10 KM ATEST PZLA GLIWICKI
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-10-18
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 268
Wystartowało : 237
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 235
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1JOANNA Olchawa 1503K-4000:00:04
2DYWAN Iwona 1453GLIWICEK-4000:00:09
3KOWALCZYK Anna 1338HirschvogelZABRZEK-4000:00:13
4ADAMCZYK-NOWAK Beata 1327Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK-4000:00:15
5TOMCZAK Małgorzata 1536ZABRZEK-4000:00:20
6BORKOWSKA Sonia 14033 WatersSIEWIERZK-4000:00:23
7DUDZICZ Barbara 1597PKO BPGLIWICEK-4000:00:46
8GORAJ-ZAJĄC Aleksandra 1515Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:47
9DĘBSKA Joanna 1519Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:47
10OLESIŃSKA Joanna 1322KNURÓWK-4000:00:48
11STOLARZ Agnieszka 1353Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:49
12PETEJA-ĆWIK Aleksandra 1495LĘDZINYK-4000:00:50
13MISIEK Jolanta 1446TARNOWSKIE GÓRYK-4000:00:53
14CZAPEK Anna 1500BojkówGLIWICEK-4000:01:03
15SZARZYŃSKA-GRYCHNIK Jola 1489BYTOMK-4000:01:08
16POLEWKA Beata 1531UKS Konieta S-aGLIWICEK-4000:01:19
17HELHLMANN Beata 1512KĘDZIERZYN KOŹLEK-4000:01:23
18LISOWSKA Barbara 1478TURAWAK-4000:01:26
19LESISZ Katarzyna 1438ZABRZEK-4000:01:33
20MĄCZYŃSKA Agnieszka 1465GLIWICEK-4000:01:35
21DUSS Sonia 1524GLIWICEK-4000:01:42
22FRYDA Aneta 1592GLIWICEK-4000:01:44
23JANOWSKA-CHWALISZEWSKA Agnieszka 1394Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:44
24CZERNIAK Żaneta 1364GLIWICEK-4000:01:49
25SANOCKA Dorota 1342ZABRZEK-4000:02:02
26HRYSZKIEWICZ Barbara 1385AKMB Pędziwiatr GliwiceMIEDARYK-4000:02:05
27POGORZELSKA-KLIKS Agata 1382unisonoSOSNOWIECK-4000:02:05
28ONAK Izabela 1497GLIWICEK-4000:02:07
29PANKIEWICZ Katarzyna 1498Grupa CmykiGLIWICEK-4000:02:13
30WYSOCKA Magdalena 1308ETE RunRYBNIKK-4000:02:20
Znaleziono 30 wynik(ów)