10 KM NORDIC WALKING GLIWICKI
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-10-18
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 46
Wystartowało : 40
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 40
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1SOBCZYK Grzegorz 1618ZABRZEM-4000:01:22
2BRODOWICZ Aleksandra 1624Padł Na Ryj TeamPYSKOWICEK-3000:01:50
3JAWORSKI Andrzej 1626GLIWICEM-5000:01:58
4KRZEMIŃSKA Jadwiga 1623GLIWICEK-4000:02:07
5PRZYBYLSKA Wanda 1617Wislańska Akademia BiegowaWISŁAK-6000:02:09
6MAKSYSZ-ŁOBKO Marzena 1644arch3dPIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:02:09
7GRABIŃSKI Lech 1625GLIWICEM-6000:02:09
8KŁYŚ Ryszard 1608Błyskawica GliwiceGLIWICEM-5000:02:10
9STRASSBERGER Katarzyna 1620SPORT-RELAKS GLIWICEGLIWICEK-4000:02:10
10KOTYLAK Wojciech 1619SPORT-RELAKS GLIWICEGLIWICEM-5000:02:10
11MARZEC Janina 1605GLIWICEK-5000:02:10
12CYRUS Bogdan 1641Silesia Nordic TimeSTRZEBIŃM-4000:02:11
13CZUGA Malgorzata 1610Błyskawica GliwiceGLIWICEK-5000:02:12
14WIŚNIEWSKI Sławomir 1607ZABRZEM-4000:02:12
15MACHOWSKA - LAZAR Agnieszka 1616ZABRZEK-3000:02:12
16POGODA Franciszek 1611AEROMED GliwiceGLIWICEM-5000:02:13
17WIEDERMANN Jerzy 1615GLIWICEM-6000:02:13
18WIŚNIEWSKA Marzanna 1606ZABRZEK-4000:02:13
19NIEDBAŁ Adam 1642Silesia Nordic TimeSIEWIERZM-3000:02:14
20MAJEWSKA Dorota 1609GLIWICEK-4000:02:14
21KONOPACKA Krystyna 1600GLIWICEK-6000:02:14
22ZIELIŃSKA Ines 1634GLIWICEK-2000:02:15
23GARBALA Magdalena 1632GLIWICEK-2000:02:15
24POSŁUSZNA Beata 1627GLIWICEK-5000:02:15
25BIELECKA Ewa 1637GLIWICEK-6000:02:15
26FRYDRYK Irina 1645GLIWICEK-5000:02:15
27ROMAŃSKA Katarzyna 1639WROCŁAWK-3000:02:16
28TYCZEWSKA Teresa 1604GLIWICEK-3000:02:16
29TLATLIK Dorota 1601ZABRZEK-3000:02:16
30KOLADO Daniel 1635GLIWICEM-2000:02:16
31ZIELIŃSKA Katarzyna 1613KWIDZYNK-3000:02:17
32WYSOCKI Łukasz 1633ZABRZEM-2000:02:17
33KIDAWA Marian 1630GLIWICEM-6000:02:17
34KURKOWSKA Brygida 1638ZABRZEK-5000:02:17
35MROZOWSKI Krzysztof 1621Akademicki Klub Turystyczny WATRAGLIWICEM-3000:02:18
36LEŚ Michał 1614GLIWICEM-4000:02:18
37GĘBCZYK Władysław 1622Gliwicki Klub KolekcjonerówGLIWICEM-6000:02:19
38GROSS Mirosław 1640UnisonoKSIĘŻY LASM-6000:02:20
39FIOŁKA-KONICZEK Magdalena 1629GLIWICEK-4000:02:20
40HUZAREWICZ Marek 1643GLIWICEM-4000:02:20
Znaleziono 40 wynik(ów)