZ Mariusz 2260KATOWICEM-2000:01:25
230SOKOŁOWSKI Łukasz 2081Biegamy nie śpimy :)GLIWICEM-3000:01:25
231SIKORSKA Katarzyna 2322GLIWICEK-3000:01:26
232PEREK Justyna 2268GTT Inter ProjektGLIWICEK-3000:01:26
233ADAMEK Marcin 2346GLIWICEM-3000:01:26
234KUBICA Bożena 2278ORNONTOWICE BIEGAORNONTOWICEK-4000:01:27
235EICHHOF Joanna 2011GLIWICEK-3000:01:27
236SZWIEC Sandra 2171Ornontowice BiegaORNONTOWICEK-2000:01:27
237DUDZICZ Anna 2264GLIWICEK-4000:01:27
238MARCZAK Paweł 2308GLIWICEM-3000:01:28
239LASKOWSKA Katarzyna 2014Biegaj z Trenerami GliwiceGLIWICEK-4000:01:28
240MĄCZYŃSKA Agnieszka 2279GLIWICEK-4000:01:28
241NICIŃSKI Denis 2228RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:28
242KONICZEK Marek 2297GLIWICEM-5000:01:29
243WARYCH Beata 2024CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWABEDZINK-4000:01:29
244ŻYMŁA Maciej ŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:01:29
245STRZYŻ Ryszard 13CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWACHORZÓWM-4000:01:29
246SITARZ Sabina 2223ZABRZEK-3000:01:30
247RADZIKOWSKA-BUCHAŁA Magdalena 2238ZABRZEK-3000:01:30
248POKLUDA Radosław 2237tabelaofert.plTARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:30
249BURDA Krzysztof 1286RYBNIKM-4000:01:30
250SŁABOŃ Roma 2001ROMINATORGLIWICEK-3000:01:30
251GARNCARZ Jakub 2259DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:01:31
252CZĄSTKIEWICZ Alicja 2069GLIWICEK-3000:01:31
253WESOŁOWSKI Marcin 2315GLIWICEM-3000:01:31
254CZAPELKA Michał 2316RUDA ŚLĄSKAM-3000:01:31
255SITARZ Marek 2224ZABRZEM-3000:01:31
256JABŁKIEWICZ Rafał 1253RYBNIKM-3000:01:31
257NIEWIEDZIOŁ Robert 2342BYTOMM-2000:01:32
258ZAPOTOCZNY Przemek 2083GLIWICEM-4000:01:32
259KOPPEL Bartłomiej 2107ArtGroupGLIWICEM-3000:01:32
260MICHULEC Kuba 2106ArtGroupBYTOMM-2000:01:32
261PALEJ Leszek 2314Warsztat Koszulkowy Testing TeamZABRZEM-5000:01:32
262MAREK Tomasz 2071GLIWICEM-3000:01:32
263MAREK Robert 2075GLIWICEM-4000:01:32
264ZAPOTOCZNA Renata 2082GLIWICEK-4000:01:33
265WÓJCIK Józefa 2125amatorGLIWICEK-5000:01:33
266HODOR Robert 2193BYTOMM-4000:01:33
267GORAJ-ZAJĄC Aleksandra c18Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:33
268KOSMACZEWSKA Anna 2031GLIWICEK-3000:01:33
269DOWEJKO Katarzyna 2049GLIWICEK-3000:01:34
270ZIĘTEK Anna 2032KNURÓWK-2000:01:34
271CHWAŁ Karolina 2038PLASTIC OMNIUMTOSZEKK-2000:01:34
272LESISZ Katarzyna 2339ZABRZEK-4000:01:34
273SMOLARCZYK Michał 2333GLIWICEM-3000:01:34
274KNEBEL Patrycja 2152ZABRZEK-3000:01:35
275KLEMCZAK Szymon 2209GLIWICEM-1600:01:35
276DULINIEC Karolina 2230GLIWICEK-1600:01:35
277KLEMCZAK Ewa 2210GLIWICEK-4000:01:35
278BAJEK Dorota 23GLIWICEK-3000:01:35
279MUSIAŁ Bozena 2340ZABRZEK-3000:01:35
280WÓJCIK Anna 2231Step-Danca RunGLIWICEK-3000:01:36
281MAZURCZAK Diana 2303OPOLEK-2000:01:36
282WOJTUKIEWICZ Justyna 2147GLIWICEK-3000:01:36
283MATYSIOK Monika 2104ZAWADAK-1600:01:37
284ŁADA Mirosław 2258GLIWICEM-4000:01:37
285USTRZYCKA Kinga 2206RADZIONKÓWK-2000:01:37
286FRĄC Elżbieta 4Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:01:38
287NOWAK Sebastian 2182MiechowiceBYTOMM-3000:01:38
288STRASSBERGER Katarzyna 2341SPORT-RELAKS Nasza Szkółka PływaniGLIWICEK-4000:01:38
289BOMASTYK Beata 2300GLIWICEK-4000:01:38
290CIEŚLAK Agnieszka 22Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:39
291KOLAKOWSKA Ania 24Night Runners GliwicePYSKOWICEK-4000:01:39
292NIEDŹWIEDZKA Aleksandra 2072NorRun TeamŁAZISKA GÓRNEK-2000:01:39
293MATUSZEWSKA Monika 2124Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:39
294ZAKLIŃSKA Katarzyna 2246GLIWICEK-4000:01:39
295PIPER Agnieszka 2012K-2000:01:39
296BIER Agnieszka 2301GLIWICEK-3000:01:40
297LEŚNIAK Ewa 19GLIWICEK-3000:01:40
298KRZYWIECKI Maciej GLIWICEM-3000:01:41
299KURZAC Wit 2318BYTOMM-3000:01:41
300TETLAK-TRACZ Barbara 2240GLIWICEK-3000:01:42
301JANKOWSKA Anna 2253ZABRZEK-3000:01:42
302STOLARCZYK Anna 2232SOSNOWIECK-3000:01:42
303MUCHA Edward c31RUDA ŚLĄSKAM-7000:01:44
304WATOŁA Marek 2183PYSKOWICEM-3000:01:44
305STEBEL Damian 2007GLIWICWM-2000:01:44
306KACZMARSKA Małgorzata 2249ZABRZEK-4000:01:45
307BEDNORZ Roman 29GLIWICEM-3000:01:45
308JAWORSKI Kamil 2327T.A.K.GLIWICEM-3000:01:45
309 c2800:01:46
310 c3000:01:46
311PUCEK Aleksandra 2167GLIWICEK-3000:01:47
312KOJ Krzysztof 2091GLIWICEM-3000:01:47
313STYS Marek 2185GLIWICEM-4000:01:47
314MALEC Marek 2060GLIWICEM-2000:01:47
315WOJTAS Michał 2131ZABRZEM-3000:01:48
316WIECHUŁA Krzysztof 2305PRZYSZOWICEM-3000:01:48
317CZENCZEK Magdalena 2088GLIWICEK-3000:01:48
318PIECZKA Aleksandra 36K-3000:01:49
319SZWARC Barbara 2035KRAKÓWK-3000:01:49
320MORDARSKI Artur 2056GLIWICEM-3000:01:49
321BRYLIŃSKI Ryszard 2275ZABRZEM-5000:01:49
322CUDECKA Marzena 2078GLIWICEK-3000:01:49
323GALOCH Bartosz 2218SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:01:50
324KISTELLA Paulina 2309PIEKARY ŚLĄSKIEK-2000:01:50
325MICHALSKI Robert 2044PLASTIC OMNIUMTARNOWSKIE GÓRM-3000:01:52
326MAŚLANKIEWICZ Paweł 2267RADZIONKÓWM-3000:01:52
327KOCYAN Małgorzata 2021Biegaj z TreneramiGLIWICEK-5000:01:53
328TOPOLSKA Anna 5HiwashiwasK-4000:01:54
329GARNOWSKI Dariusz 2080GLIWICEM-5000:01:54
330GARNOWSKA Anetta 2079GLIWICEK-5000:01:54
331DZIEMIAŃCZUK Monika 2326GLIWICEK-4000:01:55
332LUKOSZEK Weronika 2138GLIWICEK-2000:01:55
333OLEJNICZAK Wojciech 2114RADLINM-4000:01:55
334KRZEMIŃSKA Jadwiga 2132GLIWICEK-4000:01:55
335OLEJNICZAK Wioletta 2113RADLINK-4000:01:55
336PIASECKI Bartłomiej 1094Pincet plusGLIWICEM-3000:01:56
337MAZURKIEWICZ Agnieszka 2347Pińcet plusGLIWICEK-3000:01:57
Znaleziono 337 wynik(ów)