10 KM NORDIC WALKING GLIWICKI
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-10-18
Miejsce : Gliwice
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 46
Wystartowało : 40
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 40
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1CZUGA Malgorzata 1610Błyskawica GliwiceGLIWICEK-501K 100:02:1201:11:07.9501:13:20.25 7:068,4
2ROMAŃSKA Katarzyna 1639WROCŁAWK-301K 200:02:1601:16:28.2001:18:45.15+00:05:207:387,8
3MAJEWSKA Dorota 1609GLIWICEK-401K 300:02:1401:18:11.0501:20:25.55+00:07:037:497,7
4TYCZEWSKA Teresa 1604GLIWICEK-302K 400:02:1601:18:31.9001:20:48.00+00:07:237:517,6
5PRZYBYLSKA Wanda 1617Wislańska Akademia BiegowaWISŁAK-601K 500:02:0901:18:44.2001:20:53.20+00:07:367:527,6
6TLATLIK Dorota 1601ZABRZEK-303K 600:02:1601:19:47.2001:22:04.10+00:08:397:587,5
7STRASSBERGER Katarzyna 1620SPORT-RELAKS GLIWICEGLIWICEK-402K 700:02:1001:20:08.1001:22:18.30+00:09:008:007,5
8ZIELIŃSKA Katarzyna 1613KWIDZYNK-304K 800:02:1701:20:17.3501:22:34.90+00:09:098:017,5
9KRZEMIŃSKA Jadwiga 1623GLIWICEK-403K 900:02:0701:20:58.5501:23:06.05+00:09:508:057,4
10MAKSYSZ-ŁOBKO Marzena 1644arch3dPIEKARY ŚLĄSKIEK-305K 1000:02:0901:23:12.7001:25:22.00+00:12:048:197,2
11KONOPACKA Krystyna 1600GLIWICEK-602K 1100:02:1401:23:34.1501:25:48.80+00:12:268:217,2
12ZIELIŃSKA Ines 1634GLIWICEK-201K 1200:02:1501:23:48.6001:26:03.70+00:12:408:227,2
13BRODOWICZ Aleksandra 1624Padł Na Ryj TeamPYSKOWICEK-306K 1300:01:5001:24:26.1001:26:16.15+00:13:188:267,1
14GARBALA Magdalena 1632GLIWICEK-202K 1400:02:1501:26:43.5001:28:58.95+00:15:358:406,9
15MACHOWSKA - LAZAR Agnieszka 1616ZABRZEK-307K 1500:02:1201:27:00.0501:29:12.90+00:15:528:426,9
16POSŁUSZNA Beata 1627GLIWICEK-502K 1600:02:1501:32:21.7501:34:36.75+00:21:139:146,5
17FIOŁKA-KONICZEK Magdalena 1629GLIWICEK-404K 1700:02:2001:33:13.7501:35:33.80+00:22:059:196,4
18MARZEC Janina 1605GLIWICEK-503K 1800:02:1001:33:32.3501:35:42.80+00:22:249:216,4
19BIELECKA Ewa 1637GLIWICEK-603K 1900:02:1501:34:45.0501:37:00.30+00:23:379:286,3
20FRYDRYK Irina 1645GLIWICEK-504K 2000:02:1501:36:24.9501:38:40.60+00:25:179:386,2
21WIŚNIEWSKA Marzanna 1606ZABRZEK-405K 2100:02:1301:38:47.9001:41:01.70+00:27:399:526,1
22KURKOWSKA Brygida 1638ZABRZEK-505K 2200:02:1701:53:02.1001:55:19.95+00:41:5411:185,3
Znaleziono 22 wynik(ów)