10 KM ATEST PZLA GLIWICKI
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-10-18
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 268
Wystartowało : 237
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 235
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZYMAŃSKI Paweł 1427NiewymiękaczeKATOWICEM-201M 100:00:0200:36:18.6500:36:21.35 3:3716,5
2SZYMAŃSKI Bartosz 1479NiewymiękaczeKATOWICEM-301M 200:00:0300:37:03.7000:37:06.85+00:00:453:4216,2
3LUBELSKI Łukasz 1516M-401M 300:00:0300:37:05.9000:37:09.55+00:00:473:4216,2
4MUSKIETORZ Piotr 1432MIKOŁÓWM-202M 400:00:0800:39:14.9500:39:23.75+00:02:563:5515,3
5JASIOK Michał 1434TARNOWSKIE GÓRYM-302M 500:00:0200:40:00.2500:40:02.60+00:03:414:0015,0
6BUDKA Borys 1111M-303M 600:00:0300:40:02.6500:40:05.70+00:03:444:0015,0
7ZACZYK Andrzej 1477PANIÓWKIM-304M 700:00:0400:40:15.9000:40:20.10+00:03:574:0114,9
8ORLICKI Stanisław 1302RUDZEM-501M 800:00:0300:40:36.9000:40:40.80+00:04:184:0314,8
9GÓRYŃSKI Rafał 9Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKM-203M 900:00:0500:40:39.9500:40:45.10+00:04:214:0414,8
10TARCZEWSKI Tomasz 1488TARCZA TRIATHLON TEAMZAWIERCIEM-305M 1000:00:0300:40:54.0000:40:57.60+00:04:354:0514,7
11OGRODNICZEK Adam 1448AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-402M 1100:00:1300:40:53.2500:41:06.50+00:04:344:0514,7
12MAŁEK Piotr 1530ZAWIERCIEM-306M 1200:00:0500:41:27.9000:41:32.90+00:05:094:0814,5
13KRASNODĘBSKI Robert 1457BYTOMM-403M 1300:00:0400:41:29.2000:41:33.45+00:05:104:0814,5
14WAJDA Grzegorz 1430KW GLIWICEGLIWICEM-307M 1400:00:0500:41:29.6000:41:34.95+00:05:104:0814,5
15PASTUCHA Marek 1436Cross KrapkowiceKRAPKOWICEM-502M 1500:00:1000:41:54.4000:42:04.45+00:05:354:1114,3
16CZARNOŻYŃSKI Aleksander 1529GTT-Inter ProjektGLIWICEM-503M 1600:00:0900:42:07.2000:42:16.80+00:05:484:1214,2
17KONFEDERAK Tomasz 1362ZAWADZKIEM-404M 1700:00:0700:42:38.4000:42:45.95+00:06:194:1514,1
18OLESIŃSKI Tomasz 1323KNURÓWM-405M 1800:00:0600:43:01.5000:43:08.30+00:06:424:1813,9
19WAWRZAK Ryszard 1413GLIWICEM-406M 1900:00:4900:44:07.1000:44:56.85+00:07:484:2413,6
20DROSDZOL Piotr 1559CHORZÓWM-204M 2000:00:3300:45:19.9500:45:53.40+00:09:014:3213,2
21MACIEJOŃCZYK Mariusz 10Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKM-407M 2100:00:2500:45:37.4000:46:02.55+00:09:184:3313,2
22ĆWIKLIŃSKI Piotr 1496Klub Żeglarski ZagłębieDĄBROWA GORNICZAM-309M 2200:00:0900:46:10.0000:46:19.65+00:09:514:3713,0
23KRYSTEK Marcin 1441PARZYMIECHYM-3011M 2300:00:3000:46:20.1000:46:50.75+00:10:014:3812,9
24WYCIŚLIK Marcin 1318HirschvogelGLIWICEM-3012M 2400:00:1100:46:47.2500:46:58.80+00:10:284:4012,8
25CESARZ Maciej 1487Tylko Curling!GLIWICEM-3010M 2500:00:4100:46:19.3500:47:00.85+00:10:004:3713,0
26ŻEROMSKI Stefan 1517Jasna GliwiceGLIWICEM-504M 2600:00:1800:47:12.4000:47:31.25+00:10:534:4312,7
27SKRZYPCZYK Paweł 1505ZABRZEM-409M 2700:00:0500:47:26.4000:47:31.40+00:11:074:4412,6
28MERMON Artur 1543GLIWICEM-505M 2800:00:0700:47:41.4500:47:49.10+00:11:224:4612,6
29BESSA Ricardo 1375Team Double TroubleGLIWICEM-308M 2900:02:1400:45:35.7000:47:49.70+00:09:174:3313,2
30BAŃBUŁA Grzegorz 1300GLIWICEM-3013M 3000:00:1100:48:10.6500:48:21.80+00:11:524:4912,5
31MYCZKOWSKI Adam 1410KATOWICEM-207M 3100:00:2500:48:22.6500:48:48.25+00:12:044:5012,4
32OSSOWSKI Dariusz 1340HirschvogelGLIWICEM-208M 3200:00:1900:48:34.4000:48:54.30+00:12:154:5112,3
33CZAUDERNA Adrian 1350ETERunGLIWICEM-408M 3300:01:4500:47:23.8000:49:09.20+00:11:054:4412,7
34KOTAS Adam 1455KATOWICEM-205M 3400:02:0600:47:05.7000:49:12.05+00:10:474:4212,7
35LEGUTKO Piotr 1499-GLIWICEM-206M 3500:01:5100:47:30.2000:49:21.85+00:11:114:4512,6
36WICHARY Marcin 1528ISTA BiegamyKALETYM-3014M 3600:01:0000:48:34.6500:49:35.35+00:12:164:5112,3
37UZDRZYCHOWSKI Maciej 1378WF SportRun TeamLĘDZINYM-209M 3700:01:1200:48:41.8000:49:53.80+00:12:234:5212,3
38WĘŻYK Wojciech 1460GLIWICEM-4010M 3800:00:1000:49:48.0000:49:58.25+00:13:294:5812,0
39BUGAJSKI Mariusz 1556GLIWICEM-4013M 3900:00:0700:50:32.0500:50:39.50+00:14:135:0311,9
40OPIOŁA Tomasz 1598HarnaśGLIWICEM-3019M 4000:00:1700:50:37.8500:50:55.45+00:14:195:0311,8
41SOKOŁOWSKI Łukasz 1351GLIWICEM-2010M 4100:01:5700:49:10.2000:51:07.40+00:12:514:5512,2
42ZARUDZKI Łukasz 1357Nothing to fearGLIWICEM-3015M 4200:01:1200:49:54.7000:51:07.50+00:13:364:5912,0
43GOŹDZICKI Leszek 1429Night Runners ZabrzeZABRZEM-3018M 4300:00:3900:50:33.7000:51:13.35+00:14:155:0311,9
44BRODEK Andrzej 1474GLIWICEM-4012M 4400:01:1300:50:16.3500:51:30.25+00:13:575:0111,9
45BIOLIK Piotr 1419--GLIWICEM-4011M 4500:01:5700:49:58.3500:51:55.95+00:13:394:5912,0
46ŁUSZCZ Andrzej 1416BYTOMM-161M 4600:00:5400:51:10.2500:52:05.15+00:14:515:0711,7
47HEFFNER Remigiusz 1078Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKM-3016M 4700:01:5700:50:20.2000:52:17.35+00:14:015:0211,9
48KUCZERA Łukasz 8Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKM-3017M 4800:01:5600:50:20.7000:52:17.40+00:14:025:0211,9
49RYBAK Andrzej 1335HirschvogelZABRZEM-2013M 4900:00:3400:51:51.1000:52:25.35+00:15:325:1111,6
50BIENIEK Sebastian 1324HirschvogelZABRZEM-3020M 5000:00:3500:51:54.1500:52:29.80+00:15:355:1111,6
51PIKTAS Paweł 1535GLIWICEM-4014M 5100:01:2200:51:13.8000:52:35.85+00:14:555:0711,7
52TROJAN Paweł 1552ITACY BIEGACZEOPOLEM-2012M 5200:01:5400:50:42.7500:52:37.40+00:14:245:0411,8
53DESMOND Robert 1458KATOWICEM-2011M 5300:02:0600:50:42.4000:52:49.30+00:14:235:0411,8
54ROMANIUK Piotr 1425WZP SUM BytomZABRZEM-3023M 5400:00:1400:52:40.2500:52:54.90+00:16:215:1611,4
55SŁOWIK Paweł 1484PYSKOWICEM-2014M 5500:00:5300:52:07.1500:53:00.80+00:15:485:1211,5
56PAWLUS Grzegorz 1361BYTOMM-3022M 5600:00:5500:52:14.3000:53:09.60+00:15:555:1311,5
57WOSZTAL Patryk 1426Machina AdventureKATOWICEM-3025M 5700:00:0500:53:16.6000:53:22.05+00:16:575:1911,3
58GOŁĘBIOWSKI Marek 1370GLIWICEM-3021M 5800:01:3700:51:58.8000:53:35.95+00:15:405:1111,5
59MĘDRALA Jacek 1389GLIWICEM-4019M 5900:00:1000:53:39.8500:53:50.45+00:17:215:2211,2
60GRZYWNA Marek 1490Lzs WojciechówOLESNOM-4017M 6000:00:2200:53:30.8500:53:52.95+00:17:125:2111,2
61ROŻEK Michał 1345GLIWICEM-4015M 6100:01:4700:52:13.7000:54:00.85+00:15:555:1311,5
62DUDEK Dariusz 1493chopcy szeryfaBYTOMM-506M 6200:01:5200:52:12.3000:54:05.10+00:15:535:1311,5
63BRYLIŃSKI Ryszard 1443niezrzeszonyZABRZEM-507M 6300:00:3200:53:37.8000:54:10.10+00:17:195:2111,2
64LENTZY Grzegorz 1422GLIWICEM-3029M 6400:00:1400:54:02.9000:54:17.05+00:17:445:2411,1
65BAŃKOWSKI Sebastian 1393GLIWICEM-2015M 6500:02:0300:52:15.0500:54:19.00+00:15:565:1311,5
66DYMAREK Łukasz 1398KM PSP GliwicePŁAWNIOWICEM-3024M 6600:01:2600:53:07.8500:54:34.65+00:16:495:1811,3
67SWOBODA Jarosław 1449Night Runners GliwiceKNURÓWM-3028M 6700:00:5400:53:41.0500:54:35.45+00:17:225:2211,2
68PIKOŃ Krzysztof 1595GLIWICEM-4016M 6800:01:3300:53:06.4000:54:40.30+00:16:475:1811,3
69SZMYD Wojciech 1507GLIWICEM-3026M 6900:01:1700:53:37.6500:54:54.75+00:17:195:2111,2
70SADOWSKI Tomasz 1404kossmate żukiKRAKÓWM-3027M 7000:01:1700:53:37.9500:54:54.95+00:17:195:2111,2
71HAJDUGA Rafał 1502GliwiceGLIWICEM-4020M 7100:00:4500:54:33.3000:55:18.40+00:18:145:2711,0
71PĄCHALSKI Andrzej 1481KS NEMOCHORZÓWM-508M 7200:00:0500:55:13.1000:55:18.40+00:18:545:3110,9
73TURCZYN Mateusz 1555HirschvogelGLIWICEM-2018M 7300:00:3300:54:46.7000:55:20.65+00:18:285:2811,0
74MACHACZKA Dawid 1437BYTOMM-3030M 7400:00:5700:54:26.6500:55:23.85+00:18:085:2611,0
75HAJDUKIEWICZ Michał 1475GLIWICEM-2017M 7500:01:1400:54:14.8000:55:29.20+00:17:565:2511,1
76KRZEMIŃSKI Mirosław 1424GLIWICEM-4018M 7600:02:0700:53:32.2500:55:39.90+00:17:135:2111,2
77KRYNICKI Paweł 1511GLIWICEM-2016M 7700:02:0200:53:55.6000:55:57.75+00:17:365:2311,1
78BRZÓZKA Piotr 1580JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2019M 7800:00:5700:55:04.3000:56:01.45+00:18:455:3010,9
79WŁOCHOWSKI Krzysztof 1501ZABRZEM-4022M 7900:01:2000:54:55.3500:56:15.50+00:18:365:2910,9
80BOBEŁ Krzysztof 1440GLIWICEM-3031M 8000:01:3500:54:41.3000:56:16.75+00:18:225:2811,0
81SZCZURASZEK Maciej 1374WROCŁAWM-4021M 8100:01:4400:54:33.6000:56:18.00+00:18:145:2711,0
82CYBA Marek 1454GLIWICEM-4023M 8200:01:3900:54:56.3500:56:36.25+00:18:375:2910,9
83GIL Wojciech 1560WARSZAWAM-4024M 8300:00:4900:55:49.7500:56:39.60+00:19:315:3510,7
84GRUCHALSKI Jakub 1527ISTA BiegamyCHORZÓWM-3034M 8400:01:0000:55:52.2500:56:52.70+00:19:335:3510,7
85SOSNOWSKI Maciej 1491ZABRZEM-3032M 8500:01:5400:55:02.9000:56:57.25+00:18:445:3010,9
86CZOGALA Piotr 1542GLIWICEM-4025M 8600:00:5100:56:25.5500:57:16.95+00:20:065:3810,6
87PROTAS Tomasz 1463ZSO5 GliwiceGLIWICEM-3036M 8700:00:5100:56:26.1000:57:17.35+00:20:075:3810,6
88SKURA Adam 1510KRAKÓWM-2020M 8800:02:1400:55:21.8500:57:36.70+00:19:035:3210,8
89MYŚLAK Mariusz 1557GLIWICEM-3033M 8900:02:2100:55:20.1000:57:41.40+00:19:015:3210,8
90FOLTYN Armin 1513KĘDZIERZYN KOŹLEM-3035M 9000:01:2300:56:17.9500:57:41.90+00:19:595:3710,7
91ROCHOWSKI Paweł 1541GLIWICEM-2022M 9100:01:0700:57:08.9000:58:16.00+00:20:505:4210,5
92LIPOWSKI Grzegorz 1411GLIWICEM-3039M 9200:01:0800:57:09.4000:58:17.75+00:20:505:4210,5
93RYBAK Piotr 1391GLIWICEM-2021M 9300:01:5800:56:27.7500:58:25.80+00:20:095:3810,6
94CYMBAŁA Piotr 1366GLIWICEM-3038M 9400:01:3400:56:54.9500:58:29.90+00:20:365:4110,5
95PIOTR Witulski 1504GLIWICEM-3037M 9500:02:0700:56:39.9500:58:47.75+00:20:215:4010,6
96BEDNARZ Arkadiusz 1472GLIWICEM-4026M 9600:01:3700:57:24.3000:59:02.00+00:21:055:4410,4
97WANDASIEWCZ Marcin 1380biegamwpyskowicachPYSKOWICEM-3040M 9700:01:3600:57:28.1000:59:04.75+00:21:095:4410,4
98KIJANKA Damian 1334HirschvogelCZERWIONKAM-2024M 9800:00:3400:58:57.6500:59:32.15+00:22:395:5310,2
99LEGIEŻYŃSKI Krzysztof 1534GLIWICEM-3045M 9900:00:5500:58:37.9000:59:33.35+00:22:195:5110,2
100GRYNKIEWICZ-SUDNIK Maciej 1371WROCŁAWM-3041M 10000:01:3600:58:01.1500:59:37.60+00:21:425:4810,3
101MALEC Marek 1331GLIWICEM-2023M 10100:02:1600:57:27.9500:59:44.20+00:21:095:4410,4
102GOŁYŚ Dawid 1473KNURÓWM-2025M 10200:00:0400:59:45.9000:59:50.30+00:23:275:5810,0
103DĄBROWSKI Jacek 1347HirschvogelGLIWICEM-3049M 10300:00:3600:59:28.3501:00:04.95+00:23:095:5610,1
104POPCZYK Piotr 1456ŻERNICAM-3043M 10400:02:0600:58:08.3001:00:14.65+00:21:495:4810,3
105SZAMPERA Janusz 1462Event 360 Running TeamZAWADZKIEM-3044M 10500:02:0900:58:10.3501:00:19.35+00:21:515:4910,3
106ROJEK Michał 1320GLIWICEM-3042M 10600:02:1400:58:07.0501:00:21.65+00:21:485:4810,3
107RATKA Dawid 1540WYRYM-2026M 10700:00:5700:59:46.1501:00:43.30+00:23:275:5810,0
108KARASIŃSKI Jacek 1464GLIWICEM-3046M 10800:01:4100:59:02.8001:00:44.40+00:22:445:5410,2
109RAKINT Bogdan 1401GLIWICEM-3047M 10900:01:5400:59:13.9001:01:08.25+00:22:555:5510,1
110JUROWICZ Damian 1316KATOWICEM-2027M 11000:00:5401:00:23.6501:01:18.35+00:24:056:029,9
111SZWUGIER Dawid 1476-RUDA ŚLĄSKAM-3048M 11100:02:0100:59:27.9001:01:29.55+00:23:095:5610,1
112KONICZEK Marek 1390GLIWICEM-509M 11200:02:1000:59:24.1001:01:34.85+00:23:055:5610,1
113DĘBSKI Mariusz 1520Night Runners GliwiceGLIWICEM-4028M 11300:00:4701:01:40.3501:02:27.75+00:25:216:109,7
114STRZYŻ Ryszard 1492OPRNCACHING.PLCHORZÓWM-4031M 11400:00:2301:02:09.5001:02:33.45+00:25:506:139,7
115BZÓWKA Andrzej 1421TeamAB PROJEKTSOSNOWIECM-4030M 11500:00:5001:01:51.7501:02:42.10+00:25:336:119,7
116BOGDANOWICZ Zbigniew 1431ZABRZEM-4027M 11600:02:2101:00:45.6501:03:07.30+00:24:276:049,9
117AUGUSTYNIAK Adam 1494GLIWICEM-5010M 11700:00:5001:02:28.2501:03:18.50+00:26:096:149,6
118GAŁOSZ Sebastian 1358Rajsport Active Anton TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3050M 11800:01:2801:01:58.7501:03:27.15+00:25:406:119,7
119ZACZEK Adam 1360Opel Active TeamGLIWICEM-3051M 11900:01:2701:02:15.3501:03:42.75+00:25:566:139,6
120PIOTROWSKI Jarosław 1445GLIWICEM-4029M 12000:02:0701:01:43.1501:03:51.05+00:25:246:109,7
121TRZEMŻALSKI Kamil 1508GLIWICEM-2028M 12100:01:0401:02:49.6501:03:53.95+00:26:316:169,6
122ŁUSZCZ Oliwier 1525GLIWICEM-2029M 12200:00:0901:04:35.9501:04:45.00+00:28:176:279,3
123DOMAGALSKI Mirosław 1381GLIWICEM-3052M 12300:01:0401:04:09.9001:05:14.05+00:27:516:259,4
124KURA Lesław 1532UnisonoMIKOŁÓWM-5011M 12400:02:1201:03:33.3001:05:45.50+00:27:146:219,4
125ŁUKASZCZYK Adam 1467Future ProcessingRUDA ŚLĄSKAM-3053M 12500:01:4101:04:19.9001:06:01.70+00:28:016:269,3
126KUŚ Michał 1521GLIWICEM-3054M 12600:01:5901:04:30.3001:06:30.25+00:28:116:279,3
127SUSEŁ Aleksander 1Cała NaprzódMIKOŁÓWM-2031M 12700:00:0101:07:43.5501:07:45.05+00:31:246:468,9
128MULARCZYK Tomasz 1537PKO BPKATOWICEM-4033M 12800:00:4301:07:11.7501:07:55.45+00:30:536:438,9
129SOKOŁOWSKI Mateusz 1352GLIWICEM-2030M 12900:01:5701:06:27.7001:08:25.30+00:30:096:389,0
130POSMYK Sebastian 1367BFRT.ORG.PLTARNOWSKIE GÓRYM-4032M 13000:01:3701:06:57.5001:08:34.95+00:30:386:419,0
131GOJ Jerzy 1377Piekary ŚląskiePIEKARY ŚLĄSKIEM-5012M 13100:00:4501:08:13.4501:08:58.85+00:31:546:498,8
132TRZOPEK Marcin 1420UJSOŁYM-2032M 13200:00:1001:11:04.1001:11:14.65+00:34:457:068,4
133SŁODKIEWICZ Grzegorz 1442GLIWICEM-4034M 13300:02:2501:08:56.3001:11:21.55+00:32:376:538,7
134ZEMBOK Filip 1311Rockwell TeamPSZCZYNAM-3055M 13400:02:2001:13:29.5001:15:49.70+00:37:107:208,2
135STEFAŃCZYK Krzysztof 1384BYTOMM-3056M 13500:00:2101:20:21.5501:20:43.30+00:44:028:027,5
136MURKOWSKI Sławomir 1348HirschvogelBYTOMM-4035M 13600:00:3501:23:06.0001:23:41.95+00:46:478:187,2
137GĄSZCZAK Tadeusz 1341GLIWICEM-701M 13700:00:1101:31:34.7501:31:46.50+00:55:169:096,6
138MUCHA Edward 1386RUDA ŚLĄSKAM-702M 13800:00:1802:56:44.1002:57:02.90+02:20:2517:403,4
139WIERZBICKI Marcin 1486PIEKARY SLASKIEM-3057M 13900:00:48+00:38:3714:524,0
Znaleziono 139 wynik(ów)