10 KM ATEST PZLA GLIWICKI
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-10-18
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 268
Wystartowało : 237
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 235
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1JASIOK Michał 1434TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:02
2SZYMAŃSKI Bartosz 1479NiewymiękaczeKATOWICEM-3000:00:03
3BUDKA Borys 1111M-3000:00:03
4TARCZEWSKI Tomasz 1488TARCZA TRIATHLON TEAMZAWIERCIEM-3000:00:03
5ZACZYK Andrzej 1477PANIÓWKIM-3000:00:04
6MAŁEK Piotr 1530ZAWIERCIEM-3000:00:05
7WAJDA Grzegorz 1430KW GLIWICEGLIWICEM-3000:00:05
8WOSZTAL Patryk 1426Machina AdventureKATOWICEM-3000:00:05
9ĆWIKLIŃSKI Piotr 1496Klub Żeglarski ZagłębieDĄBROWA GORNICZAM-3000:00:09
10BAŃBUŁA Grzegorz 1300GLIWICEM-3000:00:11
11WYCIŚLIK Marcin 1318HirschvogelGLIWICEM-3000:00:11
12ROMANIUK Piotr 1425WZP SUM BytomZABRZEM-3000:00:14
13LENTZY Grzegorz 1422GLIWICEM-3000:00:14
14OPIOŁA Tomasz 1598HarnaśGLIWICEM-3000:00:17
15STEFAŃCZYK Krzysztof 1384BYTOMM-3000:00:21
16KRYSTEK Marcin 1441PARZYMIECHYM-3000:00:30
17BIENIEK Sebastian 1324HirschvogelZABRZEM-3000:00:35
18DĄBROWSKI Jacek 1347HirschvogelGLIWICEM-3000:00:36
19GOŹDZICKI Leszek 1429Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:39
20CESARZ Maciej 1487Tylko Curling!GLIWICEM-3000:00:41
21WIERZBICKI Marcin 1486PIEKARY SLASKIEM-3000:00:48
22PROTAS Tomasz 1463ZSO5 GliwiceGLIWICEM-3000:00:51
23SWOBODA Jarosław 1449Night Runners GliwiceKNURÓWM-3000:00:54
24LEGIEŻYŃSKI Krzysztof 1534GLIWICEM-3000:00:55
25PAWLUS Grzegorz 1361BYTOMM-3000:00:55
26MACHACZKA Dawid 1437BYTOMM-3000:00:57
27GRUCHALSKI Jakub 1527ISTA BiegamyCHORZÓWM-3000:01:00
28WICHARY Marcin 1528ISTA BiegamyKALETYM-3000:01:00
29DOMAGALSKI Mirosław 1381GLIWICEM-3000:01:04
30LIPOWSKI Grzegorz 1411GLIWICEM-3000:01:08
31ZARUDZKI Łukasz 1357Nothing to fearGLIWICEM-3000:01:12
32SZMYD Wojciech 1507GLIWICEM-3000:01:17
33SADOWSKI Tomasz 1404kossmate żukiKRAKÓWM-3000:01:17
34FOLTYN Armin 1513KĘDZIERZYN KOŹLEM-3000:01:23
35DYMAREK Łukasz 1398KM PSP GliwicePŁAWNIOWICEM-3000:01:26
36ZACZEK Adam 1360Opel Active TeamGLIWICEM-3000:01:27
37GAŁOSZ Sebastian 1358Rajsport Active Anton TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:01:28
38CYMBAŁA Piotr 1366GLIWICEM-3000:01:34
39BOBEŁ Krzysztof 1440GLIWICEM-3000:01:35
40WANDASIEWCZ Marcin 1380biegamwpyskowicachPYSKOWICEM-3000:01:36
41GRYNKIEWICZ-SUDNIK Maciej 1371WROCŁAWM-3000:01:36
42GOŁĘBIOWSKI Marek 1370GLIWICEM-3000:01:37
43KARASIŃSKI Jacek 1464GLIWICEM-3000:01:41
44ŁUKASZCZYK Adam 1467Future ProcessingRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:41
45RAKINT Bogdan 1401GLIWICEM-3000:01:54
46SOSNOWSKI Maciej 1491ZABRZEM-3000:01:54
47KUCZERA Łukasz 8Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKM-3000:01:56
48HEFFNER Remigiusz 1078Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKM-3000:01:57
49KUŚ Michał 1521GLIWICEM-3000:01:59
50SZWUGIER Dawid 1476-RUDA ŚLĄSKAM-3000:02:01
51POPCZYK Piotr 1456ŻERNICAM-3000:02:06
52PIOTR Witulski 1504GLIWICEM-3000:02:07
53SZAMPERA Janusz 1462Event 360 Running TeamZAWADZKIEM-3000:02:09
54ROJEK Michał 1320GLIWICEM-3000:02:14
55BESSA Ricardo 1375Team Double TroubleGLIWICEM-3000:02:14
56ZEMBOK Filip 1311Rockwell TeamPSZCZYNAM-3000:02:20
57MYŚLAK Mariusz 1557GLIWICEM-3000:02:21
Znaleziono 57 wynik(ów)