10 KM ATEST PZLA GLIWICKI 2016
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-10-23
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 388
Wystartowało : 337
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 334
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KASPRZAK Radosław 1281Inżynieria BieganiaRYBNIKM-201M 100:00:0000:34:45.1500:34:45.95 3:2817,3
2SZYMAŃSKI Paweł 3Niewymiękacze / Tenneco AutomotiveKATOWICEM-202M 200:00:0200:36:11.1500:36:13.50+00:01:263:3716,6
3BABULA Przemysław 2317AZS AGH KrakówGLIWICEM-203M 300:00:0200:36:47.4000:36:49.65+00:02:023:4016,3
4SZYMAŃSKI Bartosz 2296NiewymiękaczeKATOWICEM-301M 400:00:0200:37:00.8500:37:03.60+00:02:153:4216,2
5BEDNARZ Jakub 2200POGORIA BIEGADĄBROWA GÓRNICZAM-302M 500:00:0200:37:19.8000:37:22.15+00:02:343:4416,1
6BIELIŃSKI Piotr 2266Sokół Knurów/Rydz TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEM-204M 600:00:0100:37:32.4500:37:34.20+00:02:473:4516,0
7STAWINOGA Janusz 2166ZABRZEM-401M 700:00:2000:38:41.4000:39:02.35+00:03:563:5215,5
8BOK Marcin 2099AZS KU POLITECHNIKA OPOLSKA / RAJSPORT ACTIVEŻĘDOWICEM-205M 800:00:0100:39:02.1500:39:03.25+00:04:173:5415,4
9BUJNOWSKI Artur 2089KB Endurance Solidarni Knurów/Sokół KnurówKNURÓWM-206M 900:00:0300:39:15.7000:39:19.30+00:04:303:5515,3
10OCHMAN Paweł 2100Future Processing Running TeamGLIWICEM-303M 1000:00:0500:40:09.3000:40:14.65+00:05:244:0014,9
11SZABELSKI Krzysztof 2235Future Processing Running TeamGLIWICEM-207M 1100:00:0500:40:44.6000:40:50.35+00:05:594:0414,7
12BATORYNA Aleksander 18BĘDZINM-304M 1200:00:0300:41:22.6000:41:25.65+00:06:374:0814,5
13KAUF Damian 2219ZBROSLAWICEM-305M 1300:00:0400:41:26.9500:41:31.20+00:06:414:0814,5
14REMPUSZEWSKI Mateusz 2137CHUDÓWM-208M 1400:00:0200:41:28.8500:41:31.55+00:06:434:0814,5
15SOPEL Arkadiusz 2329OTK RzeźnikGLIWICEM-402M 1500:00:0200:41:47.8500:41:50.40+00:07:024:1014,4
16JASIOK Michał 2191assecoTARNOWSKIE GÓRYM-306M 1600:00:0200:41:57.7500:41:59.75+00:07:124:1114,3
17BOBEREK Grzegorz 2270POGORIA BIEGADĄBROWA GÓRNICZAM-403M 1700:00:0400:41:56.7500:42:01.00+00:07:114:1114,3
18LENART Konrad 2139MICHAŁOWICE -WIEŚM-307M 1800:00:0500:43:18.8500:43:24.20+00:08:334:1913,9
19TRZOPEK Marcin 2041UJSOŁYM-209M 1900:00:0500:43:24.3000:43:29.90+00:08:394:2013,8
20BRODEK Andrzej 2006GLIWICEM-404M 2000:00:0400:43:28.0500:43:32.15+00:08:424:2013,8
21OLEJNIK Rafał 2145CHORZÓWM-405M 2100:00:0300:43:49.2500:43:52.75+00:09:044:2213,7
22BRYŁA Grzegorz 2116KNURÓWM-406M 2200:00:3000:43:52.7000:44:23.25+00:09:074:2313,7
23DONIGIEWICZ Mariusz 7GLIWICEM-308M 2300:01:2100:44:01.0500:45:22.70+00:09:154:2413,6
24KŁOSOK Adam 2047MARKLOWICEM-309M 2400:00:1200:45:27.1000:45:39.30+00:10:414:3213,2
25SŁOMKOWSKI Mateusz 2211WŁOCŁAWEKM-2010M 2500:00:1200:46:19.5500:46:31.75+00:11:344:3713,0
26HERZ Krzysztof 2122FUCHS OIL TEAMTYCHYM-2011M 2600:00:1000:46:45.4500:46:55.50+00:12:004:4012,8
27KOZIK Bartlomiej 2324GLIWICEM-3010M 2700:00:3300:46:32.5500:47:06.35+00:11:474:3912,9
28KRYSTEK Marcin 2330PARZYMIECHYM-407M 2800:01:2200:45:48.9000:47:11.40+00:11:034:3413,1
29BUGAJCZYK Piotr 2254BYTOMM-2012M 2900:00:1000:47:20.6000:47:31.05+00:12:354:4412,7
30BUBAŁA Dawid 32TL Pogoń Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKAM-161M 3000:00:3500:46:58.9500:47:34.20+00:12:134:4112,8
31PACANA Patryk 2181Drużyna Świętego MarcinaTARNOWSKIE GÓRYM-2013M 3100:00:0900:47:36.7000:47:46.40+00:12:514:4512,6
32ZAPOTOCZNY Przemek 2083GLIWICEM-408M 3200:01:3200:46:15.4000:47:48.30+00:11:304:3713,0
33BESSA Ricardo 2335M-3012M 3300:00:0300:47:52.4000:47:56.35+00:13:074:4712,5
34ZAJAC Mateusz 2227GLIWICEM-3011M 3400:01:1700:46:43.9000:48:00.90+00:11:584:4012,8
35KNEBEL Krzysztof 2307ZABRZEM-3014M 3500:00:0500:48:14.9000:48:20.20+00:13:294:4912,4
36NOWALIŃSKI Grzegorz 2169KNURÓWM-2015M 3600:00:3400:48:01.6000:48:36.15+00:13:164:4812,5
37PYTEL Adam 2304ZABRZEM-3015M 3700:00:1800:48:23.6000:48:42.20+00:13:384:5012,4
38NOWAK Mateusz 2287GLIWICEM-2014M 3800:00:5600:47:46.6500:48:42.75+00:13:014:4612,6
39JUROWICZ Łukasz 2292KATOWICEM-3013M 3900:01:2400:48:00.0000:49:24.35+00:13:144:4812,5
40BOK Piotr 2098ŻĘDOWICEM-4010M 4000:00:1100:49:30.7000:49:41.75+00:14:454:5712,1
41BOMBA Marcin 2043PLASTIC OMNIUMŚWIĘTOCHŁOWICEM-3016M 4100:00:5700:48:47.0500:49:44.55+00:14:014:5212,3
42KOTRA Jacek 44LUK JestokGLIWICEM-3021M 4200:00:0600:49:49.8500:49:56.50+00:15:044:5912,0
43CISZOWSKI Adam 2150ZAWIERCIEM-3018M 4300:00:2300:49:34.0000:49:57.40+00:14:484:5712,1
44HODOR Robert 2193BYTOMM-409M 4400:01:3300:48:32.9500:50:06.60+00:13:474:5112,4
45CZAPELKA Michał 2316RUDA ŚLĄSKAM-3017M 4500:01:3100:49:04.7500:50:36.70+00:14:194:5412,2
46SZKLARZ Sebastian 2059GLIWICEM-3022M 4600:00:5400:49:55.0500:50:49.20+00:15:094:5912,0
47WÓJTOWICZ Błażej 2068ŁÓDŹM-2016M 4700:00:5600:49:58.9500:50:55.90+00:15:134:5912,0
48ZIELIŃSKI Sebastian 2265ZABRZEM-3023M 4800:00:5200:50:05.4000:50:57.85+00:15:205:0012,0
49OGONOWSKI Edward 2285OPOLEM-601M 4900:00:5200:50:06.5000:50:59.20+00:15:215:0012,0
50ŻOŁNOWSKI Piotr 2257GLIWICEM-3019M 5000:01:2200:49:39.1500:51:01.75+00:14:544:5712,1
51WYSZOMIRSKI Robert 2217GLIWICEM-3024M 5100:01:0000:50:09.9000:51:10.65+00:15:245:0112,0
52SOKOŁOWSKI Łukasz 2081Biegamy nie śpimy :)GLIWICEM-3020M 5200:01:2500:49:47.5500:51:13.25+00:15:024:5812,0
53JANOWSKI Piotr 2188GLIWICEM-501M 5300:00:1700:50:57.0000:51:14.55+00:16:115:0511,8
54CUPIAŁ Dawid 2284GLIWICEM-2017M 5400:00:5200:50:23.5000:51:15.55+00:15:385:0211,9
55GĘBCZYŃSKI Paweł 2202GLIWICEM-3025M 5500:00:5700:50:24.1500:51:21.75+00:15:395:0211,9
56PAKULSKI Przemysław 2042JW 3946 BytomGLIWICEM-2020M 5600:00:4200:50:48.4000:51:30.85+00:16:035:0411,8
57ZAWIŚLAK Dawid 2226Runners Wojkowice TeamPIEKARY ŚLĄSKIEM-2018M 5700:01:1400:50:31.1000:51:45.35+00:15:455:0311,9
58MERMON Artur 2076GLIWICEM-503M 5800:00:0700:51:40.1000:51:47.10+00:16:545:1011,6
59DOROS Adam 2288ZABRZEM-4012M 5900:00:5400:50:56.9000:51:51.30+00:16:115:0511,8
60JELEŃ Michał 2077GLIWICEM-4011M 6000:01:2000:50:37.7000:51:58.05+00:15:525:0311,8
61ŻEROMSKI Stefan 2205GLIWICEM-502M 6100:00:2400:51:39.0000:52:03.95+00:16:535:0911,6
62CUPIAŁ Jakub 2105ArtGroupGLIWICEM-2021M 6200:00:4600:51:23.4000:52:09.40+00:16:385:0811,7
63JUROWICZ Daniel 2289KATOWICEM-2019M 6300:01:2300:50:45.6000:52:09.45+00:16:005:0411,8
64NOWAK Sebastian 2182MiechowiceBYTOMM-3026M 6400:01:3800:50:31.9000:52:10.40+00:15:465:0311,9
65WOJAKOWSKI Krzysztof 2295ZABRZEM-4014M 6500:00:4700:51:25.5000:52:13.45+00:16:405:0811,7
66BIENIECKI Marek 20OTK RzeźnikGLIWICEM-162M 6600:00:1600:52:03.7000:52:20.30+00:17:185:1211,5
67ZEGARTOWSKI Grzegorz 2101GLIWICEM-4013M 6700:01:0300:51:24.1000:52:28.05+00:16:385:0811,7
68BICZYSKI Paweł 2196PSYCHONAUCIKNURÓWM-3027M 6800:00:5600:51:36.4500:52:32.85+00:16:515:0911,6
69PACANA Krzysztof 2180TARNOWSKIE GÓRYM-2024M 6900:00:3400:52:07.6000:52:41.85+00:17:225:1211,5
70KLĘBOWSKI Sebastian 2251BYTOMM-4015M 7000:00:5800:51:52.9500:52:51.10+00:17:075:1111,6
71ZEGARTOWSKI Michał 2282GLIWICEM-3028M 7100:01:0500:51:50.0000:52:55.00+00:17:045:1111,6
72RUTKOWSKI Bartłomiej 2313GLIWICEM-2023M 7200:01:1600:51:57.6000:53:14.45+00:17:125:1111,5
73SKRZYPCZAK Michał 2027GLIWICEM-3030M 7300:00:4900:52:24.7500:53:14.55+00:17:395:1411,4
74KLESZCZ Marcin 2255GLIWICEM-3029M 7400:01:0300:52:13.8000:53:17.40+00:17:285:1311,5
75JUROWICZ Mariusz 2260KATOWICEM-2022M 7500:01:2500:51:54.0000:53:19.55+00:17:085:1111,6
76WYCIŚLIK Marcin 2156Hirschvogel Components PolandGLIWICEM-3031M 7600:01:0200:52:31.9500:53:34.10+00:17:465:1511,4
77SZABRA Dawid 2135CHORZÓWM-2025M 7700:01:0500:52:28.5500:53:34.20+00:17:435:1411,4
78OPIOŁA Tomasz 2331GLIWICEM-3032M 7800:01:1100:52:32.8500:53:44.30+00:17:475:1511,4
79ŁUCZAK Marek 2207GLIWICEM-2026M 7900:01:0400:52:43.8500:53:48.40+00:17:585:1611,4
80DOBOSZ Daniel 2311GLIWICEM-4017M 8000:00:2500:53:35.1500:54:01.05+00:18:505:2111,2
81JEGLA Sebastian RUDA ŚLĄSKAM-4018M 8100:00:2300:53:40.2000:54:03.30+00:18:555:2211,2
82BIELECKI Adam 1Chateau ChalinBIELSKO-BIAŁAM-4021M 8200:00:2400:53:51.9000:54:16.60+00:19:065:2311,1
83ROSADA Zdzisław 2023GLIWICEM-504M 8300:01:1300:53:12.8500:54:26.80+00:18:275:1911,3
84GOŁĘBIOWSKI Marek 2186GLIWICEM-3039M 8400:00:2200:54:05.8500:54:27.85+00:19:205:2411,1
85LEGUTKO Piotr 2003--GLIWICEM-3041M 8500:00:0400:54:26.5500:54:30.70+00:19:415:2611,0
86CYBA Marek 2123GLIWICEM-4016M 8600:01:1500:53:15.7500:54:31.00+00:18:305:1911,3
87USZYŃSKI Grzegorz 6GLIWICEM-4020M 8700:00:5400:53:43.5500:54:38.25+00:18:585:2211,2
88ŁAZOWSKI Marcin 2126GLIWICEM-3033M 8800:01:1900:53:19.7500:54:39.55+00:18:345:2011,3
89SIERADZKI Dariusz 2067Biegaj z treneramiGLIWICEM-3040M 8900:00:2700:54:12.6000:54:40.10+00:19:275:2511,1
90SUBIK Tomasz 2028GLIWICEM-3038M 9000:00:4500:53:56.9000:54:42.85+00:19:115:2311,1
91RYBAK Andrzej 2157Hirschvogel Components PolandZABRZEM-2027M 9100:00:5700:53:50.1500:54:47.75+00:19:055:2311,1
92ŻYMŁA Maciej ŚWIĘTOCHŁOWICEM-3034M 9200:01:2900:53:21.7500:54:50.75+00:18:365:2011,2
93MATYSIEWICZ Piotr 2312Inter ProjektZABRZEM-2031M 9300:00:0000:54:54.0000:54:54.00+00:20:085:2910,9
94ZARUDZKI Łukasz 2022nothing to fearGLIWICEM-4019M 9400:01:1400:53:40.5500:54:54.60+00:18:555:2211,2
95JASIŃSKI Tomasz 27GLIWICEM-4022M 9500:01:0100:53:53.5000:54:55.45+00:19:085:2311,1
96KUŚ Andrzej 10Pure Forum GliwiceGLIWICEM-3044M 9600:00:1200:54:44.8500:54:57.05+00:19:595:2811,0
97KOPPEL Bartłomiej 2107ArtGroupGLIWICEM-3036M 9700:01:3200:53:30.6000:55:03.45+00:18:455:2111,2
98WATOŁA Marek 2183PYSKOWICEM-3035M 9800:01:4400:53:26.3500:55:10.75+00:18:415:2011,2
99MARCZAK Paweł 2308GLIWICEM-3037M 9900:01:2800:53:43.3500:55:11.90+00:18:585:2211,2
100OPALIŃSKI Tomasz 2286Good Time SportGLIWICEM-3042M 10000:00:4100:54:33.2500:55:14.75+00:19:485:2711,0
101GRYNKIEWICZ-SUDNIK Maciej 2115WROCŁAWM-3043M 10100:00:4200:54:41.1000:55:23.55+00:19:555:2811,0
102KUBIT Janusz 2204GLIWICEM-505M 10200:00:5400:54:56.4500:55:50.55+00:20:115:2910,9
103LUDYGA Sebastian 2229KNURÓWM-2030M 10300:01:0000:54:53.8000:55:54.15+00:20:085:2910,9
104DZIAŁKOWSKI Adam 2208ORNONTOWICEM-4023M 10400:01:0600:54:48.9000:55:55.20+00:20:035:2810,9
105NICIŃSKI Denis 2228RUDA ŚLĄSKAM-2028M 10500:01:2800:54:43.5000:56:12.25+00:19:585:2811,0
105TURCZYN Mateusz 2162Hirschvogel Components PolandGLIWICEM-2033M 10600:00:5700:55:14.3000:56:12.25+00:20:295:3110,9
107NIEWIEDZIOŁ Robert 2342BYTOMM-2029M 10700:01:3200:54:45.7500:56:17.75+00:20:005:2811,0
108JANUSZ Radosław 2225KNURÓWM-3047M 10800:01:0000:55:27.5000:56:28.25+00:20:425:3210,8
109KRZYWIECKI Maciej GLIWICEM-3045M 10900:01:4100:54:47.9500:56:29.60+00:20:025:2810,9
110ŻBEL Michał 2294ZEBRZYDOWICEM-3053M 11000:00:2700:56:06.0000:56:33.75+00:21:205:3610,7
111SZWARCZYŃSKI Michał 2036GLIWICEM-3052M 11100:00:3700:55:57.2500:56:34.60+00:21:125:3510,7
112CIUMAN Piotr 2336GLIWICEM-2034M 11200:00:4500:55:49.2000:56:34.70+00:21:045:3410,7
113MICHULEC Kuba 2106ArtGroupBYTOMM-2032M 11300:01:3200:55:08.9000:56:41.75+00:20:235:3010,9
114BURDA Krzysztof 1286RYBNIKM-4024M 11400:01:3000:55:19.3500:56:50.30+00:20:345:3210,8
115MILKOWSKI Bartosz 2271GLIWICEM-3051M 11500:00:5600:55:56.0500:56:52.60+00:21:105:3510,7
116JABŁKIEWICZ Rafał 1253RYBNIKM-3048M 11600:01:3100:55:29.0000:57:00.15+00:20:435:3210,8
116GŁUŚNIEWSKI Jacek 2046PLASTIC OMNIUMGLIWICEM-3056M 11700:00:2900:56:30.7000:57:00.15+00:21:455:3910,6
118SMOLARCZYK Michał 2333GLIWICEM-3046M 11800:01:3400:55:26.6500:57:01.45+00:20:415:3210,8
119JAKUBIK Witold 2129PRZEZCHLEBIEM-602M 11900:00:5400:56:07.4000:57:02.30+00:21:225:3610,7
120POPCZYK Piotr 2097ŻERNICAM-3054M 12000:00:4800:56:15.2000:57:03.25+00:21:305:3710,7
121GÓRA Marek 2242TARNOWSKIE GÓRYM-4028M 12100:00:1400:56:51.6000:57:06.00+00:22:065:4110,6
122WIAZANIA Marek 2168GLIWICEM-4025M 12200:01:1600:55:50.6000:57:07.35+00:21:055:3510,7
123SZCZECH Krzysztof 2117GLIWICEM-4026M 12300:01:0900:56:08.3000:57:18.00+00:21:235:3610,7
124KUBIT Tomasz 2203GLIWICEM-2035M 12400:00:5500:56:25.2000:57:20.65+00:21:405:3810,6
125KURZAC Wit 2318BYTOMM-3049M 12500:01:4100:55:39.3500:57:20.95+00:20:545:3310,8
126MAŚLANKIEWICZ Paweł 2267RADZIONKÓWM-3050M 12600:01:5200:55:42.4500:57:34.55+00:20:575:3410,8
127BRZEŹNIAK Krzysztof 2323RUDA ŚLĄSKAM-3058M 12700:00:5600:56:46.0000:57:42.05+00:22:005:4010,6
128MAZUR Krzysztof 2194UNISONOSOSNOWIECM-2036M 12800:01:0700:56:36.2500:57:43.90+00:21:515:3910,6
129PAWLIK Michał 2092GLIWICEM-3057M 12900:01:0800:56:44.4500:57:52.75+00:21:595:4010,6
130GUŁA Błażej 2262GLIWICEM-3062M 13000:00:1600:57:39.4500:57:55.90+00:22:545:4510,4
131WIECHUŁA Krzysztof 2305PRZYSZOWICEM-3055M 13100:01:4800:56:22.8500:58:11.05+00:21:375:3810,6
132SAMOL Grzegorz 2034GLIWICEM-507M 13200:00:3500:57:39.4000:58:14.80+00:22:545:4510,4
133CAPUTA Michał 2261GLIWICEM-3060M 13300:01:1400:57:15.8000:58:29.90+00:22:305:4310,5
134ZIMNY Marcin 2269'1/2 Fajna Ferajna'GLIWICEM-3061M 13400:01:1100:57:19.1500:58:30.50+00:22:345:4310,5
135OLEJNICZAK Wojciech 2114RADLINM-4027M 13500:01:5500:56:43.0500:58:38.70+00:21:575:4010,6
136GRUCEL Damian 2199GBC RunnersJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-3065M 13600:00:2400:58:20.7500:58:45.45+00:23:355:5010,3
137SAMUL Mirosław 2293DragomiroGLIWICEM-4029M 13700:01:2200:57:25.3500:58:47.60+00:22:405:4410,4
138DURAJ Michał 2276GLIWICEM-2037M 13800:01:0700:57:44.2000:58:51.90+00:22:595:4610,4
139MICHALSKI Robert 2044PLASTIC OMNIUMTARNOWSKIE GÓRM-3059M 13900:01:5200:57:05.6000:58:58.00+00:22:205:4210,5
140MACIEJCZYK Marcin 2302FAMILIAWARSZAWAM-3063M 14000:01:1400:57:50.4000:59:04.85+00:23:055:4710,4
141BRYLIŃSKI Ryszard 2275ZABRZEM-506M 14100:01:4900:57:31.6000:59:21.55+00:22:465:4510,4
142FOLTYN Armin 2343KĘSZIERZYN-KOŻLEM-4030M 14200:00:2600:59:07.7500:59:33.95+00:24:225:5410,1
143BEDNORZ Roman 29GLIWICEM-3064M 14300:01:4500:58:01.2000:59:47.05+00:23:165:4810,3
144MIZERA Mateusz 2290GLIWICEM-163M 14400:00:4500:59:05.0500:59:50.10+00:24:195:5410,2
145HENDRYK Leszek 21401/2 Fajna FerajnaGLIWICEM-3066M 14500:01:1100:58:43.5500:59:54.80+00:23:585:5210,2
146DENKOWSKI Wojciech 2320SBRT GLIWICE GLIWICEM-509M 14600:00:2500:59:47.4001:00:12.95+00:25:025:5810,0
147WESOŁOWSKI Marcin 2315GLIWICEM-3067M 14700:01:3100:58:51.4501:00:23.20+00:24:065:5310,2
148PAWLAK Adam 2310Kto ich tu wpuścił?GLIWICEM-3068M 14800:01:2400:59:02.8501:00:27.20+00:24:175:5410,2
149MIZERA Robert 2291GLIWICEM-4034M 14900:00:4500:59:47.7501:00:33.10+00:25:025:5810,0
150JAKUBIAK Arkadiusz 2164Opel Active TeamGLIWICEM-4032M 15000:01:0800:59:25.7501:00:33.75+00:24:405:5610,1
151POKLUDA Radosław 2237tabelaofert.plTARNOWSKIE GÓRYM-4031M 15100:01:3000:59:12.8501:00:43.10+00:24:275:5510,1
152WARZECHA Krzysztof 40M-4035M 15200:00:5300:59:55.4001:00:48.45+00:25:105:5910,0
153PALEJ Leszek 2314Warsztat Koszulkowy Testing TeamZABRZEM-508M 15300:01:3200:59:18.1001:00:50.15+00:24:325:5510,1
154OKOŃ Zdzisław 2174KNURÓWM-603M 15400:01:0600:59:47.4001:00:54.00+00:25:025:5810,0
155STYS Marek 2185GLIWICEM-4033M 15500:01:4700:59:28.9001:01:16.05+00:24:435:5610,1
156JUROWICZ Damian 2010KATOWICEM-2038M 15600:01:2401:00:22.8001:01:47.55+00:25:376:029,9
157PIOTROWSKI Jarosław 2118Fuchs Oil TeamGLIWICEM-4036M 15700:00:5101:01:31.3001:02:23.20+00:26:466:099,8
158MALEC Marek 2060GLIWICEM-2039M 15800:01:4701:01:04.0501:02:51.50+00:26:186:069,8
159GARNCARZ Jakub 2259DĄBROWA GÓRNICZAM-3069M 15900:01:3101:01:22.1501:02:53.70+00:26:376:089,8
160PRUCHNIK Andrzej 2299GLIWICEM-5010M 16000:01:2301:01:41.5501:03:05.30+00:26:566:109,7
161JAWORSKI Kamil 2327T.A.K.GLIWICEM-3070M 16100:01:4501:01:39.0001:03:24.15+00:26:536:099,7
162DEWOR Marek 2244Opel Active TeamOSSYM-4038M 16200:01:0701:02:36.3501:03:43.90+00:27:516:159,6
163MIERZEJEWSKI Jacek 2004AMATORRUDYM-4037M 16300:01:2201:02:32.2001:03:54.55+00:27:476:159,6
164SITARZ Marek 2224ZABRZEM-3073M 16400:01:3101:02:25.4501:03:56.60+00:27:406:149,6
165KOJ Krzysztof 2091GLIWICEM-3071M 16500:01:4701:02:19.5001:04:06.80+00:27:346:139,6
166WOJTAS Michał 2131ZABRZEM-3072M 16600:01:4801:02:19.6001:04:08.35+00:27:346:149,6
167RATKA Dawid 2247WYRYM-2040M 16700:01:2401:02:53.6001:04:18.30+00:28:086:179,5
168ADAMEK Marcin 2346GLIWICEM-3074M 16800:01:2601:03:03.2501:04:29.75+00:28:186:189,5
169PROCEK Łukasz 33Nakatzu GliwiceGLIWICEM-3076M 16900:00:4101:04:08.6501:04:50.35+00:29:236:249,4
170GARNOWSKI Dariusz 2080GLIWICEM-5011M 17000:01:5401:03:19.5001:05:14.00+00:28:346:209,5
171KIJANKA Damian 2158Hirschvogel Components PolandGLIWICEM-2041M 17100:01:0301:04:17.5001:05:21.15+00:29:326:259,3
172MORDARSKI Artur 2056GLIWICEM-3075M 17200:01:4901:03:43.0001:05:32.35+00:28:576:229,4
173PŁACHTA Marek 2338Inter ProjektRUDA ŚLĄSKAM-3077M 17300:00:2101:05:20.1501:05:41.90+00:30:356:329,2
174ZAREMBA Tadeusz 2154-----------GLIWICEM-604M 17400:00:4301:05:10.2501:05:53.55+00:30:256:319,2
175KRZEMIŃSKI Kamil 2243KNURÓWM-2042M 17500:01:2401:04:33.1501:05:57.55+00:29:486:279,3
176KUPISZEWSKI Tomasz 2045PLASTIC OMNIUMGLIWICEM-2043M 17600:01:2401:04:41.5001:06:06.45+00:29:566:289,3
177STRZYŻ Ryszard 13CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWACHORZÓWM-4039M 17700:01:2901:05:49.0501:07:18.55+00:31:036:349,1
178KONICZEK Marek 2297GLIWICEM-5012M 17800:01:2901:05:58.2501:07:27.85+00:31:136:359,1
179KLEMCZAK Szymon 2209GLIWICEM-164M 17900:01:3501:06:09.0001:07:44.80+00:31:236:369,1
180TRELA Marcin 2350KNURÓWM-3078M 18000:01:2101:06:34.9001:07:56.55+00:31:496:399,0
181WYLĘŻEK Piotr 2066DĄBROWA GÓRNICZAM-2044M 18100:01:2301:06:35.6001:07:58.85+00:31:506:399,0
182MAREK Tomasz 2071GLIWICEM-3079M 18200:01:3201:06:43.5001:08:15.75+00:31:586:409,0
183KOLAKOWSKI Fabian 25Night Runners GliwicePYSKOWICEM-165M 18300:00:4201:07:39.3501:08:21.35+00:32:546:458,9
184MAREK Robert 2075GLIWICEM-4040M 18400:01:3201:06:50.5001:08:22.95+00:32:056:419,0
185DOMAGALSKI Mirek 2058GLIWICEM-3080M 18500:00:5101:07:38.3501:08:29.55+00:32:536:458,9
186ZAWADA Paweł 2050SOKGLIWICEM-3081M 18600:01:0301:07:52.4001:08:55.45+00:33:076:478,8
187STEBEL Damian 2007GLIWICWM-2045M 18700:01:4401:07:37.7001:09:22.25+00:32:526:458,9
188KACZMARSKI Jacek 2239BYTOMM-3082M 18800:01:1601:08:50.0001:10:06.95+00:34:046:538,7
189MIŁKOWSKI Andrzej 2263GLIWICEM-5013M 18900:01:1801:09:40.4001:10:58.80+00:34:556:588,6
190ŁADA Mirosław 2258GLIWICEM-4041M 19000:01:3701:11:30.4001:13:07.85+00:36:457:098,4
191BRATEK Łukasz 2348OTK RzeżnikGLIWICEM-4042M 19100:00:2501:12:51.3501:13:16.75+00:38:067:178,2
192FURMAN Michał 2298Ochajo run & friendsKRAKÓWM-3083M 19200:01:1601:14:00.3001:15:16.80+00:39:157:248,1
193PIASECKI Bartłomiej 1094Pincet plusGLIWICEM-3084M 19300:01:5601:14:16.7501:16:13.65+00:39:317:258,1
194GALOCH Bartosz 2218SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2046M 19400:01:5001:15:17.4501:17:07.75+00:40:327:318,0
195WALASZCZYK Tomasz 2063Run & FunGLIWICEM-3085M 19500:01:1901:17:28.6501:18:48.50+00:42:437:447,7
196OPILSKI Mateusz 2234KNURÓWM-2047M 19600:01:1601:20:05.9001:21:22.45+00:45:208:007,5
197GOGOLIN Jerzy 2087ZABRZEM-605M 19700:00:14   
198MUCHA Edward c31RUDA ŚLĄSKAM-701M 19800:01:44   
Znaleziono 198 wynik(ów)