10 KM ATEST PZLA GLIWICKI
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-10-18
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 268
Wystartowało : 237
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 235
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1SUSEŁ Aleksander 1Cała NaprzódMIKOŁÓWM-2000:00:01
2JASIOK Michał 1434TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:02
3SZYMAŃSKI Paweł 1427NiewymiękaczeKATOWICEM-2000:00:02
4ORLICKI Stanisław 1302RUDZEM-5000:00:03
5SZYMAŃSKI Bartosz 1479NiewymiękaczeKATOWICEM-3000:00:03
6BUDKA Borys 1111M-3000:00:03
7TARCZEWSKI Tomasz 1488TARCZA TRIATHLON TEAMZAWIERCIEM-3000:00:03
8LUBELSKI Łukasz 1516M-4000:00:03
9ZACZYK Andrzej 1477PANIÓWKIM-3000:00:04
10GOŁYŚ Dawid 1473KNURÓWM-2000:00:04
11KRASNODĘBSKI Robert 1457BYTOMM-4000:00:04
12GÓRYŃSKI Rafał 9Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKM-2000:00:05
13MAŁEK Piotr 1530ZAWIERCIEM-3000:00:05
14WAJDA Grzegorz 1430KW GLIWICEGLIWICEM-3000:00:05
15WOSZTAL Patryk 1426Machina AdventureKATOWICEM-3000:00:05
16PĄCHALSKI Andrzej 1481KS NEMOCHORZÓWM-5000:00:05
17SKRZYPCZYK Paweł 1505ZABRZEM-4000:00:05
18OLESIŃSKI Tomasz 1323KNURÓWM-4000:00:06
19MERMON Artur 1543GLIWICEM-5000:00:07
20BUGAJSKI Mariusz 1556GLIWICEM-4000:00:07
21KONFEDERAK Tomasz 1362ZAWADZKIEM-4000:00:07
22MUSKIETORZ Piotr 1432MIKOŁÓWM-2000:00:08
23ŁUSZCZ Oliwier 1525GLIWICEM-2000:00:09
24CZARNOŻYŃSKI Aleksander 1529GTT-Inter ProjektGLIWICEM-5000:00:09
25ĆWIKLIŃSKI Piotr 1496Klub Żeglarski ZagłębieDĄBROWA GORNICZAM-3000:00:09
26WĘŻYK Wojciech 1460GLIWICEM-4000:00:10
27TRZOPEK Marcin 1420UJSOŁYM-2000:00:10
28MĘDRALA Jacek 1389GLIWICEM-4000:00:10
29PASTUCHA Marek 1436Cross KrapkowiceKRAPKOWICEM-5000:00:10
30GĄSZCZAK Tadeusz 1341GLIWICEM-7000:00:11
31BAŃBUŁA Grzegorz 1300GLIWICEM-3000:00:11
32WYCIŚLIK Marcin 1318HirschvogelGLIWICEM-3000:00:11
33OGRODNICZEK Adam 1448AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:00:13
34ROMANIUK Piotr 1425WZP SUM BytomZABRZEM-3000:00:14
35LENTZY Grzegorz 1422GLIWICEM-3000:00:14
36OPIOŁA Tomasz 1598HarnaśGLIWICEM-3000:00:17
37MUCHA Edward 1386RUDA ŚLĄSKAM-7000:00:18
38ŻEROMSKI Stefan 1517Jasna GliwiceGLIWICEM-5000:00:18
39OSSOWSKI Dariusz 1340HirschvogelGLIWICEM-2000:00:19
40STEFAŃCZYK Krzysztof 1384BYTOMM-3000:00:21
41GRZYWNA Marek 1490Lzs WojciechówOLESNOM-4000:00:22
42STRZYŻ Ryszard 1492OPRNCACHING.PLCHORZÓWM-4000:00:23
43MACIEJOŃCZYK Mariusz 10Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKM-4000:00:25
44MYCZKOWSKI Adam 1410KATOWICEM-2000:00:25
45KRYSTEK Marcin 1441PARZYMIECHYM-3000:00:30
46BRYLIŃSKI Ryszard 1443niezrzeszonyZABRZEM-5000:00:32
47DROSDZOL Piotr 1559CHORZÓWM-2000:00:33
48TURCZYN Mateusz 1555HirschvogelGLIWICEM-2000:00:33
49KIJANKA Damian 1334HirschvogelCZERWIONKAM-2000:00:34
50RYBAK Andrzej 1335HirschvogelZABRZEM-2000:00:34
51MURKOWSKI Sławomir 1348HirschvogelBYTOMM-4000:00:35
52BIENIEK Sebastian 1324HirschvogelZABRZEM-3000:00:35
53DĄBROWSKI Jacek 1347HirschvogelGLIWICEM-3000:00:36
54GOŹDZICKI Leszek 1429Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:39
55CESARZ Maciej 1487Tylko Curling!GLIWICEM-3000:00:41
56MULARCZYK Tomasz 1537PKO BPKATOWICEM-4000:00:43
57HAJDUGA Rafał 1502GliwiceGLIWICEM-4000:00:45
58GOJ Jerzy 1377Piekary ŚląskiePIEKARY ŚLĄSKIEM-5000:00:45
59DĘBSKI Mariusz 1520Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:47
60WIERZBICKI Marcin 1486PIEKARY SLASKIEM-3000:00:48
61WAWRZAK Ryszard 1413GLIWICEM-4000:00:49
62GIL Wojciech 1560WARSZAWAM-4000:00:49
63BZÓWKA Andrzej 1421TeamAB PROJEKTSOSNOWIECM-4000:00:50
64AUGUSTYNIAK Adam 1494GLIWICEM-5000:00:50
65PROTAS Tomasz 1463ZSO5 GliwiceGLIWICEM-3000:00:51
66CZOGALA Piotr 1542GLIWICEM-4000:00:51
67SŁOWIK Paweł 1484PYSKOWICEM-2000:00:53
68ŁUSZCZ Andrzej 1416BYTOMM-1600:00:54
69JUROWICZ Damian 1316KATOWICEM-2000:00:54
70SWOBODA Jarosław 1449Night Runners GliwiceKNURÓWM-3000:00:54
71LEGIEŻYŃSKI Krzysztof 1534GLIWICEM-3000:00:55
72PAWLUS Grzegorz 1361BYTOMM-3000:00:55
73BRZÓZKA Piotr 1580JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2000:00:57
74RATKA Dawid 1540WYRYM-2000:00:57
75MACHACZKA Dawid 1437BYTOMM-3000:00:57
76GRUCHALSKI Jakub 1527ISTA BiegamyCHORZÓWM-3000:01:00
77WICHARY Marcin 1528ISTA BiegamyKALETYM-3000:01:00
78TRZEMŻALSKI Kamil 1508GLIWICEM-2000:01:04
79DOMAGALSKI Mirosław 1381GLIWICEM-3000:01:04
80ROCHOWSKI Paweł 1541GLIWICEM-2000:01:07
81LIPOWSKI Grzegorz 1411GLIWICEM-3000:01:08
82ZARUDZKI Łukasz 1357Nothing to fearGLIWICEM-3000:01:12
83UZDRZYCHOWSKI Maciej 1378WF SportRun TeamLĘDZINYM-2000:01:12
84BRODEK Andrzej 1474GLIWICEM-4000:01:13
85HAJDUKIEWICZ Michał 1475GLIWICEM-2000:01:14
86SZMYD Wojciech 1507GLIWICEM-3000:01:17
87SADOWSKI Tomasz 1404kossmate żukiKRAKÓWM-3000:01:17
88WŁOCHOWSKI Krzysztof 1501ZABRZEM-4000:01:20
89PIKTAS Paweł 1535GLIWICEM-4000:01:22
90FOLTYN Armin 1513KĘDZIERZYN KOŹLEM-3000:01:23
91DYMAREK Łukasz 1398KM PSP GliwicePŁAWNIOWICEM-3000:01:26
92ZACZEK Adam 1360Opel Active TeamGLIWICEM-3000:01:27
93GAŁOSZ Sebastian 1358Rajsport Active Anton TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:01:28
94PIKOŃ Krzysztof 1595GLIWICEM-4000:01:33
95CYMBAŁA Piotr 1366GLIWICEM-3000:01:34
96BOBEŁ Krzysztof 1440GLIWICEM-3000:01:35
97WANDASIEWCZ Marcin 1380biegamwpyskowicachPYSKOWICEM-3000:01:36
98GRYNKIEWICZ-SUDNIK Maciej 1371WROCŁAWM-3000:01:36
99GOŁĘBIOWSKI Marek 1370GLIWICEM-3000:01:37
100BEDNARZ Arkadiusz 1472GLIWICEM-4000:01:37
101POSMYK Sebastian 1367BFRT.ORG.PLTARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:37
102CYBA Marek 1454GLIWICEM-4000:01:39
103KARASIŃSKI Jacek 1464GLIWICEM-3000:01:41
104ŁUKASZCZYK Adam 1467Future ProcessingRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:41
105SZCZURASZEK Maciej 1374WROCŁAWM-4000:01:44
106CZAUDERNA Adrian 1350ETERunGLIWICEM-4000:01:45
107ROŻEK Michał 1345GLIWICEM-4000:01:47
108LEGUTKO Piotr 1499-GLIWICEM-2000:01:51
109DUDEK Dariusz 1493chopcy szeryfaBYTOMM-5000:01:52
110RAKINT Bogdan 1401GLIWICEM-3000:01:54
111TROJAN Paweł 1552ITACY BIEGACZEOPOLEM-2000:01:54
112SOSNOWSKI Maciej 1491ZABRZEM-3000:01:54
113KUCZERA Łukasz 8Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKM-3000:01:56
114SOKOŁOWSKI Łukasz 1351GLIWICEM-2000:01:57
115SOKOŁOWSKI Mateusz 1352GLIWICEM-2000:01:57
116BIOLIK Piotr 1419--GLIWICEM-4000:01:57
117HEFFNER Remigiusz 1078Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKM-3000:01:57
118RYBAK Piotr 1391GLIWICEM-2000:01:58
119KUŚ Michał 1521GLIWICEM-3000:01:59
120SZWUGIER Dawid 1476-RUDA ŚLĄSKAM-3000:02:01
121KRYNICKI Paweł 1511GLIWICEM-2000:02:02
122BAŃKOWSKI Sebastian 1393GLIWICEM-2000:02:03
123POPCZYK Piotr 1456ŻERNICAM-3000:02:06
124DESMOND Robert 1458KATOWICEM-2000:02:06
125KOTAS Adam 1455KATOWICEM-2000:02:06
126KRZEMIŃSKI Mirosław 1424GLIWICEM-4000:02:07
127PIOTROWSKI Jarosław 1445GLIWICEM-4000:02:07
128PIOTR Witulski 1504GLIWICEM-3000:02:07
129SZAMPERA Janusz 1462Event 360 Running TeamZAWADZKIEM-3000:02:09
130KONICZEK Marek 1390GLIWICEM-5000:02:10
131KURA Lesław 1532UnisonoMIKOŁÓWM-5000:02:12
132ROJEK Michał 1320GLIWICEM-3000:02:14
133BESSA Ricardo 1375Team Double TroubleGLIWICEM-3000:02:14
134SKURA Adam 1510KRAKÓWM-2000:02:14
135MALEC Marek 1331GLIWICEM-2000:02:16
136ZEMBOK Filip 1311Rockwell TeamPSZCZYNAM-3000:02:20
137BOGDANOWICZ Zbigniew 1431ZABRZEM-4000:02:21
138MYŚLAK Mariusz 1557GLIWICEM-3000:02:21
139SŁODKIEWICZ Grzegorz 1442GLIWICEM-4000:02:25
Znaleziono 139 wynik(ów)