10 KM ATEST PZLA GLIWICKI
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-10-18
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 268
Wystartowało : 237
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 235
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1JOANNA Olchawa 1503K-4000:00:04
2OTEGBEYE Amina 1301MachinaGroupK-3000:00:05
3ZIĘBA Sabina 1326ORNONTOWICEK-3000:00:05
4DYWAN Klaudia 1452GLIWICEK-1600:00:09
4DYWAN Iwona 1453GLIWICEK-4000:00:09
6PĘDOWSKA Bożena 1417indywidualnieGLIWICEK-5000:00:10
7KOWALCZYK Anna 1338HirschvogelZABRZEK-4000:00:13
8IZYDORCZYK Agnieszka 1337HirschvogelGLIWICEK-3000:00:13
9ADAMCZYK-NOWAK Beata 1327Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK-4000:00:15
10HOMIŃSKA Krystyna 1551PKO BPGLIWICEK-5000:00:18
11TOMCZAK Małgorzata 1536ZABRZEK-4000:00:20
12GARDULSKA-BOTOR Katarzyna 1376GLIWICEK-3000:00:21
13NOWAK-BODUCH Joanna 1548GLIWICEK-5000:00:22
14BORKOWSKA Sonia 14033 WatersSIEWIERZK-4000:00:23
15JUSZCZAK Ewa 1392GLIWICEK-5000:00:26
16BOCZAROWSKA Barbara 1482EXPERT TRAVELGLIWICEK-3000:00:26
17JANOSZEK Małgorzata 1435GLIWICEK-3000:00:27
18RAŁ Zdzisława 1444GLIWICEK-6000:00:28
19NOWICKA Iwona 1509KATOWICEK-3000:00:29
20OTOROWSKA Aleksandra 1412GLIWICEK-3000:00:34
21SKWARA Katarzyna 1388HirschvogelZABRZEK-3000:00:35
22BRONOWICKA Dorota 1423WROCŁAWK-2000:00:39
23PIKUL Wiktoria 1402Grupa Kolarska Gliwice Bike AtelierGLIWICEMieszkanki Gliwic00:00:39
24STAWSKA Joanna 1307biegaj z treneramiGLIWICEK-5000:00:42
25MICHALIK Małgorzata 1387GLIWICEK-3000:00:42
26NAWROT Katarzyna 1538PKO BPKATOWICEK-3000:00:43
27MALSKA- WYROZUMSKA Małgorzata 1433GLIWICEK-3000:00:45
28POSTOŁ Karolina 1518Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:46
29DUDZICZ Barbara 1597PKO BPGLIWICEK-4000:00:46
30FRĄC Elżbieta 1314Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:47
31GORAJ-ZAJĄC Aleksandra 1515Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:47
32DĘBSKA Joanna 1519Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:47
33OLESIŃSKA Joanna 1322KNURÓWK-4000:00:48
34STOLARZ Agnieszka 1353Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:49
35PETEJA-ĆWIK Aleksandra 1495LĘDZINYK-4000:00:50
36MISIEK Jolanta 1446TARNOWSKIE GÓRYK-4000:00:53
37GOCYK Patrycja 1447TARNOWSKIE GÓRYK-3000:00:53
38MAZUR Kamila 1514GIERAKTOWICEK-3000:00:55
39GRUCHAŁA Anna 1400SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3000:00:56
40KOTLIŃSKA Natalia 1329GLIWICEK-2000:00:57
41WÓJTOWICZ Agnieszka 1526ISTA BiegamyZABRZEK-3000:00:59
42FRANECKA Anna 1450BEŁKK-2000:01:00
43CZAPEK Anna 1500BojkówGLIWICEK-4000:01:03
44ERWIN Marta 1303Fight Club KnurówKNURÓWK-3000:01:03
45ZIOMEK Katarzyna 1459BYTOMK-3000:01:04
46BROŻEK Anna 1383GLIWICEK-3000:01:07
47IBROM-JASIŃSKA Justyna 1533TARNOWSKIE GÓRYK-3000:01:08
48SZARZYŃSKA-GRYCHNIK Jola 1489BYTOMK-4000:01:08
49KUPIS Katarzyna 1485Kudłaty Art TeamGLIWICEK-2000:01:09
50POLEWKA Beata 1531UKS Konieta S-aGLIWICEK-4000:01:19
51HELHLMANN Beata 1512KĘDZIERZYN KOŹLEK-4000:01:23
52BLUSZCZ Marta 1539GLIWICEK-3000:01:24
53MOKRZYCKA Justyna 1356Biegamy Z SercemKNURÓWK-3000:01:25
54LISOWSKA Barbara 1478TURAWAK-4000:01:26
55DYMAREK Beata 1399TOSZEKK-2000:01:27
56CANIBOŁ Anna 1306GOŁKOWICEK-2000:01:27
57WÓJCIK Anna 1428GLIWICEK-3000:01:33
58LESISZ Katarzyna 1438ZABRZEK-4000:01:33
59KOPCIK Joanna 1471GLIWICEK-3000:01:33
60KNEBEL Patrycja 1439ZABRZEK-2000:01:33
61MĄCZYŃSKA Agnieszka 1465GLIWICEK-4000:01:35
62POSMYK Beata 1368BFRT.ORG.PLTARNOWSKIE GÓRYK-3000:01:35
63ANDRZEJCZAK Iwona 1309GLIWICEK-3000:01:38
64BOBA Alicja 532WPR MamreGLIWICEK-3000:01:39
65PIRÓG Beata 1470DĄBROWA GÓRNICZAK-3000:01:39
66DRAGON Karolina 1466Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:01:41
67DUSS Sonia 1524GLIWICEK-4000:01:42
68SZOKA Ewa 1409Night Runner GliwiceGLIWICEK-3000:01:43
69FRYDA Aneta 1592GLIWICEK-4000:01:44
70JANOWSKA-CHWALISZEWSKA Agnieszka 1394Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:44
71CZERNIAK Celina 1469GLIWICEK-3000:01:45
72MAZURKIEWICZ Agnieszka 1558Warsaw Masters TeamGLIWICEK-3000:01:45
73ROŻEK Agata 1346GLIWICEK-1600:01:47
74LASKOWSKA Anna 1407KATA GURUMAGLIWICEK-3000:01:47
75VEGA ZUMETA Brygida 1396Padł Na Ryj TeamGLIWICEK-3000:01:49
76CZERNIAK Żaneta 1364GLIWICEK-4000:01:49
77WÓJCIAK Katarzyna 1363GLIWICEK-3000:01:49
78LASICZ Aleksandra 1418GLIWICEK-3000:01:49
79FILIPCZYK Izabela 1415PIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:01:50
80WILK Weronika 1414PIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:01:50
81KOBIERSKA Anna 1355GLIWICEK-2000:01:55
82LUTOGNIEWSKA Dorota 1315BiprohutGLIWICEK-2000:01:55
83MERKEL Sabina 1577GASZOWICEK-3000:01:56
84TORKA-KUNERT Grażyna 6Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKK-5000:01:56
85ANDRACZEK Magdalena Anna 1547SMOLNICAK-3000:01:56
86LUBOWICKA Katarzyna 7Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKK-2000:01:57
87KUCZERA Beata 4RYBNIKK-3000:01:57
88MUCHA-KUŚ Karolina 1522GLIWICEK-3000:01:59
89BALIŃSKA-SANOCKA Aneta 1343ZABRZEK-3000:02:02
90SANOCKA Dorota 1342ZABRZEK-4000:02:02
91ZBOROWSKA Domika 1339ista biegAmyGLIWICEK-3000:02:03
92HRYSZKIEWICZ Barbara 1385AKMB Pędziwiatr GliwiceMIEDARYK-4000:02:05
93POGORZELSKA-KLIKS Agata 1382unisonoSOSNOWIECK-4000:02:05
94ONAK Izabela 1497GLIWICEK-4000:02:07
95SZAMPERA Agnieszka 1461Event 360 Running TeamZAWADZKIEK-3000:02:09
96PANKIEWICZ Katarzyna 1498Grupa CmykiGLIWICEK-4000:02:13
97HRYSZKIEWICZ Anna 1451unisonoBYTOMK-2000:02:13
98WYSOCKA Magdalena 1308ETE RunRYBNIKK-4000:02:20
Znaleziono 98 wynik(ów)