Organizator : | Fundacja „MAŁOPOLSKA BIEGA” |
Data : | 2021-05-01 |
Miejsce : | Łąck |
Dystans : | 160 km |
Zgłoszonych : | 48 |
Wystartowało : | 44 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 35 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Zalesie I 50km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WAŚKO Paweł | 541 | CENTRUM MASAŻU | BIELSKO BIAŁA | Mężczyźni | 05:19:12 | |
2 | DĄBROWSKI Kamil | 516 | MARCIN ŚWIERC TEAM / MOUNTAIN FUEL POLSKA | WROCŁAW | Mężczyźni | 05:21:57 | |
Niesklasyfikowani | |||||||
ATANASOW ANCEW Dawid | 538 | D&D | NOWY TARG | Mężczyźni | 05:22:07 DNF | ||
4 | JACHYMIAK Robert | 522 | SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI | NOWY TARG | Mężczyźni | 05:22:09 | |
5 | WÓJCIK Paweł | 543 | KROKUS PRZYSZOWA | KRAKOW | Mężczyźni | 05:38:51 | |
6 | FELTOWICZ Jacek | 554 | BIAŁYSTOK | Mężczyźni | 05:39:08 | ||
WOJNAROWSKI Marek | 527 | POLISH RUNNERS CLUB IRELAND | ŁĄCKO | Mężczyźni | 05:49:36 DNF | ||
8 | SZCZUREK Dominik | 552 | GRUPA LUKTRANS | MYŚLENICE | Mężczyźni | 05:49:41 | |
9 | BORÓWKA Ryszard | 530 | GDYNIA | Mężczyźni | 05:49:53 | ||
MIGACZ Dawid | 533 | BARTOSZ GORCZYCA TEAM #1X1 | KRAKÓW | Mężczyźni | 06:05:00 DNF | ||
11 | PACZUSKI Michal | 545 | FOREVER YOUNG LODZ | LODZ | Mężczyźni | 06:05:01 | |
12 | PYCIA Adam | 507 | KORONA MASTERS KRAKÓW | KRAKÓW | Mężczyźni | 06:10:11 | |
13 | TOKARSKI Szymon | 547 | NOWY SĄCZ | Mężczyźni | 06:11:19 | ||
14 | MACKOJĆ Krzysztof | 523 | EL-MACKOJĆ | KOŁOBRZEG | Mężczyźni | 06:24:15 | |
15 | KIJEK Andrzej | 532 | ABOVE 2000 | POGORZYCE | Mężczyźni | 06:25:16 | |
16 | DONIEC Marek | 536 | PKB ENDORFINA | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Mężczyźni | 06:25:25 | |
17 | STANOWSKI Grzegorz | 540 | FOREVER YOUNG | ŁÓDŹ | Mężczyźni | 06:29:39 | |
18 | FURMAN Marcin | 506 | SOSNOWIEC | Mężczyźni | 06:30:13 | ||
19 | SIWIEC Stanisław | 518 | RZESZÓW | Mężczyźni | 06:41:31 | ||
20 | SWĘDZIOŁ Robert | 548 | OLKUSZBIEGA.PL | OLKUSZ | Mężczyźni | 06:42:32 | |
21 | STEFANIAK Marcin | 535 | ŁĘCZYCE | Mężczyźni | 06:48:09 | ||
22 | BOGDANOWICZ Beata | 503 | ULTRAKREW | GDAŃSK | Kobiety | 06:50:39 | |
23 | CUPIAŁ Jacek | 544 | GREY RUNNER | IMIELIN | Mężczyźni | 06:50:40 | |
24 | PĘCZEK Dariusz | 508 | CZĘSTOCHOWA | Mężczyźni | 06:50:50 | ||
25 | ZYŚKO Tomasz | 526 | M.I.L.A | WARSZAWA | Mężczyźni | 06:57:24 | |
FIGURA Marcin | 539 | KWIDZYN RUN | KWIDZYN | Mężczyźni | 07:03:42 DNF | ||
27 | MALESA Radosław | 505 | LESZKOWICE BIEGAJĄ | LESZKOWICE | Mężczyźni | 07:13:30 | |
28 | KISIELEWSKI Konrad | 537 | KROK PO KROKU | KIELCE | Mężczyźni | 07:13:34 | |
29 | KROK Jacek | 515 | ULTRASY! | LUBARTÓW | Mężczyźni | 07:13:35 | |
30 | KUTNIK Mirosław | 550 | KB BIAŁA BIEGA | BIAŁA PODLASKA | Mężczyźni | 07:14:24 | |
31 | DYDUŁA Renata | 524 | ITAL CAR TEAM | KRAKÓW | Kobiety | 07:14:28 | |
32 | LIK Marek | 551 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Mężczyźni | 07:18:15 | |
33 | KASZTELANIC Rafał | 517 | NADARZYN | Mężczyźni | 07:26:07 | ||
34 | DYDUŁA Łukasz | 511 | ITAL CAR TEAM | KRAKÓW | Mężczyźni | 07:39:42 | |
BĘDŹKOWSKI Marek | 520 | SIWY ULTRA MORS | OSTROŁĘKA | Mężczyźni | 07:41:58 DNF | ||
36 | MACHALICA Agnieszka | 528 | ULTRAKREW | GDAŃSK | Kobiety | 07:42:08 | |
37 | OPALIŃSKI Michał | 500 | MARATOŃCZYK DĘBICA | PUSTYNIA | Mężczyźni | 07:42:39 | |
38 | MISZCZAK Kornel | 510 | KLECZA DOLNA | Mężczyźni | 07:49:14 | ||
PIECH Michał | 529 | RODZICEWRUCHUPL | STUDZIENICE | Mężczyźni | 07:50:58 DNF | ||
PIEKAROWICZ Magdalena | 504 | PRACE DUŻE | Kobiety | 07:51:02 DNF | |||
41 | CZICHY Barbara | 509 | WKB META LUBLINIEC | TARNOWSKIE GÓRY | Kobiety | 07:51:08 | |
POBŁOCKI Jan | 502 | GRUPA TRÓJMIASTO/ SPARTANIE DZIECIOM | GDAŃSK | Mężczyźni | 08:26:43 DNF | ||
SYPNIEWSKA Hanna | 501 | SPARTANIE DZIECIOM | GDYNIA | Kobiety | 09:17:04 DNF | ||
44 | PŁAWECKI Leszek | 542 | PSZCZYNA BIEGA | PSZCZYNA | Mężczyźni |
Znaleziono 44 wynik(ów)